پرستار کودک

از گذشته تا به امروز، بزرگ کردن فرزند یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌ها برای والدین بوده است. اما در دنیای امروزی، با افزایش مشغله‌های کاری شما، فشارهای زندگی مدرن، و حتی داشتن بیش از یک فرزند، ایجاد زمان برای تربیت و مراقبت از فرزندان را به چالش‌های بزرگی تبدیل کرده. در این مواقع، انتخاب یک پرستار کودک می‌تواند به شما کمک کند تا بخشی از این فشارها را کاهش داده و به شما اجازه بدهد به بهترین شکل ممکن فرزندتان را بزرگ کنید. 

با انتخاب یک پرستار کودک متعهد و ماهر، والدین می‌توانند از برخی از سختی‌های بزرگ کردن فرزند رهایی یابند و به آرامش خاطر بیشتری دست یابند. شرکت پرستاری آسانیسم تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط، نیاز کودک و بودجه شما بهترین پرستار بچه را در کمترین زمان ممکن اعزام کند.

پرستار کودک
پرستار بچه در منزل
فرم درخواست خدمات پرستاری از بچه

خدمات پرستار بچه آسانیسم

آسانیسم یک پلتفرم تخصصی در حوزه پرستاری در منزل است. این پلتفرم سال‌هاست که با بهترین پرستاران کودک همکاری داشته تا بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

شرکت تمامی نیروهای اعزام کرده را تحت نظر دارد و کیفیت خدمات آن‌ها را تضمین می‌کند تا شما نگران مراقبت از کودک در زمان های شلوغ کاری نباشید.

آسانیسم به صورت متداول کار پرستار را ارزیابی می‌کند و رضایت شما را جویا می‌شود تا کیفیت خدمات هیچ وقت کم نشود.

در طول قرارداد نیز اگر از پرستار خود رضایت نداشتید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرستار کودک را تعویض کنیم.

در صورت نیاز به پرستار کودک در تهران یا کرج با ما تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت

02191304433

آدرس شرکت

چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر) – خیابان انقلاب – نبش شمالی خیابان فلسطین – جنب داروخانه دانشگاه – سرای صنایع خلاق – طبقه همکف

ساعات کاری شرکت از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 تا 17:30 و در روزهای پنج شنبه نیز از ساعت 9:30 تا 14:00 است. 

اگر مایل هستید که حضوری با آسانیسم آشنا شوید هر موقع در این زمان‌ها تشریف بیاورید ما پذیرای شما عزیزان هستیم.

در غیر این صورت در هر زمان با شماره شرکت تماس بگیرید یا فرم بالا را پر کنید تا درخواست شما ثبت گردد.

مزایای درخواست پرستار کودک از آسانیسم

احراز هویت نیروها و دریافت سفته از پرستار کودک
اعزام پرستار بچه از نزدیک‌ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره‌ای نیروها و پشتیبانی هر روزه
اعزام نیروهای با سابقه کار در مهدکودک‌های تهران و کرج
کیفیت بالا ارائه خدمات پرستاری از نوزادی تا نوجوانی
قیمت مناسب در خدمات

پرستار کودک کیست؟

پرستار کودک یک فرد حرفه‌ای است که به مراقبت از کودکان اختصاص دارد. این افراد معمولا دارای تحصیلات و مهارت‌های مربوط به مراقبت از کودکان هستند. پرستاران کودک می‌توانند در مراقبت از کودکان سالم و همچنین کودکان مبتلا به بیماری‌های مختلف مشغول به کار شوند. آن‌ها معمولا دارای تجربه و تحصیلات در زمینه‌های پرستاری و روانشناسی کودک دارند که در مهدکودک سابقه کار داشتند و مهارت‌های خاصی در زمینه مراقبت از کودکان را کسب کردند.

چه زمان به پرستار کودک نیاز دارم؟

قبل از هر تصمیم بهتر است اول شرایط و نیازهای خودتان بسنجید. سپس با مشاوره از خانواده و همسرتان، مطمئن شوید که پرستار بچه واقعا برای شما نیاز است و هزینه پرستار کودک با بودجه شما تطابق دارد. در آخر هم، یک موسسه نگهداری از کودک حرفه‌ای، مجرب و باتجربه پیدا کنید تا از شرکت پرستار کودک استخدام کنید.

شرکت آسانیسم برای راحتی شما عزیزان یک لیست از مراکز پرستاری در تهران ساخته تا بتوانید بهترین شرکت را برای فرزند خود پیدا کنید.

هدف ما در آسانیسم یافتن بهترین پرستار کودک برای شما با پشتیبانی همیشگی است. ولی اگر تصمیم گرفتید از دیگر موسسات پرستار درخواست کنید مطمئن شوید که آن‌ها نیز خدمات پشتیبانی 24 ساعته و احراز هویت پرستار را انجام می‌دهند تا خدایی نکرده در آینده به مشکلی بر نخورید.

برای آسودگی تصمیم شما برخی از مواقعی که بهتر است پرستار بچه بگیرید را معرفی کردیم:

شاغل هستید

اگر شما و همسرتان کارمند هستید و در طول روز کسی نمی‌تواند از کودک نگهداری کند، پرستار کودک می‌تواند کمک شایانی باشد.

کودک بیمار شده یا بیماری خاصی دارد

اگر کودک مریض شده یا بیماری مزمن خاصی دارد که به مراقبت‌های پزشکی یا حمایتی مخصوص نیازمند است، پرستار نوزاد یا کودک بگیرید تا کمک دست شما شوند.

میخواهید مسافرت بروید یا ماموریت کاری دارید

برخی مواقع به هر دلیلی مانند ماموریت، استراحت، رویداد خاص، نیاز به مسافرت کردن داشتید و نمی‌توانستید فرزندتان با خودتان ببرید، برای او باید پرستار بگیرید تا بچه تنها در خانه نباشد.

به دنبال یک مربی کودک در منزل حرفه هستید

خیلی وقت‌ها والدین برای آموزش دادن مهارت‌های به فرزند، پرستار بچه استخدام می‌کنند. پرستار می‌تواند به کودک شما زبان خارجی مانند انگلیسی، ترکی، روسی، چینی، فرانسوی یا آلمانی آموزش دهد. با درخواست شما، کودیار می‌تواند درس‌های دیگر مانند ریاضی، فیزیک یا شیمی را بصورت بازی‌های آموزشی به فرزند شما نیز آموزش دهد.

میخواهید یک فرد مطمئن فرزندتان را از مدرسه به خانه بیاورد یا به مدرسه ببرد

خیلی وقت‌ها مادران و پدران نگران تنها برگشتن کودک خود از مهدکودک یا مدرسه هستند یا نمی‌توانند در صبح او را به مدرسه ببرند. در این شرایط پرستار کودک، در صبح کودک را به مدرسه یا مهدکودک می‌برد و بعد از ظهر به دنبال او به مدرسه می‌رود تا امنیت کودک در رفت و آمد مدرسه تضمین شود.

چه زمان پرستار بچه نیاز دارم؟

انواع پرستار کودک؛ کدام پرستار بچه برای فرزندم مناسب است؟

باتوجه به نیاز شما پرستاران مختلفی برای خدمت رسانی به شما و کودکتان فرستاده می‌شود. پرستاری که برای شما فرستاده می‌شود با توجه به شرایط و نیازهای شما خواهد بود که معمولا شامل دسته‌های زیر است.

کودکیار

اصطلاح “کودکیار” یا “مربی کودک” به افرادی اطلاق می‌شود که مراقبت از کودکان را بر عهده دارند. این افراد بیشتر مواقع در محیط‌های مختلفی مانند خانه، مهدکودک، یا مدرسه فعالیت کنند. این افراد می‌توانند به فرزند شما نوشتن، زبان خارجی، ریاضی و فیزیک را آموزش می‌دهند و با بازی‌های خلاقانه به توسعه خلاقیت کودک شما کمک کند.

کودکیار امور منزل و آشپزی انجام نمی‌دهد چون وظیفه او فقط خدمت رسانی به کودک است. این افراد زبان‌های مختلف را به کودک شما آموزش می‌دهند و می‌توانند معلم فرزند شما در طول دوران مهدکودک و دبستان باشند.

مادریار

مادریار بیشتر به عنوان یک دایه و کمک دست مادر خدمت رسانی می‌کند. این افراد بیشتر وظایفی مانند نگهداری از کودک، انجام امور منزل و آشپزی برای کودک را بر عهده می‌گیرند و در تربیت کودک به خانواده کمک می‌کنند. مادریار خودش تجربه مادر شدن را داشته که این تجربه می‌تواند برای مادرانی که تازه اولین نوزاد خود را به دنیا آوردند، یک گنجینه ارزشمند باشد.

تماس با شماره 02191304433 برای پرستار کودک

پرستار کودک بیمار

اگر نگرانی در مورد سلامت کودک بیمار خود دارید و امکان مراقبت مستمر از او را ندارید، یک گزینه مناسب استفاده از خدمات پرستار کودک است. این پرستاران قادرند به موقع داروها را به کودک شما بدهند یا او را در مراجعه به پزشک همراهی کنند. در کنار این وظایف، پرستار تمام وظایف مربوطه برای مراقبت از کودک را نیز انجام می‌دهند.

البته قابل به ذکر است که اگر مریضی فرزندتان حاد باشد، بهتر است یک پرستار بیمار همراه با پرستار کودک بگیرید تا وظایف را تقسیم کنند و خستگی نیرو شدید نشود.

پرستار برای بچه های نیازمند به مراقبت‌های ویژه

این پرستاران به پرستار کودک روانشناس نیز معروف هستند که معمولا برای کودکانی که از لحاظ ذهنی یا عاطفی نیازمند مراقبت مخصوص هستند اعزام می‌شود. این کودکان در اغلب مواقع اوتیسم، سندروم دان، افسردگی، بیماری مزمن یا اختلال روحی روانی خاص دارند.

پرستار بچه مراقبت‌های ویژه تمام مدارک مورد نیاز برای مراقبت کردن از کودکان آسیب پذیر را دارد. این مدارک شامل درس، کارآموزی، سابقه کار در مهدکودک است. در کنار این مدارک آن‌ها اغلب گواهی کمک‌های اولیه گرفتند تا بتوانند از کودکانی که مشکلات روحی یا ذهنی دارند به نحو احسن کار کنند. تمام پرستاران حرفه‌ای اعزام شده از آسانیسم برای کودکان مخصوص توسط شرکت بررسی شده‌اند. 

مربی یا پرستار آموزشی کودک

خیلی از والدین در طول روزهای کاری هفته شاغل هستند و بعد از اتمام مدرسه کودک به پرستار نیازمند هستند. 

پرستار بچه آموزشی معمولا کودک را بعد از مدرسه به خانه می‌آورد، مراقب وی در طول ساعت مشخص شده است و مهم‌تر از همه به کودک در تمرینات و درس روز کمک می‌کند. این افراد معمولا تا وقتی که خانواده به خانه برگردند کنار فرزند شما هستند.

بسته به زمان برگشت شما، یا نیازتان این افراد می‌توانند در شیفت‌های مختلف 6، 8 یا 12 ساعته به شما خدمات ارائه دهند.

وظایف پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل به سن فرزند و درخواست و انتظارات شما به عنوان پدر و مادر کودک بستگی دارد. در کل پرستار وظایفی چون تغذیه، تعویض پوشک، کمک به بهداشت، خواباندن کودک، پر کردن اوقات فراغت و خیلی دیگر را بر عهده می‌گیرید.

 در ادامه برخی از وظایف پرستار کودک در منزل را معرفی می کنیم:

مراقبت کامل و نگهداری از کودک

مراقبت و نگهداری از کودک برای جلوگیری از آسیب رساندن به خود و همچنین برقراری یک رابطه عاطفی و احساسی با کودکان یکی از مهمترین وظایف پرستار کودک است. در این صورت کودک در نبود پدر و مادر کمتر احساس تنهایی می‌کند.

آموزش خصوصی به کودکان

بدون شک، برای برخی از والدین که به دلیل فعالیت شغلی یا مسئولیت‌های خانگی خود، وقت و انرژی کافی برای آموزش فرزندان خود یا نظارت بر انجام تکالیف آن‌ها را ندارند. در این شرایط، استخدام یک پرستار کودک در منزل می‌تواند یک راه حل مناسب باشد. این پرستار می‌تواند به عنوان یک معلم، در خانه شما حضور داشته باشد تا اصول، ارزش‌های اخلاقی و رفتاری را به فرزندان شما آموزش دهد و تمرینات مورد نیاز برای دبستان یا دبیرستان کودک را نظارت می‌کند.

انجام بازی های خلاقانه با کودک

یکی از مهم‌ترین نیازهای کودکان تفریح و آموزش است. از آنجایی که پرستار کودک فردی آموزش دیده و با تجربه است روند تعلیم و آموزش فرزندانتان بسیار کارآمد و مفید پیش خواهد رفت. 

یک مراقب حرفه‌ای بچه با استفاده از بازی و سرگرمی به وسیله جدیدترین متدهای روز دنیا، فرزندان شما را آموزش می‌دهد. او همچنین، با اجازه کتبی شما، فرزند شما را به پارک می‌برد و با انجام بازی‌های آموزشی مناسب سن او در منزل اوقات فراغت فرزندتان را پر می کند.

کمک به بهداشت بچه

یکی دیگر از مهم ترین وظایف پرستار کودک در منزل رسیدگی به نظافت و بهداشت شخصی کودک مانند استحمام، تعویض پوشک در نوزادان است. اگرفرزند راه افتاده، وظیفه پرستار همراهی او به دستشویی و کمک به او در دستشویی است.

پرستار کودک شبانه روزی خدمات دیگری مانند کمک در مسواک زدن و شستشوی دهان و دندان و استحمام را به کودک ارائه می‌دهد.

انجام امور خانه توسط پرستار بچه

علاوه بر مراقبت از کودک وظیفه مرتب سازی اتاق و وسایل بازی کودکان، تهیه غذاها و میان وعده های ساده و سالم برای کودکان نیز بر عهده پرستار کودک است.

فواید و مزایای پرستار کودک در منزل

استخدام پرستار کودک هم برای فرزند هم برای شما فواید زیادی به همراه دارد که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

پرستار به شما قالبیت استراحت کردن می‌دهد تا والدین بهتری شوید

والد بودن یک کار هر روزه و تمام وقت است که هیچ وقت مرخصی ندارد. برای همین، هیچ پدر و مادری در دنیا وجود ندارد که بتواند با این همه مسئولیت دست و پنجه نرم کند و مضطرب نشود. بسیار مهم است که نگذارید این استرس‌ها و خستگی روی رفتار شما با کودک تاثیر منفی بگذارد و به عصبانیت یا دلسردی از بچه تبدیل شود. 

پرستار کودک به شما قابلیت استراحت می‌دهد و وقتی شما استراحت کرده باشید، احساس بهتری خواهید داشت و صبور تر می‌شوید. این باعث می‌شود که بتوانید کودک خود را به درستی و با صبر کافی تربیت کنید که حس شادی و عشق را در شما و فرزندتان ایجاد خواهد کرد.

همیشه یادتان باشد که شما اول باید حال و شرایط خوبی داشته باشید تا بتوانید از کودک مراقبت کنید. همانند هواپیما، اول ماسک اکسیژن خود را بگذارید و سپس به بچه خود کمک کنید. برای اینکه بهترین والدینی که می‌توانید باشید، اول باید بهترین خودتان شوید.

باعث ارتقاء مهارت‌های کودک می‌شود

دوران کودکی به عنوان گلچینی از لحظات ارزشمند و حساس، برای رشد و شکوفایی شخصیت فرزندان است. در این مرحله، والدین و مراقبین کودکان باید به ابعاد مختلف رشد و توسعه آنها، از جمله مهارت‌های اجتماعی و فردی، توجه کنند تا شخصیت کودکان به درستی شکل بگیرد.

پرستاران کودک با لبخندی مهربان، نقش یک راهنمای صمیمی را در زندگی کودکان بازی می‌کنند. آن‌ها با حمایت و آموزش، کودکان را با دنیای همدلی و تعامل با دیگران آشنا می‌کنند، تا شخصیت آن‌ها با پویایی و اعتماد به نفس، به رشد و نموی خود ادامه دهند.

کودکتان را مستقل بار بیاورید

حتی از قبل از تولد، کودکان فقط با والدین خود ارتباط بر قرار می‌کنند و اکثر زمان‌شان بعد از تولد را با پدر و مادر هستند. به همین دلیل کودکان به شدت به پدر و مادر وابسته می شوند که این امری طبیعی است؛ اما حضور مادریار در منزل باعث می شود رابطه سالم تری بین شما و کودک‌تان برقرار شود.

بهبود بخشیدن سلامت کودک

یکی از جنبه‌های مهم در سلامت کودک تغذیه آنها است. پرستار کودک حرفه‌ای با ایجاد یک برنامه غذایی درست می‌تواند تغذیه سالم کودک شما را تضمین کند. یک آزمایش انجام شده در چین در مورد نتیجه مراقبت از کودک توسط مادربزرگ و پرستار پس از 12 ماه نشان داده که کودکانی که پیش پدربزرگ و مادربزرگشان بودند نسبت به کودکانی که پرستاران از آنان مراقبت می‌کنند چاق تر بوده و از لحاظ رشد ذهنی عقب‌تر هستند. حضور پرستار در منزل سلامت کودک شما را بهبود می‌بخشد و به آنان عدت‌های درست را آموزش می‌دهند.

نگاهی به خدمات ارائه شده توسط مراقبان و پرستاران کودک

امنیت کودک در منزل را تضمین می‌کند

پرستاران کودک با ارائه خدمات حرفه‌ای خود، به ایجاد محیطی امن و پایدار در منزل کمک می‌کنند که کودکان به آرامش و امنیت نسبی دست یابند. این امنیت می‌تواند از جنبه‌های مختلف مورد تأکید قرار گیرد، از جمله:

اولاً، ارتباط فعال پرستار کودک با کودکان و خانواده‌ها از طریق برنامه‌های موثر و ملاحظات فراوان امنیت و سلامتی بچه را تضمین می‌کند. پرستاران با شناخت نیازها و توجه به مسائل امنیتی و بهداشتی مرتبط با کودکان، می‌توانند به خانواده‌ها راهنمایی کنند و از آنان خواسته و کمک بگیرند تا محیط مناسب و ایمنی برای رشد و توسعه فرزندان خود ایجاد کنند. این ارتباط نقش بسیار مهمی در ایجاد اعتماد و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی دارد، که به والدین اطمینان می‌دهد که فرآیند توسعه و رشد فرزندانشان در یک محیط امن و آرامش‌بخش اتفاق می‌افتد.

تماس با کارشناسان آسانیسم

دوماً، تخصص مراقبان به نکات مهم امنیت کودکان در محیط خانه باعث می‌شود تا احتمال وقوع حوادث و آسیب‌های مختلف به کودکان کاهش یابد. این پرستاران با داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه مراقبت از کودکان، می‌توانند به مراقبت از آنان در برابر خطرات مرتبط با محیط خانگی، مثل آتش‌سوزی، سقوط، افتادن و دیگر اتفاقات بپردازند. این اقدامات از جمله بررسی دقیق امنیتی منزل و آموزش به والدین و نگهدارندگان در زمینه ایمنی کودکان، از طریق ارائه پیشنهادات و راهکارهای موثر، می‌تواند به حفاظت و ایمنی بهتر کودکان در خانه کمک کند.

عکس کتاب خواندن پرستار برای کودک

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد مسئولیت پرورش، مراقبت، و تامین راحتی و ایمنی کودکان تا دو سالگی را بر عهده دارد. آن‌ها با داشتن دانش و تجربه لازم در زمینه تغذیه، بهداشت، رشد فیزیکی و روانی نوزادان، به شما کمک می‌کنند تا از سلامت خوردسال خود اطمینان داشته باشید.

پرستاران نوزاد معمولاً دارای مهارت‌های خاصی در زمینه‌هایی مانند تغذیه نوزاد، تعویض پوشک، ماساژ نوزاد بعد از شیر خواری، و شناخت الگوهای خواب و بیداری نوزادان هستند. پرستار نوزاد می‌تواند شما را در موضوعاتی از قبیل تشخیص نشانه‌های بیماری یا نیازهای خاص نوزادان راهنمایی کرده و اقدامات لازم را برای شما والدین انجام دهد.

علاوه بر این، پرستاران نوزاد اعزام شده توسط آسانیسم، مهارت‌های ارتباطی بالایی دارند تا بتواند پلی ارتباطی بین شما و فرزند خوردسال شما باشند. این ارتباط نه تنها برای آرامش و راحتی نوزادان مفید است، بلکه به والدین اعتماد به نفس بیشتری در مراقبت از فرزندانشان می‌دهد.

وظایف پرستار نوزاد در منزل

وظایف پرستار نوزاد تازه متولد شده کمی از پرستاران کودک فرق می‌کند و بسته به نیازها و وضعیت خاص هر خانواده متفاوت باشد. اما در کل، وظایف پرستار نوزاد در منزل عموما شامل موارد زیر می‌شود:

 1. مراقبت فیزیکی از نوزاد: این شامل دادن شیر خشک یا مادر، حمام کردن، تعویض پوشک، تمیز کردن و مراقبت از پوست نوزاد است. پرستار نوزاد مسئولیت دارد که مراقبت‌های پایه‌ای روزمره نوزاد را به دقت انجام دهد و اطمینان حاصل کند که نوزاد به طور کامل و سلامتی مراقبت شده است.
 2. بررسی وضعیت سلامت نوزاد: پرستار نوزاد مسئولیت دارد که وضعیت سلامت نوزاد را مداوم برسی و کنتزل کند. این شامل اندازه‌گیری دما، فشار خون و ضربان قلب، ارزیابی علائم نشاندهنده بیماری یا ناهنجاری و اطلاع‌رسانی به پزشک در صورت لزوم می‌شود.
 3. کمک به خانواده در مراقبت از نوزاد: پرستار نوزاد به والدین و خانواده کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای مراقبت از نوزاد را یاد بگیرند. این شامل آموزش در مورد شیردهی، تکنیک‌های تعویض پوشک، راهنمایی در مورد تکنیک‌های آرام‌بخشی و دیگر مهارت‌های مربوط به مراقبت از نوزاد می‌شود.
 4. مراقبت‌های پزشکی: در برخی موارد، پرستار نوزاد ممکن است مسئولیت‌های پزشکی خاصی مانند تزریق دارو، تعیین نیاز به مراجعه به پزشک، یا انجام تست‌های پزشکی داشته باشد. این وظایف بسته به مهارت‌های پرستار و دستورات پزشک می‌تواند متفاوت باشد.
 5. پشتیبانی از خانواده در مواقع اضطراری: در صورت بروز وضعیت اضطراری یا بیماری ناگهانی در نوزاد، پرستار نوزاد مسئولیت دارد که به صورت سریع واکنش نشان دهد، اقدامات اولیه پزشکی را انجام دهد و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نماید.

در کل، پرستار نوزاد در منزل مسئولیت مراقبت از نوزاد و ارائه خدمات حرفه‌ای به نوزاد و خانواده را دارد تا اطمینان حاصل شود که نوزاد در محیطی ایمن و پشتیبانی شده رشد می‌کند.

شیفت‌های کاری

پرستار کودک بسته به نیاز شما می‌تواند از 1 ساعت تا 24 ساعت در خدمت شما باشد. خیلی وقت‌ها خانواده‌ها دنبال پرستار روزانه یا نیمه وقت کودک هستند تا از بچه در زمان کار والدین مراقبت کند. البته شیفت‌های دیگر وجود دارد که شما می‌توانید درخواست دهید. فقط یادتان باشد که کودیار فقط به صورت ساعتی تا 8 ساعت در روز کار می‌کند.

پرستار کودک نیمه وقت

پرستار نیمه وقت کودک معمولا کمتر از 8 ساعت در روز از کودک مراقبت می‌کنند. برای مثال پرستار زمان پایان مدرسه کودک به دنبال او می‌رود و از فرزندان تا وقتی که شما از سرکار برگردید مراقبت می‌کند.

پرستار کودک روزانه

این پرستاران معمولا به مدت 8 ساعت (از 9 تا 17) از کودک شما مراقبت می‌کنند. البته اگر نیاز دارید پرستار می‌تواند به مدت 12 ساعت نیز حضور داشته باشد.

پرستار کودک شبانه روزی در منزل

پرستار کودک شبانه روزی در منزل نه تنها یک مراقب بلکه یک همدم قابل اعتماد برای شما و کودک شماست. این پرستاران مجرب و با تجربه تمام نیازها و خواسته‌های کودکان شما در طول شبانه روز پوشش می‌دهند و با مراقبت شبانه روزی، پرستاران یک محیط آرام و امن برای خوردسال شما ایجاد می‌کنند.

این خدمات شامل تنظیم الگوی خواب، تأمین تغذیه، فعالیت‌های آموزشی و بازی، و حتی مدیریت هر چالشی که در ساعات شبانه‌روز پیش آید، توسط حرفه‌ایان انجام می‌شود.  با ارائه نگهداری شبانه‌روزی از کودکان، پرستاران قادرند به دقت رصد تغییرات در رفتار، سلامتی و توسعه کودکان باشند و گزارش دقیقی از پیشرفت آنها را به والدین ارائه دهند.

روزهای کاری

پرستاران کودک معمولا از شنبه تا پنجشنبه فعالیت می‌کنند. با این حال، با توجه به نیازها و درخواست شما، آن‌ها می‌توانند خدمات خود را در روزهای زوج، فرد یا حتی در روزهای دیگری که مورد توافق باشد، ارائه دهند. لازم به ذکر است که حقوق پرستاران کودک در روزهای جمعه یک و نیم برابر حقوق روزهای عادی است و در روزهای تعطیل رسمی دو برابر می‌شود.

کودکان در چه رده‌های سنی به پرستار یا مراقب نیاز دارند؟

معمولا کودکان در سه رده مختلف قرار می‌گیرند که می‌توانند از خدمات پرستار بچه یا کودک بهره‌مند شوند.

رده سنی کودک

وظایف پرستار

نوزاد زیر 1 سال

وظایف پرستار نوزاد شامل تعویض پوشک، شیردادن به نوزاد، کنترل گریه در شب، بازی کردن و قصه گویی است 

بچه های 1 تا 3 سال

یاد دادن تشخیص رنگ‌ها، آموزش دادن اسامی حیوانات و میوه‌ها، شعرخوانی، قصه گویی، بازی‌های فکری و سرگرمی

کودکان 3 تا 6 سال

آموزش کارهای هنری مانند موسیقی، سفالگری، نقاشی و تعلیم زبان دوم (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، ترکی و غیره)

کودکان بالای 6 سال

رسیدگی به تکالیف مدرسه، آموزش سفال و نقاشی، نظارت بر تغذیه و رژیم غذایی مناسب، مراقبت از کودک در بیرون منزل

سامانه هوشمند خدمات پرستاری آسانیسم سعی در معرفی بهترین پرستاران به شما عزیزان است تا با توجه به نیاز والدین و نوزاد دلبندتان از آن ها به نحو شایسته مراقبت کنند و انتخاب های شما را در اولویت تربیت کودک دلبندتان به کار گیرند.

آیا بعد از 12 سالگی به پرستار کودک نیاز دارم؟

معمولا خوب است که از سن 12 سالگی به بعد پرستار کودک درخواست نکنید، چرا که فرزندان در این سن دیگر بچه نیستند، بلکه نوجوان شده‌اند. این کار نشان می‌دهد که شما به او اعتماد دارید و میخواهید که نوجوان مسئولیت‌های بیشتری را بر عهده بگیرد.

اعطای مسئولیت به نوجوانان در رشد، توسعه و مستقل شدن آن‌ها کمک می‌کند و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. در این دوران بهتر است کمی از دور نوجوان را نظارت کنید و او را بدون کنترل کردن، راهنمایی کنید.

در صورتی که فرزند شما نیازمند مراقبت‌های خاص بوده، بیماری یا اختلال روانی خاصی دارد، می‌توانید پرستار را نگهدارید. 

ویژگی های پرستار کودک

یکی از ویژگی های اصلی برای مراقبت از کودک آن است که زمانی که یک پرستار کودک در منزل شروع به کار می‌کند در وهله‌ ی اول باید عاشق بچه‌ها بوده و از نگهداری و بازی با کودکان نهایت لذت را ببرد همچنین باید مهربان، صبور، با حوصله و تا حدی شوخ طبع نیز باشد تا کودک از گذراندن زمان خود با او لذت ببرد. 

خلاقیت نیز می‌تواند یک ویژگی خوب برای پرستار باشد. پرستار بچه خلاق می‌تواند بازی‌های آموزشی جالب برای کودکتان بسازد تا با استفاده از آن بتواند به کودک آموزش‌های لازم را بدهد.

الزاما برای پرستار بچه یا مراقب بودن نیاز به مدرک خاصی نیست و برخی از کارفرمایان و دفاتر کاریابی، استفاده از افراد با گواهینامه‌ی مرتبط را ترجیح می‌دهند. دلیل اصلی این امر دانستن تجربه تخصصی برای مراقبت از کودک است. دوره‌های پرستاری کودک هم از لحاظ تئوری و عملی روش درست تربیت کودک را به نیرو آموزش می‌دهد.

بهترین ویژگی های پرستار کودک چیست؟

 • برای کودکان در بسیاری از امور مشوق باشد
 • سابقه کاری و تجربه مربوطه
 • خلاق بودن
 • در ایجاد رابطه با کودک تخصص دارد
 • پر انرژی بودن
 • وقت شناس بودن پرستار
 • صبوری در برابر امور کودکان

برای فرزندم پرستار مقطعی یا شبانه روزی بگیرم؟

متاسفانه ما نمی‌توانیم جواب این سوال را به شما بدهیم. تصمیمی که برای انتخاب مدت زمان کار پرستار برای فرزندتان می‌گیرید، بسته به شرایط خانوادگی، نیازهای کودک و ترجیحات شما است. این سوالات می‌توانند به شما کمک کنند تا بین پرستار مقطعی یا شبانه روزی تصمیم بهتری بگیرید:

 • چقدر نیاز به حضور پرستار در طول روز یا شب برای کودک شما دارید؟
 • آیا در طول روز به عنوان والدین می‌توانید به کودکتان توجه کافی داشته باشید یا نیاز به کمک حرفه‌ای دارید؟
 • آیا شغل یا تعهدات شما و همسرتان اجازه می‌دهد که به طور کامل در طول روز در کنار کودک‌تان باشید؟
 • آیا نیازی به کمک در شبانه‌روزی برای مراقبت از کودک شما وجود دارد؟
 • آیا شما یا همسرتان در شب امکان مراقبت و بیدار ماندن کنار فرزند را دارد؟
 • آیا برای کودک شما مهم است که در طول شب با یک فرد خارج از خانواده باشد یا احساس امنیت بیشتری با حضور والدین خود دارد؟

پاسخ به این سوالات می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیمی منطبق با نیازهای خانواده‌تان بگیرید. در نهایت، هدف انتخاب پرستار مناسب برای فرزندتان این است که اوضاع خانوادگی شما را تسهیل کند و برای کودکتان محیطی امن برای رشد و آموزش فراهم کند.

پرستاری از بچه در زمانهای مختلف روز

قیمت پرستار کودک چقدر است؟

قیمت‌ها برای خدمات پرستاری کودک ممکن است متفاوت باشند و به عواملی مانند منطقه، ساعات خدمات، تجربه پرستار و نوع خدمات ارائه شده بستگی دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر و قیمت‌های فعلی، شما می‌توانید با شرکت پرستاری آسانیسم به شماره 02191304433 تماس بگیرید یا به صفحه مخصوص قیمت پرستار کودک در وب سایت ما مراجعه کنید. البته قابل به ذکر است که اگر با متخصصان ما تماس بگیرید هزینه دقیق‌تری دریافت خواهید کرد.

آیا پرستار کودک در منزل مشکلاتی را ایجاد می‌کند؟

زمان یافتن پرستار برای کودک باید دقت زیادی بخرج دهید. این افراد قرار است مدت‌های طولانی از کودک شما نگهداری کنند و تا حد زیادی در تربیت و رشد کودک شما سهیم خواهند بود، برای همین خیلی مهم است که از مراکز معتبر پرستاری در تهران درخواست مراقب کودک داشته باشید تا اتفاق ناگواری برای کودکتان صورت ندهد. برخی از مشکلاتی که پرستار کودک نامناسب برای فرزند شما ایجاد می‌کند شامل موارد زیر است:

 • پرستار  کم تجربه ممکن است تصادفا به کودک شما آسیبی وارد کند یا او را اذیت کند.
 • بالا رفتن احتمال حادثه به دلیل بی دقتی پرستار.
 • ایجاد مشکلات اجتماعی و صحبت کردن کودک اگر به اندازه کافی وارد اجتماع نشود.
 • تربیت اشتباه کودک

این‌ها برخی از عوارض پرستار نامناسب بوده که در زندگی فرزند تاثیر منفی می‌گذارد. حتما در انتخاب پرستار کودک دقیق باشید و بهترین پرستار کودک را برای بچه خود که با شرایط و ارزش‌های شما همسو بوده را استخدام کنید.

در انتخاب پرستار کودک به چه مواردی توجه کنیم؟

امروزه به دلیل مشغله‌ی زیاد والدین و همچنین وجود نگرانی آن‌ها مبنی بر چگونگی مراقبت از فرزندشان بحث پرستار کودک بسیار داغ است؛ اما سؤال‌هایی مانند چگونه بهترین پرستار را انتخاب کنیم؟ یا اینکه یک پرستار چگونه می‌تواند رابطه‌اش را با کودک بهبود ببخشد نیز مطرح می‌شود. اگر اولین بار است که از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده می‌کنید و مطمئن نیستید که چه چیزی پرستار خوب را از بد جدا می‌کند. باید بدانید در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که می‌توانید با دقت به آن‌ها انتخاب مطمئنی را داشته باشید.

 • مراقب یا نگهدار کودک باید از دیدن فرزند شما خوشحال باشد.
 • فرزند در کنار پرستار راحت است و با دیدن او خوشحال می‌شود.
 • پرستار توانایی ارتباط با اعضای خانواده را دارد و می‌تواند درمورد حال کودک گزارش تهیه کند.
 • نیروی اعزام شده وقت شناس باشد.
 • در روز مصاحبه با کودک به رفتارهای پرستار دقت کنید تا نکته منفی نداشته باشد.

بهترین پرستار کودک را از آسانیسم بخواهید مادامی که شما در خانه نیستید پرستار باید به شما پیام دهد تا شما از آخرین وضعیت فرزندتان آگاه باشید و زمانی هم که به خانه برمی‌گردید خلاصه‌ای از آنچه انجام شده است به شما بگوید. لذا اگر می‌خواهید گزارشات دقیق در مورد شرایط کودکتان و آموزش‌های او آگاه شوید باید فردی را انتخاب کنید که بتواند پاسخگو سوالات شما باشد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، یکی از بهترین مرکزها در لیست مراکز خدمت پرستاری در تهران است، که به صورت تخصصی بر روی ارائه خدمات پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل فعالیت می نماید و با کادری مجرب و تعهد کاری بالا در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر است، اگر به دنبال مشاوره برای استخدام یک پرستار برای کودک یا سالمند خود می‌گردید، با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

دسترسی سریع

پرستار كودك

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با بسیاری از موسسات پرستاری معتبر کشور همکاری می کند پس از ثبت درخواست شما برای استخدام پرستار کودک از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسانیسم، کارشناسان ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و شما را به نمایندگی های مربوطه معرفی می کنند.

می توانید با توجه به نیاز فرزندتان و محل زندگی خود نزدیک ترین پرستار را انتخاب کنید.

اگر به پرستار کودک در تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

برای انتخاب پرستار کودک بهتر است از آگهی هایی که به صورت شخصی هستند استفاده نکنید و از موسساتی که سابقه پرستاری در این زمینه دارند استفاده کنید زیرا پرستار بصورت شبانه روزی و روزانه در منزل شماست پس باید برای استخدام پروسه بسیار حساسی را طی کنید.

استخدام برای نگهداری کودک در منزل نیاز به افرادی حرفه ای، متعهد و دلسوز دارد تا کوتاهی از طرف پرستار کودک باعث نشود سلامت فرزندتان به خطر بیافتد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات باعث شده که بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند که ما به آن افتخار می کنیم.

آقای سلگی خدمات درخواستی: کودکیار
Read More
ما توی منطقه ای هستیم که رفت و آمد توش خیلی سخته و بیشتر شرکت هایی که باهاشون تماس گرفتیم از فرستادن پرستار امتناع کردن ولی این شرکت با ما همکاری کردن در این مورد
خانم فیضیانخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
برای دو تا دخترم که 6 و 2 ساله هستند پرستار گرفتیم و پرستاری که فرستادن بسیار در این زمینه سابقهدارند
خانم رشیدی خدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
برای استخدام پرستار کودک پشتیبانی تمام وقت دارن که خیلی مهمه

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری است.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

شما اگر پرستار را از شرکت های معتبر مانند آسانیسم در این زمینه استخدام کنید آنها زیر نظر شرکت فعالیت میکنند و عملکرد آنها به صورت دوره ای کنترل میشود.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری است.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

شما اگر پرستار را از شرکت های معتبر مانند آسانیسم در این زمینه استخدام کنید آنها زیر نظر شرکت فعالیت میکنند و عملکرد آنها به صورت دوره ای کنترل میشود.

4.7/5 - (77 امتیاز)

42 پاسخ

 1. سلام من یه پسر 3 ساله و یه دختر 5 ماهه دارم. میخوام بدونم وقت هایی که سرکارم پرستار می تونه به خوبی و با دقت از هر دوتاشون مواظبت کنه؟

  1. با سلام. بله دوست عزیز خیالتان راحت. برای راهنمایی بیشتر در مورد پرستار کودک خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. ممنون از سایت خوبتون. انتخاب پرستار برای مراقبت از بچه هامون و حتی پدر و مادر پیرمون واقعا حساس و بسیار مهمه. و یه سوال هم داشتم. بچه من خیلی پرخاشگره. نیاز دارم یه پرستاری بیاد که بتونه باهاش خوب رفتار کنه و صبور باشه. تقریبا هرروز تا ساعت 6 میخوام بدون جمعه ها
  چجوری میشه هزینش؟

  1. ممنون از نظر پر لطف شما
   برای دریافت قیمت لطفا از طریق شماره داخل سایت با کارشناسان آسانیسم ارتباط بگیرید

 3. سلام وقت بخیر … من یک دختر ۱۵ ساله کم توان دارم … نیازمند پرستاری هستم که در طول روز در کنارش باسه به بهداشت و تغذیش رسیدگی کند ..درانجام امور شخصی کمک و آموزش بده … بهش آموزش های خودیاری بده ..در کنارش کارهای منزل هم بصورت روزانه انجام بده ..ساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۴:۳۰ بعدازظهر دختر من گفتار نداره .‌‌‌‌ولی بچه آرومی هستش …

  1. سلام دوست عزیز،
   لطفا برای ثبت سفارش پرستار کودک با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان با توجه به شرایط شما بهترین پرستار رو اعزام کنند.

  1. سلام، پرستار بچه معمولاً برای کودکان از دوران نوزادی تا نوجوانی درخواست می شود.

  1. سلام، بله. بنا به درخواست مشتری پرستار 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهیم.

  1. پرستار مسئول مراقبت از کودک شما در خانه است، در حالی که مهدکودک مکانی خارج از خانه است که شما در زمان مشخصی کودک را در آنجا پیاده کرده و تحویل مربی مهد کودک می‌ دهید. این مربی در تایم کاری خودش با تعداد زیادی از کودکان سروکار دارد.

  1. برخی از فعالیت های سرگرم کننده ای که پرستار کودک می تواند در حین مراقبت از کودکان انجام دهد عبارتند از بازی، ورزش، نقاشی، آموزش نوشتن، داستان خوانی و اجرای نمایش.

 4. آیا مراقبت و نگهداری از کودکم فقط در خانه است یا می توانم در جای دیگری مثلا در محل کار هم پرستار کنارم داشته باشم؟

  1. سلام وقت بخیر بهتر است با کارشناسان ما صحبت کنید. به احتمال زیاد در صورت پرداخت هزینه های رفت و آمد می توانید این کار را انجام بدید.

 5. من برای بچه هام که دو قلو هستند نیاز به پرستار دارم که فقط با آنها بازی کند و سه روز در هفته بیاد آیا این امکانش هست ؟

 6. برای دخترم نیاز به پرستار با تحصیلات بالا دارم که در تکالیفش بهش کمک کنه و میتونه برای 4 روز در هفته فقط بیاد ؟؟

 7. پرستار کودکی که من استخدام می کنم میتونه کارهای منزل را هم برای ما انجام بده یا فقط مخصوص کودک میشه؟

  1. بله. شما می توانید از پرستار خود کارهای دیگه هم بخواهید که در قیمت پرستار شما تاثیر می گذارد.

 8. سلام می خواستم تشکر کنم از پرستار کودکی که برای ما فرستادید. ایشون واقعا به کارشون مسلط و کارهاش به بهترین شکل برای کودک من انجام میده.

 9. با سلام قرارداد منعقده فی مابین سرپرست کودک و پرستار خواهد بود یا سرپرست و موسسه کاریابی؟

 10. سلام من دو هفته پیش پرستاری را در مرکز شما پیدا کردم تا فرزندم را آماده کند برای امور اما حالش خوب نیست و چند روزه نمیاد باید چیکار کنم؟

  1. با سلام توصیه می کنیم با مرکز تماس گرفته تا اقدام برای تعویض پرستار خود کنید.

 11. من همسرم بارداره و ما یه پرستار میخوایم که تمام وقت در منزلمون باشه و همه ی امورمون رو انجام بده یعنی هم توی غذا پختن و هم توی امور منزل و هم توی مراقبت از همسرم که باردار هستن کمک حالش باشه و وقتی ام که همسرم زایمان کرده ش بجز همه این موارد پرستار نوزادمون در منزل هم باشه و کارای اونم انجام بده و میخوایم که شبانه روزی باشه دیگه. بااین ویژگی هایی که گفتم حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟

  1. شما میتوانید برای آگاهی از قیمت دقیق در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 12. من مادرم 30 سال سابقه ی مربی مهد بودن داره و چند سالی هم میشه به عنوان پرستار بچه با اشناهای قدیمی کار میکنن با این رزومه ای که دارند ایشون مواردی دارید که فقط پرستار بچه بخواهند و وظایف و امور منزل نداشته باشند

 13. سلام میشه برای بچم پرستاری بگیرم که بهش درس هم بده و مطمئن بشه که درساشو انجام میده.

  1. سلام
   بله امکانش هست برای شما پرستار بچه اعزام کنیم، به احتمال زیاد کارشناسان ما به شما کودکیار پیشنهاد می‌کنند.

  1. سلام
   برای استعلام قیمت پرستار برای 3 کودک خودتون لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید. ممنون از شما

 14. سلام
  من یک مادر جوان هستم و پسرم سه سالش هست. میخوام یک راهنمایی در مورد کنترل غضب و پرخاشگریش بگیرم که چطور اینکار رو انجام بدم و برای تربیتش به پرستار نیاز دارم؟ احساس میکنم نمیتونم درست ازش مراقبت کنم و تقسیر منه که پرخاشگر شده چیکار کنم؟ واقعا نمیدونم چه اشتباهی کردم.

  1. سلام، متاسفانه این امر ممکن است یک چالش بزرگ برای والدین جوان باشد. اما باید بگویم که احساس ناتوانی و گناه فقط برای شما نیست همه ما برخی مواقع احساس می‌کنیم که درست از کودک نگهداری نکردیم.

   در مورد کنترل غضب و پرخاشگری پسرتان، این مهارت‌ها را می‌توانید به او آموزش دهید. ابتدا، اهمیت احترام به دیگران و مدیریت احساسات را به او آموزش دهید. به او نشان دهید که چگونه با استفاده از کلمات به جای ترشحات عصبی خود، احساسات خود را بیان کند. همچنین، از روش‌های مثبت تشویق کنید و مثال‌های مثبت را برای او فراهم کنید. از موقعیت‌های یادگیری برای او استفاده کنید و او را به اشتراک‌گذاری احساساتش تشویق کنید.

   در مورد نیاز به پرستار کودک، این به وابسته به شرایط شماست. اگر احساس می‌کنید که نیاز به کمک دیگری دارید تا با چالش‌های پسرتان مقابله کنید، استخدام یک پرستار کودک می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. اما قبل از این تصمیم، می‌توانید با مشاوره رایگان از کارشناسان ما تصمیم بگیرید که به متخصصین تربیتی یا روانشناسی کودک نیاز دارین یا پرستار بچه هم می‌تواند برای کودکتان کافی باشد.

 15. سلام
  میخواستم بدونم وقتی که پرستار کودک رو انتخاب کردم چطور قرارداد رو باید امضا کنم؟ بعدش عودت هم دارین؟

  1. سلام سپیده خانم
   برای تنظیم قرار داد شما می‌توانید به شرکت مراجعه کنید و حضوری امضا کنید. در صورتی که وقت ندارید ما می‌توانید قرارداد را برای شما ارسال کنیم که شما در خانه آن را امضا کنید و پرستار بچه را استخدام کنید. بعد از قرارداد عودت هزینه فرانشیز امکان پذیر نیست، ولی شما می‌توانید قرارداد رو فریز کنید و بعدا دوباره پرستار درخواست بدید یا نوع قرارداد را تغییر بدهید. هزینه پرستار هم، آخر ماه هر پرداخت میشود و نیازی به عودت وجود ندارد در صورت فریز کردن قرارداد فقط کافیست تعداد روزهایی که پرستار در اون ماه براتون کار کرده را پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *