پرستار کودک در منزل درکه

در دنیای امروز با بالا رفتن تعداد مادرانی که بیرون از منزل مشغول به کار هستند، نیاز خانواده‌ها به پرستار کودک در درکه تهران برای نگهداری از کودکان افزایش یافته است. تعدادی از مادران شاغل و خانواده‌های مجرد ترجیح می‌دهند برای مراقبت از فرزندان خود پرستار داشته باشند تا فرزندان‌شان در خانه خود بزرگ شوند و از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.

هم چنین تعداد محدودی مهد کودک استاندارد و با کیفیت که از نوزادان به خوبی مراقبت کرده و خانواده‌ها بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند، وجود دارد. با توجه به این که ممکن است مهد کودکی با شرایط مدنظر والدین در نزدیکی منزل یا محل کار این خانواده‌ها وجود نداشته باشد که این خدمات را ارائه دهد، در چنین شرایطی، اکثر خانواده‌ها ترجیح می‌دهند با استخدام پرستار کودک مشکل خود را حل کنند.

اگر شما نیز در منطقه درکه تهران به دنبال استخدام پرستار برای نگهداری و مراقبت از فرزند خود هستید می‌توانید با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

  • نیروهای با سابقه کار بالا
  • کیفیت بالا در خدمات
  • قیمت مناسب در خدمات
  • احراز هویت نیروها
  • اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
  • ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل درکه

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

استخدام کردن یک پرستار کودک در منزل در درکه تهران

کسی که به عنوان پرستار کودک در درکه تهران فعالیت می‌کند باید اطلاعات لازم را در مورد مراقبت از کودک داشته باشد و تمام آموزش‌های مربوط به نگهداری و آموزش کودک را گذرانده باشد. محل کار این پرستار در خانه خود کودک است پس باید فردی باشد که قابل اعتماد بوده و از ویژگی‌های مهربانی، صبور بودن و آگاهی به مسائل مربوط به کودک برخوردار باشد.

معمولاً دو راه برای استخدام پرستار کودک وجود دارد. راه اول جذب نیرو با معرفی دوستان، آشنایان، تبلیغات و … می‌باشد و در واقع استخدام پرستار کودک شخصاً توسط والدین و به صورت خصوصی است. راه دیگر برای استخدام پرستار کودک از طریق مراکز استخدام پرستار معرفی می‌شود که ما سعی می‌کنیم در این گفتگو تفاوت‌های بین این روش‌ها و مزایا و معایب آن‌ها را مورد بحث قرار دهیم.

استخدام کردن پرستار کودک به شکل خصوصی در درکه تهران

گاهی اوقات خانواده‌ها فکر می‌کنند اگر به صورت شخصی به دنبال یک پرستار برای نگهداری از کودک خود در درکه باشند و به مراکز مربوط به این امر مراجعه نکنند، شاید از لحاظ اقتصادی برایشان به صرفه‌تر باشد. به همین خاطر اقدام به جستجو در آگهی‌های روزنامه، دادن تبلیغ در کانال‌های شهری خود و یا پرس و جو در میان دوستان و آشنایان نزدیک اقدام می‌کنند. البته این روش دارای معایبی است که در ادامه به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم:

نداشتن اطلاعات کافی در مورد سوابق کاری و رفتاری فرد، وجود نداشتن امکان نظارت کامل و منظم بر کیفیت و کمیت کار پرستار کودک، سخت بودن اطمینان از سلامت روحی و جسمی پرستار، مطلع نبودن از میزان تجربه و تخصص پرستار در مورد نگهداری از کودک، دشواری اعتماد کردن و سپردن منزل و فرزند به او همگی از معايب اين روش است.

پرستار کودک در درکه تهران

استخدام کردن پرستار از طریق مراکز خدمات پرستاری در درکه تهران

خانواده‌هایی که عواقب جبران‌ ناپذیر استخدام پرستار کودک درکه را به صورت خصوصی می‌دانند یا در این زمینه تجربه‌ای داشته‌اند، پرستار مورد نیاز خود را از طریق مراکز معتبر استخدام می‌کنند. از مزایای استخدام کردن پرستار کودک در تهران از طریق مراکز خدمات پرستاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرکز یا شرکت معرف پرستار کودک در قبال نیرویی که معرفی کرده است متعهد است و در صورت بروز هر گونه مشکلی موظف به پاسخگویی و جبران خسارت می‌باشد. هم چنین سوابق کاری و میزان تجربه پرستار معرفی شده کاملاً در اختیار است و خانواده‌ها بدون هیچ زحمت یا صرف وقت اضافه می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. صحت و دقت مدارک شخصی، مدارک تأیید کننده سوء سابقه رفتاری و اخلاقی، گواهی عدم اعتیاد و نداشتن بیماری‌های روحی و جسمی پرستار از طریق این مراکز بررسی شده و میزان اطلاعات و دانش در مورد کودک و نحوه پرستاری از او سنجیده می‌شود. مراکز و شرکت‌های استخدام پرستار کودک، فرد متقاضی را کاملاً نسبت به وظایفش و خواسته‌های خانواده‌ها توجیه کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند. یکی از موارد مهم دیگر این است که با معرفی و استخدام پرستار کودک، کار مراکز به اتمام نمی‌رسد و مرکز به صورت مرتب نحوه و روند کاری و ارائه خدمات را پیگیری کرده و میزان رضایت خانواده از پرستار کودک را ارزیابی می‌کند و در صورت نیاز تذکرات لازم را به پرستار داده و حتی در صورت نارضایتی خانواده‌ها، پرستار جایگزین معرفی می‌کند.

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اعزام پرستار کودک به درکه

تهران

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

کرج

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.پس از ثبت درخواست شما پرستاران مجرب ما در شهر کرج در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر میشوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

چگونه پرستار کودک در درکه تهران استخدام کنم؟

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری است.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

حقوق پرستار کودک در منزل درکه تهران چقدر است؟

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

آیا پرستار کودک تجربه‌ی مادر بودن را دارد؟

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

انجام امور منزل بر عهده‌ی پرستار کودک است؟

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

سقف مدت قرارداد با پرستار کودک چه قدر است؟

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

انجام امور درسی بر عهده ی پرستار است؟

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

آیا وعده ی غذایی کودک بر عهده ی پرستار کودک است؟

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

آیا پرستار جهت مراقبت از نوزاد هم داریم؟

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

پرستار کودک در دیگر محله های تهران

امتیاز محتوا

دیدگاه‌ها