قیمت پرستار کودک در منزل

بکگراند صفحه قیمت خدمات پرستاری

خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق تهران و کرج می باشد. ما در تلاش هستیم تا با حفظ کیفیت و قیمت خدمات پرستاری  مناسب بهترین خدمات را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

تماس با کارشناسان آسانیسم

عوامل تاثیرگذار در قیمت پرستار کودک در منزل :

 • مدت زمان درخواست سرویس
 • خدمات درخواستی
 • محدوده محل سکونت
 • وضعیت روحی و جسمی فرد تحت مراقبت

هدف ما بالا بردن کیفیت زندگی سالمندان، سلامتی آن ها و شادی کودکان می باشد. استفاده از خدمات با کیفیت، پرستاران و مراقبان مجرب و آموزش دیده، این امکان را به شما می دهد تا با آسودگی انتخاب کنید.

ثبت درخواست رایگان برای پرستار کودک
پرستار کودک روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور کودک برای 8 ساعت کار روزانه

کودک یار

آموزش و مراقبت از کودک برای 8 ساعت در روز با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک شبانه روزی

نگهداری از کودک به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

هزینه مراقبت از کودکان برای بسیاری از والدین موضوع داغی است. همه ما بهترین مراقبت از فرزندان خود را می‌خواهیم، اما بسیاری از والدین توانایی پرداخت هزینه‌های بالای آن را ندارند. قیمت پرستار کودک در منزل سال 1402 بسته به شرایط مختلف بسیار متفاوت است و به عواملی مانند محل زندگی، نوع مراقبت از کودک، سن و تعداد ساعت لازم در هفته برای مراقبت از کودک بستگی دارد.

چه زمانی پرستار کودک در منزل ضروری است؟

ضرورت حضور پرستار در منزل را شرایط شما تعیین می‌کند. برای مثال پرستار کودک در منزل برای والدین شاغل انتخاب مناسبی است و حضور مراقب کنار کودک به کیفیت روند رشد و تربیت فرزند شما بهبود می‌بخشد.

این نکته را هم مدنظر داشته باشید که برخلاف تصور رایج، استخدام نگهدار کودک فقط مخصوص افراد شاغل نیست؛ حضور مراقب باعث می‌شود که شما در کنار نقش‌تان به عنوان مادر، زمانی را نیز به خود اختصاص دهید و استراحت کنید. آن‌ها همچنین بعد از زایمان نیز به روند بهبود حال جسمانی و روانی مادر کمک زیادی می‌کند.

اگر به دنبال پرستار برای فرزندتان هستید، آگاهی از قیمت پرستار بچه شما را در انتخاب مراقب مناسب برای کودک راهنمایی می‌کند.

بنر پرستار کودک

چه نوع پرستار کودکی برای شما مناسب است؟ 

انواع مراقبان کودک بسته به نیاز کودک شامل مادریار، کودک یار، پرستار کودک بیمار، پرستار کودک تحصیل کرده می‌باشد. گزینه‌های زیادی برای والدین وجود دارد که برای انجام کارها به پشتیبانی و زمان نیاز دارند. تصمیم گیری کار ساده ای نیست، به همین دلیل ما این راهنمای مراقبت از کودک را ایجاد کرده‌ایم که مزایا، معایب و هزینه‌های آن را بررسی کرده تا برای انتخاب یک پرستار کودک مناسب همه گزینه‌های موجود را در نظر داشته باشید. برای دانستن قیمت پرستار کودک در منزل کرج و تهران سال 1402 و راهنمایی برای گرفتن بهترین تصمیم مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.

بنر پرستار کودک

قیمت پرستار کودک در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

اگر میخواهید پرستار کودک و نوزاد انتخاب کنید بهترین انتخاب مطمئنا موسسات پرستاری ارائه دهنده خدمات مراقبتی هستند، علاوه بر این، هنگام انتخاب پرستار باید توجه کنید که همواره از پرستارهایی که رشته تحصیلی آن‌ها کودکیاری یا روانشناسی کودک بوده برای نگهداری و مراقبت از فرزندتان استفاده کنید چرا که تصمیم دارید فرزندتان را در بهترین ساعات روز که بهترین زمان ممکن برای بازی و یادگیری کودک است، به او بسپارید. بنابراین بهتر است به جای انتخاب یک پرستار معمولی از پرستار تحصیل کرده و آشنا به کودکیاری و مراقبت از کودک استفاده کنید.
عواملی که در قیمت‌گذاری حقوق پرستار کودک در منزل توسط موسسات تاثیر‌گذار می‌باشند به قرار زیر است:

 • پرستار کودک قرار است از چند کودک مراقبت کند؟
 • مهارت مراقب و سابقه مراقب در حیطه کار پرستاری
 •  دوری یا نزدیکی محل کار
 •  وظایف مراقب و پرستار در منزل
 • تعداد ساعات کاری
 •  تعداد روزهای کاری پرستار کودک در منزل
 •   مدرک تحصیلی پرستار

مکانی که قرار است از کودک در آن نگهداری شود از بابت دوری و نزدیکی آن مکان به وسایل نقلیه عمومی می‌تواند یکی از مواردی باشد که در قیمت گذاری حقوق پرستار کودک تاثیر دارد، همچنین نوع کارها و وظایفی که بر دوش پرستار کودک می‌باشد هم نقش بسزایی در تعیین قیمت پرستار بچه دارد.

یکی از مواردی که بر روی قیمت پرستار بچه بسیار تاثیر می‌گذارد تعداد ساعاتی است که پرستار قرار است از کودک مراقبت کند. معمولا کارهای پرستاری بر اساس تعداد ساعت به 4 دسته تقسیم می شود، 3 روز در هفته، 8 ساعت، 12 ساعت و پرستاری از کودک به صورت شبانه روزی که هر کدام از این تقسیم‌بندی‌ها شرایط هزینه‌ایی خود را دارد.

اگر زمانی شما نیاز داشته باشید تا پرستار کودک زمان بیشتری را در روز بماند یا اضافه کاری انجام دهد، باید بدانید که برای هر ساعت اضافه ماندن (اضافه‌کاری) بایستی مبلغی توافق شود تا به پرستار پرداخت شود.

تعطیلات یکی از عوامل تاثیر گذار روی حقوق پرستار کودک

در حوزه پرستاری کودک روزهای تعطیل یک معقوله بسیار مهم است. زیرا روزهای تعطیل به خانواده ها این فرصت را میدهد که در کنار یکدیگر باشند به همین منظور در روزهای تعطیل نیاز به خدمات پرستاری بیشتر میشود شما اگر برای تعطیلات نیاز به پرستار برای منزل خود دارید باید بدانید که هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید حقوق پرستار افزایش می یابد.

برخی پرستاران در ایام تعطیلی مایل هستند که با شما همکاری داشته باشند اما باید توجه کنید که باید قبل از تعطیلات با آنها صحبت کرده تا برنامه ریزی های لازم را برای خود انجام دهند و اگر میخواهید که پرستار در روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها هم به مراقبت از کودک و نوزاد شما بپردازد بهتر است تا درون قراردادی که بسته میشود مبلغ روزهای تعطیل هم درج شود تا در آینده با هم به مشکل نخورید.

قیمت مراقب کودک

 

در بالا اشاره شد که مدرک تحصیلی هم باعث تغییر قیمت در حقوق پرستار بچه میشود یعنی اگر یک پرستار برای شما اعزام شود که تحصیلات پرستاری دارد، مبلغ بالاتری نسبت به فردی که به صورت عملی کار مراقبت از کودکان را انجام می‌دهد دریافت می‌کند.

پرستار بچه ساعتی استخدام کنید که حقوق کمتری دارد

قیمت پرستار بچه ساعتی نیز یکی از عواملی است که در تعیین قیمت پرستار بچه میتواند تاثیر گذار باشد زیرا پرستار بصورت ساعتی برای شما فرستاده میشود که بر کاهش هزینه های آن تاثیر گذار است ولی کیفیت کارهای پرستاران روزانه و ساعتی یکی است و پرستار بچه ساعتی به تبع وظایف سنگین تری دارند زیرا باید امور خود را در زمان های کمتری انجام دهد.

امروزه که بیشتر پدر مادر ها شاغل هستند پرستار بچه ساعتی بسیار خوب و مقرون به صرفه است و قیمت پرستار بچه ساعتی نیز در مقایسه با پرستارهای دیگر کمتر است و شما میتوانید مطمئن باشید که در زمان هایی که نیستید پرستار از کودک شما به صورت ویژه ای نگهداری کند.

چگونه حقوق پرستار کودک در منزل محاسبه می شود؟

به طور معمول برای مراقبت از کودک به صورت ماهیانه حقوقی در نظر گرفته می‌شود که باید این حقوق در انتهای هر ماه پرداخت شود و اگر شما پرستار ساعتی یا هفتگی دریافت می‌کنید، پرستار ساعتی در انتهای زمان کاری و پرستار هفتگی هم در انتهای هفته دستمزد خود را دریافت خواهد کرد.

گزینه دیگر، استخدام پرستار بچه به صورت آزمایشی است. شما ممکن است فقط به طور موقت به یک نگهدار بچه احتیاج داشته باشید، مانند زمانی که به تازگی بچه دار شده‌اید یا خانواده شما با وضعیتی روبرو هستند که برنامه معمول شما را تغییر داده است. داشتن یک پرستار بچه لزوماً یک تعهد طولانی مدت نیست. قیمت پرستار کودک در منزل برای یک بچه 10-7 ساله با توجه به شرایط مختلف متغیر است. 

بسیاری از پرستاران نیمه وقت کودک دارای نرخ هایی هستند که می‌توانند در بودجه خانواده شما قرار بگیرند و مناسب برنامه‌ریزی هزینه‌های زندگیتان باشد.

از دیگر عوامل تعیین‌ کننده‌ی قیمت نگهدار کودک، وضعیت جسمی کودک شما می‌باشد. اگر کودک شما نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد، شما باید آن را با پرستار کودک یا موسسه‌ی نگهداری از کودک در میان بگذارید تا آن ها پرستارانی که تجربه ی نگهداری از کودکی با شرایط جسمی فرزند شما داشته‌اند به منزل شما اعزام نمایند.

اگر شما نیاز به فردی دارید که علاوه بر نگهداری کودک، برخی کارهای منزل را نیز انجام دهد در روز مصاحبه با پرستار بچه آن را در میان بگذارید. برخی والدین بدون عنوان این موارد پس از گذشت چند روز از پرستار کودک درخواست انجام کارهای بیشتری می‌کنند که این موضوع سبب نارضایتی پرستاران کودک شده است. انجام کارهایی مثل نظافت و پخت و پز برای دیگر اعضای خانواده سبب افزایش حقوق مراقب کودک می‌شود.

 

جدول قیمت پرستار کودک 29 اردیبهشت سال 1403

پرستار کودک

بدون امور منزل

با امور منزل
روزانه ( 6 تا 8 ساعت کاری — 3 روز در هفته ) 8,000,000 الی 12,000,000 تومان ماهانه

9,000,000 الی 13,000,000 تومان ماهانه

روزانه ( 6 تا 8 ساعت کاری — 6 روز در هفته )

12,000,000 الی 14,000,000 تومان ماهانه

13,000,000 الی 15,000,000 تومان ماهانه

شبانه روزی ( 6 روز در هفته )

15,500,000 الی 16,500,000

از 17,000,000 تومان به بالا

با توجه به شرایط کودک یا کودکان برای پرستاری، آموزش و امور منزل به نسبت تعداد افراد، این قیمت ها بسته به شرایط تغییر میکند.

قیمت پرستاران مخصوص در شرایط خاص

برخی مواقع به دلیل نیازهای شما یا شرایط کودک، باید پرستار کودک مخصوص مانند کودیار یا پرستار کودک اوتیسم اعزام شود که هر کدام هزینه بیشتری نیز دارند.

نوع پرستار کودک

قیمت

کودکیار

14,000,000 الی 16,000,000 تومان ماهانه

کودکان دوقلو بدون امور منزل

17,000,000 الی 19,000,000 تومان ماهانه

کودکان دوقلو با امور منزل

19,000,000 الی 26,000,000 تومان ماهانه

کودک اوتیسم

بسته به شرایط و پرخاشگری کودک 19,000,000 الی 26,000,000 تومان ماهانه (بدون امور منزل)

این قیمت‌ها تخمین هستند و ممکن است هزینه واقعی پرستار کودک از این میزان کمتر یا بیشتر باشد. برای دریافت قیمت دقیق پرستار کودک در شرایط خاص حتما با آسانیسم تماس بگیرید. قیمت‌ها تا اردیبهشت ماه 1403 اعتبار دارند.

حقوق پرستار ساعتی برای کودک چقدر است؟

برای برآورد حقوق پرستار کودک ساعتی یا نیمه وقت باید تمام وظایف پرستار را در نظر گرفت و شرایط و تعداد کودکان شما را نیز در هزینه ها قرار داد. برای همین بهتر راه دانستن دقیق هزینه تماس با مشاوران آسانیسم است. ولی در کل حقوق پرستار کودک به صورت ساعتی حدود 80,000 تا 160,000 تومان است. برای دریافت اطلاعات کافی و تمام هزینه های پرستار کودک با مشاوران ما تماس بگیرید.

حقوق پرستار کودک برای چند روز چقدر است؟

در صورتی که فقط برای چند روز به خدمات نیاز دارید، پرستار کودک مقطعی برای شما اعزام می‌شود. این پرستار بصورت روزانه حقوق دریافت می‌کند و هزینه آن با توجه به شرایط کودک و حجم کاری از 800,000 تومان در روز شروع می‌شود.

وظایف پرستار کودک در منزل

بر اساس نیاز شما و سن کودکتان انواع پرستار بچه در منزل تهران وجود دارد. بسته به شرایط و انتخاب شما قیمت پرستار کودک در منزل متفاوت است. هر یک از این پرستاران می‌توانند وظایف متفاوتی داشته باشند. اما به طور کلی وظایف پرستار کودک در منزل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مراقبت از کودک  
 •  انجام فعالیت‌های سرگرم کننده و خلاقانه
 •  حفظ امنیت کودک
 •  توجه به تغذیه
 •  بازی‌ کردن با کودک برای افزایش قدرت یادگیری
 • آماده سازی وعده‌های غذایی و میان وعده‌های سالم
 •  توجه کافی و توانایی داشتن بر قراری ارتباط
 •  کمک به مادردر انجام امور منزل در صورت نیاز

انواع مختلف پرستار کودک

 •  مادریار: این افراد برای مادرانی که تجربه‌ کافی برای مراقبت از فرزندان خود ندارند مناسب است. آنها کسانی هستند که خود تجربه آموزش کودکان را دارند. معمولاً مادریاران در سال‌های اول زندگی کودک، برای مادران بسیار کمک کننده خواهند بود. از جمله کار‌هایی که یک مادریار انجام می‌دهد شامل مراقبت از نوزادان و خردسالان، آشپزی، انجام امور منزل، مرتب کردن و تعویض لباس کودکان، بازی کردن و سرگرم کردن آنها می‌باشد. 
 •    کودک یار: کسی است که علاوه بر مراقبت از کودک در امور درسی، انجام بازی‌هایی برای افزایش خلاقیت کودک، افزایش مهارت‌های او به مادران کمک می‌کند. حوزه کاری این افراد تخصصی‌تر شده و تحصیل کرده هستند. توجه دقیق کودک یاران بر تغذیه، سطح درسی و تربیت کودک باعث می‌شود تا از میزان نگرانی‌های مادران کاسته شود.
 •  پرستار کودک بیمار: در صورتی که کودکتان از بیماری رنج می‌برد، این افراد کمک حال شما خواهند بود. آنها با انجام امور مراقبتی و نظافت، بار مسئولیت را از شانه‌هایتان کم کرده و این فرصت را به شما می‌دهند تا از لحاظ روحی بیشتر فرزندتان را تأمین کنید. ممکن است درگیر مسائل نظافتی و دیگر امور کودکتان شوید و از دادن انگیزه و روحیه به او غافل شوید. به یاد داشته باشید که نگذارید خستگی کارهای خانه مانع از توجه به کودک عزیزتان شود. با اطلاع از قیمت پرستار کودک در منزل و انواع مختلف آن بهترین را برای خود انتخاب کنید.

قیمت پرستار کودک

مزایای داشتن پرستار کودک در منزل چیست؟

پرستار کودک میتواند مزایای بسیاری داشته باشد از مزایای آن میتوان به موارد زیر پرداخت:

 می‌توانید روی فرزندان خود تمرکز کنید

استخدام پرستار بچه می‌تواند زمان بیشتری به شما بدهد تا بر روی فرزندان خود تمرکز کنید بدون اینکه احساس کنید شما یک پرستار بچه هستید. زمانی که با کودکتان سپری می‌کنید بسیار ارزشمند است و می‌توانید بدون داشتن دغدغه‌های فرعی مربوط به  امور کودکان مانند تهیه غذا، مرتب کردن لباس‌ها با آنها وقت بگذرانید. 

کاستن فشار از روی دوش مادران

تربیت کودکان و اداره خانواده زمان زیادی را برای توجه به خودتان باقی نمی‌گذارد. فرسودگی ناشی از کار‌های زیاد باعث می‌شود تا همیشه مادری خسته به نظر برسید و نتوانید به خوبی به کودکانتان گوش‌ دهید و به خواستشان توجه کنید. پرستار بچه در منزل با مراقبت از کودک می‌تواند مقداری از فشارهایی را که به خود وارد می‌کنید کم کند تا بجای آن بتوانید آن زمان را صرف خودتان کنید. شما سزاوار آن هستید. استراحت مناسب شما را به مادری تبدیل می‌کند که بهتر می‌تواند از پس همه مشکلات روزمره برآید. 

قیمت پرستار بچه

به تسکین استرس نیاز دارید

داشتن یک پرستار بچه در منزل می‌تواند به کاهش سطح استرس روزانه شما کمک کند. یک پرستار بچه می‌تواند خلا‌ها را پر کند تا به خانواده شما کمک کند تا نظم بیشتری داشته باشد. به جای داشتن لیستی از کارها که شامل لباسشویی، شستن ظرف‌ها، پخت و پز، سرگرم کردن بچه‌ها، توجه به مسائل درسی آنها، رساندن آنها به کلاس‌های مختلف که باعث استرس مضاعف می‌شود، بخشی از کار‌های خود را به شخص دیگری بسپارید.

شما باید یک پرستار بچه را در اختیار داشته باشید تا این مسئولیت‌ها را به عهده بگیرد. در این صورت با خیالی آسوده‌تر به تربیت فرزندانتان می‌پردازید. برای اطلاع از قیمت و حقوق پرستار کودک در منزل با آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار بچه به شما راحتی می‌دهد

آیا برایتان پیش آمده که امور خانه، مسائل کاری و موارد دیگر زندگی با هم قاطی شده‌اند و توانایی کنترل آنها از عهده‌تان خارج شده باشد؟
پرستار بچه راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. وقتی با مشغله‌های کاری درگیر هستید، می‌توانید مطمئن باشید که پرستار بچه شما به خوبی از کودکانتان مراقبت می‌کند. پرستار کودک در منزل برای خانواده امروزی و سبک زندگی شلوغی که دارند بسیار مورد نیاز است.

پرستار بچه درست وقتی صحبت از نظم، اعتقادات و حتی روش‌های آموزشی و تربیتی می‌شود، می‌تواند از شما پیروی کند. نکته اصلی این است که قبل از استخدام پرستار کودک در منزل، در مورد همه انتظارات خود، از کارهای خانه گرفته تا تنظیمات مراقبت از کودک، توافق کنید. یک پرستار بچه باتجربه با قوانینی که شما تعیین کرده‌اید سازگار می‌شود و تلاش کرده تا شیوه تربیتی شما را در پیش گیرد. با دانستن قیمت پرستار کودک در منزل می‌توانید یک تصمیم گیری عالی برای استخدام یک مراقب داشته باشید و آرامش را برای خود ایجاد کنید.

یک پرستار بچه می‌تواند یک همدم عالی باشد

پرستار کودک در منزل می‌تواند یک همراه عالی برای مادران باشد. مادران خانه نشین اغلب در انزوا زندگی می‌کنند. آنها ممکن است شباهت زیادی با سایر والدین در خانه نداشته باشند یا وقت ندارند که با دیگران بیرون بروند. پرستار بچه می‌تواند به یک همراه مطمئن تبدیل شود. او علاقه زیادی به مراقبت از کودکان دارد و آنها را مانند شما می‌شناسد.

پرستار بچه مناسب می‌تواند همدم بچه‌های شما نیز باشد. در واقع با اینکه او اصلاً مادر آنها نیست، اما می‌توانید مسئولیت خانه خود را به او بسپارید و بدانید كه بچه‌هایتان همراهی دارند كه هنگام مراقبت از کودکانتان به آنها اهمیت می‌دهد.

هزینه پرستار کودک

 پرستار بچه به شما کمک می کند تا کارآیی بیشتری داشته باشید

با توجه به افزایش‌ مسئولیت‌ها، شما همزمان به جهات زیادی کشیده می‌شوید. در نتیجه به نظر نمی‌رسد که قادر باشید یک چیز را به سرانجام برسانید. با یک پرستار بچه می‌توانید لیستی از اولویت‌هایی را که وی باید رعایت کند، ایجاد کرده تا بتوانید کار‌های خود را تنظیم کنید. در این صورت در انجام کارهایتان کارآمدتر می‌شوید و اهداف خود را نیز تحقق می‌بخشید.

پلتفرم آسانیسم همه مراقبین کودک در منزل را با دقت غربال می‌کند. برای همه‌ ارائه دهندگان مراقبتی مصاحبه‌های اولیه مراقبان، بازرسی‌های ایمنی در خانه و بررسی سوابق کاری و عدم سوابق کیفری انجام می‌شود. هنگامی که یک مراقب یا پرستار کودک در منزل از سمت شما تأیید شد، ما همچنان از آنها پشتیبانی می‌کنیم و آنها را در رسیدن به استانداردهای بالای مراقبت با کیفیت راهنمایی می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت پرستار کودک در منزل منتظر تماس شما هستیم.

 

وظایف پرستار

👶🏼 مراقبت از کودک، انجام امور منزل، بهداشت کودک و دیگر خدمات مراقبتی و تربیتی از کودک

 بازه زمانی فرستادن پرستار 🕛 1 الی 2 روز

نحوه ثبت سفارش

📞 تماس با آسانیسم و ثبت درخواست در سایت

نحوه پرداخت

💰 نقد و اقساط

 

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد قیمت پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

  قیمت پرستار کودک بسته به شرایط و انتخاب شما متفاوت است. حقوق پرستار کودک بر اساس عوامل مختلفی مانند میزان ساعت کاری، محل زندگی، تعداد روزهای کاری، مدرک تحصلی و وظایفی که پرستار بر عهده دارد به صورت ماهیانه، هفتگی و روزانه محاسبه می شود.

انواع مختلفی از پرستار برای مراقبت از کودکان وجود دارد. اگر تجربه کافی برای مراقبت از فرزندان خود ندارید می توانید از مادریار استفاده کنید. اگر میخواهید علاوه بر مراقبت از کودک در امور درسی، افزایش خلاقیت، و افزایش مهارت ها کمک کند از کودک یار استفاده کنید. و درصورتی که کودک شما از بیماری رنج می برد از پرستار کودک بیمار استفاده کنید.

پرستار کودک برای والدین شاغل بسیار مفید است. زمانی که شما با مشغله های کاری درگیر هستید می توانید مطمئن باشید که پرستار بچه شما به خوبی از کودکانتان مراقبت می کند.

استخدام پرستار بچه زمان بیشتری برای تمرکز روی فرزندان به شما می دهد. میزان فشار و استرس روزانه شما را کم می کند، در نتیجه شما می توانید زمان بیشتری صرف کارهای شخصی خودتان کنید. با کمک پرستار بچه شما می توانید نظم بیشتری در خانواده داشته باشید.

وظایف پرستار کودک شامل مراقبت از کودک، انجام فعالیت های سرگرم کننده و خلاقانه، حفظ امنیت کودک، توجه به تغذیه کودک، بازی با کودکان برای افزایش قدرت یادگیری و موارد دیگری که بین پرستار کودک و والدین توافق می شوند.

4/5 - (6 امتیاز)

30 پاسخ

 1. من برای 6 روز در هفته 8 ساعت در روز به پرستار بچه احتیاج دارم
  میخواستم ببینم قیمتش چقدر میشه؟

  1. سلام محبوبه جان
   شما میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت پرستار کودک در منزل با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

  2. بله شما می‌توانید برای نگهداری از نوزاد دوقلو، از خدمات مادریار یا پرستار بچه آسانیسم استفاده کنید.

 2. سلام خسته نباشید
  برای محدوده شرق تهران قیمت پرستار کودک 24 ساعته چقدر هستش؟

  1. سلام محسن جان
   قیمت پرستار کودک براساس عوامل مختلفی از جمله تعداد ساعات، وظایف و… تعیین می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   قیمت پرستار کودک بر اساس عوامل مختلفی که شما نیاز دارید تعیین می شود.
   شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

  1. حسن عزیز سلام
   بله نیروهای تحصیلکرده و کودکیاران حقوق بالاتری نسبت به مادریاران درند.

  1. سلام دوست عزیز
   برای اطلاع دقیق و توضیح شرایط کودک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 3. سلام نگهداری کودک 3 ساله، برای چند ساعت در روز هزینش چقدر میشه؟

 4. سلام و عرض خسته نباشید. آیا پرستار کودک در منزل به کارهای منزل هم رسیدگی میکنه؟

 5. سلام من رشتم تربیت به کودک هست
  میخواسم ببینم تغریبا در امد پرستار بچه چقدرهه چون واقعا برام مهمه حقوقش

  1. سلام آیدا عزیز،
   حقوق به عوامل زیادی بستگی داره، به طور کلی برای 8 ساعت پرستاری حقوق از 6/500/000 تومان شروع میشود.
   برای اطلاعات بیشتر با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا کارشناسان آسانیسم بیشتر راهنماییتون کنند.

 6. سلام
  من ميخواستم بدونم اين پرستارها معتبرن؟
  بچه رو بدزدن چيكار بايد بكنيم ؟

  1. سلام دوست عزیز این پرستاران دارای عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد هستند و مدارکی مانند اصل کارت ملی یا شناسنامه شان و یک سفته پیش ما دارند.

 7. من یه پرستار میخوام که تو تکلیف های پسرم بهش کمک کنه و امور منزل رو هم انجام بده و روزانه هم بیاد خونمون قیمت پرستار کودک حدودا ماهی چقدر حساب میشود

  1. قیمت پرستار برای روزانه 8 ساعت کاری که امور منزل هم انجام دهند از 9.5 میلیون تومان شروع میشود

   1. سلام وقتتون بخیر من پرستار بچه تو منزل هستم کار خونه هم انجام میدم با اشپزی از ساعت ۹ صبح تا ۶ غروب بعض وقتا هم شب هم میمونم حقوقش چقدر میشه امسال

    1. سلام خسته نباشید

     حقوق پرستار کودک روزانه در سال 1403 با 8 ساعت کاری و امور منزل بین 13 تا 14 میلیون تومان است. آن شب هایی که شبانه روزی کار می کنید هم باید روزی 550 هزار تومان دریافت کنید. اگر روزهای هم جمعه کار می کنید قیمت روزانه را ضرب در 1.5 می کنید تا آن هم در بیاد.

 8. مادر شاغلی هستم که برای دخترم تیم عصر و گاهی شب ها نیاز به پرستار دارم. میخام بدونم قیمت این تایم چقدر؟

  1. دوست عزیز لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره های توی سایت تماس بگیرید چون قیمت ها بسته به عوامل مختلفی متغیر است

   1. سلام نیازمند یک کودک یار شبانه روزی برای مراقبت از کودک 8ماه خود هستم در ضمن کودک مادرش رو از دست داده و من تنها با کودک زندگی میکنم . حداکثر سن کودک یا ر30سال باشه. تشکر

    1. سلام شما باید درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرستاری مطابق با نیاز شما اعزام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *