پرستار سالمند در کرج

امروزه افرادی که در شهرهای بزرگی مانند کرج زندگی میکنند نیاز به آسایش خاطری مثل پرستار سالمند در کرج نسبت به امنیت سالمندان خود در منزل دارند زیرا نگهداری و مراقبت از سالمندان به دلیل ضعف جسمانی یا مشکلات که این عزیزان را دچار خود می‌کند مسئولیت سنگین و پردغدغه‌ای را به همراه دارد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم پرستار سالمند در منزل کرج را به کسانی که نیاز به شخصی برای مراقبت و نگهداری از سالمندشان دارند، ارائه می‌دهد. 

پرستار سالمند در منزل کرج
پرستار سالمند در کرج

چرا از آسانیسم پرستار سالمند در منزل کرج بگیرید؟

پرستار سالمند در منزل کرج که از طریق پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استخدام شوند مهارت و تجربه کاری بالایی در این زمینه دارند بعلاوه درصورت نارضایتی میتوانید در اسرع وقت نسبت به تعویض آنها اقدام کنید.

در آسانیسم از توان پرستاران سالمند در شرکت های مختلف پرستاری به همراه نیروهای خود برای ارائه خدمات مراقبتی و  درمانی حرفه ای استفاده کرده ایم.

نیروهایی با تجربه بالا
کیفیت بالا در ارائه خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی دوره ای عملکرد نیرو ها

نگهداری سالمند در منزل کرج

با انتخاب پرستار سالمند از آسانیسم بهترین پرستاران برای نگهداری سالمند در منزل کرج را دریافت میکنید و با استخدام از نگهدار سالمند کرج از خدمات و پرسنل با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد.

بعلاوه پلتفرم ما با شرکت های دیگر در زمینه ی نگهداری سالمند در منزل همکاری دارد پس در کمترین زمان پرستاری مطابق با نیاز شما پیدا خواهید کرد.

پرستار سالمند کرج

بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری، مراقبت از فرزندان، انجام وظایف خانه و در برخی مواقع به دلیل دوری از خانه نمی‌توانند از والدین سالمند خود مراقبت کنند. در این شرایط لازم است که فردی مطمئن در کنار سالمندان باشد تا به آن‌ها در انجام کارهای شخصی، مراجعه به پزشک و مراکز درمانی کمک کند. 

اگر شما ساکن کرج هستید اما مجبورید به دلیل مأموریت‌های کاری به تهران یا سایر شهرها مسافرت کنید، می‌توانید با پرستار سالمند کرج از راه دور نیز مراقب عزیزانتان باشید. 

پرستار سالمند در تهران و کرج می‌تواند به صورت شبانه‌روز در کنار سالمند شما باشد و ضمن کمک به او در انجام کارهای شخصی و روزمره، شما را از وضعیت سلامت روحی و جسمانی عزیزتان مطلع کند.

تماس با کارشناسان آسانیسم

چه زمانی نیاز به پرستار سالمند در کرج داریم؟

عواملی که به آن ها میپردازیم نشان دهنده آن است که شما نیاز به یک پرستار سالمند در کرج دارید تا در زمانی که در خانه حضور ندارید و یا توانایی و مهارت های لازم در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند بیمارتان را ندارید به شما و والدین سالمندتان کمک کند.

امروزه همه اعضای خانواده یا شاغل هستند یا به مدرسه و دانشگاه می‌روند و نمی‌تواند در کنار عزیز سالمندشان بمانند و از آن‌ها مراقبت کنند از طرفی تنها گذاشتن سالمندان در خانه هم می‌تواند سلامتی جسمانی و روانی آنها را به خطر بیندازد.

برخی مواقع سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی حرکتی‌شان لازم است دائماً در رخت خواب بمانند در این شرایط باید اعضای خانواده توانایی جسمی جابه‌جا کردن عزیزشان به منظور استحمام و جلوگیری از زخم بستر را داشته باشند در غیر این صورت ممکن است آسیب بیشتری به سالمندشان وارد کنند.

برخی دیگر از سالمندان نیز به دلیل بیماری نیاز به پرستاری های بیشتری از جمله تعویض پوشک، تعویض سوند، تعویض پانسمان، انجام تزریقات و … دارند اغلب انجام این کارها از عهده اعضای خانواده ساخته نیست و لازم است توسط فردی آموزش دیده انجام شود تا آسیبی به سالمند وارد نشود.

اگر نیاز دارید که فردی به شما در زمینه نگهداری و مراقبت از سالمند سالم یا بیمارتان کمک کند می‌توانید از سرویس پرستار خصوصی سالمند در منزل پلتفرم آسانیسم بهره‌مند شوید.

پرستار سالمند کرج

استخدام پرستار سالمند در کرج

بیشتر سالمندان تمایل دارند دوران سالمندی خود را در منزل و به طور مستقل سپری کنند اما متاسفانه اعضای خانواده آنان زمان کافی برای نگهداری سالمندان را ندارند و باید از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شوند به همین دلیل در کرج استخدام پرستار سالمند خوب و مناسب در کیفیت زندگی سالمند بسیار تاثیرگذار است زیرا با شروع سالمندی تغییراتی در سبک زندگی افراد ایجاد می شود. 

در این دوره فرد از لحاظ جسمی و روحی تغییرات زیادی را تجربه می کند و به دلیل بیماری، رژیم غذایی خاص و مصرف دارو نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارد.

انتخاب پرستار سالمند کرج می تواند چالش های زیادی برای شما داشته باشد، ما در شرکت اعزام پرستار آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده امکان استخدام پرستار سالمند در کرج را برای شما فراهم کرده ایم.
شما می‌توانید برای پرستاری سالمند در منزل کرج فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره 02191304433 تماس بگیرید. 

چه فاکتور هایی را هنگام انتخاب پرستارسالمند در کرج در نظر بگیریم؟

از فاکتور های مهمی که در هنگام پرستاری از سالمند در کرج باید در نظر بگیریم این است که زندگی فعلی شما چگونه است، آیا سالمند شما با پرستاری از ایشان موافق هستند، والدین شما نیاز به چه نوع مراقبتی دارند و افراد دیگر خانواده میتوانند چه نقشی در پرستاری از سالمندتان ایفا کنند زیرا هر یک از سالمندان دارای خصوصیات منحصر به فردی و ویژگی هایی برای خود است و باید به آنها رسیدگی شوند و پرستار با او سازگاری پیدا کند.

پرستاری سالمند در منزل کرج

مزایای پرستار سالمند در منزل کرج

حضور پرستار دلسوز، آموزش دیده و مسئولیت‌ پذیر در کنار عزیزان سالمندتان فواید بسیاری برای شما دارد از جمله فواید و مزایا پرستار سالمند در منزل کرج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود شرایط روحی

اگر فکر می‌کنید که والدین سالمند شما سالم هستند و می‌توانند از عهده کارهای شخصی و روزمره خود برآیند فراموش نکنید که آنان نیاز به همدم و هم‌صحبت دارند زیرا سالمندان هنگامی که همه اعضای خانواده خانه را به منظور رفتن به دانشگاه یا محل کار ترک می‌کنند یا در طول روز و گاها در طول هفته به آن‌ها سر نمی‌زنند ممکن است دچار افسردگی و انزوا شوند.

پرستار سالمند در منزل کرج تنها به منظور انجام کارهای سالمند نیست بلکه پرستار هم‌صحبت و همدم سالمند است. حضور پرستار سالمند حرفه‌ای، با روابط اجتماعی قوی، از بروز افسردگی و گوشه‌گیری در سالمندان جلوگیری می‌کند.

افزایش امنیت و حفظ سلامتی سالمندان

 • در کرج بسیاری از سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی جسمی و حرکتی ممکن است لیز بخورند یا از پله‌ ها سقوط کنند. پرستار سالمند می‌تواند با ایجاد یک محیط امن در خانه و همراهی سالمندتان از بروز حوادثی از جمله سقوط و لیز خوردن افراد سالخورده جلوگیری کند.
 • همانگونه که می‌دانید بسیاری از سالمندان به دلیل ابتلا به بیماری آلزایمر، فراموش می‌کنند که داروهایشان را به موقع و درست مصرف کنند. نگهدار سالمند در کرج بر مصرف صحیح و به موقع داروهای سالمندتان نظارت دارد و از بروز تداخلات دارویی در عزیزتان جلوگیری می‌کند.
 • پرستار سالمند با نظارت بر رژیم غذایی سالم و تشویق سالمندتان به ورزش از بروز بیماری‌هایی چون فشار خون، چربی، چاقی و… در سالمندتان جلوگیری می‌کند.

استقلال بیشتر

افراد سالمند اصلاً دوست ندارند که از خانه خود دور شوند و به خانه فرزندان خود یا خانه سالمندان بروند آن‌ها دوست دارند در این سن نیز مانند گذشته در خانه خود زندگی کنند و استقلال خود را داشته باشند و با همسایگان و دوستانشان مانند گذشته معاشرت داشته باشند.

استخدام پرستار برای سالمند شما در شهر کرج کمک می‌کند که مانند گذشته استقلال زندگی خود را حفظ کند.

کمک به مراقبان خانواده

مزایای پرستار سالمند شامل حال اعضای خانواده نیز می‌شود چرا که نه تنها از مسئولیت‌های آن‌ها در مراقبت از عزیزان سالمندشان کاسته می‌شود بلکه زمانی که از سالمندان خود دور هستند، خیالشان از بابت سلامتی آن‌ها راحت است. 

زمانی که سالمند شما بیمار است، حضور پرستار شخصی سالمند بیمار در منزل یا بیمارستان به عنوان همراه بیمار احساس آرامش و امنیت بیشتری به خانواده‌ها می‌دهد چرا که اطمینان دارند فردی حرفه‌ ای و متخصص در کنار عزیزشان هست و در مواقع اضطراری اقدامات لازم را جهت حفظ جان آن‌ها انجام می‌دهد.

نگهداری سالمند در منزل کرج

کاهش نیاز مراجعه حضوری به مراکز درمانی

با استخدام پرستار سالمند در کرج به ندرت نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی چون درمانگاه‌ها خواهید داشت زیرا یک پرستار ماهر و باتجربه کنار شما حضور داشته و تمام نیازهای پزشکی و درمانی شما را پاسخ می‌گوید. 

در صورت بروز هرگونه اشکال یا خطا در روند درمان نیز کارهای اولیه را انجام خواهد داد بنابراین نه تنها نیازی به مراکز درمانی باقی نمی‌ماند بلکه احتمال آن نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

چگونه بهترین آمادگی را برای پرستاری سالمند در منزل کرج فراهم کنیم؟

بهتر است برای پرستاری سالمند در منزل کرج مسائلی را در ذهن خود داشته باشیم که خدماتی که میخواهیم را به بهترین نحو انجام دهند این شرایط به شرح زیر است:

 • شماره تماس اعضای خانواده را برای موارد اظطراری که با آنها تماس بگیرد و یا شرح حال سالمند را بگوید به پرستار بدهید.
 • درباره شرایط مرخصی ها و توافق های دیگر در ابتدا صحبت کنید.
 • لیست غذاهایی که باید برای سالمند تهیه کند را بنویسید.
 • درباره روحیات سالمند برای پرستار توضیحات کاملی دهید.
 • زمان داروها و نسخه های سالمند را ثبت کنید.

همدم سالمند در کرج

همدم سالمند در منزل کرج در واقع کسی است که به صورت تمام وقت در کنار والدین سالمند شما است و نه تنها در انجام کارهای روزمره (نظافت، آشپزی، خرید) به او کمک می کند بلکه مونس و هم‌ صحبت عزیز سالمند شما است. 

حضور همدم سالمند در کرج تأثیر مثبتی در روحیه والدین سالمند شما دارد زیرا باعث می شود عزیز سالمند شما کم تر احساس غم و اندوه و استرس داشته باشد. در حقیقت همدم سالمند دلسوز و با تجربه، کیفیت زندگی سالمندان را بهبود می‌ بخشد و امید را در قلب آن ها زنده می کند.

اکثر سالمندان در این دوره از زندگی شان دوست دارند که اطرفشان شلوغ باشد و مانند گذشته با خانواده و دوستانشان رفت و آمد داشته باشند و احساس تنهایی نکنند بنابراین در این دوران باید توجه ویژه ای به والدین سالمندتان و خواسته هایشان داشته باشید.

درست است که سالمندان دوست دارند در این دوران نیز مانند گذشته مستقل زندگی کنند اما باز هم نیاز دارند تا به آنها در اموری مانند آشپزی و نظافت کمک شود و از آنجایی که وقت زیادی را در خانه به تنهایی می گذرانند ممکن است دچار احساس تنهایی، انزوا یا گوشه‌ گیری شوند و انواع مشکلات روحی و روانی ‌را تجربه کنند در این شرایط با استخدام همدم سالمند در منزل کرج می‌توانید تنهایی سالمند را کاهش دهید.

ویژگی های همدم سالمند در کرج

همدم سالمند خوب در کرج باید ویژگی‌ ها و خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند به خوبی به والدین سالخورده تان خدمت ‌رسانی کند. برخی از ویژگی‌ هایی که باید داشته باشد عبارت‌ اند از:

 • مسئولیت‌پذیر و متعهد
 • منظم
 • قابل اعتماد
 • دلسوز و مهربان
 • صبور
 • شوخ‌طبع
 • دارای مهارت ارتباطی بالا
 • دارای رفتار اجتماعی مناسب
 • انجام به موقع وظایف
 • امین و صادق

شرح وظایف همدم سالمند در منزل کرج 

وظیفه اصلی همدم سالمند در کرج همراهی و هم‌صحبتی با عزیز سالمند شما است. این همراهی برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند یا همسرشان را از دست داده اند از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی سالمندان دارد. 

سالمندانی که با یک همراه هم‌ صحبت می ‌شوند، هوشیاری ذهنی خود را حفظ می‌ کنند و کمتر دچار فراموشی یا آلزایمر می شوند.

از سایر وظایف همدم سالمند در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گوش دادن به حرف های سالمند
 • یادآوری مصرف به موقع داروها
 • توجه به مصرف صحیح دارو ها
 • انجام کارهای روزمره سالمند
 • توجه به رژیم غذایی سالمند و تهیه و پخت غذا
 • کمک در رفتن به خرید، مراجعه به پزشک و مراکز درمانی
 • تشویق و همراهی سالمند در تفریحاتی مانند رفتن به سینما، خرید، بازدید از خانواده و دوستان، پیاده روی در پارک و …
 • تشویق سالمند به ورزش کردن برای حفظ سلامت جسمی و روانی
 • تعامل با اعضای خانواده سالمند برای اینکه آن‌ها را در جریان وضعیت عزیزشان قرار دهند.

پرستاری از سالمند کرج

پرستار سالمند در کرج چه خدماتی ارائه میدهد؟

پرستار سالمند در کرج خدمات زیادی ارائه می‌دهد و این خدمات با توجه به نیاز سالمندتان متفاوت است اما به طور کلی از جمله خدماتی که پرستار ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فیزیوتراپی در منزل کرج

یکی از مهم‌ترین خدماتی که پرستار سالمند در کرج ارائه می‌دهد فیزیوتراپی در منزل است. بسیاری از سالمندان در این دوران به دلیل پوکی استخوان، جراحی، سکته مغزی و… با مشکلات حرکتی مواجه می‌شوند. پرستار سالمند با انجام ماساژ و تمرینات حرکتی مناسب به سالمندان کمک می‌کند تا توانایی حرکتی خود را به دست بیاورند. در برخی مواقع که این توانایی قابل بازیابی نیست، پرستار به سالمند آموزش می‌دهد که چگونه با نبود این توانایی کنار بیاید و کار کند.

مراقبت و نگهداری از سالمند

بیشتر افراد سالمند به دلیل کهولت سن، نداشتن توانایی جسمی و بیماری در انجام کارهای شخصی مثل، لباس پوشیدن، استحمام، خرید، آشپزی، نظافت منزل و … با مشکل روبه‌رو هستند به همین دلیل یکی از وظایف اصلی نگهدار سالمند در کرج این است که به والدین سالمند شما در انجام این کارها کمک کند.

سرم تراپی در منزل

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف پرستار سالمند در کرج، سرم تراپی است. بسیاری از سالمندان به دلیل بیماری، نداشتن توانایی جسمی و تنهایی نمی‌توانند به منظور انجام تزریقات به مراکز درمانی مراجعه کنند. پرستار سالمند آموزش دیده و حرفه‌ای می‌تواند با انجام تزریقات صحیح و به موقع در منزل به آرامش، آسایش و بهبود سلامتی عزیز سالمندتان کمک کند.

تعویض سوند در منزل

بسیاری از سالمندان نیاز به سونداژ دارند. انجام سونداژ از عهده اعضای خانواده ساخته نیست، مگر این که مهارت لازم در این زمینه را کسب کرده باشند.

 توجه داشته باشید که انجام این کار توسط فرد مبتدی و یا کسی که هیچ تجربه و دانشی در این زمینه ندارد می‌تواند باعث صدمه به دستگاه ادراری، ناراحتی و عفونت در سالمندتان شود بنابراین در صورتی که سالمندتان به سونداژ نیاز داشته باشد باید پرستاری را استخدام کنید که از این مهارت برخوردار باشد.

تماس با کارشناسان آسانیسم

قیمت پرستار سالمند کرج مقرون به صرفه تر است؟

بدون شک نمی‌توان هزینه‌ها و حقوق بالای نگهداری از سالمندان را انکار کرد. از مراقبت های پزشکی و درمانی گرفته تا نگهداری از آنها در محل مناسب و امن، همگی مستلزم پرداخت هزینه است اما این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که شما به عنوان خانواده و مراقبان آنها چیزی به جز راحتی و آسایش آنها را نمی‌خواهید. 

در حقیقت پرداخت هزینه های درمان، رفت و آمد به مراکز درمانی و همراهی کردن آنها در مسیر درمان نیز برای آسایش آن‌ها است.

پرداخت هزینه مراقب سالمند در منزل کرج نیز برای برآورده کردن همین مقصود است اینکه فردی متخصص همواره در کنار سالمند شما باشد سالمند در محلی که می خواهد دوران سالخوردگی خود را بگذراند و شما نیز به کارهای خود رسیده و نگرانی از بابت حفظ سلامتی این عزیزان نداشته باشید.

بنابراین شاید تصور کنید قیمت پرستار سالمند در منزل کرج بالاتر از روش‌های دیگر نگهداری از این عزیزان است. چون که در هر حال پرستار باید در محل حضور پیدا کند، نه شما. ولی توجه داشته باشید که این هزینه نه تنها کمتر از پرداخت هزینه خانه سالمندان برای شما تمام خواهد شد، بلکه از جنبه مزایا نیز تاثیرگذاری بیشتر و بهتری روی سلامت جسمی و روحی والدین سالمند شما خواهد گذاشت. چطور؟

پرستار برای سالمند کرج

مزایای نگهداری از سالمند در منزل کرج چیست؟

 • استقلال
 • بهبود سریع تر سالمند در بیماری ها
 • عدم نیاز به کمک اعضای خانواده
 • پیشگیری از ایجاد زخم بستر
 • کمک به انجام فعالیت های روزانه
 • توجه به رژیم غذایی
 • کنترل بیماری‌هایی چون قند خون، فشار خون و …
 • مراقبت شخصی سازی شده
 • آسایش
 • آرامش اعضای خانواده به جهت تنها نبودن سالمند
 • همراهی یک فرد آموزش دیده و با تجربه در مواقع اضطراری مانند احیای قلب
 • کاهش نیاز به مراجعه به مراکز درمانی

مقایسه قیمت پرستار سالمند کرج و نگهداری از سالمند در آسایشگاه ها

قیمت پرستار سالمند در منزل کرج وابسته به عوامل مختلفی است که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد به طور کلی با استخدام پرستار سالمند شما تنها باید هزینه خدمات و رفت و آمد پرستار به محل را بپردازید دیگر هزینه‌هایی مانند درمان یا مراجعه به مراکز درمانی، که البته به دلیل حضور پرستار تعداد دفعات آن به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت نخواهید داشت.

حال اگر از سالمند خود در آسایشگاه ها یا خانه سالمندان نگهداری کنید، هزینه‌ ها بسیار بیشتر از میزان برنامه ریزی شده خواهد شد در این شرایط شما مجبور به پرداخت هزینه مواردی چون نگهداری (که به مراتب خیلی بیشتر از نگهداری از آنها در منزل است) هزینه درمان و هزینه رفت و آمد شما به محل برای ملاقات سالمند هستید. 

تازه اگر از هزینه‌ های معنوی چشم پوشی کنیم منظور از هزینه‌های معنوی خالی کردن وقت و برنامه ریزی جداگانه برای رفتن به آسایشگاه و همچنین ساعت محدود ملاقات سالمندان در این مکان‌ها است.

این ها تنها بخشی از هزینه های نگهداری از این عزیزان در خانه سالمندان است بنابراین از هر جنبه ای این مسئله مورد بررسی قرار بگیرد، قیمت پرستار سالمند در کرج در مقایسه با گزینه های دیگر مانند نگهداری از سالمند در آسایشگاه ها بسیار مقرون به صرفه تر است.

پرستاری سالمند کرج

وظایف پرستار سالمند در منزل کرج شامل چه مواردی میشود؟

 • مراقبت و نگهداری از سالمندان
 • همراهی سالمند برای مراجعه به پزشک
 • رسیدگی به درمان های سالمند و دادن داروهای سالمند در زمان معین
 • هم صحبتی با سالمند و پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • رسیدگی به نظافت سالمند
 • کمک به رسیدگی به امور منزل
 • تهیه غذا و نظارت بر رژیم غذایی سالمند
 • خرید منزل

کمیسیون آسانیسم چگونه محاسبه می شود؟

کمیسیون یا فرانشیز در معنای لغوی به معنای حق امتیاز است. آسانیسم پلتفرم مناسبی برای کارفرمایان و سازمان‌ های پرستاری و مراقبتی در منزل است که امکان ارائه این خدمات را دارد و برای ارائه آن حق امتیاز دارد و کمیسیون را طبق تعرفه رسمی اعلام شده از سازمان نظام پرستاری دریافت میکند، این فرانشیز جهت انجام وظایف محوله در محدوده بهداشت و درمان تعیین می‌شود.

علاوه بر این وجود فرانشیز به این معنی است که دریافت کننده خدمات باید تدابیر احتیاطی و ضوابط را رعایت کند بعلاوه آسانیسم نیز  پشتیبانی 24 ساعته از کارفرما ارائه می دهد که در نهایت هم به نفع کارفرماست و هم به نفع فرد ارائه دهنده خدمات.

نحوه محاسبه کمیسیون توسط آسانیسم به شرح زیر است:

مدت زمان قرارداد

هزینه کمیسیون

۱ ماه

۴۰٪ مبلغ قرارداد

۳ ماه

۷۰٪ مبلغ قرارداد

۶ ماه

۱ پایه حقوق پرستار

۱ سال

۲ پایه حقوق پرستار

همچنین پرداخت کمیسیون برای قرارداد‌های ۶ ماهه به صورت اقساطی نیز امکان‌پذیر است اما اگر کمیسیون به صورت قسطی پرداخت شود دیگر شامل تخفیف نخواهد بود. 

در این حالت قسط اول در زمان عقد قرارداد، قسط دوم نهایتا تا 30 روز بعد پرداخت می‌شود بعلاوه اگر کارفرما مبلغ کمیسیون را به صورت یک‌جا پرداخت نماید، آسانیسم از روی مبلغ کمیسیون به ایشان 10 درصد تخفیف خواهد داد.

دریافت اقساط کمیسیون نیز تنها با چک صورت می‌گیرد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پرستار سالمند در کرج

قیمت پرستار سالمند در کرج میتواند متغیر باشد و عوامل بسیاری هستند که میتواند بر روی هزینه ی نگهدار سالمند موثر باشند این عوامل عبارت اند از :

نوع خدمات درخواستی

اولین فاکتور موثر در قیمت پرستار سالمند در کرج وظایف پرستار سالمند است که فرد تحت مراقبت به آن نیاز دارد. بخشی از این خدمات شامل موارد زیر است:

 • مراقبت های پزشکی – درمانی
 • انجام تزریقات
 • آزمایشات و نمونه گیری
 • بررسی رژیم غذایی و تهیه غذا
 • فیزیوتراپی در منزل
 • کاردرمانی
 • سونوگرافی
 • تعویض پوشک در صورت نیاز
 • کمک به انجام فعالیت ها و انجام ورزش های تجویز شده
 • کمک به انجام کارهای شخصی مانند دستشویی و استحمام
 • هم صحبتی و تنها نماندن

پرستار سالمند کرج با آسانیسم

بازه زمانی

منظور از بازه زمانی مدت زمانی است که برای حضور پرستار در کنار سالمند خود در کرج ثبت سفارش می کنید. برخی ممکن است تنها چند ساعت از روز نیاز به کمک پرستار داشته باشند (پرستار به صورت مقطعی می باشد) زیرا از پس کارهای شخصی خود برآمده و بیشتر تمرکز بر کارهای تخصصی، درمانی و تنهایی سالمند است و یکی از افراد خانواده نیز بخشی از روز را با وی سپری می‌کند.

برخی دیگر نیز ممکن است به پرستار برای ساعات طولانی‌تری نیاز داشته باشند و پرستار به صورت شبانه روزی باید در کنار آنها باشد. در این شرایط قیمت نگهداری سالمند در منزل کرج تفاوت خواهد کرد و عموما زمانی این اتفاق می‌افتد که اعضای خانواده سالمند زمان و انرژی لازم برای نگهداری از آنها را ندارند، سالمند قادر به انجام کارهای شخصی خود نیست یا شرایط جسمانی و سلامتی وی به گونه‌ای است که نیاز بیشتری به حضور یک کارشناس و متخصص در حوزه بهداشت و سلامت در کنار خود دارد.

مسافت بین خانه سالمند و پرستار

موقعیت مکانی و فاصله بین سالمند و پرستار دیگر عامل مهمی است که هزینه و تعرفه مراقب سالمند در کرج را تحت الشعاع قرار می‌دهد. در هر صورت پرستار باید توسط وسایل نقلیه عمومی به خانه سالمند برود بنابراین هر چه مسافت دورتر باشد هزینه رفت و آمد نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد.

البته در این شرایط پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از پرستار سالمند تمام وقت در منزل است تا هزینه رفت و آمد به میزان قابل توجهی کاهش یابد البته حتما در ابتدا نیازها و درخواست‌هایتان از پرستار را بررسی کرده و پس از ارزیابی این سه فاکتور و میزان بودجه در نظر گرفته شده، سپس اقدام به پرستار سالمند در کرج کنید.

همانطور که متوجه شدید نمی‌توان مقدار مشخصی برای قیمت پرستار سالمند در کرج عنوان کرد زیرا عوامل متفاوتی روی این مسئله تاثیر گذارند ولی بدون شک درخواست این سرویس به صرفه تر از نگهداری آنها در خانه سالمندان خواهد بود.

به منظور آگاهی از قیمت دقیق این سرویس از آسانیسم، یکی از معتبرترین پلتفرم های خدمات پرستاری در منزل کرج است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و درخواست این خدمت همین حالا با ما تماس بگیرید.

اعزام پرستار برای افراد سالخورده در کرج

شما اگر عزیز سالمندی دارید که زمان زیادی از شبانه روز را به تنهایی در خانه میگذراند و شما به دلیل مشغله کاری یا دور بودن از خانه او نمی توانید با والدین سالمندتان وقت بگذارنید تا هم صحبت او باشید می توانید از سرویس اعزام پرستار سالمند در کرج پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید تا پرستاری متناسب با نیاز شما فرستاده شود.

مناطق تحت پوشش آسانیسم برای پرستار سالمند در کرج

اگر ساکن استان البرز به خصوص شهر کرج هستید، آسانیسم یک پلتفرم‌ خدمات پرستاری در منزل است که علاوه بر شهر تهران، شهر کرج و همه مناطق آن را از جمله عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، جهانشهر، باغستان، هفت تیر، فردیس، درختی،شهریار، آزادگان، کیانمهر، مهر ویلا، طالقانی، شاهین ویلا و … را تحت پوشش دارد و خدمات ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن آسانیسم و همچنین شماره تلفن 02191304433 با کارشناسان آسانیسم در ارتباط باشید و درخواست خود را جهت استخدام پرستار سالمند در کرج یا هر سرویس دیگری ثبت کنید.

پرسنل آسانیسم همگی آموزش دیده و متخصص هستند و قبل از استخدام احراز هویت شده‌اند بنابراین بدون هیچ نگرانی می‌توانید نگهداری و مراقبت از عزیزانتان را به ما بسپارید پس از اعزام پرستار به منزل شما جهت خدمت‌رسانی، کارشناسان آسانیسم به صورت دوره‌ای بر عملکرد آن‌ها نظارت دارند و در صورت هرگونه نارضایتی پاسخگو و پشتیبان شما خواهند بود.

دسترسی سریع

کارفرمایان در مورد آسانیسم چه می گویند؟

کیفیت خدمات ما باعث شده بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم راضی باشند و ما را به دوستان خود معرفی کنند که باعث افتخار ماست.

رئوفخدمت دریافتی: پرستاری ازسالمند کرج
Read More
مادر من افسردگی داره و ما براش به دنبال پرستاری بودیم که بتونه باهاش خیلی ارتباط بگیره برای همینم خیلی پرستار عوض کردیم چون که با هیچکدوم اصلا کنار نمیومد اما بالاخره پرستار آخری خیلی توی این زمینه حرفه ای بودش و کلا شخصی بود که مد نظر ما بود.
خانم اکبری فردخدمت دریافتی: پرستارسالمند کرج
Read More
این شرکت خیلی به حرف های ما توجه کردند و پرستارانی که میفرستادند دقیقا با معیار های ما یکی بودند .
آقای همتیانخدمت دریافتی: مراقب سالمند کرج
Read More
ازشون ممنونیم چون واقعا از مراقبی که برای پدر من فرستادند راضی هستیم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند کرج در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در منزل با توجه به عوامل مختلف مانند تعداد ساعات کاری، مسافت بین پرستار و فرد سالمند و… متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

در صورتی که ساکن کرج هستید و به پرستار سالمند در منزل نیاز دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات پرستار سالمند در کرج شامل خدمات پزشکی و درمانی، توجه به مصرف صحیح داروها، انجام کارهای شخصی و همراهی سالمند می شود.

خدمات پرستاری سالمند در منزل آسانیسم، تمام مناطق کرج (عظیمه،میدون اسبی، میدون مهران، طالقانی، بلوار شریعتی، فردیس و …) را تحت پوشش قرار می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

40 پاسخ

 1. سلام ما عظیمیه کرج هستیم برای شنبه تا پنجشنبه برای پدر و مادرم نیاز به پرستار سالمند دارم ولی میخوام کسی باشه که از جفتشون نگهداری کنه و کارای منزل هم انجام بده. با توجه به اینکه از دونفر باید مراقبت کنه و ۶ روز در هفته هم لازم داریم اگر روزانه بگیرم به صرفه تر میشه برام یا شبانه روزی؟

  1. سلام مهین عزیز، به طور کلی به دلیل اینکه هزینه رفت و آمد پرستار بر قیمت عاملی تاثیرگذار است، درخواست نیرو به صورت شبانه روزی برای درخواست کننده مقرون به صرفه تر خواهد بود. ولی توصیه میکنیم با کارشناسان ما در آسانیسم با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید تا بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را به شما پیشنهاد دهند.

 2. خسته نباشید. ما کرج زندگی می کنیم و برای پدر نیاز به پرستاری داریم که بتونه هفته ای دو بار پدر رو ببره دکتر و برگردونه.

  1. شیدا عزیز سلام. با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید تا کارشناسان ما بر اساس نیازتان پرستار سالمند اعزام کنند.

 3. سلام
  من 3 ماه پیش با موسسه شما برای پرستار مادر بزرگم تماس گرفتم
  تشکر میکنم بابت نیرویی که فرستادین و پیگیری هایی که انجام دادین تا من نیروی مورد نظرمو پیدا کنم

  1. خانم صالحی عزیز سلام
   باعث افتخار ماست که از خدمات ما رضایت داشتید.

 4. سلام. پرستاری که می‌فرستین، تزریقات سالمند رو هم انجام میده؟

  1. سلام علی عزیز، بله. زمانی که کارشناس آسانیسم با شما تماس می گیرد او را در جریان بیماری‌های سالمند قرار دهید تا پرستار با توانایی‌هایی متناسب با مشکلات او برای شما اعزام کند.

  1. سلام، بله انواع خدمات سالمند در منزل کرج ارائه می‌شود.

  1. بله شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، پرستار خانم یا آقا استخدام کنید.

  1. سلام، بله. با توجه به شرایط و نیاز سالمند شما امکان اعزام پرستار خانم وجود دارد.

 5. سلام. مادر بزرگ من مبتلا به دیابته و به پرستاری احتیاج داره که علاوه بر تزریقات، برنامه غذایی مناسبی براش در نظر بگیره. آیا پرستار متخصص در این‌ مورد دارید؟ هزینش چقدره؟

  1. سلام، بله پرستاران اعزامی آسانیسم، متناسب با وضعیت سالمند شما، درباره بیماری و شیوه مراقبت از بیمار، آگاهی لازم و کافی را دارند. برای اطلاع از قیمت با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

 6. سلام. ما در عظیمیه کرج زندگی می‌کنیم. مادرم به بیماری آلزایمر مبتلا است و نگهداریش نیاز به صبر و توجه زیادی داره. شما برای سالمند آلزایمری، پرستار شبانه روزی دارید؟

  1. سلام، بله پرستاران مجرب آسانیسم با دلسوزی از عزیزان شما مراقبت می‌کنند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی سفارش خود را ثبت کنید؛ دقت داشته باشید که اطلاعات کافی از وضعیت بیمار در اختیار پرستاران ما قرار دهید.

 7. شما پرستار سالمند برای سالمندی که دچار بیماری پارکینسون هست بصورت 9 ساعت در روز در کرج دارین که بفرستین ؟

  1. با بیماری پارکینسون، پرستارهای سالمندِ تیم ما به خوبی آشنا هستند و شما می توانید ثبت درخواست کرده و در کرج پرستار خود را استخدام کنید.

 8. من ساکن شیرازم و برام امکان نداره همیشه پیش سالمندم توی کرج باشم. آسانیسم پرستار برای کرج هم داره؟

  1. بله دوست عزیز شما پس از ثبت درخواستتان می توانید از سرویس پرستار سالمند در کرج با خیالی راحت استفاده کنید.

 9. براى پرستارى روزانه از سالمند هزينش چنده و در کرج نيرو دارين بفرستين؟

  1. سلام باید ساعت کاری، شرح حال بیمار و شرح وظایف پرستار سالمند رو هم بگین تا بتونیم هزینه رو اعلام و با شما هماهنگ کنیم . برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت با شماره تماس درج شده داخل سایت تماس بگیرید.

  1. امکان اعزام پرستار در شهر تهران، کرج و حومه آن وجود دارد.

 10. ممنون از سایت بسیار خوبتون. ارائه خدمات مراقبت از سالمندان در خانه واقعاً مراقبت از عزیزان را آسان کرده است.

  1. ممنون بابت نظر زیباتون، نگهداری از سالمند کار تخصصی ای هست و استفاده از پرستار سالمند قطعا می تواند کمک زیادی به افزایش کیفیت خانواده و جامعه کند.

 11. خدمات خوبی ارائه می دید دستتون درد نکنه پرستار سالمند خوب راحت پیدا نمیشه.

  1. مرکز آسانیسم سال هاست در زمینه تامین پرستار سالمند و کودک در تهران و کرج مشغول به کار هست. ممنون از اینکه زمان گذاشتید و نظر انرژی بخشتون رو به ما گفتید.

 12. من یه پرستار روزانه در کرج میخوام که از سالمندم مراقبت کنه و کارهای منزلش رو هم انجام بده برای این کار شما الان نیرو دارین چون خیلی فورس هستش ؟

  1. بله میتوانید با کارشناسان ما در آسانیسم با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

 13. پدرم الزایمر داره و به خاطر شرایطش میخام همه ساعت های روز حتی سر کار کنارم باشه همچین پرستاری شما دارید که من فرم درخواست پر کنم؟

  1. بله زحمت بکشید یا فرم پر کنید یا با کارشناسای ما تماس بگیرید تا راهنمایی بشید.

 14. پرستار سالمندی که برای کرج استخدام می کنم می تونه توی مسافرت های کاری هم با من همراه باشه و از سالمندم نگهداری کنه؟

  1. پرستاری که شما استخدام می کنید اگر در ابتدا درباره ی تایم کاری و وظایفش توضیح بدید حتما می تونه شما را در این شرایط همراهی کنه.

 15. با عرض سلام و خسته نباشید. ببخشید من یک سوال از شما دارم. اگر پرستاری را که می فرستید دوست نداشته باشم، آیا می توان آن فرد را تغییر داد؟

  1. سلام. بله، پرستاران دوره آزمایشی 24 تا 48 ساعته با حقوق را شروع می کنند و در صورت رضایت سالمندان به کار ادامه می دهند و اگر مورد قبول شما واقع نشد میتوانید برای تعویض پرستار با ما تماس بگیرید.

 16. آیا برای استفاده از خدمات پرستار سالمند شما نیاز به قرارداد دارم؟

  1. بله شما باید از هر مرکز خدماتی که برای شما پرستار می فرستد بخواهید که یک قرارداد کتبی بنویسد (تا زمانی که شما خدمات را می خواهید) و آن را طرفین امضا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *