روند درمان در منزل, طرح درمان در منزل, سرویس طرح درمان در منزل

آیا سرم یا آمپول دارید اما بخاطر شرایط کرونا نمیتوانید به مراکز درمانی مراجعه کنید؟ آیا به تازگی از بیمارستان مرخص شده اید و به دلایل مختلف کسی قادر به مراقبت از شما در دوران نقاهتتان نیست؟ استفاده از سرویس طرح درمان در منزل آسانیسم پاسخگوی تمام این دغدغه ها است.

تست PCR در منزل, نتایج تست PCR, انجام تست pcr در منزل, خطای تست PCR

بیشتر از یکسال است که مجبور به زندگی با کرونا شده ایم. اگر چه بحث امروز، واکسیناسیون آن است؛ اما این امر به معنای کم ارزش شدن تست های کرونا نخواهد بود. حتی میتوان گفت با باز شدن تدریجی مراکزی چون باشگاه ها، مدارس، دفاتر، اداره ها، استادیوم ها و ... نیاز به انجام آنها بیش از پیش نیز خواهد شد.

تست کرونا در منزل, انجام تست کرونا در منزل, کیت تست کرونا ارزان

تصور کنید در خانه نشسته اید یا در اداره مشغول به کارهای خود هستید که ناگهان متوجه علائمی شبیه به علائم کرونا می شوید. برای مثال تب شدید یا احساس خستگی و ضعف عضلانی دارید یا حس بویایی خود را از دست داده اید. در این دوران اولین فرضیه، ابتلا به کرونا است؛ اما چطور میتوان از آن مطمئن شد؟

علائم تیروئید - درمان تیروئید کم کار - درمان تیروئید پر کار - نحوه تشخیص تیروئید کم کار و پر کار

تیروئید چیست یا علائم تیروئید چیست؟ تیروئید غده ای ست به شکل پروانه ای و در جلوی گردن در پایین حنجره و بالای استخوانهای ترقوه قرار دارد.  تیروئید دو نوع هورمون از خود ترشح میکند، که  T4 و T3 میباشند.

life expectancy, امید به زندگی, افزایش طول عمر و رضایتمندی, چالش های سالمندان

آمار نشان میدهد در دهه 60، سن امید به زندگی در سالمندان ایران، حدودا 60 سال بوده که این رقم در سال 1396 به 76.4 رسیده است.

علائم لکنت زبان در کودکان, عوارض لکنت زبان در کودکان,درمان لکنت زبان در کودکان, لکنت زبان در کودکان, stuttering-children

کودکان زیادی هستند که گرفتار معضل لکنت زبان شده اند. اما بسیاری از والدین اطلاعاتی در رابطه با لکنت زبان در کودکان ندارند.

کمبود امگا 3 و نشانه ها, کمبود امگا 3 و مشکلات بینایی, تشخیص امگا 3, مصرف مکمل های امگا 3

مصرف اسید های چرب امگا 3 برای بدن بسیار مهم است. اسید های چرب امگا 3 یکی از اجزای مهم غشای سلولی بدن هستند. بدن برای تولید مولکول های سیگنالینگ به نام ایکوزانوئید ها به این اسید های چرب نیاز دارد چراکه که به سیستم ایمنی، ریوی، قلبی عروقی و غدد درون ریز کمک می کند تا به درستی کار کنند.

انواع آلرژی و علائم آن, ابتلا به آلرژی چیست, درمان های طبیعی برای آلرژی, allergy

آلرژی یا حساسیت پاسخ سیستم ایمنی بدن به ماده خارجی است که به طور معمول برای بدن مضر نیست. به این مواد خارجی آلرژن می گویند. آلرژن ها می تواند شامل غذاهای خاص، گرده گل یا موی حیوانات خانگی باشد. وظیفه سیستم ایمنی بدن مبارزه با عوامل بیماری زا و حفظ سلامت بدن است.

علائم بیماری ام اس در افراد و نحوه تشخصی ام اس - بیماری ام اس در زنان و روش درمان بیماری ام اس

شناخت علائم بیماری ام اس و راههای درمان آن به ما در پیشگیری این بیماری که چند سالی است در جوامع بشری رواج پیدا کرده کمک میکند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با علت بیماری ام اس، راههای تشخیص و درمان آن آشنا کنیم.

نکات بهداشتی برای زنان باردار, وزن گیری مجاز در دوران بارداری, عادات غذایی سالم, پرستار زن در منزل

دوران بارداری و به دنیا آمدن فرزند همواره زمان هیجان انگیزی برای والدین بوده است. از همه مهم تر، در این دوره بانوان انگیزه قوی را برای ایجاد تغییرات مثبت در سبک زندگی خود پیدا می کنند. این مطلب شامل نکات بهداشتی برای زنان باردار میباشد که به دنبال این تغییرات هستند.

اینماد مربوط به آسانیسم