پرستار کودک در فرمانیه تهران

برای استفاده از خدمات پرستار کودک در فرمانیه باید یک فرد واجد شرایط، با تجربه و متعهد را استخدام کنید که رابطه خوبی با کودکتان داشته باشد و در این زمینه تحقیقات گسترده و کاملی انجام داده باشد.

این دوران یکی از مهمترین دوره‌های زندگی کودک است، باید در وضعیت سلامت روانی سالمی برای آینده قرار گیرد تا بتواند خود تصمیمات درستی بگیرد.

ما در آسانیسم با نیروهای با تجربه خود آماده ارائه خدمات پرستاری کودک فرمانیه در کمترین زمان هستیم.

استخدام پرستار کودک فرمانیه.
پرستار بچه فرمانیه
درخواست پرستار کودک در فرمانیه

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری معتبری همکاری دارد و تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل فرمانیه تهران

امروزه اکثر پدر و مادر ها در منطقه فرمانیه تهران شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که نگهداری از کودک در منزل فرمانیه اهمیت پیدا می کند.

چگونه یک پرستار بچه خوب در فرمانیه تهران پیدا کنیم؟

 1. نوع مراقبت مورد نیاز خود را برای استخدام پرستار کودک در فرمانیه مشخص کنید. با همسرتان در این مورد جلسه ای تشکیل دهید و خواسته‌هایتان را یادداشت کنید. از خود بپرسید دوست دارید پرستار کودک در چه فعالیت‌ها و مسئولیت‌هایی به شما کمک کند؟
 2. پرستار کودک در فرمانیهتحقیقات کاملی در مورد استخدام پرستار کودک انجام دهید. تصمیمی که گرفته اید را به دوستان و آشنایان خود بگویید و از آنها بخواهید تجربیات خود را با شما در میان بگذارند. افراد مورد اعتماد مهمترین منبع ارجاع به مراکز مراقبتی معتبر هستند. مراکز مراقبت از کودکان را در نزدیکی خود بیابید و شخصاً برای مشاوره به آنها مراجعه کنید یا از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی آنها استفاده کنید. برای استخدام پرستار کودک به عنوان آخرین راه، می‌توانید نیاز خود را در روزنامه‌ها یا برنامه‌های شغلی مختلف تبلیغ کنید اما به یاد داشته باشید که این روش راه حل مناسب و قابل اعتمادی نیست.
 3. برای استخدام پرستار بچه ای که به آن مراجعه کرده اید، مصاحبه کنید یا درباره فلسفه کاری، علایق، سابقه کاری، مهارت‌های رانندگی، نحوه گذراندن اوقات فراغت و ایده‌هایی که در این زمینه دارند با او صحبت کنید. سعی کنید مصاحبه را زمانی انجام دهید که کودک حضور دارد. به این ترتیب می‌توانید نحوه تعامل کودک با پرستار و توانایی او در همراهی و تعامل با کودک را مشاهده کنید.
 4. عملکرد پرستار را در طول دوره آزمایشی بررسی کنید. از او بخواهید در طول دوره آزمایشی با فرزندتان جوری برخورد کند که در طول دوره استخدام قرار است انجام دهد. عملکرد او را به دقت ارزیابی کنید و در نهایت اگر طبق نظر شما بود طی یک قرار ملاقات با او قراردادی برای استخدام او تنظیم کنید.

ویژگی های پرستار کودک در فرمانیه

برای تعیین اینکه کدام پرستار مورد نیاز است، خانواده‌ها باید ویژگی های پرستار کودک فرمانیه و خدماتی که باید انجام شود را به مشاورین مراکز از قبل بگویند تا با توجه به شرایط و رزومه فرد، بهترین انتخاب برای آنها تعیین شود همچنین جلساتی برای خانواده و پرستار ترتیب داده می‌شود تا با یکدیگر آشنا شوند، انتظارات خود را بیان کنند و بهترین گزینه را برای فرزندشان انتخاب نمایند.

پس از بررسی خدمات و شرایط، قراردادی بین خانواده کودک و پرستار منعقد می‌شود که هر دو طرف باید مفاد قرارداد را در طول دوره به بهترین نحو انجام دهند. متأسفانه با استخدام فردی که تجربه کافی در زمینه تربیت و نگهداری کودک ندارد، امکان بروز مشکلات جبران ناپذیر حتی چند دهه بعد در زندگی کودک وجود دارد زیرا این دوره آغاز شکل گیری ویژگی‌های شخصیتی کودک است.

استخدام پرستار کودک فرمانیه

اما تعداد کمی از خانواده‌ها به دلیل هزینه‌های کم برخی از پرستاران را می‌پذیرند که هیچ سر رشته ای در این کار ندارند و در صورت بروز مشکل قادر به حمایت از آنها نیستند پس چه بهتر که بتوانیم این زمان حساس در زندگی فرزندانمان را با کمک افراد مجرب سپری کنیم.

عوامل تاثیر گذار در قیمت پرستار کودک

مهمترین عامل در تعیین دستمزد پرستار کودک در فرمانیه به مهارت و توانایی آن فرد بستگی دارد. یک فرد تحصیل‌کرده با مهارت‌ها و دانش‌های متعدد می‌تواند در زمینه‌های مختلف از جمله آموزش بازی‌های فکری، کمک و پیشگیری از ترس و اضطراب کودکان، بیش‌فعالی و ناتوانی‌های ذهنی، اوتیسم، برقراری ارتباط با کودکان و … فعالیت کند.

بعلاوه با مهارت‌هایی که به دست می‌آورد می‌تواند تصمیمات هوشمندانه‌تری در مورد مسائلی که در پیشرو اتفاق می‌افتد اتخاذ کند؛ بنابراین حقوق یک فرد تحصیل کرده بیشتر از فردی است که تحصیلات خود را به پایان نرسانده است.

هزینه پرستار کودک در فرمانیه تهران

اگر در انجام کارها برای خود و کودک مشکل دارید و نگران مراقبت صحیح از فرزندتان هستید یا فقط در زمان‌های خاصی به تخصص و مهارت‌های یک پرستار کودک در فرمانیه نیاز دارید، می‌توانید یک پرستار نیمه‌وقت استخدام کنید.

این پرستار وظیفه مراقبت از کودکان را در ساعات خاصی از روز بر عهده دارد همچنین اگر کودک شما بیماری‌ها و مشکلات خاصی دارد که برای چند روز نیاز به مراقبت ویژه دارد، یک پرستار موقت می‌تواند به شما کمک کند. حقوق پرستار پاره وقت در منزل بر اساس ساعات کار و خدمات انجام شده تعیین می‌شود.

اگر شما در مناطق دیگر تهران زندگی میکنید میتوانید از سرویس های مشابه مانند استخدام پرستار کودک در نیاوران هم استفاده کنید.

دسترسی سریع

پرستار برای کودکان در فرمانیه

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با بزرگترین مراکز خدمات پرستاری در کشور همکاری می کند بنابراین حوزه های بسیاری را پوشش می دهد. پس از ثبت درخواست شما برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته تا با توجه به نیازتان پرستار را انتخاب کنید.

در صورتی که نیاز به پرستار کودک در تهران داشتید می توانید به راحتی از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پس از ثبت درخواست شما پرستاران ما در اسرع وقت به محل تعیین شده خواهند رسید.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اولین شرط برای استخدام پرستار کودک اعتماد است چون قرار است پرستار بصورت روزانه و شبانه روزی در کنار شما باشد پس باید از معیارهای بسیاری بگذرد تا بتوانید به او اعتماد کنید و کودکتان را با خیال راحت به او بسپرید.

برای استخدام پرستار کودک در منزل باید به مجموعه هایی مراجعه کنید که افراد با تجربه ای را داشته باشند و بر روی عملکرد پرستار ها نظارت کاملی داشته باشند استخدام از سایت هایی که برای این هدف ساخته نشده اند ممکن است برای شما دغدغه جدیدی ایجاد کند و سلامت فرزندتان را به خطر بیاندازد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

اعظمیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
نیاز داشتم یه پرستار برا بچم بیاد که فقط در طول دو روز در هفته در کنارش باشه نزدیک به 4 تا پرستار فرستادن که آخریش مطابق میل من بود
خانم علوی خواهخدمات دریافتی: پرستاری کودکان
Read More
بچه های من سه قلو هستند و نیاز داشتم یه پرستار برای فرزندام بگیرم که کلا به امورشون رسیدگی کنه که خداروشکر راضیم
خانم بهادریخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
این که عملکرد کاملی روی پرستار کودکشون دارن و به صورت 24 ساعته در دسترس هستند خیلی خوب بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

7 پاسخ

 1. پرستاری که استخدام می کنیم اگر برامون مهمون بیاد و بچه ها زیادتر بشن می تونه از اونا هم برای چند ساعت مراقبت کنه؟

  1. سلام بله پرستاران تیم ما تجربه کافی برای مدیریت و نگهداری چند کودک را هم دارند ولی در نظر داشته باشید که این کار با توافق پرستار و احتساب حقوق او انجام می شود.

 2. سلام و عرض خسته نباشید. آیا پرستاری که برای مراقبت و پرستاری از کودک فلجم استخدام می کنیم می تونه توی انجام کارهای منزل هم کمک کنه؟

  1. سلام، از وظایف برخی از پرستارها انجام کارهای منزل است اما باید در زمان استخدام این موضوع باهاش در میان بگذارید. چون ممکن تنها بتونه به فرزند شما رسیدگی کنه و فرصت این کار نداشته باشه.

 3. مدارکی که برای استخدام پرستار از نیرو هاتون میگرین چه مدارکی هستند؟

  1. برای استخدام مدارکی مانند شناسنامه، سفته، عدم سو پیشینه و… از پرستار گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *