قیمت خدمات پرستاری در منزل

بکگراند صفحه قیمت خدمات پرستاری

شرکت پرستاری و مراقبتی آسانیسم با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق تهران و کرج می باشد. ما در تلاش هستیم تا با حفظ کیفیت و قیمت مناسب بهترین خدمات را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

تماس با کارشناسان آسانیسم

عوامل تاثیرگذار در قیمت خدمات پرستار در منزل:

 • مدت زمان درخواست سرویس
 • خدمات درخواستی
 • محدوده محل سکونت
 • وضعیت روحی و جسمی فرد تحت مراقبت

هدف ما بالا بردن کیفیت زندگی سالمندان، سلامتی آن ها و شادی کودکان است. برای همین سعی می‌کنیم که تمام خدمات ارائه شده را پرستاران و مراقبات مجرب و آموزش دیده ارائه دهند تا شما با خیال راحت و اطمینان از عزیزان خود در خانه مراقبت و نگهداری کنید.

چه خدماتی نیاز دارید؟

هزینه پرستار در منزل

پرستار سالمند روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور سالمند برای 8 ساعت کار روزانه

پرستار سالمند روزانه پوشکی

مراقبت و نگهداری از سالمند پوشکی همراه با امور منزل و آشپزی

پرستار سالمند شبانه روزی

مراقبت از سالمند در منزل به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور کودک برای 8 ساعت کار روزانه

کودک یار

آموزش و مراقبت از کودک برای 8 ساعت در روز با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک شبانه روزی

نگهداری از کودک به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

در حال حاضر بسیاری از خدمات بالینی و پزشکی، بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی، در منزل صورت می گیرد که سبب می شود بیمار نیاز کمتری به جابه‌جایی بین منزل و مرکز درمانی داشته باشد.

با پرداخت قیمت خدمات پرستار در منزل شما می‌توانید از تمام خدمات بالینی که نیاز دارید بهره‌مند می‌شوید. این خدمات شامل خذمات مراقبتی، نگهداری، تربیتی، پزشکی، تزریقاتی یا فیزیوتراپی است.

با توجه به گستردگی خدمات امکان اعلام کردن تعرفه خدمات پرستاری در منزل در سال 1402 کمی مشکل بوده و بیشتر به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. ولی به طور کلی فاکتورهایی وجود دارد که می‌تواند روی هزینه ها تاثیر بگذارد که باید به آن‌ها توجه کنید.

عامل هایی که بر قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران تاثیر دارند

در این بخش تعدای از عواملی که بر تعرفه خدمات پرستاری در منزل تاثیر گذارند را معرفی میکنیم:

نوع خدمات مورد نیاز شما

یکی از بزرگترین عواملی که بر قیمت خدمات پرستاری در منزل تأثیر می گذارد، تعداد خدمات مختلف مورد نیاز شما است، زیرا این امر بر میزان کار پرستار خانه نیز تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال حقوق نگهداری از سالمند در منزل برای فرد فعالی که فقط به خدمات حمل و نقل و کمک در کارهای اساسی خانه نیاز دارد، بسیار کمتر از سالمندی است که در هر کاری از جمله حمام کردن، غذا خوردن، مصرف دارو و دگر کارها به کمک پرستار سالمند نیاز دارد.

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه موسسه پرستاری آسانیسم اعزام همراه بیمار در بیمارستان است که این خدمت معمولا به صورت مقطعی بوده و هزینه‌ها به صورت روزانه به پرستار پرداخت می‌گردد. در صورتی که بیمار از بیمارستان ترخیص شده ولی هنوز نیازمند مراقبت بیشتر در خانه خودش است، می‌توانید از خدمات پرستار بیمار در منزل نیز استفاده کنید که قیمت این خدمات پرستاری در منزل تهران معمولا ماهانه بوده و از همراه بیمار در بیمارستان بیشتر می‌شود.

ساعات کاری پرستار در منزل

هرچه ساعات کاری پرستار در منزل تهران بیشتر باشد در نتیجه، هزینه بیشتری لازم است پرداخت کنید. برای همین قیمت پرستار تمام وقت از نیمه وقت بیشتر خواهد بود.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل

برخی از بیمارن یا سالمندان از عهده کارهای شخصی خود بر می آیند و تنها چند ساعت از روز برای کارهای تخصصی و درمانی نیاز به کمک دارند، برخی دیگر نیز به دلیل شرایط جسمانی و سلامتی ممکن است برای ساعات طولانی تری به پرستار در منزل نیاز داشته باشند، در این شرایط قیمت خدمات پرستاری در منزل متفاوت است.

مسافت بین خانه درخواست کننده و پرستار

موقعیت مکانی و فاصله بین درخواست کننده خدمات پرستاری در منزل ایشان عامل مهم دیگری است که بر هزینه خدمات پرستاری در منزل موثر است. چراکه هر چه مسافت دورتر باشد، هزینه رفت و آمد پرستار نیز به همان میزان بیشتر خواهد شد.

نوع و میزان مهارت پرستار در منزل

نوع و میزان تخصص پرستار، از عوامل مهم و اثرگذار بر هزینه خدمات پرستاری در منزل است. به عنوان مثال افرادی که به شدت معلول و ناتوان هستند به خدمات خاصی احتیاج دارند. در برخی شرایط برای اطمینان از ایمنی و تجویز مناسب داروها لازم است از یک پرستار واجد شرایط استفاده شود.

برآورد قیمت پرستار تمام وقت در منزل

قیمت پرستار تمام وقت در منزل یک موضوع پیچیده ای است که به شدت وابسته به شرایط مختلفی است و به تخصص و تجربه پرستار نیز بستگی دارد و باید در انتخاب پرستار تمام وقت به آن توجه شود. هزینه خدمات پرستاری تمام وقت در منزل وابسته به فاکتور های متنوع زیر است:

 • آیا کودک یا سالمند امور منزل را نیز نیاز دارد: پرستارانی که امور منزل مانند آشپزی و تمیزکاری را نیز انجام می‌دهند هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. (معمولا انجام این خدمات دستمزد پرستار در منزل را  1 تا 2 میلیون تومان افزایش می‌دهد)
 • شرایط جسمانی کودک یا سالمند چگونه است: شرایط جسمانی یکی از عوامل مهم در نحوه محاسبه قیمت است. اگر شرایط بیمار یا سالمند به گونه‌ای است که خللی در انجام امور شخصی وارد نمی کند، پس از وظایف پرستار نیز کاسته خواهد شد در غیر این صورت، شرایط کاملا متفاوت است.
 • بازه زمانی درخواست حضور پرستار سالمند، کودک یا بیمار چه مدت است: اینکه برای چه مدت زمانی میخواهید از این سرویس استفاده کنید، آیا در روزهای تعطیل نیز به حضور پرستار نیاز خواهید داشت یا خیر.
 • فاصله مکانی بین پرستار و درخواست کننده چقدر بوده و دسترسی آن چطور است: این فاکتور بیشتر برای کسانی که به دنبال پرستار روزانه هستند تاثیرگذار است ولی باز هم ممکن است تعرفه خدمات پرستاری در منزل شما به دلیل دوری منزل یا نبودن دسترسی‌های مناسب افزایش یابد.

هزینه خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل یک نوع خدمات بهداشتی و پزشکی هستند که به افراد نیازمند در محیط خانگی ارائه می‌شود. این خدمات ممکن است برای افراد مسن، بیماران مزمن، افراد دارای معلولیت یا حتی برای افرادی که نیاز به کمک در مواقع خاص دارند، مفید باشند. خدمات پرستاری در منزل معمولاً توسط بهیار یا نرس (Nurse) ارائه می‌شود. این خدمات می‌توانند بهبود کیفیت زندگی افراد نیازمند را فراهم کنند و امکان ادامه زندگی در محیط خانگی را برای آن‌ها فراهم آورند.

نکته: شرکت خدمات پرستاری آسانیسم نرس اعزام نمی‌کند و اطلاعات دقیق در مورد تعرفه نرس در منزل را ندارد.

جدول قیمت خدمات پرستاری در منزل فروردین 1403

 تخمین تعرفه های خدمات پرستاری در منزل قیمت
قیمت پرستار سالمند 12.000.000 الی 19.000.000 تومان ماهانه
قیمت پرستار کودک 13.000.000 الی 18.000.000 تومان ماهانه
قیمت پرستار بیمار در منزل 12.000.000 الی 22.000.000 تومان ماهانه — 800.000 الی 1.500.000 تومان روزانه

یادتان باشد که این قیمت‌ها فقط یک تخمین بوده و ممکن است بر اساس شرایط فرد و خدماتی که نیاز دارید تغییر کند. برای دریافت قیمت دقیق خدمات پرستاری در منزل می‌توانید با متخصصان ما صحبت کنید و تمام شرایط خودتان بگویید تا بتوانیم قیمت دقیق و شخصی سازی شده برای شما ارائه دهیم.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل فروردین 1403

بسته به نیازهای شما پرستار می‌تواند به خانه شما بیاید و خدمات مختلفی را انجام دهد. برای همین زمانی که می‌خواهید از آسانیسم پرستار درخواست دهید بهتر است با شماره 02191304433 تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

تزریقات در منزل از 200,000 تا 400,000 تومان بسته به نیازهای شما
تغییر پانسمان معمولی 250,000 الی 330,000 تومان
حمام سالمند 450,000 الی 550,000 تومان
تغییر پوشک سالمند 450,000 الی 650,000 تومان
تغییر پانسمان سالمند زخم بستر از 450,000 تومان (بسته به شدت زخم بستر قیمت بیشتر خواهد شد)
فیزیوتراپی در منزل از 550,000 تومان بصورت ساعتی (قیمت دقیق به شرایط بیمار و نیازهای او بستگی دارد)

متاسفانه تعرفه خدمات پرستاری در منزل خیلی متغیر بوده و نمی‌توان به درستی هزینه‌های این خدمات را به شما ارائه داد. ولی این قیمت ها و تعرفه ها می‌تواند یک شروعی مناسب برای حساب کردن قیمت خدمات پرستاری در منزل در زمستان 1402 باشد.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل

مراقبت از یکی از اعضای خانواده که به دلیل بیماری یا سالمندی نمی‌توانند از خود مراقبت کنند یا کارهای شخصی خود را انجام دهند کمی چالش برانگیز است مخصوصا اگر شاغل باشید. در چنین شرایطی استفاده از خدمات یک شرکت پرستاری در منزل معتبر میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد در ادامه برخی از این مزایا را معرفی می‌کنیم:

 • بیماری عزیزتان سریعتر بهبود پیدا میکند.
 • خیالتان از بابت تنها نبودن و امنیت بیمار یا سالمندتان راحت است.
 • پرستار در انجام فعالیت های روزانه و ورزش به سالمند یا بیمارتان کمک میکند.
 • به رژیم غذایی، مصرف غذا و دارو توسط پرستار مجرب نظارت میشود.
 • بیماری هایی چون قند خون، فشار خون و … توسط یه پرستار حرفه ای کنترل میشود.
 • آسایش و استقلال بیمار یا سالمندتان با مراقبت از او در خانه حفظ میشود.
 • نیاز شما و عزیزتان در مراجعه به مراکز درمانی کاهش می یابد.

قیمت خدمات پرستاری در منزل

آسانیسم؛ معتبر ترین مرکز پرستاری با بهترین قیمت خدمات پرستاری در منزل

همانطور در بالا نیز گفتیم، نمی‌توان مبلغ مشخصی برای قیمت خدمات پرستار در منزل تهران تعیین کرد چرا که فاکتورهای متفاوتی روی این موضوع تاثیر گذارند اما شک نکنید که استفاده از بهترین مرکز پرستاری در تهران بسیار ارزان تر از نگهداری عزیز شما در مراکز درمانی و خانه سالمندان خواهد بود. 

پیشنهاد میکنیم برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات پرستاری در منزل تهران و شهر های دیگر، همین حالا از طریق شماره تلفن 02191304433 با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *