درمان ویروس HPV, درمان HPV در مردان, واکسن HPV

HPV مخفف ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس بسیار رایج است. حدود 100 نوع HPV وجود دارد که بر قسمت های مختلف بدن تأثیر می گذارد.

پرستار نیمه وقت کودک در منزل, پرستار بچه نیمه وقت تهران و کرج

مادر و پدر شدن قطعا تجربه شیرین و دلچسبی است؛ اما فراهم کردن نیازهای کودک و یک زندگی ایده آل برای والدینی که شاغل هستند یا چند فرزند دارند کار سختی است؛ بنابراین در چنین شرایطی استخدام پرستار کودک در منزل میتواند ایده خوبی باشد؛ اما اگر به فردی با تجربه نیاز دار

مزایای نگهداری کودک در منزل خودمان, نکات مهم در انتخاب پرستار کودک

شکی نیست که داشتن پرستار بچه تا حد زیادی برای والدین مفید است. نگهداری از کودکان می تواند انعطاف پذیری شغلی، توانایی تقویت روابط شما با شریک زندگی، ثبات و شاید مهمتر از همه، آرامش روانی را برای والدین ایجاد کند؛ اما نگهداری کودک در منزل خودمان چه سودی برای فرزندان دارد؟

علائم زگیل تناسلی,علت ایجاد زگیل تناسلی, از کجا بفهمیم زگیل تناسلی داریم

زگیل تناسلی، توده های نرمی هستند که روی اندام تناسلی ظاهر می شوند و می توانند باعث درد، ناراحتی و خارش شوند. زگیل تناسلی یک عفونت شایع مقاربتی (STI) است که توسط برخی از گونه های کم خطر ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود. HPV شایع ترین بیماری STI است.

استفاده از خدمات پزشکی در منزل با بهترین کیفیت, دریافت خدمات پزشکی در منزل با قیمت خوب

پیشرفت در تکنولوژی و دنیای پزشکی منجر به افزایش امید به زندگی و ارتقاء خدمات پزشکی- درمانی شده است. به طوری که افراد در سنین بالا نیز قادر به لذت بردن از لحظه لحظه عمر خود حتی در دوران سالمندی هستند. آن هم به دلیل روش ها و درمان های کارآمدتر و استفاده از خدمات پزشکی در منزل است.

لیست غذای دیابتی ها, برنامه غذایی سالم ,بهبود حساسیت به انسولین, کاهش دیابت با عذا های مختص دیابتی ها

دیابتی بودن به این معنا نیست که باید غذاهای خسته کننده یا ساده بخورید. بسیاری از غذاهای سالم و خوش طعم وجود دارند که کمتر باعث افزایش قند خون می شوند. تعیین بهترین غذاها برای زمانی که مبتلا به دیابت هستید میتواند کار سختی باشد. چرا که هدف اصلی شما باید کنترل سطح قند خون تان باشد.

فواید و خواص درمانی گیاه پونه, عوارض جانبی مصرف گیاه پونه

پونه گیاهی از خانواده نعناع است که از برگ و روغن آن در ساخت برخی داروها استفاده می شود. محبوبیت آن نیز به گونه ای است که علاوه بر ایران، در اروپا و آمریکا نیز کاربرد درمانی دارد. به طوریکه در بهبود نفخ معده، سرماخوردگی، ذات الریه و دیگر بیماری های تنفسی به بیماران تجویز خواهد شد.

نگهداری سالمند در منزل تهران دیوار، استخدام پرستار سالمند از طریق دیوار

آیا سالمندی در اطراف خود دارید که بنا بر شرایط جسمانی نامناسب یا بیماری باید از آنها نگهداری کنید؟ آیا به دلیل مشغله های فراوان زندگی مدرن امروزی قادر به تخصیص این زمان به سالمندان عزیز نیستید؟ با کمک پرستاران مربوطه تمام دغدغه هایتان برطرف خواهد شد.

تشخیص دقیق برای درمان اسهال, رایج ترین روش ها برای درمان اسهال, علت بروز اسهال

همه ما به نوعی در برهه ای از زندگی خود حتی در کوتاه مدت اسهال را تجربه کرده ایم. بدون شک نیز دردها و مشکلات ناشی از آن را به خاطر داریم. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد پس از بروز آن، سریعا با یک متخصص مشورت کرده و برای درمان اسهال اقدام نماییم.

استخدام پرستار کودک نیاوران, پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم, مراقبت از کودک در منزل نیاوران

پدر و مادر بودن شغل تمام وقتی است که تعطیلی نداشته و هر لحظه شما را درگیر خواهد کرد. حال به این شغل بدون مرخصی و استراحت، چالش های سخت پرورش و آموزش کودک را نیز اضافه کنید. اینکه چقدر باید برای تعلیم یک مسئله جدید یا حتی خوردن مواد غذایی با آنها کلنجار بروید.