اعزام فوری آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی نوعی وسیله ی نقلیه است که وظیفه دارد مجروحان را به بیمارستان ها یا مراکز فوریت های پزشکی منتقل کند.

اگر پس از مرخص شدن بیمارتان از بیمارستان برای انتقال او به منزل یا بالعکس به سرویسی نیاز دارید که نکات ویژه مراقبتی و ایمنی را در نظر داشته باشد و یا برای جابه جایی بیمار از تهران به شهرستان به مشکل برخورده‌اید، سرویس آمبولانس خصوصی آسانیسم آماده‌ی ارائه خدمات به شما و بیمار عزیزتان می‌باشد.

در صورتی که درخواست موارد ویژه مراقبتی و درخواست امبولانس مجهز به دستگاه و تجهیزات پزشکی داشته باشید، اعزام آمبولانس خصوصی جهت جابجایی بیمار از محلی به محل دیگر همراه با تکنسین‌های مجرب انجام خواهد شد.

آمبولانس خصوصی
آمبولانس خصوصی تهران

چرا از آسانیسم سرویس آمبولانس خصوصی بگیرید؟

بسیاری از خانواده ها برای عزیز بیمارشان که از شرایط سلامتی و جسمانی خوبی برخوردار نیست و نمی توانند با استفاده از امبولانس های معمولی یا وسایل نقلیه شخصی او را به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری منتقل کنند از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده می کنند.

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و حرفه ای در شهر کرج و تهران است که یکی از سرویس های برجسته آن که متقاضیان زیادی نیز دارد سرویس آمبولانس خصوصی آن است.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

درخواست آمبولانس خصوصی

اگر ساکن تهران و کرج هستید و در موارد اضطراری برای مراجعه به بیمارستان، معاینه و جابه جایی بیمارتان از مکانی به مکان دیگر از سرویس آمبولانس خصوصی آسانیسم میتوانید استفاده کنید.

آمبولانس های خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم به تمام تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و می توانند بیمار شما را در شرایطی عالی و بدون هیچ گونه خطری به مکان مورد نظر شما منقل کنند.

اعزام آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی در تهران

در یک جامعه پر ازدحام شهری و شلوغ، ثانیه ها برای نجات جان بیماری فرا می رسد. زمان دوباره ارزش خود را در نجات جان یک انسان به رخ می کشد علاوه بر این وجود کادر مجرب و متخصص در بالین بیمار تا رسیدن به مراکز درمانی می تواند نعمت بزرگی باشد. 

اینجاست که نقش آمبولانس خصوصی در تهران و شهر های دیگر با کادر پزشکی متعهد و تجهیزات پزشکی پیشرفته خود را نشان می دهد، ارتباط با چنین مراکز خدماتی یک ضرورت غیرقابل انکار در جامعه مدرن است.

حدود 200 بیمارستان خصوصی در تهران وجود دارد و بسیاری از مردم شهر به دلیل بیمه اضافی تمایلی به استفاده از این خدمات درمانی خصوصی ندارند و کاری هم از وسایل شخصی و پیش بیمارستانی هم ساخته نیست. در این مرحله آمبولانس خصوصی در تهران وارد عمل می شود تا بیماران را به مراکز درمانی منتقل کند.

امبولانس خصوصی تهران به یکی از خواسته های این شهر تبدیل شده است که روزانه به طور متوسط 600 عملیات در شهر توسط اورژانس خصوصی انجام می شود.

حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید آیا آمبولانس شخصی می تواند بیمارانی که به شدت بدحال هستند را حمل کند؟ خیر، در این صورت باید با اورژانس 115 تماس گرفته شود تا نزدیکترین آمبولانس را به محل اعزام کند و اقدامات لازم را برای نجات جان بیمار انجام دهد.

شرکت های آمبولانس خصوصی تهران می توانند با تجویز پزشک و پذیرش مستقیم، بیماران را بین بیمارستان ها انتقال دهند. جابجایی بیمارانی که مشکلات قلبی و ریوی بسیار سخت و وخامت حال وکاهش هوشیاری دارند بسیار مشکل است و در صورت اتمام تجهیزات امبولانس باید به شکل آمبولانس B منتقل شوند زیرا آنها باید همراه با پرستاران CCU-ICU باشند که بتوانند بیماران را در پایان راه بدون هیچ مشکلی در حین حمل و نقل به مقصد برسانند.

موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، ادارات، اماکن خصوصی و ورزشی، اماکن عمومی، استادیوم ها و مراکز بزرگ خرید و گردشگری نیز می توانند از سامانه هوشمند خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوند.

امبولانس خصوصی

هزینه آمبولانس خصوصی

هزینه‌ آمبولانس خصوصی متناسب با نوع خدمات درخواستی کاملا متفاوت خواهد بود به همین منظور، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این کار اعلام کرد.

هزینه و قیمت آمبولانس خصوصی، بر اساس تعرفه آمبولانس خصوصی 1402 از طرف سازمان بهداشت و درمان کشور مشخص شده است و تمامی ارائه دهندگان این خدمت، موظف‌اند آن را رعایت کنند.

آسانیسم نیز تعرفه ارائه خدمات خود را بر مبنای هزینه تعیین شده توسط سازمان بهداشت و درمان قرار داده‌است اما بدیهی است در مواردی که بیمار مشکل حاد نداشته و به صورت سرپایی درمان می‌شود با بیمارانی که علاوه بر مراقبت ویژه و تجهیزات خاص، نیاز به پزشک نیز دارند خدمات کم‌تری ارائه می‌شود و روی هزینه اصلی تاثیر خواهد گذاشت. 

در ادامه عواملی که بر قیمت آمبولانس خصوصی تاثیرگذارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نوع آمبولانس اعزامی به محل

نوع آمبولانسی که به محل اعزام می‌شود با توجه به درخواست فرد و وضعیت بیمار فرستاده می‌شود. برخی از افراد ممکن است تنها به کنترل قند خون نیاز داشته باشند یا شاید شرایط وخیمی داشته باشند و نیاز به مراقبت‌های ویژه پزشکی داشته باشند همچنین آمبولانسی  اعزامی برای حمل و نقل نوزاد، بیماران روانی، جابجایی بیمار بین دو شهر و … متفاوت خواهد بود. 

شرایط تعیین می‌کند که آمبولانس خصوصی تیپ A اعزام شود یا تیپ B یا C. درخواست امبولانس با تجهیزات متفاوت، هزینه متفاوتی را در بر خواهد داشت.

تجهیزات پزشکی، تزریقات و داروهای‌ مورد نیاز بیمار

تجهیزات و لوازم پزشکی جهت کنترل شرایط اضطراری در امبولانس موجود است و گاهی اوقات روند درمان از داخل آمبولانس شروع شده تا وضعیت بیمار پایدار شود و وضعیت جسمانی او کنترل گردد.

معمولا اگر شرایط بیمار ناپایدار باشد برای ثبات وضعیت او از تزریقات سرم و دارو و اکسیژن استفاده می‌شود. تمام تجهیزات پزشکی مورد استفاده و داروهای مصرفی در حین مسیر، بر قیمت امبولانس خصوصی تهران موثرند.  

زمان درخواست آمبولانس خصوصی و میزان ترافیک شهری

آمبولانس خصوصی در تهران

زمان و ساعتی که فرد جهت جابه‌جایی بیمار درخواست آمبولانس می‌دهد، با توجه به میزان ترافیک شهری عاملی موثر بر هزینه آن است. در شهر‌های بزرگ در ساعات مشخصی از روز، شاهد ترافیک سنگین هستیم که باعث می‌شود زمان بیش‌تری برای خدمت به بیمار صرف کنند. درخواست امبولانس در ساعت‌های پیک ترافیک اغلب موجب بالارفتن هزینه می‌شوند.

مسافت و فاصله بین محل بیمار و بیمارستان

آمبولانس‌های خصوصی بیمار را به مرکز درمانی مورد نظر او و همراهش منتقل می‌کنند و هر چه فاصله بیشتر باشد، طبعا هزینه نیز بالاتر می‌رود. میزان مسافتی که این خودرو طی می‌کند و در واقع در اختیار بیمار است عاملی بسیار تعیین‌کننده در قیمت است.

کارکنان و کادر پزشکی همراه آمبولانس خصوصی

اگر شرایط بیمار بدخیم نباشد، نیاز به همراهی کادر پزشکی با آمبولانس نیست و حضور پرستار یا همراهان بیمار کافی می‌باشد اما اگر وضعیت بیمار نامساعد باشد و نیاز به فوریت‌های مراقبتی و پزشکی داشته باشد و باید نیروی بیش‌تری برای مراقبت همراه او باشند زمانی که درخواست آمبولانس می‌دهید، باید با توجه به شرایط بیمارتان درخواست همراهی کادر پزشکی را نیز ذکر کنید.

پزشک همراه آمبولانس خصوصی

با در نظر گرفتن درخواست بیمار و شرایط او ممکن است آمبولانس بدون کادر همراه یا همراه با فرد متخصص اعزام شود. در شرایطی ممکن است، وضعیت بیمار وخیم بوده و حتی نیاز به حضور پزشک باشد. گاهی نیز خود بیمار درخواست اعزام پزشک همراه با آمبولانس را دارد که استفاده از این خدمت در آسانیسم مقدور است.

معمولا کادر پزشکی برای بیمارانی که شرایط ناپایداری دارند برای مثال دچار حمله قلبی یا ایست قلبی شده‌اند و یا به مشکلات تنفسی دچار شده‌اند و خطراتی از این دست همراه آمبولانس خصوصی اعزام می‌شود که بر هزینه آن تاثیر گذار است.

مدت زمانی که آمبولانس در اختیار بیمار است

عموما آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی گاهی اوقات بیمار نیاز به همراهی بیشتری دارد برای مثال بیمار یا همراهان درخواست می‌کنند که آمبولانس در مدت زمان انجام آزمایشات بیمار و یا انجام کارهایی مانند تصویربرداری حضور داشته باشد تا پس از اتمام مراحل درمانی بیمار را به مقصد مورد نظر خود منتقل کند.

در این شرایط هرچه آمبولانس مدت زمان بیشتری در انتظار بیمار بماند هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند.

انتقال بین شهری بیمار توسط آمبولانس خصوصی (از تهران به سایر شهرها)

آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیمار از تهران به سایر شهرها نیز به محل اعزام می‌شود در صورت درخواست این سرویس، هزینه آن با توجه به خدمات درخواستی بیمار مانند پرستار، پزشک، بهیار، داروها وتجهیزات مورد نیاز بیمار مثل پالس اکسیمتر، دی سی شوک، ونیلاتور، که با توجه به وخامت ‌حال بیمار، برای او در نظر گرفته خواهد شد همچنین میزان مسافتی که باید آمبولانس طی کند بر حسب کیلومتر و میزان توقف در مسیر محاسبه می‌شود.

با توجه به عواملی که ذکر کردیم قیمت مشخصی را برای آمبولانس خصوصی نمی‌توان اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات این سرویس و هزینه‌های دقیق بر اساس نیاز بیمارتان، با کارشناسان آسانیسم در تماس باشید.

آمبولانس خصوصی برای حمل یک بیمار ، اورژانس خصوصی

انواع آمبولانس خصوصی بر اساس تیپ و کاربرد

نوع آمبولانسی که به محل بیمار اعزام می‌شود با توجه به شرایط بیمار و نیاز درخواست‌کننده سرویس مشخص می‌شود. به طور کلی انواع آمبولانس خصوصی از قرار زیر است:

آمبولانس خصوصی تیپ A

آمبولانس تیپ A به طور معمول برای انتقال بیمارانی که شرایط پایداری دارند اعزام می‌شود البته داخل آمبولانس تمام تجهیزات مورد نیاز پزشکی موجود است.

آمبولانس تیپ A خود به دو دسته تقسیم می‌شود:

1. تیپ A1: جهت انتقال و خدمات‌رسانی به یک بیمار به محل فرستاده می‌شود.

2.  تیپ A2: جهت انتقال و ارائه‌ی خدمات به یک یا چند بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آمبولانس خصوصی تیپ B

آمبولانس تیپ B دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی و مراقبتی جهت احیای بیمار می‌باشد و به طور معمول برای بیمارانی که دچار سکته قلبی یا مغزی شده‌اند از مشکلات تنفسی رنج می‌برند یا بر اثر تصادف آسیب‌های شدید دیده‌اند به محل اعزام می‌شود. 

آمبولانس خصوصی تیپ C یا VIP

این نوع که به عنوان آمبولانس سیار مراقبت‌های ویژه نیز نام برده می‌شود، مجهز به سیستم‌های پیشرفته همراه با کادر ویژه پرستاری و بهیاری است و دارای امکانات CCU و ICU می‌باشد.

آمبولانس خصوصی حمل بیمار

آمبولانس خصوصی حمل بیمار یکی از خدمات تخصصی آسانیسم است و این آمبولانس مورد نیاز افرادی است که مشکل حرکتی دارند و نمی توانند به راحتی با وسیله نقلیه شخصی خود در سطح شهر تردد کنند و از این سرویس برای رساندن بیمار به مقصد مورد نظر خود استفاده می کنند.

آمبولانس خصوصی حمل بیماران با تجهیزات پیشرفته تر و تکنسین های مجرب در این زمینه فعالیت میکند و نیاز بیماران در این زمینه را رفع میکند.

آمبولانس خصوصی حمل نوزادان

 آمبولانس‌ نوزادبرای نوزادانی که مشکلات تنفسی دارند یا به بیماری‌های دیگر دچار هستند مناسب می باشد و همه تجهیزاتی که در سایر آمبولانس‌ها قرار دارند موجود است با این تفاوت که متناسب با ساختار بدنی نوزاد اند.

انکوباتور، ونیلاتور،تجهیات تنفسی و مانیتورینگ همگی تجهیزاتی است که در آمبولانس خصوصی برای نوزاد‌ان وجود دارد همچنین تجهیزات بخش N.I.C.U  که در آن موجود است دقیقا مانند I.C.U  برای بزرگسالان است.

آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان

این گونه از آمبولانس برای بیماران اعصاب و روانی مناسب است که از مشکلات ناشی از سوءمصرف موادمخدر رنج می‌برند یا دچار اختلالات ذهنی و بیماری‌های روانی و حمله‌های عصبی هستند.

جابه‌جایی این عزیزان همراه با کادری مجرب و آموزش دیده و رعایت کلیه نکات پزشکی و درمانی و همچنین همراه با حفظ آرامش برای فرد و خانواده او صورت می‌گیرد. با انتقالی ایمن و کنترل شده از بروز آسیب و عوارض نامطلوب جلوگیری می‌شود.

اجاره‌ی آمبولانس خصوصی استقرار

آمبولانس خصوصی استقرار جهت مستقر شدن در اماکن ورزشی، تفریحی، مسکونی، تجاری، همایش‌ها و… که ممکن است نیاز به مراقبت‌های ویژه باشد و یا باید در صورت آسیب دیدگی انتقال فوری بیمار به بیمارستان صورت پذیرد، مناسب می‌باشد. 

مرکز آمبولانس خصوصی

در چه مواقعی از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده کنیم؟

موقعیت‌های بسیاری وجود دارند که برای انتقال اعضای خانواده خود از مراکز درمانی به منزل یا از خانه به بیمارستان با مشکل مواجه شده‌ایم مخصوصا زمانی که وسیله نقلیه مناسب برای جابه‌جایی بیمارمان نداریم در این شرایط یک آمبولانس خصوصی مجهز به شما کمک شایانی می‌کند.

شما می‌توانید برای انتقال یک یا چند بیمار در صورت نیاز به کمک‌های پزشکی یا مراقبت‌های ویژه، از خدمات امبولانس‌ خصوصی استفاده کنید. بسته به نیاز بالینی شما، می‌توانیم آمبولانس‌ را همراه با تکنسین‌ها، پیراپزشکان و پرستاران برایتان اعزام کنیم فقط کافی است به کارشناسان آسانیسم بگویید که نیاز به تکنسین در کنار آمبولانس دارید تا اعزام صورت پذیرد.

اگر بیماری در خانه دارید که به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی یا به مکان دیگر بدون پزشک و تجهیزات پزشکی کار خطرناکی است، اگر برای معاینه یا چکاپ می‌خواهید به بیمارستان بروید، اگر به دنبال خدمات وسیع‌تر، تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید یا اگر می‌خواهید سریع‌تر و ایمن‌تر به مراکز درمانی یا هر محل دیگری که می‌خواهید برسید این سرویس برای شما است.

اگر برای حمل بیمار به مراکز درمانی، چه به صورت اضطراری و چه غیر اضطراری نیاز به آمبولانس دارید، می‌توانید از سرویس اعزام آمبولانس خصوصی پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده کنید.

آمبولانس خصوصی جهت حمل بیمار

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی

شرایط مختلف بسیاری باعث می‌شود تا استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی را به دیگر سرویس‌ها ترجیح دهیم از جمله مزیای آن عبارت اند از :

در هر شرایطی در دسترس اند

آمبولانس‌های عمومی صرفا در شرایط اورژانسی و اضطراری قابل دسترسی هستند یعنی اگر بیمار شما شرایط وخیمی نداشته باشد مانند ویزیت پزشک متخصص یا عکس برداری در بیمارستان، امکان بهره‌مندی از خدمات آن‌ها تقریبا امکان‌پذیر نیست.

در حالی که بیمار در هر موقعیتی باشد شما می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی استفاده کنید.

آمبولانس‌های عمومی محدودیت مکانی دارند

مرکز بهداشت و درمان هر استانی، آمبولانس‌های عمومی مناطق خاص خود را برای ارائه خدمات دارد و پس از تماس و درخواست مراقبت‌های پزشکی، بیمار را به نزدیک‌ترین بیمارستان که معمولاً در فاصله 10 دقیقه‌ است منتقل می‌نمایند. 

در حقیقت بیمار یا خانواده او حق انتخاب مرکز درمانی را نخواهند داشت در صورتی که آمبولانس خصوصی افراد را به بیمارستان منتخب خود منتقل می‌کند بنابراین اگر می‌خواهید که درمان خود را در بیمارستان یا مرکز درمانی مورد نظر خود دریافت کنید که خارج از حوزه خدمات آمبولانس محلی شما است، خدمات آمبولانس‌های خصوصی مناسب‌ترین گزینه برای شما می‌باشند. 

در سرویس اعزام آمبولانس خصوصی، به خواسته بیمار نیز توجه می‌شود و کارشناسان بر اساس شرایط وی در انتخاب بهترین گزینه به آن‌ها یاری می‌رسانند.

در هر زمانی آمبولانس خصوصی برای کمک به بیمار شما اعزام می‌شود

در هر شرایطی که باشید می‌توانید با تماس با مرکز مربوطه و ثبت درخواست، سریعا از این خدمات بهره‌مند شوید. حتی قادر به رزرو زمان مراجعه آن ها نیز خواهید بود. دیگر چه چیزی از این بهتر؟

اگر تنها هستید، آمبولانس خصوصی برای شما است

اگر در شرایط جسمانی خوبی نیستید، امکان مراجعه به مراکز درمانی را ندارید یا نیاز به یک همراه بیمار در بیمارستان دارید که پشتیبانی‌های لازم را انجام دهد این سرویس کاملا برای شما طراحی شده است. کارشناسان این سرویس در هر شرایط و موقعیت مکانی و زمانی قادر به ارائه سرویس به شما خواهند بود.

ایمنی بیمار از مسائلی است که بسیار اهمیت دارد به خصوص اگر فرد بیمار سالمند باشد، حمل و نقل او از مراکز درمانی به منزل مقداری دشوار می‌شود. 

مشکلات متعددی در انتقال بیمار به منزل پس از مرخص شدن ممکن است به وجود بیاید به خصوص اگر که بیمار شما منع حرکتی داشته باشد این نیاز ایجاد می‌شود که از آمبولانس خصوصی استفاده کنید و از خطرات احتمالی پیشگیری کنید.

 برخی از خطرات احتمالی شامل سقوط بیمار حین جابه‌جایی، احتمال عفونت محل زخم و شکستگی وجود دارند که استفاده از سرویس اورژانس خصوصی موجب می‌شود دیگر نگران جابه‌جایی بیمارتان برای کارهایی مانند ویزیت پزشک، مراجعه به مراکز درمانی برای عکسبرداری تخصصی و غیره نباشید.

آمبولانس خصوصی تهران برای جا به جایی بیمار

اگر در تهران زندگی می‌کنید و نیاز دارید که بیمارتان را از مکانی به مکان دیگری منتقل کنید، می‌توانید با شماره آمبولانس 02191304433 تماس بگیرید.

جابجایی بیمار

گاهی متقاضیان برای جابجایی عزیزانشان که توانایی راه رفتن را ندارند نگران شده و نمی‌دانند در هنگام حضور آمبولانس انتقال معلول ولیچری چه کسی انتقال بیمار به داخل آمبولانس، داخل بیمارستان و بین طبقات را به عهده دارد.

انتقال بیمار می‌تواند شامل انتقال بیمار از منزل به داخل آمبولانس، ویلچر به صندلی، تخت به ویلچر، تخت به برانکارد، ویلچر به توالت و برعکس می‌باشد. در تمام این موارد شما می‌توانید از آسانیسم تقاضای همراه برای بیمار داشته باشید تا با اعزام یک فرد توانمند، همراه آمبولانس بیمارتان برای جابجایی حمایت شود.

حمل بیمار به صورت افقی

اگر نیاز به جابجایی بیمار به صورت افقی از روی تخت به برانکارد باشد، مراحل جابجایی به صورت زیر خواهد بود.

 • ابتدا تعداد پرسنل برای انجام این کار مشخص می‌شود.
 • تمام اعضای بدن بیمار باید به خوبی روی تخت قرار گیرد تا جابجایی بهتر انجام شود. بهتر است بیمار دست‌ها را روی قفسه سینه نگه داشته و چانه را به سمت داخل بکشد.
 • تخت را تا ارتفاع ایمن بالا ببرید.
 • بیمار باید در کنار تخت و نزدیک ترین نقطه به برانکارد قرار گیرد.
 • دو ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی باید در دو طرف تخت و بین سینه و باسن بیمار قرار گیرند.
 • یکی از پرسنل سر تخت قرار گرفته و بالش و ملحفه را می‌گیرد.
 • حال دو مراقب دست، خود را زیر ناحیه باسن و شانه قرار می‌دهند.
 • رهبر تعیین شده 1،2،3 می‌شمرد و هر سه به صورت همزمان حرکت را شروع کرده و بیمار را با استفاده از ملحفه جابجا می‌کنند.

انتقال بیمار از تخت به ویلچر

در بعضی از شرایط، در جابجایی بیمار در بیمارستان یا حتی در حین انتقال به داخل آمبولانس یا بالعکس نیاز است بیمار از تخت به ویلچر انتقال داده شود که مراحل آن به صورت زیر انجام می‌شود.

 • برای این جابجایی فقط به یک مراقب احتیاج است.
 • مراقب باید تخت را پایین بیاورد و مطمئن شود که ترمز ویلچر و تخت گرفته شده است.
 • ویلچر را در زاویه 45 درجه و نزدیک به تخت قرار دهد. (اگر بیمار در یک طرف بدن ضعف دارد، ویلچر باید در طرف دیگر قرار بگیرد)
 • مراقب باید کمک کند که بیمار باید در لبه تخت بنشیند به طوریکه پاهایش روی زمین قرار بگیرد.
 • در صورت نیاز کمربند راه رفتن دور کمر بیمار بسته شود.
 • اگر برای بیمار کمربند بسته شده است؛ مراقب باید با دو دست  دو طرف کمربند را در دست بگیرد  به طوری که بازو ها خارج از بازو‌های بیمار قرار بگیرد.
 • اگر کمربند بسته نشده باشد دو دست در دو طرف کمر را بگیرد.
 • او باید تا 3 بشمرد و از بیمار بخواهد با شماره 3 از جا بلند شود، خودش نیز در ایستادن به بیمار کمک کند.
 • از بیمار بخواهد به آرامی به ویلچر نزدیک شده، دسته ویلچر را نگه داشته و به آرامی بنشیند. ( مراقب باید در تمام این شرایط به بیمار کمک کند)

جابجایی بیمار بین طبقات

گاهی لازم است پرستار اعزام شده توسط آسانیسم، در بیمارستان نیز همراه او بماند. یا در شرایطی نیاز باشد که بین طبقات جابجا شوند. در این شرایط با توجه به وضعیت بیمار به سه شکل مختلف جابجا می‌شود.

با استفاده از ویلچر

اگر وضعیت بیمار وخیم نباشد و تنها از از ناحیه پا، کمر و فقط در راه رفتن مشکل داشته باشد؛ برای جابجایی آن باید از ویلچر استفاده شود.

با استفاده از برانکارد

گاهی بیمار علاوه بر ناتوانی در راه رفتن درد دارد و نمی‌تواند تعادل خود را روی ویلچر برقرار کند. در این شرایط بیم افتادن بیمار وجود دارد؛ همچنین نشستن روی ویلچر برای بیمار وضعیت نامناسبی ایجاد می‌کند. در چنین مواقعی باید از برانکارد استفاده شود.

روی پای خودش می‌ایستد.در صورتی که بیمار توانایی راه رفتن را داشته باشد، برای جابجایی بین طبقات، مراقب سعی می‌کند او را حمایت کند و از زمین خوردن احتمالی جلوگیری کند.

آسانیسم ارائه دهنده سرویس آمبولانس خصوصی تهران

ما در اینجا هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. مهم تر از همه ما متعهد به  ارائه خدمات با کیفیت بالا برای مراقبت و حفظ سلامتی بیمار هستیم. 

اگر تمایل دارید تا در کنار اعزام آمبولانس خصوصی، متخصص یا پزشک نیز جهت ارائه خدمات پزشکی لازم به بیمار اعزام شود تنها کافی است به کارشناس ما اطلاع دهید تا متخصصان مجرب را همراه با آمبولانس اعزام نمایند.

نحوه‌ی درخواست‌ آمبولانس خصوصی تهران

 • از طریق تماس تلفنی

برای درخواست اعزام فوری آمبولانس یا برطرف کردن سوالات یا هرگونه مسئله مرتبط دیگری با خدمات بهداشتی و درمانی، می‌توانید از طریق شماره تلفن امبولانس 02191304433 با کارشناسان آسانیسم در تماس باشید.

 •  از طریق ثبت سفارش در سایت و رزرو آمبولانس خصوصی در سایت یا اپلیکیشن

جهت رزرو آمبولانس خصوصی، می‌توانید از طریق وب سایت آسانیسم و یا اپلیکیشن ما مکان و زمان مورد نظر خود را وارد کنید تا آمبولانس سر زمان تعیین شده در موقعیتی که مشخص کرده‌اید حاضر شود.

 به محض ثبت سفارش کارشناسان ما جهت اطلاع از وضعیت بیمار، نوع آمبولانس، خدمات درخواستی و نحوه‌ی انتقال با شما تماس خواهند گرفت.

 • چت آنلاین سایت

اگر در قسمت پایین سمت راست سایت وارد شوید و به صورت آنلاین با کارشناس آسانیسم ارتباط بگیرید، می‌توانید سوال خود را بپرسید یا در صورت لزوم، با وارد کردن شماره تلفن خود، کارشناس فورا با شما تماس حاصل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبان ما در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات و ابهامات شما عزیزان هستند. 

اعزام بهترین آمبولانس خصوصی در تهران به مناطق

و تمام مناطق 22گانه تهران

دسترسی سریع

امبولانس خصوصی تهران ، اورژانس خصوصی تهران

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات خدمات پرستاری و پزشکی معتبر دیگر در تمامی نقاط کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

هنگامی که شما در خواست خود را در آسانیسم ثبت می‌کنید همکاران ما برای ارجاع درخواستتان به مرکز مربوطه و انجام هماهنگی‌های بیش‌تر با شما تماس خواهند گرفت و می‌توانید نزدیک‌ترین موسسه به منزلتان را برای اعزام آمبولانس خصوصی انتخاب کنید.

اگر در تهران زندگی می‌کنید و برای انتقال بیمار خود به منزل یا بیمارستان به دنبال یک وسیله نقلیه با تجهیزات خوب میگردید می‌توانید از خدمت امبولانس خصوصی در تهران استفاده کنید. برای این کار کافی است سفارش خود را ثبت کرده تا در اسرع وقت، آمبولانس در محل حاضر شود.

عزیزانی که در کرج زندگی می‌کنند نیز به راحتی امکان استفاده از خدمت آمبولانس خصوصی در کرج را دارند. فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از کرج سکونت دارید، در داخل شهر  زندگی می‌کنید یا حومه آن. برای دریافت خدمات کافی است سفارش خود را با یکی از راه‌های ارتباطی ثبت کنید و منتظر بمانید تا در زمان کوتاهی آمبولانس برسد.

چرا برای دریافت آمبولانس خصوصی باید به مراکز معتبر درخواست بدهیم؟

متخصصانی که همراه آمبولانس خصوصی اعزام می‌شوند باید به خوبی بتواند شرایط بحرانی را مدیریت کرده و به کمک‌های اورژانسی مسلط باشند از طرفی آمبولانس باید به لوازمی مثل برانکارد، ساکشن، پالس اکسی‌متر، اسکوپ، گلوکومتر و … مجهز باشند.

تمام مواردی که گفته شد از اهمیت بالایی برخوردارند اما قطعا برای پیدا کردن آمبولانس خصوصی با این ویژگی‌ها و به صورت شخصی با چالش‌هایی روبه‌ رو خواهید شد پس بهتر است برای دریافت آن به مراکز معتبر درخواست بدهید.

مراکز معتبر دارای مجوز رسمی و شناخته شده هستند و معمولا خدمات را با کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای مدرسی زادهخدمت دریافتی: امبولانس خصوصی
Read More
ما برای مراجعه به پزشک و حضور در بیمارستان برای عکس برداری از پای همسرم از سرویس آمبولانس خصوصی آسانیم استفاده کردیم. آمبولانس خیلی زود به محل رسید و از نظر بهداشت و اخلاق کادر خیلی عالی بود.
خانم رسولیخدمت دریافتی: آمبولانس خصوصی
Read More
من ساکن کرج هستم و برای انجام عمل دیسک کمر به تهران آمدم و عمل را در تهران انجام دادم. توی مسیر برگشت امکان نشستن در وسایل نقلیه عمومی را نداشتم و تصمیم گرفتم از آمبولانس خصوصی استفاده کنم. هزینه آمبولانس بسیار منصفانه و آمبولانس تمامی امکانات لازم را دارا بود.
آقای قنبریخدمت دریافتی: آمبولانس خصوصی
Read More
من مثل هرروز داشتم کار‌های خونه رو انجام می‌دادم و توی خونه تنها بودم که درد شدیدی در ناحیه شکم احساس کردم. فورا به پلتفرم آسانیسم تماس گرفتم و شرایطم رو بهشون گفتم. اون‌ها هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک فرد متخصص رو به همراه آمبولانس فرستادن و من رو به بیمارستان انتقال دادن. پزشک فورا دستور جراحی آپاندیس رو داد. من از آسانیسم بخاطر خدمات مفیدشون متشکرم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد آمبولانس خصوصی از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

اعزام آمبولانس خصوصی به محض تماس شما با مرکز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. اما زمان رسیدن آمبولانس بستگی به ترافیک شهری و دسترسی محل بیمار دارد.

پرستار و تکنسین همراه با آمبولانس به محل شما اعزام می‌شوند. در صورت درخواست شما، پزشک نیز همراه با کادر درمان در محل حاضر می‌شود.

هزینه آمبولانس خصوصی بستگی به خدمات درخواست کننده و فاصله بیمار تا مرکز درمانی یا مقصد مورد نظر دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

خیر. برای انتقال بیمار از تهران به هر نقطه‌ای از کشور آمبولانس خصوصی به محل اعزام می‌شود.

بله اگر با بیمارستان هماهنگی های لازم انجام شده باشد امکان پذیر است.

4/5 - (12 امتیاز)

16 پاسخ

  1. قیمت آمبولانس خصوصی بسته به نوع خدمات درخواستی می تواند بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل نمی توان قیمت خاصی را برای این کار اعلام کرد.
   هزینه و قیمت آمبولانس خصوصی بر اساس تعرفه آمبولانس خصوصی که توسط سازمان بهداشت و درمان کشور تعیین می شود و کلیه شرکت های ارائه دهنده خدمات آمبولانس خصوصی ملزم به رعایت آن هستند.

  1. آسانیسم هزینه خدمات خود را بر اساس هزینه تعیین شده توسط سازمان بهداشت و درمان تعیین می کند. اما بدیهی است در مواردی که بیمار مشکل جدی نداشته باشد و به صورت سرپایی درمان شود، با بیمارانی که به مراقبت های تخصصی و تجهیزات تخصصی غیر از پزشک نیاز دارند و خدمات کمتری ارائه می شود و بر هزینه اولیه تاثیر می گذارد.

 1. آیا خدمات امبولانس خصوصی در تمام ساعات شبانه‌روزی ارائه می‌شود؟

  1. بله اعزام آمبولانس خصوصی در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است.

 2. برای حمل بیمارم از بیمارستان به یک مرکز درمانی توی شهر خودم نیاز به ی آمبولانس دارم که تمام راه تجهیزات لازم را هم براش داشته باشه. آسانیسم می تونه این امکانات را در اختیار من قرار بده؟

  1. بله. همه آمبولانس های مرکز ما مجهزبه امکانات ویژه برای حمل بیمار تا مسافت های طولانی هستند.

 3. دیروز توی بدترین شرایط پدرم را مجبور بودم ببرم خونه. توی سایت دنبال ی مرکز معتبر می گشتم تا این که با سایت شما آشنا شدم و کامنت های افرادی را که از خدماتتون استفاده کردن خوندم و درخواست دادم. در کمترین زمان کارای من انجام شد و بدون هیچ مشکلی پدرم منتقل کردیم. ممنون ازتون. الان حال پدرم خوبه.

  1. خوشحالیم که پدر شما حالشون خوبه و خدمات ما مورد قبول شما بوده

 4. خسته نباشید. ما در زمان ترخیص بیمارمون علاوه بر ی آمبولانس همراه بیمار هم نیاز داریم. این شرایط توسط مجموعه آسانیسم قابل انجام است؟

  1. بله شما می توانید به هر تعداد که نیاز به خدمات آسانیسم دارید از ما درخواست کنید. مجموعه ما همیشه و در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان است.

 5. ببخشید به عنوان همراه بیمار میتونیم در آمبولانس حضور داشته باشیم تا رسیدن به بیمارستان مقصد؟

 6. سلام اعزام آمبولانس خصوصی فقط در تهران امکان پذیر است یا در شهرستان ها هم خدمات ارائه می شود؟ چون برای جابجایی پدر پیرم در شمال آمبولانس می خواهم.

  1. سلام برای شهرستان ها هم انجام میشود شما میتوانید برای درخواست خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *