پرستار کودک در اقدسیه تهران

پرستاران کودک افرادی هستند که دانش لازم برای مراقبت از کودک را دارند و تمامی آموزش‌های مربوط به مراقبت و آموزش آن‌ها را به خوبی فرا گرفته‌اند. محل کار پرستار خانه کودک است پس باید قابل اعتماد، شایسته، مهربان و صبور باشد.

پرستاران کودک در اقدسیه تهران مرکز آسانیسم همه تلاش خود را برای ارائه بهتر خدمات به شما خانواده‌های عزیز به کار می‌برند. این مرکز با به ‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده همیشه توانسته والدین عزیز را در این راه به خوبی حمایت کند.

برای درخواست پرستار کودک در منزل با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم مرکز خدمات مراقبت در منزل با موسسات معتبر ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی همکاری می کند و خدمات مختلفی مانند مراقبت از کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر تجربه کارکنان، روش های ارائه خدمات، رضایت قبلی مشتریان و … مورد تحقیق و ارزیابی قرار می دهد.

پس اگر مهارت و تعهد یک پرستار برای شما بسیار مهم است یا می خواهید بهترین پرستار بچه را با قیمت مناسب استخدام کنید انتخاب یک پرستار بچه از طریق آسانیسم یک حرکت هوشمندانه خواهد بود شک نکنید آسانیسم در هر شرایطی چه قبل و چه بعد از استخدام پرستار از شما حمایت خواهد کرد.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل اقدسیه

امروزه بیشتر والدین شاغل هستند و وقت کافی برای گذراندن با فرزندان خود ندارند و فقط در تعطیلات می توانند به امور فرزندان خود رسیدگی کنند و به آنها راهنمایی های لازم را دهند  اینجاست که یک پرستار بچه در منزل مهم میشود.

وظایف پرستار کودک در اقدسیه تهران

کودکان در سنین پایین نسبت به سایر گروه‌های سنی به توجه بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل آغاز شکل‌گیری شخصیت کودک در این سن است. به دلیل حساسیت این دوره از زندگی کودک، استخدام پرستار کودک در منزل کار بسیار حساسی است.

از وظایف پرستار کودک در اقدسیه تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعویض لباس کودک 
  • غذا دادن به کودک 
  • تعویض پوشک نوزاد 
  • استحمام کودک
  • بازی همراه با خلاقیت 
  • خواندن کتاب برای کودک 
  • آموزش دروس مهدکودک یا پیش دبستانی 
  • آموزش مهارت‌های اجتماعی 
  • ارائه گزارش رفتار و کار کودکان به والدین 
  • مراقبت فیزیکی از کودک

مزايای استخدام پرستار کودک در اقدسیه تهران

با استخدام یک پرستار دلسوز و قابل اعتماد می‌توانید از بهترین روش‌ها برای حل این مشکل از طریق آموزش، ثبات و رشد رفتار کودک استفاده کنید. گرچه رابطه پرستار و خانواده خوب است، اما پرستار به کودک می‌آموزد که مطابق با نیازهای خانواده رفتار کند. علاوه بر این، داشتن یک پرستار ماهر و با تجربه استرس شما را در مراقبت از کودکتان کاهش می‌دهد.

اگر یک پرستار جوان و فعال وجود داشته باشد، کودک تحت ‌تأثیر قرار می‌گیرد و سرحال و فعال می‌شود. همچنین مراقبت از کودک در منزل باعث آرامش روحی و روانی او شده تا بتواند در آسایش خانه و به دور از مشکلات اجتماعی که در مهدکودک به وجود می‌آید رشد کند.

یکی از مزایای نگهداری از کودک داشتن پرستار در منزل است. گاهی اوقات اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد که باعث سردرگمی می‌شود، اما می‌توانید ساعات کاری پرستار را تغییر دهید یا به جای آن از پرستار دیگری استفاده کنید.

پرستار کودک در اقدسیه تهران

شرایط استخدام پرستار کودک در اقدسیه تهران

استخدام یک پرستار کودک در خانه مستلزم این است که با تحقیقات دقیق و کامل، فردی را استخدام کنید که به خوبی آموزش دیده، با تجربه، بسیار متعهد به کودک شما باشد. با توجه به اهمیت این موضوع که یکی از مراحل مهم در شکل‌گیری شخصیت کودک است، باید بهترین انتخاب را برای اطمینان از سلامت روان کودک در آینده داشته باشید.

برای تعیین پرستار مناسب، خانواده‌ها باید ویژگی‌های پرستار و خدماتی را که قرار است ارائه شود به مشاور انتخاب پرستار اطلاع دهند تا بتوانند بر اساس شرایط فرد بهترین انتخاب را تعیین و اقدام کنند.

پس از بررسی مزایا و شرایط، قراردادی بین خانواده کودک و پرستار منعقد می‌شود که هر دو طرف ملزم به پایبندی به این قرارداد هستند.

هزینه پرستار کودک در اقدسیه تهران

هزینه استخدام پرستار با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است. عواملی مانند ساعت کاری پرستار «24 ساعت، پاره وقت، روزانه و …»، میزان خدمات، میزان تحصیلات، مسافت خانه کودک تا خانه پرستار و… در هزینه‌ای که طبق تعرفه از سوی مراکز اعلام می‌شود، تأثیرگذار است. علاوه بر این، عوامل مؤثری نیز وجود دارد؛ مانند اینکه آیا کودک سالم است، بیمار است یا شرایط خاصی دارد.

لازم به ذکر است که هزینه استخدام پرستار تمام وقت بیشتر از سایر انواع است؛ زیرا فرد به صورت تمام وقت در منزل حضور دارد و هزینه غذا و سایر امکانات به عهده خانواده است. همچنین یک روز تعطیل در هفته برای پرستار 24 ساعته در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از شرایط و هزینه‌های پرستار کودک در منزل تهران می‌توانید با كارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

Table of Contents

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

در صورت نیاز به پرستار کودک در منزل تهران می توانید به راحتی از خدمات پرستاری آسانیسم استفاده نمایید.

پس از ثبت درخواست شما پرستاران ما در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط استخدام پرستار کودک در منزل است به طوری که وقتی کودک را با پرستار تنها می گذاریم احساس ترس و اضطراب نداشته باشیم همانطور که می دانید پرستار کودک وظیفه دارد بخشی از روز یا حتی کل روز را از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد و از فیلترهای زیادی عبور کند تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیال راحت فرزندتان را به او بسپرید.

پس برای استخدام پرستار کودک در منزل به شرکت های دارای افراد متخصص، متعهد و دلسوز مراجعه کنید که نظارت کامل بر کار پرستار داشته باشند. هر گونه کاستی از سوی پرستار کودک یا عدم مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت کودک شما را به خطر بیندازد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات ما باعث شده تا درصد زیادی از کارفرمایان از آسانیسم راضی بوده و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند که باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *