استخدام پرستار سالمند

استخدام پرستار سالمند در منزل برای برقراری ارتباط مؤثر بین سالمند و پرستار به جهت ارتقا سلامت جسمی و روانی سالمند و همچنین افزایش کیفیت مراقبت از آن مسئله مهمی است.

مراکز مختلفی وجود دارند که خدمات را در کیفیت و قیمت های مختلف ارائه می دهند آسانیسم یک مرکز خاص در ارائه مراقبت های پرستاری است که دارای تجربه، تخصص، سابقه، گستره خدمات و محبوبیت میباشد.

اگر شما نیاز به پرستار سالمند دارید میتوانید برای دریافت مشاوره کامل و انتخاب بهترین گزینه ها با توجه به وضعیت سالمندان در منزل و بودجه مالی خود با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم برای استخدام پرستار سالمند مناسب خود ثبت سفارش کنید.

استخدام پرستار سالمند در منزل
استخدام پرستار سالمند
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار سالمند استخدام کنیم؟

آسانیسم یکی ازمعتبرترین و قابل اعتماد ترین پلتفرم ها در ارائه خدمات پرستاری است و استخدام پرستار از چنین مجموعه معتبری مزایای زیادی نسبت به استخدام پرستار به صورت شخصی دارد.

تمامی پرستاران مجموعه ما با تجربه و صلاحیت بالا هستند و برای آسودگی خاطر شما ضمانت های متعددی را در حین کار در مراکز ما ارائه کرده اند.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

استخدام مراقب سالمند در منزل

هنگامی که استخدام مراقب سالمند در منزل را از مراکز معتبری مثل پلتفرم آسانیسم انجام دهید از مزایای دریافت بهترین پرستاران و مراقبت سالمند خانم و آقا، با مناسب‌ترین قیمت، برخوردار می‌شوید بعلاوه آسانیسم با سایر مراکز پرستاری از سالمند طرف قرار داد است و به شما امکان دریافت خدمت، در نقاط مختلف تهران و کرج با کم‌ترین زمان را می‌دهد.

در این مقاله به مواردی اشاره می‌کنیم تا در تصمیم گیری آگاهانه برای انتخاب خدمات پرستاری در منزل به شما کمک کند.

استخدام پرستار سالمند تهران

نکاتی که در زمان استخدام پرستار سالمند باید در نظر داشته باشید

اگر نیازمند استخدام پرستار سالمند در منزل هستید، آیا می‌دانید چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟ اگر می‌خواهید شخصی را برای کمک در امور مراقبت از عزیز سالمند خود استخدام کنید باید به نکات مهمی قبل و حین استخدام یک پرستار سالمند مناسب توجه داشته باشید تا بهترین خدمات را دریافت کنید. 

زمانی که جایی را جهت استخدام پرستار سالمند در منزل نمی‌شناسید یا تردید دارید که به دنبال چه فردی برای استخدام باید باشید، یافتن مراقب و استخدام نگهدار سالمند در تهران و شهر های دیگر کمی چالش‌برانگیز می‌شود. 

مراقبان و پرستاران سالمند در منزل وابسته به نیازتان خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند بنابراین شما می‌خواهید بدانید که به کدام نوع از خدمات ما نیازمند هستید، چه چیزی را باید در ارائه دهندگان خدمت واجد شرایط جستجو کنید، چگونه می‌توانید آنها را استخدام کنید و در آخر اینکه نحوه پرداخت هزینه پرستار چطور خواهد بود.

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم پاسخ‌ های مورد نیاز خود را دریافت کنید و به شما در یافتن مناسب‌ ترین و دلسوزترین مراقب‌های سالمندان در منزل کمک کنیم.

قبل از استخدام پرستار سالمند نیازهای خود را ارزیابی کنید

وقتی تصمیم گرفتید که از کجا می‌توانید پرستار یا مراقب خود را پیدا کنید، سریعا تماس نگیرید. در عوض لیستی دقیق از وظایفی را که انتظار دارید خدمات پرستاری در منزل به شما ارائه دهد، تهیه کنید همچنین می‌توانید انتظارات خود را به هنگام استخدام یادداشت کنید.

شما باید تعیین کنید که سطح کار نیمه وقت است یا تمام وقت؟ آیا سالمند شما نیازمند خدمات شبانه روزی دارد یا خیر؟ آیا پرستار در خانه بماند یا می‌تواند بعد از 5 بعد از ظهر به خانه برود؟ در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام استخدام پرستار سالمند مناسب به آنها توجه کنید:

 • وظایفی که مراقب باید انجام دهد و تعداد دفعات آن به عنوان مثال مراقبان سالمند باید هفتگی خانه‌داری انجام دهند، بیمار را به ملاقات پزشک برسانند یا به بیمار کمک کنند هر روز حمام کند.
 • اگر عزیزان شما بی‌اختیاری ادرار یا آلزایمر دارند به انواع مراقبت‌های تخصصی توسط مراقبان نیاز دارند.
 • آیا شما با مراقب خانم راحت هستید یا آقا؟
 • در صورتی که سالمند شما سالم است، آیا فقط نیاز به یک همدم سالمند دارید؟

پرستار سالمند در منزل از آنجا که ساعات زیادی از روز را در خانه شما زندگی می‌کند، باید خصوصیاتی را به همراه داشته باشد که بتوانید به او اعتماد کنید خصوصیاتی که می‌تواند باعث امنیت شما و سالمند عزیزتان باشد و سبب شود نسبت به یک مراقب در خانه احساس راحتی کنید به عنوان مثال برخی از ویژگی‌های آنها باید صبر، استقامت، مهربانی و شوخ طبعی باشد.

استخدام پرستار سالمند به روش نوین

بیشتر ما در استخدام یک مراقب و استفاده از خدمات پرستاری در منزل مردد هستیم و مطمئن نیستیم که می‌تواند انتظارات ما را بر آورده کند یا خیر. اما نیاز ما به کسی که بتوان به او اعتماد کرد و کار‌ها را به دستش سپرد قابل چشم پوشی نیست.

چگونه می‌فهمید که می‌توانید به پرستار یا مراقب خود اعتماد کنید؟ از کجا خواهید فهمید شخصی که متقاضی کار است برای شما مناسب است؟ از کجا خواهید فهمید که آنها صبر کافی برای مراقبت از شما یا عزیزانتان را برای طولانی مدت دارند؟ قیمت پرستار سالمند در منزل چه قدر است؟

این عدم اطمینان‌ها طبیعی است. استخدام پرستار سالمند در منزل که مناسب باشد اغلب پر دغدغه است با این وجود آگاهی از اینکه کجا و چگونه یک شخص را پیدا و استخدام کنید می‌تواند به شما کمک کند تا بر تردید خود غلبه کنید و تصمیم درستی بگیرید.

گذشته از روش سنتی برای یافتن یک مراقب یا پرستار سالمند (senior care) در منزل، یک روش جدید، با فن آوری و راحتی زیاد برای یافتن و استخدام مراقبان وجود دارد که می‌توانید به آنها اعتماد کنید. شما می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آسانیسم ثبت سفارش خود را انجام دهید.

استخدام مراقب سالمند

روش سنتی دریافت مراقبین روندی خسته کننده است و اتلاف وقت زیادی برای شما به همراه دارد. این روش شما را ملزم به جستجوی پرستار مناسب، برقراری تماس، برنامه ریزی مصاحبه، گفتگو شخصی با مراقبان می‌کند یافتن مورد مناسب ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ ها به طول انجامد.

اگر وقت انجام این کار را ندارید و نیازمند به استخدام پرستار سالمند تهران و کرج هستید به راحتی می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما تمامی این مراحل را برایتان انجام دهیم.

ویژگی پرستار خوب سالمند

قبل از هر چیزی از خود بپرسید پرستاری که برای سالمند انتخاب می‌کنم، از نظر رفتاری باید چگونه باشد، از نظر عملکردی باید چه ویژگی داشته باشد؟ در ادامه ویژگی‌ های یک پرستار خوب را بیان کرده و تاثیر این رفتار بر کیفیت زندگی سالمند را بررسی می‌کنیم.

پرستار سالمند باید صبور باشد!

پرستاران در نگهداری از افراد سالمند، باید برای روبه‌رویی با هر چالشی آماده باشند چرا که برقراری ارتباط با سالمندان که روحیات متفاوتی دارند زمان‌بر خواهد بود و شکیبایی پرستار را می‌طلبد. در بعضی موارد سالمند و خانواده او از نظر روحی در شرایط مناسبی قرار ندارند پرستار باید بتواند علاوه بر انجام وظایف، به حرف‌های سالمند گوش دهد و با همدلی به او کمک کند.

دقت و توجه در انجام وظایف

یک پرستار خوب هنگام انجام وظایف، باید تمام حواس خود را متمرکز کند تا از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری شود. سالمندان در شرایط ویژه و حساسی قرار دارند و هرگونه سهل‌انگاری می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند.

بی‌توجهی در مصرف دارو‌ها، بی‌توجهی به زمان مصرف غذا و محدودیت‌های غذایی، بی‌نظمی در زمان خواب و بیداری و… می‌تواند علاوه بر ایجاد مشکلات جدی برای سالمند، برای خانواده او و حتی خود پرستار دردسر ایجاد کند. 

از طرفی توجه به سالمند و شکایات او، سالمند را در شرایط بهتری قرار داده و باعث افزایش کیفیت زندگی او شود.

رفتار حرفه‌ای پرستار

پرستار باید با شغل خود ارتباط خوبی داشته باشد تا بتواند با دلسوزی و مهربانی از عزیزان شما مراقبت کند. حرفه پرستاری مانند هر شغل دیگری، با چالش‌هایی همراه است که یک پرستار با رفتار‌ حرفه‌ای باید بتواند به‌خوبی با آن‌ها مواجه شود.

 تعهد کاری، حضور به‌موقع، در دسترس بودن، انجام وظایف به‌صورت دقیق، رسیدگی به سالمند و… همگی در صورت انتخاب پرستار با رفتارحرفه‌ای میسر می‌شود.

تجربه پرستار سالمند

یکی از ویژگی‌های پرستار خوب، تجربه کافی است زیرا می‌تواند یکسری از چالش‌هایی که در هنگام ارائه خدمت به وجود می‌آید را بهتر از سایر افراد برطرف کند از طرفی وظایف خود را به‌خوبی می‌داند و در انجام آن دقیق است. 

هنگامی که پرستار مورد نیاز خود را از یک مرکز معتبر استخدام می‌کنید به دلیل تجربه بالای پرستار، مراقبت از عزیزانتان با کیفیت بالاتری صورت می‌گیرد.

پرستار سالمند باید خلاق باشد

اغلب افراد سالخورده، به اندازه کافی تحرک ندارند و بعضی از آنان نیز به بیماری‌هایی مثل زوال عقل و آلزایمر مبتلا هستند. 

در هر دو صورت در کنار پیگیری‌ درمان، پرستار باید با خلاقیت خود به سالمند کمک کند برای مثال با ترفند‌های متفاوت سالمند را به تحرک و ورزش دعوت کند یا با استفاده از هنردرمانی، کشیدن نقاشی و … روند پیشرفت زوال عقل را ‌کُند کند.

پرستار مهربان و دلسوز

هنگامی که اقدام به استخدام پرستار می‌کنید باید توجه داشته باشید که این فرد قرار است مدت‌ها از عزیزان شما و در خانه شما مراقبت کند درصورتی که انتخاب درستی نداشته باشید علاوه بر کاهش کیفیت زندگی سالمند، مشکلاتی برای سایر اعضای خانواده نیز به‌وجود خواهد آورد پس باید علاوه بر توجه به اخلاق حرفه‌ای پرستار، اخلاق و رفتارش را با سالمند بررسی کنید. 

سالمند نمی‌تواند به تنهایی به حمام برود، لباس‌هایش را عوض کند و حتی برای جابجا شدن و رفتن به سرویس بهداشتی نیز دچار مشکل است در مواقعی سالمند پوشکی است یا نیاز به تعویض سوند دارد، در همه این موارد پرستار باید با خوشرویی و خوش اخلاقی با سالمند برخورد کند و رفتارش به‌گونه‌ای نباشد که عزت نفس سالمند خدشه‌دار شود یا احساس خجالت و شرمساری کند.

نیازمند پرستار سالمند

ثبات عاطفی پرستار سالمند

شاید در نگاه اول ثبات عاطفی پرستار هیچ ارتباطی با نگهداری سالمند نداشته باشد اما در حقیقت تغییر رفتار پرستار می‌تواند موجب آشفتگی و گیجی سالمند شود. ثبات عاطفی، به عزیزان شما احساس امنیت و آرامش بیش‌تری می‌دهد تا جاییکه که راحت‌تر می‌توانند با شرایط خود کنار بیایند. 

آن‌ها به حرف یک پرستار با ثبات عاطفی بالا، بیش‌تر اعتماد می‌کنند و همین مسئله در موارد پزشکی و پیگیری روند درمان توسط پرستار بسیار موثر خواهد بود.

نکاتی برای انجام مصاحبه حین استخدام پرستار سالمند

پس از اعزام پرستار شما باید یک مصاحبه شخصی با او داشته باشید. پیش از شروع صحبت با پرستاران یا مراقبان آمادگی لازم را داشته باشید و سوالات مورد نظرتان درباره پرستاری سالمند در منزل را از آنها بپرسید تا پس از استخدام پرستار سالمند دچار مشکل نشوید. در اینجا برخی از موارد اصلی را ذکر کردیم که باید هنگام مصاحبه با یک مراقب به آن توجه کنید:

 1. تناسب شخصیت: لازم به ذکر است که انتخاب شخصی، با ویژگی‌های شخصیتی که مورد تایید شما و عزیزتان باشد مهم است. این فرد قرار است وقت زیادی را با خانواده شما سپری کند و شما می‌خواهید مطمئن شوید که از لحاظ شخصیتی و فرهنگی با هم تناسب دارید.
 2. دوره‌های مرتبط، تجربیات و مدارک تحصیلی: بسیاری از مراقبان برای این مسیر شغلی کلاس‌هایی را گذرانده‌اند همچنین پرستارانی تحصیل کرده برای ارائه خدمات تخصصی به شما وجود دارند بنابراین در حین مصاحبه، از صلاحیت و حرفه‌ای بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 3. داشتن صلاحیت و عدم سوء پیشینه: حین استخدام پرستار سالمند برای افزایش اطمینان و اعتماد خود بررسی کنید که آیا او سوء سابقه دارد یا خیر. نگران این موضوع نباشید چون پرستارانی که آسانیسم برای شما اعزام می‌کند همگی احراز هویت شده‌ و صلاحیت کافی را دارند همچنین شما می‌توانید سوالات زیر را به هنگام استخدام پرستار سالمند بپرسید:
 • می‌توانید کمی از تجربه کاری خود بگویید؟
 • در مورد مشاغل قبلی خود و مواردی که دوست ندارید در مورد آن می‌توانید چه بگویید؟ می‌توانید در مورد آموزش تخصصی خود بگویید؟
 • اگر سالمند بیماری دارید، در مورد لیست وظایف و نیازهای ویژه مراقبت از بیمار بپرسید. آیا می‌توانید همه موارد موجود در لیست موقعیت‌های اورژانسی بیمار را مدیریت کنید؟
 • آیا می‌توانید به فعالیت‌های احتمالی متناسب با بیمار فکر کنید؟
 • اگر بیمار پرخاشگر و تحریک پذیر شود، چگونه با این وضعیت کنار خواهید آمد؟
 • با توجه به تجربه شما، چه چیزی شما را در هنگام کار خوشحال می کند.

آماده سازی برنامه‌ی مراقبتی در زمان استخدام پرستار سالمند

ارائه یک برنامه دقیق مراقبت از سالمند به پرستار برای جلوگیری از سوءتفاهم و زمینه سازی روابط طولانی مدت بسیار مفید است. طرح مراقبت، بینش و ترجیحات را فراهم می‌کند و روال عادی را برای پرستار تعیین می‌کند همچنین اسناد کتبی در مورد قوانین و انتظارات ارائه می‌شود. به عنوان مثال این موارد را هنگام اعزام پرستار سالمند می‌توانید تعیین کنید:

 • تاریخچه مختصری از سالمند: سن، حرفه، همسر، سرگرمی‌ها، مذهب.
 • شرایط پزشکی و بیماری خاص: شامل داشتن بیماری‌های خاص و نحوه مراقبت از آن، مانند دیابت و نحوه تزریق انسولین. همچنین سطح عملکرد شناختی یا داشتن آلزایمر در آن گنجانده شده باشد.
 • لوازم شخصی سالمند: به عنوان مثال عینک، سمعک، پروتزهای مصنوعی، عصا، واکر.
 • دارو‌ها: نام دارو، تعداد، دستورالعمل‌ها، دوز و مقدار مصرف تعیین شده.
 • تغذیه: محدودیت‌های غذایی، آلرژی‌ها، دیابت، موارد عدم استفاده از گلوتن، گیاهخواری و غیره. لیست عادات غذایی ، مانند “از ماهی متنفر است”
 • کمک شخصی: سالمند به چه میزان و چه نوع کمکی نیاز دارد؟ (نظافت، حمام کردن، انتقال، بی اختیاری و سایر خدمات مراقبت شخصی).
 • انتقال فیزیکی: آیا مراقب انتقال ایمن و راحت را از تخت به ویلچر و غیره را تضمین می‌کند؟
 •  ترجیحات سالمند: به عنوان مثال ، “فقط عصر‌ها به حمام می‌رود” یا “دوست دارد صبح زود پیاده روی قبل از صبحانه داشته باشد و بعد از ظهر چرت بزند”.
 • برنامه خانه: شامل انواع خدمات خانه داری اعم از خرید، غذا پختن و … .
 • ایمنی در منزل: دستورالعمل‌های حفظ ایمنی سالمند، اینکه آیا او به تنهایی یا با افراد دیگر، یعنی بدون سرپرست، می‌تواند مدتی بماند؟  آیا این امکان وجود دارد که سالمند با خیال راحت تنها بماند در حالی که مراقب وظایف خود را انجام می‌دهد؟
 • فعالیت‌ها: بازی‌های مورد علاقه، برنامه‌های تلویزیونی، موسیقی. آیا صرف وعده‌های غذایی از بیرون با چه دفعاتی و چه بودجه‌ای مجاز هستند؟ آیا یک برنامه منظم برای انجام تمرینات ورزشی وجود دارد؟
 • خانه داری: این طرح شامل یک لیست کامل از تمام کارهای روزانه یا هفتگی است که مراقبان باید انجام دهند.
 • انتظارات: شامل قوانین مربوط به رفتار، خانه‌داری و نوع رفتار با سالمند و مراقبت از اوست. هر چه قوانین واضح‌تر باشد، مشکلات کمتری نیز وجود خواهد داشت. این امر به ویژه در مواردی که سالمند داری نقص عملکرد شناختی است، از اهمیت بالایی برخوردار است.

استخدام پرستار سالمند در منزل

همچنین سایر مواردی که باید در هنگام استخدام پرستار سالمند به آن توجه کنید شامل موارد زیر است:

 1. آیا لباس فرم لازم است؟
 2. ساعت کار چقدر است؟ دستورالعمل‌های مربوط به غیبت پرستار چیست؟
 3. آیا مراقبان اجازه دارند در داخل خانه مشتری بازدید کننده شخصی داشته باشند؟
 4. آیا باید ملحفه‌های تخت قبل از پایان شیفت تعویض شود یا ملحفه‌ها فقط باید برداشته شوند و در ماشین لباسشویی قرار گیرند؟
 5. سرپرست با کدام یک از اعضای اصلی خانواده ارتباط برقرار می‌کند؟ چند بار و در چه شرایطی؟ هنگام موارد اورژانسی مراقب می‌تواند به چه کسی اطلاع بدهد؟

همیشه به یاد داشته باشید، مراقبان شخصی یا پرستاران سالمند در منزل نیاز به فضایی اختصاصی برای خود دارند تا زمانی را پس از انجام کارهای خود در آن استراحت کنند. شیفت کاری و ساعت کاری آنها را منطقی تنظیم کنید زیرا آنها نیز برای انجام کارهایی که دوست دارند نیاز به صرف وقت شخصی دارند. 

از آنجا که مراقبت شغلی بسیار پرتنش است، اختصاص دادن زمان برای خودشان، عملکرد آنها را متعادل نگه می‌دارد و بهبود می‌بخشد. با احترام و مهربانی با مراقبینی که از عزیزان شما مراقبت می‌کنند رفتار کنید. 

مزایای استخدام نگهداری از سالمند در تهران

بیشتر افراد سالخورده ترجیح میدهند تا دوران سالمندی را در خانه خودشان بگذرانند با استخدام نگهداری از سالمند در منزل تهران مراقبت بیشتری در محیط آشنای خانه و در راحتی فراوان انجام میشود و به کاهش فشار روانی ناشی از افراد سالخورده از رفتن به خانه سالمندان جلوگیری میکند زیرا سالمندان دوست ندارند استقلال و کیفیت زندگی خود را از دست بدهند و مدام توسط فرزندان کنترل شوند بنابراین استخدام نگهدار برای سالمندان که توانایی مراقبت از خود را به طور صحیح ندارند می‌تواند ایمنی بهینه ‌ای را برایشان فراهم کند.

استخدام پرستار سالمند مناسب

نظارت بر کار پس از استخدام

شاید تصور کنید پس از این‌که پرستار مورد نظر استخدام شد کار شما به پایان رسیده است اما شما باید پس از استخدام مراقب سالمند نیز به فعالیت او نظارت داشته باشید برای انجام این کار بهتر است از لیست برنامه‌ای که قبلا تهیه کرده بودید استفاده کنید. 

دقت کنید که فعالیت‌ها مطابق چیزی که از قبل به توافق رسیده‌اید به صورت صحیح اجرا شود اگر پرستار را از مراکز خدمات پرستاری معتبر استخدام کرده باشید در صورت بروز خطا یا مشکل امکان پیگیری یا تعویض پرستار را نیز خواهید داشت.

استخدام پرستار سالمند مناسب در تهران را از آسانیسم بخواهید!

اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد باز هم نمی‌دانید استخدام پرستار سالمند در تهران را از کجا انجام دهید و اگر نیازمند استخدام پرستار سالمند در تهرانید ما می‌توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم

ما در آسانیسم با دسترسی ای که به موسسات متعدد داریم بهترین نگهدار سالمند را متناسب با نیازتان برای شما اعزام خواهیم کرد همچنین پس از اعزام نیروهای پشتیبان ما از شما حمایت خواهند کرد و در صورت هر گونه عدم رضایت در اسرع وقت مراقب برای شما تعویض خواهد شد.

نحوه استخدام پرستار سالمند از آسانیسم

 • برای استخدام پرستار سالمند میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و یا با آسانیسم تماس بگیرید.
 • شرایط و نیازهای سالمندتان را برای کارشناسان ما توضیح دهید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
 • پرستاری که مطابق با نیاز شما باشد در کمترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر میشود.
 • پرستار بین 1 الی 2 روز کاری به صورت آزمایشی به ارائه خدمات مراقبتی میپردازد.
 • اگر از کار پرستار راضی بودید میان شما و شرکت قرار داد منعقد میشود تا تحت پشتیبانی آسانیسم باشید و کارشناسان ما به صورت دوره ای بر عملکرد پرستارتان نظارت داشته باشند.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد استخدام پرستار سالمند از ما پرسیده اید برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند مناسب باید دارای مدارک تایید صلاحیت باشد، همچنین آموزش دیده، مجرب و متعهد باشد. علاوه بر این باید از لحاظ شخصیتی و فرهنگی با شما تناسب داشته باشد.

اگر نیاز به پرستار سالمند مناسب در منزل دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در منزل وابسته به عواملی مانند نوع سرویس درخواستی، مدت زمان خدمات درخواستی و محدوده محل سکونت می باشد.

توجه به رژیم غذایی و مصرف داروهای سالمند، کمک در انجام امور منزل، رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند و توجه به علایق و فعالیت های مورد علاقه او از وظایف پرستار سالمند در منزل است.

درصورتی که نیازمند پرستار سالمند هستید با آسانیسم تماس بگیرید و نیاز های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان پرستار در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (1 امتیاز)

18 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. من برای مادرم پرستار سالمند نیاز دارم که استخدام کنم مراقبش باشه.
  ولی چند ماه پیش از طرف یکی از آشناها پرستار پیدا کردم و اصلا راضی نبودم یکم بدبین شدیم.
  میخوام بدونم اگه درخواست پرستار سالمند بدم راضی نباشیم چیکار میتونم بکنم؟ میتونم سریع عوض کنم پرستار رو؟ یا چون قرارداد بسته میشه دیگه نمیشه؟

  1. سلام مهری عزیز. بعد از اعزام نیرو کارشناسان آسانیسم شما را حمایت می کنند و در هر مرحله از استخدام پرستار سالمند در منزل، به هر دلیلی از نیرو یا خدمات ناراضی بودید سریعا نیرو برای شما تعویض خواهد شد.

 2. سلام. برای سالمند پوشکی نیاز به استخدام پرستار سالمند دارم محدوده تجریش.

  1. پیمان عزیز سلام. ممنون از اینکه آسانیسم برای ارائه خدمات انتخاب کردید.
   لطفا برای ثبت درخواست پرستار سالمند فرم موجود در سایت یا اپلیکیشن ما را پر کنید یا با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید.

 3. برای سالمند ویلچری که نمیتونه سرویس بهداشتی و حمام بره پرستار می‌فرستید؟

  1. بله. شما می‌توانید از خدمت پرستار سالمند ویلچری استفاده کنید. در این خدمت، پرستار علاوه بر مراقبت از سالمند و تنظیم برنامه غذایی، به او در استحمام، انجام کار‌های شخصی، تعویض لباس، مرتب کردن اتاق و… نیز کمک می‌کند.

 4. سلام من میتونم زمان حضور پرستار رو خودم تعیین کنم؟ من در بعضی روزها و در ساعات متفاوت پرستار می‌خوام.

  1. سلام، بله این امکان وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، زمان و روز‌های حضور پرستار را تعیین کنید.

 5. سلام شما نیرویی دارید که بتونه با سالمند تمرینات فیزیوتراپی را انجام بده ؟

  1. سلام. بله پرستار با توجه به نیاز و خواسته و شما اعزام میشود.

  1. سلام، خوشحالیم که توانستیم سهم هر چند کوچکی از نگهداری عزیزان شما را داشته باشیم و رضایت شما را جلب کنیم.

 6. سلام روز بخیر پرستار سالمند در منزل فقط خدمات ارائه میده ؟ پدر من بخاطر آلزایمر و بیماری که داره نمیتونه از من دور شه آیا امکانش هست در روز پرستار بنده رو همراهی کنه؟

  1. سلام بله. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

 7. پرستار هاتون در زمینه سالمندی که دچار افسردگی بوده باشه تجربه کافی دارن

  1. بله این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پرستاری مطابق شرایطتان برای شما فرستاده شود.

 8. استخدام برای نگهداری از سالمند به صورت شبانه روزی در منزل قیمتش با پرستاری که بخواد 12 ساعت پاره وقت استخدام بشه چقدر فرق داره؟

  1. خیلی تفاوت قیمت ندارند و اگر تصمیم به استخدام دارید بهتر است پرستار را به صورت شبانه روزی استخدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *