جملات و کلمات تشویقی در زمانی که به درستی استفاده شوند می‌توانند تاثیرات مثبت قدرتمندی بر روی کودک داشته باشند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با 6 راه مواثر تشویق کودکان آشنا کنیم که تاثیرات منفی در آن‌ها وجود نداشته باشد.

رابطه‌ی بین سالمندان و موسیقی نه تنها می‌تواند به کاهش استرس در آن‌ها کمک کند، بلکه می‌تواند توانایی درک آن‌ها را نیز بهبود ببخشد. در این مطلب می‌خواهیم به تاثیر موسیقی بر روی سالمندان و کمکی که این هنر می‌تواند به کیفیت زندگی آن‌ها کند بپردازیم. با آسانیسم همراه باشید.

امروزه کودکان در دنیایی بزرگ می‌شوند که سروکار زیادی با شکلک‌ها و اموجی‌ها در شبکه‌های اجتماعی خواهند داشت، ولی بسیار ضروری است که به کودک خود مطالعه و ارزش کتاب‌خوانی را نیز بیاموزید تا بتوانند به کمک آن در درس و تحصیل خود موفق باشند.

زمان نیاز به استخدام پرستار سالمند شبانه برای هر کسی می‌تواند متفاوت باشد. برخی از افراد در هنگام استخدام پرستار از همان ابتدا اقدام به درخواست پرستار تمام وقت می‌کنند، ولی برخی از افراد از همان ابتدا چنین نیازی ندارند.

تنها گذاشتن کودک در خانه می‌تواند کاری ترسناک باشد، چراکه والدین دائما نگرانند که کودک در خانه بدون راهنمایی و مراقبت مادر یا پدر چه تصمیمی می‌گیرد و چه کاری می‌کند. در این مطلب 5 سوال آورده شده است که باید قبل از تنها گذاشتن کودکتان در منزل از خود بپرسید.

در دوران سالمندی قوای جسمانی و ذهنی سالخوردگان تحلیل می رود که این امر باعث می شود که سالمندان در این دوران با مشکلاتی روبرو شوند به همین دلیل توصیه میشود که در این دوران از پرستار سالمند استفاده گردد.

دوران سالمندی به لحاظ ناتوانی و ضعف بسیار شباهت با دوران کودکی دارد ، اما یادمان باشد هر گز نباید با سالمندان مانند رفتاری که با کودکان میکنید داشته باشید. برخی افراد در ارتباط با سالمندان اصلا مراقب به خطر مرتبه‌شان نیستند.

بسیاری از سالمندان با بیماری آرتروز زندگی می‌کنند و عقیده دارند که این بیماری بخشی از سالخوردگی است، ولی اینطور نیست و راه‌هایی برای بهبود این بیماری در افراد سالمند وجود دارد.

بی ادبی یک کودک همیشه از روی عمد نیست. گاهی اوقات کودکان متوجه نیستند که پریدن در میان حرف کسی، پاک کردن بینی در جمع یا نشان دادن شخصی با انگشت رفتاری بی ادبانه است.

استفاده از خدمات پرستاری در منزل، اعم از پرستاری سالمند، پرستاری کودک و پرستاری بیمار مزیت‌های زیادی دارد. برای مثال می‌توان به همراهی پرستار و سالمند در این زمینه اشاره نمود.

ارتباط با آسانیسم

  • آسانیسم اولین پلتفرم در حوزه سلامت و مراقبت است، افرادی که نیاز به پرستار دارند را به موسسات پرستاری متصل می‌کند. آسانیسم فعالیت خود را از سال 97 آغاز نموده و در تمامی استان‌ها فعالیت می‌کند.

  • ۰۲۱-۲۵۹۱۷۹۹۵
  • ۰۲۱-۷۵۰۳۸۷۷۵
logo-samandehi