پرستار کودک

قطعا فرزند برای هر والدینی بزرگترین دارایی محسوب می شود. دوران کودکی حساس ترین دوران برای هر فردی است. بنابراین اگر شاغل هستید و نمی توانید به اندازه کافی وقت بگذارید تا اصول تربیتی و ارزش های ضروری را به کودکتان آموزش دهید در چنین شرایطی استخدام پرستار کودک در منزل می تواند ایده خوبی برای شما و کودک دلبندتان باشد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با بیش از 4 سال سابقه در زمینه ارائه سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل و خدمات بهداشتی- درمانی، با بهره گیری از تجربه چندین ساله و دانش و تخصص پرسنل خود، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

پرستاری از کودک در منزل

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

وظایف پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل به سن فرزند و درخواست و انتظارات شما به عنوان پدر و مادر کودک بستگی دارد. ممکن است شما تنها به پرستاری نیاز داشته باشید که به فرزند شما در انجام تکالیف کمک کند یا از طرفی به پرستاری نیاز داشته باشید که از کودک خردسال شما در طول شبانه روز مراقبت کند؛ که در این شرایط وظایفی چون تغذیه، تعویض پوشک، کمک به بهداشت، خواباندن کودک، پر کردن اوقات فراغت و… بر عهده پرستار است. در ادامه برخی از وظایف پرستار کودک در منزل را معرفی می کنیم:

مراقبت کامل از کودکان

مراقبت و نگهداری از کودک برای جلوگیری از آسیب رساندن به خود و همچنین برقراری یک رابطه عاطفی و احساسی با کودکان یکی از مهمترین وظایف پرستار کودک است. چرا که باعث می شود کودک کمتر نبود پدر و مادرش را در طول شبانه روز احساس کند.

کمک به بهداشت کودک

یکی دیگر از مهم ترین وظایف پرستار کودک در منزل رسیدگی به نظافت و بهداشت شخصی کودک مانند استحمام، تعویض پوشک در نوزادان است و در کودکانی که کمی بزرگتر هستند و می توانند راه بروند شامل بردن به دستشویی، کمک در مسواک زدن و شستشوی دهان و دندان و استحمام است.

پرستار بچه در منزل

انجام بازی های خلاقانه با کودک

یکی از مهمترین نیاز های کودکان تفریح و آموزش است. از آنجایی که پرستار کودک فردی آموزش دیده و با تجربه است روند تعلیم و آموزش فرزندانتان بسیار کارآمد و مفید پیش خواهد رفت. پرستار کودک با استفاده از بازی و سرگرمی به وسیله جدیدترین متدهای روز دنیا فرزندان شما را آموزش می دهد. پرستار کودک شما را به پارک می برد و با انجام بازی های آموزشی مناسب سن او در منزل اوقات فراغت فرزندتان را پر می کند.

کودکانی که خجالتی هستند به کمک بیشتری برای ارتباط برقرار کردن نیاز دارند. پرستار کودک می تواند سعی کند کودک را درگیر کند؛ مثلا در مورد بازی های مورد علاقه او از کودک ایده بخواهد و برای پیوستن به بازی او را تشویق کند. با تشویق کودکان به انجام فعالیت ها و شرکت در بازی های موردعلاقه‌شان کودک یاد می‌گیرد به پرستار بچه اعتماد کند و دوستش داشته باشد.

انجام امور خانه

علاوه بر مراقبت از کودک وظیفه مرتب سازی اتاق و وسایل بازی کودکان، تهیه غذاها و میان وعده های ساده و سالم برای کودکان نیز بر عهده پرستار کودک است.

نگهداری کودک در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل نه تنها برای فرزندتان بلکه برای شما به عنوان والدین کودک مزایای زیادی دارد.

کمی استراحت کنید

فرزند شما بخش مهمی از زندگی شماست؛ اما برای شاد بودن و حضور در کنار فرزندتان، باید سلامتی خود را پرورش دهید.

پدر و مادر بودن وظیفه سنگینی است که باید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر وضعیت روحی و جسمی از فرزندتان مراقبت کنید و این شرایط با شاغل بودن شما سخت تر می شود. حضور پرستار کودک به شما کمک می کند تا کمی برای خودتان وقت بگذارید، به کارهایی که علاقه دارید برسید و کمی استراحت کنید. شما قبل از هر چیزی باید یک والدین پر انرژی و شاد باشید.

ارتقاء مهارت های کودک

کودکی مهم‌ترین برهه زمانی برای شکل‌گیری شخصیت افراد است. والدین و پرستار کودک در این دوره باید به جنبه های مختلف رشد کودک و ارتقا مهارت های اجتماعی و فردی توجه کنند، تا شخصیت او به درستی شکل بگیرد.

قطعا پرستار کودک مهارت های ارتباطی را به کودک شما آموزش می دهد. پرستار به کودکتان کمک می کند تا از نقطه امن خود خارج شود و برای بازی کردن، کمک گرفتن و… با دیگران ارتباط برقرار کند.

کودکتان را مستقل بار بیاورید

اولین کسانی که کودکان با آن ها ارتباط بر قرار می کنند و بیشترین زمان خود را با آن ها می گذرانند پدر و مادر هستند به همین دلیل کودکان به شدت به پدر و مادر وابسته می شوند که این امری طبیعی است؛ اما حضور پرستار کودک در منزل باعث می شود رابطه سالم تری بین شما و کودکتان برقرار شود. در این شرایط فرزندتان درک می کند که شما همیشه و همه جا حضور ندارید بنابراین باید توانایی برقراری ارتباط با دیگران را داشته باشد.

آموزش خصوصی به کودکان

قطعا به دلیل شاغل بودن یا خانه داری و رسیدگی به دیگر فرزندان فرصت یا انرژی کافی برای آموزش فرزندتان را ندارید؛ بنابراین نیاز دارید تا پرستاری را استخدام کنید که توانمندی ها، اصول و ارزش های اخلاقی و رفتاری را به فرزندتان آموزش دهد؛ بنابراین اگر خودتان قادر به انجام این کار نیستید استخدام پرستار کودک در منزل را نادیده نگیرید.

پرستار کودک در منزل تهران و کرج

پرستار حرفه ای کودک با آسانیسم

توصیه می کنیم برای امنیت و سلامت بیشتر کودک دلبندتان به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که با هدف ارائه خدمات پرستاری کودک پایه ریزی شده اند و بر عملکرد پرستار به صورت دوره ای یا مستمر نظارت دارند.

شما می توانید برای استخدام پرستار حرفه ای و دلسوز از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم اقدام کنید. مجموعه آسانیسم با هدف ارائه سرویس های پرستاری در منزل  طراحی و پیاده سازی شده است. شکی نیست که انتخاب پرستار توسط این مرکز کاری هوشمندانه خواهد بود.

جامعه امروزی ایران و وجود سبک زندگی های متفاوت، در تعاملات خانوادگی و تربیت فرزندان و کودکان موثر است. آگاهی والدین از شیوه های تربیتی کودک سبب شده تا با بهترین روش شخصیت کودک شکل گیرد. بنابراین درک و شناخت کودک، خلق و خو، استعدادها و علایق و … وی توسط والدین یا پرستار یا کودکیار در برقراری ارتباط با کودک لازم و مفید می باشد. به شخصی که در امر نگهداری کودک به مادر کمک و همراهی می دهد، پرستار کودک یا مراقب بچه گفته می شود. نگهدار کودک در منزل به امور آموزشی و امور نگهداری میپردازد، در زمان قدیم به پرستار بچه اصطلاحا دایه یا لَلِه یا دَدِه گفته می‌شد.

برخی از کودکان دارای اختلالاتی مانند اوتیسم و بیش فعالی هستند این کودکان به نگهداری و توجه بیشتری نیاز دارند. بنابراین پرستار کودک اوتیسم به مهارت های خاصی نیاز دارد و حتما باید دوره های کودکیاری را گذرانده باشد همچنین نسبت به این اختلال، ویژگی ها، عادات و رفتار کودکان مبتلا به اوتیسم آگاهی داشته باشد.

پرستار نوزاد در منزل

بسیاری از خانواده ها می توانند از فرزندان خردسال خود بسیار مراقبت کنند، زیرا آنها دائماً در خانه هستند، اما همیشه اینطور نیست و در بین مردم گاهی اوقات خانواده های شاغلی هم وجود دارند که به اجبار باید ساعت هایی از روز کودک خود را در خانه تنها بگذارید، پس به یک پرستار نوزاد در خانه نیاز دارند. اگر کودک شما به دلایل مختلفی دچار اضطراب و استرس، شب ادراری و … است و فکر می کنید نیاز به مشاور کودک در منزل دارید ما در تمامی ساعات شبانه روز در پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم برای رفع نگرانی و برآورده کردن خواسته شما آماده خدمت رسانی هستیم. پرستار نوزاد در منزل باید خوش بین ، پرانرژی، خلاق و دارای روحیه و انگیزه برخورد با کودک شما باشد. او باید بتواند نیاز کودک و نوزاد را به موقع شناسایی و در جهت رفع آن به بهترین شکل ممکن بر آید.

برخی از دلایل اصلی که باعث انتخاب پرستار نوزاد در منزل از سوی خانواده ها می شود را می توان این گونه بیان کرد:

 • برای روزهای خاصی از سال فقط چند ساعت یا چند روز مانند رفتن به جلسات و یا سفر
 • در شرایط غیر منتظره نبود مادر مانند بیمار شدن یا تولد نوزاد دیگر
 • در زمان مراقبت از چند قلو ها
 • در زمان خستگی مادر و استراحت دادن به او
 • همراه شدن پرستار در مسافرت و تعطیلات برای نگهداری کودک
 • مراقبت از کودک در ساعات کاری

نگه داشتن کودک در خانه نگرانی والدین را در مورد فرستادن او به مهدکودک یا ارتباط با دیگران کم می کند. والدین علاوه بر فراهم کردن محیط امن‌تر و محیطی بهتر برای فرزندتان در خانه، ساعات کاری انعطاف‌پذیرتر و گزینه ‌های بیشتری را نیز ارائه می‌کنند.

نگه داشتن کودک در خانه شامل مزایایی است که بسیاری از مادران را تشویق می کند تا فرزند خود را به پرستار بپسارند.

 • ساعات کار توسط والدین تعیین می شود و به این ترتیب آنها امور خود را اداره می کنند.
 • کودک بیشتر با محیط خانه و اعضای خانواده تعامل خواهد داشت.
 • والدین استرس کمتری دارند و کودک در خانه احساس بهتری پیدا می کند.
 • کنترل بیشتر بر تربیت و رشد کودک صورت می گیرد.

کودکان در سه رده سنی می توانند از پرستار نوزاد در منزل برای کارهای خود استفاده کنند:

 • کودکان زیر 3 سال: تشخیص رنگ ها، آموزش دادن حروف انگلیسی، یاد دادن اسامی حیوانات و میوه ها، شعر خوانی، قصه گویی، بازی های فکری و سرگرمی
 • کودکان 3 تا 6 سال: آموزش موسیقی، سفالگری، نقاشی و زبان دوم (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، استانبولی، ترکی و …)
 • کودکان بالای 6 سال: رسیدگی به تکالیف مدرسه، آموزش سفال و نقاشی، نظارت بر تغذیه و رژیم غذایی مناسب، مراقبت از کودک در بیرون منزل، شرکت دادن در کلاس های آموزشی (استخر، باشگاه ، فوتبال و…)، گردش و ….

سامانه هوشمند خدمات پرستاری آسانیسم سعی در معرفی بهترین پرستاران به شما عزیزان می باشد تا با توجه به نیاز والدین و نوزاد دلبندتان از آن ها به نحو شایسته مراقبت کنند و انتخاب های شما را در اولویت تربیت کودک دلبندتان به کار گیرند.

معرفی شغل پرستار بچه

امروز با افزایش تعداد زنان شاغل در ایران،  مراکز نگهداری از نوزادان و کودکان زیادی اعم از مهد کودک ها و مراکز خدمات پرستاری (پرستاران کودک) در کشور ایجاد شده است. این مراکز در ساعاتی که مادران سرکار یا بیرون منزل هستند یا به هر دلیلی نمی توانند در کنار فرزندانشان باشند، به مراقبت از فرزند آن‌ها می‌پردازد.

برخی از مادران شاغل ترجیح می دهند که به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را استخدام کنند که در خانه از او مراقبت کند. حتی در برخی موارد نگهدار کودک به صورت شبانه روزی به نگهداری از کودک می پردازد. علاوه بر این با پیشرفت دنیای مجازی و فراهم بودن امکانات برای شغل های دورکاری، بسیاری از مادران دورکار یا فریلنسر در منزل در کنار شغلشون و وجود یک مراقب یا نگهدار کودک برای فرزندشان با آرامش خاطری به فعالیت های خانوادگی، کاری و در کل زندگی می پردازند.

پرستار کودک در منزل معمولا در خانه های شخصی از کودکان آنها مراقبت می کند. همچنین هر مراقب کودک، بسته به سن و تعداد کودکان خانواده، مسئولیت‌های متفاوتی را بر عهده خواهد داشت. مثلا پرستار نوزاد باید به موقع به او غذا بدهد، پوشک او را تعویض و به میزان لازم او را بخواباند تا استراحت کند. ولی وقتی از کودک 5 سال به بالا مراقبت می کند، درکنار غذا دادن، تعویض لباس و خواباندن، باید با او بازی کرده و به کودک آموزش های لازم را بدهد.

زمانی که یک پرستاری کودک در منزل شروع به کار می‌کند، در وهله‌ی اول باید عاشق بچه‌ها بوده و از نگهداری و بازی با کودکان نهایت لذت را ببرد. همچنین باید مهربان، صبور، با حوصله و تا حدی شوخ طبع نیز باشد تا کودک از گذراندن زمان خود با او لذت ببرد. خلاقیت و توانایی در انجام فعالیت‌های جالب و جذاب برای بچه از دیگر خصوصیاتی است که یک مراقب یا نگهدار بچه باید داشته باشد.

الزاما برای پرستار بچه یا مراقب بودن نیاز به مدرک خاصی نیست، ولی برخی از کارفرمایان و دفاتر کاریابی، استفاده از افراد با گواهینامه‌ی مرتبط را ترجیح می‌دهند. این امر بیشتر از این جهت است که می‌خواهند پرستارکودک علاوه بر توانایی‌های عملی، دوره‌های تئوری را نیز گذرانده باشد.

پرستار بچه در خانه های شخصی افراد کار می کند و ساعت کاری او بین چند ساعت در روز تا تمام وقت متغیر است. همچنین ممکن است گاهی نیروی مراقب یا نگهدار با افراد خانواده کودک زندگی کند.

در ادامه اطلاعات کاملی در مورد وظایف، دانش و مهارت مورد نیاز، تحصیلات لازم، نحوه ورود به شغل، بازار کار آن و میزان درآمد یک نگهدار کودک ارائه داده خواهد شد.

پرستار کودک در خانه

امنیت کودک در منزل

بسیاری از والدین بر این عقیده هستند که فرزندانشان در محیط خانه و زندگی خانوادگی‌شان حس امنیت و شادابی بیشتری خواهند داشت. زمانی که کودک در منزل مراقبت می شود و یک فرد به صورت اختصاصی به آن رسیدگی می‌کند، کیفیت مراقبت و آموزش کودک بسیار بالا می رود و شما مطمئن هستید که تمام دقت یک فرد به کودک شما می باشد.

تأمین امنیت کودک در خانه تا مادامی که جز ساعات کاری پرستار محسوب می‌شود و کنار اوست برعهده‌ی پرستار است. موارد زیادی می‌توانند بر رابطه‌ی کودک و پرستار تأثیر بگذارند؛ که به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ارتباطی که یک پرستار با کودکان دارد، بر کیفیت زمانی که در کنار هم می‌گذرانند، تأثیر دارد. اگر پرستاران در مورد چگونگی ارتباط با بچه‌ها آگاهی داشته باشند می‌توانند ارزش خود را به حداکثر رسانده و تأثیر بیشتری بر زندگی آن‌ها بگذارند.

ایجاد یک برداشت خوب در اولین برخورد، گزینه‌ای است که نباید اهمیتش را نادیده گرفت. اولین برخوردها نه تنها برای والدین بلکه برای کودکان نیز مهم است و دیدار اول گاهی می‌تواند تمام طول رابطه را تحت تأثیر بگذارد. آن‌ها همچنین در ابتدا برای ارتباط برقرار کردن با کودک باید به این موضوع توجه داشته باشند که اول برای کودک اعتماد ایجاد کنند پس از آن می‌توانند در صدد برقراری ارتباط با او برآیند.

ایجاد یک ارتباط قوی و خوب با کودک تا حد زیادی بر عهده‌ی پرستار است. او می‌تواند در جهت بهبود این ارتباط اقدامات زیادی انجام دهد که با توجه به شخصیت کودک متفاوت است. انجام این کارها همچنین برای والدین نیز اهمیت دارد؛ آن‌ها قطعاً اگر ببینند فرزندشان در محیطی آرام، امن و شاد است آرامش خیال بیشتری خواهند داشت.

تماس با کارشناسان آسانیسم

در انتخاب پرستار کودک به چه مواردی توجه کنیم؟

امروزه به دلیل مشغله‌ی زیاد والدین و همچنین وجود نگرانی آن‌ها مبنی بر چگونگی مراقبت از فرزندشان بحث پرستار کودک بسیار داغ است؛ اما سؤال‌هایی مانند چگونه بهترین پرستار را انتخاب کنیم؟ یا اینکه یک پرستار چگونه می‌تواند رابطه‌اش را با کودک بهبود ببخشد نیز مطرح می‌شود.

اگر اولین بار است که از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده می‌کنید و مطمئن نیستید که چه چیزی پرستار خوب را از بد جدا می‌کند. باید بدانید در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که می‌توانید با دقت به آن‌ها انتخاب مطمئنی را داشته باشید.

 • مراقب یا نگهدار کودک باید از دیدن فرزند شما خوشحال باشد.
 • فرزند شما نیز از دیدار پرستارش خوشحال باشد.
 • ارتباط درست و مفید با والدین و گزارش کارهای روزمره
 • احترام به وقت والدین (وقت شناس باشد.)
 • در روز مصاحبه با کودک به رفتارهای پرستار دقت کنید تا نکته منفی نداشته باشد.

در انتخاب پرستار کودک به چه مواردی توجه کنیم؟, امنیت کودک در منزل, خدمات پرستاری کودک در منزل, قیمت پرستار کودک و بچه در منزل, پرستار کودک, پرستار کودک آسانیسم

مادامی که شما در خانه نیستید پرستار باید به شما پیام دهد تا شما از آخرین وضعیت فرزندتان آگاه باشید؛ یا در حالت بهتر زمانی هم که به خانه برمی‌گردید خلاصه‌ای از آنچه انجام شده است به شما بگوید. اگر می‌خواهید دقیقاً از جزئیات آگاه باشید باید مطمئن باشید که می‌تواند پاسخگوی سؤالات شما باشد و فردی است که به این‌گونه جزئیات توجه لازم را دارد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، یکی از معتبر ترین سامانه های خدمات پرستاری می باشد، که به صورت تخصصی بر روی ارائه خدمات پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل فعالیت می نماید و با کادری مجرب و تعهد کاری بالا در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر می باشد، اگر به دنبال مشاوره برای استخدام یک پرستار برای کودک یا سالمند خود می‌گردید، با ما تماس حاصل نمایید.

دسترسی سریع

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

4.8/5 - (67 امتیاز)

20 پاسخ

 1. سلام من یه پسر 3 ساله و یه دختر 5 ماهه دارم. میخوام بدونم وقت هایی که سرکارم پرستار می تونه به خوبی و با دقت از هر دوتاشون مواظبت کنه؟

  1. با سلام. بله دوست عزیز خیالتان راحت. برای راهنمایی بیشتر در مورد پرستار کودک خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. ممنون از سایت خوبتون. انتخاب پرستار برای مراقبت از بچه هامون و حتی پدر و مادر پیرمون واقعا حساس و بسیار مهمه. و یه سوال هم داشتم. بچه من خیلی پرخاشگره. نیاز دارم یه پرستاری بیاد که بتونه باهاش خوب رفتار کنه و صبور باشه. تقریبا هرروز تا ساعت 6 میخوام بدون جمعه ها
  چجوری میشه هزینش؟

  1. ممنون از نظر پر لطف شما
   برای دریافت قیمت لطفا از طریق شماره داخل سایت با کارشناسان آسانیسم ارتباط بگیرید

 3. سلام وقت بخیر … من یک دختر ۱۵ ساله کم توان دارم … نیازمند پرستاری هستم که در طول روز در کنارش باسه به بهداشت و تغذیش رسیدگی کند ..درانجام امور شخصی کمک و آموزش بده … بهش آموزش های خودیاری بده ..در کنارش کارهای منزل هم بصورت روزانه انجام بده ..ساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۴:۳۰ بعدازظهر دختر من گفتار نداره .‌‌‌‌ولی بچه آرومی هستش …

  1. سلام دوست عزیز،
   لطفا برای ثبت سفارش پرستار کودک با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان با توجه به شرایط شما بهترین پرستار رو اعزام کنند.

  1. سلام، پرستار بچه معمولاً برای کودکان از دوران نوزادی تا نوجوانی درخواست می شود.

  1. سلام، بله. بنا به درخواست مشتری پرستار 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهیم.

  1. پرستار مسئول مراقبت از کودک شما در خانه است، در حالی که مهدکودک مکانی خارج از خانه است که شما در زمان مشخصی کودک را در آنجا پیاده کرده و تحویل مربی مهد کودک می‌ دهید. این مربی در تایم کاری خودش با تعداد زیادی از کودکان سروکار دارد.

  1. برخی از فعالیت های سرگرم کننده ای که پرستار کودک می تواند در حین مراقبت از کودکان انجام دهد عبارتند از بازی، ورزش، نقاشی، آموزش نوشتن، داستان خوانی و اجرای نمایش.

 4. آیا مراقبت و نگهداری از کودکم فقط در خانه است یا می توانم در جای دیگری مثلا در محل کار هم پرستار کنارم داشته باشم؟

  1. سلام وقت بخیر بهتر است با کارشناسان ما صحبت کنید. به احتمال زیاد در صورت پرداخت هزینه های رفت و آمد می توانید این کار را انجام بدید.

 5. من برای بچه هام که دو قلو هستند نیاز به پرستار دارم که فقط با آنها بازی کند و سه روز در هفته بیاد آیا این امکانش هست ؟

 6. برای دخترم نیاز به پرستار با تحصیلات بالا دارم که در تکالیفش بهش کمک کنه و میتونه برای 4 روز در هفته فقط بیاد ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.