خدمات پرستار خصوصی در منزل

آیا شما یا یکی از اعضای خانواده تان در شرایطی هستید که نیاز به پرستار خصوصی در منزل دارید؟

در جامعه امروزی اکثر مردم درگیر مشکلات عدیده ای هستند و وقت و انرژی کافی برای رسیدگی به بیماران، سالمندان و کودکان ندارند. اما این بدان معنا نیست که این مشکل برای چنین افرادی مهم نیست. آنها در نظر دارند یک پرستار خصوصی در منزل برای عزیزان خود استخدام کنند.

امروزه به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی کشور، اکثر اعضای خانواده به کار و برخی دیگر به امرار معاش مشغول هستند. اتفاقاً در هر خانه ای یک سالمند، یک بیمار یا یک کودک وجود دارد و در این شرایط بهترین کار پرستاری استفاده از خدمات مراقبت در منزل است.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

پرستار خصوصی در منزل چه کسی است؟

پرستار خصوصی در منزل، پرستار تمام وقت و نیمه وقت برای سالمندان، بیماران یا کودکان هستند و کلیه وظایف را به صورت حرفه ای و دقیق انجام می‌دهند و به طور کامل در اختیار شخصی که برای او در نظر گرفته اند هستند.

پرستار خصوصی

سالمندانی در بیشتر خانه ها هستند که به علت بیماری نمی‌توانند فعالیت های روزانه خود را انجام دهند، بیمارانی با شرایط جدی هستند که نیاز به مراقبت دارند، همچنین والدینی هستند که می‌خواهند کسی مراقب کودکان باشد تا بتوانند با خیال راحت در سر کار خود حاضر شوند.

آنها به اندازه کافی لطف دارند و به خوبی به فرزندان خود آموزش می‌دهند، بازی می‌کنند و سرگرم می‌شوند، اکنون بهترین راه برای این افراد استفاده از خدمات پرستاری در منزل خصوصی است.

سعی کنید تا حد امکان از خدمات پرستار در منزل استفاده کنید، زیرا تأثیر زیادی بر روحیه افراد دارد، اما اگر از پس هزینه ها بر نمی‌آیید می‌توانید از خانه سالمندان، مهدکودک ها و بیمارستان‌ها هم استفاده کنید.

ویژگی های یک پرستار خصوصی

یک پرستار خصوصی در منزل باید وظایفی که را که به او محول میشود را به صورت کامل انجام دهد از ویژگی های یک پرستار خصوصی میتوان موارد زیر را نام برد:

 • مسئولیت پذیر و متعهد به کار
 • انجام کار درست برای بهبودی وضعیت بیمار
 • هماهنگی لازم با والدین کودک برای انجام کارهای فوق برنامه
 • داشتن مهارت های کافی در پرستاری در منزل
 • داشتن توانایی برقراری ارتباط با سالمند، کودک یا بیمار

پرستار خصوصی در منزل به چند دسته تقسیم میشوند؟

خدمات پرستار خصوصی شامل خدمات پرستار سالمند، پرستار کودک و یا پرستار بیمار در منزل است که این پرستاران خصوصی میتوانند به صورت روزانه و شبانه به وظایف خود عمل کنند.

پرستار خصوصی در منزل

پرستار خصوصی بیمار در منزل

اگر یکی از بهترین نعمت های خداوند را نام ببرید قطعاً سلامتی است. در طول زندگی، افراد با موقعیت هایی مواجه می‌شوند که گاهی در سلامت کامل هستند و گاهی نه.
حال اگر سلامتی ما رو به وخامت است، مشکل و بیماری داریم و نیاز به پرستار خصوصی بیمار در منزل داریم، بهترین راه استفاده از خدمات این شرکت های مراقبت در منزل است. 

بیماران بسته به وضعیت سلامت، درمان و نوع بیماری خود به زمان نگهداری متفاوتی نیاز دارند. به عنوان مثال، در بیماری های حاد و موقتی پس از درمان فرد به طور کامل بهبود می‌یابد، در این موارد طبیعتاً نیاز به پرستار محدود شده و تنها تا زمان بهبودی بیماری از پرستار استفاده می‌شود.

در برخی موارد بیماری ها مزمن و پیشرونده هستند به این معنی که وضعیت سلامتی بیمار با گذشت زمان بدتر می‌شود. این بیماری ها برای همیشه زندگی فرد را مختل می‌کنند و نیاز به مراقبت مداوم و مداوم دارند.

پرستار خصوصی سالمند در منزل

سالمندی یک روند طبیعی در زندگی همه افراد است؛ زیرا در دوران سالمندی عملکرد بدنی فرد کاهش می‌یابد، فرد بخشی از توانایی های خود را از دست داده و در نهایت پدیده پیری رخ می‌دهد. 

پیامدهای این پدیده بر کیفیت زندگی افراد تأثیر می‌گذارد و اغلب مشاهده شده است که یک سالمند علی‌رغم اینکه در جوانی فردی پرانرژی و فعال است، در دوران پیری به افسردگی مبتلا می‌شود که ناشی از عملکرد ضعیف بدنی و عدم توانایی اوست. 

پرستار سالمند در منزل شغلی پر استرس است که پرستاران باید مهارت و تجربه کافی برای انجام درست و به موقع کلیه وظایف و تکالیف خود را داشته باشند.

استخدام پرستار خصوصی

همچنین باید همراهی مهربان و با ملاحظه با سالمندان باشند و به گونه ای رفتار کنند که فرد مورد نظر دچار ناراحتی و استرس نشود.

ویژگی های مراقبت شخصی مناسب از سالمندان شامل صبر، ارتباطات اجتماعی، نظم و انضباط، وقت شناسی و عشق و شفقت است که داشتن این خصوصیات برای هر پرستاری در ارائه خدمات مهم است.

مزایای مراقبت خصوصی سالمندان در خانه شامل زندگی اجتماعی بهتر، ایمنی و آسایش بیشتر، استقلال بیشتر و حمایت از مراقبان خانواده است.

پرستار خصوصی کودک در منزل

پرستار کودک فردی است که در انجام امور شخصی کودک، کارهای روزمره خانه و آموزش کودک در خانه مهارت و تخصص دارد و اغلب در غیاب یا حضور خانواده در خانه از کودک مراقبت می‌کند.

اگر شما یک خانواده شاغل هستید و در ساعات خاصی از روز به پرستار کودک محلی نیاز دارید، اگر به شخصی نیاز دارید که شبانه روز از کودک شما مراقبت کند، اگر کودک شما استرس، اضطراب و غیره دارد و … بهتر است از یک پرستار کودک خصوصی برای ادامه راه کمک بگیرید.

پرستار خصوصی کودک را می‌توان در سه گروه ماما، دستیار کودک و روانشناس کودک تقسیم بندی کرد، شما باید با توجه به نیاز فرزندتان یکی از این سه دسته پرستار انتخاب کنید.

اگر به دلیل شرایط کاری برای فرزندتان وقت برای آموزش، تمرین، بازی و تفریح ندارید و یا فرزند بیمار دارید و یا نوزادی در منزل تازه به دنیا آمده و شرایط، مهارت و تخصص لازم برای شیر دادن را ندارید، بهترین راه استخدام یک پرستار خصوصی است.

پرستار خصوصی در منزل تهران

خدماتی انجام شده توسط پرستار خصوصی در منزل

خدماتی که توسط پرستار خصوصی در منزل انجام می‌شود:

 • مراقبت از کودکان 
 • مراقبت از سالمندان 
 • مراقبت و نگهداری از نوزادان
 • مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر و مشکلات سلامت روان
 • پرستاری و مراقبت از عزیزان آسیب دیده کمر در منزل
 • مراقبت از زخم بستری و مراقبت در منزل
 • انجام همه خدمات پرستاری مانند تعویض پانسمان، درمان زخم بستر و تزریقات در منزل
 • ارائه کلیه خدمات حرکات اصلاحی و فیزیوتراپی در منزل

قیمت پرستار خصوصی در منزل

قیمت پرستار خصوصی در منزل میتواند بسته به شرایط شما متغیر باشد پرستاران با تخصص‌های خاص و تجربه بیشتر، معمولاً هزینه بیشتری دارند و در شهرهای بزرگ این هزینه بیشتر نیز است اما باید توجه کنید که انتخاب یک پرستار خصوصی با توجه به تخصص و تجربه می تواند به شما در مراقبت از سلامتی خود و عزیزانتان کمک کند.

هزینه پرستار خصوصی در منزل به عواملی بستگی دارد از جمله مهمترین آن ها می‌توان به نوع خدمات پرستاری، تخصص و تجربه پرستار، مکان جغرافیایی و مدت زمان استفاده از خدمات پرستاری اشاره کرد.

پرستار خصوصی در منزل تهران

استخدام پرستار خصوصی در منزل

استخدام پرستار خصوصی در منزل نیز مستلزم هزینه هایی است که طبق عوامل مختلفی از جمله نوع بیماری، زمان حضور پرستاران، نوع و میزان خدمات ارائه شده توسط پرستاران، مهارت پرستاران و … تعیین می‌شود. 

یکی از چالش های اصلی نظام سلامت ارائه خدمات با کیفیت است. بنابراین، با توجه به مشکلات مختلف، نظام سلامت کشور می‌خواهد تا حد امکان بخش خصوصی را از نظر هزینه و ارتقای کیفیت خدمات فعال کند. کشورهای توسعه یافته اغلب از پرستاران خانواده و مراقبان برای درمان انواع بیماری ها از جمله بیماری های حاد و مزمن با زمان بهبودی طولانی استفاده می‌کنند.

با دستاوردهای بزرگی که در حوزه پرستاری حاصل شده است، بستری فراهم شد تا در خانه و در کنار ما از سالمندان، کودکان و بیماران مراقبت کنند.

به دلیل درگیر شدن مردم در جامعه و کمبود وقت، مردم قادر به رسیدگی به عزیزان خود نیستند و این نگرانی زیادی را برای این عزیزان به همراه دارد که باعث اختلال در کار آنها می‌شود. اما با استخدام پرستار خصوصی در منزل، این کار برای شما عزیزان آسان می‌شود و می‌توانید با خیالی آسوده کارهای روزمره خود را انجام دهید.

پرستار خصوصی در منزل تهران

اگر در شهر تهران زندگی میکنید و در مراقبت و نگهداری از عزیزانتان دچار مشکل شده اید و نیاز به همراهی دارید پیشنهاد به شما پرستار خصوصی در منزل تهران است تا بدون هیچ نگرانی ای از امنیت عزیزان خود مطمئن باشید.

با پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم میتوانید در کمترین زمان برای خود پرستار خصوصی در منزل تهران استخدام کنید مجموعه ما با مراکز معتبر خدمات پرستاری کشور در ارتباط است پس برای همین بهترین قیمت ها را در زمینه ی پرستار خصوصی در منزل تهران ارائه میدهیم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار خصوصی در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

پرستار خصوصی در منزل چه خدماتی ارائه می دهد؟

از خدمات پرستار خصوصی  در منزل می توان به فیزیوتراپی، سرم تراپی، تعویض سوند و مراقبت و نگهداری در منزل اشاره کرد.

قیمت پرستار خصوصی چقدر است؟

قیمت پرستار خصوصی  در منزل با توجه به عواملی مانند ساعات کاری، محل سکونت درخواست کننده سرویس، وضعیت جسمانی سالمند،کودک یا بیمار شما تعیین می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار خصوصی را از کجا استخدام کنیم؟

جهت استخدام پرستار خصوصی در منزل توصیه می شود به مراکزی که دارای مجوزهای معتبر هستند مراجعه کنید. آسانیسم تمام مجوزهای لازم را جهت ارائه ی خدمات پرستاری و پزشکی در منزل دریافت کرده است.

چه زمانی باید پرستار خصوصی در منزل برای سالمند،کودک،بیمار استخدام کنیم؟

زمانی که عزیزا شما برای انجام کارهای روزمره به کمک نیاز دارد و یا از لحاظ جسمانی توانایی انجام بسیاری از کارها را ندارد، نیاز به حضور پرستار خصوصی در منزل است همچنین اگر شما زمان کافی و توانایی مناسب برای نگهداری کودک، بیمار و سالمند خود را ندارید می‌توانید از پرستار خصوصی کمک بگیرید.

4.5/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • لیلا احمدی گفت:

  سلام من یه پرستار خصوصی برای مادرم میخوام که بصورت شبانه روزی در کنار مادرم باشه ( مادرمم سالم هستند و کارهاشونو خودشون انجام میدهند ) چون خودم سره کارم هزینه ش حدودا چقدر میشه ؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام این هزینه بسته به موقیعیت جغرافیایی شما و امور منزل و عوامل مختلف دیگر این قیمت متغیر است برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

 • محمد بیگی گفت:

  خواهر من در بیمارستان بستریه و ما همه شاغلیم و امکان مراقبت از اون رو توی بیمارستان نداریم پرستاری که میفرستین میتونه هم کارای اداری بیمارستانشو و هم کارهای همراه بودنش رو انجام بده؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام بله امکان پذیر است برای استخدام پرستار میتوانید با شماره ی 02191304433 تماس بگیرید.

 • shayda shams گفت:

  پرستار خصوصی ها میتوانند سرم در منزل رو هم انجام دهند اگه قرار داد ببندیم ؟

  • آسانیسم گفت:

   بله فقط باید در ابتدا با کارشناسان در میان بگذارید تا در قرار داد ذکر شود

 • فاطمه چمنی گفت:

  پرستار خصوصی هاتون خود سر که کاری نمیکنن ما یه پرستاری استخدام کردیم و برای خودش خود سر مادر من رو بیرون میبرد برای انجام کارهاش و کلا خیلی نرو بود و کار ها رو مطابق برنامه خودش پیش میبرد من میخوام پرستار هاتون تضمین بدن که این کار ها رو نمیکنن

  • آسانیسم گفت:

   شما میتوانید اموری را که مایل نیستید پرستار انجام دهد در قرارداد ذکر کنید.