استخدام همدم خانم در تهران

همدم سالمند خدماتی مانند صحبت کردن، انجام امور منزل، مراقبت و همراهی سالمند را ارائه می‌دهد. با استخدام همدم برای سالمندان، آن‌ها را از تنهایی در بیاورید و از سلامت افراد سالخورده در طول روز یا شبانه روز مطمئن شوید.

شرکت خدمات پرستاری آسانیسم با سابقه درخشان و کسب تمام مجوزهای مورد نیاز، بستری برای ارائه خدمات همدم سالمند با قیمتی مناسب و کیفیت بالا برای شما ایجاد کرده، پس درصورتی‌که شما برای خودتان یا والدین عزیزتان دنبال همدم دلسوز، آموزش‌دیده و متعهد هستید با ما تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

همدم سالمند کیست؟

همدم سالمند فردی است که همانند یک دوست، پیش سالمند در منزل می‌ماند تا سالمند تنها نماند و یک هم صحبت در خانه داشته باشد. این افراد می‌توانند بصورت روزانه (8 ساعت در روز) یا شبانه روزی (24 ساعته) پیش سالمند بمانند. علاوه بر آن همدم خدماتی مانند مراقبت از سالمند، تهیه غذا، تمیز کردن خانه را انجام می‌دهند که در کنارش سلامت سالمند را نظارت می‌کنند. 

همدم سالمند معمولا درس دانشگاهی پرستاری ندیده و بصورت تجربی روش‌های نگهداری از سالمند را یاد گرفته. ولی با این حال همدم با سابقه می‌تواند به نحو احسن از افراد سالخورده نگهداری کند و در شرایط خاص اقدامات لازم را انجام دهد.

این افراد می‌توانند فشار سالمند را بگیرند، قند خون سالمند را آزمایش کنند، در راه رفتن و حرکت به سالمند کمک کنند و در صورت نیاز، در بیرون از منزل او را همراهی کنند.

چرا همدم سالمند استخدام کنم؟

انزوا و تنهایی یک تهدید بزرگ برای سلامت سالمندی است که در خانه تنها هستند. سالمند منزوی، نه تنها عصبانی و تحریک پذیر شده بلکه در معرض بیماری‌های جدی فیزیکی و افسردگی نیز است. در واقع، زندگی در انزوا به اندازه چاقی مفرد یا اعتیاد به سیگار ضرر دارد و برای افراد پیر این خطرات چند برابر خواهد شد. برای اجتناب از این مشکلات بهترین گزینه مراقبت از سالمند توسط خانواده یا استخدام همدم سالمند است.

در واقع طبق آمار مختلف

« افسردگی در سالمند یک مشکل جدی است که با گذشت زمان و تغییرات اقتصادی در جهان در حال رشد نیز است.»

افراد سالخورده‌ای که بیماری مزمن دارند بیشتر از همه در خطر افسردگی هستند. این افراد نیز به دلیل غرور یا احساس سربار شدن و اذیت خانواده افسردگی خود را بروز نمی‌دهند. برای همین افسردگی در افراد بالای 65 به یک اپیدمی خاموش تبدیل شده است.

بعلاوه احتمال زمین خوردن به دلیل کهولت سن در سالمندان زیاد است که حضور همدم سالمند می‌تواند از این خطر جدی جلوگیری کند و در راه رفتن، نشستن، برخاستن یا هنگام دستشویی و استحمام به افراد پیر کمک کنند.

اهمیت دادن و توجه کردن به سالمند توسط اعضای خانواده یا استخدام همدم سالمند بهترین راه برای رفع نیازهای عاطفی _ روانی و حفظ سلامت جسمی سالمند است.

اینفوگرافی برای توضیح روش‌های استخدام همدم با آسانیسم

همدم سالمند در تهران

برای استخدام همدم سالمند در تهران می‌توانید از شرکت آسانیسم استفاده کنید. آسانیسم سال‌ها در زمینه اعزام همدم و هم صحبت برای سالمندان کار کرده و آماده رسیدگی به تمام نیازهای بزرگان خانواده است.

مرکز شرکت در تهران است و شهرهای کرج و تهران تحت پوشش آسانیسم است. آدرس شرکت: تهران – خیابان انقلاب – خیابان فلسطین – جنب داروخانه دانشگاه – سرای صنایع خلاق – طبقه همکف است.

همدم سالمند در کرج

با این که مرکز اصلی شرکت آسانیسم در تهران است، ما در کرج نیز با پرستاران و همدم‌های حرفه‌ای، دلسوز و با سابقه همکاری داریم تا بتوانیم بهترین خدمات همدم سالمند در کرج را نیز برای شما عزیزان ساکن شهر کرج نیز ارائه دهیم.

شماره تلفن شرکت = 02191304433

همدم سالمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

همدم سالمند سالم در منزل فردی است که به صورت تمام وقت در کنار سالمند است و علاوه بر انجام کارهای روزمره، مونس و هم‌صحبت سالمند است. برخی از خانواده‌ها فقط برای رفع تنهایی سالمندشان که هیچ‌گونه بیماری ندارد به دنبال همدم سالمند سالم هستند و برخی دیگر برای انجام کارهای روزمره و مراقبت جسمی و روحی به کمک همدم و فردی دیگر نیاز دارند.

همدم سالمند باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند به خوبی به سالمند شما خدمت‌رسانی کند. برخی از این ویژگی‌های همدم سالمند عبارت‌اند از:

 • منظم
 • مسئولیت‌پذیر و متعهد
 • دلسوز و مهربان
 • صبور
 • شوخ‌طبع
 • قابل ‌اطمینان
 • دارای مهارت ارتباطی بالا
 • دارای رفتار اجتماعی مناسب
 • انجام به موقع وظایف

مزایای حضور همدم سالمند در منزل

یکی از مهم‌ترین مزایای استخدام همدم سالمند، هم‌صحبتی با سالمند است. حضور همدم سالمند سالم در منزل تأثیر مثبتی در روحیه فرد تحت مراقبت دارد چرا که باعث کاهش استرس و ناراحتی در او می‌شود. همدم سالمند کیفیت زندگی سالمندان را بهبود می‌بخشد.

در واقع همدم نقشی فراتر از مراقبت است و یک رابطه همزیستی است که سالمندان را قادر می‌سازد تا شکوفا شوند. در سطح اجتماعی، داشتن دوستان و همراهان، افراد را قادر می‌سازد تا در مورد چالش‌ها صحبت کنند، ابراز غم و اندوه کنند و راه حلی برای حل مشکلات پیدا کنند.

در سطح شخصی، همدم سالمند سالم خوب کسی است که سالمند نه تنها مشتاق دیدار با او است، بلکه کسی است که می‌تواند به او تکیه کند. افراد مسن در مورد بسیاری از چالش‌ها که ممکن است برای ما بسیار کوچک باشد نگران هستند، مانند رفتن به خواربارفروشی یا مراجعه به پزشک. همدم سالمند به رفع نگرانی در سالمند کمک می‌کند، به طوری که سالمندان می‌توانند روی زندگی با کیفیت تمرکز کنند، همدم سالمند به افراد مسن کمک می‌کند تا یک زندگی طولانی‌تر، سالم‌تر و همراه با رفاه بیشتری داشته باشند.

مزایای همدم خانم در منزل برای سالمند بسیار زیاد است

سالمندان از تنهایی رنج می‌برند و بیشتر در معرض خطر زوال عقل و فراموشی قرار می‌گیرند. از طرفی ممکن است افسرده شوند و امید به زندگی را از دست بدهند، همنشینی با سالمندان بسیار مهم است؛ زیرا باعث افزایش امید به زندگی در آن‌ها می‌شود.

فرق همدم سالمند با پرستار در چیست؟

ترجمه «همدم سالمند» به انگلیسی «Companion for the Elderly» می‌شود و فرق اصلی بین همدم سالمند و پرستار سالمند در میزان مسئولیت‌ها و تخصص‌های مرتبط با مراقبت از سالمندان است. همدم سالمند معمولاً بر روی جلب رفاه عاطفی و روحی تمرکز دارد، در حالی که پرستار سالمند مسئولیت‌های پیچیده‌تر و مرتبط با مراقبت بهداشتی و پزشکی را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید = پرستار سالمند در منزل

چه زمانی به همدم سالمند در منزل نیاز داریم؟

زمانی که سالمند در تنهایی به سر می‌برد باعث می‌شود که دچار افسردگی و استرس شود، در نتیجه سیستم ایمنی بدن سالمند به شدت ضعیف می‌شود و از لحاظ سلامتی بیشتر در معرض خطر قرار می‌گیرد. برخی از سالمندان در تنهایی به سیگار کشیدن روی می‌آورند و از طرفی به علت عدم تحرک کافی دچار اضافه وزن می‌شوند. با تنهایی سالمند، خطر ابتلا وی به آلزایمر و توهم  نیز به شدت افزایش می‌یابد. تنهایی تأثیر منفی زیادی بر روی سلامتی، روحیه و کیفیت زندگی عزیز سالمندتان می‌گذارد.

در نتیجه خانواده سالمند باید به نیازهای روحی و روانی عزیز سالمندشان توجه ویژه‌ای داشته باشند. اگر به دلیل مشغله کاری و شخصی نمی‌توانید زمان کافی را در کنار سالمندتان بگذرانید و رسیدگی‌ها و خدمات لازم مراقبت‌ از سالمند را به او ارائه دهید، می‌توانید از سرویس همدم سالمند استفاده کنید.

وظایف همدم سالمند در منزل

همدم سالمند سالم همان‌طور که از نامش مشخص است وظیفه همراهی و هم‌صحبتی با سالمند را بر عهده دارد، این همراهی می‌تواند برای سالمندانی که تنها زندگی می‌کنند و ممکن است به تازگی همسر خود را از دست داده باشند بسیار مهم باشد.

سالمندانی که با یک همراه هم‌صحبت می‌شوند، هوشیاری ذهنی خود را حفظ می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهد که هم‌ صحبتی می‌تواند به تأخیر اثرات زوال عقل یا آلزایمر کمک کند.

همدم خانم برای سالمند می‌تواند در گشت و گذار به او کمک کند

سایر وظایف همدم سالمند در منزل عبارت‌اند از:

 • یادآوری داروها
 • کمک در انجام کارهای روزمره مانند بلند شدن از رختخواب و سوار و پیاده شدن از ماشین.
 • انجام وظایف سبک خانه‌داری
 • تهیه و پخت غذا
 • کمک در رفتن به خواربارفروشی، مراجعه به پزشک و انجام وظایف شخصی.
 • تشویق و برنامه‌ریزی فعالیت‌های اجتماعی. این می‌تواند شامل سفرهای گشت‌وگذار محلی، سینما، خرید، بازدید از خانواده و دوستان و هر چیزی باشد که سالمند را سرگرم کند و باعث شود از زندگی لذت ببرد.
 • تشویق به ورزش برای حفظ سلامت جسم، ذهن و روح. ورزش می‌تواند شامل پیاده‌روی در محله، شنا و هر چیزی که آن‌ها را فعال نگه می‌دارد باشد.
 • تعامل با اعضای خانواده برای اینکه آن‌ها را در جریان وضعیت عزیزشان قرار دهند.
 • برخی از ارائه‌دهندگان ممکن است در زمینه مراقبت از سالمندی که علائم آلزایمر و زوال عقل را دارند مهارت و تجربه داشته باشند.

شیفت کاری همیار سالمند

شیفت همدمان سالمند از 8 ساعت شروع شده و به صورت شبانه روزی نیز هستند. در کل شیفت همدمان به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود.

شیفت کاری نیرو و روزهای کاری وی به شما و نیازهای سالمندتان بستگی دارد. ولی معمولا همدم سالمند از شنبه تا پنج شنبه برای شما کار می‌کند. اگر بخواهید در روزهای جمعه نیز حضور داشته باشند با 1 و نیم برابر حقوق همدم سالمند را پرداخت کنید. در روزهای تعطیل رسمی نیز حقوق وی 2 برابر می‌شود.

حقوق و قیمت همدم سالمند

برای دریافت هزینه دقیق خدمات و فرانشیز شرکت بهتر است با شرکت تماس بگیرید. مشاوران ما می‌توانند با توجه به نیازهای شما، شیفت کاری همدم، خدمات مورد نیاز و شرایط سالمند قیمت دقیق را به شما بدهند. در کل هزینه همدمان سالمند در اسفند ماه را در جدول زیر مشاهده کنید.

اگر میخواهید دقیق‌تر هزینه پرستار سالمند را بدانید به کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید تا آن‌ها به درستی قیمت خدمات مورد نیاز شما را مشخص کنند.

همدم آقا روزانه (6 روز هفته)از 12 تا 13 میلیون تومان
همدم خانم روزانه (6 روز هفته)از 12 تا 13 میلیون تومان
همدم آقا شبانه روزی (6 روز هفته)از 13.5 تا 15 میلیون تومان
همدم خانم شبانه روزی (6 روز هفته)از 13.5 تا 15 میلیون تومان

فرانشیز یا کارمزد شرکت به علاوه حقوق بوده و به صورت زیر حساب می‌گردد:

 • یک ماه = 40 درصد حقوق
 • دو ماه = 50 درصد حقوق
 • سه ماه = 70 درصد حقوق
 • شش ماه = یک ماه حقوق
 • یک سال = دو ماه حقوق

استخدام همدم خانم برای سالمند

استخدام همدم خانم برای سالمند می ‌تواند به عنوان یک گزینه موثر برای کمک به سالمندان در تکمیل کارهای روزانه و افزایش کیفیت زندگی شان باشد.

با توجه به اهمیت این نوع کار و نیاز به افراد با مهارت‌های مناسب، بهتر است با دقت و با توجه به نیازهای سالمندان همیار خانم مناسبی را برای ایشان انتخاب کنید زیرا استخدام همدم خانم برای سالمند به معنای داشتن یک فرد خدماتی حرفه ‌ای است که به سالمندان در تکمیل کارهای روزانه ‌شان کمک می‌ کند.

استخدام همدم خانم تهران

استخدام همدم خانم در تهران به ویژه برای سالمندانی که در کلان شهر تهران تنها زندگی می‌کنند می‌تواند به عنوان یک روش موثر برای کاهش احساس تنهایی‌شان باشد. از طرف دیگر همدم خانم نیز میتواند از این تجربه بهره ‌مند شود و با کسب تجربه‌ ی جدید در زمینه‌ ی مراقبت از سالمندان مهارت‌های خود را افزایش دهد.

آسانیسم تمام 22 منطقه تهران را پوشش می‌دهد و برای حومه شهر مانند پردیس، بومهن، رودهن شهرری و دیگر شهرهای نزدیک تهران نیز نیرو اعزام می‌کند. برای این که مطمئن شوید که شما نیز تحت پوشش آسانیسم هستید می‌توانید با مشاوران آسانیسم با شماره 02191304433 تماس بگیرید

 استخدام همدم خانم کرج

برای کسانی که دنبال همدم خانم در کرج هستند شرکت آسانیسم می‌تواند یک نیروی حرفه‌ای، دلسوز و مهربان اعزام کند تا عزیزان مسن شما را از تنهایی در بیاورد و کارهای خانگی و خارج از خانه‌ی ایشان را انجام دهد.

شرکت پرستاری آسانیسم خدمات استخدام همدم خانم را در تمام مناطق کرج پوشش می‌دهد که برخی از مناطق آن را در جدول زیر شرح کردیم.

عظیمیهگوهردشت
گلشهرمهرشهر
باغستانجهانشهر
هفت تیرشهریار
فردیسآزادگان
شاهین ویلاکیانمهر

استخدام همدم آقا برای سالمند

برای سالمندانی که با همدم آقا راحت‌تر هستند برای جابه‌جایی به یک فرد قوی نیز دارند آسانیسم می‌تواند همدم مرد برای آن‌ها اعزام کند.  همدم آقا در وظایفی مانند جابه‌جایی و حرکت سالمند را بهتر می‌تواند انجام دهد و برای سالمندانی که وزنشان بالاست پیشنهاد می‌شوند.

همدمان آقا اعزام شده به اندازه خانم‌ها حرفه‌ای هستند و می‌توانند هم صحبت سالمند شما شوند تا نیازهای روحی آن‌ها نیز تامین شود.

همدم آقا در تهران

برای سالمندانی که در تهران زندگی می‌کنند بیشتر از تمام شهرهای دیگر تنها هستند. برای همین با استخدام همدم آقا یک هم صحبت مناسب برای عزیزان خود پیدا کنید.

همدم آقا در کرج

برای کلان شهر کرج نیز می‌توانید همدم آقا استخدام کنید. برای درخواست همدم به مشاوران ما تماس بگیرید.

چگونه می‌توان همدم سالمند مناسب پیدا کرد؟

از آنجایی‌ که همدم سالمند شخصی است که ساعات زیادی از شبانه‌روز را در کنار سالمندتان می‌گذراند باید فردی مطمئن، قابل ‌اعتماد و سالم باشد. بنابراین هنگام استخدام همدم سالمند باید فرد مورد نظر را از فیلترهای زیادی بگذرانید تا با خیالی آسوده عزیزتان را با او در خانه تنها بگذارید.

هر گونه سهل انگاری در مرحله استخدام همدم سالمند می‌تواند سلامتی و امنیت عزیزتان را به خطر بیندازد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم به مراکز و پلتفرم‌هایی مراجعه کنید که با هدف ارائه خدمات پرستاری در منزل طراحی و تأسیس شده باشند و از استخدام همدم در دیوار یا شیپور خودداری کنید. این سایت‌ها به صورت تخصصی خدمات پرستاری ارائه نمی‌دهند و راهی برای مقابله با کلاه برداری ندارند.

شما می‌توانید برای هر گونه خدمات پرستاری و مراقبتی به پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم مراجعه کنید. آسانیسم با هدف ارائه خدمات پرستاری بنا شده است و با همکاری با پرسنل با سابقه و آموزش‌ دیده سعی در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان دارد.

شما می‌توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم درخواست خود را ثبت نمایید. علاوه بر آن، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن 02191304433 نسبت به درخواست همدم سالمند در منزل اقدام نمایید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما جهت هماهنگی‌ های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و با توجه به نیازتان پرسنل مورد نظر را به منزلتان اعزام خواهند کرد.

آسانیسم تمام مناطق تهران و کرج را جهت خدمات پرستاری پوشش می‌دهد؛ به عنوان مثال اگر ساکن سعادت آباد تهران هستید، جهت اعزام همدم سالمند، می‌توانید از سرویس پرستار سالمند در غرب تهران آسانیسم استفاده کنید. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبان آسانیسم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

همدم سالمند در منزل برای مراقبت و کمک از افراد کهن سال

سخن آخر

تنها ماندن درجامعه امروزی برای سالمندان یک اپیدمی جدی شده که متاسفانه خیلی از سالمندان را در برمی‌گیرد. جامعه و شرایط طوری شده که مراقبت از سالمند در منزل توسط خانواده تقریبا غیر ممکن شده، اما نگران نباشید چون همدم یا هم صحبت سالمند میتواند در طول روز هم صحبت سالمندان باشد، همه کارهای روزمره را برای سالمندان انجام دهد و از او مراقبت کند تا سالمندان از موقعیت خوبی برخوردار شوند.

همدم سالمند سالم چه وظایفی دارد؟

کمک در انجام کارهای روزمره، توجه به مصرف صحیح داروها، انجام وظایف سبک خانه داری و تهیه و پخت غذا بخشی از وظایف همدم سالمند سالم می باشد.

آیا برای سالمند بیمار می توان همدم استخدام کرد؟

برای نگهداری از سالمند بیمار، استخدام پرستار سالمند توصیه می شود؛ چرا که همدم سالمند جهت نگهداری از سالمند سالم اعزام می‌شود.

آیا استخدام همدم سالمند سالم مقرون به صرفه است؟

به دلیل اینکه همدم سالمند سالم وظایف سبک تری نسبت به پرستار سالمند در منزل دارد، هزینه و قیمت پایین تری نیز دارد؛ اگر سالمند شما از لحاظ جسمانی سالم می باشد، استخدام همدم سالمند مقرون به صرفه تر است.

چه زمانی به همدم سالمند نیاز داریم؟

نیاز به همدم سالمند زمانی ایجاد می‌ شود که سالمند شما تنها است، شما وقت کافی برای رسیدگی به او را ندارید، و برای جلوگیری از انزوا و افسردگی نیاز به ارتباط و هم صحبتی با یک مونس و همدم دارد.

آیا کسی اعزام می‌کنید سن بالاست؟

برای اینکه خدمات مراقبتی از سالمند به درستی انجام شود، شرکت آسانیسم نیروی بالا 55 سال را برای شما اعزام نمی‌کند. چون همراهی سالمند کار مشکلی است که به صبر، حوصله و سلامت روحی و فیزیکی نیاز دارد. پس برای کاهش مشکلات افراد سن بالا اعزام نمی‌کنیم. 90 درصد نیروهای اعزام شده توسط آسانیسم در بازه 20 تا 50 سال هستند. ولی اگر بازهم اگر خواسته مخصوصی دارید و رنج سنی خاصی در ذهن داشتید می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کنید.

3.4/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • طناز قریب گفت:

  سلام وقت بخیر.
  مادر من تنها زندگی می کنه و آلزایمر خفیف داره. میخواستم بدونم با توجه به اینکه آلزایمر داره میتونم درخواست همدم سالمند بدم فقط؟ اونقدری آلزایمرش شدید نیست که نتونه کاراشو انجام بده.

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام طناز عزیز، بله. با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان آسانیسم با توجه به نیاز شما و سالمند عزیزتان نیروی مناسب شما را اعزام کنند.

   • وهابی(کارشناس) گفت:

    سلام وحید عزیز، بله همدم سالمند برای کمک به سالمند عزیزتان در انجام کارهای روزمره و خریدهای خارج از منزل خدمات ارائه میدهد.

    • وهابی(کارشناس) گفت:

     سلام قباد عزیز، بله. همدم سالمند با توجه به نیاز سالمند عزیز شما اعزام می شود.

   • فرشته گفت:

    سلام. من میتونم کمک تون کنم. لطفن اول پیامک بزنید 24****09108

  • فاطمه خشویی گفت:

   با سلام و احترام، محدوده محل زندگی ایشان کجای تهران است. با تشکر

 • قباد تابان گفت:

  همدم سالمند کارهای منزل رو هم انجام میده؟

 • Vahid گفت:

  سلام خسته نباشید. اگر برای خرید کردن و انجام کارهای خارج از منزل نیاز به پرستار سالمند داشته باشیم هم میتونیم درخواست همدم سالمند بدیم؟

 • افشین شکری گفت:

  سلام و خسته نباشید
  همدم سالمندی که اعزام کردید بسیار خوش برخورد هستن و تاثیر مثبتی در روحیه پدر و مادر گذاشتن ممنون

 • آناهیتا رحیمی گفت:

  همدم سالمند در انجام چه کارهایی به سالمند کمک می‌کنه؟

 • تیموری گفت:

  مزایای استخدام همدم سالمند چیه؟

  • فاطمه عزیز محمدی گفت:

   سلام میخواستم بدونم به چه صورته

 • فریمان حسینی گفت:

  سلام. میشه همدم سالمند رو برای مراقبت در تایم شب استخدام کرد؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله شما می‌توانید با توجه به نیاز سالمندتان، از سرویس همدم 24 ساعته سالمند استفاده کنید.

 • kimia گفت:

  برای مراقبت از سالمندی که عمل جراحی انجام داده باید درخواست همدم سالمند بدهیم؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   خیر سالمند شما به مراقبت بیش‌تری احتیاج دارد. ما با توجه به شرایط بیمار مراقب سالمند بیمار در منزل را ارائه می‌دهیم.

 • تینا گفت:

  سلام. هزینه استفاده از سرویس همدم سالمند چقدر است؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، برای اطلاع از لیست قیمت ها می توانید با شماره های داخل سایت تماس برقرار کنید. همکاران ما در طول 24 ساعت پاسخ گوی شما هستند.

 • کوثر توانمند گفت:

  پرستاری که استخدام کردم برای مادرم خیلی باهاش جور نیست. میشه یه پرستار دیگه از مرکز درخواست کنم؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   بله، حتما با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید تا تعویض پرستار در اسرع وقت برای شما انجام شود.

 • سمیرا آزادمنش گفت:

  مادر بزرگ پیری دارم که به خاطر مشغله کاری نمی تونم بهش زیاد سر بزنم و کاراش انجام بدم می خاستم براش یه پرستار دلسوز و مهربون بگیرم که همدم خوبیم براش باشه. شما چنین فردی توی مجموعتون دارید؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام دوست عزیز. بله همه پرستاران ما با کمال دقت و حوصله می توانند در این کار به شما کمک کنند.

 • وحید گفت:

  سلام وقت بخیر. ممنون از خدمات خوبتون

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   ممنون که شرکت ما را برای انجام خدمات برای سالمند خود انتخاب کردید.

 • Neda گفت:

  سلتم خسته نباشید من احتیاج به پرستار دارم 40سال دارم و بیمارم اما توان انجام تمام کارهامو دارم اما نمیتونم زیاد سرپا باشم یا نیاز دارم کسی مراقبم باشه تا من دوش بگیرم …
  من خانمی که مثل مادر باشه برام و انگلیسی بلد باشه یا حداقل متوجه بشه احتیاج دارم و هزینه و امکانات رفاهی کامل و مستقل در اختیارش میزارم…(فقط مادرانه در کنارم باشه)
  شما میتونید کمکم کنید…

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا همکاران ما برای شما مناسب ترین نیرو رو اعزام کنند.

  • اعظم گفت:

   سلام.کدوم منطقه هستید ندا خانم؟

  • فرشته گفت:

   ندا جون سلام. وقتت بخیر عزیزم
   شما همچنان مایلید پرستار داشته باشید یا پرستار مدنظرتونو پیدا کردید؟
   من چهل سالمه و با پسرم زندگی میکنم، با زبان انگلیسی هم اشنایی نسبی دارم. اگه تمایل داشته باشی با هم ملاقاتی داشته باشیم

  • mm گفت:

   من میتونم عزیز مراقبت کنم ازتون

 • نفس عسگری گفت:

  ما برای مادرمون یه همدم خانم توی کرج میخوایم استخدام کنیم شرایطی که باید در نظر بگیریم برای استخدام همدم خانم چیه ؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام بهتر است برای استخدام پرستار از مراکز معتبری استفاده کنید که ضمانت های بسیاری از پرستار گرفته باشند و این امکان را به شما بدهند که اگر از پرستار رضایت کافی نداشتید پرستار را تعویض کنند

 • mehran kazemi گفت:

  میخوایم از مرکز شما پرستار بگیریم تضمینتون چیه که پرستار از منزل ما دزدی نمیکنه ؟

  • آسانیسم گفت:

   پرستار های ما برای استخدام مدارک سو پیشینیه برای ما می آورند و مدارک آنها نزد ماست

 • رضا صولتی گفت:

  برای استخدام همدم خانم در کرج باید تماس بگیریم یا ثبت کنیم؟

  • آسانیسم گفت:

   شما میتوانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا با شماره های ما تماس بگیرید.

 • عنایت گفت:

  سلام سلام. ممنون از خدمات خوبتون