پرستار بیمار در منزل به مریض غذا می‌دهد

در دورانی که سلامتی عزیزان مورد توجه خاصی قرار می‌گیرد، مراقبت از بیمار یکی از مهم‌ترین کارها در رسیدن به راه سلامت است. پرستار بیمار در منزل با تخصص و حرفه‌ای بودن، به عزیزان شما در درمان بیماری‌ها کمک کند. در محیط صمیمی و آرام خانه، پرستار با ارائه خدمات مختلف، کیفیت زندگی بیمار شما را بهبود می‌بخشد.

در این مقاله، به بررسی خدمات پرستاری از بیمار در منزل می‌پردازیم. از وظایف این افراد در مراقبت از بیمار گرفته تا خدمات خاص پزشکی برای افراد مختلف مانند کودکان و سالمندان بیمار، همه جنبه‌های مراقب مریض را پوشش می‌دهیم. همچنین، در این مقاله به دلایل نیاز به پرستار بیمار در منزل، قیمت‌گذاری خدمات، و سایر جنبه‌های یافتن پرستار بیمار نیز می‌پردازیم.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

پرستار بیمار در منزل کیست؟

پرستار بیمار در منزل یک فرد حرفه‌ای است که خدمات مراقبت از بیماران در محیط خانگی ارائه می‌دهد. این مراقبان با داشتن تجربه لازم، به بیماران کمک می‌کنند تا در محیط آرام و آشنا خود به بهبودی برسند و نیازهای پزشکی و مراقبتی آنها برآورده شود.

دلایل نیاز به پرستار بیمار در منزل

چرا پرستار بیمار در منزل بگیریم؟ استخدام پرستار برای مریض مزایای بسیاری برخوردار است که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است:

 • مراقبت حرفه‌ای: پرستاران با تخصص و آموزش درست، مراقبت حرفه‌ای و موثری را برای بیماران فراهم می‌کنند.
 • آسایش در محیط آشنا: بیمار در خانه احساس آرامش و آسایش بیشتری خواهد داشت و سریع‌تر بهبود میابد.
 • پیشگیری از عفونت: طبق نشریه مطالعات انجام شده در آمریکا خطر عفونت در بیمارستان حدود 9 درصد بوده که این شماره در بیمارستان‌های ایران بیشتر است. در محیط خانگی، احتمال ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی کاهش می‌یابد، که یکی از مزایای انتخاب مراقب بیمار در منزل است.
 • انعطاف بیشتر در برنامه‌ریزی: پرستار بیمار در منزل انعطاف بیشتری در برنامه‌ریزی و ارائه خدمات را دارد و می‌تواند خود را با نیازهای خاص بیمار تطابق دهد.
 • حفظ حریم شخصی: این مزیت برای سالمندان خیلی بارز است. به جای فرستادن سالمندی که مریض شده به خانه سالمندان و سلب استقلال وی می‌توانید در خانه از سالمند نگهداری کنید.
نظارت شرایط بیمار توسط مراقب مریض در منزل

وظایف پرستار بیمار در منزل

وظیفه اصلی پرستار بیمار در منزل مراقبت و نگهداری از بیماران است. این وظیفه شامل برخی کارها و اقدامات مراقبتی یا پزشکی است که تمام آن را در بخش زیر تشریح داده‌ایم.

استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی 

یکی از مسئولیت‌های اساسی مراقب بیمار خانگی، ارائه خدمات استحمام و نگهداری از نظافت شخصی بیماران است. این عملیات حیاتی، نه تنها به بهبود شرایط بهداشتی بیمار کمک می‌کند بلکه برای تقویت حالت روحی و افزایش راحتی ایشان نیز مفید است. پرستار با دقت و به صورت حرفه‌ای، ایمنی و راحتی بیماران را تضمین می‌کند.

مراقبت و نگهداری از بیمار

مراقب مریض شخصی مسئولیت مراقبت و نگهداری از بیمار را بر عهده دارد. این شامل پیگیری دقیق وضعیت فیزیکی بیمار، نظارت بر تغییرات در وضعیت جسمانی و روحی ایشان، نگهداری از سالمند پوشکی و ارائه مراقبت‌های به‌منظور حفظ سلامت و کیفیت زندگی بهتر است. در صورت هرگونه تغییر شرایط مریض، پرستار وظیفه دارد که خانواده را آگاه سازد و اقدامات لازم برای بهبود ایشان را انجام دهد.

تعویض پانسمان

اگر بیمار به هر دلیل پانسمان شده است. پرستار بیمار می‌تواند با توجه به دستورات پزشک پانسمان او را با رعایت اصول بهداشتی تعویض کند.

تعویض سوند

برخی از پرستاران قابلیت تعویض سوند در منزل را نیز دارند. برای اینکه مطمئن شوید پرستار قابلیت تعویض سوند را نیز دارد، در طول ثبت سفارش به تیم کارشناسی آسانیسم اعلام کنید.

جابه‌جایی بیمار زمین‌گیر یا ناتوان

برخی بیماری‌ها و آسیب‌ها باعث می‌شوند که بیمار نتواند از روی تخت بلند شود یا خودش را حرکت دهد. در این شرایط بیمار به شدت در خطر عارضه‌هایی مانند زخم بستر قرار می‌گیرد. برای جلوگیری از زخم بستر مخصوصا در سالمندان پرستار بیمار باید او را هر چند ساعت یک بار جابه‌جا کند.

متاسفانه خیلی وقت‌ها خانه‌های سالمندان خدمات جابه‌جایی سالمند ناتوان را به درستی انجام نمی‌دهند و زمانی که فرد مسن به زخم بستر مبتلا می‌شود، هیچ مسئولیتی قبول نمی‌کنند. برای همین اگر می‌خواهید از سالمند یا مریض ناتوان خود زخم بستر نگیرد بهتر است از پرستار بیمار در خانه استفاده کنید تا بتوانید کار او را چک کنید.

مراقبت زمان فیزیوتراپی

بیشتر بیماری‌های مفاضل و حرکتی برای درمان به فیزیوتراپی نیازمند هستند. در این مواقع بهتر است یک فرد زمان انجام ورزش‌های فیزیوتراپی پیش بیمار باشد تا از او مراقبت کند و مطمئن شود که ورزش‌ها طبق دستور فیزیوتراپ انجام می‌شود. در این مواقع پرستار می‌تواند با فیزیوتراپ هماهنگی‌های لازم را داشته باشد و در انجام فیزیوتراپی در منزل به بیمار کمک کند.

انجام فیزیوتراپی توسط پرستار بیمار در منزل برای

رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل

نگهدار مریض با نظارت دائمی بر وضعیت درمانی ایشان، اطمینان حاصل می‌کند که برنامه‌های درمانی به‌درستی اجرا شده تا بهبودی بیماران درست انجام شود. این شامل نظارت بر داروها، اندازه‌گیری علائم حیاتی، و ارتباط مستمر با تیم درمانی مرتبط می‌شود.

چه کسانی از خدمات نگهداری بیمار در منزل بهره‌مند می‌شوند؟

تمام افرادی که از بیمارستان ترخیص شده‌اند، بیماری خاصی دارند و همچنین افرادی که مبتلا به بیماری‌های حاد و مزمن هستند می‌توانند از خدمات نگهداری بیمار در منزل بهره شوند. به عنوان مثال فردی که مبتلا به بیماری ام اس بوده، ممکن است توانایی انجام امور روزمره را از دست بدهد. برای مبتلایان به این بیماری، وجود یک پرستار مریض بسیار کمک کننده خواهد بود. همچنین کسانی که مبتلا به بیماری‌های زیر هستند از خدمات نگهداری بیمار در منزل بهره‌مند خواهند شد.

 • بیماری آلزایمر (انجمن آلزایمر گزارش می‌دهد که سالانه بیش از 5 میلیون نفر تحت تأثیر آلزایمر قرار می‌گیرند)
 • بیماری پارکینسون
 •  بیماری‌های قلب
 • COPD یا همان بیماری مزمن ریوی
 • دیابت
 •  سرطان

بسیاری از بیماران مبتلا به دیابت نوع I یا نوع II  ممکن است به نظارت پزشکی مکرر نیاز داشته باشند. همچنین برخی از افرادی که مبتلا به سرطان هستند و تحت درمان قرار دارند، ممکن است به مراقبت تسکینی یا کمک پزشکی شدیدتری نیاز داشته باشند.

چرا برای پرستار سالمند در منزل از آسانیسم استفاده کنیم؟

زندگی سالمندان نیازمند مراقبت و حمایت خاصی است، و خدمات پرستاری در منزل آسانیسم با ارائه راه‌حل‌های فوق‌العاده مناسب و کیفیت برتر، به افراد سالمند فرصت می‌دهد تا در آسایش و راحتی در محیط خانگی خود به زندگی ادامه دهند.

خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه‌روزی

آسانیسم با اعزام پرستار بیمار به صورت روزانه، شبانه یا 24 ساعته، خدمات مراقبت بیمار را در تمام زمان‌ها به شما ارائه می‌دهد. پرستاران ما هرموقع که شما نیاز دارید دسترس هستند تا خدمات نگهداری شبانه روزی سالمند یا بیمار برای شما انجام دهند.

خدمات با کیفیت و تخصصی

آسانیسم خدمات پرستاری را به صورت تخصصی و با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. از مراقبت‌های پایه تا خدمات پرستاری پیشرفته، همه به دقت و با توجه به نیازهای خاص هر فرد به شما یا عزیزان شما ارائه می‌شود.

پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای

آسانیسم با افتخار دارای تیمی از پرستاران، بهیاران و مراقبان حرفه‌ای و آموزش‌دیده است که با داشتن تجربه و مهارت‌های لازم، به بهترین نحو ممکن به نیازهای مریض پاسخ می‌دهند. آنها به استفاده از تجربه و مهارت های خود کیفیت زندگی بیمار را بهبود می‌دهند.

نظارت مستمر بر روند انجام کار

آسانیسم تضمین می‌کند که بر روند ارائه خدمات مراقبان نظارت می‌کند. با این کار شما می‌توانید اطمینان پیدا کنید که تمام نیازهای مریض به بهترین کیفیت ممکن و همان طور که شما انتظار دارید انجام شود.

انواع پرستار برای مراقبت از مریض در خانه

نوع پرستاری که شما نیاز خواهید داشت به شرایط بیمار شما بستگی دارد. این افراد به چند دسته تقسیم می‌شوند.

مراقب بیمار

مراقب بیمار برای کسانی که شرایط خطرناکی ندارند و فقط نیاز به مراقبت‌های ساده دارند گزینه مناسبی است و بیشتر سالمندان سالم این خدمات را انتخاب می‌کنند.

بهیار

بهیار به صورت تجربی و با گذراندن دوره‌های مخصص در امور درمانی بیماری‌های مختلف تعلیم دیده و برای افراد مریض که کمی بیماریشان پیچیده است مناسب است.

پرستار

پرستار شخصی حرفه‌ای و آموزش دیده در دانشگاه‌ها پزشکی (کارشناسی پرستاری) است که به خانه شما اعزام می‌شود. این افراد حرفه‌ای بوده و در تمام شرایط می‌توانند از بیمار مراقبت نمایند. آن‌ها همچنین می‌توانند از تجهیزات پیشرفته پزشکی استفاده کنند تا به نحو احسن از افراد مریض در خانه خودشان مراقبت کند. شرکت آسانیسم نرس اعزام نمی‌کند.

پرستار بیمار در خانه

ساعات کاری خدمات مراقبت از بیمار در منزل

پرستار بیمار روزانه

پرستار بیمار روزانه به طور 8 ساعت از شنبه تا 5 شنبه وظیفه نگهداری از بیمار را دارد.

پرستار بیمار شبانه 

پرستار بیمار شبانه روزانه 12 ساعت وظیفه مراقبت از بیمار دارد.

پرستار بیمار شبانه روزی

برای کسانی که نیاز به مراقبت 24 ساعته در روز دارند، پرستار بیمار شبانه روزی بهترین گزینه است.

قیمت و دستمزد پرستار بیمار در منزل

قیمت و دستمزد این خدمات تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که باید به دقت ارزیابی شوند. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

 • نوع خدمات: محدوده خدمات نگهداری خانگی از بیمار می‌تواند شامل مراقبت‌های پایه یا خدمات تخصصی نظیر پانسمان، تزریقات، و فیزیوتراپی باشد. هرچه خدمات مورد نیاز پیچیده‌تر باشند، قیمت نیز افزایش می‌یابد.
 • تعداد ساعت کار پرستار: مدت زمانی که مراقب بیمار در خانه شما حضور دارد نیز به عنوان یک عامل مهم در تعیین قیمت در نظر گرفته می‌شود. خدمات ساعتی، روزانه یا شبانه‌روزی هر کدام قیمت متفاوت دارند.
 • مکان جغرافیایی: هزینه‌های پرستاری در مناطق مختلف ایران ممکن است متفاوت باشد. هزینه زندگی و استانداردهای محلی نقش مهمی در تعیین قیمت دارند.
 • تجربه و تخصص پرستار: افراد با تجربه و تخصص بالاتر معمولاً دستمزد بیشتری دارند. توانمندی‌ها و تخصص‌های خاص نیز بر تعیین هزینه تأثیرگذارند.
 • شرکت ارائه‌دهنده خدمات: شرکت‌های مختلفی خدمات پرستاری ارائه می‌دهند و هر یک ممکن است تعرفه‌ها و قیمت‌های متفاوتی داشته باشند.

با توجه به متغیرهای ذکر شده، قیمت پرستار بیمار در منزل در بازه 14,000,000 تا 20,000,000 تومان به صورت ماهانه در خرداد 1403 است. این بازه قیمت به عنوان یک نمونه از مراقب بیمار شبانه روزی بوده و براساس شرایطی که در بالا ارائه کردیم متغیر است. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر، توصیه می‌شود با شرکت‌ پرستاری آسانیسم تماس بگیرید و از همکاران ما قیمت قطعی را دریافت نمایید.

انواع خدمات پرستاری بیمار

در ارائه خدمات پرستاری بیمار، آسانیسم به عنوان یک ارائه‌دهنده معتبر و متخصص، خدمات گسترده‌ای ارائه می‌دهد تا نیازهای متنوع بیماران را به بهترین شکل ممکن تامین کند. این خدمات شامل مراقبت از افراد مریض در تمام سنین مختلف است. در کل برخی از خدمات پرستار شامل موارد زیر است.

پرستار سالمند بیمار 

پرستار سالمند در صورتی که عزیز شما بیمار باشد می‌تواند به نحو احسن از ایشان مراقبت کند.

پرستار کودک بیمار

در صورتی که فرزند عزیز شما مریض باشد و نیاز به مراقبت‌ها خاص داشته باشد امکان بهره‌برداری از خدمات پرستار کودک امکان پذیر است.

پرستار بیمار برای کودک

خدمات پرستاری از بیمار مبتلا به صرع در منزل

پرستاران ما با داشتن تجربه در مراقبت از افراد مبتلا به صرع، خدمات متخصصانه‌ای ارائه می‌دهند. این خدمات شامل نظارت بر حملات صرع، مراقبت‌های اورژانسی، ارائه پشتیبانی به خانواده و آموزش نحوه درست مراقبت از بیمار است.

خدمات پرستاری پس از سکته مغزی

پس از سکته مغزی، نیاز به مراقبت بیمار سکته مغزی در منزل و دوره نقاهت ویژه وجود دارد. پرستار بیمار متخصص، از بیماران در دوره نقاهت فرد مراقبت می‌کند و می‌تواند انجام فیزیوتراپی در منزل فرد را نظارت کند تا دوره فیزیوتراپی پس از سکته مغزی به درستی طی شود.

خدمات پرستاری پس از سکته قلبی

برای افرادی که سکته قلبی گذرانده‌اند یا بیماری نارسایی قلبی دارند، خدمات مراقبتی همراه بیمار در بیمارستان یا پرستار بیمار نیز در اختیار شما است؛ برخی از این خدمات شامل تهیه و تولید غذاهای سالم، نظارت بر فشار خون مریض، مدیریت داروها و تنظیم برنامه ورزشی مناسب برای دوران نقاهت پس از سکته قلبی است.

پرستاری از بیمار بعد از سکته قلبی برای فرد بسیار حیاتی است

خدمات پرستاری بیمار در منزل بعد از جراحی

بعد از جراحی، مراقب می‌تواند همراه بیمار در بیمارستان باشد و بعد از ترخیص وی می‌تواند در خانه از زخم و پانسمان بعد از جراحی مریض مراقبت کند. آن‌ها همچنان وظیفه پیگیری و نظارت بر مصرف داروهای تجویز شده را نیز دارد. بسته به جراحی مریض شما، پرستار بیمار می‌تواند در انجام فیزیوتراپی نیز مراقب شما یا عزیز شما باشد.

خدمات پرستاری از بیماری ام‌اس

پرستار بیمار با داشتن دانش لازم در مورد این بیماری، سعی می‌کند تا شرایط و محیط بهتری برای زندگی فرد مبتلا به ام اس را فراهم کرده و در انجام کارهای مختلف روزمره به ایشان کمک کند.

خدمات پرستاری از بیمار سرطانی

پرستاران ما با ارائه خدمات مراقبتی و حمایت، به بیماران مبتلا به سرطان کمک می‌کنند تا با آرامش و خیال راحت دوره درمانی خود را طی کنند.

خدمات پرستاری از مریض پارکینسونی

اگر خود یا عزیزتان به بیماری پارکینسون مبتلا شده‌اند و می‌خواهید از آنان در منزل مراقبت کنید، می‌توانید برای نگهداری درست از او خدمات مراقبت از بیمار پارکینسون در منزل را درخواست کنید.

خدمات مراقبت از بیماری‌های تنفسی

 افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مانند بیماری مزمن انسداد ریوی (COPD) ممکن است به کمک در مراقبت‌های تنفسی نیاز داشته باشند. در این صورت شما می‌توانید از خدمات پرستاری از بیمار در خانه استفاده کنید تا مریض شما در خانه خود مراقبت شود.

خدمات پرستاری از بیمار مبتلا به کرونا در منزل

با این که دوران پاندمی کرونا گذشته شده، در شرایط ویژه مانند شیوع بیماری در خانواده، شرکت آسانیسم خدمات اعزام پرستار در خانه را دارد.

خدمات نگهداری بیمار در منزل برای سالمندان

هرکسی می‌تواند از خدمات نگهداری بیمار در منزل بهره‌مند شود اما به طور معمول، سالمندان گروه اصلی هستند که ممکن است به نگهداری در خانه نیاز داشته باشند.

با این حال، اکثریت قریب به اتفاق افرادی که از خدمات پرستاری در منزل بهره‌مند می‌شوند، سالمندان هستند. نگهداری از سالمندان در منزل به آنها اجازه می‌دهد تا در آرامش و با خیال راحت در خانه‌های خود بمانند. علاوه بر آن وضعیت کلی سلامتی آنها به طور مداوم توسط یک پرستار بیمار کنترل می‌شود.

با این حال هرکسی که از مراقبت‌های بهداشتی در منزل استفاده می‌کند، لزوماً یک فرد مسن نیست. بیماران جوانتر ممکن است پس از یک آسیب دیدگی یا به دنبال بیماری غیر منتظره به این خدمات نیاز داشته باشند. نگهداری در منزل ممکن است برای این دسته از بیماران جوان بسیار مهم باشد، مخصوصاً اگر آن‌ها دور از خانواده خود زندگی می‌کنند یا اعضای خانواده‌شان نتوانند از کار خود مرخصی بگیرند، استخدام مراقب بیمار در منزل بهترین گزینه برایشان خواهد بود.

نکات نگهداری از بیمار در خانه بدون پرستار

در صورتی که احساس می‌کنید نیازی به پرستار بیمار در منزل ندارید و می‌توانید خودتان از بیمار نگهداری کنید، نکات زیر را دقت نمایید.

 • پشتیبانی خانوادگی: حضور و همکاری خانواده در نگهداری از بیمار امری اساسی و موثر است.
 • تجهیزات و ملزومات پزشکی: فراهم کردن تجهیزات و وسایل پزشکی لازم برای مراقبت از بیمار در خانه اهمیت دارد.
 • هماهنگی با تیم درمانی: هماهنگی بین پزشکان و سایر اعضای تیم درمانی ضروری است تا مراقبت از بیمار به بهترین شکل صورت گیرد.
 • اطمینان از امنیت: اطمینان از امنیت و ایمنی بیمار در خانه از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.
 • برنامه ریزی دقیق: برنامه‌ریزی دقیق برای مراقبت، داروها، و پیگیری‌های پزشکی، کلیدی در نگهداری از بیمار در خانه است.

با رعایت این نکات می‌توانید از بیمار خود نگهداری کنید. ولی در صورتی که احساس می‌کنید نمی‌توانید این نکات را به درستی انجام دهید یا نگران سلامتی مریض هستید، پرستار بیمار در خانه را در لیست گزینه‌های خودتان قرار دهید.

اینفوگرافی که مراحل استخدام کردن پرستار بیمار در منزل را توضیح میدهد

دریافت خدمات پرستار بیمار در منزل با آسانیسم

با افتخار اعلام می‌کنیم که پرستاری از بیماران در منزل، یکی از خدمات پر درخواست شرکت آسانیسم است. انگیزه‌ی همیشگی ما ارائه بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتریان بوده که در راستای آن تمام توجه را گذاشته‌ایم. در صورت نیاز به خدمات پرستاری در منزل یا درخواست اطلاعات بیشتر درباره قیمت پرستار بیمار در منزل، با خیالی آسوده می‌توانید با مشاوران ما با شماره 02191304433 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در انتظار صحبت با شما هستند و آماده ارائه‌ی اطلاعات دقیق و کامل هستند.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار بیمار در منزل از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

مراحل استخدام پرستار بیمار چگونه است؟

برای انتخاب پرستار بیمار در منزل اول با مشاوران ما صحبت می‌کنید و شرایط بیمار را توضیح می‌دهید. در صورت امکان اعزام پرستار مشاوران ما قیمت و هزینه‌های پرستار بیمار را به شما شرح می‌دهند و چند پرستار را به صورت کاندید به شما معرفی می‌کنند تا با تماس بگیرند. بعد از انتخاب شما پرستار به صورت آزمایشی 2 روز با حقوق برای شما کار می‌کند و در صورت پذیرفتن پرستار، با شرکت قرارداد می‌بندید.

چه مزایایی دارد که یک پرستار بیمار در منزل استخدام کنم؟

این خدمت امکان مراقبت در محیط آرام و آشنا را فراهم می‌کند، از عفونت‌های بیمارستانی جلوگیری می‌کند و مراقبت فردی و حرفه‌ای را ارائه می‌دهد.

آیا می‌توانید برنامه مراقبتی را با نیازهای خاص بیمارم هماهنگ کنید؟

بله، پرستار بیمار می‌تواند خودش را با برنامه پزشکی مریض هماهنگ کند. مطمئن شوید که همه جزئیات برنامه پزشکی و شرایط بیمار را به پرستار شرح دهید.

چقدر زمان می‌برد تا پرستار بیمار در منزل اعزام شود؟

پس از درخواست، تلاش می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن یک پرستار ماهر را برای مراقبت از بیمار اعزام کنیم.

آیا هزینه‌های مراقبت در منزل با پوشش بیمه قابل پوشش است؟

خیر، متاسفانه بیمه خدمات پرستار بیمار در منزل را پرداخت نمی‌کند. ولی با این حال می‌توانید با بیمه خود مشاوره کنید تا مطمئن شوید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • مرتضی افخمی گفت:

  سلام یه سوال
  این خدمات فقط مختص بیماری خاصی هست یا برای هر کسی که بیمار باشه میشه درخواست داد؟ من بابام مریضه و هی سرفه میکنه ولی چون قرصاشو یادش میره و نمیخوره خوب نمیشه. منم سرکار میرم و وقت ندارم پیشش باشم میشه برای این هم پرستار فرستاد؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام مرتضی جان
   بله امکانش هست، همه مریضان قابلیت استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل رو دارند. ولی اگه وضعیت پدرتون زیاد شدید نیست ولی مسن هستند ممکنه پرستار سالمند برای شما گزینه مناسب تری باشه. باز هم بهتره با مشاوران ما تماس بگیرید تا بتونن بهتر شما رو بهتر راهنمایی کنند.

 • لیلا گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا پرستار برای 10 روز اعزام می‌کنید؟

  • آسانیسم گفت:

   با سلام
   بله پرستار بیمار به صورت دوره‌ای هم اعزام می‌شود.

 • کیانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  تعرفه پرستار بیمار برای یک ماه چقدر میشه؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پرستار بیمار بهتر است با متخصصان ما تماس بگیرید.

 • علیرضا گفت:

  ببخشید من عمل جراحی دارم و تنها هستم میخوام برای دوران نقاهت پرستار بگیرم چطور می تونم انجامش بدم؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   برای دوران نقاهت عمل جراحی ما می‌تونیم نیرو برای شما بفرستیم. پرستار بیمار در طول دوران نقاهت، آشپزی، نظافت، برنامه ریزی دارو و کمک به راه رفتن و حرکت کردن را به شما ارائه میدهد. در صورتی که باید به پزشک مراجعه کنید پرستار مریض هم می‌تونه همراه شما به مطب بیاد. اگر قبل از جراحی به پرستار نیاز داشته باشید هم ما می‌تونیم برای شما همراه بیمار در بیمارستان بفرستیم تا به نحو احسن از شما مراقبت بشه. قیمت پرستار بیمار اعزام شده هم به احتمال حدود 500 تا 1 میلیون تومان در روز میشه بدون فرانشیز شرکت. هر سوال دیگه داشتید و برای کسب قیمت دقیق خدمات میتونید به کارشانسان ما تماس بگیرید. امیدوارم که این اطلاعات برای شما مفید باشه.