قیمت خدمات پرستاری در منزل

بکگراند صفحه قیمت خدمات پرستاری

خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق تهران و کرج می باشد. ما در تلاش هستیم تا با حفظ کیفیت و قیمت مناسب بهترین خدمات را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

تماس با کارشناسان آسانیسم

عوامل تاثیرگذار در قیمت خدمات پرستار در منزل:

 • مدت زمان درخواست سرویس
 • خدمات درخواستی
 • محدوده محل سکونت
 • وضعیت روحی و جسمی فرد تحت مراقبت

هدف ما بالا بردن کیفیت زندگی سالمندان، سلامتی آن ها و شادی کودکان می باشد. استفاده از خدمات با کیفیت، پرستاران و مراقبان مجرب و آموزش دیده، این امکان را به شما می دهد تا با آسودگی انتخاب کنید.

چه خدماتی نیاز دارید؟

قيمت پرستار در منزل

پرستار سالمند روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور سالمند برای 8 ساعت کار روزانه

پرستار سالمند روزانه پوشکی

مراقبت و نگهداری از سالمند پوشکی همراه با امور منزل و آشپزی

پرستار سالمند شبانه روزی

مراقبت از سالمند در منزل به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور کودک برای 8 ساعت کار روزانه

کودک یار

آموزش و مراقبت از کودک برای 8 ساعت در روز با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک شبانه روزی

نگهداری از کودک به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

در حال حاضر بسیاری از خدمات بالینی و پزشکی، بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی، در منزل صورت می گیرد که سبب می شود بیمار نیاز کمتری به جابه‌جایی بین منزل و مرکز درمانی داشته باشد.

اکثر خدمات زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود و تمرکز پزشک و پرستار روی فرد تحت درمان از مهم ترین مزیت های این سرویس است.

خدمات بالینی پزشکی آسانیسم با کادری مجرب و متخصص به صورت شبانه روزی، جهت ارائه انواع سرویس ها در خدمت شما می باشد. خدمات بالینی و پزشکی شامل پزشک عمومی، پزشک متخصص، فیزیوتراپی و… می‌باشند.

عامل هایی که بر تعرفه پرستاری در منزل تاثیر دارند

در این بخش تعدای از عواملی که بر تعرفه خدمات پرستاری در منزل تاثیر گذارند را معرفی میکنیم:

نوع خدمات مورد نیاز شما

یکی از بزرگترین عواملی که بر قیمت خدمات پرستاری در منزل تأثیر می گذارد، تعداد خدمات مختلف مورد نیاز شما است، زیرا این امر بر میزان کار پرستار خانه نیز تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال قیمت پرستار سالمند در منزل برای فرد فعالی که فقط به خدمات حمل و نقل و کمک در کارهای اساسی خانه نیاز دارد، بسیار کمتر از سالمندی است که در هر کاری از جمله حمام کردن، غذا خوردن، مصرف دارو و … به کمک پرستار سالمند نیاز دارد.

ساعات کاری پرستار در منزل

هرچه ساعات کاری پرستار در منزل تهران بیشتر باشد در نتیجه، هزینه بیشتری لازم است پرداخت کنید.

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران

برخی از بیمارن یا سالمندان از عهده کارهای شخصی خود بر می آیند و تنها چند ساعت از روز برای کارهای تخصصی و درمانی نیاز به کمک دارند، برخی دیگر نیز به دلیل شرایط جسمانی و سلامتی ممکن است برای ساعات طولانی تری به پرستار در منزل نیاز داشته باشند، در این شرایط قیمت خدمات پرستاری در منزل متفاوت است.

مسافت بین خانه درخواست کننده و پرستار

موقعیت مکانی و فاصله بین درخواست کننده خدمات پرستاری و پرستار در منزل ایشان عامل مهم دیگری است که بر هزینه خدمات پرستاری در منزل موثر است. چراکه هر چه مسافت دورتر باشد، هزینه رفت و آمد پرستار نیز به همان میزان بیشتر خواهد شد.

نوع و میزان مهارت پرستار در منزل

نوع و میزان تخصص پرستار، از عوامل مهم و اثرگذار بر هزینه خدمات پرستاری در منزل است. به عنوان مثال افرادی که به شدت معلول و ناتوان هستند به خدمات خاصی احتیاج دارند. در برخی شرایط برای اطمینان از ایمنی و تجویز مناسب داروها لازم است از یک پرستار واجد شرایط استفاده شود.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل

مراقبت از یکی از اعضای خانواده که به دلیل بیماری یا سالمندی نمی توانند از خود مراقبت کنند یا کارهای شخصی خود را انجام دهند کمی چالش برانگیز است مخصوصا اگر شاغل باشید. در چنین شرایطی استفاده از خدمات یک شرکت پرستاری در منزل معتبر میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد در ادامه برخی از این مزایا را معرفی میکنیم:

 • بیماری عزیزتان سریعتر بهبود پیدا میکند.
 • خیالتان از بابت تنها نبودن و امنیت بیمار یا سالمندتان راحت است.
 • پرستار در انجام فعالیت های روزانه و ورزش به سالمند یا بیمارتان کمک میکند.
 • به رژیم غذایی، مصرف غذا و دارو توسط پرستار مجرب نظارت میشود.
 • بیماری هایی چون قند خون، فشار خون و … توسط یه پرستار حرفه ای کنترل میشود.
 • آسایش و استقلال بیمار یا سالمندتان با مراقبت از او در خانه حفظ میشود.
 • نیاز شما و عزیزتان در مراجعه به مراکز درمانی کاهش می یابد.

قیمت پرستار تمام وقت

قیمت پرستار تمام وقت در منزل چقدر است؟

قیمت پرستار تمام وقت در منزل یک موضوع پیچیده ای است که به شدت وابسته به شرایط مختلفی است و به تخصص و تجربه پرستار نیز بستگی دارد و باید در انتخاب پرستار تمام وقت به آن توجه شود. هزینه خدمات پرستاری تمام وقت در منزل وابسته به فاکتور های متنوع زیر است:

 • آیا کودک یا سالمند هم خانه دارد: این امر بدین جهت اهمیت پیدا می کند که اگر درخواست کننده هم خانه نداشته باشد، کارهای بیشتری بر دوش پرستار است؛ یعنی علاوه بر امور درمانی و مربوط به مراقبت از آنها، کارهای خانه نیز قاعدتا بر عهده پرستار است.
 • شرایط جسمانی کودک یا سالمند چگونه است: شرایط جسمانی یکی از عوامل مهم در نحوه محاسبه قیمت است. اگر شرایط بیمار یا سالمند به گونه ای است که خللی در انجام امور شخصی وارد نمی کند، پس از وظایف پرستار نیز کاسته خواهد شد در غیر این صورت، شرایط کاملا متفاوت است.
 • بازه زمانی درخواست حضور پرستار سالمند، کودک یا بیمار: اینکه برای چه مدت زمانی میخواهید از این سرویس استفاده کنید، آیا در روزهای تعطیل نیز به حضور پرستار نیاز خواهید داشت یا خیر.
 • فاصله مکانی بین پرستار و درخواست کننده: این مسئله از آنجایی اهمیت پیدا می کند که پرستار پس از ثبت درخواست، باید خود را سریعا به محل موردنظر برساند. هزینه های رفت و آمد در تعیین قیمت و تعرفه ی پرستار سالمند در منزل و یا پرستار بیمار و کودک تاثیرگذار خواهد بود.

آسانیسم؛ معتبر ترین پلتفرم خدمات پرستاری در منزل

همانطور که متوجه شدید، نمی توان مبلغ مشخصی برای قیمت خدمات پرستار در منزل تهران تعیین کرد چرا که فاکتورهای متفاوتی روی این موضوع تاثیر گذارند اما شک نکنید که استفاده از خدمات پرستاری در منزل بسیار ارزان تر از نگهداری عزیز شما در مراکز درمانی و خانه سالمندان خواهد بود. 

پیشنهاد میکنیم برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات پرستاری در منزل تهران و شهر های دیگر، همین حالا از طریق شماره تلفن 02191304433 با ما تماس بگیرید.