آمبولانس خصوصی

اگر نیاز به حمل بیمار از منزل به بیمارستان دارید، یا پس از مرخص شدن بیمارتان از بیمارستان برای انتقال او به منزل به سرویسی نیاز دارید که نکات ویژه مراقبتی و ایمنی را در نظر داشته باشد و یا برای جابه جایی بیمار از تهران به شهرستان به مشکل برخورده‌اید، سرویس آمبولانس خصوصی آسانیسم آماده‌ی ارائه خدمات به شما و بیمار عزیزتان می‌باشد.

در صورتی که درخواست موارد ویژه پزشکی و مراقبتی داشته باشید، اعزام آمبولانس جهت جابجایی بیمار از محلی به محل دیگر همراه با تکنسین‌های مجرب انجام خواهد شد.

علاوه بر این، بنا به درخواست شما، آمبولانس خصوصی مجهز به دستگاه و تجهیزات پزشکی با توجه به وضعیت بیمارتان اعزام می شود.

آمبولانس حصوصی
اعزام آمبولانس

چرا از آسانیسم سرویس آمبولانس خصوصی بگیرید؟

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و حرفه ای در شهر کرج و تهران است؛ که خدمات متنوعی ارائه می دهد. یکی از سرویس های برجسته آسانیسم که متقاضیان زیادی نیز دارد سرویس آمبولانس خصوصی است.

بسیاری از خانواده ها برای عزیز بیمارشان که از شرایط سلامتی و جسمانی بدی برخوردار است و نمی توانند با استفاده از امبولانس های معمولی یا وسایل نقله شخصی او را به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری منتقل کنند از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده می کنند. شما میتوانید برای درخواست امبولانس خصوصی استاندارد و مجهز به تجهیزات پزشکی با آسانیسم تماس بگیرید. آمبولانس های خصوصی آسانیسم می توانند بیمار شما را در بهترین شرایط و بدون اینکه هیچ آسیبی به آن ها برسد جابه جا کنند.

برخی از ویژگی های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم:

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

درخواست آمبولانس خصوصی

اگر ساکن تهران و کرج هستید نه تنها در موارد اضطراری بلکه برای مراجعه به بیمارستان برای معاینه و جابه جایی بیمارتان از مکانی به مکان دیگر نیز می توانید از سرویس آمبولانس خصوصی آسانیسم استفاده کنید. جابه جایی عزیز بیمارتان که شکستگی یا ضایعه نخائی دارد با استفاده از وسایل نقلیه شخصی می تواند بسیار خطر ناک باشد. آمبولانس های خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم به تمام تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و می توانند بیمار شما را در شرایطی عالی و بدون هیچ گونه خطری به مکان مورد نظر شما منقل کنند.

موقعیت‌های بسیاری وجود دارند که برای انتقال اعضای خانواده خود از مراکز درمانی به منزل یا از خانه به بیمارستان با مشکل مواجه شده‌ایم. مخصوصا زمانی که وسیله نقلیه مناسب برای جابه‌جایی بیمارمان نداریم. در این شرایط یک آمبولانس خصوصی مجهز به شما کمک شایانی می‌کند. شما می‌توانید برای انتقال یک یا چند بیمار، در صورت نیاز به کمک‌های پزشکی یا مراقبت‌های ویژه، از خدمات آمبولانس‌ خصوصی استفاده کنید. بسته به نیاز بالینی شما، می‌توانیم آمبولانس‌ را همراه با تکنسین‌ها، پیراپزشکان و پرستاران برایتان اعزام کنیم؛ فقط کافی است به کارشناسان آسانیسم بگویید که نیاز به تکنسین در کنار آمبولانس دارید تا اعزام صورت پذیرد.

آمبولانس خصوصی تهران

اگر بیماری در خانه دارید که در حال سپری کردن درمان در منزل است، اگر بیمار (کودک یا سالمند) به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی به صورت تنهایی کار خطرناکی است، اگر امکان صبر کردن برای آمدن آمبولانس‌های عمومی را ندارید و تمایل به ویزیت دکتر در منزل دارید، اگر به دنبال تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید و تمایل دارید زمان رسیدن آمبولانس به شما خیلی سریع‌تر از آمبولانس‌های دولتی باشد، این سرویس برای شما مناسب است.

اعزام آمبولانس خصوصی

هزینه آمبولانس خصوصی

هزینه‌ آمبولانس خصوصی متناسب با نوع خدمات درخواستی کاملا متفاوت خواهد بود؛ به همین منظور، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این کار اعلام کرد.

هزینه و قیمت آمبولانس خصوصی، بر اساس تعرفه آمبولانس خصوصی 1400 از طرف سازمان بهداشت و درمان کشور مشخص شده است و تمامی ارائه دهندگان خدمات آمبولانس خصوصی، موظف‌اند آن را رعایت کنند. آسانیسم نیز  تعرفه ارائه خدمات خود را بر مبنای هزینه تعیین  شده توسط سازمان بهداشت و درمان قرار داده‌است؛ اما بدیهی است، در مواردی که بیمار، مشکل حاد نداشته و به صورت سرپایی درمان می‌شود، با بیمارانی که علاوه بر مراقبت ویژه و تجهیزات خاص، نیاز به پزشک نیز دارند، خدمات کم‌تری ارائه می‌شود و روی هزینه اصلی تاثیر خواهد گذاشت. در ادامه عواملی که بر قیمت آمبولانس خصوصی تاثیرگذارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نوع آمبولانس اعزامی به محل

نوع آمبولانسی که به محل اعزام می‌شود، با توجه به درخواست فرد و وضعیت بیمار فرستاده می‌شود.  برخی از افراد ممکن است تنها به کنترل قند خون نیاز داشته باشند یا شاید شرایط وخیمی داشته باشند و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی داشته باشند. همچنین آمبولانسی  اعزامی برای حمل و نقل نوزاد، بیماران روانی، جابجایی بیمار بین دو شهر و … متفاوت خواهد بود. شرایط تعیین می‌کند که آمبولانس خصوصی تیپ A اعزام شود یا تیپ B یا C. هر آمبولانس، با تجهیزات متفاوت، هزینه متفاوتی را در بر خواهد داشت.

تجهیزات پزشکی، تزریقات و داروهای‌ مورد نیاز بیمار

تجهیزات و لوازم پزشکی جهت کنترل شرایط اضطراری در آمبولانس موجود است و گاهی اوقات روند درمان از داخل آمبولانس شروع شده تا وضعیت بیمار پایدار شود و وضعیت جسمانی او کنترل گردد. معمولا اگر شرایط بیمار ناپایدار باشد، برای ثبات وضعیت او از تزریقات سرم و دارو و اکسیژن استفاده می‌شود. تمام تجهیزات پزشکی مورد استفاده در آمبولانس و داروهای مصرفی در حین مسیر، بر قیمت آمبولانس خصوصی موثرند.  

زمان درخواست آمبولانس خصوصی و میزان ترافیک شهری

زمان و ساعتی که فرد جهت جابه‌جایی بیمار درخواست آمبولانس می‌دهد، با توجه به میزان ترافیک شهری عاملی موثر بر هزینه آمبولانس خصوصی است. در شهر‌های بزرگ در ساعات مشخصی از روز، شاهد ترافیک سنگین هستیم که باعث می‌شود؛ آمبولانس زمان بیش‌تری برای خدمت به بیمار صرف کند. درخواست آمبولانس در ساعت‌های پیک ترافیک اغلب موجب بالارفتن هزینه می‌شوند.

مسافت و فاصله بین محل بیمار و بیمارستان

آمبولانس‌های خصوصی بیمار را به مرکز درمانی مورد نظر او و همراهش منتقل می‌کنند و هر چه فاصله بیشتر باشد، طبعا هزینه نیز بالاتر می‌رود. میزان مسافتی که آمبولانس طی می‌کند و در واقع در اختیار بیمار است عاملی بسیار تعیین‌کننده در قیمت است.

کارکنان و کادر پزشکی همراه آمبولانس خصوصی

اگر شرایط بیمار بدخیم نباشد، نیاز به همراهی کادر پزشکی با آمبولانس نیست و حضور پرستار یا همراهان بیمار کافی می‌باشد؛ اما اگر وضعیت بیمار نامساعد باشد و نیاز به فوریت‌های مراقبتی و پزشکی داشته باشد و و باید نیروی بیش‌تری، برای مراقبت همراه او باشند به همین دلیل، زمانی که درخواست آمبولانس می‌دهید، باید با توجه به شرایط بیمارتان درخواست همراهی کادر پزشکی را نیز ذکر کنید.

پزشک همراه آمبولانس خصوصی

با در نظر گرفتن درخواست بیمار و شرایط او ممکن است آمبولانس بدون کادر همراه یا همراه با فرد متخصص اعزام شود. در شرایطی ممکن است، وضعیت بیمار وخیم بوده و حتی نیاز به حضور پزشک باشد. گاهی نیز خود بیمار درخواست اعزام پزشک همراه با آمبولانس را دارد؛ که استفاده از این خدمت در آسانیسم مقدور است.

معمولا کادر پزشکی برای بیمارانی که شرایط ناپایداری دارند، برای مثال دچار حمله قلبی یا ایست قلبی شده‌اند و یا به مشکلات تنفسی دچار شده‌اند و خطراتی از این دست، همراه آمبولانس خصوصی اعزام می‌شود. در صورتی که کادر پزشکی همراه با آمبولانس اعزام شود، موجب افزایش قیمت می‌شود.

مدت زمانی که آمبولانس در اختیار بیمار است

عموما آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس مورد استفاده قرار می‌گیرد، ولی گاهی اوقات بیمار نیاز به همراهی بیشتری دارد؛ برای مثال بیمار یا همراهان درخواست می‌کنند که آمبولانس در مدت زمان انجام آزمایشات بیمار و یا انجام کارهایی مانند تصویربرداری حضور داشته باشد تا پس از اتمام مراحل درمانی بیمار را به مقصد مورد نظر خود منتقل کند. در این شرایط، هرچه آمبولانس مدت زمان بیشتری در انتظار بیمار بماند، هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند.

انتقال بین شهری بیمار توسط آمبولانس خصوصی (از تهران به سایر شهرها)

آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از تهران به سایر شهرها نیز به محل اعزام می‌شود. در صورت درخواست این سرویس، هزینه آمبولانس با توجه به خدمات درخواستی بیمار مانند پرستار، پزشک، بهیار، داروها وتجهیزات  مورد نیاز بیمار مثل پالس اکسیمتر، دی سی شوک، ونیلاتور، که با توجه به وخامت ‌حال بیمار، برای او در نظر گرفته خواهد شد. همچنین میزان مسافتی که باید آمبولانس طی کند بر حسب کیلومتر و میزان توقف در مسیر محاسبه می‌شود.

با توجه به عواملی که ذکر کردیم، قیمت مشخصی را برای آمبولانس خصوصی نمی‌توان اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات این سرویس و هزینه‌های دقیق بر اساس نیاز بیمارتان، با کارشناسان آسانیسم در تماس باشید.

آمبولانس حمل نوزاد

توانایی بدن نوزادان در مقابله با بیماری نسبت به افراد بزرگسال کم‌تر است و این موضوع، به سیتم بدنی آن‌ها بر میگردد. با توجه به این موضوع، تجهیزاتی که در آمبولانس خصوصی مختص به نوزادان در نظر گرفته شده، با آمبولانس ‌هایی که برای افراد بزرگسال اعزام میشود متفاوت خواهد بود. در آمبولانس‌های حمل نوزاد، همه تجهیزاتی که در سایر آمبولانس‌ها قرار دارد، موجود است؛ با این تفاوت که متناسب با ساختار بدنی نوزاد اند. انکوباتور، ونیلاتور،تجهیات تنفسی و مانیتورینگ  همگی تجهیزاتی است که در آمبولانس خصوصی برای نوزاد‌ان وجود دارد. همچنین  تجهیزات بخش N.I.C.U  که در آن موجود است دقیقا مانند I.C.U  برای بزرگسالان بوده؛ اما طراحی و ساخت آن متناسب با بدن نوزاد صورت گرفته است.

آمبولانس خصوصی برای حمل یک بیمار

انواع آمبولانس خصوصی بر اساس تیپ و کاربرد

نوع آمبولانسی که به محل بیمار اعزام می‌شود با توجه به شرایط بیمار و نیاز درخواست‌کننده سرویس مشخص می‌شود. به طور کلی انواع آمبولانس خصوصی از قرار زیر است:

آمبولانس خصوصی تیپ A

آمبولانس تیپ A به طور معمول برای انتقال بیمارانی که شرایط پایداری دارند اعزام می‌شود؛ البته داخل آمبولانس تمام تجهیزات مورد نیاز پزشکی موجود است.

آمبولانس تیپ A خود به دو دسته تقسیم می‌شود:

1. تیپ A1: جهت انتقال و خدمات‌رسانی به یک بیمار به محل فرستاده می‌شود.

2.  تیپ A2: جهت انتقال و ارائه‌ی خدمات به یک یا چند بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آمبولانس خصوصی تیپ B

آمبولانس تیپ  B دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی و مراقبتی جهت احیای بیمار می‌باشد و به طور معمول برای بیمارانی که دچار سکته قلبی یا مغزی شده‌اند، از مشکلات تنفسی رنج می‌برند یا بر اثر تصادف، آسیب‌های شدید دیده‌اند به محل اعزام می‌شود. 

آمبولانس خصوصی تیپ C یا VIP

این نوع که به عنوان آمبولانس سیار مراقبت‌های ویژه نیز نام برده می‌شود، مجهز به سیستم‌های پیشرفته، همراه با کادر ویژه پرستاری و بهیاری است و دارای امکانات CCU و ICU می‌باشد.

آمبولانس خصوصی حمل نوزادان

 این نوع آمبولانس برای نوزادانی که مشکلات تنفسی دارند و یا به بیماری‌های دیگر دچار هستند و نیاز به مراقبت‌های ویژه NICU دارند، مناسب می باشد و مجهز به تجهیزات لازم جهت پایداری شرایط نوزاد هستند.

آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان

این گونه از آمبولانس برای بیماران اعصاب و روانی مناسب است که از مشکلات ناشی از سوءمصرف موادمخدر رنج می‌برند یا دچار اختلالات ذهنی و بیماری‌های روانی و حمله‌های عصبی هستند. جابه‌جایی این عزیزان همراه با کادری مجرب و آموزش دیده و رعایت کلیه نکات پزشکی و درمانی و همچنین همراه با حفظ آرامش برای فرد و خانواده او صورت می‌گیرد. با انتقالی ایمن و کنترل شده، از بروز آسیب و عوارض نامطلوب جلوگیری می‌شود.

اجاره‌ی آمبولانس خصوصی استقرار

آمبولانس خصوصی استقرار جهت مستقر شدن در اماکن ورزشی، تفریحی، مسکونی، تجاری، همایش‌ها و… که ممکن است نیاز به مراقبت‌های ویژه باشد و یا باید در صورت آسیب دیدگی انتقال فوری بیمار به بیمارستان صورت پذیرد، مناسب می‌باشد. 

در چه مواقعی از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده کنیم؟

اگر بیماری در خانه دارید که به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی یا به مکان دیگر بدون پزشک و تجهیزات پزشکی کار خطرناکی است، اگر برای معاینه یا چکاپ می‌خواهید به بیمارستان بروید، اگر به دنبال خدمات وسیع‌تر، تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید یا اگر می‌خواهید سریع‌تر و ایمن‌تر به مراکز درمانی یا هر محل دیگری که می‌خواهید برسید، این سرویس برای شما است.

اگر برای حمل بیمار به مراکز درمانی، چه به صورت اضطراری و چه غیر اضطراری نیاز به آمبولانس دارید، می‌توانید از سرویس اعزام آمبولانس خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده کنید.

آمبولانس خصوصی جهت حمل بیمار

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی

شرایط مختلف بسیاری باعث می‌شود تا استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی را به دیگر سرویس‌ها ترجیح دهیم. از جمله:

در هر شرایطی در دسترس اند

آمبولانس‌های عمومی صرفا در شرایط اورژانسی و اضطراری قابل دسترسی هستند؛ یعنی اگر بیمار شما شرایط وخیمی نداشته باشد، مانند ویزیت پزشک متخصص یا عکس برداری در بیمارستان، امکان بهره‌مندی از خدمات آن‌ها تقریبا امکان‌پذیر نیست. در حالی که بیمار در هر موقعیتی باشد، شما می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده کنید.

آمبولانس‌های عمومی محدودیت مکانی دارند

مرکز بهداشت و درمان هر استانی، آمبولانس‌های عمومی مناطق خاص خود را برای ارائه خدمات دارد و پس از تماس و درخواست مراقبت‌های پزشکی، بیمار را به نزدیک‌ترین بیمارستان که معمولاً در فاصله 10 دقیقه‌ است، منتقل می‌نمایند. در حقیقت، بیمار یا خانواده او حق انتخاب مرکز درمانی را نخواهند داشت، در صورتی که آمبولانس خصوصی افراد را به بیمارستان منتخب خود منتقل می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهید که درمان خود را در بیمارستان یا مرکز درمانی مورد نظر خود دریافت کنید که خارج از حوزه خدمات آمبولانس محلی  شما است، خدمات آمبولانس‌های خصوصی مناسب‌ترین گزینه برای شما می‌باشند. در سرویس اعزام آمبولانس خصوصی، به خواسته بیمار نیز توجه می‌شود و کارشناسان بر اساس شرایط وی، در انتخاب بهترین گزینه به آن‌ها یاری می‌رسانند.

در هر زمانی آمبولانس خصوصی برای کمک به بیمار شما اعزام می‌شود

در هر شرایطی که باشید، می‌توانید با تماس با مرکز مربوطه و ثبت درخواست، سریعا از این خدمات بهره‌مند شوید. حتی قادر به رزرو زمان مراجعه آن ها نیز خواهید بود. دیگر چه چیزی از این بهتر؟

اگر تنها هستید، آمبولانس خصوصی برای شما است

اگر در شرایط جسمانی خوبی نیستید، امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندارید یا نیاز به یک همراه بیمار در بیمارستان دارید که پشتیبانی‌های لازم را انجام دهد، این سرویس کاملا برای شما طراحی شده است. کارشناسان این سرویس در هر شرایط و موقعیت مکانی و زمانی قادر به ارائه سرویس به شما خواهند بود.

ایمنی بیمار از مسائلی است که  بسیار اهمیت دارد. به خصوص اگر فرد بیمار سالمند باشد، حمل و نقل او از مراکز درمانی به منزل مقداری دشوار می‌‍شود. مشکلات متعددی در انتقال بیمار به منزل پس از مرخص شدن ممکن است به وجود بیاید؛ به خصوص اگر که بیمار شما منع حرکتی داشته باشد این نیاز ایجاد می‌شود که از آمبولانس خصوصی استفاده کنید و از خطرات احتمالی پیشگیری کنید. برخی از خطرات احتمالی شامل سقوط بیمار حین جابه‌جایی، احتمال عفونت محل زخم و شکستگی وجود دارند که استفاده از سرویس اورژانس خصوصی موجب می‌شود دیگر نگران جابه‌جایی بیمارتان برای کارهایی مانند ویزیت پزشک، مراجعه به مراکز درمانی برای عکسبرداری تخصصی و غیره نباشید. 

اگر در تهران زندگی می‌کنید و نیاز دارید که بیمارتان را از مکانی به مکان دیگری منتقل کنید، می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهران آسانیسم استفاده کنید.

آمبولانس خصوصی تهران برای جا به جایی بیمار

آسانیسم ارائه دهنده سرویس آمبولانس خصوصی تهران

ما در اینجا هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. مهم تر از همه، ما متعهد به  ارائه خدمات با کیفیت بالا برای مراقبت و حفظ سلامتی بیمار هستیم. اگر تمایل دارید تا در کنار اعزام آمبولانس خصوصی، متخصص یا پزشک نیز جهت ارائه خدمات پزشکی لازم به بیمار اعزام شود، تنها کافی است به کارشناس ما اطلاع دهید تا متخصصان مجرب را همراه با آمبولانس اعزام نمایند.

نحوه‌ی درخواست‌ آمبولانس خصوصی تهران

 • از طریق تماس تلفنی

برای درخواست اعزام فوری آمبولانس یا برطرف کردن سوالات یا هرگونه مسئله مرتبط دیگری با خدمات بهداشتی و درمانی، می‌توانید از طریق شماره تلفن 02191304433 با کارشناسان آسانیسم در تماس باشید.

 •  از طریق ثبت سفارش در سایت و رزرو آمبولانس خصوصی در سایت یا اپلیکیشن

جهت رزرو آمبولانس خصوصی، می‌توانید از طریق وب سایت آسانیسم و یا اپلیکیشن ما مکان و زمان مورد نظر خود را وارد کنید تا آمبولانس سر زمان تعیین شده در موقعیتی که مشخص کرده‌اید حاضر شود.

 به محض ثبت سفارش کارشناسان ما جهت اطلاع از وضعیت بیمار، نوع آمبولانس، خدمات درخواستی و نحوه‌ی انتقال با شما تماس خواهند گرفت.

 • چت آنلاین سایت

اگر در قسمت پایین سمت راست سایت وارد شوید و به صورت آنلاین با کارشناس آسانیسم ارتباط بگیرید، می‌توانید سوال خود را بپرسید یا در صورت لزوم، با وارد کردن شماره تلفن خود، کارشناس فورا با شما تماس حاصل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبان ما در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات و ابهامات شما عزیزان هستند. 

آمبولانس خصوصی تهرانپارس

منطقه تهرانپارس یکی از مناطقی است که تحت پوشش پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم قرار دارد و خدمات متنوعی از جمله پرستار کودک در منزل، پرستار سالمند در منزل، پزشک در منزل، فیزیو تراپ در منزل و همچنین سرویس آمبولانس خصوصی را به ساکنین عزیز این منطقه از تهران ارائه می دهد.

اگر در منطقه تهرانپارس تهران زندگی می‌ کنید و برای جا به جایی عزیز بیمارتان از خانه به مراکز درمانی و یا از مراکز درمانی به خانه یا هر مکان دیگری نیاز به کمک دارید می ‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس استفاده کنید. در بسیاری از مواقع جابه جایی بیمار مخصوصا بیماری که مشکل حرکتی دارد به عنوان مثال دچار شکستگی پا و گردن است و یا متاسفانه دچار ضایعه نخائی است توسط وسایل نقلیه شخصی یا امبولانس های عمومی که استاندارد نیستند یا تجهیزات کافی ندارند می تواند کاری خطرناک باشد و شرایط بیمار شما را از آنچه که هست وخیم تر و دشوارتر کند. در چنین شرایطی استفاده از سرویس امبولانس خصوصی از مراکز معتبری که امبولانس های استاندارد و مجهز به تجهیزات پزشکی را به متقاضیانشان ارائه می دهند بهترین راهکار برای شما و عزیز بیمارتان است. هر گونه سهل انگاری در انتخاب مراکز و پلتفرم هایی که این سرویس را ارائه می دهند می تواند عواقب جبران ناپذیری برای بیمارتان داشته باشد و در برخی مواقع ممکن است حتی جان او را به خطر بیندازد.

آمبولانس های خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم به تمام تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و می توانند بیمار شما را در شرایطی عالی و بدون هیچ گونه خطری به مکان مورد نظر شما منقل کنند.

بنابراین اگر در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید و نیاز دارید که به مراکز درمانی بروید اما نمی توانید رانندگی کنید یا بیماری دارید که برای جابه جایی او نیاز به وسیله نقلیه استاندارد و مجهز به تجهیزات پزشکی دارید می توانید از سرویس امبولانس خصوصی تهرانپارس پلتفرم آسانیسم بهره مند شوید. آسانیسم با مجهزترین آمبولانس های خصوصی و مجرب ترین کادر پزشکی متخصص آماده خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانپارس است و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شود.

ساکنین عزیز منطقه تهران پارس می توانند برای سفارش آمبولانس خصوصی فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنند یا با شماره تلفن تماس بگیرند.

 پس از ثبت درخواست شما در پلتفرم آسانیسم کارشناسان ما جهت هماهنگی‌ های بیشتر و اطلاع از وضعیت سلامتی و نیا زهای بیمارتان با شما تماس خواهند گرفت؛ سپس آمبولانس خصوصی تهرانپارس آسانیسم در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین تجهیزات و بهترین شرایط بیمار شما را به مکان مورد نظرتان منتقل می کند.

اعزام بهترین آمبولانس خصوصی در تهران به مناطق

 • آمبولانس خصوصی تهران غرب
 • سعادت آباد
 • صادقیه
 • شهرک غرب
 • گیشا
 • ستارخان
 • شهرک اکباتان
 • آمبولانس خصوصی تهران شرق
 • تهرانپارس
 •  پیروزی
 • آمبولانس خصوصی جنوب تهران
 • ری
 • رباط کریم
 • شهرری
 •  اسلامشهر
 • پاکدشت
 • آمبولانس خصوصی شمال تهران
 • فرمانیه
 • ولنجک

و تمام مناطق 22گانه تهران

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد آمبولانس خصوصی از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

اعزام آمبولانس خصوصی به محض تماس شما با مرکز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. اما زمان رسیدن آمبولانس بستگی به ترافیک شهری و دسترسی محل بیمار دارد.

پرستار و تکنسین همراه با آمبولانس به محل شما اعزام می‌شوند. در صورت درخواست شما، پزشک نیز همراه با کادر درمان در محل حاضر می‌شود.

هزینه آمبولانس خصوصی بستگی به خدمات درخواست کننده و فاصله بیمار تا مرکز درمانی یا مقصد مورد نظر دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

خیر. برای انتقال بیمار از تهران به هر نقطه‌ای از کشور آمبولانس خصوصی به محل اعزام می‌شود.

4.6/5 - (9 امتیاز)