پرستار کودک در پاسداران تهران

امروزه به ویژه در منطقه پاسداران، والدین برای مراقبت از فرزندانشان پرستار کودک استخدام میکنند تا مراقبت بهتری از فرزندشان انجام شود بعلاوه میتواند محیطی امن، شاد و فعال برای فرزند شما فراهم کند.

زمانی که مادر کودک شاغل است و به دلیل اتفاق های کوچک مانند بارش برف، مریض شدن فرزندش، غیبت معلم کودک و … مجبور به مرخصی از محل کار می‌شوداما زمانی که برای فرزند خود یک پرستار استخدام کند دیگر لازم نیست هر روز به دنبال برگه مرخصی در اتاق مدیر حاضر شوید. اگر شما هم ساکن پاسداران تهران هستید بهتر است برای کودک خود از مرکز آسانیسم درخواست یک پرستار کودک در منزل کنید.

استخدام پرستار کودک در پاسداران
استخدام پرستار کودک در پاسداران تهران
چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری در منزل است که سرویس هایی از جمله پرستار کودک در منزل با نیروی با سابقه کار بالا ارائه میدهد.

اگر مهارت و تعهد یک پرستار کودک برای شما بسیار مهم است یا می خواهید بهترین پرستار کودک را با قیمت مناسب استخدام کنید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید آسانیسم در همه شرایط چه قبل و چه بعد از استخدام از شما حمایت خواهد کرد.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل پاسداران

امروزه بیشتر والدین شاغل هستند در این چنین وضعیتی وقت و انرژی کافی برای رسیدگی و مراقبت از کودکان در خانواده هایی که صاحب فرزند خردسال هستند به ندرت یافت میشود و این موضوع میتواند والدین را نگران تربیت و نگهداری کودکان خود کند.
در این شرایط بسیاری از والدین ترجیح میدهند نگهداری از کودکشان در منزل پاسداران به صورت خصوصی تری با استخدام پرستار انجام شود.

مزایای استخدام پرستار کودک در پاسداران تهران

پرستار کودک در پاسداران تهران

پرستار کودک فردی است که دانش و تجربه لازم را در زمینه کودک و نوزاد دارد و این فرد بنا به درخواست خانواده ها برای نگهداری از فرزندان خود استخدام می‌شود.

پرستار بچه فردی قابل اعتماد است که می‌تواند تمام کارهای منزل و کودک را انجام دهد، اگر یک پرستار بچه خوب برای فرزندتان در پاسداران استخدام کنید، کودک از مزایای زیر بهره‌مند می‌شود.

1- حضور کودک در خانه

بچه‌ها همیشه دوست دارند در محیط خانه خود باشند و در مهدکودک احساس آرامش کمتری می‌کنند و در خانه کودک می‌تواند در زمان استراحت از تخت خود استفاده کند.

کودک در منزل می‌تواند از غذای تهیه شده توسط پرستار کودک استفاده کند بعلاوه با اسباب بازی های خود بازی کند اما این مزایا هیچکدام در مهد کودک برای او مهیا نیست.

در هر مهد کودکی برنامه ویژه‌ای برای کودکان در رده سنی با توجه به نیاز آنها در نظر گرفته شده است که در برخی موارد ممکن است برای همه آن‌ها مناسب نباشد.

2- صرفه جویی در وقت و انرژی والدین و کودک

می‌توانید ترتیبی دهید که یک پرستار بچه در منزل تهران در انجام کارهای خانه به شما کمک کند تا مادر در آخر هفته وقت آزاد بیشتری برای فرزندش داشته باشد بعلاوه می‌توانید از پرستار بخواهید که در طول هفته به درس های کودک رسیدگی کند تا خانواده بتوانند در آخر هفته بیشتر در کنار هم باشند.

3- حضور کودک در محیط سالم و امن خانه

مهدکودک به دلیل خطر بالای انتقال بیماری ایده آل نیست، وقتی کودک بیمار است والدین فکر می‌کنند که او یک عفونت میکروبی دارد اما به کمک پرستار کودک او در خانه از بیماری‌ها در امان است.

کودکان سیستم ایمنی ضعیف‌تری نسبت به بزرگترها دارند و بیشتر مستعد ابتلا به عفونت‌های ویروسی هستند بنابراین با استخدام یک پرستار با تجربه و دلسوز او را می‌توان بهترین دوست کودک در زمان بیماری دانست.

پرستاری از کودک در پاسداران

4- کودک از خانه خارج نمی‌شود

بردن و آوردن کودک از مهد کودک برای والدین بسیار سخت است و آماده کردن بچه ها در صبح زود دشوار است اما کودک با وجود داشتن پرستار بچه صبح زود از خواب بیدار نمی‌شود و خوردن صبحانه برای کودک دشوار نیست.

مراقبت از کودک پس از بازگشت کودک از مهدکودک ضروری است زیرا او خسته و گرسنه میشود اما با حضور پرستار در منزل استرس‌های روزمره از بین می‌رود و برنامه تغذیه و خواب بچه عادی شده و محیط خانه شرایط مساعدی را برای رشد کودک فراهم می‌کند.

5- توسعه اجتماعی و در دسترس بودن پرستار

یکی از تفاوت‌های نگهداری کودکان در مهدکودک و خانه، نوع روابط اجتماعی است پس یک پرستار کودک مناسب می‌تواند به طرق مختلف به رشد مهارت‌های اجتماعی کودک کمک کند بعلاوه کودک شما می‌تواند با بچه‌های همسایه بازی کند و با بچه های دوستان و خانواده وقت بگذراند.

فرزند شما می‌تواند در کلاس یا پارک دوستان خود را به دلخواه پیدا کند با این حال کودک شما می‌تواند با هرکسی در دوره پیش دبستانی، صرف نظر از خلق و خوی آنها دوست شود.

6- برنامه های اختصاصی کودک با وجود پرستار

با استخدام پرستار کودک می‌تواند بازی‌های مورد علاقه‌‌اش را با او انجام دهد. کودک می‌تواند در برنامه‌های فوق برنامه مورد علاقه اش شرکت کند حتی اگر پرستار مهارت لازم را داشته باشد می‌تواند در قالب بازی به کودک آموزش‌های مفیدی بدهد.

وظایف پرستار کودک در منزل پاسداران

انجام بازی های خلاقانه با کودک

تفریح یکی از مهمترین نیازهای کودکان میباشد. پرستار بچه میتواند همراه با بازی و سرگرمی اصول لازم تربیتی را نیز به کودک آموزش دهد

کمک به بهداشت کودک

وظیفه نظافت و کمک به بهداشت کودک بر عهده پرستار است.

انجام امور منزل

پرستار میتواند وظایفی مانند تهیه غذا، مرتب سازی منزل و آماده سازی میان وعده های سالم را نیز بر عهده داشته باشد

مراقبت از کودک

کودکان ممکن است برخی مواقع در حین بازی به دیوار برخورد کنند یا زمین بخورند پرستار باید مراقب باشد که کودک به سمت اشیا خطرناک حرکت نمی کند.

در پاسداران چه شخصیت هایی برای شغل پرستار کودک بودن مناسب تر هستند؟

استخدام پرستار کودک پاسداران

برای انتخاب نوع شغل مناسب برای هر فردی باید عوامل مختلفی در نظر گرفته شود:

  • علایق و ارزش ها
  • مهارت ها
  • شرایط جامعه
  • شرایط و ساختار خانوادگی
  • ویژگی های شخصیتی فرد

از جمله مهمترین آنها ویژگی های شخصیتی است زیرا شناخت دقیق شخصیت یک فرد فرآیند پیچیده ای است که نیاز به تخصص و زمان قابل توجهی دارد البته هرکسی ویژگی‌های خاص خود را دارد حتی افراد با شخصیت یکسان نیز از برخی جهات متفاوت هستند.

فراموش نکنید که افراد موفق با شخصیت های متفاوت در هر موقعیتی همیشه کار می‌کنند و یکسان نیستند، این جمله به درستی ادعا می‌کند که فقط شخصیت های خاصی احتمال بیشتری برای موفقیت در حرفه مراقبت از کودک در منزل پاسداران را دارند اما تحقیقات نشان داده است که تیپ های شخصیتی مستعد این حرفه در بیشتر موارد از شغل خود رضایت بیشتری دارند.

برای استخدام پرستار کودک در پاسداران چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از استخدام پرستار کودک در نظر گرفت بررسی این موضوع است که آیا شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری که به آن رجوع میکنید، سابقه کیفری و قضایی پرستارهایش را از نهادهای ذی‌صلاح استعلام کرده است یا خیر؟

شما باید پرستاری را انتخاب کنید که هم خود شما و هم کودک بتواند ارتباط سالم و خوبی با او برقرار کنید و بتوانید درباره مسائل فرزندتان با او صحبت بکنید و دیدگاه های خود را در این زمینه با او به اشتراک بگذارید.

پرستاری را در پاسداران انتخاب کنید که بچه ها را دوست داشته باشد و بتواند با آن ها ارتباط دوستانه برقرار کند و به آن ها به میزان کافی توجه کند.

وظایف پرستار

 👶🏼 مراقبت از کودک، انجام امور منزل و ..

برای استخدام و مشاوره با کجا تماس بگیریم

📞 تماس با آسانیسم و مشاوره رایگان با کارشناسان

 بازه زمانی فرستادن پرستار

  🕛 1 الی 2 روز

دسترسی سریع

پرستار کودک در پاسداران

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با بسیاری از سازمان های شناخته شده خدمات پرستاری در سراسر کشور همکاری می کند.

کارشناسان ما پس از ثبت درخواستتان برای هماهنگی های بیشتر با شما تماس گرفته و درخواست شما را به نمایندگی های مربوطه ارسال خواهند کرد.

شما در صورت نیاز به پرستار کودک در تهران می توانید به راحتی از طریق سرویس پرستاری آسانیسم اقدام کنید.

پس از ثبت درخواست شما، پرستاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته تا در محل مورد نظر شما حضور یابند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

در هنگام استخدام پرستار کودک اولین شرط اعتماد است بعلاوه پرستار باید از فیلترهای زیادی گذرانده شود تا با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و.. که برای این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد پس باید موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران نیز نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات ما باعث شده بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم راضی باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند.

آقای بیک محمدی خدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد.
خانم حسینی جمخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام من می خواستم از پرستار کودکی که برای ما فرستادید تشکر کنم چون ایشون واقعا به کارشون مسلطه و کارهاش رو به بهترین شکل برای کودک من انجام میده.
خانم صدیقی نژاد خدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه بر روی کار نیرو ها نظارت دارند و خیلی زود میتونن نیروی جایگزنی برای اونا بفرستن خودش خیلی سیستم خوبیه

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

6 پاسخ

  1. من خانم پنجاه و هشت ساله دکترای جامعه شناسی پرستار بیست و چهار ساعته برای کودک بالای هفت سال و مراقب سالمند سالم و غیر پوشکی خواستارم به زبان انگلیسی مسلط و میتوانم به کودک آموزش زبان هم بدهم. کمک کار خانه در حد آشپزی و شستن ظروف.

  2. مرکز شما میتونه برای شهرستان هم پرستار کودک بفرسته ؟ یا فقط برای تهرانید

    1. شما میتوانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگو شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *