پرستاری از سالمند در کرج

پدر و مادر و بزرگان خانواده منبع دانش، مهربانی و خرد هستند که همیشه در قلب تک تک اعضای خانواده جای دارند. اما متأسفانه، با پیشرفت سن و برخی عوامل دیگر مانند بیماری، آنها ممکن است در انجام برخی از کارهای روزمره ناتوان شوند و اعضای خانواده به دلیل مشغله‌های سنگین زندگی امکان مراقبت درست و صحیح از عزیزان مسن خانواده را ندارند.

پرستار سالمند در کرج وظیفه مراقبت از سالمند و ارائه خدماتی مانند امور منزل، آشپزی، کمک در کارهای روزانه مانند غذا خوردن، دستشویی رفتن و استحمام کردن و ارائه خدمات پزشکی برای سالمندان را در پایتخت استان البرز بر عهده می‌گیرد. تا شما بتوانید با خیال راحت به مشغله‌های کاری خودتان برسید و از وقت گذراندن در کنار سالمند خود لذت ببرید.

اگر به مراقب افراد مسن در کرج نیازمند هستید، شرکت خدمات پرستاری آسانیسم به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در اعزام پرستار سالمند به منزل در کرج می‌تواند تمام نقاط شهر و حومه شهر را پوشش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پرستار سالمند در کرج و زمان اعزام پرستار برای عزیزان بزرگوار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان دریافت کنید!!

چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار سالمند کرج بگیرید؟

پرستار اعزام شده توسط شرکت آسانیسم مهارت کاری بالایی در زمینه مراقبت از سالمند دارند تا تمام نیازهای مراقبتی و پزشکی والدین شما را برآورده کنند. شرکت آسانیسم یکی از مراکز حرفه‌ای و مجرب در حوزه پرستاری و مراقبتی است که می‌تواند تمام نیازهای مراقبتی سالمند شما را تامین کند. با آسانیسم بیشتر آشنا شوید.

تمام پرستاران استخدامی مدارک مرتبط و کارت شناسای خود را به شرکت داده‌اند و از آنان یک سفته به قیمت 40 میلیون تومان گرفته شده تا امنیت و کیفیت خدمات پرستاری از سالمند در شهر کرج تا جایی که امکان دارد تضمین شود.

با این که شرکت آسانیسم در تهران مستقر است، ما چندین پرستار حرفه‌ای و مجرب در کرج را به شما معرفی می‌کنیم که از همه آن‌ها مدارک را گرفته‌ایم تا با خیال راحت بتوانید از سالمند مراقبت کنید و بیشتر زمان خودتان را با به جای مراقبت کردن از سالمند با صحبت و خوشی در کنار آنان بگذارنید. علاوه بر آن، در صورت هرگونه نارضایتی از پرستار می‌توانید در اسرع وقت مراقب را تعویض کنید.

نگهداری سالمند در منزل کرج

با انتخاب پرستار سالمند از آسانیسم بهترین پرستاران برای نگهداری سالمند در منزل کرج را دریافت میکنید و با استخدام از نگهدار سالمند کرج از خدمات و پرسنل با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد.

بعلاوه پلتفرم ما با شرکت های دیگر در زمینه ی نگهداری سالمند در منزل همکاری دارد پس در کمترین زمان پرستاری مطابق با نیاز شما پیدا خواهید کرد.

پرستاری از سالمند در کرج

بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری، مراقبت از فرزندان، انجام وظایف خانه و در برخی مواقع به دلیل دوری از خانه نمی‌توانند از والدین کهنسال خود مراقبت کنند. در این شرایط لازم است که فردی مطمئن در کنار سالمندان باشد تا به آن‌ها در انجام کارهای شخصی، مراجعه به پزشک و مراکز درمانی کمک کند.

اگر افرد مسن شما در کرج زندگی می‌کند و شما به هر دلیلی نمی‌توانید از او مراقبت کنید، خدمات اعزام مراقب سالمند در تمام نقاط کرج می‌تواند سلامت عزیزتان را تضمین کند.

پرستاران می‌تواند به صورت روزانه یا شبانه‌روز در کنار سالمند شما باشد و ضمن کمک به او در انجام کارهای شخصی و روزمره، شما را از وضعیت سلامت روحی و جسمانی عزیزتان مطلع کند.

برای پرستار سالمند در کرج به 02191304433 تماس بگیرید

قیمت پرستار سالمند در کرج سال 1403 (تیر)

اگر فرد سالخورده و پیری در خانه دارید و فکر می‌کنید زمان آن فرا رسیده است که پرستاری را برای مراقبت از سالمندان استخدام کنید باید همه گزینه ها از جمله شرکت پرستاری، حقوق مراقب سالمند در منزل کرج و سایر عوامل را بررسی  کرده و سپس تصمیم نهایی را بگیرید.

یافتن پرستار سالمند در منزل کرج برای کسانی که برای اولین بار برای این موقعیت اقدام می‌کنند بسیار سخت است. اما با استفاده از خدمات آسانیسم می‌توانید تمام خواسته های خود را بیان کرده و خدمات خودتان را از ما بخواهید.

حق نگهداری از سالمندان در کرج طبق تعرفه های خاص از طرف سازمان مربوطه بهداشت تعیین شده است. قیمت پرستار سالمند در کرج نیز با توجه به نیاز، ساعات کاری و شرایط شما محاسبه می‌شود. ساعات کار پرستار روزانه در فاصله های 8 ساعت، 10 ساعت، 12 ساعت و پرستار شبانه روزی 24 ساعته است.

میزان پرداختی پرستار به صورت روزانه بر اساس تعداد و ساعات کار توسط نیروهای متخصص تعیین خواهد شد. حقوق نیروی کار ثابت با احتساب 24 ساعت مرخصی در هفته توسط متخصص تعیین می‌شود.

یافتن پرستار سالمند در کرج به مهارت های حرفه ای، نحوه برخورد با بیماران، اخلاق کاری و غیره بستگی دارد.

نمی‌توان هزینه و قیمت خاصی را برای مراقب سالمند در کرج تعیین کرد. هر پرستار با توجه به شرایط سالمند، خدماتی که ارائه می‌دهد، ساعات کاری، میزان مسئولیت و دیگر فاکترها، حقوق متفاوتی خواهد داشت. ولی به صورت کلی هزینه‌های ماهانه پرستار سالمند در کرج را در جدول زیر آورده‌ایم.

خدمات پرستار سالمند در کرجهزینه ماهانه
پرستاری سالمند سالم شبانه روزی14,500,000 الی 16,000,000 تومان
پرستاری سالمند پوشکی شبانه روزی15,500,000 الی 19,500,000 تومان
قیمت پرستار سالمند در کرج تیر ماه

نکته: هزینه پرستار سالمند در کرج به صورت شبانه روزی حساب می‌شود و ممکن است به دلایل مختلف تغییر کند. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت پرستار سالمند در کرج به همکاران ما در شرکت خدمات پرستاری آسانیسم تماس حاصل فرمایید. 

نکته: اگر سالمند شما بیماری‌های خاصی داشته باشد که نیازمند مراقبت و تجهیزات پیچیده باشد، در این صورت باید پرستار بیمار در منزل اعزام شود که هزینه این خدمت بیشتر خواهد بود.

چه زمانی نیاز به پرستار سالمند در کرج داریم؟

عواملی که به آن‌ها می پردازیم نشان دهنده آن است که شما نیاز به یک پرستار سالمند در کرج دارید تا در زمانی که در خانه حضور ندارید و یا توانایی و مهارت های لازم در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند بیمارتان را ندارید به شما و والدین سالمندتان کمک کند.

برخی مواقع سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی حرکتی‌شان لازم است دائماً در رخت خواب بمانند در این شرایط باید اعضای خانواده توانایی جسمی جابه‌جا کردن عزیزشان به منظور حمام و جلوگیری از زخم بستر را داشته باشند در غیر این صورت ممکن است آسیب بیشتری به سالمندشان وارد کنند.

برخی دیگر از سالمندان نیز به دلیل بیماری نیاز به پرستاری های بیشتری از جمله تعویض پوشک، تعویض سوند، تعویض پانسمان و انجام تزریقات دارند که اغلب مواقع انجام این کارها از عهده اعضای خانواده ساخته نیست و لازم است توسط فردی آموزش دیده انجام شود تا آسیبی به سالمند وارد نشود.

اگر نیاز دارید که فردی به شما در زمینه نگهداری و مراقبت از سالمند سالم یا بیمارتان کمک کند می‌توانید از سرویس پرستار خصوصی سالمند در منزل پلتفرم آسانیسم بهره‌مند شوید.

پرستار سالمند در کرج

10 نکته مهم برای انتخاب پرستاری مناسب برای سالمند شما در کرج

انتخاب مراقب و نگهدار خوب یک فرآیند مهم است که در آن باید به چندین فاکتور توجه کرد. در ادامه، نکاتی که هنگام استخدام پرستار سالمند در کرج (و در کلیه مناطق در استان البرز) موردنیاز هستند را بررسی می‌کنیم:

 1. تجربه و تخصص: اطمینان حاصل کنید که پرستار دارای تجربه کافی در مراقبت از سالمندان است. توجه به تخصص‌های خاصی مانند مراقبت از بیماری‌های مزمن، دیابت، آلزایمر، گرفتن فشار خون سالمند یا بیماری‌های قلبی می‌تواند مفید باشد.
 2. مهارت‌ها و توانایی‌ها: اطمینان حاصل کنید که پرستار دارای مهارت‌های لازم برای مراقبت از نیازهای خاص سالمندان است. توجه به مهارت‌های ارتباطی، مدیریت زمان، و حل مسائل می‌تواند مهم باشد.
 3. مدرک تحصیلی و آموزش: بررسی کنید که آیا پرستار دارای مدرک تحصیلی و آموزش مرتبط با حوزه سالمندان را داراست یا خیر.
 4. مجوز و تاییدیه: اطمینان حاصل کنید که شرکتی که برای شما پرستار اعزام می‌کند یا پرستاری که می‌گیرید مجوزهای مربوطه را دارد.
 5. پشتیبانی از خانواده: یک مرکز پرستاری معتبر در طول قرارداد به شما و خانواده شما پشتیبانی‌های لازم را می‌دهد تا از نظر سلامت والدین و عزیزان پیر خود مطمئن شوید.
 6. نظرات و امتیازات قبلی: مطالعه نظرات و امتیازات دیگران در مورد پرستار مورد نظر می‌تواند به شما در انتخاب کمک کند.
 7. قیمت و هزینه: برای برآورد قیمت به چند مرکز پرستاری تماس بگیرید و از بین آن‌ها مرکزی را انتخاب کنید که نه قیمت خیلی پایین یا خیلی بالا برای خدمات پرستاری از سالمند به شما می‌دهد.
 8. قرارداد و شرایط کاری: تمام جزئیات مربوط به قرارداد کاری، شرایط کاری و تعهدات پرستار را مورد بررسی قرار دهید.
 9. نیازهای خاص سالمند: بررسی کنید که آیا پرستار توانایی مراقبت از نیازهای خاص سالمندان را دارد، مانند نیاز به فیزیوتراپی، نظافت شخصی، آشپزی یا مدیریت داروها.
 10. اخلاق حرفه‌ای: به دنبال پرستاری بگردید که دارای اخلاق حرفه‌ای بوده و به حقوق و حریم شخصی سالمندان احترام می‌گذارد.

قبل از انتخاب پرستار، مصاحبه شخصی با او را انجام داده و نظرات و تجربیات خود را با دیگران که از خدمات او استفاده کرده‌اند، مورد بررسی قرار دهید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که پرستار مورد نظر در توانایی ارتباط موثر و هماهنگی با تیم درمانی و خانواده نیز مسلط است.

مزایای پرستاری از سالمند در منزل کرج

حضور پرستار دلسوز، آموزش دیده و مسئولیت‌ پذیر در کنار عزیزان سالمندتان فواید بسیاری برای شما دارد از جمله فواید و مزایا پرستار سالمند در منزل کرج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود شرایط روحی

اگر فکر می‌کنید که والدین سالمند شما سالم هستند و می‌توانند از عهده کارهای شخصی و روزمره خود برآیند فراموش نکنید که آنان نیاز به هم‌صحبت نیز دارند زیرا سالمندان هنگامی که همه اعضای خانواده خانه را به منظور رفتن به دانشگاه یا محل کار ترک می‌کنند یا در طول روز و گاها در طول هفته به آن‌ها سر نمی‌زنند ممکن است دچار افسردگی و انزوا شوند.

پرستار سالمند در منزل کرج تنها به منظور انجام کارهای سالمند نیست بلکه پرستار هم‌صحبت و همدم سالمند است. حضور پرستار سالمند حرفه‌ای، با روابط اجتماعی قوی، از بروز افسردگی و گوشه‌گیری در سالمندان جلوگیری می‌کند.

افزایش امنیت و حفظ سلامتی سالمندان

در کرج بسیاری از سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی جسمی و حرکتی ممکن است لیز بخورند یا از پله‌ ها سقوط کنند. پرستار سالمند می‌تواند با ایجاد یک محیط امن در خانه و همراهی سالمندتان از بروز حوادثی از جمله سقوط و لیز خوردن افراد سالخورده جلوگیری کند.

همانگونه که می‌دانید بسیاری از سالمندان به دلیل ابتلا به بیماری آلزایمر، فراموش می‌کنند که داروهایشان را به موقع و درست مصرف کنند. نگهدار سالمند در کرج بر مصرف صحیح و به موقع داروهای سالمندتان نظارت دارد و از بروز تداخلات دارویی در عزیزتان جلوگیری می‌کند.

پرستار سالمند با نظارت بر رژیم غذایی سالم و تشویق سالمندتان به ورزش از بروز بیماری‌هایی چون فشار خون، چربی، چاقی و… در سالمندتان جلوگیری می‌کند.

استقلال بیشتر

افراد سالمند اصلاً دوست ندارند که از خانه خود دور شوند و به خانه فرزندان خود یا خانه سالمندان بروند آن‌ها دوست دارند در این سن نیز مانند گذشته در خانه خود زندگی کنند و استقلال خود را داشته باشند و با همسایگان و دوستانشان مانند گذشته معاشرت داشته باشند.

استخدام پرستار برای سالمند شما در شهر کرج کمک می‌کند که مانند گذشته استقلال زندگی خود را حفظ کند.

پرستاری از سالمند در کرج

کمک به مراقبان خانواده

مزایای پرستار سالمند شامل حال اعضای خانواده نیز می‌شود چرا که نه تنها از مسئولیت‌های آن‌ها در مراقبت از عزیزان سالمندشان کاسته می‌شود بلکه زمانی که از سالمندان خود دور هستند، خیالشان از بابت سلامتی آن‌ها راحت است. 

زمانی که سالمند شما بیمار است، حضور پرستار شخصی سالمند بیمار در منزل یا بیمارستان به عنوان همراه بیمار احساس آرامش و امنیت بیشتری به خانواده‌ها می‌دهد چرا که اطمینان دارند فردی حرفه‌ ای و متخصص در کنار عزیزشان هست و در مواقع اضطراری اقدامات لازم را جهت حفظ جان آن‌ها انجام می‌دهد.

کاهش نیاز مراجعه حضوری به مراکز درمانی

با استخدام پرستار سالمند در کرج به ندرت نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی چون درمانگاه‌ها خواهید داشت زیرا یک پرستار ماهر و باتجربه کنار شما حضور داشته و تمام نیازهای پزشکی و درمانی شما را پاسخ می‌گوید. 

در صورت بروز هرگونه اشکال یا خطا در روند درمان نیز کارهای اولیه را انجام خواهد داد بنابراین نه تنها نیازی به مراکز درمانی باقی نمی‌ماند بلکه احتمال آن نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

پرستار سالمند در کرج چه خدماتی ارائه میدهد؟

پرستار سالمند در کرج خدمات زیادی ارائه می‌دهد و این خدمات با توجه به نیاز سالمندتان متفاوت است اما به طور کلی از جمله خدماتی که پرستار ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فیزیوتراپی در منزل کرج

یکی از مهم‌ترین خدماتی که پرستار سالمند در کرج ارائه می‌دهد فیزیوتراپی در منزل است. بسیاری از سالمندان در این دوران به دلیل پوکی استخوان، جراحی، سکته مغزی و… با مشکلات حرکتی مواجه می‌شوند. پرستار سالمند با انجام ماساژ و تمرینات حرکتی مناسب به سالمندان کمک می‌کند تا توانایی حرکتی خود را به دست بیاورند. در برخی مواقع که این توانایی قابل بازیابی نیست، پرستار به سالمند آموزش می‌دهد که چگونه با نبود این توانایی کنار بیاید و کار کند.

مراقبت و نگهداری از سالمند

بیشتر افراد سالمند به دلیل کهولت سن، نداشتن توانایی جسمی و بیماری در انجام کارهای شخصی مثل، لباس پوشیدن، استحمام، خرید، آشپزی، نظافت منزل و هرگونه کار منزل با مشکل روبه‌رو هستند به همین دلیل یکی از وظایف اصلی نگهدار سالمند در کرج این است که به والدین سالمند شما در انجام این کارها کمک کند.

وظایف پرستار در منزل کرج

سرم تراپی در منزل

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف پرستار سالمند در کرج، سرم تراپی است. بسیاری از سالمندان به دلیل بیماری، نداشتن توانایی جسمی و تنهایی نمی‌توانند به منظور انجام تزریقات به مراکز درمانی مراجعه کنند. پرستار سالمند آموزش دیده و حرفه‌ای می‌تواند با انجام تزریقات صحیح و به موقع در منزل به آرامش، آسایش و بهبود سلامتی عزیز سالمندتان کمک کند.

تعویض سوند در منزل

بسیاری از سالمندان نیاز به سونداژ دارند. انجام سونداژ از عهده اعضای خانواده ساخته نیست، مگر این که مهارت لازم در این زمینه را کسب کرده باشند.

 توجه داشته باشید که انجام این کار توسط فرد مبتدی و یا کسی که هیچ تجربه و دانشی در این زمینه ندارد می‌تواند باعث صدمه به دستگاه ادراری، ناراحتی و عفونت در سالمندتان شود بنابراین در صورتی که سالمندتان به سونداژ نیاز داشته باشد باید پرستاری را استخدام کنید که از این مهارت برخوردار باشد.

تعویض پوشک سالمند

برای سالمندانی که توانایی دستشویی رفتن را ندارند یا بی اختیاری ادراری یا مدفوعی دارند، می‌توانید پرستار درخواست دهید تا خدمات نگهداری از سالمند پوشکی در منزل را دریافت کنید.

چگونه برای پرستار سالمند در کرج آماده شوید؟

بهتر است برای پرستاری که قرار است از سالمند در منزل در کرج آماده باشید و خدماتی که میخواهید پرستار انجام دهد را از قبل مشخص کرده باشید تا انجام این سرویس به بهترین نحو صورت گیرد. برای این کار می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • شماره تماس اعضای خانواده را برای موارد اظطراری که با آنها تماس بگیرد و یا شرح حال سالمند را بگوید به پرستار بدهید.
 • درباره شرایط مرخصی ها و توافق های دیگر در ابتدا صحبت کنید.
 • لیست غذاهایی که باید برای سالمند تهیه کند را بنویسید.
 • درباره روحیات سالمند برای پرستار توضیحات کاملی دهید.
 • مشخص کنید که کهنسال تنها است یا عضوی از خانواده زندگی می‌کند.
 • زمان داروها و نسخه های سالمند را ثبت کنید.
همدم سالمند در کرج برای نگهداری از سالمند

ویژگی‌های مراقب سالمند در کرج

پرستار سالمند خوب در کرج باید ویژگی‌ ها و خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند به خوبی به والدین سالخورده تان خدمت ‌رسانی کند. برخی از ویژگی‌ هایی که باید داشته باشد عبارت‌ اند از:

 • مسئولیت‌پذیر و متعهد
 • منظم
 • قابل اعتماد
 • دلسوز و مهربان
 • صبور
 • شوخ‌طبع
 • دارای مهارت ارتباطی بالا
 • دارای رفتار اجتماعی مناسب
 • انجام به موقع وظایف
 • امین و صادق
بنر تماس با آسانیسم برای پرستار سالمند در منزل کرج

عوامل مؤثر در قیمت پرستار سالمند در منزل کرج

نگهداری و مراقبت از سالمندان به دلیل ضعف جسمانی و یا مشکلات و بیماری‌های این سن مسئولیتی خطیر و نگران کننده برای ما به دنبال دارد به ویژه خانواده هایی که همه اعضای آن شاغل هستند یا درس می‌خوانند و بیشتر اوقات در خانه حضور ندارند، به طور فزاینده ای درگیر چالش‌های مراقبت از سالمندان هستند برای همین پرستار سالمند در کرج استخدام میکنند. عوامل مؤثری بر قیمت پرستار سالمند در کرج می‌تواند تاثیرگذار باشد که عبارت اند از:

وضعیت جسمانی سالمند

اگر سالمند شما مشکلات جسمی یا عصبی خاصی داشته باشد (ویلچری، واکری، پارکینسون، آلزایمری، و…) قطعاً حجم کاری پرستار بیشتر می‌شود و بر قیمت آن تاثیر گذار است.

ساعات کاری پرستاران (روزانه – شبانه روزی – پاره وقت)

بدیهی است که ساعت کاری پرستار در میزان حقوق او تأثیر دارد، پرستار برای هر ساعت کاری که انتخاب شود شرایط و ضوابط خاص خود را دارد.

بیماری سالمند

در بیشتر موارد سالمندان از برخی بیماری ها رنج می‌برند که نیاز به مراقبت ویژه دارند. گاهی اوقات این سالمندان دچار بی اختیاری ادرار می‌شوند و نیاز به سوند دارند و برخی به خاطر مشکل در بلع به گاواژ نیاز پیدا می‌کنند و برخی دیگر شرایط خاص دیگری دارند. پس داشتن یک پرستار ماهر و باتجربه در کنار این عزیزان بیشتر از قبل احساس می‌شود.

تغییر وضعیت سالمند

گاهی اوقات در زمان پرستاری از یک سالمند ممکن است وضعیت او تغییر کند مثلاً سالمندان به دلیل بیماری خاصی مدتی نیاز به مراقبت ویژه دارد و سپس زمانی پیش می‌آید که وضعیتش بهبود یافته و نیازی به مراقبت ویژه ای ندارد مسیر معکوس این موضوع نیز امکان پذیر است.

مسافت بین خانه سالمند و پرستار

موقعیت مکانی و فاصله بین سالمند و پرستار دیگر عامل مهمی است که هزینه و تعرفه مراقب سالمند در کرج را تحت الشعاع قرار می‌دهد. در هر صورت پرستار باید توسط وسایل نقلیه عمومی به خانه سالمند برود بنابراین هر چه مسافت دورتر باشد هزینه رفت و آمد نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد.

البته در این شرایط پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از پرستار سالمند تمام وقت در منزل است تا هزینه رفت و آمد به میزان قابل توجهی کاهش یابد البته حتما در ابتدا نیازها و درخواست‌هایتان از پرستار را بررسی کرده و پس از ارزیابی این سه فاکتور و میزان بودجه در نظر گرفته شده، سپس اقدام به پرستار سالمند در کرج کنید.

اعزام پرستار سالمند به کرج

کمیسیون آسانیسم چگونه محاسبه می شود؟

کمیسیون یا فرانشیز در معنای لغوی به معنای حق امتیاز است. آسانیسم پلتفرم مناسبی برای کارفرمایان و سازمان‌ های پرستاری و مراقبتی در منزل است که امکان ارائه این خدمات را دارد و برای ارائه آن حق امتیاز دارد و مقدار کمیسیون در تمام مراکز پرستاری به یک اندازه بوده و طبق تعرفه سازمان نظام پزشکی که اعلام شده محاسبه می‌شود. این فرانشیز برای ارائه خدمات یافتن پرستار مناسب، پشتیبانی برای تمام خدمات و تعویض پرستار در صورت نیاز است.

علاوه بر این وجود فرانشیز به این معنی است که دریافت کننده خدمات باید تدابیر احتیاطی و ضوابط را رعایت کند بعلاوه آسانیسم نیز  پشتیبانی 24 ساعته از کارفرما ارائه می دهد که در نهایت به نفع کارفرما و پرستار اعزام شده برای سالمند شما در استان البرز است. با استفاده از بهترین مرکز پرستاری شما از حرفه‌ای بودن پرستار مطمئن خواهید داشت و پرستار از جدی بودن شما در پرداخت هزینه خدمات مطمئن می‌شود.

نحوه محاسبه کمیسیون پرستار سالمند در منزل کرج توسط آسانیسم به شرح زیر است:

مدت زمان قراردادهزینه کمیسیون
۱ ماه۴۰٪ مبلغ قرارداد
۳ ماه۷۰٪ مبلغ قرارداد
۶ ماه۱ پایه حقوق پرستار
۱ سال۲ پایه حقوق پرستار

پرداخت کمیسیون برای قرارداد‌های ۶ ماهه به صورت اقساطی نیز امکان‌پذیر است اما اگر کمیسیون به صورت قسطی پرداخت شود دیگر شامل تخفیف نخواهد بود. در این حالت قسط اول در زمان عقد قرارداد، قسط دوم نهایتا تا 30 روز بعد پرداخت می‌شود بعلاوه اگر کارفرما مبلغ کمیسیون را به صورت یک‌جا پرداخت نماید. دریافت اقساط کمیسیون نیز تنها با چک صورت می‌گیرد.

مقایسه قیمت پرستار سالمند در کرج و نگهداری از سالمند در آسایشگاه ها

قیمت پرستار سالمند در منزل کرج وابسته به عوامل مختلفی است که در بالا با آن‌ها پرداختیم. به طور کلی با استخدام پرستار سالمند شما تنها باید تعرفه خدمات پرستاری در منزل را بپردازید دیگر هزینه‌هایی مانند درمان یا مراجعه به مراکز درمانی، که البته به دلیل حضور پرستار تعداد دفعات آن به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت نخواهید داشت.

حال اگر از سالمند خود در آسایشگاه ها یا خانه سالمندان نگهداری کنید، هزینه‌ ها بسیار بیشتر از میزان برنامه ریزی شده خواهد شد در این شرایط شما مجبور به پرداخت هزینه مواردی چون نگهداری (که به مراتب خیلی بیشتر از نگهداری از آنها در منزل است) هزینه درمان و هزینه رفت و آمد شما به محل برای ملاقات سالمند هستید. 

تازه اگر از هزینه‌ های معنوی چشم پوشی کنیم منظور از هزینه‌های معنوی خالی کردن وقت و برنامه ریزی جداگانه برای رفتن به آسایشگاه و همچنین ساعت محدود ملاقات سالمندان در این مکان‌ها است.

این ها تنها بخشی از هزینه های نگهداری از این عزیزان در خانه سالمندان است بنابراین از هر جنبه ای این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد، قیمت پرستار سالمند در کرج در مقایسه با گزینه های دیگر مانند نگهداری از سالمند در آسایشگاه ها بسیار مقرون به صرفه تر است.

یکی دیگر از هزینه‌های سنگین خانه سالمند سلامت روحی و روانی عزیزتان است. طبق گزارشات یکی از بزرگ‌ترین دلیل مرگ سالمند در مراکز سالمندان، مشکلات تنهایی و رهایی آن‌ها در این مراکز است که به مشکلات فیزیکی مانند زخم بستر یا مشکلات روحی مانند افسردگی تبدیل می‌شود.

علاوه بر آن متاسفانه خبرهای ضرب و شتم و آزار سالمند در سال‌های اخیر زیاد شده است که یکی از نگرانی های بزرگ در حوزه مراقبت از سالمند است و اعتبار خانه‌های سالمندان را زیر سوال می‌برد. گزارشات انجام شده توسط قدس نیوز درباره آزار سالمندان در بروجرد و سنندج دو مثال بارز از این سانحه‌ها در ایران است. البته این مشکل فقط در ایران نیست بلکه آمار ایجاد شده در آمریکا نیز نشان می‌دهد که این مشکل جهانی و همگیر بوده و برای سالمند مناسب نیست.

اعزام پرستار برای افراد سالخورده در کرج

شما اگر عزیز سالمندی دارید که زمان زیادی از شبانه روز را به تنهایی در خانه میگذراند و شما به دلیل مشغله کاری یا دور بودن از خانه او نمی توانید با والدین سالمندتان وقت بگذارنید تا هم صحبت او باشید می توانید از سرویس اعزام پرستار سالمند در کرج پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید تا پرستاری متناسب با نیاز شما فرستاده شود.

مناطق تحت پوشش آسانیسم برای پرستار سالمند در کرج

اگر ساکن استان البرز به خصوص شهر کرج هستید، آسانیسم یک پلتفرم‌ خدمات پرستاری در منزل است که برای شما پرستار در منزل کرج اعزام می‌کند و مناطق زیر را پوشش می‌دهد.

گوهردشتمهرشهرکیانمهر
گلشهرجهانشهرمهر ویلا
باغستانهفت تیرطالقانی
فردیسآزادگانشاهین ویلا
مناطق تحت پوشش برای پرستار سالمند در کرج

که علاوه بر شهر تهران، شهر کرج و همه مناطق آن را از جمله عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، جهانشهر، باغستان، هفت تیر، فردیس، درختی،شهریار، آزادگان، کیانمهر، مهر ویلا، طالقانی، شاهین ویلا و تمامی مناطق کرج و حومه شهر کرج را تحت پوشش دارد و خدمات ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن آسانیسم و همچنین شماره تلفن 02191304433 با کارشناسان آسانیسم در ارتباط باشید و درخواست خود را جهت استخدام پرستار سالمند در کرج یا هر سرویس دیگری ثبت کنید.

پرسنل آسانیسم همگی آموزش دیده و متخصص هستند و قبل از استخدام احراز هویت شده‌اند بنابراین بدون هیچ نگرانی می‌توانید نگهداری و مراقبت از عزیزانتان را به ما بسپارید پس از اعزام پرستار به منزل شما جهت خدمت‌رسانی، کارشناسان آسانیسم به صورت دوره‌ای بر عملکرد آن‌ها نظارت دارند و در صورت هرگونه نارضایتی پاسخگو و پشتیبان شما خواهند بود.

کارفرمایان در مورد آسانیسم چه می گویند؟

کیفیت خدمات ما باعث شده بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم راضی باشند و ما را به دوستان خود معرفی کنند که باعث افتخار ماست.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند کرج در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در کرج چقدر است؟

قیمت پرستار سالمند در منزل با توجه به عوامل مختلف مانند تعداد ساعات کاری، مسافت بین پرستار و فرد سالمند و دیگر فاکتورها متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

چطور پرستار سالمند در کرج پیدا کنیم؟

در صورتی که ساکن کرج هستید و به پرستار سالمند در منزل نیاز دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند در منزل کرج چه خدماتی ارائه می دهد؟

خدمات پرستار سالمند در کرج شامل خدمات پزشکی و درمانی، توجه به مصرف صحیح داروها، انجام کارهای شخصی و همراهی سالمند می شود.

چه مناطقی در کرج تحت پوشش خدمات پرستاری سالمند هستند؟

خدمات پرستاری سالمند در منزل آسانیسم، تمام مناطق کرج (عظیمه،میدون اسبی، میدون مهران، طالقانی، بلوار شریعتی، فردیس و …) را تحت پوشش قرار می دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • Mahin shahi گفت:

  سلام ما عظیمیه کرج هستیم برای شنبه تا پنجشنبه برای پدر و مادرم نیاز به پرستار سالمند دارم ولی میخوام کسی باشه که از جفتشون نگهداری کنه و کارای منزل هم انجام بده. با توجه به اینکه از دونفر باید مراقبت کنه و ۶ روز در هفته هم لازم داریم اگر روزانه بگیرم به صرفه تر میشه برام یا شبانه روزی؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام مهین عزیز، به طور کلی به دلیل اینکه هزینه رفت و آمد پرستار بر قیمت عاملی تاثیرگذار است، درخواست نیرو به صورت شبانه روزی برای درخواست کننده مقرون به صرفه تر خواهد بود. ولی توصیه میکنیم با کارشناسان ما در آسانیسم با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را به شما پیشنهاد دهند.

 • شیدا منصوری گفت:

  خسته نباشید. ما کرج زندگی می کنیم و برای پدر نیاز به پرستاری داریم که بتونه هفته ای دو بار پدر رو ببره دکتر و برگردونه.

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   شیدا عزیز سلام. با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید تا کارشناسان ما بر اساس نیازتان پرستار سالمند اعزام کنند.

 • صالحی گفت:

  سلام
  من 3 ماه پیش با موسسه شما برای پرستار مادر بزرگم تماس گرفتم
  تشکر میکنم بابت نیرویی که فرستادین و پیگیری هایی که انجام دادین تا من نیروی مورد نظرمو پیدا کنم

  • رخشان (کارشناس) گفت:

   خانم صالحی عزیز سلام
   باعث افتخار ماست که از خدمات ما رضایت داشتید.

 • علی قلی نژاد گفت:

  سلام. پرستاری که می‌فرستین، تزریقات سالمند رو هم انجام میده؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام علی عزیز، بله. زمانی که کارشناس آسانیسم با شما تماس می گیرد او را در جریان بیماری‌های سالمند قرار دهید تا پرستار با توانایی‌هایی متناسب با مشکلات او برای شما اعزام کند.

 • Vahid گفت:

  سلام. برای سالمند پوشکی هم در کرج خدمات دارین؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله انواع خدمات سالمند در منزل کرج ارائه می‌شود.

 • مهشید میرزایی گفت:

  امکان اعزام پرستار سالمند خانم در منزل کرج وجود داره؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   بله شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، پرستار خانم یا آقا استخدام کنید.

 • amirali گفت:

  سلام. برای سالمند ویلچری خانم، پرستار خانم دارید؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله. با توجه به شرایط و نیاز سالمند شما امکان اعزام پرستار خانم وجود دارد.

 • کوثر گفت:

  سلام. مادر بزرگ من مبتلا به دیابته و به پرستاری احتیاج داره که علاوه بر تزریقات، برنامه غذایی مناسبی براش در نظر بگیره. آیا پرستار متخصص در این‌ مورد دارید؟ هزینش چقدره؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله پرستاران اعزامی آسانیسم، متناسب با وضعیت سالمند شما، درباره بیماری و شیوه مراقبت از بیمار، آگاهی لازم و کافی را دارند. برای اطلاع از قیمت با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

 • علیرضا جوادی گفت:

  سلام. ما در عظیمیه کرج زندگی می‌کنیم. مادرم به بیماری آلزایمر مبتلا است و نگهداریش نیاز به صبر و توجه زیادی داره. شما برای سالمند آلزایمری، پرستار شبانه روزی دارید؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله پرستاران مجرب آسانیسم با دلسوزی از عزیزان شما مراقبت می‌کنند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی سفارش خود را ثبت کنید؛ دقت داشته باشید که اطلاعات کافی از وضعیت بیمار در اختیار پرستاران ما قرار دهید.

 • دنیا معروفی گفت:

  شما پرستار سالمند برای سالمندی که دچار بیماری پارکینسون هست بصورت 9 ساعت در روز در کرج دارین که بفرستین ؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   با بیماری پارکینسون، پرستارهای سالمندِ تیم ما به خوبی آشنا هستند و شما می توانید ثبت درخواست کرده و در کرج پرستار خود را استخدام کنید.

 • جانان گفت:

  من ساکن شیرازم و برام امکان نداره همیشه پیش سالمندم توی کرج باشم. آسانیسم پرستار برای کرج هم داره؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   بله دوست عزیز شما پس از ثبت درخواستتان می توانید از سرویس پرستار سالمند در کرج با خیالی راحت استفاده کنید.

 • kati گفت:

  براى پرستارى روزانه از سالمند هزينش چنده و در کرج نيرو دارين بفرستين؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام باید ساعت کاری، شرح حال بیمار و شرح وظایف پرستار سالمند رو هم بگین تا بتونیم هزینه رو اعلام و با شما هماهنگ کنیم . برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت با شماره تماس درج شده داخل سایت تماس بگیرید.

 • حمیدی گفت:

  به غیر از تهران خدمات شما در کدوم شهرهای دیگه ارائه میشه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   امکان اعزام پرستار در شهر تهران، کرج و حومه آن وجود دارد.

 • هاشم جعفری گفت:

  ممنون از سایت بسیار خوبتون. ارائه خدمات مراقبت از سالمندان در خانه واقعاً مراقبت از عزیزان را آسان کرده است.

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   ممنون بابت نظر زیباتون، نگهداری از سالمند کار تخصصی ای هست و استفاده از پرستار سالمند قطعا می تواند کمک زیادی به افزایش کیفیت خانواده و جامعه کند.

 • پوریا شایگانی گفت:

  خدمات خوبی ارائه می دید دستتون درد نکنه پرستار سالمند خوب راحت پیدا نمیشه.

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   مرکز آسانیسم سال هاست در زمینه تامین پرستار سالمند و کودک در تهران و کرج مشغول به کار هست. ممنون از اینکه زمان گذاشتید و نظر انرژی بخشتون رو به ما گفتید.

 • samadi گفت:

  من یه پرستار روزانه در کرج میخوام که از سالمندم مراقبت کنه و کارهای منزلش رو هم انجام بده برای این کار شما الان نیرو دارین چون خیلی فورس هستش ؟

  • آسانیسم گفت:

   بله میتوانید با کارشناسان ما در آسانیسم با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

 • حامد سمیعی گفت:

  پدرم الزایمر داره و به خاطر شرایطش میخام همه ساعت های روز حتی سر کار کنارم باشه همچین پرستاری شما دارید که من فرم درخواست پر کنم؟

  • آسانیسم گفت:

   بله زحمت بکشید یا فرم پر کنید یا با کارشناسای ما تماس بگیرید تا راهنمایی بشید.

 • مهناز شیخی گفت:

  پرستار سالمندی که برای کرج استخدام می کنم می تونه توی مسافرت های کاری هم با من همراه باشه و از سالمندم نگهداری کنه؟

  • آسانیسم گفت:

   پرستاری که شما استخدام می کنید اگر در ابتدا درباره ی تایم کاری و وظایفش توضیح بدید حتما می تونه شما را در این شرایط همراهی کنه.

 • سعید سیفی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید. ببخشید من یک سوال از شما دارم. اگر پرستاری را که می فرستید دوست نداشته باشم، آیا می توان آن فرد را تغییر داد؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام. بله، پرستاران دوره آزمایشی 24 تا 48 ساعته با حقوق را شروع می کنند و در صورت رضایت سالمندان به کار ادامه می دهند و اگر مورد قبول شما واقع نشد میتوانید برای تعویض پرستار با ما تماس بگیرید.

 • مجید صفا گفت:

  آیا برای استفاده از خدمات پرستار سالمند شما نیاز به قرارداد دارم؟

  • آسانیسم گفت:

   بله شما باید از هر مرکز خدماتی که برای شما پرستار می فرستد بخواهید که یک قرارداد کتبی بنویسد (تا زمانی که شما خدمات را می خواهید) و آن را طرفین امضا کنند.

 • زهرا تمیزی گفت:

  من شاغلم و مادربزرگ مریض دارم که به دلیل مشغله های کاری نمیتونم بهش سر بزنم پرستاراتون میتونن هر روز حدودا یک ساعت بیان و کنارش باشن و اگر کاری داشتن برایش انجام بدن فردیس هستن

  • آسانیسم گفت:

   بله شما میتوانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

 • گرشاسبی گفت:

  سلام وقتتون بخیر برای نظراباد هم پرستار میفرستین؟
  اگه جواب مثبته با کدوم شماره تماس بگیرم؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بله برای نظر آباد هم پرستار سالمند اعزام می‌کنیم. با شماره = 02191304433 تماس بگیرید

 • محمدرضا گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم که منطقه ما روی قیمت تاثیر میزاره؟ ما در گوهردشت هستیم و پرستار سالمند میخوایم. میخام بدونم قیمت پرستار سالمندی که زدید دقیقه یا نه.

  • آسانیسم گفت:

   سلام خسته نباشید
   بله ما در گوهردشت نیرو داریم و خیر منطقه ای شما هستید دسترسی های خوبی داره و باعث افزایش قیمت نمیشه. قیمتی که نوشتیم حدودی هست ولی بیشتر قراردادها با این هزینه بسته میشوند. حقوق پرستار سالمند بیشتر به شرایط سالمند و زمان کاری نیرو بستگی دارد. اگر سالمند وزنشون بیشتر باشه، پوشکی باشن یا در راه رفتن مشکل داشته باشند. هزینه پرستار سالمند در کرج هم بیشتر میشود. برای همین امکان قرار دادن هزینه دقیق مشکل است ولی میتوانید با شرکت تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و کارشناسان آسانیسم به شما قیمت دقیق را بدهند.