استخدام پرستار کودک

شما می‌توانید برای نگهداری از فرزندتان، پرستار کودک استخدام کنید. پرستار کودک برای مراقبت از فرزندان شما آموزش دیده، و مهارت بالایی در انجام این کار دارد.

پرستار علاوه بر تنظیم خواب، غذا و… با کودک شما در بازی کردن، انجام تکالیف و انجام کار‍‌های مورد علاقه همراهی کرده و باعث رشد خلاقیت کودک می‌شود.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان کافی است درخواست خود را در وبسایت یا اپلیکیشن ما ثبت کنید یا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

استخدام پرستار کودک
استخدا پرستار کودک در منزل

چرا از آسانیسم پرستار کودک بگیریم؟

پلتفرم آسانیسم، یکی از معتبرترین، مراکز در زمینه ارائه خدمات پرستاری در تهران و کرج است. ما در آسانیسم، برای ارائه خدمات حرفه‌ای در زمینه بهداشت و پرستاری، از نیرو‌های توانمند خود مجموعه و توانمندی پرستاران شرکت‌های معتبر دیگر بهره‌گرفته‌ایم؛ بدین ترتیب می‌توانیم طیف وسیعی از خدمات را با کیفیت بالا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هنگامی که از مجموعه‌های معتبری مثل آسانیسم، پرستار کودک مورد نظرتان را  انتخاب می‌کنید؛ مزایای زیادی شامل‌ حالتان می‌شود. اولین مورد اعتماد راحت‌تر به مراقب کودک است، زیرا پرستاران ما در آسانیسم، کاربلد و ماهر هستند و تضامینی در مرکز ما قرار داده‌اند، که خیال شما را از بابت کیفیت و امنیت کار راحت می‌کند.

از طرفی در صورت نارضایتی از خدمات ارائه شده، راهی برای شکایت و پیگیری وجود دارد، همچنین درصورتی که تصمیم به تعویض پرستاربگیرید؛ می‌توانید با اطلاع به پرسنل آسانیسم، پرستار جدید استخدام کنید.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل

شما در آسانیسم می‌توانید یکی از بهترین و مجرب‌ترین پرستاران را برای فرزندتان انتخاب و استخدام کنید. آسانیسم، با سایر مجموعه‎‌های معتبر خدمات پرستاری و مراقبت از کودک طرف قرار داد است، به همین دلیل خدمت‌رسانی به شما عزیزان، در کم‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. 

اگر نگران قیمت پرستار کودک هستید؛ لازم به ذکر است که تمام این خدمات با کیفیت بالا و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌شود و جای نگرانی وجود ندارد.

در دنیای امروزه به دلیل مشغله های زیاد والدین، به خصوص اشتغال مادران نیاز به استخدام پرستار کودک در منزل بیش از پیش احساس می‌شود. در واقع می‌توان گفت زمان مفیدی که والدین قادر به بازی کردن با کودکان یا آموزش نکات مهم به آنها هستند، تقریبا تنها محدود به آخر هفته ها و روزهای تعطیل است. پس چاره چیست؟ آیا مراجعه به نزدیک ترین مهد کودک راه حل مناسبی خواهد بود؟ آیا در مهدکودک توجه کافی به فرزند شما می‌شود؟

پرستار کودک در منزل شخصی با تجربه و آموزش دیده است که به نگهداری از کودک، آموزش و بازی می‌پردازد. استخدام پرستار کودک خوب و مناسب همواره تصمیم سختی برای والدین است؛ زیرا یافتن پرستار قابل اعتماد و با تجربه کار آسانی نیست. علاوه بر این کودک زمان زیادی را با پرستار در منزل می‌گذراند و در این مدت باید آرامش و اوقات شادی را داشته باشد، در ادامه این مقاله مزایا و ویژگی های پرستار کودک را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

استخدام پرستار کودک

مزایای استخدام پرستار کودک

مزایای استخدام پرستار کودک کمک گرفتن از پرستار بچه نه تنها برای کودک، بلکه برای والدین او نیز سودمند خواهد بود. برخی والدین ترجیح می دهند کودک به جای مهدکودک، در محیط آرام خانه پرورش یابد و از انعطاف پذیری ساعات حضور پرستار در منزل استفاده کنند. مراقبت و آموزش خصوصی در منزل از لحاظ هزینه های مادی و معنوی نسبت به نگهداری در مهد کودک مقرون به صرفه تر است.

والدین نیز نیاز به استراحت دارند

پدر و مادر بودن شغلی است که نیاز به کار کردن بدون تعطیلی، در هر ساعتی از شبانه روز با هر وضعیت روحی یا جسمانی دارد؛ بنابراین حتی اگر شاغل نباشید، باز هم برای استراحت نیاز به زمان هایی دارید تا برای خودتان باشید. استخدام پرستار کودک در این شرایط به کمک شما خواهد آمد.

حضور پرستار کودک به شما کمک خواهد کرد تا در زمان های آزاد، به کارهایی مشغول شوید که دوست دارید اما به دلیل سن کم فرزندتان قادر به انجامشان نیستید. یا اصلا بدون دغدغه و نگرانی کمی ریلکس کنید. قطعا تاثیرگذاری والدین بانشاط و سرزنده بیشتر از والدین همیشه حاضر اما خسته است.

مدیریت بهتر امور زندگی

شاید داشتن یک یا چند فرزند برنامه روزانه شما را فشرده و سخت کند. این شرایط علاوه بر ایجاد اضطراب و استرس؛ باعث صرف نظر از انجام برخی وظایف یا برنامه‎‌های مورد علاقه شما می‌شود. گاهی مجبورید از یک موقعیت شغلی خوب دست بکشید یا از حضور در بعضی از مهمانی‌ها بپرهیزید. اگر می‌خواهید  مانند گذشته، جنبه‌های اجتماعی و فردی زندگی خود را حفظ کنید، استخدام یک پرستار کودک خوب می‌تواند به شما کمک کند. شما می‌توانید پرستار کودک را به صورت تمام وقت، نیمه وقت یا حتی ساعتی استخدام کرده و امور را بهتر مدیریت کنید.    

حدود وابستگی تعیین خواهد شد

والدین اولین افرادی اند که کودک با آنها در ارتباط است. در واقع، کودکان بیشترین زمان خود را با آنها سپری خواهند کرد. به همین منظور ایجاد وابستگی شدید میان والدین و کودک امری طبیعی است. از این رو ایجاد کمی فاصله با حضور پرستار کودک به سالم تر ساختن این ارتباط کمک خواهد کرد.

در این شرایط بچه ها متوجه خواهند شد که والدین همیشه حضور ندارند؛ بنابراین بهتر است با بقیه نیز ارتباط برقرار کنند.

مهارت های ارتباطی کودکان ارتقاء می یابد

حضور پرستار به بچه ها آموزش می دهد که باید از نقطه امن خود خارج شده و برای برقراری ارتباط (بازی کردن)، کمک گرفتن و حفظ روحیه اجتماعی خود با دیگران هم کلام شوند. قطعا تعلیم مهارت های ارتباطی ابتدایی آنها با استخدام پرستار کودک آغاز خواهد شد.

آموزش توانمندی ها و ارزش ها به صورت خصوصی به کودک

شد به دلایل عنوان شده، احتمالا زمان یا انرژی کافی برای تعلیم فرزندتان را ندارید. به همین دلیل، تنها منبع آموزش، اخلاق و رفتار خودتان است. البته که این امر به خودی خود بد نیست، اما در همه شرایط جوابگو نخواهد بود. قطعا باید فردی حضور داشته باشد تا علت رفتار و بازخورد بزرگسالان و منش صحیح را به آنها آموزش دهد. اگر والدین قادر به انجام آن نیستند، پس چه کسی بهتر از پرستار بچه که می تواند تمام این امور را به بهترین شکل ممکن برای کودکان بازگو نماید.

استخدام پرستار کودک, مزایای استخدام پرستار کودک

ویژگی های پرستار کودک

مهم ترین ویژگی یک پرستار کودک عشق او به کودکان است. پرستار کودک باید قادر باشد محیطی پر از آرامش و امنیت برای کودک فراهم آورد.همچنین پرستار کودک باید فهمیده و مسئولیت پذیر باشد.

صبوری نیز یکی از ویژگی های پرستار کودک است. پرستار با صبر می تواند اعتماد کودک را به خود جلب کند و ارتباط بهتر و موثرتری با کودک برقرار کند.

از دیگر ویژگی های مهم که هنگام استخدام پرستار کودک والدین به آن توجه می کنند دانش و تجربه است.

منظور از دانش، داشتن تحصیلات و مدارک معتبر در زمینه روانشناسی کودک یا کودکیاری است. علومی که در درک و کنار آمدن با کودکان به پرستاران کمک خواهد کرد. علاوه بر آن، باعث می شود متناسب با تیپ شخصیتی کودک و محیط رشد او، روند آموزش و پرورش اش با برنامه ریزی پیش رود. این برنامه ریزی قطعا بدون استخدام پرستار کودک ممکن نخواهد بود.

تجربه نیز فاکتور مهم دیگر در این امر است. در حقیقت علم تمام نکات تعلیم، پرورش و مراقبت از کودک را به صورت تئوری به شما آموزش می دهد و این تجربه یک پرستار است که آگاهی او از این امر را به صورت عملی ثابت می کند. تجربه روند درک کودک و برنامه ریزی برای نگهداری از او را تسهیل می بخشد.

توانایی سرگرم کردن کودک

کودکی که تا کنون وابستگی زیادی با پدر و مادر داشته، در عدم حضور والدین، بهانه‌گیر می‌شود. پرستار باید بتواند در این شرایط حواس کودک را از این موضوع پرت کند. او علاوه بر توانایی برقراری ارتباط موثر برای سرگرم کردن باید با پر کردن زمان کودک با انجام فعالیت‌های مفید، از بی‌قراری او برای پدر و مادر جلوگیری کند. 

ارتباط مداوم با والدین

یک پرستار کودک خوب، باید مسائل مربوط به کودک را به والدین انتقال دهد و درباره خصوصیات و ویژگی‌های کودک از پدر و مادر سوال بپرسد. تصور اینکه پرستار به تنهایی همه چیز را درباره کودک می‌داند و به تنهایی می‌تواند امور مربوط به کودک را مدیریت کند، غلط است. پرستار و والدین باید در این‌باره با یک دیگر تعامل داشته باشند؛ پدر و مادر خصوصیات، باید‌ها و نباید‌ها را به مراقب کودک منتقل کرده و پرستار نیز هر مشکل و هر سوالی که درباره کودک دارد را بپرسد. این تعامل می‌تواند در افزایش کیفیت زندگی کودک موثر باشد.

در ادامه به برخی از این ویژگی های مورد نیاز برای استخدام پرستار کودک اشاره میکنیم:

 • داشتن مهارت مذاکره و ارتباط صحیح با کودک
 • توانایی تشویق و ایجاد انگیزه در کودک
 • مهارت عشق ورزی و ایجاد احساس امنیت در کودک
 • خلاقیت و مهارت در بازی و سرگرمی
 • حل اختلاف بین کودکان

وظایف پرستار کودک در منزل

با توجه به شرایط کودک و والدین ممکن است وظایف پرستار کودک متفاوت باشد. برخی موارد وظیفه تمامی پرستاران است ولی برخی دیگر طبق خواست والدین است. در ادامه به بررسی این وظایف می پردازیم:

مراقبت و ایمنی کودک

نگهداری و ایمنی کودک اولین و مهم ترین مسئولیت پرستار است، در واقع هدف اصلی از استخدام پرستار کودک حفظ ایمنی کودک است. اطمینان حاصل کنید که کودک در خانه ایمن باشد و زمانی که شما در منزل حضور ندارید تحت نظر پرستار باشند.

استحمام و لباس پوشیدن کودک و نوزاد

پرستار کودک در زمان حمام کردن باید نکات ایمنی را رعایت کند، پوست کودکان حساس است و ممکن است در اثر گرمی آب بسوزد. قبل از رفتن به حمام تمام وسایل مورد نیاز مانند حوله، شامپو و… را آماده کنید تا هرگز مجبور نشوید کودک را در حمام تنها رها کنید.

تعویض پوشک

تعویض به موقع پوشک کثیف کودک اهمیت زیادی دارد و مانع سوختگی پای نوزاد می شود و از اذیت شدن کودک جلوگیری می کند.

. پرستار باید با تجربه و دانش کافی، پوشک کودک به موقع تعویض کرده و قبل از اتمام پوشک در خانه، تعداد مناسبی پوشک تمیز تهیه کند. توجه داشته باشید که تعویض پوشک باید به‌صورت اصولی و با رعایت بهداشت انجام شود.

تهیه شیر و تمیزکردن بطری

از دیگر وظایف پرستار بچه زیر دو سال، تهیه شیر است. مراقب کودک باید به اندازه نیاز کودک برای او شیر تهیه و قبل از مصرف، بطری‌ شیر را به خوبی ضدعفونی کند. برای ضدعفونی بطری، تا ماهگی3 نوزاد، باید بطری و در پوش آن به مدت 5 دقیقه جوشانده شود، پس از  گذشت 3 ماه تنها شست و شو با مواد ضد عفونی کفایت می‌کند.

بازی با کودک

سرگرمی و بازی کردن با کودکان از وظایف و ویژگی های یک پرستار خوب است. پرستار با انجام بازی های خلاقانه و جذاب در نبود والدین کودک را سرگرم می کند این کار در ارتباط برقرار کردن با کودک نیز تاثیر زیادی دارد.

انجام امور منزل

انجام امور منزل جزو موارد توافقی است که برخی از والدین هنگام استخدام پرستار کودک درخواست می کنند. کارهایی مانند آشپزی،شستن لباس ها، جارو برقی کشیدن و… از امور منزل هستند و در صورت اضافه شدن این وظایف حقوق پرستار کودک افزایش می یابد.

هزینه استخدام پرستار کودک

هزینه استخدام پرستار بچه چقدر است؟

قیمت پرستار بچه متناسب با خدمات ارائه شده و ساعت کاری متفاوت خواهد بود. منظور از خدمات این است که شما به عنوان والدین از پرستار کودک چه انتظاری دارید. آیا صرفا بودن کنار فرزندتان در زمان تنهایی آنها کافی است یا باید در دروس و انجام تکالیف به آنها کمک کنند؟ یا اصلا فرزندتان بسیار کم سن و سال است و مراقبت از وی شامل موارد دیگری چون کمک به دستشویی، تهیه غذا و … می شود؟

عامل مهم بعدی این است که برای چه مدت زمانی نیاز به این سرویس دارید. آیا به حضور پرستار تنها در تایم کاری تان نیاز دارید یا به دلیل ماموریت، نگهداری از بیمار و … تمایل به استخدام پرستار کودک به صورت شبانه روزی دارید؟

اگر تنها چند روز در هفته و یا هر روز به مدت چند ساعت به کمک نیاز دارید می تونید از خدمات پرستار نیمه وقت کودک استفاده کنید.

تمامی این موارد به هنگام ثبت سفارش لحاظ شده و سپس قیمت نهایی به شما اعلام می گردد. البته در نظر داشته باشید که آسانیسم به عنوان یکی از معتبرترین پلتفرم های خدمات پرستاری، این دسته از سرویس ها را با کمک مجرب ترین پرستاران در ارزان ترین قیمت و با بالاترین کیفیت در دسترس شما عزیزان قرار داده است.

راه های استخدام پرستار کودک از طریق موسسه آسانیسم

شما می‌توانید برای درخواست خدمات مراقبتی و پرستاری در تهران و کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق سایت ثبت سفارش کنید. آسانیسم با همکاری با پرستاران حرفه‌ای، باسابقه، دلسوز و مهربان آماده خدمت‌ رسانی به خانواده‌های عزیز تهرانی و کرجی است استخدام پرستار کودک نیاوران از جمله خدماتی است که آسانیسم ارائه می‌دهد.

ثبت درخواست کاملا رایگان و بسیار ساده است. کافی است فرم مربوطه را پر کرده و اطلاعات ابتدایی را وارد نمایید. پس از ثبت درخواست شما کارشناسان ما، برای اطلاع از سن، وضعیت سلامتی کودک، تعداد فرزندان و هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و پس از هماهنگی‌های لازم پرستاری متناسب با نیاز شما و فرزند شما به منزلتان اعزام خواهند کرد.

روش بعدی از طریق شماره تلفن آسانیسم است. شما می توانید با شماره گیری تلفن 02191304433 به این اطلاعات دست یافته و درخواست استخدام پرستار کودک را ثبت نمایید.

دسترسی سریع

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری کشور همکاری دارد پس از ثبت درخواست برای هر خدمتی از طریق آسانیسم، کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا به راحتی بتوانید متناسب با نیاز و حتی فاصله منزل خود با مرکز، مناسب ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به دنبال یک پرستار کاربلد و با تجربه برای نگهداری از کودکتان می‌گردید؛ آن را از ما بخواهید. پلتفرم آسانیسم، در شهر تهران انواع خدمات پرستاری را ارائه می‌تواند. در هر منطقه یا محله از تهران باشید؛ می‌توانید از خدمات پرستاری کودک در منزل تهران بهتره بگیرید. برای دریافت این سرویس، کافی است سفارش خود را از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ثبت کرده و در کم‌ترین زمان از آن بهره‌مند شوید.

اگر در شهر کرج زندگی می‌کنید و برای مراقبت از کودک دلبندتان، نیاز به یک پرستار مجرب دارید؛ می‌توانید از خدمات پرستار کودک در منزل کرج آسانیسم استفاده کنید. آسانیسم یک پلتفرم معتبر در زمینه خدمات پرستاری است، که تمام مناطق شهر کرج و حتی حوالی آن را تحت پوشش قرار می‌دهد. کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن، از آن بهره‌مند شوید.

چرا نباید پرستار کودک را به صورت شخصی و بین آشنایان جست‌وجو کنم؟

هنگام استخدام پرستار، معیار های متفاوتی سنجیده می‌شود؛ اما با وجود نگرانی‌هایی که درباره معتمد بودن پرستار وجود دارد؛ ممکن است به سادگی از کنار این معیار بگذرید. توجه داشته باشید که با استخدام پرستار، باید ساعات زیادی کودک خود را به پرستار بسپرید و درصورتی که به پرستار و ارائه صحیح خدمات توسط او اعتماد نداشته باشید، به‌جای کاهش فشار مسئولیت، یک نگرانی به نگرانی‌هایتان افزوده می‌شود. همچنین هر کوتاهی از طرف مراقب سالمند می‌تواند خسارت‌های بزرگی به‌جای بگذارد.

در این شرایط بهتر است یک پرستار قابل اعتماد پیدا کنید؛ شاید بپرسید چگونه و از کجا!؟ هنگامی که برای مراقبت از عزیزانتان از طریق سایت‌های نامعتبر و یا معرفی آشنایان، پرستار استخدام می‌کنید؛ از طرف هیچ موسسه یا ارگانی حمایت نمی‌شوید؛ و درصورت نارضایتی عملا هیچ کس از شما پشتیبانی نمی‌کند.

پیشنهاد ما به شما، استخدام پرستار از مجموعه‎‌های معتبر است، به این صورت نه‌تنها یک پرستار خوب استخدام می‌کنید؛ بلکه درصورت بروز هرگونه مشکل، امکان پیگیری و تعویض پرستار وجود دارد. آسانیسم، یکی از مراکز معتبر خدمات پرستاری است که توانسته  با ارائه خدمات با کیفیت و امکان پیگیری درصورت نارضایتی از خدمات، رضایت حداکثر مشتریان را جلب نماید.

اما زمانی که این پرستار را به صورت شخصی، بین سایت‌ها و آگهی‌های نامرتبط و از بین آشنایان انتخاب کرده باشید، اعتماد کردن سخت می‌شود و در طول روز باید مدام نگران باشید که عزیزانم در چه حالی هستند.

پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن و استخدام پرستار از موسسات و پلتفرم‌های معتبر است. این مراکز با نظارت مداوم پرسنل خود؛ از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری می‌کنند و در صورت بروز خطا، قابل پیگیری است. آسانیسم یکس از پلتفرم‌های قابل اعتماد در ایران است و با ارائه خدمات با کیفیت رضایت حداکثری مشتریان را جلب کرده است.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

خانم کامرانیخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام من یک دختر 3 ساله و یک پسر 6 ساله دارم که براشون یک پرستار کودک از آسانیسم انتخاب کردم. خیلی برای سرگرم کردن بچه‌ها وقت میذاره و بهشون رسیدگی میکنه. از آسانیسم و پرستارای خوبش ممنونم.
خانم پوریاییخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
من یک فرزند دوقلو دارم و اوایل برای نگهداریشون خیلی اذیت میشدیم. به آسانیسم درخواست پرستار دادم و یک پرستار خانم استخدام کردم. ایشون هم در انجام کارهای خونه و هم نگهداری از بچه‌ها، خیلی به من کمک کردند. تشکر میکنم از شون.
آقای جوادیخدمت دریافتی: پرستار کودک در منزل
Read More
من شاغل هستم و یک پرستار احتیاج داشتم که دخترم رو به مدرسه ببره و برگردونه. از آسانیسم یک پرستار گرفتن و تا الان هم راضی بودم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد استخدام پرستار کودک از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت پرستار کودک به عواملی مانند ساعات و روزهای کاری پرستار، محدوده محل سکونت درخواست کننده سرویس، تحصیلات پرستار و وظایفی که بر عهده ی پرستار کودک است بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با پشتیبانی آسانیسم تماس بگیرید.

بله. خدمات پشتیبانی آسانیسم پس از اعزام نیرو در صورت نارضایتی به هر دلیلی، پرستار را برای شما تعویض می کند. همچنین شما قبل از نهایی کردن قرارداد جلسه مصاحبه با پرستار و 2 جلسه آزمایشی ارائه خدمت توسط پرستار نیز دارید.

تمام پرستاران کودک در منزل آسانیسم از جمله مادریار، کودکیار و پرستار کودک بیمار احراز هویت شده اند و دارای مدارک تایید صلاحیت مانند عدم سوء پیشینه و عدم سابقه هستند.

در صورتی که نیاز به پرستار کودک در منزل دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امتیاز محتوا

20 پاسخ

 1. نیاز به پرستار برای دخترم دارم با مادر بزرگش زندگی میکنه و بیش فعاله پرستار میتونه هم از دخترم مراقبت کنه هم کارهای خونه رو انجام بده؟

  1. سلام
   پرستار کودک در منزل تمامی موارد مرتبط با کودک مثل تغذیه، استحمام، مراقبت و نگهداری از کودک، بازی با کودک و … را انجام می دهد در صورت درخواست شما امور منزل نیز انجام می شود.

 2. سلام
  پرستاران شما تو چه رده سنی هستند؟ من پرستار کودکی میخوام که تجربه نگهداری کودک داشته باشه و کم سن نباشه

  1. محدثه عزیز سلام
   نیروهای ما مجرب و آموزش دیده هستند و شما می توانید درخواست خود درخصوص سن پرستار و تحصیلات و… را در زمان استخدام پرستار کودک با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

 3. سلام خسته نباشید،میخواستم شرایط درخواست پرستار بدونم و اینکه نیروهای پرستار کودک،چه مهارت هایی در اختیار کودک میذاره.فقط محدود به پرستاری؟یا مثل یک مربی میشه روش حساب کرد.

  1. سلام نازنین عزیز
   ما مطابق با درخواست و نیاز شما پرستار کودک برای نگهداری یا پرستار کودک تحصیلکرده برای آموزش و… اعزام میکنیم.
   در زمان استخدام پرستار کودک و قبل از آن، در زمان مصاحبه حتما تمام نیازهای خود را با موسسه و پرستار درمیان بگذارید.

 4. من برای دخترم به پرستار کودکی نیاز دارم که بتونه باهاش تمرینای گفتار درمانی انجام بده شما نیرویی دارید که بتونه این تمرینارو انجام بده؟

  1. ساعد عزیز سلام
   هنگام تماس برای استخدام پرستار کودک حتما موارد مورد نظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید، تا پرستار براساس نیاز شما اعزام شود.

 5. سلام و خسته نباشید
  میخواستم برای استخدام پرستار کودک دخترم از شما تشکر کنم
  توضیحات و راهنمایی ها عالی بودن

  1. مرجان عزیز سلام
   ممنون که آسانیسم را انتخاب کردید. از رضایت شما بسیار خوشحالم

  2. من میخوام برای دختر و پسرم پرستار کودک استخدام کنم
   شما واقعا راضی بودی؟ خیلی دنبال یه جای خوبم که مطمئن باشه

 6. پسر من 6 سالشه و دچار لکنت زبان هست، آیا پرستاران شما می‌توانند در طول مراقبت باهاش ارتباط برقرار کنند؟

  1. بله پرستاران ما همگی دوره‌های مربوط به مراقبت از کودکان را گذرانده‌اند و با داشتن اطلاعات کافی درباره کودکان بیمار، با دلسوزی و محبت، با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و به رشد و امید به زندگی در آن‌ها کمک میکنند.

 7. من سریعا به پرستار کودک احتیاج دارم. منزل ما در تهرانسر هست، چقدر طول میکشه تا پرستار اعزام بشه؟

  1. سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی مثل اپلیکیشن یا وبسایت ثبت کرده یا با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید. پس از انجام هماهنگی‌های لازم، در اسرع وقت، نیرو‌های مورد نظر به منزل شما اعزام می‌شوند.

 8. سلام میخواستم بگم تعرفتون نسبت به جاهای دیگه که قیمت گرفتم بهتر بود خیلی ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام متناسب با شرایط متفاوت هست. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت با کارشناسان آسانیسم ارتباط بگیرید.

 9. سلام من یه پسر 3 ساله و یه دختر 5 ماهه دارم. میخوام بدونم وقت هایی که سرکارم پرستار می تونه به خوبی و با دقت از هر دوتاشون مواظبت کنه؟

  1. با سلام. بله دوست عزیز خیالتون راحت. برای راهنمایی بیشتر در مورد پرستار کودک خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.