پرستار تمام وقت در منزل

بسیاری از خانواده ها به دلیل مشغله های کاری و  ماموریت های چند روزه نیاز دارند تا فردی به صورت تمام وقت از عزیز بیمار، والدین سالمند یا فرزند خردسالشان در محیط خانه مراقبت کند این تصمیم نسبت به انتقال عزیزانتان به مراکز درمانی، خانه سالمندان و مهدکودک ها تصمیم بسیار هوشمندانه ای است چرا که دور کردن سالمندان و عزیزان بیمار از خانه و خانواده تاثیر منفی بر سلامت جسمی، روحی و روانی شان می گذارد؛ اما نکته ای که در زمان استخدام پرستار تمام وقت در منزل باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید مراجعه به شرکت ها و پلتفرم های خدمات پرستاری معتبر و  پر آوازه است شرکتی که بتوانید با اعتماد کامل عزیزانتان را به آن ها بسپارید.

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و نام آشنا در شهر تهران و کرج است که متقاضیان عزیز می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن آن سرویس پرستار تمام وقت در منزل را سفارش دهند.

آسانیسم با همکاری با شرکت های پرستاری معتبر و بهره مندی از نیروی کار باسابقه، متعهد، آموزش‌دیده، حرفه ای و نظارت بر عملکرد آن ها خدمات مراقبتی و پرستاری با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. در ادامه انواع خدمات پرستاری تمام وقت در منزل را معرفی می کنیم

خدمات پرستاری کودک در منزل کرج
خدمات پرستاری سالمند در منزل کرج

پرستار تمام وقت سالمند در منزل

معمولا افراد سالمند در این دوره از زندگی شان نیاز دارند تا کسی همدم و هم صحبتشان باشد و هم چنین در بسیاری از کار ها  از جمله نظافت خانه، آشپزی و همراهی هنگام مراجعه به مراکز درمانی به آن ها کمک کند. اگر به دلیل مشغله کاری و ماموریت های چند روزه خارج از شهر نمی توانید به صورت تمام وقت در کنار والدین سالخورده خود باشید و از آن ها مراقبت کنید می توانید از سرویس پرستار تمام وقت در منزل شرکت های خدمات پرستاری معتبر استفاده کنید و با خیالی راحت به کار های اداری خود برسید.

درخواست پرستار تمام وقت در منزل

خدماتی که پرستار تمام وقت سالمند در منزل ارائه می دهد به نیاز و شرایطی روحی و جسمانی والدین سالمند شما بستگی دارد اما به طور کلی برخی از خدمات پرستار تمام وقت سالمند در منزل شامل موارد زیر می شود:

 • کمک به انجام تحرک، ماساژ و جلوگیری از ایجاد زخم بستر در سالمند
 • توجه به مصرف درست و به موقع دارو
 • کمک در انجام کارهای روزمره و شخصی (استحمام، تعویض لباس و…)
 • تنظیم ساعت خواب سالمند
 • هم‌صحبتی با سالمند
 • آشپزی و توجه به رژیم غذایی سالمند
 • انجام تزریقات در صورت نیاز
 • چک کردن فشارخون، قند خون و …
 • تشویق سالمند به ورزش
 • نظافت منزل

انواع پرستار تمام وقت سالمند عبارتند از:

پرستار تمام وقت کودک در منزل

پرستار تمام وقت کودک در منزل فردی با تجربه، آموزش دیده، مهربان و دلسوز است که از فرزندان شما به صورت تمام وقت در خانه مراقبت و نگهداری می کند.

اگر به دلیل مشغله کاری یا نداشتن مهارت مراقبت و نگهداری از فرزندان به ویژه نوزادان تازه متولد شده نیاز دارید تا کسی به صورت تمام وقت در کنار شما باشد و ضمن مراقبت از فرزند دلبندتان مهارت های مراقبت از کودک را نیز به شما آموزش دهد می توانید از سرویس پرستار کودک تمام وقت در منزل استفاده کنید. پرستار تمام وقت کودک در منزل خدمات زیادی با توجه به سن، تعداد و نیاز فرزندان شما ارائه می دهد. برخی از خدمات پرستار تمام وقت کودک در منزل شامل موارد زیر است:

پرستار کودک تمام وقت

 • ایجاد محیطی ایمن و پر نشاط برای کودک
 • تهیه وعده‌ ها و میان وعده های سالم و مناسب سن کودک
 • بازی و سرگرم کردن کودک
 • کمک به انجام تکالیف مدرسه
 • تعویض پوشک
 • تنظیم ساعت خواب کودک
 • تعویض لباس‌های کودک
 • استحمام کودک
 • بردن کودک به مدرسه، پارک و …

انواع پرستار کودک تمام وقت در منزل

 • مادریار
 • کودکیار
 • پرستار کودک اوتیسم
 • پرستار کودک مبتلا به سندروم داون
 • پرستار کودک بیمار

پرستار تمام وقت بیمار در منزل

برای مراقبت و نگهداری از عزیز بیمارتان در منزل نه تنها نیاز به وقت آزاد بلکه به دانش و مهارت های پرستاری و پزشکی در منزل نیز نیاز دارید. بنابراین اگر به دلیل ماموریت های کاری یا نداشتن مهارت مراقبت و پرستاری از بیمارتان نیاز دارید که فردی آموزش دیده و حرفه ای از عزیز بیمارتان به بهترین شکل مراقبت کند می توانید از سرویس پرستار تمام وقت بیمار در منزل شرکت های پرستاری معتبر استفاده کنید و با خیالی آسوده عزیزتان را به آن ها بسپارید. استخدام پرستار بیمار تمام وقت در منزل نه تنها به شما کمک می کند تا بدون هیچ دغدغه ای و با تمرکز کامل به کارتان برسید بلکه به بهبود هرچه سریع تر بیمارتان نیز کمک می کند.

پرستار بیمار تمام وقت

پرستار تمام وقت بیمار در منزل خدمات متنوعی به عزیز بیمار شما ارائه می دهد؛ برخی از وظایف پرستار تمام وقت بیمار در منزل شامل موارد زیر می‌ شود:

 • ایجاد فضای شاد، ایمن و آرام برای بیمار
 • تعویض سوند و پانسمان زخم بیمار
 • انجام تزریقات مورد نیاز بیمار
 • ماساژ بیمار و جلوگیری از زخم بستر در بیمار
 • کنترل دمای بدن، فشارخون و علائم حیاتی بیمار
 • همکاری با پزشک بیمار
 • کمک به بیمار در انجام کارهای شخصی و روزمره (استحمام، تعویض لباس و …)
 • توجه به مصرف صحیح و به موقع داروها
 • توجه به رژیم غذایی سالم بیمار

مزایای بهره مندی از این سرویس چیست؟

اولین برتری آنها، در شرح شغل این پرستاران نهفته است؛ به عبارت دیگر، پرستار کودک، سالمند یا بیمار زمانی از عزیزان شما مراقبت و نگهداری می کنند که شما قادر به انجام آن نیستید. پس خیال شما را از بابت سلامتی و تنهایی آنها راحت می سازند.

از طرف دیگر، در انجام امور ساده کمک حال آنان خواهند بود. از جمله این کارها می توان به نظارت بر مصرف داروها، پیگیری شرایط جسمی و سلامتی فرد، گرفتن تست قند خون، فشار خون، نوار قلب و …، کمک به انجام کارهای شخصی چون رفتن به دستشویی، حمام، پختن غذا، خرید خانه و … اشاره کرد.

امتیاز مهم حضور پرستار تمام وقت در منزل در تخصص آن ها است؛ یعنی در هر شرایطی یک کارشناس و فرد مجرب در کنار بیمار یا سالمند قرار دارد تا در شرایط حساس و خطرناک آنها را یاری رسانند. این گروه از پرستاران معمولا در احیای بیمار قلبی نیز مهارت دارند. پس از بابت سلامتی، جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

توجه به خورد و خوراک، داشتن تحرک و انجام فعالیت های تجویز شده، دیگر مزیت این سرویس است. رژیم غذایی این دسته از افراد خاص است و هر غذا یا ماده خوراکی را نمی توانند مصرف کنند. علاوه بر آن، بعضا پزشک معالج حرکت هایی را برای بهبود سریع تر بیمار یا سالمند و پیشگیری از زخم بستر تجویز خواهد کرد. پرستاران با توجه به این موارد، سلامت هر چه بیشتر آنها را تضمین خواهند کرد.

شاید تصور کنید نتیجه خدمات بیمارستانی یا مراکز درمانی کارآمدتر از حضور پرستار در منزل است؛ اما تحقیقات خلاف این فرضیه را ثابت کرده اند. با استفاده از این سرویس، فرد تنها بیمار حاضر است. به همین منظور تمام تمرکز روی سلامتی و شرایط جسمانی او خواهد بود. درست برعکس مراکز درمانی که پزشک یا پرستار ناگزیر به رسیدگی به چندین مراجعه کننده به صورت همزمان است.

پرستار تمام وقت در منزل

هزینه سرویس پرستار در منزل چقدر است؟

قیمت خدمات پرستار تمام وقت در منزل وابسته به فاکتورهای متنوعی است. برای مثال:

 • آیا بیمار یا سالمند هم خانه دارد: این امر بدین جهت اهمیت پیدا می کند که اگر درخواست کننده هم خانه نداشته باشد، کارهای بیشتری بر دوش پرستار است؛ یعنی علاوه بر امور درمانی و مربوط به مراقبت از آنها، کارهای خانه نیز قاعدتا بر عهده پرستار است.
 • شرایط جسمانی بیمار یا سالمند چگونه است: شرایط جسمانی یکی از عوامل مهم در نحوه محاسبه قیمت است. اگر شرایط بیمار یا سالمند به گونه ای است که خللی در انجام امور شخصی وارد نمی کند، پس از وظایف پرستار نیز کاسته خواهد شد. در غیر این صورت، شرایط کاملا متفاوت است.
 • بازه زمانی درخواست حضور پرستار سالمند، کودک یا بیمار: اینکه برای چه مدت زمانی میخواهید از این سرویس استفاده کنید، آیا در روزهای تعطیل نیز به حضور پرستار نیاز خواهید داشت یا خیر.
 • فاصله مکانی بین پرستار و درخواست کننده: این مسئله از آنجایی اهمیت پیدا می کند که پرستار پس از ثبت درخواست، باید خود را سریعا به محل موردنظر برساند. هزینه های رفت و آمد در تعیین قیمت پرستار سالمند در منزل و یا پرستار بیمار و کودک تاثیرگذار خواهد بود.

چطور برای سرویس پرستار تمام وقت در منزل درخواست دهیم؟

شرکت پرستاری در منزل آسانیسم به عنوان یکی از مراکز حرفه ای و معتبر در این زمینه، مفتخر به ارائه سرویس پرستار تمام وقت در منزل است. ثبت درخواست از این مرکز به سه روش امکان پذیر است: تکمیل فرم مربوطه بر روی وبسایت، تماس با شماره تلفن 02191304433 و اقدام از طریق اپلیکیشن آسانیسم. با تماس با شماره تلفن مرکز، اپراتور سریعا کارهای مربوط به ثبت سفارش را انجام خواهد داد. اگر هم از طریق وبسایت یا اپلیکیشن (قابل دسترس در بازار) اقدام به ثبت سفارش کنید، کارشناسان برای انجام هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

امتیاز محتوا

12 پاسخ

 1. برای نگهداری از نوزاد هم پرستار تمام وقت می‌فرستین؟ اگر بله در چه اموری میتونه کمک کنه؟

  1. بله امکان اعزام پرستار نوزاد وجود دارد. این پرستاران اغلب تجربه مادر شدن را دارند و می‌توانند علاوه بر در اختیار گذاشتن تجربیات خود، در اموری مثل تعویض پوشک، شستن لباس‌ها، آرام کردن کودک، تهیه شیر و… به شما کمک کند.

 2. پدر من 5 ساله آلزایمر داره.میخواستم بدونم پرستار سالمند، برای نگهداری از سالمند آلزایمری در شمس آباد تهران هم می‌فرستید؟

  1. امکان اعزام پرستار برای سالمند بیمار، در تمام نقاط تهران و حومه وجود دارد.

 3. سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری کار کرده باشه و تجربه داشته باشه؟

  1. سلام. بله تعداد زیادی از پرستار های ما از سالمندانی که به بیماری آلزایمر دچار هستند مراقبت و نگهداری میکنند و تجربه کافی در این زمینه دارند. پس با خیال راحت و اطمینان کامل سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

 4. سلام. شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین؟ شرکت ثبت شده تو زمینه مراقبت از سالمند هستین ؟

  1. سلام، موسسه پرستاری آسانیسم پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد.

 5. میشه در مورد سالمند پوشکی، نگهداری و شرایط پرستاری کمی توضیح بدید؟

  1. برای توضیحات بیشتر می توانید با شماره درج شده در بالای سایت تماس گرفته و سوال های خود را از مشاوران ما بپرسید.

 6. ببخشید آیا امکانش هست پرستار علاوه بر امور داخل منزل سالمند کارهایی مثل خرید و رانندگی رو انجام بده؟

  1. سلام . بله، لازم است ابتدا شرح وظایف پرستار سالمند با او هماهنگ شود تا در صورت نیاز به انجام کارهای بیرون از منزل هم بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.