پرستار بیمار در کرج

فردی که روی تخت بیمار است بسیار آسیب پذیر است و نیاز به مراقبت زیادی دارد. حال اگر این بیماری به مدت طولانی ادامه پیدا کند، این مشکلات بیشتر می شود و لازم است فردی در کنار یک همراه از بیمار مراقبت کند.

پرستاران بیمارستان باید در طول شیفت خود از تعداد زیادی از بیماران مراقبت کنند و نظارت دقیق بر وضعیت بیمار تقریباً غیرممکن است.

اگر به بیمار خود اهمیت می دهید، ممکن است اطلاعات لازم برای پرستاری از او را نداشته باشید، یا حتی درگیری های روزانه ممکن است مانع از حضور مداوم شما در شرایطی باشد که بیمارتان نیاز به بستری شدن طولانی مدت دارد.

بنابراین داشتن یک همراه بیمار که از عزیزان شما در بیمارستان و یا حتی در منزل مراقبت می کند می تواند در بهبود وضعیت بیمار شما بسیار موثر باشد.

همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم همراه بیمار در منزل بگیرم؟

همراهان بیمار آسانیسم افرادی حرفه ای و اموزش دیده هستند که به بیمارتان در انجام کار های شخصی و روزمره (دوش گرفتن، دستشویی رفتن، تعویض لباس) کمک می کنند و در شرایط اضطراری وضعیت عزیزتان را به موقع به اورژانس و شما اطلاع می دهند؛ بنابراین بدون هیچ دغدغه و نگرانی مراقبت از عزیز بیمارتان را به ما بسپارید.

برخی از ویژگی های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم:

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل کرج

با استفاده از سرویس همراه بیمار در بیمارستان و منزل کرج دیگر لازم نیست دائما نگران این مسئله باشید که چگونه وقتتان را بین همراهی بیمارتان و شغلتان تقسیم کنید. پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم سرویس همراه بیمار در بیمارستان و منزل را توسط با سابقه ترین و بهترین همراهان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ساکن تهران و کرج ارائه می دهد. کافی است درخواست خود را از طریق اپلیکشن یا سایت آسانیسم ثبت کنید.

برای آشنایی بیشتر با سرویس همراه بیمار در منزل و بیمارستان کرج ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

وظایف همراه بیمار در کرج

هر فردی که به عنوان همراه بیمار در کرج وارد این شغل می شود در برابر بیمار خود وظایفی دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم:

همراه بیمار در کرج

 

• مسئولیت پذیر

برنامه مراقبت روزانه، نظارت بر وضعیت سلامت بیمار را به طور دقیق تنظیم می کند.

• دقیق و منظم

رژیم غذایی بیمار را کنترل کنید و توصیه هایی را برای انجام انواع تزریق انجام دهید.

• مرتب و با حوصله

انجام تغذیه با کمک گاواژ یا در صورت امکان تغذیه وریدی و همچنین مراقبت از سوند و انجام سونداژ و در مواقعی که بیمار به انواع زخم ها مبتلا شده مراقبت از زخم به طور مرتب و با حوصله برای بهبود بیمار از وظایف همراه بیمار است.

• حساس و محتاط

مراقبت از زخم دیابت، پیشگیری از زخم بستر و مراقبت از آن، پیگیری منظم داروهای بیمار تحت نظر پزشک از کارهایی است که یک همراه بیمار مسولیت پذیر آن را به موقع انجام می دهد.

• متعهد و وفادار

یک همراه بیمار در قبال مریض خود احساس تعهد و نگرانی می کند. او برای اینکه وضعیت فرد در یک حالت ثابت نباشد و به زخم بستر مبتلا شود در ساعت های مشخص به او کمک می کند تا تغییر موقعیت دهد. همچنین مدیریت درد بیمار با در نظر گرفتن عوارض جانبی داروهای بیمار یکی از کارهای همراه بیمار در کرج است.

• همراه و یاور

توجه به سلامت روان بیمار، ارائه توصیه های لازم برای بهبود محیط فیزیکی بیمار، کمک به حرکت بیمار و… تاثیر زیادی در روند بهبودی او دارد.

تعیین میزان قیمت همراه بیمار در کرج

تعرفه خدمات پرستاری در منزل و نحوه محاسبه آن یکی از سوالاتی است که بسیاری از خانواده هایی که قصد استخدام همراه برای بیمار خود را دارند همواره با آن مواجه هستند. در اصل باید گفت که قیمت را سازمان نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می کنند. البته بسته به شرایط بیمار همه هزینه ها برابر نیستند. اگر بخواهیم میزان قیمت همراه بیمار در کرج را واضح تر توضیح دهیم. باید گفت که پرستاران حرفه ای صلاحیت های پرستاری مناسبی دارند که هزینه مراقبت در منزل را به درخواست خانواده و با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه محاسبه می کند. از طرفی با توجه به نوع درخواست خانواده بیمار، حقوق پرستار بیمار به صورت ساعتی، روزانه یا ماهانه تعیین می شود.

خدمات همراه بیمار در کرج

خدمات همراه بیمار در کرج

 • خدمات مراقبت در منزل شامل انواع خدمات است تا خانواده ها با خیالی آسوده تمام کارهای مربوط به بیمار را به او بسپارند و بدون نگرانی از این مشکل به زندگی عادی خود ادامه دهند.
 • تزریق آمپول به بیمار در منزل یکی از مهم ترین خدماتی است که همراه انجام خواهد داد و خانواده بیمار نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارند.
 • با استفاده از خدمات تزریق و پرستاری در منزل نه تنها در هزینه رفت و آمد به مراکز درمانی صرفه جویی زیادی می کنید، بلکه از اتلاف انرژی و زمان نیز جلوگیری می کنید و می توانید به راحتی در منزل از خدمات ارائه شده بهترین استفاده را کنید.
 • زمانی که به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه می کنید، احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و ویروسی بسیار زیاد است. اما اگر یک پرستار خانگی استخدام کنید، این خطرات تا حد زیادی کاهش می یابد و سریعتر بهبود می‌یابند.
 • با توجه به اینکه پرستار وظیفه مراقبت از بیمار را با کمک روش های درمانی به طور منظم انجام می دهد و با دقت فراوان بر سلامت بیمار نظارت دارد، لذا با واگذاری این وظیفه به عهده همراه بیمار، سلامت او تضمین شده است.

چرا بسیاری از افراد با قیمت همراه بیمار کرج موافقت می کنند؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود اکثر خانواده ها در مورد هزینه همراه بیمار در خانه کرج توافق کنند. مهمترین آنها عبارتند از:

 • بهبودی بیمار در خانه سریعتر است: طبق تحقیقات پزشکان ثابت شده است که استفاده از خدمات خانگی برای بیمار، روند بهبودی و تندرستی را سریعتر و بهتر از بستری شدن در بیمارستان می کند.
 • همراه به دقت وضعیت بیمار را در خانه زیر نظر دارد: یکی دیگر از دلایل عدم مخالفت خانواده ها با پرداخت هزینه ثابت برای همراه بیمار این است که تمام مراقبت و توجه پرستار معطوف به روند بهبودی بیمار خواهد بود. به این صورت که با بیمار در منزل به گونه ای رفتار شود که سلامت او از همه جهات تحت کنترل باشد. از طرفی اگر از بیمار در منزل مراقبت شود، پرستار تمام نیازهای او را برطرف می کند و می‌تواند به طور منظم با پزشک بیمار ارتباط برقرار کند.
 • هزینه های مراقبت از بیمار در منزل کم است: همه ما می دانیم که برای تعداد زیادی از خانواده ها، مبلغی که برای همراه بیمار در خانه می پردازند از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل، هزینه معقول مراقبت از بیمار باعث شده است تا افراد از خدمات مراقبت در منزل بهره‌مند شوند. از سوی دیگر، زمانی که بیماران به بیمارستان منتقل می شوند، باید هزینه های بیشتری بپردازند. اگر بیمار تحت مراقبت در منزل باشد، تدابیری را برای خانواده فراهم می کند که هزینه های مراجعه به بیمارستان و همچنین ویزیت پزشک را خرج نکنند و به طور قابل توجهی در کاهش هزینه های آن تاثیرگذار باشد.
 • خدمات توانبخشی نیز می تواند در خانه ارائه شود: زمانی که خانواده ها تصمیم می گیرند برای بیماران خود در منزل همراه استخدام کنند، اگر بیمار از ضعف عضلانی رنج می برد، پرستار از روش های فیزیوتراپی و انجام فعالیت های ورزشی در منزل استفاده کرده و بیشتر شدن ضعف عضلانی او جلوگیری می کند. به همین دلیل خدمات پرستاری در منزل شامل مواردی مانند فیزیوتراپی، گفتار درمانی و کادر درمانی است و امکان ارائه خدمات بر اساس نیاز بیمار توسط پرستار وجود دارد تا بیمار بعد گذراندن این دوران بتواند به زندگی عادی خود بهتر از قبل ادامه دهد.

آیا قیمت همراه بیمار در کرج از مراقبت از بیمار در بیمارستان بیشتر است؟

برای بسیاری از کسانی که قصد دارند برای بیمار خود در منزل همراه در کرج استخدام کنند، ممکن است این سوال پیش بیاید که هزینه پرستار در منزل با هزینه بیمارستان متفاوت است.

اگر این دو هزینه را با هم مقایسه کنیم، خواهیم دید که هزینه های مراقبت از بیمار در منزل کمتر است.

البته نکته ای که باید به آن پرداخته شود این است که هزینه مراقبت در منزل بر اساس عواملی مانند وضعیت سلامتی بیمار و تعداد ساعاتی که بیمار در منزل تحت مراقبت قرار می گیرد تعیین خواهد شد.

به طور کلی صرف نظر از عوامل دیگر، هزینه نگهداری بیمار در منزل مقرون به صرفه تر از هزینه های بیمارستانی است و هر فردی با توجه به بودجه خود می تواند از خدمات پرستاری در منزل استفاده کند.

برای اینکه بتوانید همراه بیمار حرفه ای و با تجربه را در اختیار داشته باشید، بهترین گزینه استفاده از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات بهداشتی و پرستاری مانند آسانیسم است. زیرا این افراد می دانند چگونه با بیماران برخورد کنند و چگونه علائم بیماری را مدیریت کنند تا سلامت بیماران در مواقع اضطراری کنترل شود.

چگونه همراه بیمار در منزل بگیریم

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با مراکز و موسسات خدمات پرستاری در منزل، در اقصی نقاط کشور  همکاری دارد؛ هنگامی که درخواست خدمات از طرف شما عزیزان در سایت، اپلیکیشن و… ثبت می‌شود؛ کادر آسانیسم برای هماهنگی‌های لازم و ارجاع درخواست شما به مراکز مربوطه با شما تماس خواهند گرفت؛ و به شما در انتخاب موسسات دلخواه و متناسب با نیازتان کمک خواهند کرد.

اگر در تهران زندگی می‌کنید؛ و شرایطی مناسبی برای همراهی با بیمارتان در بیمارستان را ندارید؛ نگران نباشید! آسانیسم ارائه دهنده خدمات همراه بیمار در بیمارستان و پرستار بیمار در منزل تهران، در کنار شما است. فرقی نمی‌کند در کجای تهران زندگی میکنید؛ آسانیسم از همه مناطق و محله‌های تهران برای ارائه این خدمت پشتیبانی می‌کند.

برای دریافت خدمات کافی است؛ درخواست خود را در سایت ثبت کرده، و منتظر شوید تا کادرآسانیسم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و خدمات را با بهترین کیفیت ارائه دهند.

اگر در هر نقطه از شهر کرج زندگی می‌کنید، می‌توانید برای همراهی عزیزانتان در بیمارستان، تقاضای یک پرستار خوب و کاربلد را داشته باشید. پس از ثبت سفارش، هماهنگی‌های لازم از طرف همکاران ما صورت گرفته، و با خیال آسوده می‌توانید عزیزانتان را  همراه با پرستاران متعهد و خوش اخلاق آسانیسم، برای درمان به بیمارستان راهی کنید.

از کجا همراه بیمار در بیمارستان خوب پیدا کنم؟

همانطور که می‌دانید هنگامی که بیمار برای درمان در بیمارستان بستری می‌شود، به مراقبت‌ مداوم نیاز داشته و بهتر است؛ یک همراه برای کمک در انجام کار‌های شخصی در کنار او باشد.در صورتی که اعضای خانواده توانایی انجام این کار را نداشته باشند، باید در جست و جوی فرد آگاه و با تجربه برای جایگزینی بود.

در چنین شرایطی، جست و جو بین آشنایان و آگهی های مختلف است می‌تواند انتخابی اشتباه باشد. در نظر داشته باشید، کمک گرفتن از یک پرستار با تخصص و تجربه برای عزیزان شما خیلی مفیدتر از پرستار نا آگاه و کم تجربه است زیرا پرستار آگاه می‌تواند اطلاعات مورد نیاز پزشک را در اختیار او قرار دهد؛ نظارت دقیقی بر مصرف دارو داشته و با شناخت بهتر ناتوانی‌های بیمار به او در انجام کار‌ها کمک کند.او همچنین می‌تواند با اخلاق خوش، حواس بیمار را از درد و فضای بیمارستان دور کند.‌

به همین جهت بهتر است از موسسات و مراکز خدمات پرستاری معتبر کمک بگیرید و علاوه بر دریافت خدمت با کیفیت، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. آسانیسم به عنوان پلتفرم معتبر خدمات پرستاری در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای سبحانیخدمات درخواستی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای انجام عمل دیسک کمر، از پلتفرم آسانیسم پرستار گرفتم. ایشون با اخلاق خوش و دلسوزی، به صورت شبانه روزی و تا یک هفته، با من در بیمارستان همراه بودند و در روند درمان به من کمک زیادی کردند.
خانم بیضاییخدمات دریافتی: همراه بیمار
Read More
من و همسرم هر دو شاغل هستیم، زمانی که مادر همسرم برای انجام درمان کلیه باید در بیمارستان بستری می‌شد، همسرم امکان همراهی با ایشون رو نداشت. ما برای این مشکل از آسانیسم درخواست، پرستار با سابقه و خوب کردیم. پرستاری از مادر خانومم با کیفیت خیلی بالایی انجام شد و همگی راضی هستیم.
خانم رفیعخدمت دریافتی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای عمل آپاندیس نیاز داشتم که فورا بستری بشم.همسرم برای همراهی و مراقبت از پلتفرم آسانیسم، در خواست پرستار کردند. پرستار به سرعت خودشونو به بیمارستان رسوندند و برای جراحی خیلی بهم روحیه دادند. از آسانیسم متشکرم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد همراه بیمار از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بله. از جمله وظایف همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج علاوه بر مراقبت و نگهداری بیمار، جمع‌آوری نمونه‌های آزمایشگاهی و انجام کارهای اداری بیمارستان است.

تمام نیروهایی که تحت عنوان همراه بیمار در بیمارستان یا منزل در آسانیسم فعالیت می‌کنند احراز هویت شدند و مدارک شناسایی شان نزد ما وجود دارد؛ تمامی افراد سابقه کار داشته و دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان یا منزل بستگی به خدمات مورد نیاز بیمار  و تعداد ساعاتی که نیاز به حضور همراه دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

کمک در جابه جایی بیمار، نظارت بر تجویز دارو، اطلاع رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است.

پرستار بیمار در محله های کرج

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام. چگونه می توانیم از مرکز شما بخواهیم که یک پرستار برای شب بفرستد؟

  1. سلام میتوانید برای این کار فرمی را در وب سایت پر کنید و منتظر باشید تا متخصصان با شما تماس بگیرند و یا از طریق تلفن 02191304433 با کارشناسان مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *