پرستار ساعتی سالمند

امروزه خانواده‌های ایرانی درگیر کار و زندگی روزمره هستند و برای مراقبت از عزیزان خود ترجیح می‌دهند از کمک یک پرستار در منزل برای رفاه حال پدر و مادر سالمند خود کمک بگیرند.

استخدام پرستار ساعتی از شرکت‌های معتبر بدون شک باعث تأمین امنیت و آرامش بیشتر خانواده و سالمند شده و از هزینه‌های اضافی و جابه‌جایی بیش از حد آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. پلتفرم آسانیسم با سوابق بسیار در زمینه پرستار سالمند در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جای جای تهران و کرج است.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم استخدام پرستار ساعتی انجام دهید؟

پلتفرم آسانیسم یکی از معتبر ترین پلتفرم ها در حوزه خدمات پرستاری در منزل است که با بهره گیری از نیرو های فعال خود و توانمندی شرکت های پرستاری دیگر سعی در ارائه بهترین خدمات در زمینه مراقبتی نموده است.

شما میتوانید پرستار ساعتی برای سالمند را در منزل را با ثبت در سایت و تماس با ما انجام دهید تا در کمترین زمان پرستاری متناسب با شرایط شما فرستاده شود.

 • نیروهایی با تجربه
 • کیفیت بالا در ارائه خدمات
 • قیمت مناسب در خدمات
 • احراز هویت نیروها
 • اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
 • پشتیبانی از نیرو ها

مراقب سالمند ساعتی در منزل

شما میتوانید بهترین مراقب سالمند ساعتی را برای خود استخدام کنید پلتفرم ما با مراکز پرستاری های دیگر قرار داد دارد و مناسبترین قیمت ها را در خدمات پرستاری ارائه میدهیم. برای آشنایی بیشتر با خدمت پرستاری از سالمند در منزل، ادامه محتوا را مطالعه نمایید.

ویژگی‌های پرستار ساعتی سالمند در منزل برای شهر تهران

ویژگی هایی که از یک پرستار ساعتی سالمند می‌توان انتظار داشت در بقیه پرستاران تمام وقت و نیمه وقت هم دیده می‌شود، با این تفاوت که یک پرستار ساعتی در منزل ساعات کاری کوتاه‌تری دارد و معمولاً باید یک یا چند ساعت خدمات با کیفیت ارائه دهد. او موظف است در همین ساعات کم وظایف خود را به درستی به پایان برساند تا رضایت خانواده ها را جلب کند. ویژگی‌های پرستار سالمند در منزل ساعتی تهران عبارت‌اند از:

 • داشتن برنامه دقیق و منظم در زمان رفت‌وآمد به محل کار
 • هماهنگ بودن با برنامه‌ریزی هر خانواده
 • داشتن زمان بندی دقیق در انجام کارها
 • استفاده صحیح از زمان در موقع انجام کار و حضور در منزل
 • مرتب و منظم بودن در حین کار
پرستار ساعتی برای کمک در راه رفتن سالمند

نحوه استخدام پرستار ساعتی

برای سالمندانی که از تنهایی رنج می‌برند، وجود یک پرستار در خانه می‌تواند آرامش خاطر خانواده‌ها و افراد را فراهم کند، بنابراین استخدام پرستار ساعتی یک نکته مهم است. برخی از خانواده‌ها ممکن است نیاز به استخدام یک پرستار ساعتی سالمند داشته باشند.

از مزایا و خوبی های استخدام پرستار این است که با گذر زمان و انس گرفتن سالمند با پرستار او احساس امنیت و آرامش می‌کنند و شما خیالتان راحت است که در زمان نبودتان همیشه فردی همراه و همدم آن ها است. از سوی دیگر پرستاران به مرور زمان با همه عادات و نیازهای سالمند آشنا شده و می‌توانند اقدامات لازم را برای بهبود سلامت آنها انجام دهد.

اگر در زمان استخدام از مرکز مربوطه بخواهید فردی که به عنوان پرستار به منزل شما می‌آید توانایی ارائه کمک های اولیه لازم را در شرایط خاص و مواقع حساس تا حد اضطرار داشته باشد می‌تواند کمک بزرگی به سالمند شما در زمان حوادث ناگوار کند؛ بنابراین، با داشتن چنین شخصی دیگر مطمئن هستید که سالمند شما به خوبی غذا می‌خورد، به خوبی استراحت می‌کند و از همه مهمتر از نظافت خوبی برخوردار است.

با استخدام یک پرستار ساعتی متخصص که از وضعیت جسمی و روحی سالمند شما آگاه است، می‌توانید مطمئن شوید که پدر و مادر پیرتان داروهای خود را به موقع مصرف می‌کنند.

ویژگی‌های یک پرستار ساعتی در منزل منظم و وقت شناس، قدرت بدنی لازم برای انجام کارهای روزانه و داشتن تجربه کافی در این زمینه است. مهمترین هدف در ارائه این خدمات به مردم تأمین رفاه سالمندان است و اینگونه است که پرستاران ساعتی برای ارائه خدمات به مردم در منازل خود استخدام می‌شوند.

یک پرستار ساعتی علاوه بر داشتن خصوصیات یک پرستار، باید کارش را باکیفیت انجام دهد؛ زیرا آنها باید در یک یا چند ساعت خدمات خود را به سالمند ارائه دهند.

یکی از دلایل مهم استفاده از خدمات استخدام پرستار شبانه روزی سالمند این است که بدون جابه‌جایی بیمار می‌توان شرایط خوبی را برای او ایجاد کرد تا از خدمات پزکی و پرستاری استفاده کند.

ساعات کاری پرستار

در بیشتر مواقع پرستار ساعتی به مدت 8 ساعت در روز برای شما خدمات ارائه می‌دهد. با این حال شما می‌توانید پرستار را به مدت 10 ساعت نیز استخدام کنید. در نظر داشته باشید که هزینه پرستار ساعتی به مدت زمان کاری او بستگی دارد و در برخی مواقع بهتر است پرستار شبانه روزی (24 ساعته) استخدام کنید.

وظایف پرستار سالمند در منزل ساعتی

سالمندان گروهی از افراد هستند که با افزایش سن نیاز به مراقبت و توجه ویژه خواهند داشت و باید به احساسات و عواطف آنها احترام گذاشت همان‌طور که می‌دانیم زندگی مدرن به گونه ای شده است که خانواده ها به دلیل مشغله کاری و درگیری در زندگی روزمره خود کمتر به سالمندان می‌رسند.

خانواده های ایرانی برای مواقعی که در خانه نیستند و نمی‌توانند از سالمندان خود مراقبت کنند، پرستار سالمند استخدام می‌کنند یکی از وظایف پرستار ساعتی سالمند این است که در غیاب آنها، پرستاران باید لحظات شیرینی را برای سالمندان فراهم کنند. یک پرستار با تجربه همیشه فردی منظم و وقت شناس بوده که با دقت زیاد کارها و امور سالمند را انجام می‌دهد. 

اگر پرستار قرار است از یک سالمند بیمار که در بستر افتاده و توان جابه‌جایی برای امور شخصی خود را ندارد نگهداری کند قدرت بدنی برای انجام کارهای روزمره و مهارت کافی در این زمینه مورد نیاز است.

همچنین او باید رفتاری کاملاً صمیمی و دوستانه با سالمند برقرار کند. اگر خانواده سالمند به پرستار اجازه می‌دهد او می‌تواند برای تفریح و پیاده روی سالمند را به پارک یا سینما ببرد.

وظایف پرستار ساعتی از سالمند در منزل تهران

تمام کارهای پرستار ساعتی در منزل

از کارهای پرستاران ساعتی مراقبت‌های بهداشتی است که یک کار تخصصی و امروزه روندی روبه‌رشد و پایدار دارد. پرستاران با ایده تعامل با سالمندان و تغییر زندگی آن‌ها برای بهبود شرایط روزمره به وجود آمده‌اند. زمانی که فرد مسنی قادر به مراقبت از خود نیست و خانواده او هم ساعت خالی و کافی ندارند، پرستاران برای ارائه مراقبت‌های پزشکی و همراهی با سالمند استخدام می‌شوند.

گاهی پرستاران باید بهترین رفتارهای سالمند آلزایمری را بلد باشند، و بتوانند به سالمندانی در محدودیت حرکت و فعالیت دست و پنجه نرم می‌کنند کمک می‌کنند تا بتوانند ساعت خوشی را در این دوران سپری کنند. به طور کلی، این پرستاران باید با دلسوزی و مهربانی از این دسته افراد مسن مراقبت کنند. یکی از خدمات مهم پرستار ساعتی مراقبت از سالمند بعد از جراحی است.

به خاطر داشته باشید که برخی از پرستاران و مراقبان در 24 ساعت شبانه روز کار می‌کنند و می‌توانند به امور منزل هم رسیدگی کنند. اما در نظر داشته باشید که بعضی پرستاران به نگهداری از سالمند در شیفت شب مشغول به کارند.

خدمات دیگری که پرستار سالمند انجام می‌دهد مراقبت از سالمندانی است که در بستر هستند یا نیاز به تزریق در طول روز دارند. در زیر برخی از خدماتی که پرستار ساعتی به بیمار ارائه می‌دهد آورده شده است:

 • انجام کارهای مربوط به استحمام سالمند
 • جابه‌جایی سالمندی که قادر به حرکت
 • ماساژ بدن سالمند بیمار برای جلوگیری از خشک شدن بدن او
 • اجرای بازی های تفریحی و آموزشی سالم
 • بانداژ زخم و تزریق آمپول های او در سر وقت
 • تهیه غذا طبق نظر خانواده و رژیم مخصوص سالمند

پرستار ساعتی سالمند بیمار در منزل

پرستار ساعتی سالمند بیمار در منزل

امروزه به دلیل زیاد شدن آب و هوای ناسالم و غذاهای صنعتی، بسیاری از بیماری‌های شایع و خطرناک افزایش یافته و سالمندان نیاز به مراقبت های پرستاری دارند. 

اگر اطرافیان و خانواده سالمند بیمار در طول شبانه روز یک شیفت از صبح یا عصر زمان کافی برای نگهداری از آن ها را نداشته باشند بهتر است از یک پرستار نیمه وقت کمک بگیرند؛ بنابراین اگر وقت زیادی برای انجام کارهای والدین بیمار خود در مقطعی از زمان را ندارید بهتر است استخدام پرستار سالمند را به صورت نیمه وقت را در اولویت کار خود قرار دهید تا سالمند شما در رفاه و آسایش بیشتری باشد.

وظایف پرستار ساعتی سالمند بیمار

از وظایف پرستار ساعتی سالمند میتوان موارد زیر را نام برد:

 1. انجام وظایف محوله در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا
 2. هماهنگی لازم با خانواده سالمندان هنگام نگهداری از او
 3. منظم و وقت شناس
 4. برقراری روابط مثبت و عاطفی با سالمند بیمار
 5. استحمام و بهداشت سالمند بیمار
 6. انجام فعالیت های آموزشی برای سالمندان بیمار برای روحیه بخشی؛ مانند مطالعه کتاب یا یادگیری یک بازی یا سرگرمی جدید
 7. ساخت بازی های آموزشی مفرح و سالم برای سالمند بیمار برای رهایی از مشکلات فکری و ذهنی
 8. شستشو و مراقبت سالمند بیمار
 9. تعویض لباس سالمند بیمار
 10. انجام پانسمان و تزریق آمپول و سرم در صورت داشتن تخصص
 11. تهیه غذا برای سالمند بیمار در منزل و بیمارستان در زمان بستری
 12. حرکت دادن سالمند بیمار
 13. ماساژ بدن سالمند بیمار برای برقراری گردش خون

پرستاری ساعتی در منزل مناسب چه سالمندانی است؟

در این میان سالمندان به سه گروه تقسیم می‌شوند که بر حسب وضعیت جسمانی و روحی باید برای آن‌ها پرستار ساعتی سالمند استخدام کنید. در دسته اول عده ای قرار دارند که برای برخی از ساعات روز فقط نیاز به یک فرد برای مراقبت دارند.

در دسته دوم این افراد در روزهای خاصی به خاطر مشغله کاری خانواده‌ها لازم می‌بینند که فردی در کنار آن ها باشد.

اما در گروه سوم افراد ناتوانی هستند که قادر به انجام کارهای خود نیستند و باید یک پرستار 24 ساعته در منزل همیشه در کنار آن ها باشد.

حال این سؤال برای برخی از ما پیش می‌آید که پرستار ساعتی در منزل مناسب چه سالمندانی است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم:

 • سالمندانی که برای انجام برخی کارهای شخصی نیاز به همراهی پرستار دارند.
 • سالمندانی که به خاطر بیماری نیاز به حضور فردی دارند تا آن ها را به پزشک ببرد.
 • سالمندان بیمارانی که نیاز به نصب سرم، تزریق آمپول، تعویض پانسمان، تعویض پوشک و غیره دارند.
 • سالمندانی که فقط به یک سری کارهای خانگی مثل آشپزی یا انجام کارهای اداری در برخی ساعات روز احتیاج دارند.

حقوق برای استخدام پرستار ساعتی از سالمندان

با توجه به اینکه این روزها درگیری فکری و کاری همه زیاد شده برخی مجبورند پرستار ساعتی برای سالمند استخدام کنند تا خدمات منحصر به‌ فردی را به آن ها ارائه دهد.

مواقعی وجود دارد که خانواده ها از خدمات 24 ساعته استفاده می‌کنند؛ اما مواردی هم وجود دارد که نیاز به خدمات ساعتی است. در زمان محاسبه حقوق پرستار عوامل زیادی تعیین کننده این مبلغ است. یکی از این موارد را می‌توان ساعت کاری پرستار عنوان کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد حقوق ساعتی پرستار برای افراد سالخورده و تمام هزینه‌های دیگر می‌توانید به صفحه قیمت پرستار سالمند روجوع کنید یا با شماره 02191304433 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

سخن آخر

با استخدام پرستار سالمند ساعتی دیگر نباید نگران باشید و به کمک تجربیات این افراد می‌توانید سالمند خود را با خیال راحت به آن ها بسپارید. به این نکته توجه کنید که اگر با آگاهی کامل فرد موردنظر را استخدام کنید می‌توانید در صورت مریض بودن سالمند خود تقاضا کنید تا شخص موردنظر از قدرت بدنی لازم برای انجام کارهای روزمره برخوردار باشد و با تجربه کافی در این زمینه به سالمند شما در مسیر بهبودی کمک کند.

این روزها خانواده ها مشغله بسیاری دارند، درگیری های بیرون از خانه زیاد است و به همین دلیل برخی از فرزندان قادر نیستند از پدر و مادر خود به خوبی مراقبت کنند و سعی می‌کنند پرستاری که مورد اعتماد است استخدام کنند. مرکز آسانیسم با استخدام پرستاران ماهر و با تجربه همیشه آماده ارائه خدمات ویژه برای شما و سالمندان عزیز است.

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با خدمات پرستاری در سراسر کشور همکاری می کند پس از ثبت درخواست برای هر خدمتی نماینده مربوطه با شما تماس می گیرد تا مناسب ترین پرستار مرکز را انتخاب کنید.

پرستار ساعتی سالمند در منزل

تهران

اگر ساکن تهران هستید، می توانید به راحتی از خدمات پرستاری آسانیسم درخواست مراقبت پرستار ساعتی در منزل را داشته باشید. پس از ثبت درخواست شما، پرستاران ما در کمترین زمان ممکن به محل انتخابی می ‌رسند تا خدمات با کیفیت بالا را ارائه کنند.

کرج

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به استخدام پرستار ساعتی سالمند در کرج برای نگهداری از سالمندان در منزل دارید، می توانید ازخدمات پرستاری آسانیسم استفاده کنید.

چرا استخدام پرستار ساعتی از آگهی ها و معرفی آشنایان روش مناسبی نیست؟

بسیاری از افراد برای مراقبت از سالمندان در میان دوستان و آشنایان به دنبال پرستار می گردند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در صورت عدم رضایت از خدمات به سالمندان، هیچ سازمانی به شما کمک نمی کند بنابراین بهتر است این خدمات را از سایت ها و پلتفرم های معتبری که دارای مجوز و کسب و کار مجرب و متخصص در ارائه این خدمات هستند جستجو کنید.

یک پرستار سالمند زمان زیادی را با سالمندان شما می گذراند، بنابراین باید فردی قابل اعتماد، متعهد، حرفه ای و دلسوز باشند تا خدمات لازم برای مراقبت از عزیزان شما را ارائه دهند بنابراین استخدام پرستار از طریق آگهی ها و روش های دیگر که در آن بر عملکرد پرستار نظارت نمی شود، نه تنها برای شما و عزیزانتان مفید نیست، بلکه می تواند بر نگرانی شما نیز بیفزاید.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت اعزام پرستار ساعتی باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند ساعتی از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟

دستمزد پرستار سالمند در منزل با توجه به وضعیت جسمانی سالمند، قرارداد نیمه وقت یا تمام وقت و در صورت نیمه وقت بودن تعداد ساعات کاری و انجام امور منزل متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

چگونه می توانم پرستار سالمند در منزل استخدام کنم؟

مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار سالمند مراکز خدمات پرستاری است. می توانید با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید تا در انتخاب پرستار مناسب به شما کمک کنند.

آیا می توانم پرستار سالمند در منزل شبانه روزی (24ساعت) استخدام کنم؟

استخدام پرستار به صورت پاره وقت و تمام وقت امکان پذیر است.

کی باید پرستار برای سالمندان استخدام کنیم؟

زمانی که سالمند شما توانایی انجام کارهای روزمره خود را نداشته باشد و به تنهایی قادر به فعالیت و حرکت نباشد بهتر است به فکر استخدام پرستار سالمند در منزل باشید.

آیا امور منزل بر عهده ی پرستار سالمند است؟

بستگی به شرایط سالمند و نوع قرارداد دارد، در صورت نیاز امور منزل توسط پرستار انجام می‌شود.

آیا پرستار میتواند سالمند بیمار را با توجه به شرایط جسمانی اش جابه جا کند؟

بله. کارشناسان آسانیسم با توجه به شرایط سالمند شما نیروی پرستاری را اعزام میکنند.

از کجا بفهمم پرستار سالمند سوءپیشینه ندارد؟

مدارک زیادی از پرستاران و افرادی که مشغول به کار در آسانیسم هستند درخواست میشود. یکی از این مدارک گواهی عدم سوءپیشینه است.

از زمانی که پرستار سالمند در منزل را درخواست کنم چقدر طول میکشد تا اعزام شود؟

از زمانی که با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید جست و جو و مراحل استخدام برای پرستار مناسب با شرایط شما شروع میشود و در اسرع وقت در محل حاضر می‌شود.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • ناهید عرب صاحبی گفت:

  عقد قرار داد حتما با خود سالمند باید انجام بشه ؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام قرارداد میتواند توسط فرزندان و نزدیکانشان هم انجام شود

 • iman گفت:

  پرستاران سالمندتون که ساعتی باشن هزینه هاش از چقدر شروع میشه برای 4 ساعت در روز ؟

  • آسانیسم گفت:

   هزینه ی پرستار سالمند میتواند بسته به وظایف او برای 4 ساعت متغیر باشد لطفا برای اطلاعات دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید.