همراه بیمار در تهران

یکی از نیازهای اساسی بیماران رسیدگی به امور شخصی آنهاست و با استفاده از همراه یا پرستار بیمار در تهران می توانید محیطی راحت را برای این عزیزان فراهم کنید.
بنابراین اگر یکی از اعضای خانواده شما به بیماری خاصی مبتلا است، توصیه می شود تا حد امکان از بستری شدن بیمار در بیمارستان خودداری کنید و با استخدام همراه مجرب و حرفه ای، خطر ابتلا به بیماری های عفونی و ویروسی را به دلیل بستری شدن در بیمارستان کاهش دهید.

اگر عزیزان شما نیاز به مراقبت های پرستاری دارند داشتن یک پرستار یا همراه بیمار میتواند در بهبود وضعیت ایشان تاثیر گذار باشد پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم آماده ی ارائه ی پرستار بیمار در شهر تهران میباشد.

همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار

چرا از آسانیسم همراه بیمار در منزل بگیرم؟

همراهان بیمار آسانیسم افرادی حرفه ای و اموزش دیده هستند که به بیمارتان در انجام کار های شخصی و روزمره (دوش گرفتن، دستشویی رفتن، تعویض لباس) کمک می کنند و در شرایط اضطراری وضعیت عزیزتان را به موقع به اورژانس و شما اطلاع می دهند؛ بنابراین بدون هیچ دغدغه و نگرانی مراقبت از عزیز بیمارتان را به ما بسپارید.

برخی از ویژگی های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم:

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل تهران

با استفاده از سرویس همراه بیمار در بیمارستان و منزل دیگر لازم نیست دائما نگران این مسئله باشید که چگونه وقتتان را بین همراهی بیمارتان و شغلتان تقسیم کنید. پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم سرویس همراه و پرستار بیمار در بیمارستان و منزل را توسط با سابقه ترین و بهترین همراهان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ساکن تهران و کرج ارائه می دهد. کافی است درخواست خود را از طریق اپلیکشن یا سایت آسانیسم ثبت کنید.

برای آشنایی بیشتر با سرویس همراه بیمار در منزل و بیمارستان ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

وظایف همراه بیمار در تهران

وظایف همراه بیمار

 

مسئولیت پذیر بودن همراه بیمار در تهران به هنگام حضور در بیمارستان
زیر نظر گرفتن وضعیت بیمار در هر زمان
حمایت مناسب از بیمار در هنگام بستری بودن
همراهی عاطفی لازم بیمار در شرایط جسمی و روحی بد
گزارش حال و هوای بیمار به پزشک متخصص او در صورت بدتر شدن وضعیت بیمار
فراهم کردن آسایش و راحتی بیمار در بیمارستان
همراه بیمار فردی منظم در انجام امور بیمار
دارای مهارت های مدیریت زمان عالی
داشتن قدرت بدنی برای جابجایی بیماران بد حال

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت همراه بیمار در تهران

از جمله عوامل مهمی که در قیمت همراه بیمار در تهران تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وضعیت جسمانی بیمار:

یکی از مهمترین عوامل موثر سلامت جسمانی بیمار است. اینکه بیمار چقدر سالم است یا چه نوع بیماری دارد می تواند بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد.
از طرفی باید به یاد داشته باشیم که اخلاق و وضعیت روحی بیماران در استخدام پرستار بیمار بی تاثیر نخواهد بود.
زیرا در بسیاری از موارد پیش می آید که بیمار بدخلقی و بداخلاقی زیادی دارد که پرستار را تحت فشار زیادی قرار می دهد.

خدمات پرستاری به درخواست خانواده:

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر هزینه یک پرستار تأثیر می گذارد، نوع خدمات پرستاری است که خانواده ها به آن نیاز دارند.
به عنوان مثال، ممکن است بیمار نتواند حرکت کند، در این صورت خانواده ها از همراه بیمار می خواهند تا کارهای روزانه را انجام دهند و به بیمار کمک کنند تا به دستشویی و حام برود.
بدیهی است در صورت نیاز به خدمات بیشتر از سوی همراه، هزینه و حقوق پرستار نیز به همان نسبت افزایش می یابد.

مدرک تحصیلی و تخصص پرستار:

گاهی اوقات فردی به بیماری خاصی مبتلا می شود که نیاز به مراقبت های پزشکی و درمان در منزل دارد. در این صورت باید از همراه بیمار که دارای مدرک پرستاری بوده و از ماهیت بیماری آگاهی کامل دارد برای مراقبت از بیمار کمک گرفت.
انجام کارهایی مانند تزریق، پانسمان و درمان های سرم در منزل نیاز به تجربه و مهارت دارد و بدون شک یک همراه بیمار ماهر بیشتر از یک پرستار غیر ماهر درآمد خواهد داشت.

ساعات حضور همراه بیمار:

یکی دیگر از عوامل موثر در نحوه تخمین حقوق و نرخ یک همراه بیمار در تهران، مدت حضور و ساعات کار او است.
گاهی اوقات خانواده درخواست می کنند که پرستار در زمانی که بیمار در خانه نیست در کنار او باشد. این بدان معناست که هدف آنها این است که پرستار ساعتی استخدام کنند.
اما اگر بیمار در خانه زندگی می کند، خانواده از همراه می خواهند که شبانه روز از بیمار مراقبت کند. بنابراین دستمزد پرستار بسته به ساعاتی که با بیمار سپری می کند متفاوت است.

فاصله بین محل سکونت همراه و بیمار:

در صورتی که خانواده از پرستار بخواهد تنها چند ساعت در روز از بیمار در منزل مراقبت کند، فاصله محل سکونت پرستار تا بیمار در نظر گرفته شده و بر هزینه نهایی استخدام همراه بیمار در تهران تاثیرگذار خواهد بود.
دور بودن محل زندگی همراه بیمار تا منزل فرد متقاضی بدون شک هزینه های رفت و آمد پرستار را زیاد می کند. در این صورت در زمان تعیین هزینه ها باید این موارد را در نظر گرفت.
لازم به ذکر است در صورتی که مسئولیت جابجایی همراه بیمار بر عهده اعضای خانواده بیمار باشد، نیازی به پرداخت این هزینه نیست.

استخدام همراه بیمار در تهران بیشتر برای چه کسانی ضرورت دارد؟

وقتی بیمار برای درمان در بیمارستان بستری می شود، نیاز به مراقبت مستمر دارد و یک همراه باید در کنارش باشد تا در کارهای شخصی کمک کند. اگر یکی از اعضای خانواده قادر به انجام این کار نیست، به جای او یک فرد با دانش و تجربه به نام همراه بیمار می تواند کمک بزرگی به آن ها و بهبود وضعیت بیمار کند.
به جز بیماران، افراد دیگری نیز هستند که برای داشتن شرایط زندگی خوب به بهترین شکل ممکن نیاز به مراقبت ویژه دارند. این گروه شامل افراد سالمند می شوند که در بیشتر موارد با بیماری های این دوران روبرو هستند و همیشه به کسی نیاز دارند که در کنار آن ها باشد. اگر به آنها کمک نشود از یک زندگی خوب و عادی محروم می شوند.

استخدام همراه بیمار در تهران بیشتر برای چه کسانی ضرورت دارد؟

 

در حال حاضر شرایط زندگی به گونه ای است که بسیاری از افراد نمی توانند از سالمندان مراقبت کنند و همین امر باعث ایجاد مشکلات زیادی برای آنها شده است. در ابتدا می توان تصور کرد که خانه سالمندان بهترین گزینه برای این افراد است.
اما اگر این موضوع را به تفصیل بررسی و تحلیل کنیم، خواهیم دید که این امر باعث ایجاد ناراحتی های روانی جدی برای سالمندان می شود و از طرفی روابط خانوادگی نیز قابل ترمیم نخواهد بود.
در این موقعیت استخدام همراه و پرستار بیمار با تخصص و تجربه کافی در این زمینه می توانید نگرانی ها را برطرف و شرایط بهتری برای زندگی عزیزانتان ایجاد کنید.
همراه بیمار در تهران کمک زیادی برای رفع نیازها و خواسته های سالمندان می کنند. یکی از مهم ترین نیازهای سالمندان داشتن همنشین و روابط اجتماعی است و در واقع باید گفت که این امر در کیفیت زندگی آنها نقش بسزایی دارد.
با حضور همراه بیمار خوب سالمندان دیگر احساس تنهایی نمی کنند و نیازهای آنها پاسخ داده می شود. متأسفانه خانواده هایی که یکی از اعضای خانواده آنها سالخورده است، تمایل دارند فقط به نیازهای جسمی او توجه کنند و به نیازهای روحی آن ها هیچ توجهی نمی شود.
یکی دیگر از رایج ترین دلایلی که مردم تصمیم می گیرند یک همراه بیمار را استخدام کنند، کار و سایر برنامه های روزانه است. هر یک از اعضای خانواده در این شرایط برای نظارت و مراقبت بهتر از بیمار و همچنین تمرکز روی کار خود نیاز به استخدام همراه بیمار دارند.
بدون شک همه ما برای استخدام یک همراه بیمار در تهران به دنبال مراکز معتبر هستیم. خدمات پرستاری آسانیسم با سال ها تجربه و با داشتن کادری مجرب و دلسوز این اطمینان را به شما می دهد تا در این مراحل سخت و دشوار شما خانواده های عزیزی و بیماران گرامی را همراهی کند.

چگونه همراه بیمار در منزل بگیریم

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با مراکز و موسسات خدمات پرستاری در منزل، در اقصی نقاط کشور  همکاری دارد؛ هنگامی که درخواست خدمات از طرف شما عزیزان در سایت، اپلیکیشن و… ثبت می‌شود؛ کادر آسانیسم برای هماهنگی‌های لازم و ارجاع درخواست شما به مراکز مربوطه با شما تماس خواهند گرفت؛ و به شما در انتخاب موسسات دلخواه و متناسب با نیازتان کمک خواهند کرد.

اگر در تهران زندگی می‌کنید؛ و شرایطی مناسبی برای همراهی با بیمارتان در بیمارستان را ندارید؛ نگران نباشید! آسانیسم ارائه دهنده خدمات همراه بیمار در بیمارستان و بیمار در منزل تهران، در کنار شما است. فرقی نمی‌کند در کجای تهران زندگی میکنید؛ آسانیسم از همه مناطق و محله‌های تهران برای ارائه این خدمت پشتیبانی می‌کند. برای دریافت خدمات کافی است؛ درخواست خود را در سایت ثبت کرده، و منتظر شوید تا کادرآسانیسم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و خدمات را با بهترین کیفیت ارائه دهند.

اگر در هر نقطه از شهر کرج زندگی می‌کنید، می‌توانید برای همراهی عزیزانتان در بیمارستان، تقاضای یک پرستار خوب و کاربلد را داشته باشید. پس از ثبت سفارش، هماهنگی‌های لازم از طرف همکاران ما صورت گرفته، و با خیال آسوده می‌توانید عزیزانتان را  همراه با پرستاران متعهد و خوش اخلاق آسانیسم، برای درمان به بیمارستان راهی کنید.

از کجا همراه بیمار در بیمارستان خوب پیدا کنم؟

همانطور که می‌دانید هنگامی که بیمار برای درمان در بیمارستان بستری می‌شود، به مراقبت‌ مداوم نیاز داشته و بهتر است؛ یک همراه برای کمک در انجام کار‌های شخصی در کنار او باشد.در صورتی که اعضای خانواده توانایی انجام این کار را نداشته باشند، باید در جست و جوی فرد آگاه و با تجربه برای جایگزینی بود.

در چنین شرایطی، جست و جو بین آشنایان و آگهی های مختلف است می‌تواند انتخابی اشتباه باشد. در نظر داشته باشید، کمک گرفتن از یک پرستار با تخصص و تجربه برای عزیزان شما خیلی مفیدتر از پرستار نا آگاه و کم تجربه است زیرا پرستار آگاه می‌تواند اطلاعات مورد نیاز پزشک را در اختیار او قرار دهد؛ نظارت دقیقی بر مصرف دارو داشته و با شناخت بهتر ناتوانی‌های بیمار به او در انجام کار‌ها کمک کند.او همچنین می‌تواند با اخلاق خوش، حواس بیمار را از درد و فضای بیمارستان دور کند.‌

به همین جهت بهتر است از موسسات و مراکز خدمات پرستاری معتبر کمک بگیرید و علاوه بر دریافت خدمت با کیفیت، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. آسانیسم به عنوان پلتفرم معتبر خدمات پرستاری در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای سبحانیخدمات درخواستی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای انجام عمل دیسک کمر، از پلتفرم آسانیسم پرستار گرفتم. ایشون با اخلاق خوش و دلسوزی، به صورت شبانه روزی و تا یک هفته، با من در بیمارستان همراه بودند و در روند درمان به من کمک زیادی کردند.
خانم بیضاییخدمات دریافتی: همراه بیمار
Read More
من و همسرم هر دو شاغل هستیم، زمانی که مادر همسرم برای انجام درمان کلیه باید در بیمارستان بستری می‌شد، همسرم امکان همراهی با ایشون رو نداشت. ما برای این مشکل از آسانیسم درخواست، پرستار با سابقه و خوب کردیم. پرستاری از مادر خانومم با کیفیت خیلی بالایی انجام شد و همگی راضی هستیم.
خانم رفیعخدمت دریافتی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای عمل آپاندیس نیاز داشتم که فورا بستری بشم.همسرم برای همراهی و مراقبت از پلتفرم آسانیسم، در خواست پرستار کردند. پرستار به سرعت خودشونو به بیمارستان رسوندند و برای جراحی خیلی بهم روحیه دادند. از آسانیسم متشکرم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد همراه بیمار از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بله. از جمله وظایف همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج علاوه بر مراقبت و نگهداری بیمار، جمع‌آوری نمونه‌های آزمایشگاهی و انجام کارهای اداری بیمارستان است.

تمام نیروهایی که تحت عنوان همراه بیمار در بیمارستان یا منزل در آسانیسم فعالیت می‌کنند احراز هویت شدند و مدارک شناسایی شان نزد ما وجود دارد؛ تمامی افراد سابقه کار داشته و دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان یا منزل بستگی به خدمات مورد نیاز بیمار  و تعداد ساعاتی که نیاز به حضور همراه دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

کمک در جابه جایی بیمار، نظارت بر تجویز دارو، اطلاع رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است.

5/5 - (1 امتیاز)

6 پاسخ

  1. من برای دو شب بیمارستان بستری هستم به یه مراقب احتیاج دارم که در بیمارستان همراهم باشه و کارهای اداریمم انجام بده امکانش هست ؟؟

    1. سلام دوست عزیر بله امکانش هست شما میتوانید برای درخواست پرستار با شماره ی 02191304433 تماس بگیرید

    1. سلام دوست عزیز بله برای شهر کرج هم پرستار داریم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی 02191304433 تماس بگیرید.

  2. اگه پرستار بیمار استخدام کنیم برای بیمارستان برای حدودا 4-5 روز بعدش هم که بیمار میاد خونه بمونه باید با شما قرار داد ببندیم؟

    1. بله دوست عزیز باید قرار داد منعقد شود برای زمان های بیشتری که پرستار اعزام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *