پرستار برای نگهداری از سالمند شبانه روزی

به مرور زمان و با تغییراتی که در چرخه زندگی رخ می‌دهد، نیازهای سالمندان عزیز نیز دگرگون می‌شود. با بالارفتن سن، برخی از امور روزمره که به ظاهر ساده به نظر می‌رسیدند، ممکن است به چالشی برای سالمندان تبدیل شوند و اینجاست که مراقبت مداوم و 24 ساعته معنا پیدا می‌کند.

با یک پرستار سالمند شبانه‌روزی نه تنها خیال شما را از بابت رسیدگی دائمی به نیازهای فیزیکی و عاطفی عزیزانتان راحت می‌شود، بلکه چه در آرامش شب و چه در هیاهوی روز، مراقب از سالمند خانواده بصورت تمام وقت نگهداری می‌کند و امنیت و آسایش را برایشان به ارمغان می‌آورد. 

اگر دغدغه شما نیز تأمین بهترین مراقبت شبانه روزی برای سالمندان عزیزتان است، استفاده از خدمات پرستاری شبانه‌روزی آسانیسم راه حلی مطمئن و مناسب خواهد بود که می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی آن‌ها و آسودگی خیال شما منجر شود.

نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل
خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در خانه
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار سالمند شبانه روزی بگیریم؟

آسانیسم یک شرکت پرستاری قابل اعتماد در زمینه پرستار سالمند شبانه روزی است. این پلتفرم با هدف ارتقای سطح سلامت مردم و ارائه خدمات تخصصی در حوزه بهداشت و درمان از نیروهای فعال خود و مهارت پرستاران سایر شرکت‌های معتبر بهره برده است.

پرستارانی که با آسانیسم همکاری می‌کنند، با استعدادی درخشان و با تجربه‌ای در ارائه خدمات مراقبتی، لحظات آرام و ایمنی مثال‌زدنی را برای سالمندان شما ایجاد می‌کنند. ما در آسانیسم، ضمانت‌های چندگانه‌ای را تدارک دیده‌ایم تا شما هنگام استخدام پرستار شبانه‌روزی، نه تنها از مراقبت‌های فوق‌العاده‌مان بلکه از سطح بالای امنیت و خیالی آسوده نیز بهره‌مند شوید.

نیروهایی با تجربه در مراقبت از سالمند
ارزیابی عملکرد نیروهای شبانه روزی
قیمت مناسب در ارائه خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
پشتیبانی کامل در صورت تعویض نیرو

نگهداری شبانه‌ روزی از سالمند

ما طرف توافق با سایر مراکز معروف نگهداری از سالمندان شبانه روزی در تهران و کرج در آسانیسم می باشیم تا بتوانید در کمترین زمان مجرب‌ترین پرستار شبانه روزی سالمند را داشته باشید. به راحتی می‌توانید بهترین پرستاران زن و مرد را با نرخ‌های بسیار مناسب برای مراقبت از سالمندان خود به در طول شبانه روز استخدام کنید.

خدمات پرستاری سالمند شبانه روزی

در بعضی مواقع سالمندان از نظر جسمی سالم بوده و تنها به یک همدم سالمند نیاز دارند؛ که در انجام کار‌های روزانه با آن‌ها همراه شود. اما بعضی سالمندان به بیماری مبتلا هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند و در این شرایط نیاز به خدمات پرستاری سالمند شبانه روزی دارند.

آیا پرستار برای مراقبت شبانه روزی از سالمند نیاز است؟

خدمات مراقبت و پرستاری 24 ساعته از سالمندان می‌تواند بسیاری از مشکلات این دوران را بهبود بخشد به عنوان مثال از زمین خوردن و سقوط سالمندان جلوگیری کرده و با مراقبت و توجه صحیح از بروز بیماری‌های شایع جلوگیری می‌کند.

همچنین سالمندانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده‌اند یا در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی هستند، می‌توانند از خدمات پرستار شبانه روزی نیز بهره‌مند شوند. با این کار می‌توانید نگهداری 24 ساعته سالمند را در این دوران به نحو احسن انجام دهید.

چالش‌های مراقبت شبانه روزی سالمند بدون پرستار

نگهداری شبانه روزی از سالمندان در خانه خودش می‌تواند چالش‌های متعددی داشته باشد و موجب فرسایش و ناراحتی در بین خانواده شود. در ادامه، چالش‌های اصلی این نوع مراقبت را بررسی می‌کنیم:
 1. نیاز به توجه و مراقبت مستمر: سالمندان ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز به مراقبت‌های حیاتی احتیاج داشته باشند، از جمله کمک برای مصرف داروها، رفع نیازهای شخصی یا بهداشتی، و رعایت رژیم غذایی خاص.
 2. مسائل مربوط به سلامتی: وجود بیماری‌های مزمن یا پیشرفته، مانند زوال عقل یا بیماری‌های قلبی، می‌تواند در مدیریت نگهداری روزمره و مراقبت درست از سالمند مشکل ایجاد کند.
 3. فشارهای عاطفی و روانی: مراقبت از سالمندان ممکن است برای مراقبان خانگی فشار عاطفی زیادی به همراه داشته باشد، به‌ ویژه در صورتی که با دشواری‌هایی مانند بیماری‌های آلزایمر روبرو باشند.
 4. چالش‌های مالی: هزینه های مراقبت شبانه‌روزی سالمند می‌تواند به سرعت جمع شود، مخصوصاً اگر نیاز به خدمات تخصصی و پزشکی داشته باشید.
 5. تربیت و آموزش: تعامل با تکنولوژی‌ها و دستگاه‌های جدید پزشکی و همچنین اطلاع از روش‌های جدید مراقبتی نیازمند آموزش دائمی مراقبان و خانواده است.
 6. ضرورت انعطاف‌پذیری: شرایط سالمندان می‌تواند به سرعت تغییر کند، بنابراین لازم است مراقبان توانایی واکنش سریع و انعطاف‌پذیری در برنامه‌ریزی‌های خود را داشته باشند.
 7. تعارض برنامه‌ها: مراقبت شبانه‌روزی ممکن است با برنامه‌ریزی‌های کاری یا تحصیلی افراد خانواده شما تداخل داشته باشد، که این امر می‌تواند به حس تنفر به سالمند یا چالش در زمان‌بندی برای کارهای شخصی تبدیل شود.

چالش‌های نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

هر چند مواجهه با این چالش‌ها دشوار است، اما راه‌های متعددی برای مدیریت آن‌ها وجود دارد. استفاده از خدمات پرستاری سالمندان شبانه روزی حرفه‌ای، می‌تواند به حل و فصل برخی از این دشواری‌ها کمک کرده و تجربه مراقبت از سالمندان را برای شما و عزیز مسن خود دلپذیرتر سازد. پرستار 24 ساعته مانند فرشته‌ای باری از دوش شما بر می‌دارد و در عین حال به نحو احسن از سالمند مراقبت می‌کند.

پرستار شبانه روزی سالمند بیمار

هنگامی که سالمند با بیماری یا مشکلات این‌چنینی دست و پنجه نرم می‌کند وظایف پرستار شبانه روزی سالمند جهت مراقبت‌های بیش‌تر، کنترل و کمک در بهبود بیمار افزایش می‌یابد. به هر اندازه بیماری سالمند وخیم‌تر باشد به همان اندازه ناتوانی‌های او افزایش یافته و نیاز به دریافت خدمات بیش‌تری پیدا می‌کند.

کمک در انجام تمرینات تجویز شده، یادآوری زمان مصرف دارو‌ها و تهیه آن‌ها، کنترل رژیم غذایی متناسب با بیماری، تعویض پوشک سالمند در صورت ناتوانی حرکتی و دیگر مشکلات فیزیکی یا روحی نمونه از از وظایفی است که با توجه به بیماری و نیاز سالمند، به وظایف پرستار شبانه روزی افزوده می‌شود.

گاهی نیاز است بیمار برای پیمودن روند درمان در بیمارستان بستری شود؛ در این شرایط نیز این امکان وجود دارد که پرستار به عنوان همراه بیمار در بیمارستان حضور یافته و از عزیزان شما مراقبت کند. همراه شدن پرستار سالمند به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به دلیل آگاهی پرستار نسبت به وضعیت بیمار، دانش کافی برای نگهداری از سالمند در بیمارستان، آشنایی به امور بیمارستان و توانایی در کمک‌های اولیه و شرایط بحرانی و.. .می‌تواند برای سالمند بیمار مفید باشد.

وظایف پرستار 24 ساعته سالمند:

پرستار 24 ساعته برای سالمند موظف به انجام خدمات زیر است و باید آن را به بهترین شیوه به شما ارائه دهد.

 • کمک به انجام تحرک، ماساژ و پیشگیری از ایجاد زخم بستر در سالمند
 • یادآوری و توجه به مصرف صحیح دارو
 • یاری رساندن در انجام فعالیت های روزمره و شخصی(کمک به حمام و لباس پوشیدن)
 • تنظیم ساعت خواب سالمند
 • مراقبت از سالمند در هنگام خواب ایشان
 • هم صحبتی با سالمند
 • انجام اقدام‌های بهداشتی برای نگهداری از سالمند پوشکی
 • توجه به رژیم غذایی سالمند
 • انجام تزریقات در صورت نیاز
 • چک کردن فشار خون، قند خون و تمام شرایط سالمند
 • تماس با اورژانس در صورت نیاز

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه خدمات پرستار سالمند که برای شما عزیزان تهیه کردیم را مطالعه کنید.

وظایف پرستار سالمند شبانه روزی

مزایای پرستار شبانه روزی سالمند (چرا پرستار تمام وقت درخواست دهیم؟)

پرستار تمام وقت می‌تواند حتی در نبود شما به امور سالمند رسیدگی کند و خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی را برای عزیزان مسن شما در خانه خودشان ارائه دهد، این خدمات مزایای بسیاری هم برای سالمند و هم برای اعضای خانواده دارد که عبارت‌اند از:

مراقبت از عزیزان کهونت سال در خانه خودشان:

 اغلب سالمندان با زندگی طولانی‌تر در خانه‌های خود احساس رضایت می‌کنند. آنها حتی در شرایطی که دیگر نمی‌توانند وظایفی مانند خانه داری، خرید مواد غذایی، حمل و نقل یا مراقبت شخصی را مدیریت کنند، می‌توانند در خانه خودشان احساس امنیت کنند.

حفظ ایمنی سالمند را پرستار تمام وقت تضمین می‌کند: 

از مشکلات مزمن سلامتی گرفته تا از دست دادن حافظه، برخی از سالمندان شرایطی دارند که آنها را در معرض خطر سقوط یا سایر نگرانی‌های ایمنی قرار می‌دهد. خدمات پرستاری شبانه روزی به شما این اطمینان را می‌دهد که عزیزان شما پشتیبانی لازم را برای ایمنی در خانه دارند.

همراهی سالمند در فعالیتها و سرگرمی‌ها: 

بسیاری از سالمندان بدون داشتن کمک و همراه، نمی‌توانند کارهایی که دوست دارند را ادامه دهند. پرستاری از سالمند شبانه روزی این فرصت را به آنها می‌دهد تا سالمندان علایق خاص و سرگرمی‌های مختلف را دوباره از سر گیرند تا به عزیزان شما کمک کند زندگی را دوست داشته باشد.

کمک به فرزندان سالمند در مراقبت از والدینشان: 

محبت نسبت به والدین سالخورده چیزی است که در قلب هر فرزندی جای دارد. شما بی‌شک آن‌ها را عمیقاً دوست دارید و به فکر سلامت و رفاه‌شان هستید. اما درست نیست که مسئولیت مراقبت شبانه روزی از آن‌ها را به تنهایی بر دوش بکشید. اجازه دهید که پرستاران سالمند حرفه‌ای از والدین شما مراقبت کنند و کمی از بار بر دوش شما را کاهش دهند. 

با تکیه بر تخصص و دلسوزی مراقبان ما، شما می‌توانید خطرات فرسایشگر استرس خانوادگی و فردی را به حداقل برسانید و آرامش و اطمینان خاطر به دست آورید که از هر جهت، پدر یا مادر شما در بهترین دست‌ها قرار دارند.

از مزایای دیگر میتوان موارد زیر را نام برد:

 • افزایش کیفیت مراقبت و امنیت بیشتر برای سالمند
 • صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد سالمند برای چک کردن وضعیت سالمند به بیمارستان
 • کاهش خطرات ابتلا به بیماری های عفونی
 • حفظ استقلال در سالمندان
 • آرامش اعضای خانواده
 • آگاهی از وضعیت شبانه روزی سالمند

مزایای مراقب شبانه روزی سالمند در منزل با آسانیسم

چرا برای نگهداری شبانه روزی سالمند از خانه سالمندان استفاده نکنیم؟

تحقیقاتی که توسط مراکز معتبری نظیر کتابخانه پزشکی آمریکا و منتشر شده توسط Pubmed، نشان می‌دهد که سکونت طولانی‌مدت سالمندان در مؤسسات نگهداری از سالمند مانند خانه سالمندان اغلب منجر به احساس انزوا، افسردگی و فشارهای روحی شده که متاسفانه گاهی به نتایجی شدیدتر از جمله افکار یا اقدام به خودکشی ختم می‌شود.

نگهداری از سالمند بصورت شبانه روزی، به حفظ حس استقلال و امنیت عاطفی سالمند کمک می‌کند و می‌تواند جایگزین مناسبی نسبت به این مراکز باشد.به همین دلیل، توصیه می‌شود تا استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت و 24 ساعته در خانه را در نظر داشته باشید. این گونه مراقبت‌ها، اشتراک گذاری لحظات و خاطرات در محیطی دوستانه را ممکن می‌سازد، که نه تنها از شدت بیماری‌های دوران سالخوردگی می‌کاهد، بلکه لبخند را بر لبان عزیزانمان می‌نشاند.

پرستار شبانه روزی از عزیزان شما مراقبت می‌کند

قیمت نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

از مهمترین چالش هایی که در هنگام استخدام پرستار به آن برخورد می‌کنید قیمت پرستار شبانه روزی در محل است که در این قیمت ها میتواند بسته به نیاز شما تغییر کند.

هزینه پرستار سالمند شبانه روزی از 11,000,000 تومان شروع شده و بسته به فاکتورهای مختلف قابل تغییر است. از فاکتورهای مهمی که در قیمت پرستار تمام وقت تاثیر گذار است میتوان موارد زیر را نام برد:

 • محل سکونت شما که عامل مهمی است و در هزینه‌های رفت و آمد پرستار موثر است. چون او در خانه به صورت شبانه روزی ماندگار است هزینه رفت و آمد زیاد روی قیمت کلی تاثیر نمی‌گذارد و بیشتر برای پرستار سالمند ساعتی مهم است. 
 • اگر شرایط جسمانی فرد به گونه ای باشد که در انجام کارهای روزانه پرستار خللی ایجاد کند و کارهای او افزایش یابد بر حقوق پرستار نیز تاثیر میگذارد.
 • وزن سالمند
 • اگر پرستار علاوه بر پرستاری از فرد باید به امور منزل نیز بپردازد قیمت آن نیز افزایش می یابد.
 • اگر در روزهای تعطیل نیاز به پرستار داشته باشید بر حقوق پرستار تاثیر دارد.

بنر پرستار سالمند

پرستار برای سالمند در شبانه روز با آسانیسم

برای همه ما شرایطی به وجود آمده که عزیزانمان نیاز به مراقبت داشته باشند؛ اما زمان یا دانش کافی برای مراقبت از آن‌ها را نداشته باشیم. ممکن است با خود بگوییم کاش فرد قابل اعتمادی پیدا می‌شد که در تمام ساعات از سالمند من در خانه خودش مراقبت می‌کرد که نگرانی‌های من را کمتر کند و به والدینم بهترین خدمات را ارمغان دهد.

آسانیسم یک پلتفرم خدمات پرستاری و پزشکی معتبر در نگهداری از سالمند شبانه روزی در تهران و کرج است که با استفاده از کادر مجرب و کاربلد تمام امور پرستاری و نگهداری سالمند مثل پرستار شبانه روزی سالمند، پرستار بیمار، پرستار سالمند خانم، سالمند بیمار، پرستار سالمند ویلچری و دیگر نیازهای مراقبتی را در اختیار شما عزیزان می‌گذارد.

 عزیزانی که در تهران، کرج یا حومه آن زندگی می‌کنند، امکان استفاده از سرویس پرستاری و نگهداری از سالمند شبانه روزی در تهران و کرج را دارند. برای استخدام خدمات لازم است سفارش خود را با یکی از راه‌های ارتباطی ثبت کرده یا با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند شبانه روزی از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

پرستار شبانه روزی سالمند با توجه به نیاز سالمند شما خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. این خدمات می‌تواند شامل تهیه برنامه غذایی مناسب، غذا دادن به سالمند، کمک به سالمند در انجام امور شخصی، همراهی با سالمند جهت مراجعه به پزشک، گردش و انجام کار‌ها اداری، دارو دادن به سالمند طبق دستور پزشک، چک کردن فشار خون و قند خون، سنجش سلامتی عمومی و غیره باشد. 

عوامل زیادی در تعیین قیمت پرستار شبانه روزی سالمند تاثیر دارند. خدمات ارائه شده، ساعات حضور پرستار، روز‌های حضور پرستار، فاصله پرستار تا منزل شما و انجام فعالیت‌های اضافی تعدادی از این عوامل هستند.برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

بله. پرستار با توجه به نیاز سالمند، انتخاب و اعزام می‌شود. برای استخدام پرستار سالمند بیمار باید هنگام ثبت سفارش، اطلاعات لازم را در اختیار همکاران ما قرار دهید.

مناسب‌ترین راه برای استخدام پرستار سالمند شبانه روزی سالمند، کمک گرفتن از موسسات و مراکز معتبر خدمات پرستاری است. شما می‌توانید پرستار مورد نظر خود را از پلتفرم معتبر آسانیسم استخدام کنید. برای ثبت سفارش کافی است درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت ثبت کنید یا با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

بستگی به شرایط فرد نوع قرارداد دارد، در صورت نیاز امور منزل توسط پرستار انجام می‌شود.

4.6/5 - (5 امتیاز)

44 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز.
   بله، خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل به مدت سه روز در هفته هم ارائه می شود.

 1. سلام. من برای بعد از عمل جراحی نیاز به پرستار شبانه روزی سالمند دارم ولی به مدت ۲ هفته. امکان پذیره؟

  1. سلام نیما عزیز. بله با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 2. سلام، هزینه بستری شدن در بیمارستان کم‌ تره یا مراقبت شبانه روزی سالمند؟

  1. نوید عزیز سلام، هزینه پرستار شبانه روزی برای سالمند، نسبت به پرستار نیمه وقت یا ساعتی، بیش‌تر است اما در مقایسه با بستری شدن سالمند بیمار در بیمارستان یا ماندن در آسایشگاه سالمندان، علاوه بر آرامش بیش‌تر، هزینه ها نیز کاهش می‌یابد.

 3. اگر سالمند نیاز به مراجعه به پزشک داشته باشه، پرستار سالمند رو همراهی می‌کنه؟

  1. بله همراهی با سالمند برای مراجعه به کلینیک و انجام هماهنگی‌های لازم بر عهده پرستار شبانه روزی سالمند می‌باشد.

 4. امکان نگهداری سالمند، در صورتی که هیچ یک از اعضای خانواده حضور نداشته باشن وجود داره؟

  1. بله در شرایطی که سالمند تنها زندگی می‌کند یا خانواده قصد سفر دارند، می‌توانند با توجه به نیاز سالمند از خدمت پرستار شبانه روزی، نیمه وقت یا ساعتی استفاده کنند.

 5. سلام سالمند من نیاز به مراقبت ویژه داره چون مبتلا به بیماری قلبی هست. آیا پرستاری که اعزام می‌کنید می‌تونه ازش مراقبت کنه؟

  1. سلام، آسانیسم با توجه به وضعیت سالمند و نیاز‌های او، پرستار اعزام میکند. هنگام ثبت سفارش، شرایط بیمار را قید کنید تا با توجه به نیاز شما، پرستار مناسب در اختیارتان قرار گیرد.

 6. پدر بزرگ و مادر بزرگ من احتیاج به یه پرستار دارند که شبانه روز به کارهاشون برسه و مواظبشون باشه. چطور می تونم قیمت هاتون ببینم؟

  1. لطفا با تیم ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. 02191304433

 7. برای مدتی می خوام برم سفر کاری و مجبورم پدرم رو تنها بذارم. پرستاری توی مجموعه شما از آقایون هست که بتونه همه روز شبانه روز کنارش باشه و کاراش انجام بده؟

  1. بله این امکان در آسانیسم وجود دارد. لطفا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 8. سلام و خسته نباشید. ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. اگر کار پرستاری سالمندی که برای مادرم گرفتم رو نپسندیدم میشه این نیرو را عوض کنیم؟

  1. سلام . بله، پرستار 24 الی 48 ساعت به صورت آزمایشی (با پرداخت هزینه) شروع به کار می کند و در صورت رضایت شما و سالمند عزیزتان به کار ادامه می دهد. در غیر تعویض میشود

  1. برای اطلاع از لیست قیمت ها می توانید با شماره های داخل سایت تماس برقرار کنید. کارشناسان آسانیسم در طول 24 ساعت شبانه روز پاسخ گوی سوالات شما هستند.

 9. سلام مراقبت از سالمند به تنهایی در منزله یا می شه در جای دیگه مثل محل کار انجام داد؟

  1. سلام وقت بخیر. این موضوع را باید با کارشناسان ما در میان بگذارید. در صورت متحمل شدن هزینه های جابجایی، گزینه ای برای مراقبت از سالمندان وجود دارد.

 10. وقت بخیر نگهداری از سالمند به چه صورت انجام میشه؟ و پرستار چه خدماتی را ارائه میده؟

  1. وقت شما بخیر. نگهداری از سالمند شما به شیوه های مختلفی میتواند صورت بگیرد که بسته به نیاز سالمند شما و بودجه ای که توانایی هزینه آن را دارید صورت میگیرد. برای استخدام پرستار 24 ساعته میتوانید از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

 11. سلام میخوام از پرستاری که برام فرستادین تشکر کنم من برای نگهداری سالمند در منزل از شما خدمت گرفته بودم تا الان که همه چی خوبه

 12. مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل به چه صورت انجام میشه آيا تنها یک پرستار فرستاده میشه ؟

  1. سلام وقت بخیر اگر منظورتون این هستش که تنها یک نفر فرستاده میشه به صورت اجباری و شما حق انتخاب ندارید خیر شما میتونید با پرستار های مختلف مصاحبه کنید و پرستار سالمندی که مد نظرتون هستش رو انتخاب کنید تا از سالمند عزیز شما نگهداری کند

 13. من میخواستم بگم نگهداری سالمند که توخونه خودش باشه بتونم براش.خدمت کنم برای خودم هم خانه باشه هم کار میتونید برام.ردیف کنید

 14. سلام
  مادرم الزایمری هست ۷۰٪
  پوشاکی هست با پای خودش تولت می‌رود
  ۹۲سال دارد از سلامت نسبی برخوردار هست
  خواهش می‌کنم هزینه ماهیانه را برایم بگویید

  متشکرم

  1. سلام آقای صادقیان، لطفا برای اطلاع از قیمت با شماره 02191304433 تماس بگیرید.
   ممنون از شما

 15. نگهداری از سالمند شبانه روزی تو شهر تهران قیمت هاش به چه چیزی بستگی داره؟

  1. این قیمت ها به محل سکونت شما، امور منزل، شرایط بیمار تعداد و افرادی که در منزل هستند بستگی دارد

 16. پرستاری که شبانه روزیه و استخدامش میکنیم اگه از کارش راضی نباشیم بعد سه ماه امکان تعویضش هستش چون از قراردادمون زمان خیلی کمی مونده

  1. بله هر زمانی که کار پرستار خود راضی نبودید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای تعویض پرستارتان اقدام کنیم

 17. سلام اگر ما با شرکتتون قرار داد برای مراقبت از سالمند به صورت شبانه روزی ببندیم ولی سالمند ما در طی قرارداد فوت کنه و ما مبلغ فرانشیز شرکت رو هم داده باشیم مبلغ ما عودت داده میشه؟

  1. شرکت در این موارد بنا به بند های قرار داد نهایت همکاری را با شما انجام میدهد.

 18. سلام. پدرم آلزایمر گرفته و جدیدا خیلی شبا اذیت میکنه. بهتر نیست برای نگهداری شبانه روزی ازش به خانه سالمندان بفرستمش؟

  1. سلام و خسته نباشید
   معمولا پرستار برای نگهداری از سالمند به صورت شبانه روزی بهتر از خانه سالمندان هست. با این حال شرایط پدرتون خیلی مهمتر بوده برای همین می‌توانید با مشاورین تماس داشته باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 19. سلام
  من دنبال پرستار هستم که ۲۴ ساعته بابام رو بپاد و پیشش زندگی کنه و ازش مراقبت کنه و هم صحبتش بشه چقدر میشه این کار؟

  1. سلام خانم مونا عزیز

   هزینه مراقبت ۲۴ ساعته از سالمندان معمولاً متفاوت هست و به شرایط پدر بستگی داره در صورتی که فکر می‌کنید پدر مشکل یا بیماری خاصی نداره می‌توانید از همدم سالمند استفاده که پرستار سالمند ارزان‌تر هستند ولی تمام خدمات مراقبتی و هم صحبت شدن با عزیز شما را انجام می‌دهد. ولی اگر مراقب سالمندی را میخواهید که از پدر مراقبت های حرفه ای داشته باشد یا اگر پدر پوشکی هستند و می‌خواهید پرستار سالمند شبانه روزی بگیرید هزینه بیشتر می‌شود. در صورت نیاز حتما با مشاوران تماس بگیرید تا جز به جز هزینه ها را به شما توضیح بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *