خدمات اعزام پرستار سالمند

پرستار سالمند فردی است که خدماتی مانند مراقبت از افراد مسن، کمک در انجام کارهای بهداشتی، خدمات امور منزل مانند آشپزی و نظافت خانه، سرگرمی سالمند، ارائه داروهای سالمند به موقع و همراهی او در زمان مراجعه به مراکز پزشکی را برای افراد سالخورده انجام می‌دهد. با این کار کیفیت زندگی عزیزتان در دوره پیری بیشتر شده و تمام نیازهای او بدون خروج از منزل برآورده می‌شود.

شرکت خدمات پرستاری آسانیسم با سال‌ها تجربه توانسته کادری مجرب و متعهد از پرستاران سالمند را جذب کند تا به شما عزیزان بهترین خدمات پرستاری از سالمند در تهران و کرج را ارائه دهد. با ثبت درخواست یک پرستار یا مراقب را در کوتاه‌ترین زمان و با به صرفه‌ترین قیمت پیدا کنید.

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند
ثبت خدمات پرستاری از سالمند

چرا پرستار سالمند در منزل را از آسانیسم بگیرید؟

آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب ترین پلتفرم‌های خدمات پرستاری در منزل است که با توانمندی از پرستاران سالمند با هدف ارتقا سلامتی سالمندان با سابقه بسیار به ارائه خدمات پرستاری در سراسر کشور پرداخته است.

با خدمات پرستاری آسانیسم، امنیت و راحتی عزیزان خود را تضمین کنید. تیم ما از پرستاران متخصص و آموزش‌دیده تشکیل شده است که در ارائه خدمات پرستاری سالمندان کارنامه‌ای درخشان دارند.

ما می‌دانیم که ارتباط متقابل و رابطه مطلوب با پرستاران بسیار مهم است. بنابراین، اگر از پرستار خود رضایت نداشتید، می‌توانید به سادگی با ما تماس بگیرید و در اسرع وقت تعویض پرستار صورت خواهد گرفت.

ما در آسانیسم بهترین قیمت‌ها را در این حوزه ارائه میدهیم و با تمام تلاش خود سعی می‌کنیم پرستار سالمند ارزان با بهترین کیفیت ممکن را برای شما اعزام کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران تماس حاصل فرمایید.

اعزام مراقب سالمند با سابقه کار بالا
احراز هویت برای مراقبت در دوره پیری
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
کیفیت بالا در خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند
قیمت مناسب در ارائه خدمات
پشتیبانی از عملکرد نیروها

پرستار سالمند تهران

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و به دنبال خدمات نگهداری از سالمند در تهران هستید، شرکت آسانیسم همراه شماست. شرکت پرستاری آسانیسم با مراکز معتبر مراقبتی از سالمند در تهران طرف قرارداد است و شما می‌توانید به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان فردی حرفه‌ای برای نگهداری از عزیزان پیر خود در کل 22 منطقه شهر تهران انتخاب کنید.

آدرس آسانیسم برای اعزام پرستار سالمند در تهران

در صورتی که قصد دارید به شرکت مراجعه کنید و مستقیما پرستار سالمند درخواست دهید، می‌توانید به شرکت در خیابان فلسطین مراجعه کنید. ساعات کاری شرکت از 9 تا 17 از شنبه تا چهارشنبه و 9:30 تا 14:00 در پنجشنبه‌ها است. در این زمان‌ها هر موقع تشریف بیاورید، متخصصان ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. 

آدرس شرکت: تئاتر شهر – خیابان انقلاب – خیابان فلسطین شمالی – جنب داروخانه دانشگاه – سرای صنایع خلاق – طبقه همکف. 

شماره تماس: 02191304433

پرستاری از سالمندان

اکثر خانواده ها به این موضوع که پرستاری از سالمندان باید در خانه خودش انجام شود توجهی ندارند تا اینکه یک اتفاق ناگوار مانند زمین خوردن، سکته مغزی یا برخی از آسیب های جدی دیگری رخ می دهد. 

اگر والدین سالمندتان به دلیل کهولت سن نیاز به نگهداری و مواظبت دارند ولی مشغله های فراوان فرصت حفظ سلامتی سالمندان را از شما گرفته است و نمیتوانید به پرستاری از عزیز سالمند خود بپردازید می توانید از سرویس پرستاری از سالمند استفاده کنید زیرا پرستار سالمند شخصی است که مسئولیت مراقبت از سالمندان در خانه را برعهده دارد و از این اتفاقات جلوگیری میکند.

چه زمان به پرستار سالمند نیاز داریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که اعضای خانواده تصمیم می گیرند برای والدین سالمند سالم خود پرستار استخدام کنند. اگر سالمند برخی از علائم زیر می‌توانند نشانه نیاز سالمند به یک پرستار دلسوز و متعهد باشد.

 • تغییرات جسمانی سالمند
 • زمین خوردن‌های مداوم
 • مشکل در راه رفتن و فعالیت روزانه
 • فراموشی
 • ناتوانی در مدیریت مصرف داروها

دلیل دیگری که می‌توان به آن اشاره داشت مشغله کاری بالای شما است که باعث می‌شود که وقتی برای مراقبت از سالمند نداشته باشید.

برخی از سالمندان به دلیل وضعیت پزشکی خود نیازمند تزریقات و خدمات بهداشتی مکرر هستند. اگر شما مهارت کافی برای انجام این فعالیت‌ها را ندارید، باید سالمندتان را به مراکز درمانی مراجعه کرده تا این خدمات را دریافت کنند. با استخدام پرستار سالمند، می‎توانید تزریقات در منزل را انجام دهید تا عزیزانتان در راحتی خانه خود، بهترین درمان را دریافت کنند.

راحتی و آرامشی که سالمندان در خانه خود دارند، در هیچ یک از مراکز درمانی فراهم نمی شود پس چرا این نیاز آنان را نادیده بگیریم و اضطراب بیشتری به آنها وارد کنیم در صورتی که میتوانیم با استخدام پرستار سالمند آموزش دیده و مجرب به راحتی نیاز های آن ها را در خانه بر طرف کنیم.

استخدام پرستار سالمند

اگر تصمیم گرفته اید با استخدام پرستار سالمند در منزل آرامش، امنیت و استقلال عزیز سالمندتان را در خانه حفظ کنید بهتر است در هنگام استخدام پرستار سالمند به چند نکته مهم توجه کنید.

چرا که پرستار سالمند فردی است که ساعات زیادی از روز و حتی شب را در کنار سالمندتان میگذراند و مسئولیت رسیدگی به امور او را بر عهده دارد بنابراین باید از فیلترهای بسیاری گذرانده شده و ارزیابی شود تا بتوانید عزیز سالمندتان را با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی به او بسپارید.

مراحل یافتن پرستار سالمند ارزان تهران

برای استخدام بهترین پرستار سالمند در منزل به نکات زیر توجه کنید:

 • وظایف پرستار سالمند سالم را تعیین کنید. پیشنهاد می کنیم در هنگام استخدام پرستار شخصی در منزل وظایف او را مشخص کنید زیرا برخی از افراد ممکن است تمایلی به انجام کار هایی غیر از مراقبت های بهداشتی نداشته باشند.
 • در هنگام استخدام پرستار سالمند مدارک و سابقه پرستار را بررسی کنید زیرا ممکن است مهارت و تجربه لازم در نگهداری از سالمند شما را نداشته باشد حتی اگر شخصی را از شرکت های پرستاری استخدام می کنید باز هم سوابق کاری او را بررسی کنید شما می توانید برای آگاهی از کیفیت کار پرستار سالمند خود با کارفرماهای قبلی او تماس بگیرید.
 • ساعات کاری پرستار سالمند را مشخص کنید. اگر نیاز به نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل دارید این نکته را در همان مرحله استخدام پرستار با او در میان بگذارید.
 • به پرستار سالمند جایگزین فکر کنید. ممکن است مراقبی که استخدام کرده اید مریض شود و یا مشکلی برای او پیش بیاید که نتواند برای مدتی از عزیز سالمندتان مراقبت کند.

نادیده گرفتن هر یک از این نکات میتواند در آینده شما و پرستاری سالمندتان با یکسری چالش ها و مشکلات روبه رو کند. گاها این مراحل استخدام پرستار سالمند زمان بر خواهد بود و شما در این راه خسته خواهید شد.

مرکز خدمات پرستاری آسانیسم این دشواری ها را راحت کرده است و شما با خیال راحت می‌توانید تنها با یک بار ثبت سفارش یا تماس با ما، از چندین موسسه قیمت دریافت نمایید و مطمئن باشید که موسسات همکار ما دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند و همچنین تمام افرادی که برای پرستاری سالمند شما ارسال می شوند دارای تاییدیه های زیر می باشند که از مراقبان دریافت می شود:

 • دریافت عدم سو پیشینه
 • دریافت عدم اعتیاد
 • دریافت اصل یکی از مدارک شناسایی
 • دریافت سفته 40 میلیون تومانی که پشت آن را یک ضامن معتبر امضا کرده است.

پرستار سالمند برای راحتی عزیزان مسن شما

وظایف پرستار سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند بر اساس نیاز و شرایط شما تغییر میکند؛ ممکن است که افراد سالخورده توانایی انجام امور روزمره خود را داشته باشد و فقط نیاز به همدم سالمند برای هم صحبتی داشته باشند و در برخی دیگر برای انجام امور نیاز به پرستار سالمند دارند.

خلاصه‌ای از تمام خدمات پرستار سالمند

پرستاران سالمند در منزل موسسه پرستاری سالمند در منزل آسانیسم دارای مهارت بسیار بالایی هستند. برای نمونه می‌توان مهمترین وظایفی که توسط آنان انجام میشود را به شرح زیر نام برد:

 1. ارائه خدمات پرستار بیمار در منزل در صورت مریضی سالمند
 2. رسیدگی به وضعیت و برنامه‌ریزی درمانی و دادن دارو به بیمار و سالمند
 3. تهیه غذای مناسب و دادن آن به سالمند
 4. انجام امور بهداشتی
 5. توجه به امورات رفاهی و گردشگری سالمند (این امر تنها با اجازه کتبی خانواده صورت می‌پذیرد.)
 6. انجام کارهای مورد علاقه سالمند در اوقات فراغت (نظیر مرور خاطرات، خواندن کتاب، حل جدول و …)
 7. همراهی نگهداری از سالمند در خارج از منزل
 8. انجام امور اداری و مالی سالمند (این امر تنها با اجازه کتبی خانواده صورت می‌پذیرد.)
 9. رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند و محیط منزل
 10. تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
 11. نظارت بر فشار خون یا قند خون سالمند
 12. انجام امور منزل برای سالمند

این فقط بخشی از خدماتی است که این فرشتگان برای سالمندان شما انجام می‌دهند. در ادامه بیشتر به خدمات پرستاران و مراقبان در پیری می‌پردازیم.

مشاوره رایگان برای استخدام پرستار سالمند در تهران و کرج

مراقبت از سالمند

اولین وظیفه پرستاران سالمند، ارزیابی دقیق وضعیت سلامت فیزیکی و روانی افراد مسن است. بعد از آشنایی با نیازها و شرایط بیمار پرستار می‌تواند خدمات مراقبت از سالمند را برای شما انجام دهد.

پرستار سالمند وظایفی مانند کنترل فشار و قند خون، کمک در بهداشت و پرستاری از سالمند پوشکی، ایمنی کردن خانه برای سالمندانی که نمی‌توانند راحت راه بروند و تنظیم برنامه درمانی و دادن دارو به موقع و مرتب را بر عهده می‌گیریند.

کمک در ورزش و تندرستی سالمند

ورزش برای سلامت و تندرستی همه انسان‌ها مفید است که در دوران پیری بسیار مهم و حیاتی می‌شود. برای همین مراقب باید با توجه به تمام نکات ایمنی در ورزش سالمند او را به تحرک و ورزش تشویق کند تا سلامت بدنی و روحی سالمند تامین شود.

انجام امور منزل

در صورت نیاز، پرستار سالمند می‌تواند کارهای خانه سالمند مانند آشپزی و نظافت منزل را برای سالمند نیز انجام دهد. مراقبان با توجه به شرایط فرد مسن و نیاز او یک برنامه تغذیه سالم و مقوی ایجاد می‌کنند. اگر سالمند قابلیت خوردن دچار مشکل است پرستاران می‌توانند به ایشان در خوردن غذا نیز کمک کنند.

انجام امور منزل توسط پرستار سالمند تهران

همراهی سالمند در خارج از خانه

درصورتی که سالمند علاقه به پارک رفتن یا وقت مراجعه به پزشک داشته باشد، پرستار او را همراهی کرده تا هر زمان که سالمند نیاز داشت از ایشان مراقبت کرده و تمام اقدامات نگهداری را انجام دهد. همراهی سالمند در خارج منزل فقط با اجازه کتبی خانواده یا خود سالمند صورت می‌گیرد و برای سالمندان آلزایمری به هیچ عنوان انجام نمی‌شود.

 انجام کارهای مورد علاقه و سرگرم کردن سالمند

مراقب در اوقات فراغت می‌تواند با سالمند هم صحبت شود، در حل جدول به کمک کند یا برای او کتاب بخواند. سرگرمی سالمند یکی از مهم‌ترین خدمات پرستار است که باید برای انجام آن با جان و دل مایه بگذارد. با این کار نه تنها سالمند خوشحال‌تر می‌شود بلکه سلامت روحی او نیز بهبود میابد.

رسیدگی به نظافت شخصی سالمند

رسیدگی به نظافت شخصی سالمند نیز یکی از وظایف مهم پرستاران است که در کاهش خطر ابتلا به عفونت‌ها بسیار مهم و حیاتی است. در این راستا، پرستاران باید خدمات زیر را به فرد سالخورده شما ارائه بدهند:

 • حمام کردن:
  • کمک به سالمند برای ورود به حمام یا حمامگاه و خروج از آن.
  • کمک در طول حمام تا سالمند زمین نخورد.
 • تعویض لباس:
  • کمک به سالمند برای تعویض لباس‌های تمیز و مناسب.
  • اطمینان از تمیزی و خشکی لباس‌ها به‌ویژه در نواحی حساس.
 • مراقبت از پوست:
  • استفاده از مرطوب‌کننده یا لوسیون برای حفظ رطوبت پوست.
  • بررسی پوست برای تشخیص زخم‌ها، حساسیت‌ها یا تغییرات دیگر.
 • تمیزی دهان و دندان:
  • کمک به مسواک زدن و استفاده از آب دهان یا محلول‌های شستشوی دهان.
  • نظارت بر وضعیت دندان‌ها و اعلام به پزشک در صورت نیاز.

پیگیری و گزارش‌دهی

پرستار مسئولیت دارد که به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه، جزئیاتی از وضعیت و شرایط فعلی سالمند را به خانواده اطلاع دهد. این گزارش شامل تغییرات در حالت فیزیکی، رفتار و شرایط کلی سالمند می‌شود. در صورت لزوم، پرستار مسئول است آموزش‌های لازم را به خانواده ارائه دهد تا آن‌ها بتوانند به بهترین شکل ممکن از سالمند مراقبت کنند. این اقدامات همه به منظور تسهیل فرآیند مراقبت، افزایش اطلاعات خانواده، و بهبود کیفیت زندگی سالمندان انجام می‌شود.

انجام امور مالی و اداری سالمند

تنها با درخواست کتبی از سوی شما، پرستار قادر خواهد بود مسئولیت‌های مالی و اداری مربوط به افراد مسن را به عهده بگیرد و به صورت مستقل این وظایف را انجام دهد. این اقدام باعث کاهش نگرانی‌های مرتبط با امور مالی و اداری سالمندان می‌شود و همچنین باعث می‌شود که شما نیازی به صرف وقت زیاد در امور اداری دولتی نداشته باشید.

انجام امور اداری و مالی سالمند توسط پرستار فقط با اجازه خانواده انجام می‌شود

چه پرستاری برای مراقبت از افراد پیر خانواده اعزام می‌شود؟

پرستاری که شرکت آسانیسم برای شما اعزام می‌کند با شرایط و خواسته‌های شما متفاوت است. در صورت نیاز پرستار با سن، جنسیت، توانایی و سابقه کاری که شما درخواست دهید فرستاده می‌شود.

مراقب و همدم سالمند

در صورتی که سالمند شما کاملا سالمند است و فقط به فردی نیازمند است که با او هم صحبت شده و او را از تنهایی در بیاورد. همدم سالمند بهترین گزینه برای شما می‌تواند باشد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید خدمات همدم سالمند آسانیسم را مطالعه کنید.

بهیار یا کمک بهیار سالمند

برای سالمندانی که مریض هستند یا نیازمند مراقبت‌های پزشکی ساده در کنار دیگر خدمات هستند بهیار اعزام می‌شود. این افراد دوره‌های مراقبت از سالمند را گذرانده‌اند و می‌توانند بهتر از سالمند مریض در خانه خودش مراقبت کنند.

پرستار سالمند (نرس)

فردی که به صورت تخصصی در دانشگاه درس پرستاری از سالمند را خوانده و کار با وسایل تخصصی و پزشکی را بلد است را نرس سالمند (Geriatric Nurse) نیز می‌نامند. استخدام این افراد بسیار گران بوده و فقط در شرایط خاص و ضروری اعزام می‌شود. در نظر داشته باشید که شرکت آسانیسم نرس اعزام نمی‌کند.

پرستار زن برای سالمند

استخدام پرستار زن برای سالمند شما کاملا به نیاز، درخواست و راحتی سالمند شما بستگی دارد. البته که سالمند خانم با پرستار سالمند زن راحت‌تر است و ترجیح‌شان بهره‌مندی از خدمات پرستار زن است. پرستاران زن برای همدمی و هم‌صحبتی سالمند گزینه‌ای مناسب هستند.

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

پرستار مرد برای سالمند

بسیاری از خانواده‌های سالمند آقا و حتی خود سالمندان اقا ترجیح‌شان استخدام پرستار مرد است مخصوصا اگر سالمند به دلیل ناتوانی جسمی نمیتواند تحرک داشته باشد و لازم است علاوه بر برخی از مراقبت های بهداشتی و نظافتی برای جلوگیری از زخم بستر چرخانده شود یا ماساژ درمانی دریافت کند. به طور کلی وظایف پرستار مرد برای سالمند نیز با توجه به نیاز شما و عزیز سالمندتان مشخص می‌شود.

شیفت کاری پرستاران سالمند

شیفت کاری پرستاران به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. به صورت کلی شیفت‌های کاری پرستاران سالمند در خانه به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 • پرستار روزانه سالمند
 • پرستار نیمه وقت برای سالمند
 •  پرستار سالمند شیفت شب
 • پرستار سالمند شبانه روزی

در ادامه تک تک این شیفت‌ها را بیشتر توضیح می‌دهیم.

پرستار روزانه سالمند

پرستار روزانه سالمند، فردی آموزش دیده و با تجربه است که تمام نیازهای سالمند را برطرف می‌کند و در صورتی که سالمند در طول روز تنها باشد اعضای خانواده بدون اینکه کنار سالمند حضور داشته باشند، می‌توانند با خیالی آسوده سالمند عزیزشان را برای مراقبت و نگهداری به پرستار روزانه بسپارند.

خدمات پرستار روزانه سالمند مناسب خانواده‌هایی است که به دلیل مشغله‌های کاری نمی‌توانند در طول روز کنار سالمندشان باشند و تصمیم می‌گیرند مراقبت از پدر یا مادر عزیز خود را به فردی متعهد و مسئولیت‌پذیر بسپارند.

این سرویس بعلاوه برای سالمندانی که به مراقبت شبانه نیاز ندارند و فقط در طول روز برای انجام کارهای روزمره به نگهدار یا یک همدم سالمند نیاز دارند مناسب است.

برخی از خدمات پرستار روزانه سالمند شامل موارد زیر است:

 • تشویق سالمند به تحرک و جلوگیری از ایجاد زخم بستر
 •  جسمانی و روانی سالمند و ثبت گزارش جهت اطلاع به پزشک سالمند یا خانواده‌ی او
 • کنترل فشار خون و قند خون سالمند به صورت روزانه
 • کمک به نظافت شخصی سالمند و انجام کارهای روزمره
 • نظارت بر مصرف صحیح داروها
 • تهیه‌ی وعده‌ها و میان‌
 • کنترل وضعیت سلامت
 • تعویض سوند و پانسمان
 • هم‌صحبتی و همراهی سالمند در انجام کارهای مورد علاقه
 • وعده‌های غذایی
 • انجام وظایف خانه‌داری
 • پرستاری از سالمند بیمار

برای درخواست پرستار سالمند تهران با شماره 02191304433 تماس بگیرید

پرستار نیمه وقت سالمند

بسیاری از خانواده تصمیم می گیرند که خودشان از والدین سالمند شان مراقبت و نگهداری کنند اما با این وجود در مقاطع زمانی خاص به استفاده از تخصص و مهارت پرستار سالمند نیاز دارند. پرستار نیمه وقت سالمند می تواند تنها چند روز در هفته یا هر روز به مدت چند ساعت برای مراقبت از والدین سالمندتان به منزل شما بیاید.

برای مثال شما می‌توانید پرستار را فقط در روزهای زوج استخدام کرده یا هر روز 4 ساعت در روز پرستار را درخواست کنید. این کار به شما زمان بیشتری اختصاص می‌دهد تا بدون نگرانی به وظایف یا شغل خودتان برسید.

توجه داشته باشید یک پرستار سالمند نیمه وقت باید از تمام شرایطی که پرستاران سالمند تمام وقت دارند برخوردار باشد بنابراین شما باید به همان شیوه ای که یک پرستار سالمند تمام وقت استخدام می کنید نیز اقدام به استخدام پرستار نیمه وقت سالمند کنید زیرا پرستار وقت زیادی را با والدین سالمند شما خواهد گذراند به همین دلیل او باید دارای تجربه و مهارت های مهمی در مراقبت از سالمند باشد.

بنابراین مهم است که خانواده ها به مراکز و پلتفرم های خدمات پرستاری و مراقتی مراجعه کنند که پرسنل آن ها متعهد ، حرفه ای و قابل اعتماد باشند و پرستاری را استخدام کنند که والدین سالمندشان در کنار او احساس راحتی کنند.

شما باید در جستجوی پرستاری باشید که به اندازه خودتان، دلسوز والدین تان باشد. کسی که نه تنها از آنها به خوبی مراقبت کند، بلکه در زمانی که شما در خانه حضور ندارید همدم و هم صحبت سالمندتان باشد.

برخی از ویژگی های پرستار سالمند نیمه وقت عبارتند از :

 • دلسوز و مهربان
 • منظم و متعهد
 • صادق
 • قابل اعتماد
 • امین و رازدار
 • صبور
 • متخصص و حرفه ای

اگر برای مراقبت از والدین سالمندتان نیاز به پرستار سالمند نیمه وقت دارید تا در زمانی که در خانه حضور ندارید از عزیز شما مراقبت کند می توانید به پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم مراجعه کنید و با خیال راحت پرستاری دلسوز ،مهربان و حرفه ای استخدام کنید.

تمامی پرستاران آسانیسم از جمله پرستاران نیمه وقت سالمند افرادی متخصص، متعهد و دلسوزی هستند که قبل از استخدام احراز هویت شده اند بنابراین با آسانیسم نگران امنیت و سلامت عزیزتان در زمانی که در خانه حضور ندارید نباشید.

پس از ثبت درخواست شما برای استخدام پرستار نیمه وقت سالمند کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت و پس از انجام هماهنگی های لازم پرستاری مناسب با نیاز شما و عزیز سالمندتان به محل مورد نظر شما اعزام خواهند کرد.

پرستار شیفت شب پرستار

زمانی که سالمند نتواند در طول شب خواب راحت داشته باشد یا به علتی نیازمند خدمات نگهداری از سالمند شیفت شب هستند، پرستار سالمند در شب اعزام می‌شود تا در طول خواب از سالمند مراقبت شود.

پرستاری سالمند به صورت شبانه روزی

پرستار شبانه روزی سالمندان زمانی ضرورتی است که در شرایطی که نیاز به مراقبت و نگهداری 24 ساعته دارند، به ویژه زمانی که سالمند ناتوانی‌های فیزیکی یا مشکلات پزشکی دارند. این نیاز ممکن است به دلیل بیماری‌های مزمن، ضعف جسمانی، یا نیاز به کمک در فعالیت‌های روزمره باشد.

پرستاران شبانه‌روزی مسئولیت ارائه مراقبت‌های پزشکی، نظافت، کمک در تغذیه، و فعالیت‌های روزمره را بر عهده دارند تا سالمندان بتوانند بهترین مراقبت را در طول شبانه‌روز و روزهای هفته داشته باشند.

پرستار سالمند بیمار با مریضی های مختلف

خانه سالمندان یا پرستار سالمند در منزل: کدام برای نگهداری از سالمند بهتر است؟

تغییر در رفتار و شرایط سلامتی سالمندان دلیلی برای بستری کردن آن‌ها در خانه سالمندان نیست. یکی از مزیت‌های خدمات پرستاری از سالمند در مقایسه با خانه سالمندان، آسانی در دسترسی به خدمات است.

با استفاده از خدمات پرستار سالمند آسانیسم، سالمندان می‌توانند در محیطی آشنا و کنار خانواده خود به مراقبت بپردازند و همین دلیل باعث می شود که سالمند از همه لحاظ احساس خوبی داشته باشد.

بسیاری از خانواده‌ها با افزایش سن والدینشان، تصور می‌کنند که بهترین راه حل برای مراقبت از آنها، انتقال آنها به خانه سالمندان است. اما در حقیقت، با استخدام یک پرستار سالمند در خانه، می‌توانید همان سطح مراقبتی که در خانه سالمندان ارائه می‌دهد را داشته باشید.

با پرستار سالمند در منزل می‌توانید به صورت شخصی از عزیزان خود نگهداری کنید تا بهترین کیفیت مراقبتی را به آنها فراهم کنید. با این روش، خیال راحت تری نسبت به مراقبت از والدینتان خواهید داشت.

از طرفی انتقال آنها به خانه سالمندان تاثیر منفی در روحیه و سلامتی شان میگذارد زیرا بیشتر آن ها دوست دارند باقی عمرشان را نیز در خانه خود سپری کنند و با اعضای خانواده و دوستانشان معاشرت داشته باشند.

بعلاوه زمانی که مراقبت در منزل انجام شود عزیز سالمندتان از بیماری های مسری که در خانه سالمندان ممکن است وجود داشته باشد دور می ماند در نتیجه میتواند دوران پیری سالم تری را تجربه کند.

برخلاف نظر عموم نگهداری سالمند در منزل بسیار مقرون به صرفه است. هزینه خدمات پرستاری در منزل معمولا ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است در حالی که به اندازه مراقبت های پزشکی ارائه شده در بیمارستان یا خانه سالمندان موثر است.

تفاوت هاپرستار سالمند در منزلخانه سالمندان
آشنایی با پرستارفقط یک پرستار شخصی برای سالمند با انتخاب شماپرستارها تغییر می‌کنند و نمی‌توان با او خوب آشنا شد
شخصی سازی درمانبلهخیر
مراقبت از سالمندبلهبله
تغییر مکان سالمندخیربله
حفظ استقلال سالمندخیربله
محیط سالمبه مکان و قیمت خانه سالمندان بستگی داردمعمولا سالم‌ترین مکان برای سالمند در خانه خودش است

طبق یک آزمایش انجام شده در سال 2017 در آمریکا نشان داده که بیشتر سالمندان علاقه دارند در خانه خودشان ازشان مراقبت شود و پرستار در منزل را به خانه سالمند ترجیح می‌دهند.

مزایا و فواید استفاده از نگهدار سالمند در منزل

استفاده از خدمات پرستاری در منزل مزایای مختلفی دارد و میتوان مهم ترین فواید نگهدار سالمند در منزل را در زیر نام برد:

 • پرستار سالمند در منزل باعث میشود که سالمند احساس راحتی در کنار خانواده داشته باشد.
 • مراقبت بهتر از سالمند به صورت اختصاصی و اگر این مورد را با نگهداری از سالمند در خانه سالمندان مقایسه نمایید مطمئنا تفاوت بسیاری را احساس خواهید کرد زیرا در خانه خود زندگی میکند و از رفتن به خانه فرزندان یا سالمندان جلوگیری میکند.
 • افزایش اشتیاق و امید به زندگی در فرد سالخورده. فرد سالمند بسیار اشتیاق دارد تا در بین افراد خانواده از ایشان نگهداری شود و از افسردگی آن نیز پیشگیری میکند.
 • کنترل بیشتر خانواده در مراقبت از سالمند

و بسیار مزایای دیگر که میتواند خانواده فرد سالمند را مجاب به استفاده از این خدمات نماید.

برای انتخاب مراقب و نگهدار سالمند چه فاکتورهایی را در نظر بگیریم؟

 • آیا پرستار سالمند دوره‌های لازم را گذرانده است؟
 • پرستارسالمند تا چه مقدار نسبت به وظایف و اهمیت حرفه‌ی خود آگاهی دارد؟
 • آیا مراکزی که پرستار را ارسال نموده‌اند قابل اعتماد هستند؟
 • آیا مرکز ارائه خدمات پرستاری، دسترسی 24 ساعته به پشتیبان پرستار را برای شما فراهم می‌کند؟
 • آیا پرستار اعزامی رفتار اجتماعی و قابل قبولی دارد؟

نکات مهم برای انتخاب پرستار سالمند

پرستاران و مراقبین فرشتگانی هستند که در اوج رنج، بیماری و نیاز، به سالمند یا بیمار خود کمک رسانی کرده و دست آن‌ها را می‌گیرند. شغل پرستاری به قدری ازاهمیت بالا برخوردار است که رسول اکرم اسلام (ص) نیز در مورد این شغل چنین فرموده است: «هر کسی یک شبانه روز از فردی پرستاری کند خداوند او را همراه و یار ابراهیم خلیل میگرداند.»

با توجه به افزایش طول عمر انسانها در قرن 21، تعداد سالمندان افزایش یافته و نیازهای اجتماعی، رفاهی و مراقبتی آنان نیز نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. یکی از این نیازها، مراقبت و پرستاری است که باید به نحوی شایسته انجام بگیرد. پرستاران با شب بیداری و مراقبت 24 ساعته از عزیزان شما، از سلامت جسمی و روحی آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند.

مطمئنا بهترین مکان برای نگهداری از سالمند، در منزل خود سالمند می باشد چون سالمند در آن محیط بسیار راحت تر و دارای حس امنیت بیشتری می باشد و این امر باعث میشود تا پرستار سالمند و همچنین خود سالمند در امور با هم همکاری بیشتری داشته باشند.

هزینه نگهداری سالمند در منزل

سطح سلامت سالمند در تعیین قیمت بسیار مهم می باشد و نوع بیماری و اینکه این بیماری میتواند توانایی سالمند را از فرد سلب نماید باعث افزایش قیمت می شود. یکی از مزایای وجود پرستار و مراقب برای سالمند این است که میتواند از بیمارهایی که احتمال پیش آمد برای فرد سالخورده می باشد را تا حد قابل قبولی کنترل و حتی پیشگیری نماید و نقش چشمگیری در افزایش و کنترل سلامت سالمند دارد.

عوامل موثر در هزینه ی پرستاری سالمند

موارد مختلفی در قیمت گذاری خدمات پرستاری از سالمند موثر بوده که در زیر به مواردی از آن اشاره میکنیم.

مدت زمان ارائه خدمت در روز یکی از مهمترین موارد تاثیر گذار بر روی قیمت پرستارسالمند می باشد که به چهار دسته تقسیم می شود:

 • 24 ساعته (پرستار شبانه روزی سالمند)
 •  به صورت 12 ساعته
 • به صورت 8 ساعت در روز (پرستار روزانه سالمند)
 • به صورت پاره وقت در منزل (مقطعی)

در زمان عقد قرارداد تمام نیازها و زمان کاری مراقب سالمند را به درستی مشخص کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید. لازم به ذکر است که قیمت خدمات پرستاری در منزل جهت روزهای تعطیل رسمی مبلغ بالاتری نسبت به روزهای عادی هفته است.

پرستار برای سالمند در منزل

مورد دیگری که تاثیر بر روی قیمت پرستاری سالمند دارد، خدماتی که سالمند به آنها نیاز دارد می باشد که شامل:

 • حمام کردن سالمند
 • آشپزی برای سالمند یا خانواده سالمند
 • جابجایی فرد مسن روی تخت یا همراهی وی برای راه رفتن
 • اجابت مزاج سالمند
 • بیماری های سالمند هم در قیمت گذاری تاثیر گذار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت گذاری خدمات پرستاری در منزل میتوانید به مطلب قیمت پرستار سالمند در منزل مراجعه نمایید تا اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید همچنین در صورت تمایل میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همه موارد را کاملا توضیح دهند.

کسب اطلاعات بیشتر: نکات مهم نگهداری از سالمند

دسترسی سریع
مکان‌های تحت پوشش خدمات پرستاری از سالمند توسط آسانیسم

مناطق تحت پوشش آسانیسم

با توجه به همکاری آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری در کشور، شما می‌توانید برای درخواست خدمات پرستاری از طریق آسانیسم، با اطمینان کامل اقدام به ثبت درخواست کنید.

پس از دریافت درخواست شما کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا شما را به راحتی و با توجه به نیاز و فاصله منزلتان از مرکز، با مناسب ترین موسسه یا پرستار هماهنگ ‌کنند.

اگر در تهران زندگی میکنید میتوانید به راحتی از پلتفرم خدمات پرستاری، درخواست پرستار سالمند در منزل تهران دهید. پرستاران آسانیسم در کوتاه ترین زمان پس از ثبت درخواستتان در محل مورد نظر شما حاضر میشوند

اگر در شهر کرج هستید و برای مراقبت از سالمند در منزل نیاز به پرستار سالمند در کرج دارید میتوانید از خدمات پرستاری از سالمند آسانیسم بهره ببرید.

پس از ثبت درخواست شما پرستاران مجرب ما در شهر کرج در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر میشوند.

اهمیت یافتن موسسه پرستاری از سالمند در منزل خوب

افراد بسیاری برای پرستاری از سالمند در میان دوستان و آشنایان دنبال استخدام پرستار میگردند یا به سایت‌هایی مانند دیوار یا شیپور مراجعه میکنند که برای این کار ساخته نشده‌اند. اما تا حالا فکر کرده اید در صورت نارضایتی از کار پرستار، هیچ سازمانی از شما حمایت نخواهد کرد برای همین بهتر است برای درخواست چنین خدماتی حتما به موسسه پرستاری از سالمند در منزل مورد اعتماد و دارای مجوز و سابقه کار که به صورت تخصصی به ارائه این سرویس‌ها می‌پردازند مراجعه کنید.

هر گونه کوتاهی از سوی پرستار سالمند شرایط را برای شما و سالمندتان میتواند دشوار می‌کند. بنابراین استخدام پرستار از طریق آگهی در دیوار و سایر روش‌هایی که هیچ نظارتی بر روی عملکرد پرستار وجود ندارد نه تنها برای شما و عزیز سالمندتان سودی نخواد داشت بلکه به دغدغه‌های شما نیز اضافه می‌کند و در برخی مواقع سلامت سالمندتان را به خطر بیندازد.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد خدمات پرستار سالمند از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

دستمزد پرستار سالمند در منزل با توجه به وضعیت جسمانی سالمند، قرارداد نیمه وقت یا تمام وقت و در صورت نیمه وقت بودن تعداد ساعات کاری و انجام امور منزل متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید. قیمت پرستار سالمند از 9,000,000 تومان در ماه شروع شده و ممکن است تا 20,000,000 تومان در ماه نیز برسد.

مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار سالمند مراکز خدمات پرستاری است. می توانید با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید یا در فرم بالا ثبت درخواست بدید تا در اسرع وفت با شما تماس گرفته شود.

  بله، استخدام پرستار به صورت تمام وقت امکان پذیر است.

زمانی که سالمند شما توانایی انجام کارهای روزمره خود را نداشته باشد و به تنهایی قادر به فعالیت و حرکت نباشد بهتر است به فکر استخدام پرستار سالمند در منزل خود باشید.

بستگی به شرایط سالمند و نوع قرارداد دارد، در صورت نیاز امور منزل توسط پرستار انجام می‌شود.

تمام هدف ما در شرکت پرستاری آسانیسم ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان است. برای رسیدن به این هدف کارشناسان ما کار پرستار را ارزیابی می‌کنند و در طول قرارداد با شما تماس می‌گیرند تا از کیفیت کار پرستار مطمئن شوند. آسانیسم فقط با پرستاران حرفه‌ای و وظیفه شناس کار می‌کند و در صورت هرگونه مشکل پرستار سالمند را تعویض می‌کند تا بهترین خدمات پرستاری از سالمند را به شما ارمغان دهند. 

در صورت نیاز کارشناسان ما می‌توانند تضمین‌های مشتریان قبلی را به شما نشان دهند تا بتوانید از تجربه مشتریان قدیمی شرکت نیز بهره‌مند شوید. 

بله. کارشناسان آسانیسم با توجه به شرایط سالمند شما نیروی پرستاری را اعزام میکنند.

مدارک زیادی از پرستاران و افرادی که مشغول به کار در آسانیسم هستند درخواست می‌شود. یکی از این مدارک گواهی عدم سوءپیشینه است. با درخواست شما، پرستار می‌تواند یک مدرک سوء پیشینه جدید بگیرد تا خیالتان از لحاظ امنیت راحت‌تر شود.

از زمانی که با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید جست و جو و مراحل استخدام برای پرستار مناسب با شرایط شما شروع میشود و در اسرع وقت در محل حاضر می‌شود. حداکثر زمان انتظار شما برای یافتن پرستار 24 ساعت خواهد بود.

بله، پس از صحبت با کارشناسان ما در آسانیسم پرستار به صورت آزمایشی برای شما فرستاده میشود و اگر مورد قبول شما نبود پرستار دیگری برای شما فرستاده میشود.

شما میتوانید پرستار را به طور آزمایشی به مدت 48 ساعت استخدام کنید تا در صورت مورد تائید بودن شما قرار داد استخدام برای شما ارسال شود.

4.6/5 - (73 امتیاز)

62 پاسخ

 1. من دنبال پرستار میگشتم برای کودکم چندین نفر رو برای من فرستادن تا اون فردی که به کارم میومد رو پیدا کردم

  1. سلام احمد عزیز،
   خیلی ممنون که مجموعه ما را برای دریافت خدمات انتخاب کردید و خوشحالیم که پرستار مورد نظر خودتون رو پیدا کردید.

 2. سلام و روز بخیر
  اگر از شرایط پرستار ارسالی راضی نباشیم آیا امکان تغییر پرستار وجود دارد؟

  1. سلام مینا عزیز،
   بله حتما. با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناس فورا برای تعویض پرستار شما اقدام کند.

   1. با ارز ادب و احترام خدمت پرسنل محترم اسانیسم لطفاً در شهرستان کرمانشاه تیم کار کشته شعبه یا در خواست کننده دارید لطفاً ایمیل یا در صورت امکان پل ارتباطی که تماس تلفنی باشه جواب بهتر میگیرم ممنون

    1. سلام، لطفا برای ارتباط با آسانیسم با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

  1. این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که بسیاری از کاربران به دنبال پاسخ آن هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مدت زمان نیاز یک بیمار به پرستار به عوامل زیادی مانند تجویزات و دستورات پزشک، وضعیت جسمانی بیمار و دوره توانبخشی بیمار بستگی دارد.

 3. سلام میخواستم از مدیریت سایتتون تشکر کنم که همه اطلاعات مورد نیاز ارباب رجوع را به وضوح و کامل پاسخ میدن.
  فقط یه سوالی دارم. من برای شنبه تا پنجشنبه شبانه روزی میخوام پرستار بیاد از مادرم مراقبت کنه. سالمند سالمه ولی نیاز داره یکی حواسش بهش باشه. هزینش چقدر میشه؟
  بعد اینکه برای لواسان هم اعزام میکنید؟

  1. سلام، خیلی ممنون از نظر پر لطفتون.
   بله برای لواسان اعزام داریم، در مورد قیمت با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا با توجه به وضعیت سالمند عزیزتون کارشناس ما قیمت رو خدمتتون اعلام کنه.

 4. سلام موقع انتخاب پرستار سالمند، سن پرستار هم در نظر می گیرید؟

  1. سلام، بله، سن پرستار و کلیه معیارهای لازم برای انتخاب پرسنل و ارائه خدمات پرستاری در نظر گرفته شده است.

 5. سلام قرارداد مراقبت از سالمندان باید مستقیماً با سالمند منعقد بشه؟

  1. سلام، قرارداد با سالمندان یا فرزندان سالمندان منعقد می شود.

 6. سلام پرستاری سالمند در تهران فقط امکان داره؟ من برای پدر سالمندم پرستار میخوام تو کرجیم

  1. دستمزد پرستار با توجه به عوامل زیادی از جمله میزان تحصیلات، تجربه و تخصص، نوع قرارداد (روزانه یا 24 ساعته) و قراردادهای بلند مدت و همچنین شرح وظایف پرستار متفاوت است. برای اطلاع از قیمت پرستار سالمند با تلفن های درج شده تماس بگیرید.

  1. با توجه به شرایطی که سالمند شما دارد، در صورتی که نیاز باشد، انجام امور منزل در زمانی که در قرار داد پرستار ذکر شده باشد، برعهده ی او می باشد.

 7. سلام من میخوام یه پرستار برای پدر ومادرم استخدام کنم اما دوست دارم فرد مورد نظر طبق نظر خودم باشه. اصلا این امکان وجود داره؟

  1. سلام وقت به خیر بله می توانید ابتدا از طریق مصاحبه، پرستار مناسب برای سالمندان خود را انتخاب کنید

 8. اگر بخواهیم پرستار فرستاده شده را عوض کنیم چگونه انجام میشود ؟

  1. برای این کار با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا پرستار شما در اسرع وقت عوض شود.

 9. اگر از شرکت شما مراقب سالمند بگیریم چند روز بعد پرستار میاد پیش ما ؟؟

  1. سلام پرستار در اسرع وقت حداکثر تا 1 الی 2 روز بعد برای شما فرستاده میشود.

 10. پرستار سالمندتون، پرستاری سالمند بیمار و نظافت خونه رو باهم انجام میده؟

  1. سلام بله پرستار سالمند میتونه هر دو کار را انجام دهد و هزینه برای شما با امور منزل محاسبه میشود.

 11. عرض ادب بنده از شرکت پرستاری شما پرستار برای منزل مادرم گرفتم که به کارهای شخصیه ایشان رسیدگی کند خانمی میانسال هماهنگ کردن که بسیار خوش برخورد و باتجربه بود و به خوبی از عهده کارهای مادرم و منزل براومدن و قرارداد یک ساله بستیم با ایشان

 12. من برای پدر بزرگ و مادربزرگم باید دو تا پرستار سالمند بگیرم یا ی نفر می تونه کارهاشون انجام بده؟ فقط این یادم رفت بگم که هر دوتاشونم میتونن کارهای خودشون انجام بدن و فقط نیاز کنارشون باشه و براشون غذا درست کنه، ببره پارک یا سینما و …

 13. من اگه پرستار بخوام امکانش رو دارین که تا 3 ساعت بعدش نیرو برای من بفرستین تجریش هستم ؟

  1. سلام بله اگر کار شما خیلی اضطراری است بهتر است تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای شما پرستار فرستاده شود

 14. پرستار سالمند می تونه کارهای تزریقات را هم برای سالمند ما انجام بده؟

  1. اگر شما موقع استخدام به کارشناسان ما شرایط سالمند خود را ذکر کنید بدون شک یک پرستار متخصص و کاربلد برای شما گزینش می شود.

 15. سلام می خواستم تشکر کنم از پرستاری که برای من فرستادید من برای پرستاری سالمند در منزل از شما خدمت گرفته بودم تا الان که همه چی خوبه.

 16. عرض ادب من ساکن ایران نیستم برای مادرم که در ایران ساکن اند پرستار میخوام که هم در کنارش باشه و هم امور آشپزی برای خودشون انجام بدن و برای وقت دکتر هم باهاش همراهی کنه و ماشین هم در اختیارشون قرار میدیم برای تردد توی سطح شهر الان برای استخدام من باید چه کاری انجام بدم؟

  1. شما میتوانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشاناسان ما پاسخگوی نیاز شما برای استخدام پرستار باشند.

 17. من مادربزرگ مریضی دارم که به دلیل مشغله زیاد نمی توانم اغلب به او سر بزنم و کارهایش را انجام دهم. آیا چنین فردی در گروه خود دارید که در کنارش باشه؟مادر بزرگم سالم هستش

  1. سلام دوست عزیز. بله، تمام پرستاران ما می توانند با دقت و حوصله بسیار به شما در این کار کمک کنند.

 18. سلام ممنون از سایت و خدمات عالی شما در زمینه پرستاری از سالمندان یک سوال دارم هزینه استفاده از پرستار سالمند در منزل با خانه سالمندان و آسایشگاه ها چقدر تفاوت قیمت دارند؟

  1. برای اطلاع از قیمت ها و نرخ خدمات می توانید با شماره تلفن درج شده در وب سایت تماس بگیرید اما باید بدانید که هزینه پرستاری از سالمند در منزل در مقابل خانه سالمندان بسیار به صرفه تر است.

 19. درود بر شما
  میخواستم بدونم برای 2 تا سالمند هم پرستار یک پرستار میشه اعزام کرد؟

  1. سلام
   بله، شما می‌توانید برای 2 یا چند سالمند پرستار درخواست کنید ولی به احتمال هزینه پرستار بیشتر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 20. از کجا می‌دونید که پرستار سالمندی که اعزام می‌کنید تجربه داره و حرفه‌ای هست؟ بعدش پرستار سالمند در تهران را از اطباع خارجی هستند یا ایرانی؟ چون یه بار پرستار از شرکت ***** (به علت نقض قوانین دیدگاه آسانیسم اسم شرکت سانسور شده) گرفتیم افغانی بود که هیچی از حرف‌هاش رو نمیفهمیدیم و خیلی بد بود. میشه مشخص کرد که چه مراقبی نیاز میخوام؟

  1. سلام خسته نباشید،
   تمام نیروهایی که از طریق شرکت آسانیسم اعزام می‌شوند سابقه کاری دارند، احراز حویت شدندن و یک سفته به قیمت 40 میلیون تومان به شرکت تسلیم کردند. در صورت هرگونه نارضایتی کارفرما نیز پرستار سالمند تعویض می‌شود تا بهترین خدمات نگهداری و مراقبتی به سالمند برای شما تضمین شود. در مورد پرستار اعزام شده هم باید اعلام کنیم که پرستار سالمند طبق درخواست، میل و نیازهای شما اعزام می‌شود، پس اگر نمی‌خواهید پرستار اطباع خارجی باشد یا لحجه خاصی داشته باشد به کارشناس اعلام می‌کنید تا جستوجوی نیروی شما شخصی سازی شود. برای نوع مراقبت هم وقتی شرایط سالمند خودتون را در مشاوره رایگان آسانیسم توسیف کردید کارشناس بهترین نوع خدماتی را به شما معرفی می‌کند.
   برای قرارداد هم پرستار سالمند باید به صورت 48 ساعت آزمایشی برای شما کار کند تا با خلق و خو و نحوه انجام وظایفش بهتر آشنا شوید. تا قبل از قرارداد بهترین پرستار سالمند را پیدا کنید.

 21. سلام خسته نباشید
  من بابام دیابت داره ولی زیاد توجه نمیکنه. میخوام یکی بیاد که بتونه قندش رو کنترل کنه و مراقبش باشه. قابلیت اعزام پرستار سالمند برای اینکار رو دارین؟

  1. سلام، بله، در حال حاضر قابلیت اعزام پرستار سالمند برای مراقبت از افراد مبتلا به دیابت و دیگر بیماری‌های مزمن در دسترس است. پرستاران سالمند با تجربه و آموزش در زمینه مراقبت از بیماران دیابتی می‌توانند به بابای شما کمک کنند تا قند خونش را کنترل کند و به مراقبت و مداوا نیازهای او را برآورده سازند.

   این پرستاران می‌توانند به اندازه‌ی لازم قند خون، مداومت مصرف داروها، تغذیه صحیح و فعالیت‌های ورزشی را مدیریت کنند. همچنین، اگر بابای شما به تزریق انسولین نیاز دارد، پرستاران سالمند اعزام شده می‌توانند به او در این زمینه هم کمک کنند.

   برای استفاده از این خدمات، می‌توانید با مراکز مراقبت بهداشتی و پرستاری محلی تماس بگیرید و جزئیات بیشتری در مورد امکانات و هزینه‌ها را بدست آورید. همچنین، ممکن است بیمه‌های بهداشتی هم هزینه‌های مربوط به این خدمات را پوشش دهند.

   با انتخاب و استفاده از این خدمات، بابای شما می‌تواند مراقبت مناسبی برای مدیریت دیابت خود داشته باشد و از عوارض جانبی و تبعیضات جلوگیری کند. امیدوارم که این راهنمایی به شما کمک کند.

 22. سلام خسته نباشید
  برای عید هم میشه پرستار گرفت که پیش بابابزرگم بمونه، خانواده میخوان برن مسافرت ولی بابابزرگم نمی‌تونه بیاد برای همین میخوایم از 2 فروردین پیشش بمونه. مشکلی نیست؟ کار میکنن پرستاراتون تو تعطیلات عید؟

  1. سلام، خوشحالم که به شما کمک کنم.

   بله، ممکن است که بتوانید برای دوران عید پرستاری برای بابابزرگ‌تان استخدام کنید تا در این زمان از او مراقبت شود. اما باید به دو موضوع توجه داشته باشید:

   1.توافق مسبق با پرستار: اگر قصد دارید پرستار در دوران عید برای مراقبت از بابابزرگ‌تان را استخدام کنید، باید قبل از اینکه او را برای این مدت استخدام کنید، با او مکاتبه کنید و اطمینان حاصل کنید که او موافق است و آماده است در این زمان کار کند.

   2.شرایط تعطیلات و پاداش‌ها: برخی از پرستاران ممکن است در دوران تعطیلات و روزهای ویژه کار نکنند یا حقوق بیشتری برای کار در این روزها بخواهند. قبل از تصمیم‌گیری، بهتر است با پرستارانی که در نظر دارید استخدام کنید، در مورد شرایط کاری و پاداش‌های مربوط به دوران تعطیلات صحبت کنید.

   با رعایت این نکات و بررسی شرایط با پرستاران مورد نظرتان، می‌توانید برای مراقبت از بابابزرگ‌کتان در دوران عید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *