شماره آمبولانس خصوصی

اگر برای انتقال بیمار از بیمارستان تا خانه یا جابجایی بین شهری بیمار به دنبال شماره آمبولانس خصوصی هستید؛ پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می ‌باشد. جهت هماهنگی در زمینه اعزام آمبولانس خصوصی و دیگر خدمات پزشکی و درمانی با ما تماس حاصل نمایید .

آسانیسم با معرفی متخصصین مجرب به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب آمبولانس خصوصی مناسب مشاوره رایگان خواهد داد و آمبولانس را فوراً اعزام می‌کند برای اعزام فوری با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

شماره آمبولانس خصوصی
شماره آمبولانس خصوصی تهران

شماره تلفن آمبولانس خصوصی های تهران

1- خدمات آمبولانس خصوصی ستایش

خدمات آمبولانس خصوصی ستایش هم در ایام کرونا کار می کرد. در این مدت کلیه تجهیزات و آمبولانس ها پس از انتقال هر بیمار به بیمارستان و یا بالعکس برای جلوگیری از سرایت بیماری به سایرین به طور کامل ضدعفونی می شوند تا مشتریان عزیز با خیال راحت و آسوده از آن ها استفاده کنند.

این مرکز به آمبولانس ویژه VIP و آمبولانس ICU مجهز شده است. این در حالی است که کارکنان و اکیپ های آمبولانس تهران از مجرب ترین اورژانس ها انتخاب شده اند. از تجهیزات آمبولانس VIP می توان به سیستم مکش مرکزی، سیستم اکسیژن مرکزی، پمپ اکسیژن، پمپ تزریق، کیسه ریکاوری، تجهیزات مانیتورینگ و … اشاره کرد. شرکت آمبولانس خصوصی تهران ستایش امداد یک شرکت آمبولانس خصوصی است که به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در تمامی مناطق شهر فعالیت می کند.

2- آمبولانس خصوصی تهران ناجی

مرکز مشاوره و پرستاری ناجی پس از اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده و در طول فعالیتش به ارائه خدمات شگفت انگیز به بیماران و سالمندان افتخار می کند. این مرکز که توسط بسیاری از متخصصان و کارکنان بهداشت تأیید شده است، در رویکرد جدید خدمات مراقبت در منزل پیش رو است.

تمامی بهیاران و پرستاران در این مرکز تحت نظر اساتید خبره آموزش معاینات مختلف پزشکی، مهارت های رفتاری، مدیریت بیمار، توانایی کاری و … را می گذرانند. در بدو استخدام مدارک معتبر و ضامن های مختلف را از افرادی که قصد کار در این مرکز را دارند، دریافت می کنند. مرکز پرستاری ناجی با دانش روز در مورد روش های مراقبت از بیمار، مراقبت از دوران سالمندی و بهبودی در منزل را با کمترین دردسر و بهترین زمان برای سلامتی ارائه می دهد.

3- آمبولانس خصوصی تهران پارس

مرکز آمبولانس خصوصی تهران پارس با هدف انتقال بیماران به مراکز درمانی تهران بزرگ، تمامی مناطق و کشورهای همسایه راه اندازی شد تا بیماران بتوانند از بهترین خدمات درمانی برخوردار شوند. کادر مجرب و با تجربه این گروه از ابتدا تا انتهای روند بهبودی در کنار بیماران عزیز می باشد.

همنوعان و هموطنان عزیز در ایران و کشورهای همسایه  از خدمات حمل و نقل بیمار و مصدوم گرفته تا اورژانس، این مجموعه به شکلی منحصر به فرد ارائه می شود. این شرکت با عقد قرارداد با شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، امکان آمبولانس هوایی را برای بیماران فراهم کرده است. این خدمات شامل حمل و نقل هوایی بیمار با بالگرد و هواپیماهای مخصوص به تمام مناطق کشور و شهرهای دور و نزدیک و سایر کشورها می باشد.

متقاضیان می توانند بیماران را به مراکز درمانی، اورژانس و امداد ارجاع دهند. از خدمات این مرکز به صورت 24 ساعته شبانه روز و در هفت روز هفته استفاده کنید.

4- آمبولانس خصوصی امید

مرکز آمبولانس خصوصی امید با موافقت رسمی وزارت بهداشت به ارائه خدمات و ارجاع به بیماران و سالمندان، گرفتن پذیرش از بیمارستان های خصوصی و انتقال بیماران به شهرها و بالعکس طبق تعرفه مصوب با استفاده از آمبولانس آماده ارائه خدمات است. این مرکز همچنین برای عقد قرارداد و ارائه خدمات به سازمان ها، مسابقات ورزشی و شرکت ها آماده است.

5-  آمبولانس خصوصی بهرویان

آمبولانس خصوصی بهرویان اولین و یکی از جامع ترین مراکز آمبولانس خصوصی در کشور است که در سال 1353 با همت جناب آقای نصرت الله افراشته تأسیس و راه اندازی شد. این مرکز خصوصی آمبولانس در تهران با هدف ارائه خدمات آمبولانسی و ایجاد امکان تردد سریع و ایمن بیماران همواره سعی در ایجاد تعادل در سیاست های نظام سلامت کشور و استفاده از مجهزترین تجهیزات پزشکی و آمبولانس های مدرن و استاندارد با کادری مجرب و با تجربه در خدمت همه عزیزان است.

آمبولانس خصوصی بهرویان با بیش از 40 سال سابقه هم اکنون آماده خدمت رسانی به شما عزیزان جهت ارائه خدمات مطلوب و مؤثر به بیماران گرامی می باشد.

مجوزهای مراکز خدمات آمبولانس خصوصی

این مراکز طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بیماران خدمات ارائه می کنند و دارای مجوز می باشند.

این مجوزهای قانونی شامل قرارداد اصولی و از سازمان نمایندگی فنی می باشد. مراکز اورژانس خصوصی با موافقت معاونت دانشکده های پزشکی اقدام به انتقال بیماران به سراسر کشور می کنند. کلیه افرادی که در این مراکز خدمت می کنند باید دارای شرایط زیر باشند:

 • تحت تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • متعهد به یکی از ادیان رسمی کشور
 • عدم سوءپیشنه
 • داشتن کارت پایان خدمت (باید از سلامت جسمی و روانی کامل برخوردار باشید.)

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

تقسیم بندی انواع آمبولانس خصوصی

مراکز آمبولانس خصوصی انواع مختلفی از آمبولانس ها را دارند و هر کدام شرح وظایف متفاوتی دارند. مهمترین آنها موارد زیر است:

 • ICU و CCU آمبولانس
 • آمبولانس استقرار
 • آمبولانس اسکورت پزشکی (ویژه (VIP)آمبولانس)
 • آمبولانس انتقال بیماران اعصاب و روان
 • آمبولانس انتقال معتادان
 • آمبولانس انتقال سالمندان
 • آمبولانس نوزادان NICU
 • آمبولانس هوایی (هلیکوپترهای امدادرسانی )

هزینه آمبولانس خصوصی

بسته به نحوه برآورد خدمات ارائه شده در آمبولانس خصوصی تعرفه خدمات سرپایی با در نظر گرفتن موارد زیر تعیین شده است:

 1. نوع آمبولانس
 2. نوع بیمار
 3. تجهیزات مورد نیاز بیمار
 4. زمان تماس برای آمبولانس
 5. فاصله جابجایی بیمار
 6. روند جابجایی بیماران
 7. پرسنل مورد نیاز بیمار
 8. مدت زمان حضور آمبولانس و کادر پزشکی در کنار بیمار

تجهیزات آمبولانس خصوصی

به گفته معاون وزیر بهداشت، در مورد تجهیزات پزشکی، آمبولانس های خصوصی به سه دسته A، B و C تقسیم می شوند.

تیپ A: آمبولانس برای انتقال یک یا چند بیمار

برای انتقال بیمار، مراقبت و درمان های اولیه از بیمار در نظر گرفته شده است. این نوع آمبولانس در صورتی ارسال می شود که حال عمومی بیمار وخیم نباشد و وضعیت پایداری دارد. این آمبولانس ها معمولاً مجهز به کپسول اکسیژن، تخت، کیسه های احیا و ساکشن هستند.

تیپ B: آمبولانس اورژانس آمبولانس برای انجام اقدامات فوریت‌های پزشکی

این نوع آمبولانس زمانی استفاده می شود که وضعیت بیمار بحرانی است و نیاز به مراقبت های ویژه دارد. تجهیزات آمبولانس خصوصی تیپ B نسبت به نوع A تجهیزات بیشتری دارند. علاوه بر چهار موردی که برای تجهیزات در آمبولانس A بیان کردیم، در تیپ B سرنگ «DC»، ونتیلاتور و پمپ سرم DC نیز اضافه می شود.

تیپ C: واحد سیار مراقبت ‌های ویژه (آی سی یو موبایل یا سی‌سی‌یو موبایل)

این نوع آمبولانس دارای مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات پزشکی می باشد. خودروهای نوع C برای بیمارانی است که مشکلات جدی و حاد دارند. این آمبولانس ها مجهز به قوی ترین نوع CCU با تجهیزات احیا هستند.

آمبولانس خصوصی برای چه بیمارانی مناسب تر است؟

به بیمارانی که وضعیت پایداری ندارند، بیماران کدگذاری شده (کد دار) نیز گفته می شود. بیماران کد شده می توانند با استفاده از آمبولانس شخصی به خدمات و تجهیزات این نوع وسایل نقلیه برای رسیدن به بیمارستان دسترسی داشته باشند.

این گروه از بیماران پس از دریافت تجهیزات موجود در ICU یا CCU آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند. علاوه بر این، بیماران مبتلا به بیماری قلبی یا سکته مغزی توسط آمبولانس های خصوصی نوع C به کلینیک منتقل می شوند. حتی بیماران سالم نیز می توانند از امکانات ویژه آمبولانس برای حفظ سلامتی پس از ترخیص از بیمارستان استفاده کنند.

خصوصیات آمبولانس‌های خصوصی

 • داشتن فضای کافی و مناسب
 • دارای بهترین تجهیزات برای احیا بیمار
 • هزینه مناسب و مقرون به صرفه
 • کیفیت خدمات بالا
 • مجهز به بهترین تکنیسین‌ و پرستاران با تجربه
 • همراهی پزشکان عمومی و یا متخصص در صورت درخواست افراد

تفاوت آمبولانس خصوصی با دولتی

شاید بارها نام آمبولانس خصوصی را شنیده باشیم و یا تبلیغات آمبولانس های خصوصی با نام شرکت های مختلف را در خیابان دیده باشیم. اما آیا دقیقاً می دانید که آمبولانس خصوصی چه تفاوتی با آمبولانس عمومی دارد؟ آیا می دانید چه زمانی با آمبولانس خصوصی و چه زمانی با آمبولانس عمومی تماس بگیرید؟

1- خدمات

در ایران طبق قانون آمبولانس دولتی فقط برای موارد اورژانسی باید با این مراکز تماس گرفته شود و وظایف آن محدود به اورژانس و انتقال بیمار از محل حادثه به بیمارستان دولتی است. هنگامی که در مواقع حاد مانند سکته قلبی یا سکته مغزی، تصادف رانندگی، سقوط از ارتفاع، مسمومیت و… با 115 تماس می گیرید، آمبولانس دولتی به محل می رسد و پس از درمان اولیه، بیمار را به نزدیک ترین بیمارستان منتقل می کند.

از زمانی که بیمار با آمبولانس دولتی به بیمارستان دولتی منتقل شد، خدمات آمبولانس قطع و دیگر کاری برای این بیمار انجام نمی شود. بنابراین، برای تمام خدمات آمبولانسی که در بخش فوریت های پزشکی یا اورژانس نیستند، باید با یک آمبولانس خصوصی تماس بگیرید.

این خدمات شامل جابجایی بیمار بین دو بیمارستان، انتقال نوزاد نیازمند مراقبت های ویژه، استقرار آمبولانس در منطقه، انتقال فرد از بیمارستان خانگی و یا بالعکس، انتقال بیمار بین دو شهر و یا حتی در دو کشور می باشد.

البته این بدان معنا نیست که آمبولانس های خصوصی مسئولیتی در قبال موارد اضطراری ندارند. در مواقع اضطراری، حتی اگر شماره تلفن آمبولانس شخصی را به جای آمبولانس عمومی ترجیح دهید، ما در اسرع وقت نزدیکترین آمبولانس را برای کمک به امداد و نجات اورژانسی ارسال خواهیم کرد.

2- قیمت

یکی دیگر از تفاوت های مهم بین آمبولانس های دولتی و خصوصی هزینه آنهاست. در واقع آمبولانس های عمومی به دلیل اینکه بخشی از خدمات عمومی هستند به طور مستقیم از شهروندان پولی دریافت نمی کنند و کمی رایگان هستند.

حقوق کارکنان، هزینه های مربوط به آمبولانس های دولتی و پرسنل پزشکی فعال در عملیات اضطراری را بازپرداخت می کنند. اما وضعیت آمبولانس های تخصصی متفاوت است.

این شرکت ها مانند همه شرکت های خصوصی برای حفظ خدمات و ارتقای کیفیت احتیاج به کسب درآمد مستقیم از مشتریان خود دارند؛ بنابراین، اگر با آمبولانس شخصی تماس گرفتید و آمبولانسی به محل شما اعزام شد، باید توجه داشته باشید که بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید، باید هزینه ای را مستقیماً به شرکت پرداخت کنید.

آمبولانس خصوصی بین شهری

افرادی که نیاز به اجاره روزانه آمبولانس خصوصی برای بیماران در شرایط خاص هستند می توانند از این گزینه استفاده کنند. پس از دریافت نسخه و تجویز پزشک و با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، بیمار باید به بیمارستان شهری دیگر منتقل شود.

این بیماران می توانند آمبولانس خصوصی اجاره کنند. حتی اگر آمبولانس نوع C باشد، بیماران بهترین خدمات را دریافت خواهند کرد. بدون نگرانی از بدتر شدن بیماری، زیر نظر کارشناسان ما به شهر مقصد اعزام می شوند.

زمانی که نوبت به خلاص شدن از شر این بیماری در یک جامعه شهری شلوغ و پرازدحام می شود، ثانیه ها فرا می رسد. زمان بار دیگر ارزش خود را در نجات جان بیمار نشان می دهد. علاوه بر این، وجود کادری آگاه و مجرب در کنار بالین بیمار یک مزیت بزرگ در  هر بیمارستانی می باشد. نقش آمبولانس خصوصی در اینجا با تجهیزات و امکانات پزشکی اختصاصی و پیشرفته ایفا می شود. در جامعه امروزی ارتباط با این نوع مراکز خدماتی یک ضرورت مسلم است.

آسانیسم در خدمت شماست

با آسانیسم با خیال راحت تمام خدمات گسترده مراقبت و پرستاری در منزل را با بهترین کیفیت و با نظارت بالا در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

اگر نیاز به گرفتن خدماتی مانند پرستار سالمند، پرستار کودک، دکتر و تزریقات در منزل و… دارید . همین الان با ثبت رایگان سفارش خود منتظر ارائه خدمات از طرف ما باشید.

در کرج زندگی می‌کنید و نیاز به آمبولانس خصوصی دارید سرویس آمبولانس خصوصی در کرج آسانیسم در خدمت شماست برای ثبت سفارش با شماره 02191304433 تماس بگیرید و یا از طریق فرم بالای صفحه ثبت سفارش کنید

5/5 - (2 امتیاز)

6 پاسخ

  1. بله. شما می توانید بدون نگرانی از حال بیمارتان، زیر نظر تیم مجرب مریض خودتان را به مقصد مورد نظر ببرید.

 1. من اگر شماره 115 را بگیرم می تونم به شماره آمبولانس خصوصی هر منطقه وصل بشم؟

  1. نه دوست عزیز هر یک از مراکز شماره مخصوص به خودشان را دارند.

 2. سلام شماره تلفن آمبولانس خصوصی که توی سایتتون قرار دادین برای اعزام به شهرستانم هست یا فقط برای تهرانه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *