استخدام پرستار سالمند

در صورتی که نیازمند پرستار سالمند هستید و می‌خواهید یک فرد مجرب برای عزیزان سالخورده خود پیدا کنید از شرکت خدمات پرستاری آسانیسم استفاده کرده تا فرآیند استخدام پرستار سالمند را راحت و آسوده کنید. تا در اسرع زمان پرستار برای شما اعزام شود.

شرکت آسانیسم برای شما عزیزان تمام خدمات پرستاری از سالمند را بصورت روزانه یا شبانه روزی ارائه می‌دهد. شرکت آسانیسم هم به نیروها و هم به کارفرمایان پشتیبانی در طول مدت قرارداد پشتیبانی می‌دهد تا بدون نگرانی از عزیزان پیر خانواده مراقبت کنید.

استخدام پرستار سالمند برای پدر و مادر
با استخدام پرستار سالمند نگران بلند شدن سالمند نباشید
نیازمند پرستار سالمند هستید؟ ثبت سفارش کنید

چرا از آسانیسم پرستار سالمند استخدام کنیم؟

آسانیسم به عنوان یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین پلتفرم‌ها در زمینه ارائه خدمات پرستاری، گزینه ایده‌آلی برای ارتقاء سلامت جسمی و روانی عزیزان ما محسوب می‌شود. استخدام پرستار از طریق چنین مجموعه معتبری، مزایای فراوانی را در مقایسه با استخدام پرستار به صورت شخصی فراهم می‌کند.

شرکت آسانیسم با خدمات پشتیبانی خود تمام تلاش را دارد که برای کارفرماها و نیروهای استخدامی بتواند یک محیط سالم، حرفه‌ای و مورد رضایت برای تمام طرفین قرارداد ایجاد کند. در صورت هرگونه ناراحتی از طرف پرستار یا کارفرما شرکت سریعا مشکل را بررسی کرده و عمل مناسب را برای شما عزیزان انجام می‌دهد. با استخدام پرستار از آسانیسم ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا یک تجربه مناسب برای همه افراد دخیل ایجاد کنیم.

پشتیبانی کامل از پرستار و کارفرما
کیفیت بالا در خدمات
محاسبه حقوق مناسب برای پرستار و کارفرما
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

استخدام مراقب سالمند در منزل تهران با آسانیسم

هنگامی که تصمیم به استخدام مراقب سالمند در منزل می‌گیرید، انتخاب یک مرکز معتبر همچون آسانیسم، می‌تواند برای شما امکان دریافت خدمات از بهترین پرستاران با هزینه مناسب و پشتیبانی 24 ایجاد کند.

این پلتفرم، به عنوان یکی از مراکز پرستاری با تعهد به سلامت سالمندان، با سایر مراکز مقایسه ناپذیر است و امکان دریافت خدمات در نقاط مختلف تهران و کرج را با کمترین زمان برای شما فراهم می‌آورد. بهترین تجربه مراقبت سالمند در خانه با آسانیسم، هدف اصلی خدمات ما برای شما است. در این مقاله به مواردی اشاره می‌کنیم تا در تصمیم گیری آگاهانه برای انتخاب خدمات پرستاری در منزل به شما کمک کند.

آدرس مرکز: تهران، خیابان انقلاب – نرسیده به چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر) – نبش شمالی خیابان فلسطین – جنب داروخانه دانشگاه – سرای صنایع خلاق – طبقه همکف

شماره تماس: 02191304433

با این که شرکت پرستاری آسانیسم در تهران مستقر است، شرکت به شهر کرج و دیگر شهرستان‌های ایران نیز خدمات استخدام پرستار سالمند را ارائه می‌دهد و نیروهایی در کلان شهر کرج نیز دارد تا بتوانید در استان البرز نیز از خدمات آسانیسم بهره‌مند شوید.

آدرس شرکت روی نقشه

نیازمند پرستار سالمند مناسب در تهران هستید؟

با پیشرفت علم و طول عمر انسان‌ها نیازمندی به پرستار سالمند نیز افزایش یافته. برای همین خیلی شرکت‌های مختلف در تهران بوجود آمده‌اند تا بتوانند نیازهای عزیزان سالخورده را تامین کنند و از آن‌ها بصورت حرفه‌ای مراقبت کنند.

خدماتی که پرستار سالمند به شما عزیزان می‌دهد شامل موارد زیر است:

 • انجام امور منزل (نظافت، آشپزی و خرید مایحتاج خانواده در صورت نیاز)
 • مراقبت از سالمند
 • کمک در راه رفتن سالمند
 • ارائه برنامه غذایی مخصوص با توجه به شرایط افراد سالخورده
 • برنامه ریزی ارائه قرص و داروی سالمند در زمان مناسب
 • ارائه خدمات نگهداری از سالمند پوشکی
 • انجام امور اداری یا مالی سالمند (باید خانواده اجازه کتبی دهد)

نحوه استخدام پرستار سالمند از آسانیسم

 1. برای استخدام پرستار سالمند میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و یا با آسانیسم تماس بگیرید.
 2. شرایط و نیازهای سالمندتان را برای کارشناسان ما توضیح دهید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
 3. پرستاری که مطابق با نیاز شما باشد در کمترین زمان در محل مورد نظر شما حاضر می‌شود.
 4. پرستار بین 1 الی 2 روز کاری به صورت آزمایشی به ارائه خدمات مراقبتی می‌پردازد.

اگر از کار پرستار راضی بودید میان شما و شرکت قرارداد منعقد می‌شود تا تحت پشتیبانی آسانیسم باشید و کارشناسان ما به صورت دوره‌ای بر عملکرد پرستار را تحت نظر داشته باشند.

قرارداد برای استخدام مراقب سالمند در تهران

خدمات آسانیسم هنگام استخدام پرستار سالمند

شرکت به عنوان یکی از بهترین مرکز پرستاری در تهران و سراسر ایران خدمات متنوعی به نیرو و کارفرما می‌دهد.

خدمات آسانیسم به کارفرما زمان استخدام پرستار سالمند

 • اعزام بهترین کاندیدها برای نگهداری از سالمند در منزل
 • ارائه خدمات ارزیابی عملکرد نیرو
 • تعویض نیرو در صورت درخواست کارفرما
 • دارای تمام مجوز مورد نیاز برای استخدام پرستار سالمند
 • مدیریت حرفه‌ای
 • انجام خدمات احراز هویت پرستار سالمند برای تضمین امنیت و حرفه‌ای بودن پرستار
 • دریافت سفته 40 میلیون تومانی از نیرو
 • اعزام بهترین نیروها از نزدیک مکان‌ها برای استخدام پرستار روزانه سالمند 
 • ثبت سفارش رایگان
 • ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب
 • پشتیبانی در زمان مرخصی نیرو و اعزام نیروی پشتیبان
 • ارسال قرارداد به صورت رایگان

خدمات آسانیسم به نیرو زمان استخدام پرستار سالمند

 • پشتیبانی کاری پرستار سالمند
 • معرفی کار 
 • تضمین امنیت کاری با بستن قرارداد
 • درصدی از حقوق شما کم نمیشود
 • ارتباط با کارشناسان با اخلاق و محیط کاری شاداب
 • ثبت نام رایگان
 • قابلیت دریافت مرخصی و اعزام نیروی پشتیبان

راهنمایی کامل استخدام پرستار سالمند برای کارفرما

اگر نمیخواهید با آسانیسم قرارداد ببندید باز پیشنهاد می‌کنیم که از شرکت‌های معتبر دیگر درخواست نیرو کنید. ما هیچ موقع استخدام خودسرانه پرستار سالمند را به کارفرما پیشنهاد نمی‌کنیم.

چراکه استخدام پرستار سالمند از طرف دوستان، آشنایان و سایت‌هایی مانند دیوار، شیپور یا هر سایت متفرقه دیگر که تخصصی برای اعزام پرستار ساخته نشده امنیت کافی را ندارد و تضمین در کیفت خدمات وجود ندارد. 

ولی باز هم می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید تا خطر کلاهبرداری یا انتخاب پرستار سالمند نامناسب را به حداقل برسانید.

نکاتی که در زمان استخدام پرستار سالمند باید در نظر داشته باشید

اگر به دنبال کسی هستید که به درستی از سالخوردگان عزیزتان در خانه مراقبت کنند، باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا بهترین پرستار را برای خود پیدا کنید. در اینجا چند نکته مهم قبل از استخدام پرستار سالمند آورده‌ایم تا بتوانید فرد درست را استخدام کنید:

تعیین وظایفلیستی از وظایف مرتبط با مراقبت از سالمندان تهیه کنید و تعیین کنید که پرستار باید چه وظایفی را انجام دهد و چند بار در هفته حضور داشته باشد.
ارزیابی نیازهاقبل از شروع فرآیند استخدام، نیازهای خود را ارزیابی کنید. تعیین کنید که آیا نیاز به خدمات نیمه وقت یا تمام وقت دارید و آیا نیاز به خدمات شبانه روزی وجود دارد یا خیر.
تعیین نیاز به مراقب خانم یا آقاتصمیم بگیرید که آیا به یک پرستار خانم یا آقا نیاز دارید و کدام یک بهترین تطابق را با نیازهای سالمند شما دارد.
تعیین نیازهای تخصصیاگر سالمند نیاز به مراقبت‌های تخصصی دارد، مانند مراقبت از بیماری‌های خاص یا مشکلات حرکتی، اطمینان حاصل کنید که پرستار انتخابی دارای مهارت‌ها و تخصص لازم است.
مشخص کردن جزئیات مالیپیش از استخدام پرستار سالمند، جزئیات مالی را مشخص کنید، از جمله حقوق پرستار سالمند و نحوه پرداخت هزینه فرانشیز شرکت پرستاری. اطمینان حاصل کنید که این مسائل از پیش توافق شده باشند.
بررسی خلق و خوی پرستارپرستار سالمندی که استخدام می‌کنید قرار است در خانه شما زندگی کند، برای همین خصوصیاتی نظیر صبر، استقامت، مهربانی و شوخ طبعی برای راحتی فرد سالخورده شما حیاتی است.

برای استخدام کردن پرستار سالمند باید مراکز معتبر پرستاری در تهران یا هر شهر دیگری که زندگی می‌کنید را پیدا کنید تا بهترین پرستار سالمند را استخدام کنید.

نکاتی برای انجام مصاحبه حین استخدام پرستار سالمند

پس از اعزام پرستار شما باید یک مصاحبه شخصی با او داشته باشید. پیش از شروع صحبت با پرستاران یا مراقبان آمادگی لازم را داشته باشید و سوالات مورد نظرتان درباره پرستاری سالمند در منزل را از آنها بپرسید تا پس از استخدام پرستار سالمند دچار مشکل نشوید. در اینجا برخی از موارد اصلی را ذکر کردیم که باید هنگام مصاحبه با یک مراقب به آن توجه کنید:

 1. تناسب شخصیت: لازم به ذکر است که انتخاب شخصی، با ویژگی‌های شخصیتی که مورد تایید شما و عزیزتان باشد مهم است. این فرد قرار است وقت زیادی را با خانواده شما سپری کند و شما می‌خواهید مطمئن شوید که از لحاظ شخصیتی و فرهنگی با هم تناسب دارید.
 2. دوره‌های مرتبط، تجربیات و مدارک تحصیلی: بسیاری از مراقبان برای این مسیر شغلی کلاس‌هایی را گذرانده‌اند همچنین پرستارانی تحصیل کرده برای ارائه خدمات تخصصی به شما وجود دارند بنابراین در حین مصاحبه، از صلاحیت و حرفه‌ای بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 3. داشتن صلاحیت و عدم سوء پیشینه: حین استخدام پرستار سالمند برای افزایش اطمینان و اعتماد خود بررسی کنید که آیا او سوء سابقه دارد یا خیر. نگران این موضوع نباشید چون پرستارانی که آسانیسم برای شما اعزام می‌کند همگی احراز هویت شده‌ و صلاحیت کافی را دارند.

استخدام پرستار سالمند

سوالات مهم هنگام مصاحبه پرستار

همچنین شما می‌توانید سوالات زیر را به هنگام استخدام پرستار سالمند بپرسید:

 1. می‌توانید کمی از تجربه کاری خود بگویید؟
 2. در مورد مشاغل قبلی خود و مواردی که دوست ندارید در مورد آن می‌توانید چه بگویید؟
 3. می‌توانید در مورد آموزش تخصصی خود بگویید؟
 4. اگر سالمند بیماری دارید، در مورد لیست وظایف و نیازهای ویژه مراقبت از بیمار بپرسید. آیا می‌توانید همه موارد موجود در لیست موقعیت‌های اورژانسی بیمار را مدیریت کنید؟
 5. آیا می‌توانید به فعالیت‌های احتمالی متناسب با بیمار فکر کنید؟
 6. اگر بیمار پرخاشگر و تحریک پذیر شود، چگونه با این وضعیت کنار خواهید آمد؟
 7. با توجه به تجربه شما، چه چیزی شما را در هنگام کار خوشحال می کند؟

این سوالات می‌تواند شخصیت و تجربه یک پرستار را برای شما مشخص کرده تا بتوانید راحت‌تر تصمیم گیری کنید.

آماده سازی قرارداد و برنامه‌ی مراقبتی بعد از مصاحبه حین استخدام پرستار سالمند

بعد از مصاحبه و راضی بودن از پرستاری که انتخاب کردید، بهتر است یک یک برنامه دقیق مراقبت از سالمند به پرستار ارائه بدهید تا از هرگونه سوء تفاهم جلوگیری کنید. با این کار می‌توانید طولانی مدت از خدمات پرستار سالمندی که استخدام کردید بهرمند شوید.

برای همین خیلی عالیست که هنگام استخدام یک قرارداد با پرستار یا مرکز خدمات پرستاری که با آن پرستار را پیدا کردید ببندید تا به صورت کتبی تمام خدمات، انتظارات و زمان کار پرستار نوشته شود. 

به جز قرارداد بهتر است برای راحتی خودتان و پرستاری که استخدام می‌کنید یک لیست شبیه جدول زیر بسازید تا پرستار استخدام شده تمام شرایط سالمند را متوجه شود.

تاریخچه مختصری از سالمندسن، حرفه، همسر، سرگرمی‌ها و مذهب سالمند.
شرایط پزشکی و بیماری خاصشامل تمام بیماری‌ها و نحوه نگهداری در از سالمند (در صورت نیاز) مانند دیابتی بودن یا زوال مغزی سالمند.
لوازم شخصی سالمندبه عنوان مثال عینک، سمعک، پروتزهای مصنوعی، عصا و واکر
دارو‌هانام دارو، تعداد، دستورالعمل‌ها، دوز و مقدار مصرف تعیین شده.
محدودیت‌های غذاییآلرژی‌ها، دیابت، عدم استفاده از گلوتن، گیاهخواری و لیست عادات غذایی ، مانند “از ماهی متنفر است”
کمک شخصیسالمند به چه میزان و چه نوع کمکی نیاز دارد؟ (نظافت، حمام کردن، انتقال، بی اختیاری و سایر خدمات مراقبت شخصی).
انتقال فیزیکیآیا مراقب باید سالمند را از تخت به ویلچر انتقال دهد؟
عادات و ترجیحات سالمندبه عنوان مثال ، “فقط عصر‌ها به حمام می‌رود” یا “دوست دارد صبح زود پیاده روی برود و بعد از ظهر چرت بزند”.
فعالیت‌هابازی‌های مورد علاقه، برنامه‌های تلویزیونی، موسیقی. آیا صرف وعده‌های غذایی از بیرون با چه دفعاتی و چه بودجه‌ای مجاز هستند؟ آیا یک برنامه منظم برای انجام تمرینات ورزشی وجود دارد؟
ایمنی در منزلدستورالعمل‌های حفظ ایمنی سالمند، اینکه آیا او به تنهایی یا با افراد دیگر، یعنی بدون سرپرست، می‌تواند مدتی بماند؟  آیا این امکان وجود دارد که سالمند با خیال راحت تنها بماند در حالی که مراقب وظایف خود را انجام می‌دهد؟
وسایل ایمنی در خانهمانند دزدگیر خانه، دوربین مخفی، دستگاه شنود یا هرچیز دیگری که در خانه برای امنیت سالمند استفاده می‌شود.
انتظارات رفتاری پرستارشامل قوانین مربوط به رفتار با سالمند و مراقبت از اوست. در صورت نیاز می‌توانید این قوانین را در قرارداد نیز بگنجانید.

همیشه به یاد داشته باشید، مراقبان شخصی یا پرستاران سالمند در منزل نیاز به فضایی اختصاصی برای خود دارند تا زمانی را پس از انجام وظایف خود در آن استراحت کنند. اگر نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل درخواست داده‌اید، شیفت کاری و ساعت کاری آن‌ها را منطقی تنظیم کنید زیرا پرستاران نیز انسان هستند و زمانی برای انجام کارهای شخصی خود نیاز دارند.

از آنجا که مراقبت شغلی بسیار پر تنش است، اختصاص دادن زمان برای خودشان، عملکرد آنها را متعادل نگه می‌دارد و بهبود می‌بخشد. خواهشمندیم با احترام و مهربانی با پرستارانی که از عزیزان شما مراقبت می‌کنند رفتار کنید.

یک بنر برای استخدام پرستار سالمند مناسب

ویژگی‌های خوب برای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

قبل از هر چیزی از خود بپرسید پرستاری که برای سالمند استخدام می‌کنم، از نظر رفتاری باید چگونه باشد، از نظر عملکردی باید چه ویژگی داشته باشد؟ در ادامه ویژگی‌ های یک پرستار خوب را بیان کرده و تاثیر این رفتار بر کیفیت زندگی سالمند را بررسی می‌کنیم.

باید صبور باشد

پرستاران در نگهداری از افراد سالمند، باید برای روبه‌رویی با هر چالشی آماده باشند چرا که برقراری ارتباط با سالمندان که روحیات متفاوتی دارند زمان‌بر خواهد بود و شکیبایی پرستار را می‌طلبد. در بعضی موارد سالمند و خانواده او از نظر روحی در شرایط مناسبی قرار ندارند پرستار باید بتواند علاوه بر انجام وظایف، به حرف‌های سالمند گوش دهد و با همدلی به او کمک کند.

دقت و توجه در انجام وظایف داشته باشد

یک پرستار خوب هنگام انجام وظایف، باید تمام حواس خود را متمرکز کند تا از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری شود. سالمندان در شرایط ویژه و حساسی قرار دارند و هرگونه سهل‌انگاری می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند.

بی‌توجهی در مصرف دارو‌ها، بی‌توجهی به زمان مصرف غذا و محدودیت‌های غذایی، بی‌نظمی در زمان خواب و بیداری و… می‌تواند علاوه بر ایجاد مشکلات جدی برای سالمند، برای خانواده او و حتی خود پرستار دردسر ایجاد کند. 

از طرفی توجه به سالمند و شکایات او، سالمند را در شرایط بهتری قرار داده و باعث افزایش کیفیت زندگی او شود.

استخدام پرستار سالمند در منزل

رفتار حرفه‌ای داشته باشد

پرستار باید با شغل خود ارتباط خوبی داشته باشد تا بتواند با دلسوزی و مهربانی از عزیزان شما مراقبت کند. حرفه پرستاری مانند هر شغل دیگری، با چالش‌هایی همراه است که یک پرستار با رفتار‌ حرفه‌ای باید بتواند به‌خوبی با آن‌ها مواجه شود.

 تعهد کاری، حضور به‌موقع، در دسترس بودن، انجام وظایف به‌صورت دقیق، رسیدگی به سالمند و… همگی در صورت انتخاب پرستار با رفتارحرفه‌ای میسر می‌شود.

با تجربه باشد

یکی از ویژگی‌های پرستار خوب، تجربه کافی است زیرا می‌تواند یکسری از چالش‌هایی که در هنگام ارائه خدمت به وجود می‌آید را بهتر از سایر افراد برطرف کند از طرفی وظایف خود را به‌خوبی می‌داند و در انجام آن دقیق است. 

هنگامی که پرستار مورد نیاز خود را از یک مرکز معتبر استخدام می‌کنید به دلیل تجربه بالای پرستار، مراقبت از عزیزانتان با کیفیت بالاتری صورت می‌گیرد.

مهربان و دلسوز باشد

هنگامی که اقدام به استخدام پرستار می‌کنید باید توجه داشته باشید که این فرد قرار است مدت‌ها از عزیزان شما و در خانه شما مراقبت کند درصورتی که انتخاب درستی نداشته باشید علاوه بر کاهش کیفیت زندگی سالمند، مشکلاتی برای سایر اعضای خانواده نیز به‌وجود خواهد آورد پس باید علاوه بر توجه به اخلاق حرفه‌ای پرستار، اخلاق و رفتارش را با سالمند بررسی کنید. 

سالمند نمی‌تواند به تنهایی به حمام برود، لباس‌هایش را عوض کند و حتی برای جابجا شدن و رفتن به سرویس بهداشتی نیز دچار مشکل است در مواقعی سالمند پوشکی است یا نیاز به تعویض سوند دارد، در همه این موارد پرستار باید با خوشرویی و خوش اخلاقی با سالمند برخورد کند و رفتارش به‌گونه‌ای نباشد که عزت نفس سالمند خدشه‌دار شود یا احساس خجالت و شرمساری کند.

قبل از استخدام پرستار سالمند مطمئن شوید که با فرد مسن سازگار است.

مزایای استخدام نگهدار سالمند در تهران از شرکت‌های معروف

بیشتر افراد سالخورده ترجیح میدهند تا دوران سالمندی را در خانه خودشان بگذرانند با استخدام پرستار سالمند تهران مراقبت بیشتری در محیط آشنای خانه و در راحتی فراوان انجام میشود و به کاهش فشار روانی ناشی از افراد سالخورده از رفتن به خانه سالمندان جلوگیری میکند زیرا سالمندان دوست ندارند استقلال و کیفیت زندگی خود را از دست بدهند و مدام توسط فرزندان کنترل شوند بنابراین استخدام نگهدار برای سالمندان که توانایی مراقبت از خود را به طور صحیح ندارند می‌تواند ایمنی بهینه ‌ای را برایشان فراهم کند.

نظارت بر کار پس از استخدام

شاید تصور کنید پس از این‌که پرستار مورد نظر استخدام شد کار شما به پایان رسیده است اما شما باید پس از استخدام مراقب سالمند نیز به فعالیت او نظارت داشته باشید برای انجام این کار بهتر است از لیست برنامه‌ای که قبلا تهیه کرده بودید استفاده کنید. 

دقت کنید که فعالیت‌ها مطابق چیزی که از قبل به توافق رسیده‌اید به صورت صحیح اجرا شود اگر پرستار را از مراکز خدمات پرستاری معتبر استخدام کرده باشید در صورت بروز خطا یا مشکل امکان پیگیری یا تعویض پرستار را نیز خواهید داشت.

کار پرستاری از سالمند

استخدام پرستار سالمند به روش نوین

امروزه همه ما در اینترنت ماحر شدیم و می‌دانیم که چطور از این وسیله قدرتمند برای راحت‌تر شدن زندگی خود استفاده کنیم. برای همین استارتاپ آسانیسم یکی از قویترین پلتفرم‌های آنلاین ثبت سفارش خدمات پرستاری را ساخته تا بدون نگرانی و با چند کلیک درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید.

آگهی استخدام پرستار سالمند در تهران

اگر مراقب یا پرستار سالمند هستید، در تهران زندگی می‌کنید و به دنبال کار هستید، لطفا در بخش ثبت نام پرستار اطلاعات خودتان، سابقه کاری و شرایط کاری خود را پر کنید تا بتوانید عضو تیم حرفه‌ای آسانیسم شوید و کار پرستاری از سالمند پیدا کنید. 

در صورت علاقه به کار پرستار سالمند و نگهداری از سالمند با حقوق بالا اپ آسانسیم را دانلود کنید تا تمام اطلاعات در مورد کار مانند حقوق، ساعات کاری، منطقه کارفرما (آدرس دقیق را فقط کارفرما می‌تواند بدهد) و خدماتی که از شما انتظار می‌خواهند را در یک مکان مشاهده کنید تا بتوانید سریعا کار پرستاری از سالمند بگیرید.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد استخدام پرستار سالمند از ما پرسیده اید برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند مناسب باید دارای مدارک تایید صلاحیت باشد، همچنین آموزش دیده، مجرب و متعهد باشد. علاوه بر این باید از لحاظ شخصیتی و فرهنگی با شما تناسب داشته باشد.

اگر نیاز به پرستار سالمند مناسب در منزل دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در منزل وابسته به عواملی مانند نوع سرویس درخواستی، مدت زمان خدمات درخواستی و محدوده محل سکونت می باشد.

توجه به رژیم غذایی و مصرف داروهای سالمند، کمک در انجام امور منزل، رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند و توجه به علایق و فعالیت های مورد علاقه او از وظایف پرستار سالمند در منزل است.

درصورتی که نیازمند پرستار سالمند هستید با آسانیسم تماس بگیرید و نیاز های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان پرستار در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)

18 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. من برای مادرم پرستار سالمند نیاز دارم که استخدام کنم مراقبش باشه.
  ولی چند ماه پیش از طرف یکی از آشناها پرستار پیدا کردم و اصلا راضی نبودم یکم بدبین شدیم.
  میخوام بدونم اگه درخواست پرستار سالمند بدم راضی نباشیم چیکار میتونم بکنم؟ میتونم سریع عوض کنم پرستار رو؟ یا چون قرارداد بسته میشه دیگه نمیشه؟

  1. سلام مهری عزیز. بعد از اعزام نیرو کارشناسان آسانیسم شما را حمایت می کنند و در هر مرحله از استخدام پرستار سالمند در منزل، به هر دلیلی از نیرو یا خدمات ناراضی بودید سریعا نیرو برای شما تعویض خواهد شد.

 2. سلام. برای سالمند پوشکی نیاز به استخدام پرستار سالمند دارم محدوده تجریش.

  1. پیمان عزیز سلام. ممنون از اینکه آسانیسم برای ارائه خدمات انتخاب کردید.
   لطفا برای ثبت درخواست پرستار سالمند فرم موجود در سایت یا اپلیکیشن ما را پر کنید یا با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید.

 3. برای سالمند ویلچری که نمیتونه سرویس بهداشتی و حمام بره پرستار می‌فرستید؟

  1. بله. شما می‌توانید از خدمت پرستار سالمند ویلچری استفاده کنید. در این خدمت، پرستار علاوه بر مراقبت از سالمند و تنظیم برنامه غذایی، به او در استحمام، انجام کار‌های شخصی، تعویض لباس، مرتب کردن اتاق و… نیز کمک می‌کند.

 4. سلام من میتونم زمان حضور پرستار رو خودم تعیین کنم؟ من در بعضی روزها و در ساعات متفاوت پرستار می‌خوام.

  1. سلام، بله این امکان وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، زمان و روز‌های حضور پرستار را تعیین کنید.

 5. سلام شما نیرویی دارید که بتونه با سالمند تمرینات فیزیوتراپی را انجام بده ؟

  1. سلام. بله پرستار با توجه به نیاز و خواسته و شما اعزام میشود.

  1. سلام، خوشحالیم که توانستیم سهم هر چند کوچکی از نگهداری عزیزان شما را داشته باشیم و رضایت شما را جلب کنیم.

 6. سلام روز بخیر پرستار سالمند در منزل فقط خدمات ارائه میده ؟ پدر من بخاطر آلزایمر و بیماری که داره نمیتونه از من دور شه آیا امکانش هست در روز پرستار بنده رو همراهی کنه؟

  1. سلام بله. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

 7. پرستار هاتون در زمینه سالمندی که دچار افسردگی بوده باشه تجربه کافی دارن

  1. بله این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پرستاری مطابق شرایطتان برای شما فرستاده شود.

 8. استخدام برای نگهداری از سالمند به صورت شبانه روزی در منزل قیمتش با پرستاری که بخواد 12 ساعت پاره وقت استخدام بشه چقدر فرق داره؟

  1. خیلی تفاوت قیمت ندارند و اگر تصمیم به استخدام دارید بهتر است پرستار را به صورت شبانه روزی استخدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *