تزریق آمپول در منزل, تزریق در خانه, پرستار در منزل برای تزریقات, inject ampoules at home

تزریق یکی از اساسی ترین اقدامات پزشکی است، اما نیاز به فردی کاملاً باتجربه و آموزش دیده دارد. با این وجود بسیاری از ما به دلایل مختلفی از جمله کهولت سن، آسیب دیدگی، بیماری سخت یا کمبود وقت در رفتن به مطب یا مراکز درمانی مشکل داریم.

بیماری کرونا, کروناویروس, Coronavirus disease , Corona test

زندگی همه ما در مقایسه با گذشته وارونه شده است. دلیل آن هم بیماری کرونا و شیوع همگانی آن می باشد. اما مسئله مهم تر، ترس و اضطراب ناشی از این ویروس است که به اختلالات و سردرگمی های بیشتر دامن می زند.

مراقبت از سالمندان در دوران شیوع کرونا, بیمه کرونا, ویروس کرونا, مراقبت از سالمندان

بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) باعث ایجاد ترس، به ویژه در افراد مسن شده است. مطمئنا شما هم نگران عزیزان سالمند خود هستید.

تقویت سیستم ایمنی کودکان, Strengthen the immune system of children,تقویت سیستم ایمنی کودک

سیستم ایمنی در طول زندگی ما را در برابر بیماری های مختلف محافظت می کند. سلامت کودکان موضوعی است که برای همه والدین و همچنین پرستار بچه مهم است. به خصوص با همه گیری ویروس کرونا این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا کرده است.

ورزش دوران بارداری, ورزش و بارداری پرخطر, حاملگی پرخطر و ورزش, تمرینات هوازی دوران بارداری

کمر درد، مچ پای متورم، بی خوابی، حالت تهوع، نفخ، یبوست و ... . اینها تنها بخشی از مشکلاتی است که یک خانم باردار با آنها دست و پنجه نرم می کند. ولی تصور کنید اگر یک راه حل وجود داشت تا از شدت این علائم کم و به بهبود آن کمک کند، چقدر شرایط دلپذیرتر می بود.

سرم زدن, تزریق سرم در منزل, انجام تزریق سرم, تزریق سرم, سرم تراپی, سرم در منزل, تزریق سرم در منزل تهران, serum injection at home

 افراد بسیاری از تزریقات می هراسند. به ویژه اگر تزریق در مکان های مخصوصی چون بیمارستان ها یا درمانگاه ها صورت بگیرد. از آن طرف عده دیگری نیز هستند که در طی پروسه درمان خود امکان مراجعه به این مراکز را ندارند. با این وجود، آیا آنها باید بخاطر شرایطشان از روند درمان و تزریق داروی مدنظر عقب بمانند؟

ویزیت پزشک در منزل, دکتر خانوادگی, مراقبت های بهداشتی در منزل

اگر با چندین بیماری مزمن پزشکی دست و پنجه نرم می کنید، مطمئنا مراجعه به پزشک برای شما سخت است.

پیرگوشی, درمان پیرگوشی, علائم کاهش شنوایی در سالمندان, دلایل کاهش شنوایی در سالمندان

همه افراد با افزایش سن، تغییرات زیادی در نحوه عملکرد بدن خود تجربه می کنند. کاهش شنوایی و پیرگوشی می تواند یکی از این تغییرات باشد.کاهش شنوایی به دلیل افزایش سن، یک بیماری شایع است که بسیاری از افراد مسن را تحت تأثیر قرار می دهد.

حساسیت غذایی کودک و کنترل آن توسط پرستار, حساسیت غذایی در کودکان, آلرژی غذایی کودکان, علائم حسایت غذایی در کودکان, پیشگیری از حساسیت غذایی کودکان

بروز آلرژی‌های غذایی در کودکان نسبتاً شایع است. بسیاری از واکنش‌های آلرژیک جزئی هستند، اما برخی از واکنش‌ها بسته به پاسخ سیستم ایمنی بدن کودک می‌توانند خطرناک یا حتی تهدید کننده زندگی باشند.

کم توجهی به کودکان و مراقبت از آنها, کم توجهی به کودکان, عوارض کم توجهی به کودکان, نقش پرستار کودک در بهبود روابط خانواده, lack of attention to children

گاهی والدین چنان درگیر مشکلات خود هستند که نیازهای عاطفی کودکشان را کاملاً نادیده می‌گیرند. کم توجهی به کودکان از رشد مناسب او جلوگیری می‌کند و هم در دوران کودکی و هم در بزرگسالی کودک می‌تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. والدین به طور فزاینده‌ای مشغول هستند و نگرانی‌های بی‌پایانی دارند.

اینماد مربوط به آسانیسم