آمبولانس نوزادان

آمبولانس خودرویی استاندارد و مجهز به تجهیزات پزشکی است که به منظور انتقال بیماران به مراکز درمانی استفاده می‌شود. آمبولانس‌ها انواع مختلفی دارند؛ یکی از این آمبولانس‌ها ، آمبولانس نوزاد است که به منظور حمل نوزاد به مرکز درمانی استفاده می‌گردد.

برخی از نوزادان ممکن است بعد از تولد دچار تنگی نفس یا بیماری‌های دیگر شوند که لازم است به منظور درمان، آن‌ها را به بیمارستان منتقل کنیم. در چنین شرایطی برای انتقال ایمن نوزاد به مراکز درمانی باید از آمبولانس مخصوص نوزاد که مجهز به بخش N.I.C.U است استفاده شود. اگر نوزاد شما به بیماری مبتلا است و نیاز دارید که او را به مراکز درمانی منتقل کنید می‌توانید از سرویس آمبولانس نوزاد پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم استفاده کنید.

آمبولانس‌های مخصوص نوزاد پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم به تمام تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و می‌توانند نوزاد شما را در شرایطی عالی و بدون هیچ گونه ریسکی به بیمارستان منتقل کنند.

تماس برای اعزام فوری آمبولانس

چه خدماتی نیاز دارید؟

آمبولانس نوزادان چیست؟

یکی از انواع آمبولانس خصوصی، آمبولانس نوزاد است که با نام انکولانس نیز شناخته می‌شود. این آمبولانس‌ها و کادر پزشکی همراه آن مخصوص نوزادان هستند و برای انتقال نوزاد و حفظ جان او آموزش دیده‌اند. از این آمبولانس‌ها برای نوزادان نارس و نوزادانی که وضعیت فیزیکی پایداری ندارند، به عنوان مثال مشکلات تنفسی و ریوی دارند، استفاده می‌شود تا نوزاد را به بیمارستان‌های تخصصی که مجهز به تجهیزات مورد نیاز است منتقل کنند.

اگر نوزاد شما به هر نوع مشکل سلامتی دیگری مبتلا است می‌توانید برای انتقال ایمن او به مراکز درمانی از آمبولانس مخصوص نوزاد استفاده کنید. آمبولانس حمل نوزاد یا NICU شرایط را برای انتقال امن و بدون مشکل نوزاد بیمارتان به مراکز درمانی فراهم می‌کند.

انتقال نوزاد با آمبولانس مخصوص

آمبولانس‌های مخصوص نوزاد به دستگاه‌های تنفسی و مانیتورینگ مجهز هستند که با استفاده از این دستگاه‌ها پزشک در زمان حمل نوزاد داخل آمبولانس وضعیت او را تحت نظر دارد. آمبولانس نوزاد به انکوباتور نیز مجهز است. کادر پزشکی همراه با استفاده از این دستگاه دمای بدن نوزاد را ثابت نگه می‌دارد و آن را متناسب با دمای محیط تنظیم می‌کند.

تجهیزات بخش N.I.C.U مانند بخش I.C.U بزرگسالان است با این تفاوت که این تجهیزات متناسب با اندام نوزادان طراحی شده است. وجود این تجهیزات در امبولانس مخصوص نوزاد خطرات انتقال نوزاد به مراکز درمانی را کاهش می‌دهد.

شرایط انتقال نوزاد با آمبولانس خصوصی نوزاد

 • آمبولانس‌های نوزاد باید به دستگاه‌های تنفسی، مانتورینگ و انکوباتور مجهز باشند. 
 • تمامی تجهیزات و اتصالات آمبولانس نوزاد باید متناسب با بدن نوزاد نصب شده باشند. 
 • نوزادان نسبت به بزرگسالان بدن و سیستم ایمنی ضعیف‌تری دارند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند، به همین دلیل هنگام انتقال آن‌ها به مراکز درمانی باید از امبولانس‌های مخصوص که از کادر پزشکی مجربی برخوردار است استفاده کنید. 
 • در صورتی که نوزاد شما مشکل تنفسی دارد حتما از آمبولانس‌های مخصوص نوزاد استفاده کنید که مجهز به دستگاه‌های تنفسی و مانیتورینگ هستند. 
 • برای درخواست آمبولانس نوزاد و انتقال نوزاد بیمارتان به مراکز درمانی باید به مراکز معتبری که به این آمبولانس‌ها مجهز هستند مراجعه کنید.
آمبولانس خصوصی نوزاد

هزینه آمبولانس حمل نوزاد

هزینه آمبولانس نوزاد از طرف سازمان بهداشت و درمان کشور مشخص می‌شود و تمام مراکزی که این سرویس را ارائه می‌دهند باید آن را رعایت کنند.

اما به طور کلی هزینه‌های آمبولانس مخصوص حمل نوزاد به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه برخی از عوامل موثر بر قیمت آمبولانس نوزاد را معرفی می‌کنیم:

 • تجهیزات پزشکی، تزریقات و داروهایی که‌ برای نوزاد مصرف می‌شوند. 
 • خدمات مورد نیاز نوزاد که توسط آمبولانس ارائه می‌شود. 
 • زمان درخواست آمبولانس نوزاد و میزان ترافیک شهری 
 • مسافت و فاصله بین محل بیمار و بیمارستان 
 • کادر پزشکی همراه آمبولانس حمل نوزاد 
 • مدت زمانی که آمبولانس در اختیار نوزاد است.

اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری در مورد هزینه آمبولانس مخصوص نوزاد داشته باشید می‌توانید همین حالا با آسانیسم تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

اعزام فوری آمبولانس نوزادان تهران و کرج با آسانیسم

پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم اماده ارائه سرویس آمبولانس نوزادان به ساکنین تمام مناطق شهر تهران و کرج است. بنابراین اگر در هر منطقه‌ای از کرج و تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید برای جابه جایی نوزادتان به مراکز درمانی یا حمل او از مکانی به مکان دیگر از سرویس آمبولانس مخصوص نوزادان آسانیسم بهره‌مند شوید. آمبولانس‌های خصوصی حمل نوزاد آسانیسم به تمام تجهیزات لازم از جمله انکوباتور، دستگاه‌های تنفسی و مانیتورینگ مجهز هستند؛ همچنین تمامی کادر پزشکی آسانیسم افرادی متخصص، با تجربه و آموزش‌دیده هستند و قبل از استخدام احراز هویت می‌شوند . آسانیسم به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی، بر عملکرد کادر پزشکی و رانندگان آمبولانس‌ها به صورت دوره‌ای نظارت دارد.

کارشناسان پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم در تمام روزهای هفته به صورت 24 ساعته پاسخگو و پشتیبان شما هستند؛ بنابراین در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره و همچنین اعلام نارضایتی از کار پرسنل آمبولانس نوزادان تیم پشتیبان آسانیسم پاسخگوی شما خواهد بود.

شما می‌توانید برای درخواست سرویس آمبولانس حمل نوزادان فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما جهت هماهنگی بیشتر و اطلاع از وضعیت و شرایط جسمانی نوزادتان با شما تماس خواهند گرفت سپس آمبولانس ویژه نوزاد را به همراه کادر پزشکی مورد نیاز به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنند.

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • رضا اصغری گفت:

  هزینه آمبولانستون برا نوزاد از کرج به‌تهران چقدره؟؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام هزینه آمبولانس متغیر است و به موقعیت جغرافیایی شما و عوامل دیگری بستگی دارند برای اطلاعات بیشتر میتونین با شماره های ما تماس بگیرید.

 • موسوی گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم چقد طول میکشه تا آمبولانس بیاد؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بسته مکان شما زمان رسیدن آمبولانس فرق می‌کنه ولی معمولا حدود 10 تا 20 دقیقه بعد تماس اورژانس میاد. اگه میخواهید آمبولانس خصوصی نوزاد بگیرید زمان رسیدن آمبولانس دست خود شماست.