نگهداری سالمند, خدمات نگهداری سالمند در منزل

بسیاری از سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی جسمی یا مشکلات روانی از جمله آلزایمر نیاز به نگهداری دارند.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1400

هزینه مراقبت از کودکان برای بسیاری از والدین موضوع داغی است. همه ما بهترین مراقبت از فرزندان خود را می‌خواهیم، اما بسیاری از والدین توانایی پرداخت هزینه‌های بالای آن را ندارند.

قیمت پرستار سالمند در منزل

بطور معمول اکثر  افرادی که پا به سن می گذارند در دوران سالمندی دچار کم توانی و برخی بیماری ها می شوند به همین منظور برای ادامه زندگی ایمن و مستقل در خانه، نیاز دارند تا از آنها مراقبت شود.

درمان زخم

زخم آسیبی است که شامل پارگی خارجی یا داخلی در بافت بدن می شود و معمولاً پوست را درگیر می کند. تقریباً هر کسی در مقطعی از زندگی خود زخم را تجربه خواهد کرد. بیشتر زخم های باز جزئی‌‌اند و در خانه قابل درمان هستند. سقوط، برخورد با اجسام نوک تیز و تصادفات رانندگی از شایع ترین علل ایجاد زخم هستند.

افسردگی بعد از زایمان

تولد نوزاد می‌ تواند باعث ایجاد مجموعه‌ای از احساسات قدرتمند، از هیجان و شادی تا ترس و اضطراب در مادر شود. از طرفی این موضوع می تواند منجر به عارضه ای به نام افسردگی شود.

مراقب بیمار در منزل, مراقب مریض در منزل

همه ما می خواهیم تا زمانی که ممکن است زندگی مستقلی در خانه خود داشته باشیم. چه در حال بهبودی پس از یک بیماری یا جراحی باشیم، چه برای مدت طولانی به مراقبت نیاز داشته باشیم. امروزه سرویس مراقب بیمار در منزل یک جایگزین رایج بجای ماندن در بیمارستان یا خانه سالمندان است.

چاقی در سالمندان

اگرچه چاقی می تواند در هر سنی رخ دهد، اما افراد مسن بیشتر در معرض خطر هستند. سالمندان نسبت به سایر افراد در برابر انواع مختلف بیماری ها آسیب پذیرتر هستند و چاقی وضعیت را برای آنها بدتر می کند. در این مطلب به تمام سوالات بی پاسخ شما در رابطه با چاقی در سالمندان می پردازیم!

تزریقات بانوان در منزل

قطعا همه ما تجربه مراجعه به بیمارستان و مراکز درمانی برای تزریقات دارو را داریم، این موضوع برای خانم هایی که بیمار اند یا در خانه و بیرون از خانه مشغله کاری دارند بسیار آزار دهنده است.

نگهداری از نوزاد دوقلو

مراقبت از نوزاد تازه متولد شده می تواند کاری بسیار استرس زا باشد. نه تنها مادر در حال بهبودی از زایمان است، بلکه باید اطمینان حاصل کند که نوزاد به موقع تغذیه می شود، استراحت خوبی دارد و به طور سالم رشد می کند.

پرستار شبانه روزی سالمند

مراقبت از یک عزیز سالمند آن هم به صورت شبانه روزی کاری دشوار است مخصوصا اگر شاغل باشید. در چنین شرایطی استخدام پرستار شبانه روزی سالمند بهترین گزینه برای مراقبت از عزیزان شما است.