آمبولانس در کرج

آمبولانس‌ها خودروهایی هستند که در مواقع اضطراری یا غیر اضطراری بیمار یا مصدوم را به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل می‌کنند. آن‌ها پزشک متخصص را به همراه تجهیزات لازم به محل مورد نظر منتقل می‌کنند تا در طول مسیر انتقال بیمار به بیمارستان خدمات پزشکی لازم را به او ارائه دهند.

خدمات آمبولانس خصوصی در کرج توسط پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم ارائه می‌شود، بنابراین اگر در کرج زندگی می‌کنید و برای انتقال بیمارتان به مراکز درمانی یا مکان دیگری چه به صورت اضطراری و چه غیر اضطراری نیاز به آمبولانس دارید می‌توانید از خدمات آمبولانس خصوصی کرج استفاده کنید. آمبولانس خصوصی کرج در سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین شرایط بیمار شما را به بیمارستان و سایر مراکز درمانی می‌رساند.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

خدمات آمبولانس خصوصی در کرج

آمبولانس‌های خصوصی مشابه آمبولانس‌های دولتی نیستند. این آمبولانس‌ها توسط دولت یا بیمارستان‌های دولتی اداره نمی‌شوند، بلکه توسط افراد و شرکت‌های خصوصی اداره می‌شوند و با توجه به نیاز و در خواست شما به محل اعزام می‌شوند. در بسیاری از مواقع اضطراری افراد درخواست آمبولانس دولتی می‌دهند اما مواقعی وجود دارد که خدمات آمبولانس خصوصی گزینه بهتری نسبت به آمبولانس دولتی است. برای درک علت این امر، ابتدا باید درک کنید که خدمات آمبولانس خصوصی چیست در این بخش برخی از خدمات آمبولانس خصوصی کرج را معرفی می‌کنیم:

آمبولانس خصوصی بیماران اعصاب و روان

آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان برای افرادی که دچار اختلالات ذهنی و روانی هستند طراحی شده است و عزیز بیمار شما را با کمک کادر پزشکی و با رعایت نکات پزشکی و درمانی به بهترین شکل و با آرامش کامل به مراکز درمانی و مکان مورد نظر شما منتقل می‌کنند.

آمبولانس خصوصی استقرار

آمبولانس خصوصی استقرار در مکان‌های مختلفی از جمله ورزشگاه‌ها، اماکن تفریحی، مسکونی، تجاری، مسابقات، همایش‌ها و… مستقر می‌شوند تا در صورت برزو حادثه غیر منتظره پرسنل و آمبولانس آماده انتقال فوری بیمار به بیمارستان باشند.

آمبولانس خصوصی کرج

آمبولانس خصوصی بین شهری

آمبولانس خصوصی بین شهری به دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی مجهز است و آمادگی کامل برای انتقال و جابه جایی بین شهری بیمار را دارد؛ بنابراین می‌توانید برای انتقال ایمن عزیز بیمارتان از شهری به شهر دیگر از آمبولانس خصوصی بین شهری استفاده کنید.

آمبولانس خصوصی حمل و جابه‌جایی بیمار

اگر در کرج زندگی می‌کنید و بیماری دارید که برای جابه جایی او به مراکز درمانی یا انتقال او از مکانی به مکان دیگر نیاز به وسیله نقلیه استاندارد و مجهز به تجهیزات پزشکی دارید می‌توانید از سرویس امبولانس خصوصی حمل و جابه جایی بیمار استفاده کنید. آسانیسم با مجهزترین آمبولانس های خصوصی و مجرب ترین کادر پزشکی متخصص آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان عزیز کرج است و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شود.

آمبولانس خصوصی امداد سریع کرج

آمبولانس خصوصی کرج علاوه بر جابه جایی و انتقال بیمار شما خدماتی مانند تزریق سرم، آزمایش، همراهی پزشکان متخصص و همچنین احیای بیمار را نیز ارائه می دهد.

در صورتی که درخواست موارد ویژه پزشکی و مراقبتی داشته باشید، آمبولانس خصوصی همراه با پزشکان و پرستاران متخصص و مجرب و مجهز به دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به محل شما اعزام می‌شوند. سرویس آمبولانس خصوصی کرج در هر روز هفته به صورت شبانه روزی به شما ساکنین شهر کرج خدمات ارائه می دهد.

تعرفه خدمات آمبولانس خصوصی کرج

تعرفه خدمات آمبولانس خصوصی کرج، از طرف سازمان بهداشت و درمان کشور مشخص شده است و تمامی ارائه دهندگان خدمات آمبولانس خصوصی، باید آن را رعایت کنند.

اما به طور کلی هزینه‌های آمبولانس براساس محل تماس و نوع خدمات مورد نیاز تغییر می‌کند. هزینه آمبولانس خصوصی به مواردی مانند مسافت پیموده شده، تجهیزات، سوخت و لوازم اولیه مانند اکسیژن بستگی دارد. برخی از شرکت‌های آمبولانس ممکن است برای لوازم اضافی مانند باند و آتل نیز هزینه‌ای دریافت کنند. بعضی از ارائه دهندگان خدمات آمبولانس خصوصی نیز انواع خاصی از حمل و نقل را با نرخ ثابت ارائه می‌دهند.

در ادامه برخی از عوامل موثر بر قیمت آمبولانس خصوصی را معرفی می‌کنیم:

 • نوع آمبولانس اعزامی به محل 
 • تجهیزات پزشکی، تزریقات و داروهای‌ مورد نیاز بیمار 
 • زمان درخواست آمبولانس خصوصی و میزان ترافیک شهری 
 • مسافت و فاصله بین محل بیمار و بیمارستان 
 • کارکنان و کادر پزشکی همراه آمبولانس خصوصی 
 • پزشک همراه آمبولانس خصوصی 
 • مدت زمانی که آمبولانس در اختیار بیمار است

دریافت آمبولانس خصوصی کرج

استفاده از آمبولانس خصوصی کرج نسبت به امبولانس‌های دولتی مزایای زیادی برای شما و عزیز بیمارتان دارد که در ادامه این مزایا را معرفی می‌کنیم:

ارائه خدمات بهتر و وسیع تر

آمبولانس خصوصی کرج خدمات وسیع‌تری از جمله تزریقات، انجام آزمایش، احیای بیمار، همراهی کادر پزشکی متخصص ارائه می‌دهد و بیمار از راحتی و خدمات کافی برخوردار است.

در هر شرایطی در دسترس اند

در حالی که از آمبولانس‌های دولتی تنها در موارد اضطراری می‌توانید استفاده کنید، آمبولانس‌های خصوصی کرج همیشه در دسترس‌اند و شما می‌توانید در هر زمان و به هر دلیلی از خدمات آن‌ها بهره مند شوید. به عنوان مثال، اگر ساکن منطقه مهرشهر کرج هستید و برای معاینه نیاز به مراجعه به مراکز درمانی دارید یا به هر دلیلی تصمیم دارید بیمارتان را از مکانی به مکانی دیگر جا به جا کنید می‌توانید از آمبولانس خصوصی مهرشهر کرج استفاده کنید.

عکس از آمبولانس خصوصی در کرج شب

استفاده از آمبولانس های خصوصی برای رویدادهای خاص

در برگزاری مسابقات، جشنواره‌ها همایش‌های بزرگ در شهر کرج می‌توانید از آمبولانس‌های خصوصی کرج بهره مند شوید تا در حالت آماده باشند. این به این معنی است که در صورت بروز شرایط اضطراری امبولانس خصوصی به همراه کادر پزشکی می‌توانند به مهمانان شما کمک کنند.

محدودیت مکانی ندارند

آمبولانس‌های دولتی خدمات خاص خود را ارائه می‌دهند و فرد بیمار یا مصدوم را به نزدیک‌ترین بیمارستان‌‌ها منتقل می‌کنند و معمولا به شما هیچ حق انتخابی نمی‌‌دهند که کدام بیمارستان و یا کلینیک را برای درمان انتخاب کنید؛ بنابراین، اگر شما ساکن کرج هستید و می‌خواهید خدمات درمان خود را از بیمارستان خیلی بهتری دریافت کنید که خارج از محل کار آمبولانس‌های دولتی است پس استفاده از آمبولانس خصوصی کرج می‌تواند گزینه بهتری برای شما باشد.

اگر تنها هستید امبولانس خصوصی همراه شما است

بیمارانی که معمولاً خودشان قادر به مراجعه به مراكز درمانی نیستند و كسی هم ندارند كه بتواند با آنها همراه شود و كمك و همراهی لازم را ارائه دهد، می‌توانند از مرکز آمبولانس خصوصی در کرج درخواست اعزام آمبولانس کنند؛ بنابراین اگر در منطقه عظیمیه، گوهر دشت، جهانشهر، مهر شهر یا هر منطقه دیگری از کرج زندگی می‌کنید و نیاز به امبولانس خصوصی دارید سرویس آمبولانس خصوصی کرج پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم برای شما طراحی شده است.

عکس از داخل آمبولانس خصوصی در کرج

اعزام بهترین آمبولانس خصوصی در کرج به مناطق

 • عظیمیه 
 • حصار بالا 
 • سرجوی 
 • جهانشهر 
 • بلوار جمهوری شمالی 
 • کوی کارمندان شمالی 
 • نظر آباد 
 • کوی 
 • همت آباد 
 • کوی بنفشه 
 • خلج آباد 
 • اکبر آباد 
 • کوی شقایق 
 • حسین آباد 
 • شهرک ذوب آهن 
 • سرحدآباد 
 • شهر صنعتی 
 • شهرک شیخ سعدی 
 • نوروز آباد 
 • بلوار چمران 
 • قلمستان، فردوسی 
 • شکرآباد 
 • بلوار هفت تیر 
 • و … تمامی مناطق کرج

اعزام فوری آمبولانس خصوصی در کرج آسانیسم

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر در شهر تهران و کرج است. تمامی پرسنل آسانیسم افرادی متخصص، متعهد، آموزش‌دیده و مجرب هستند. از خدمات برجسته آسانیسم می‌توان به سرویس اعزام آمبولانس خصوصی در کرج اشاره کرد؛ بنابراین اگر در هر منطقه‌ای از کرج (عظیمیه، گوهر دشت، جهانشهر، مهر شهر و …) زندگی می‌کنید می‌توانید برای جابه جایی عزیز بیمارتان به مراکز درمانی یا حمل او از مکانی به مکان دیگر از سرویس آمبولانس خصوصی کرج آسانیسم بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید که تمامی پرسنل از جمله پزشکان، پرستاران و رانندگان آمبولانس‌های خصوصی آسانیسم هنگام استخدام احراز هویت می‌شوند و همچنین به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی، کارشناسان آسانیسم بر عملکرد آن‌ها به صورت دوره‌ای نظارت دارند.

جابه‌جایی بیمار در آمبولانس خصوصی در کرج

کارشناسان پلتفرم خدمات پرستاری در منزل کرج در تمام روزهای هفته به صورت 24 ساعته پاسخگو و پشتیبان شما هستند؛ بنابراین در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره و همچنین اعلام نارضایتی از کار پرسنل آمبولانس خصوصی تیم پشتیبان آسانیسم پاسخگوی شما خواهد بود.

شما می‌توانید برای درخواست سرویس آمبولانس خصوصی کرج فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما جهت هماهنگی بیشتر و اطلاع از وضعیت و شرایط جسمانی شما یا عزیز بیمارتان با شما تماس خواهند گرفت سپس با توجه به نیاز شما و بیمارتان امبولانس مناسب را به همراه کادر پزشکی مورد نیاز به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنند.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد آمبولانس خصوصی در کرج از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

هزینه آمبولانس خصوصی چقدر است؟

فاکتور‌های زیادی در هزینه آمبولانس دخیل هستند. مسافت بین بیمار و بیمارستان، نوع خدمت و نوع آمبولانس، پزشک یا پرستار همراه آمبولانس و… نمونه‌هایی از عوامل تعیین کننده قیمت هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت آمبولانس خصوصی با ما تماس بگیرید.

از زمان تماس و انجام هماهنگی تا رسیدن آمبولانس به محل چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به ترافیک و ساعات اوج آن، فاصله آمبولانس با مقصد و… زمان رسیدن به محل متفاوت خواهد بود؛ اما همکاران ما سعی می‌کنند، در کم‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

کادر همراه آمبولانس چه افرادی هستند؟

این افراد تکنسین ها، پرستاران، پزشک عمومی و خصوصی هستند که در صورت نیاز و مطابق با شرایط بیمار؛ همراه آمبولانس اعزام می‌شوند.

آیا آسانیسم تنها در داخل کرج ارائه خدمات دارد؟

خیر شما می‌توانید برای جابجایی و انتقال عزیزانتان در سرتاسر کشور، درخواست خود را در آسانیسم ثبت کرده و در کم‌ترین زمان ممکن از خدمات آن بهره‌مند شوید.

امتیاز محتوا

دیدگاه‌ها

 • رسول یعقوبی گفت:

  هزینه آمبولانس خصوصی چقدره؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   هزینه آمبولانس خصوصی طبق شرایط بیمار و طول مسیری که مابین مبدا و مقصد و تعرفه سازمان متفاوت است.

 • sina گفت:

  آمبولانس خصوصی توی کرج برای جابه جایی نوزاد که دستگاه های مخصوص رو داشته باشه دارین؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام بله برای ثبت درخواست میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • بهروز گفت:

  سلام خسته نباشید هزینه امبولانس و کادر مجرب از مهر ویلا کرج به بیمارستان لاله تهران برای خانم باردار چقدر میباشد.

  • آسانیسم گفت:

   سلام هزینه امبولانس از یک میلیون تومان شروع میشود. ولی متاسفانه نمیشه هزینه دقیق را به شما بدیم باید با کارشناس صحبت کنید تا با توجه به شرایط شما هزینه ها مشخص بشود. امیدوارم این اطلاعات به درد شما خورده باشد.