قیمت پرستار سالمند در منزل

بکگراند صفحه قیمت خدمات پرستاری
پرستار سالمند روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور سالمند برای 8 ساعت کار روزانه

پرستار سالمند روزانه پوشکی

مراقبت و نگهداری از سالمند پوشکی همراه با امور منزل و آشپزی

پرستار سالمند شبانه روزی

مراقبت از سالمند در منزل به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق تهران و کرج می باشد. ما در تلاش هستیم تا با حفظ کیفیت و قیمت خدمات پرستاری در منزل مناسب بهترین خدمات را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

تماس با کارشناسان آسانیسم

عوامل تاثیرگذار در قیمت:

 • مدت زمان درخواست سرویس
 • خدمات درخواستی
 • محدوده محل سکونت
 • وضعیت روحی و جسمی فرد تحت مراقبت

هدف ما بالا بردن کیفیت زندگی سالمندان، سلامتی آن ها و شادی کودکان می باشد. استفاده از خدمات با کیفیت، پرستاران و مراقبان مجرب و آموزش دیده، این امکان را به شما می دهد تا با آسودگی انتخاب کنید.

بطور معمول، اکثر افرادی که پا به سن می‌گذارند در دوران سالمندی دچار کم توانی و برخی بیماری‌ها می‌شوند به همین منظور برای ادامه زندگی ایمن و مستقل در خانه، نیاز دارند تا از آن‌ها مراقبت شود. معمولا  خود این افراد و اکثرا خانواده و عزیزانشان به دنبال استخدام پرستاری هستند که به آن‌ها در انجام کارهای شخصی، بهداشتی و درمانی کمک کند. اما یکی از سوالاتی که ممکن است قبل از استخدام پرستار سالمند در ذهنتان ایجاد شود این است که قیمت پرستار سالمند در منزل کرج و تهران چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

از آن‌جایی که هزینه‌ های مراقبت‌ های بهداشتی دائما در حال افزایش است اطلاع از هزینه نگهداری سالمند در منزل و عوامل موثر بر آن به شما کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی درست نسبت به استخدام پرستار سالمند اقدام کنید.

قیمت پرستار سالمند در منزل چگونه محاسبه می شود؟

همواره قیمت‌ ها به شرایط جسمی سالمند، نیاز مراقبتی وی و همچنین محیط ارائه خدمت بستگی دارد .پس برای تعیین هزینه نگهداری سالمند در منزل باید به شرایط زیر توجه نمایید.

بیماری های سالمند

هزینه نگهداری سالمند در منزل برای عزیزی که از یک بیماری خاص رنج می‌برد، با سالمندی که تنها به یک همدم و هم‌صحبت نیاز دارد کاملا متفاوت است؛ چرا که نیاز است پرستار با یکسری مهارت‌های پزشکی و درمانی مانند انجام تزریقات، اندازه‌گیری و کنترل قند و فشار خون، تعویض پانسمان، نظارت بر مصرف  داروها  و … آشنا باشد.

مشکلات حرکتی

یکی دیگر از عواملی که بر میزان قیمت پرستار سالمند در منزل  موثر است مشکلات حرکتی است؛ اگر عزیز سالمند شما به دلیل ناتوانی جسمی ، سکته  یا هر علت دیگری نمی‌تواند تحرک داشته باشد و لازم است پرستار، به سالمندتان در  جلوگیری از زخم بستر جابجایی بر روی تخت ،استحمام ، هدایت بر روی ویلچر و همراهی در هنگام راه رفتن با واکر کمک کند باید هزینه بیشتری نسبت به سالمندی که خودش می‌تواند بخش زیادی از کارهای شخص اش را انجام دهد بپردازید.

امور منزل

شما یا عزیزتان چقدر در امور منزل به کمک نیاز دارید؟ پاسخ شما قطعاً بر قیمت پرستار سالمند در منزل تأثیر می گذارد؛ زیرا هر چه وظایف خانه‌داری بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر می‌شود. انجام امور خانه مثل نظافت خانه ، خرید مواد غذایی ، پخت و پز، پذیرایی از مهمانان و … از جمله مواردی است که بر هزینه نگهداری از سالمند در منزل تاثیر می‌گذارد.

مدت زمان حضور پرستار

هرچه ساعات کاری پرستار سالمند در منزل بیشتر باشد در نتیجه، قیمت پرستار سالمند در منزل نیز افزایش می‌یابد. برخی از سالمندان تنها چند ساعت از روز نیاز به مراقبت دارند، برخی دیگر نیز به دلیل شرایط جسمانی و سلامتی ممکن است برای ساعات طولانی‌تری و یا حتی به صورت شبانه روز به پرستار نیاز داشته باشند، در این شرایط قیمت نگهداری سالمند در منزل متفاوت است.

تعداد افراد حاضر در منزل

اگر به غیر از سالمند فرد دیگری در منزل حضور دارد که لازم است پرستار سالمند به او نیز خدماتی ارائه دهد، مانند شستن لباس، مرتب کردن اتاق و … باید در ازای هر فرد هزینه بیشتری به پرستار بپردازید.

موقعیت جغرافیایی درخواست کننده و پرستار

آدرس و موقعیت محلی که شخص پرستار باید روزانه به منزل درخواست کننده مراجعه کند از دیگر عواملی است که  بر روی حقوق نگهداری سالمند در منزل تاثیر می‌گذارد. زیرا هرچه مسافت دورتر باشد هزینه رفت و آمد پرستار نیز بیشتر می‌شود. در ادامه به این مورد بیشتر می‌پردازیم.

هزینه پرستار سالمند در منزل

نحوه محاسبه کمیسیون آسانیسم

کمیسیون یا فرانشیز در ترجمه‌ی لغوی به معنای حق امتیاز است. آسانیسم یک پلتفرم تسهیل‌گر بین کارفرما و موسسات خدمات پرستاری، مراقبتی، پزشکی و بالینی در منزل است که در انجام این خدمات حق امتیاز دارد و کمیسیون را طبق تعرفه رسمی اعلام شده از سازمان نظام پرستاری دریافت می‌کند. این فرانشیز جهت انجام وظایف محوله در محدوده بهداشت و درمان تعیین می‌شود. علاوه بر این وجود فرانشیز موجب توجه بیشتر دریافت‌کننده خدمت به رعایت تدابیر احتیاطی و مقررات آیین‌نامه و همچنین پشتیبانی شبانه روزی آسانیسم از کارفرما می‌شود که در نهایت به نفع کارفرما و فرد ارائه دهنده خدمات است.

نحوه محاسبه کمیسیون توسط آسانیسم به شرح زیر است:

مدت زمان قرارداد

هزینه کمیسیون

۱ ماه

۴۰٪ مبلغ قرارداد

۳ ماه

۷۰٪ مبلغ قرارداد

۶ ماه

۱ پایه حقوق پرستار

۱ سال

۲ پایه حقوق پرستار

همچنین پرداخت کمیسیون برای قرارداد‌های ۶ ماهه به صورت اقساطی نیز امکان‌پذیر است، ولی اگر کمیسیون به صورت قسطی پرداخت شود دیگر شامل تخفیف نخواهد بود. در این حالت، قسط اول در زمان عقد قرارداد، قسط دوم نهایتا تا 30 روز بعد پرداخت می‌شود.لازم به ذکر است، اگر کارفرما مبلغ کمیسیون را به صورت یک‌جا پرداخت نماید، آسانیسم از روی مبلغ کمیسیون به ایشان 10 درصد تخفیف خواهد داد.

دریافت اقساط کمیسیون نیز تنها با چک صورت می‌گیرد.

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران

موقعیت جغرافیایی فرد سالمند که درخواست‌کننده سرویس است، بر روی قیمت پرستار سالمند در منزل تهران بسیار تاثیرگذار است. 

زمانی که شما ثبت درخواست می کنید و کارشناسان ما با شما ارتباط می‌گیرند، یکی از سوال‌هایی که از شما می‌پرسند، محل سکونت و موقعیت جغرافیایی فرد سالمند است. با توجه به پاسخ شما، نزدیک‌ترین نیرو به منزل سالمند اعزام می‌شود. نزدیکی مکان زندگی پرستار با سالمند موجب می‌شود که بیشترین توافق بین فرد درخواست‌کننده سرویس و ارائه‌دهنده خدمت از نظر ساعات و شیفت‌های کاری صورت بگیرد؛ چرا که پرستار از لحاظ رفت و آمد به مشکل بر نخواهد خورد. همچنین هزینه‌ی ایاب و ذهاب پرستار نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران در برخی از مناطق تهران بیشتر از دیگر منطقه‌ها است. این قیمت با توجه به دسترسی مکانی به وسایل حمل و نقل عمومی نیز متغیر است؛  چون ممکن است پرستار برای رسیدن به محل کار خود هزینه‌ی بیشتری برای رفت و آمد پرداخت کند. در این شرایط که هزینه‌ی رفت و آمد پرستار به منزل سالمند زیاد می‌شود، استخدام پرستار سالمند به صورت شبانه روزی مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. همچنین فرد سالمند نیز اوقات کمتری را در تنهایی و بدون مراقبت سپری می‌کند. 

محل سکونت سالمند در کرج نیز مانند تهران با توجه به موقعیت جغرافیایی روی قیمت پرستار سالمند کرج تاثیرگذار است. قیمت پرستار سالمند در بعضی از مناطق کرج نسبت به دیگر محله‌ها متفاوت خواهد بود.

قیمت خدمات پرستاری در منزل آسانیسم

یکی از چالش های اصلی خانواده ها هنگام دریافت خدمات مراقبتی و نگهداری قیمت متفاوت و بالای خدمات می‌باشد. شما می‌توانید قیمت خدمات پرستاری در منزل را از کارشناسان ما جویا شوید یا به صفحه قیمت خدمات مراجعه فرمایید و جزئیات خدمات و قیمت ها را آنجا مشاهده کنید.

قیمت خدمات مراقبتی سالمند و کودک به فاکتورهای متفاوتی مثل: سن خدمت گیرنده، محل سکونت، نوع بیماری و ناتوانی‌های جسمی، مدت زمان حضور پرستار در منزل و… بستگی دارد به همین منظور برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خدمات و اطلاع دقیق از قیمت ها با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا بر اساس نوع خدمت مورد نیاز شما قیمت دقیق را به شما اعلام کنند.

هنوز تصمیم نگرفتید! برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

برای اطلاع دقیق از هزینه یا قیمت پرستار سالمند در منزل، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید. کارشناسان با کسب اطلاعات دقیق از وضعیت سالمند شما، پرستاری مطابق با نیاز سالمندتان معرفی می‌نمایند.

شاید شما فکر کنید که سالمندتان نیاز به نگهداری و مراقبت تمام وقت دارد در حالی که با کمی جستجو و مشورت با کارشناسان مربوطه متوجه می‌شوید که نیاز سالمندتان با چند ساعت مراقبت در روز، چند روز در هفته یا چند ماه در سال (البته با توجه به شرایط سالمند) برطرف می‌شود. دریافت مشاوره درست در این زمینه به شما و سالمندتان کمک می‌کند تا در هزینه‌هایتان، به میزان قابل توجه‌ای صرفه‌جویی کنید؛ اما در برخی مواقع ممکن است بعد از مشاوره متوجه نیاز سالمندتان به خدمات ویژه مراقبتی شوید.

بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از استخدام پرستار سالمند حتما در این زمینه مشاوره و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.
برای استخدام پرستار سالمند از طریق پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، کافی است فرم سفارش موجود در سایت را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

امیدواریم این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد قیمت پرستار سالمند در منزل و عوامل موثر بر آن در اختیارتان قرار داده باشد. در صورتی که سوال یا نظری در رابطه با این موضوع دارید از بخش نظرات پایین صفحه، با ما در میان بگذارید.

 

1/5 - (1 امتیاز)

20 پاسخ

 1. سلام برای محدوده نارمک تهران برای خانم 65 سال سن بدون بیماری خاص قیمت پرستار سالمند چقدر میشه حدودا؟

  1. سلام دوست عزیز، برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره 02191304433تماس بگیرید.

  1. سلام بابک عزیز.قیمت پرستار سالمند در منزل برای سالمند خانم و آقا یکی هست و بستگی به وضعیت جسمانی و روانی سالمند و عواملی مانند موقعیت مکانی منزل و ساعات کاری پرستار دارد.

   1. سلام من برای پدرم به دنبال یک پرستار مطمئن میگردم ۷۲سالشه و از نظر فیزیکی سالم می‌باشد ولی احتیاج داره کسی مراقبشان باشه ممنون میشم اگر یک میانگین قیمت به من بدهید تهران زندگی می‌کنند منطقه شهرک غرب

 2. سلام
  واقعا از قیمتی که برای پرستار پرداخت میشه من راضیم پرستار سالمندی که فرستادین بسیار مسئول هست
  پرستار مسئولانه نگهداری از سالمند رو انجام میده

 3. سلام
  خوبین
  یک خانم و ا قا لازم داریم برای پدر و مادر
  منزل هم میدیم
  شبانه روزی
  مشهد هستیم
  خبری به من بدین
  ۰۹۱۵۱****۷۹

  1. دوست عزیز سلام
   ممنون از شما
   خوشحالم که از خدمات ما راضی بودید.

 4. سلام، هزینه انجام امور منزل توسط پرستار سالمند، جدا حساب می‌شه؟

 5. پرستار برای مراقبت از سالمند آلزایمری، هزینه بیش‌تری می‌گیره؟

  1. سالمند آلزایمری نیاز به توجه و مراقبت بیش‌تری از سمت پرستار دارد؛ تهیه و یادآوری مصرف دارو، فعال و پویا نگه‌داشتن سالمند و … از خدماتی است که به وظایف پرستار افزوده می‌شود و هزینه نهایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 6. سلام. مادر من در محله مرزداران تهران زندگی می‌کنه. اگر بخوام براش پرستار همدم استخدام کنم هزینش چقدره؟

  1. سلام، هزینه‌ها با توجه به خدمت دریافتی، مدت زمان حضور پرستار و مسافت بین منزل متقاضی و پرستار تعیین می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

 7. سلام من برای مادرم دنبال یک پرستار خانم خوب و مطمئن هستم. البته اینم بگم که از نظر جسمی سالم ولی میخام پرستار کاراش رو بکنه. براش پخت وپز کنه و از تنهایی درش بیاره. ممنون میشم اگر یک میانگین قیمت به من بدهید.

  1. سلام، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند. 02191304433

 8. سلام وقت بخیر. من الان یکساله که از خدمات پرستاری شما برای پدر بزرگم استفاده می کنم. واقعا کارتون حرف نداره. ممنون از پرسنل زحمت کش شما

  1. سلام دوست و همراه عزیز آسانیسم،
   ما هم از شما ممنونیم که خدمات آسانیسم را انتخاب کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.