عکس از پرستار در منزل در حال دادن دارو به مریض

در دنیای مدرن امروزی همه ما متاسفانه با دغدغه‌های شغلی، زندگی شخصی و مالی سر و کله می‌زنیم. برای همین دیگر وقتی برای نگهداری یا مراقبت از اعضای آسیب پذیر خانواده نخواهیم داشت. پرستار در منزل فردی است که کارش مراقبت و نگهداری از عزیزان شماست. این افراد با تجربه‌ی بالا و صبوری می‌توانند خدمات مختلف نگهداری مانند: مراقبت از سالمند، کودک، بیمار و انجام امور منزل را برای شما و عزیزان‌تان انجام دهند.

شرکت خدمات پرستاری آسانیسم با بیش از 5 سال سابقه درخشان، آماده معرفی و اعزام پرستار به منزل شما در تهران و کرج است تا بتوانید به سرعت یک نیروی مناسب و با اطمینان استخدام کنید تا دیگر نگران سلامت و نگهداری افراد مسن یا کوچک خانواده نباشید.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

مزایای استخدام پرستار با شرکت آسانیسم

آسانیسم یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های اینترنتی برای اعزام پرستار به منزل بوده که با سابقه‌ای درخشان آماده خدمتگزاری به شما عزیزان است. آسانیسم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه بانک پاسارگاد است و در حال حاضر با بیش از 400 پرستار مجرب، حرفه‌ای و دلسوز همکاری می‌کند.

با آسانیسم شما می‌توانید بهترین مراقبت ممکن برای خانواده خود را با به صرفه‌ترین قیمت دریافت کنید. شرکت آسانیسم به صورت 24 ساعته خدمات پشتیبانی خدمات پرستاری در منزل را به شما ارائه می‌دهند و در هر زمان می‌توانید پرستار درخواست دهید یا پرستار خود را تعویض کنید

 • پرستاران و مراقبان حرفه‌ای، مجرب و با سابقه
 • احراز هویت و ثبت مدارک پرسنل
 • اعزام پرستار از نزدیک ترین منطقه در تهران و کرج
 • کیفیتی بالا در ارائه خدمات پرستاری در منزل
 • قیمت مناسب در ارائه خدمات
 • پشتیبانی از عملکرد نیروها و تعویض پرستار

پرستار در منزل کیست؟

پرستار در منزل یک شخص حرفه‌ای است که به افراد نیازمند به مراقبت و نگهداری در خانه شخصی خودشان هستند، کمک می‌کند. پرستارها با توجه به شرایط کاری، سطح تجربه و درخواست خانواده کلا به 3 دسته: مراقب، کمک بهیار یا پرستار تقسیم می‌شوند.

وظایف پرستار خانگی ممکن است شامل انجام فعالیت‌های روزمره مثل بهداشت شخصی، تغذیه، داروها، و تمرینات فیزیکی باشد. همچنین، پرستاران در منزل ممکن است وظایف مربوط به نظارت بر وضعیت سلامت بیمار، انجام پرستاری در منزل (مانند تعویض بانداژ یا تزریقات) و ارتباط با تیم درمانی را نیز بر عهده داشته باشند.

پرستار در منزل علاوه بر ارائه مراقبت فیزیکی، می‌تواند به افراد نیازمند و خانواده‌های آن‌ها نیز راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مربوط به مدیریت بیماری یا شرایط خاص را فراهم کند.

انواع پرستار اعزام شده به منزل

با توجه به شرایط و نیازهای شما نوع پرستاری که به خانه شما اعزام می‌شود متفاوت است. معمولا پرستار به 3 دسته تقسیم می‌شود.

مراقب یا همدم

این افراد معمولا برای کودکان یا سالمندان اعزام می‌شود تا از عزیزان شما مراقبت شود. این افراد همدم سالمند شده و در مراقبت از کودک به مادر کمک می‌کنند. مراقب یا همدم برای کودکان به نام مادریار معروف است. این افراد برای نگهداری از کودک در منزل و کمک در انجام امور منزل به مادر اعزام می‌شوند.

این افراد بصورت تجربی کار پرستاری را یادگرفته‌اند و معمولا هزینه کمتری نسبت به بقیه پرستاران دریافت می‌کنند.

بهیار یا کمک بهیار

این افراد برای ارائه خدمات دوره‌های خاصی گذرانده‌اند و معمولا در بیمارستان یا مراکز بهداشتی مختلف فعالیت دارند. این افراد بهترین گزینه برای کسانی است که از بیماری‌های مزمن رنج می‌برند یا شرایط نگهداری از آن‌ها مشکل است.

هزینه خدمات بهیار از مراقب بیشتر است. زیرا این افراد تخصص و سابقه بیشتری نسبت مراقب دارند.

نرس یا پرستار

نرس یا پرستار فردی است که بصورت تخصصی در دانشگاه‌ها دوره پرستاری گذرانده و کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترای پرستاری دارد. این افراد بیشتر مواقع در بیمارستان‌ها فعالیت می‌کنند و به ندرت خدمات خانگی انجام می‌دهند.

هزینه نرس در منزل خیلی بالاست و معمولا به صورت مقطعی استخدام می‌شوند. در نظر داشته باشید که شرکت آسانیسم نرس اعزام نمی‌کند.

مربی کودک

مربی کودک یا کودکیار نیز برای کودکانی که در پیش دبستانی یا دبستان هستند اعزام می‌شود. وظیفه کودکیار آموزش، یاد دادن زبان خارجی (انگلیسی، ترکی، روسی، فرانسوی، آلمانی) و تربیت کودک است. یادتان باشد که کودکیار امور منزل مانند استحمام کودک، نظافت خانه و آشپزی انجام نمی‌دهد.

پرستاری در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

افراد مختلف در همه سنین ممکن است به مراقبت نیازمند شوند و خانواده نتوانند به درستی از آن‌ها مراقبت کنند. برای هر شخص با شرایط مختلف پرستار خاصی اعزام می‌شود. در ادامه به برخی از پرستاران می‌پردازیم:

پرستار در منزل برای مراقبت از سالمند

یکی از دوره‌هایی که نیازمند مراقبت و همایت یک فرد دیگر است دوران پیری است. برای همین نیاز به پرستار سالمند در طول سال‌ها بیشتر و بیشتر شده. پرستار یا مراقب سالمند یکی از بهترین افراد برای مراقبت از افراد مسن هستند. این افراد تمام خدمات مورد نیاز سالمند در طول روز را انجام می‌دهند و شرایط عزیز مسن را به شما گزارش می‌دهند تا خیال شما از مورد مراقبت کردن از سالمند راحت شود و بیش‌تر در شادی‌ها در کنار والدین یا بزرگان خانواده باشید. 

عکس از کمک کردن پرستار و گرفتن دست بیمار

پرستاری و مراقبت از کودک

پرستار کودک فردی با تجربه، آموزش دیده، مهربان و دلسوز است که از فرزندان شما به صورت تمام وقت یا روزانه در خانه مراقبت و نگهداری می‌کند. این افراد می‌توانند کمک دست مادر خانواده شوند یا در صورت نیاز کاملا مسئولیت مراقبت از کودک را بر عهده بگیرند. با توجه به شرایط یا خواسته‌های شما پرستار می‌تواند خدمات آموزشی یا تربیتی کودک را فراهم سازد و زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، عربی یا روسی را به کودک آموزش دهند. 

عکس از پرستار در منزل در حال آموزش کودک 3 ساله

پرستار بیمار در منزل

برای مراقبت و نگهداری از عزیز بیمارتان در منزل نه تنها نیاز به وقت آزاد بلکه به دانش و مهارت های پرستاری و پزشکی در منزل نیز نیاز دارید. بنابراین اگر به دلیل مشغله‌های کاری یا نداشتن مهارت ندارید امکان پرستار بیمار در منزل نیز موجود است.

اگر به هر دلیلی بیمار شما مجبور به رفتن به مراکز درمانی شد می‌توانید از خدمات همراه بیمار در بیمارستان آسانیسم نیز بهره‌مند شوید.

عکس از پرستار و خانم مسن کنار هم

پرستار بیمار در منزل خدمات متنوعی به عزیز بیمار شما ارائه می دهد؛ برخی از وظایف پرستار تمام وقت بیمار در منزل شامل موارد زیر می‌ شود:

 • ایجاد فضای شاد، ایمن و آرام برای بیمار
 • تعویض سوند و پانسمان زخم بیمار
 • انجام تزریقات مورد نیاز بیمار
 • ماساژ بیمار و جلوگیری از زخم بستر در بیمار
 • کنترل دمای بدن، فشارخون و علائم حیاتی بیمار
 • انجام کارهای فیزیوتراپی در منزل
 • همکاری با پزشک بیمار
 • کمک به بیمار در انجام کارهای شخصی و روزمره (استحمام، تعویض لباس)
 • توجه به مصرف صحیح و به موقع داروها
 • توجه به رژیم غذایی سالم بیمار

برخی از وظایف پرستار در منزل

پرستاری که به منزل شما اعزام می‌شود مجموعه وظایفی را با توجه به خدمات که شما نیاز دارید انجام می‌دهد. خدمات بارزی که پرستار برای شما ارمغان می‌آورد شامل:

1. مراقبت پزشکی

فراهم کردن مراقبت‌های پزشکی حرفه‌ای از جمله مدیریت داروها، تعویض پانسمان زخم، نظارت بر علائم حیاتی و هماهنگی با پزشکان معالج یکی از اصلی‌ترین وظایف مراقبان اعزام شده است.

2. کمک در انجام فعالیت‌های روزمره

خدمات نگهداری در منزل شامل انجام فعالیت‌های روزمره از جمله حمام کردن، پوشیدن لباس، آرایش، کمک برای دستشویی، خوردن و جابه‌جا کرن بیمار.

3. برنامه‌های مراقبت ویژه

در شرایط خاص مانند مراقبت‌های پس از جراحی یا مراقبت از بیماری‌های مزمن مانند ام اس، می‌توانید از پرستار در منزل استفاده کنید. سالمندان وابسته به تخت نیز نیازمند برنامه مراقبت ویژه هستند که ممکن است شامل خدمات تعویض پوشک، جابه‌جا کردن سالمند، تعویض سوند یا گاواژ کردن نیاز دارند نیز می‌توانند از پرستار بهرمند شوند.

عکسی از پرستار در منزل درحال چک کردن تب کودک است.

4. پشتیبانی از خانواده

همکاری و پشتیبانی از خانواده در فرآیند مراقبت، اطمینان از اینکه خانواده همراه با ما در تصمیم‌گیری‌ها و پیگیری مراقبت‌ها هستند.

5. آموزش و تربیت کودک

یکی از انواع پرستار اعزام شده برای کودک، کودکیار است که این افراد خدمات تدریس، آموزش و تربیت کودک را برای شما انجام می‌دهند تا کودک شما از دیگر بچه همسن خود پیشی بگیرد.  کودکیاران به صورت آموزش مدرن تعلیم دیده‌اند یعنی این افراد با بازی، سرگرمی و تشویق کودک به آموزش می‌دهند تا فرزند همراه با یادگیری سرگرم نیز شود.

با ارائه این خدمات، هدف ما ارائه مراقبتی حرفه ای و انسانی است که به شما امکان می‌دهد در محیط آرام و آشنا خود با آرامش و راحتی از زندگی لذت ببرید. اعتماد خود را به ما بسپارید و با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

6. تعویض سوند

برای افرادی که به دلیل کهولت سن یا مریضی نیاز به تعویض سوند دارند، پرستار اعزام می‌شود. پرستار در منزل تعلیم دیده و می‌تواند به درستی سوند را تعویض کند تا از عفونت‌های ناشی از تعویض نادرست جلوگیری شود.

7. انجام تزریقات در خانه

در صورتی که بیمار یا عزیزان شما نیازمند تزریقات هستند، با کارشناسان ما صحبت کنید تا پرستار اعزام شده به منزل شما قابلیت انجام تزریقات را نیز داشته باشد. با استخدام پرستار در منزل که قابلیت انجام تزریقات دارد، دیگر نیازی به رفت و آمد به درمانگاه، مطب دکتر یا بیمارستان نیست.

8. فیزیوتراپی

پرستار در منزل که برای مریض خود استخدام می‌کنید با راهنمایی فیزیوتراپ بیمار می‌تواند خدمات فیزیوتراپی و نظارت بر ورزش عزیز شما را در خانه ارائه دهد. این افراد می‌توانند به سالمند در ورزش‌های مختلف کمک کنند و در صورت هرگونه مشکل فورا با فیزیوتراپ صحبت کنند تا به سرعت درمان‌های مورد نیاز انجام شود.

9. برنامه ریزی داروها و قرص‌ها

خیلی وقت‌ها دکتر برای سالمندان، کودکان یا بیمار داروها، مولتی ویتامین‌ها یا قرص‌های خاصی تجویز می‌کنند، بیشتر مواقع سالمندان و کودکان به موقع داروهای خود را مصرف نمی‌کنند. برای همین پرستار در منزل وظیفه دارد که قرص‌های فرد را در برنامه خود قرار دهد و به موقع داروها را به عزیزان شما در خانه بدهد.

10. مراقبت از زخم و تعویض پانسمان

پرستار می‌تواند برای افرادی بعد از جراحی یا به دلیل زخم بستر نیازمند تعویض پانسمان دارد خدمات ارائه دهد. تعویض زخم بستر معمولا نیازمند مهارت بالاست که ممکن است باعث شود قیمت پرستار در منزل بیشتر شود. 

11. سرم تراپی 

یکی از وظایف پرستاری که به خانه شما می‌آید ارائه خدمات سرم تراپی است. اگر به دنبال یک پرستار هستید که در خانه سرم تراپی نیز انجام دهد، زمان تماس با شرکت به کارشناسان ما بگویید تا پرستار مناسب و دوره دیده در سرم تراپی برای شما اعزام شود. امکان اعزام پرستار به منزل فقط برای سرم تراپی نیز وجود دارد، در این صورت پرستار به خانه شما می‌آید و فقط خدمات سرم تراپی انجام می‌دهد و بعد پایان سرم از خانه خارج می‌شود.

شیفت کاری پرستار در منزل

ساعت کاری پرستاری در منزل بسته به شرایط شما و نیازهای شما متغیر است. خدمات پرستار در منزل به سه دسته روزانه، شبانه و تمام وقت یا شبانه روزی تقسیم می‌شود.

پرستار روزانهپرستار روزانه به معنای انجام خدمات پرستاری در منزل به مدت 8 ساعت در روزهای شنبه تا پنجشنبه است.
پرستار شیفت شبپرستار شیفت شب در زمان‌ 10 شب الی 7 صبح از فرد در خانه پرستاری می‌کند و در طول شب شرایط فرد را زیر نظر می‌گیرد.
پرستار تمام وقت در منزلپرستار تمام وقت در منزل به معنای این است که یک پرستار به صورت پیوسته از شنبه تا پنجشنبه و در طول تمام ساعات روز و شب در خدمت بیمار یا نیازمند در منزل حضور دارد. این نوع خدمات معمولاً برای سالمندان بیشتر درخواست می‌شود که این به دلیل وضعیت جسمی یا روحی سالمند بوده و پرستار سالمند شبانه روزی نیاز دارند.
پرستار نیمه وقت یا مقطعی در منزلدر صورتی که فقط روزهای خاصی مانند روزهای فرد یا زوج نیازمند پرستار در منزل هستید برای شما پرستار نیمه وقت اعزام می‌شود.

درخواست پرستار در منزل

برای درخواست و استخدام پرستار در منزل اول تمام نیازهای خود و خدماتی که از پرستار انتظار دارید را یادداشت کنید. بعد با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید تا هزینه دقیق پرستار در منزل را به دست آورید و بهترین پرستاران را برای خدمت رسانی درخواست دهید. شما می‌توانید بعد از 48 ساعت کار آزمایشی پرستار با شرکت قرار ببندید و به صورت ماهانه پرستار در منزل مورد نظر خودتان را بگیرید.

در هر زمان که از پرستار اعزام شده راضی نبودید، با تماس به کارشناس پشتیبان‌تان یک پرستار جایگزین تا 2 روز بعد برای شما فرستاده می‌‎شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد پروسه استخدام پرستار لطفا تصویر زیر را مطالعه کنید.

اینفوگرافی مراحل درخواست و اعزام پرستار به منزل

مزایای بهره‌مندی از سرویس پرستار در منزل چیست؟

اولین برتری آن‌ها، در شرح شغل این پرستاران نهفته است؛ به عبارت دیگر، پرستار در منزل از عزیزانی که قادر به نگهداری آن‌ها را ندارید مراقبت می‌کنند. پس خیال شما را از بابت سلامتی و تنهایی آن‌ها راحت می‌سازند.

از طرف دیگر، در انجام امور ساده کمک حال آنان خواهند بود. از جمله این کارها می توان به نظارت بر مصرف داروها، پیگیری شرایط جسمی و سلامتی فرد، گرفتن تست قند خون، فشار خون، نوار قلب و دیگر خدماتی که شما به آن نیاز دارید و کمک به انجام کارهای شخصی چون رفتن به دستشویی، حمام، پختن غذا و خرید مایحتاج خانه اشاره کرد.

امتیاز مهم حضور پرستار (چه پرستار تمام وقت در منزل چه نیمه وقت) در تخصص آن ها است؛ یعنی در هر شرایطی یک کارشناس و فرد مجرب در کنار بیمار، کودک یا سالمند قرار دارد تا بدون از بین بردن استقلال و رفاه فرد از ایشان مراقبت شود. این موضوع بسیار حیاتی است چرا که در بیمارستان، مهد کودک یا خانه سالمندان، ممکن است فرد احساس از دست دادن استقلال و رفاه شخصی خود کند.

عکس از چای دادن پرستار در منزل به خانم مسن

توجه به خورد و خوراک، داشتن تحرک و انجام فعالیت های تجویز شده، دیگر مزیت این سرویس است. رژیم غذایی این دسته از افراد خاص است و هر غذا یا ماده خوراکی را نمی توانند مصرف کنند. علاوه بر آن، بعضا پزشک معالج حرکت هایی را برای بهبود سریع تر بیمار یا سالمند و پیشگیری از زخم بستر تجویز خواهد کرد. پرستاران با توجه به این موارد، سلامت هر چه بیشتر آنها را تضمین خواهند کرد.

معایب درخواست خدمات پرستاری در منزل از سایت‌های نامعتبر

درخواست خدمات پرستاری در منزل از سایت‌های نامعتبر می‌تواند به مشکلات جدی و حتی خطرات برای مراقبت از بیماران منجر شود. برخی از معایب این روش عبارتند از:

 1. کیفیت نامناسب خدمات: سایت‌های نامعتبر ممکن است افرادی را برای ارائه خدمات پرستاری استخدام کنند که دارای مهارت و تجربه کافی نیستند. این موضوع می‌تواند به عدم ارائه مراقبت مناسب برای بیماران و حتی به وقوع حوادث و مشکلات ناخوشایندی منجر شود.
 2. عدم اعتمادسازی: استفاده از سرویس‌های نامعتبر ممکن است باعث کاهش اعتماد مردم به خدمات پرستاری در منزل شود. این امر می‌تواند باعث اجتناب از استفاده از این خدمات و در نتیجه تأخیر در مراقبت از بیماران گردد.
 3. سوءاستفاده از اطلاعات شخصی: سایت‌های نامعتبر ممکن است اطلاعات شخصی بیماران را به صورت نادرست استفاده یا منتشر کنند که این می‌تواند به آسیب رساندن به حریم خصوصی و حتی سوءاستفاده از این اطلاعات منجر شود.
 4. عدم تایید صلاحیت و صداقت پرسنل: سایت‌های نامعتبر ممکن است افرادی را برای ارائه خدمات پرستاری استخدام کنند که احراز هویت نشدند و صلاحیت آن‌ها تأیید نشده. این می‌تواند به وقوع حوادث و مشکلات ناخوشایندی در فرآیند مراقبت از بیماران منجر شود.

به طور کلی، استفاده از سایت‌های نامعتبر برای درخواست خدمات پرستاری در منزل ممکن است با مشکلات و ریسک‌های بالایی همراه باشد. برای حفظ سلامتی و ایمنی بیماران، بهتر است از سرویس‌های با اعتبار و معتبر استفاده شود و از اطمینان در ارائه خدمات پرستاری اطمینان حاصل شود.

شاید تصور کنید نتیجه خدمات بیمارستانی یا مراکز درمانی کارآمدتر از حضور پرستار در منزل است؛ اما تحقیقات انجام شده در سال 2017 در تاثیر مراقبت در منزل خلاف این فرضیه را ثابت کرده است. به همین منظور استخدام پرستار بهترین شیوه مراقبت از عزیزانتان بوده چون این افراد ارائه خدمات مراقبت در منزل حرفه‌ای و با تجربه هستند.

چگونه هزینه پرستار در منزل را برآورد کنیم؟

تعیین تعرفه های پرستار در منزل کاری مشکل و زمان بر است. برای مشخص کردن قیمت دقیق و هزینه ها می‌توانید با کارشناسان تماس بگیرید تا در اسرع وقت قیمت پرستار را بدانید.

اگر خودتان می‌خواهید هزینه ها را برآورد کنید اولین گام، تعیین نیازها و خدماتی که نیاز دارید است. بررسی سطح نیاز و زمان نیاز به پرستار، می‌تواند هزینه پرستار را مشخص کند.

سپس می‌توانید از خدمات پرستاری در منزل به جای بستری شدن در بیمارستان یا رفتن به خانه سالمندان استفاده کنید. این کار می‌تواند هزینه‌های بسیاری را کاهش دهد و به شما کمک کند تا در محیطی آرام و صمیمی‌تر و با ارزانترین هزینه ممکن مراقبت شوید.

کمک کردن پرستار در منزل برای راحتی افراد مسن

چطور برای سرویس پرستار در منزل درخواست دهیم؟

شرکت پرستاری در منزل آسانیسم به عنوان یکی از مراکز حرفه ای و معتبر در این زمینه، مفتخر به اعزام پرستار در منزل است. ثبت درخواست از این مرکز به سه روش امکان پذیر است: تکمیل فرم مربوطه بر روی وبسایت، تماس با شماره تلفن 02191304433 و اقدام از طریق اپلیکیشن آسانیسم. با تماس با شماره تلفن مرکز، اپراتور سریعا کارهای مربوط به ثبت سفارش را انجام خواهد داد. اگر هم از طریق وب سایت یا اپلیکیشن (قابل دسترس در بازار) اقدام به ثبت سفارش کنید، کارشناسان برای انجام هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مناطق تحت پوشش آسانیسم

شرکت آسانیسم با توجه به مکان شما می‌تواند در شهرهای تهران و کرج پرستار اعزام کند تا در خانه، از عزیزان خود مراقبت کنید یا خدمات پزشکی را در راحتی منزل خود بدون نیاز به مراجعه به مراکز پزشکی دریافت کنید. شرکت آسانیسم با مراکز معتبر پزشکی، فیزیوتراپی، کار درمانی و تزریقات در منزل همکاری دارد تا بتواند بهترین نیرو را برای شرایط شما اعزام کند.

عکس از کمک کردن پرستار زمانی که سالمند از خانه خارج شده.

تهران

برای ساکنان تهران آسانیسم از نزدیک‌ترین نقطه ممکن نیرو اعزام می‌کند تا او در اسرع وقت خدمات پرستاری در منزل را برای شما انجام دهد.

کرج

با این که مرکز اصلی آسانیسم تهران است، شرکت قابلیت اعزام پرستار به منزل در کرج نیز است.

تمام نیروهای شرکت در کرج هم احراز هویت شدند، حرفه‌ای هستند و قابلیت انجام خدمات مراقبتی در منزل را برای شما دارند.

سوالات متداول شما در مورد خدمات پرستاری در منزل

در اینجا تمام سوالات که برای شما در مورد خدمات پرستار در منزل ایجاد شده را بصورت خلاصه جواب دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید ادامه مطالب را مطالعه کنید یا با کارشناسان تماس بگیرید.

پرستار در منزل چه خدماتی به شما عزیزان می‌دهد؟

مراقبت از عزیزان، آشپزی، انجام امور منزل، تنظیم برنامه دارویی و همدمی فرد از جمله وظایف پرستار در منزل است. در صورت نیاز شما می‌توانید پرستاران تخصصی‌تر برای تعویض گاواژ، فیزیوتراپی، پانسمان کردن و تزریقات را نیز انجام می‌دهند. پرستاران اعزام شده برای کودکان قابلیت تدریس و آموزش فرزندان را نیز دارد.

پرستار در منزل را از کجا استخدام کنیم؟

جهت استخدام پرستار در منزل توصیه می شود به مراکزی که دارای مجوزهای معتبر هستند مراجعه کنید. آسانیسم تمام مجوزهای لازم را جهت ارائه ی خدمات پرستاری در منزل دریافت کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان از سایت‌های متفرقه مانند شیپور، دیوار یا دگر سایت‌های شبیه به آن پرستار استخدام نکنید.

چه زمان به پرستار در منزل نیاز داریم؟

زمانی احساس می‌کنید نمی‌توانید به درستی از عزیزان خود به درستی نگهداری کنید، برای تامین امنیت و سلامت وی بهترین گزینه پرستار در منزل است تا خیالتان از پرستاری در خانه و سلامت عزیزانتان راحت شود.

هزینه پرستار در منزل چقدر است؟

قیمت پرستار در منزل خیلی متغیر است و نمی‌توان به طور دقیق قیمت درست به شما عزیزان بدهیم. ولی در حالت کلی هزینه پرستار در منزل در بهار 1403 از 13,000,000 تومان شروع شده و تا 23,000,000 تومان نیز می‌رسد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه پرستار در منزل و تنظیم خدمات شخصی سازی شده حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره تماس شرکت = 02191304433.

چطور از صلاحیت پرستار در منزل مطمئن شوم؟

برای اطمینان شما و تایید صلاحیت تمام پرستاران، آسانیسم فقط پرستارانی که تجربه کاری دارند و مدارک شناسایی خود را به شرکت داده‌اند را برای ارائه خدمات به شما اعزام می‌کنند.

مدت زمان قرارداد پرستار در منزل چقدر است؟

قراردادهای پرستاری در منزل آسانیسم از یک ماه تا یک سال است. شما می‌توانید پرستار خود را به صورت روزانه نیز استخدام کنید یعنی اگر به مدت 2 روزه پرستار نیاز داشته باشید می‌‌توانید به صورت مقطعی پرستار در منزل درخواست دهید.

اگر بعد از قرارداد بستن از پرستاری که گرفتم راضی نبودم چیکار کنم؟

اگر بعد از بستن قرارداد کیفیت کاری پرستار کاهش یابد، یا به هر دلیل دیگری از پرستار اعزام شده به خانتان راضی نبودید، می‌توانید با تماس به پشتیبانی دوباره یک پرستار جدید، بدون پرداخت هزینه اضافی و در اسرع وقت، درخواست دهید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • یلدا گفت:

  برای نگهداری از نوزاد هم پرستار تمام وقت می‌فرستین؟ اگر بله در چه اموری میتونه کمک کنه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   بله امکان اعزام پرستار نوزاد وجود دارد. این پرستاران اغلب تجربه مادر شدن را دارند و می‌توانند علاوه بر در اختیار گذاشتن تجربیات خود، در اموری مثل تعویض پوشک، شستن لباس‌ها، آرام کردن کودک، تهیه شیر و… به شما کمک کند.

 • نوید گفت:

  پدر من 5 ساله آلزایمر داره.میخواستم بدونم پرستار سالمند، برای نگهداری از سالمند آلزایمری در شمس آباد تهران هم می‌فرستید؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   امکان اعزام پرستار برای سالمند بیمار، در تمام نقاط تهران و حومه وجود دارد.

 • طناز قمی گفت:

  سلام شما نیرویی دارین که با سالمند آلزایمری کار کرده باشه و تجربه داشته باشه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام. بله تعداد زیادی از پرستار های ما از سالمندانی که به بیماری آلزایمر دچار هستند مراقبت و نگهداری میکنند و تجربه کافی در این زمینه دارند. پس با خیال راحت و اطمینان کامل سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

 • فرهاد گلپایگانی گفت:

  سلام. شما برای پرستاری از سالمند مجوز دارین؟ شرکت ثبت شده تو زمینه مراقبت از سالمند هستین ؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، موسسه پرستاری آسانیسم پس از اخذ کلیه مجوزهای لازم آماده ارائه خدماتی همچون: مراقبت و نگهداری از کودک و نوزاد در منزل ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل، مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل، بصورت روزانه، شبانه، شبانه روزی و پاره وقت می باشد.

 • خدیجه زارعی گفت:

  میشه در مورد سالمند پوشکی، نگهداری و شرایط پرستاری کمی توضیح بدید؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   برای توضیحات بیشتر می توانید با شماره درج شده در بالای سایت تماس گرفته و سوال های خود را از مشاوران ما بپرسید.

 • سیما گفت:

  ببخشید آیا امکانش هست پرستار علاوه بر امور داخل منزل سالمند کارهایی مثل خرید و رانندگی رو انجام بده؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام . بله، لازم است ابتدا شرح وظایف پرستار سالمند با او هماهنگ شود تا در صورت نیاز به انجام کارهای بیرون از منزل هم بپردازد.

 • morteza kargar گفت:

  ما یه پرستار تمام وقت برای سالمندمون که توی خونس و کار خاصی نداره و فقط باید براش غذا درست کنن میخوایم قیمتش حدودا از چقدره؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام بستگی به محل زندگی شما برای رفت و آمد و تعداد افراد حاضر در منزل دارد میتوانید برای طالاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • ziba mirzayi گفت:

  قیمت پرستار تمام وقت با پاره وقت سالمند چقدر فرق داره؟

  • آسانیسم گفت:

   تفاوت در قیمت بسته به وظایف پرستار برای سالمندتان میتواند تغییر کند.

 • نازنین گفت:

  سلام
  دنبال یکی هستم که از برادرم مراقبت کنه سکته مغزی کرده پرستار دارین؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بله قابلیت اعزام پرستار در منزل برای نگهداری از برادر شما را داریم برای اطلاعات بیشتر با شماره 02191304433 تماس بگیرید لطفا.

 • اکبری گفت:

  درود
  میخواستم بدونم چطور مطمئن میشید که پرستاری که فرستادید حرفه‌ای هستن؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام و عرض ادب
   تمام پرستارانی که به منزل اعزام می‌شوند قبلا آزمایش شدند و سابقه کاری دارند و برای ازشون یک مدرک در شرکت باقی می‌ماند تا شما از پرستاری که فرستاده می‌شود خیالتون راحت باشه.

 • ترلان گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم ساعت کاری پرستار در منزل چقدره؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام ساعات کاری پرستار بسته به شرایط شما هستش. در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار می‌تواند به مدت 8، 12 یا شبانه روزی خدمت شما باشد.

 • سحر گفت:

  سلام من دیسک کمرم فتق شده و بهم فیزیوتراپی دادن ولی میترسم خودم تنهایی انجامش بدم امکان داره پرستار بهم تو ورزشا کمک کنه یا نه؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بله پرستار در منزل می‌تواند به شما در فیزیوتراپی کمک کند. البته در نظر داشته باشید که نیرو نمی‌تواند برنامه ورزشی به شما بدهد. پرستار می‌تواند با فیزیوتراپ شما صحبت کند و نحوه درست ورزش کردن را مشخص کند تا به درستی برنامه درمان شما ادامه پیدا کند.