پرستار در منزل

پرستار در منزل فردی است که خدمات مراقبتی و نگهداری از اعضای آسیب پذیر خانواده ارائه می‌دهند. سه نوع پرستار وجود دارد که به منزل اعزام می‌شود آن‌ها شامل مراقب، بهیار و پرستار هستند که هرکدام وظایف و خدمات متفاوتی دارند که با توجه به شرایط شما مشخص می‌شود.

شرکت خدمات پرستاری “آسانیسم” با سابقه‌ای درخشان، از طریق یک پلتفرم حرفه‌ای، آماده اعزام پرستار به منزل شما در تهران و کرج است. این شرکت با همکاری نیروهای باسابقه، متعهد، آموزش‌دیده و حرفه‌ای، بهترین خدمات پرستاری در خانه را با قیمت‌های مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می‌دهد.

پرستار در منزل
پرستاری در منزل برای افراد خوردسال
خدمات پرستاری در منزل نیاز دارید؟

نیم نگاهی به خدمات پرستاری در منزل

در اینجا تمام سوالات که برای شما در مورد خدمات پرستار در منزل ایجاد شده را بصورت خلاصه جواب دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید ادامه مطالب را مطالعه کنید یا با کارشناسان تماس بگیرید.

مراقبت از عزیزان، آشپزی، انجام امور منزل، تنظیم برنامه دارویی و همدمی فرد از جمله وظایف پرستار در منزل است. در صورت نیاز شما می‌توانید پرستاران تخصصی‌تر برای تعویض گاواژ، فیزیوتراپی، پانسمان کردن و تزریقات را نیز انجام می‌دهند. پرستاران اعزام شده برای کودکان قابلیت تدریس و آموزش فرزندان را نیز دارد.

جهت استخدام پرستار در منزل توصیه می شود به مراکزی که دارای مجوزهای معتبر هستند مراجعه کنید. آسانیسم تمام مجوزهای لازم را جهت ارائه ی خدمات پرستاری در منزل دریافت کرده است. به هیچ عنوان از سایت‌های متفرقه مانند شیپور، دیوار یا دگر سایت‌های شبیه به آن پرستار استخدام نکنید.

زمانی احساس می‌کنید نمی‌توانید به درستی از عزیزان خود به درستی نگهداری کنید، برای تامین امنیت و سلامت وی بهترین گزینه پرستار در منزل است تا خیالتان از پرستاری در خانه و سلامت عزیزانتان راحت شود.

قیمت پرستار در منزل خیلی متغیر است و نمی‌توان به طور دقیق قیمت درست به شما عزیزان بدهیم. ولی در حالت کلی هزینه پرستار در منزل در زمستان 1402 از 8,000,000 تومان شروع شده و تا 20,000,000 تومان نیز می‌رسد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه پرستار در منزل و تنظیم خدمات شخصی سازی شده حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره تماس شرکت = 02191304433.

برای اطمینان شما و تایید صلاحیت تمام پرستاران، آسانیسم فقط پرستارانی که تجربه کاری دارند و مدارک شناسایی خود را به شرکت داده‌اند را برای ارائه خدمات به شما اعزام می‌کنند.

قراردادهای پرستاری در منزل آسانیسم از یک ماه تا یک سال است. شما می‌توانید پرستار خود را به صورت روزانه نیز استخدام کنید یعنی اگر به مدت 2 روزه پرستار نیاز داشته باشید می‌‌توانید به صورت مقطعی پرستار در منزل درخواست دهید.

اگر بعد از بستن قرارداد کیفیت کاری پرستار کاهش یابد، یا به هر دلیل دیگری از پرستار اعزام شده به خانه راضی نبودید، می‌توانید با تماس به پشتیبانی پرستار را بدون پرداخت هزینه اضافی و در اسرع وقت تعویض کنید.

بله، آسانیسم برای ارائه خدمات پرستار در منزل به شما عزیزان فرانشیز یا کمیسیون دریافت می‌کند. هزینه فرانشیز به مدت قرارداد و نیازهای شما بستگی دارد.

خیر امکان عودت هزینه فرانشیز موجود نیست. ولی شما می‌توانید قرارداد خود را فریز کنید و در آینده دوباره از خدمات پرستار در منزل بهره‌مند شوید یا نوع خدمات را تغییر دهید.

آدرس شرکت: خیابان انقلاب- نرسیده به چهارراه ولیعصر- نبش فلسطین شمالی- جنب داروخانه دانشگاه- سرای صنایع خلاق- طبقه همکف

نقشه شرکت

چرا آسانیسم بهترین خدمات پرستاری در منزل را ارائه می‌دهد؟

آسانیسم یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های اعزام پرستار به منزل بوده که با سابقه‌ای درخشان آماده خدمتگزاری به شما عزیزان است. آسانیسم تمام مدارک و گواهی نامه‌های پرستاری در منزل را دارا بوده و در حال حاضر با بیش از 400 پرستار مجرب، حرفه‌ای و دلسوز همکاری می‌کند.

با آسانیسم شما می‌توانید بهترین مراقبت ممکن برای خانواده خود را با به صرفه‌ترین قیمت دریافت کنید. شرکت آسانیسم به صورت 24 ساعته خدمات پشتیبانی خدمات پرستاری در منزل را به شما ارائه می‌دهند و در هر زمان می‌توانید پرستار درخواست دهید یا پرستار خود را تعویض کنید.

پرستاران و مراقبان حرفه‌ای، مجرب و با سابقه
احراز هویت و ثبت مدارک پرسنل
اعزام پرستار از نزدیک ترین منطقه در تهران و کرج
کیفیتی بالا در ارائه خدمات پرستاری در منزل
قیمت مناسب در ارائه خدمات
پشتیبانی از عملکرد نیروها و تعویض پرستار

پرستار در منزل کیست؟

پرستار در منزل یک شخص حرفه‌ای است که به افراد نیازمند به مراقبت و نگهداری در خانه شخصی خودشان هستند، کمک می‌کند. با اعزام پرستار در منزل افراد معمولاً دارای تخصص و مهارت‌های پزشکی و پرستاری هستند و مسئولیت ارائه مراقبت به بیماران یا افراد معلول در خانه را دارند.

وظایف پرستار خانگی ممکن است شامل انجام فعالیت‌های روزمره مثل بهداشت شخصی، تغذیه، داروها، و تمرینات فیزیکی باشد. همچنین، پرستاران در منزل ممکن است وظایف مربوط به نظارت بر وضعیت سلامت بیمار، انجام پرستاری در منزل (مانند تعویض بانداژ یا تزریقات) و ارتباط با تیم درمانی را نیز بر عهده داشته باشند.

پرستار در منزل علاوه بر ارائه مراقبت فیزیکی، می‌تواند به افراد نیازمند و خانواده‌های آن‌ها نیز راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مربوط به مدیریت بیماری یا شرایط خاص را فراهم کند.

انواع پرستار اعزام شده به منزل

با توجه به شرایط و نیازهای شما نوع پرستاری که به خانه شما اعزام می‌شود متفاوت است. معمولا پرستار به 3 دسته تقسیم می‌شود.

مراقب یا همدم

این افراد معمولا برای کودکان یا سالمندان اعزام می‌شود تا از عزیزان شما مراقبت شود. این افراد همدم سالمند شده و در مراقبت از کودک به مادر کمک می‌کنند. 

این افراد بصورت تجربی کار پرستاری را یادگرفته‌اند و معمولا هزینه کمتری نسبت به بقیه پرستاران دریافت می‌کنند.

بهیار یا کمک بهیار

این افراد برای ارائه خدمات دوره‌های خاصی گذرانده‌اند و معمولا در بیمارستان یا مراکز بهداشتی مختلف فعالیت دارند. این افراد بهترین گزینه برای کسانی است که از بیمارهای مزمن رنج می‌برند یا شرایط نگهداری از آن‌ها مشکل است.

هزینه خدمات بهیار از مراقب بیشتر است. زیرا این افراد تخصص و سابقه بیشتری نسبت مراقب دارند.

نرس یا پرستار

نرس یا پرستار فردی است که بصورت تخصصی در دانشگاه‌ها دوره پرستاری گذرانده و کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترای پرستاری دارد. این افراد بیشتر مواقع در بیمارستان‌ها فعالیت می‌کنند و به ندرت خدمات خانگی انجام می‌دهند.

هزینه نرس در منزل خیلی بالاست و معمولا به صورت مقطعی استخدام می‌شوند. در نظر داشته باشید که شرکت آسانیسم نرس اعزام نمی‌کند.

پرستاری در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

افراد مختلف در همه سنین ممکن است به مراقبت نیازمند شوند و خانواده نتوانند به درستی از آن‌ها مراقبت کنند. برای هر شخص با شرایط مختلف پرستار خاصی اعزام می‌شود. در ادامه به برخی از پرستاران می‌پردازیم:

پرستار در منزل برای مراقبت از سالمند

یکی از دوره‌هایی که نیازمند مراقبت و همایت یک فرد دیگر است دوران پیری است. برای همین نیاز به پرستار سالمند در طول سال‌ها بیشتر و بیشتر شده. پرستار یا مراقب سالمند یکی از بهترین افراد برای مراقبت از افراد مسن هستند. این افراد تمام خدمات مورد نیاز سالمند در طول روز را انجام می‌دهند و شرایط عزیز مسن را به شما گزارش می‌دهند تا خیال شما از مورد مراقبت کردن از سالمند راحت شود و بیش‌تر در شادی‌ها در کنار والدین یا بزرگان خانواده باشید. 

پرستار در منزل برای نگهداری و مراقبت از افراد مسن

پرستاری و مراقبت از کودک

پرستار کودک فردی با تجربه، آموزش دیده، مهربان و دلسوز است که از فرزندان شما به صورت تمام وقت یا روزانه در خانه مراقبت و نگهداری می‌کند. این افراد می‌توانند کمک دست مادر خانواده شوند یا در صورت نیاز کاملا مسئولیت مراقبت از کودک را بر عهده بگیرند. با توجه به شرایط یا خواسته‌های شما پرستار می‌تواند خدمات آموزشی یا تربیتی کودک را فراهم سازد و زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی یا روسی را به کودک آموزش دهند. 

پرستار در منزل برای تندرستی و تربیت کودکان

پرستار بیمار در منزل

برای مراقبت و نگهداری از عزیز بیمارتان در منزل نه تنها نیاز به وقت آزاد بلکه به دانش و مهارت های پرستاری و پزشکی در منزل نیز نیاز دارید. بنابراین اگر به دلیل مشغله‌های کاری یا نداشتن مهارت ندارید امکان پرستار بیمار در منزل نیز موجود است.

اگر به هر دلیلی بیمار شما مجبور به رفتن به مراکز درمانی شد می‌توانید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان آسانیسم نیز بهره‌مند شوید.

پرستار در منزل برای سالمندان و کهنسالان

پرستار بیمار در منزل خدمات متنوعی به عزیز بیمار شما ارائه می دهد؛ برخی از وظایف پرستار تمام وقت بیمار در منزل شامل موارد زیر می‌ شود:

 • ایجاد فضای شاد، ایمن و آرام برای بیمار
 • تعویض سوند و پانسمان زخم بیمار
 • انجام تزریقات مورد نیاز بیمار
 • ماساژ بیمار و جلوگیری از زخم بستر در بیمار
 • کنترل دمای بدن، فشارخون و علائم حیاتی بیمار
 • انجام کارهای فیزیوتراپی در منزل
 • همکاری با پزشک بیمار
 • کمک به بیمار در انجام کارهای شخصی و روزمره (استحمام، تعویض لباس)
 • توجه به مصرف صحیح و به موقع داروها
 • توجه به رژیم غذایی سالم بیمار

انواع خدمات پرستاری در منزل برای شما عزیزان

هدف اصلی ما در آسانیسم ارائه بهترین خدمات پرستاری در خانه شماست. با توجه به نیازها و شرایط خاص شما، ما خدماتی را ارائه می‌دهیم که به صورت شخصی‌سازی شده و ویژه شما هستند. این اقدام ما، شما را قادر می‌سازد که به درستی و با آرامش خاطر از مراقبت و نگهداری عزیزان خود لذت ببرید. پرستارانی که به منزل شما اعزام می‌شوند، می‌توانند به بهترین شکل ممکن خدمات زیر را ارائه دهند:

۱. مراقبت پزشکی

فراهم کردن مراقبت‌های پزشکی حرفه‌ای از جمله مدیریت داروها، تعویض پانسمان زخم، نظارت بر علائم حیاتی و هماهنگی با پزشکان معالج یکی از اصلی‌ترین وظایف مراقبان اعزام شده است.

۲. کمک در انجام فعالیت‌های روزمره

خدمات نگهداری در منزل شامل انجام فعالیت‌های روزمره از جمله حمام کردن، پوشیدن لباس، آرایش، کمک برای دستشویی، خوردن و جابه‌جا کرن بیمار.

3. برنامه‌های مراقبت ویژه

در شرایط خاص مانند مراقبت‌های پس از جراحی یا مراقبت از بیماری‌های مزمن مانند ام اس، می‌توانید از پرستار در منزل استفاده کنید. سالمندان وابسته به تخت نیز نیازمند برنامه مراقبت ویژه هستند که ممکن است شامل خدمات تعویض پوشک، جابه‌جا کردن سالمند، تعویض سوند یا گاواژ کردن نیاز دارند نیز می‌توانند از پرستار بهرمند شوند.

4. پشتیبانی از خانواده

همکاری و پشتیبانی از خانواده در فرآیند مراقبت، اطمینان از اینکه خانواده همراه با ما در تصمیم‌گیری‌ها و پیگیری مراقبت‌ها هستند.

5.آموزش و تربیت کودک

یکی از انواع پرستار اعزام شده برای کودک، کودکیار است که این افراد خدمات تدریس، آموزش و تربیت کودک را برای شما انجام می‌دهند تا کودک شما از دیگر بچه همسن خود پیشی بگیرد.  کودکیاران به صورت آموزش مدرن تعلیم دیده‌اند یعنی این افراد با بازی، سرگرمی و تشویق کودک به آموزش می‌دهند تا فرزند همراه با یادگیری سرگرم نیز شود.

با ارائه این خدمات، هدف ما ارائه مراقبتی حرفه ای و انسانی است که به شما امکان می‌دهد در محیط آرام و آشنا خود با آرامش و راحتی از زندگی لذت ببرید. اعتماد خود را به ما بسپارید و با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

شیفت کاری پرستار در منزل

ساعت کاری پرستاری در منزل بسته به شرایط شما و نیازهای شما متغیر است. خدمات پرستار در منزل به سه دسته روزانه، شبانه و تمام وقت یا شبانه روزی تقسیم می‌شود.

پرستار روزانهپرستار روزانه به معنای انجام خدمات پرستاری در منزل به مدت 8 ساعت در روزهای شنبه تا پنجشنبه است.
پرستار شیفت شبپرستار شیف شب در زمان‌ 10 شب الی 7 صبح از فرد در خانه پرستاری می‌کند و در طول شب شرایط فرد را زیر نظر می‌گیرد.
پرستار تمام وقت در منزلپرستار تمام وقت در منزل به معنای این است که یک پرستار به صورت پیوسته از شنبه تا پنجشنبه و در طول تمام ساعات روز و شب در خدمت بیمار یا نیازمند در منزل حضور دارد. این نوع خدمات معمولاً برای سالمندان بیشتر درخواست می‌شود که این به دلیل وضعیت جسمی یا روحی سالمند بوده و پرستار سالمند شبانه روزی نیاز دارند.
پرستار نیمه وقت یا مقطعی در منزلدر صورتی که فقط روزهای خاصی مانند روزهای فرد یا زوج نیازمند پرستار در منزل هستید برای شما پرستار نیمه وقت اعزام می‌شود.

درخواست پرستار در منزل

برای درخواست و استخدام پرستار در منزل اول تمام نیازهای خود و خدماتی که از پرستار انتظار دارید را یادداشت کنید. بعد با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید تا هزینه دقیق پرستار در منزل را به دست آورید و بهترین پرستاران را برای خدمت رسانی درخواست دهید. شما می‌توانید بعد از 48 ساعت کار آزمایشی پرستار با شرکت قرار ببندید و به صورت ماهانه پرستار در منزل مورد نظر خودتان را بگیرید.

در هر زمان که از پرستار اعزام شده راضی نبودید، با تماس به کارشناس پشتیبان‌تان یک پرستار جایگزین تا 2 روز بعد برای شما فرستاده می‌‎شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد پروسه استخدام پرستار لطفا تصویر زیر را مطالعه کنید.

مراحل درخواست و اعزام پرستار در منزل

مزایای بهره‌مندی از سرویس پرستار در منزل چیست؟

اولین برتری آن‌ها، در شرح شغل این پرستاران نهفته است؛ به عبارت دیگر، پرستار در منزل از عزیزانی که قادر به نگهداری آن‌ها را ندارید مراقبت می‌کنند. پس خیال شما را از بابت سلامتی و تنهایی آن‌ها راحت می‌سازند.

از طرف دیگر، در انجام امور ساده کمک حال آنان خواهند بود. از جمله این کارها می توان به نظارت بر مصرف داروها، پیگیری شرایط جسمی و سلامتی فرد، گرفتن تست قند خون، فشار خون، نوار قلب و دیگر خدماتی که شما به آن نیاز دارید و کمک به انجام کارهای شخصی چون رفتن به دستشویی، حمام، پختن غذا و خرید مایحتاج خانه اشاره کرد.

امتیاز مهم حضور پرستار (چه پرستار تمام وقت در منزل چه نیمه وقت) در تخصص آن ها است؛ یعنی در هر شرایطی یک کارشناس و فرد مجرب در کنار بیمار، کودک یا سالمند قرار دارد تا بدون از بین بردن استقلال و رفاه فرد از ایشان مراقبت شود. این موضوع بسیار حیاتی است چرا که در بیمارستان، مهد کودک یا خانه سالمندان، ممکن است فرد احساس از دست دادن استقلال و رفاه شخصی خود کند.

مزایای پرستار در منزل برای تمام خانواده است

توجه به خورد و خوراک، داشتن تحرک و انجام فعالیت های تجویز شده، دیگر مزیت این سرویس است. رژیم غذایی این دسته از افراد خاص است و هر غذا یا ماده خوراکی را نمی توانند مصرف کنند. علاوه بر آن، بعضا پزشک معالج حرکت هایی را برای بهبود سریع تر بیمار یا سالمند و پیشگیری از زخم بستر تجویز خواهد کرد. پرستاران با توجه به این موارد، سلامت هر چه بیشتر آنها را تضمین خواهند کرد.

معایب درخواست خدمات پرستاری در منزل از سایت‌های نامعتبر

درخواست خدمات پرستاری در منزل از سایت‌های نامعتبر می‌تواند به مشکلات جدی و حتی خطرات برای مراقبت از بیماران منجر شود. برخی از معایب این روش عبارتند از:

 1. کیفیت نامناسب خدمات: سایت‌های نامعتبر ممکن است افرادی را برای ارائه خدمات پرستاری استخدام کنند که دارای مهارت و تجربه کافی نیستند. این موضوع می‌تواند به عدم ارائه مراقبت مناسب برای بیماران و حتی به وقوع حوادث و مشکلات ناخوشایندی منجر شود.
 2. عدم اعتمادسازی: استفاده از سرویس‌های نامعتبر ممکن است باعث کاهش اعتماد مردم به خدمات پرستاری در منزل شود. این امر می‌تواند باعث اجتناب از استفاده از این خدمات و در نتیجه تأخیر در مراقبت از بیماران گردد.
 3. سو استفاده از اطلاعات شخصی: سایت‌های نامعتبر ممکن است اطلاعات شخصی بیماران را به صورت نادرست استفاده یا منتشر کنند که این می‌تواند به آسیب رساندن به حریم خصوصی و حتی سوءاستفاده از این اطلاعات منجر شود.
 4. عدم تأیید صلاحیت و صداقت پرسنل: سایت‌های نامعتبر ممکن است افرادی را برای ارائه خدمات پرستاری استخدام کنند که احراز هویت نشدند و صلاحیت آن‌ها تأیید نشده. این می‌تواند به وقوع حوادث و مشکلات ناخوشایندی در فرآیند مراقبت از بیماران منجر شود.

به طور کلی، استفاده از سایت‌های نامعتبر برای درخواست خدمات پرستاری در منزل ممکن است با مشکلات و ریسک‌های بالایی همراه باشد. برای حفظ سلامتی و ایمنی بیماران، بهتر است از سرویس‌های با اعتبار و معتبر استفاده شود و از اطمینان در ارائه خدمات پرستاری اطمینان حاصل شود.

شاید تصور کنید نتیجه خدمات بیمارستانی یا مراکز درمانی کارآمدتر از حضور پرستار در منزل است؛ اما تحقیقات انجام شده در سال 2017 در تاثیر مراقبت در منزل خلاف این فرضیه را ثابت کرده است. به همین منظور استخدام پرستار بهترین شیوه مراقبت از عزیزانتان بوده چون این افراد ارائه خدمات مراقبت در منزل حرفه‌ای و باتجربه هستند.

چگونه هزینه پرستار در منزل را برآورد کنیم؟

تعیین قیمت پرستار در منزل می‌تواند هزینه‌های بالایی برای خانواده‌ها باشد. اما، با انجام برخی کارها می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید و در عین حال بهترین خدمات را دریافت نمایید.

اولین گام برای تشخیص قیمت، تعیین نیازها و خدماتی که نیاز دارید است. بررسی سطح نیاز و میزان ازدیاد بستری شدگان و بیمارانی که به پرستاری نیاز دارند، می تواند به شما کمک کند تا از نیاز واقعی خود آگاه شوید و به دنبال خدماتی باشید که واقعاً به آنها نیاز دارید.

سپس می‌توانید از خدمات پرستاری در منازل به جای بستری شدن در بیمارستان یا رفتن به خانه سالمندان استفاده کنید. این کار می‌تواند هزینه‌های بسیاری را کاهش دهد و به شما کمک کند تا در محیطی آرام و صمیمی‌تر و با ارزانترین هزینه ممکن مراقبت شوید.

کادر مجرب برای پرستاری در منزل

چطور برای سرویس پرستار در منزل درخواست دهیم؟

شرکت پرستاری در منزل آسانیسم به عنوان یکی از مراکز حرفه ای و معتبر در این زمینه، مفتخر به اعزام پرستار در منزل است. ثبت درخواست از این مرکز به سه روش امکان پذیر است: تکمیل فرم مربوطه بر روی وبسایت، تماس با شماره تلفن 02191304433 و اقدام از طریق اپلیکیشن آسانیسم. با تماس با شماره تلفن مرکز، اپراتور سریعا کارهای مربوط به ثبت سفارش را انجام خواهد داد. اگر هم از طریق وبسایت یا اپلیکیشن (قابل دسترس در اپ بازار) اقدام به ثبت سفارش کنید، کارشناسان برای انجام هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

4.7/5 - (3 امتیاز)

22 پاسخ

 1. برای نگهداری از نوزاد هم پرستار تمام وقت می‌فرستین؟ اگر بله در چه اموری میتونه کمک کنه؟

  1. بله امکان اعزام پرستار نوزاد وجود دارد. این پرستاران اغلب تجربه مادر شدن را دارند و می‌توانند علاوه بر در اختیار گذاشتن تجربیات خود، در اموری مثل تعویض پوشک، شستن لباس‌ها، آرام کردن کودک، تهیه شیر و… به شما کمک کند.

 2. پدر من 5 ساله آلزایمر داره.میخواستم بدونم پرستار سالمند، برای نگهداری از سالمند آلزایمری در شمس آباد تهران هم می‌فرستید؟

  1. امکان اعزام پرستار برای سالمند بیمار، در تمام نقاط تهران و حومه وجود دارد.

 3. سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری کار کرده باشه و تجربه داشته باشه؟

  1. سلام. بله تعداد زیادی از پرستار های ما از سالمندانی که به بیماری آلزایمر دچار هستند مراقبت و نگهداری میکنند و تجربه کافی در این زمینه دارند. پس با خیال راحت و اطمینان کامل سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

 4. سلام. شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین؟ شرکت ثبت شده تو زمینه مراقبت از سالمند هستین ؟

  1. سلام، موسسه پرستاری آسانیسم پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد.

 5. میشه در مورد سالمند پوشکی، نگهداری و شرایط پرستاری کمی توضیح بدید؟

  1. برای توضیحات بیشتر می توانید با شماره درج شده در بالای سایت تماس گرفته و سوال های خود را از مشاوران ما بپرسید.

 6. ببخشید آیا امکانش هست پرستار علاوه بر امور داخل منزل سالمند کارهایی مثل خرید و رانندگی رو انجام بده؟

  1. سلام . بله، لازم است ابتدا شرح وظایف پرستار سالمند با او هماهنگ شود تا در صورت نیاز به انجام کارهای بیرون از منزل هم بپردازد.

 7. ما یه پرستار تمام وقت برای سالمندمون که توی خونس و کار خاصی نداره و فقط باید براش غذا درست کنن میخوایم قیمتش حدودا از چقدره؟

  1. سلام بستگی به محل زندگی شما برای رفت و آمد و تعداد افراد حاضر در منزل دارد میتوانید برای طالاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  1. تفاوت در قیمت بسته به وظایف پرستار برای سالمندتان میتواند تغییر کند.

 8. سلام
  دنبال یکی هستم که از برادرم مراقبت کنه سکته مغزی کرده پرستار دارین؟

  1. سلام
   بله قابلیت اعزام پرستار در منزل برای نگهداری از برادر شما را داریم برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191304433 تماس بگیرید لطفا.

 9. درود
  میخواستم بدونم چطور مطمئن میشید که پرستاری که فرستادید حرفه‌ای هستن؟؟

  1. سلام و عرض ادب
   تمام پرستارانی که به منزل اعزام می‌شوند قبلا آزمایش شدند و سابقه کاری دارند و برای ازشون یک مدرک در شرکت باقی می‌ماند تا شما از پرستاری که فرستاده می‌شود خیالتون راحت باشه.

  1. سلام ساعات کاری پرستار بسته به شرایط شما هستش. در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار می‌تواند به مدت 8، 12 یا شبانه روزی خدمت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *