پرستار کودک در تجریش تهران

نگهداری از کودک یا نوزاد یکی از سخت‌ترین کارهایی است که بر عهده والدین است اما ممکن است به دلیل مشغله کاری، نتوانند نیازهای فرزندان خود را به طور کامل برآورده کنند بنابراین آنان به شخصی نیاز دارند تا از کودک یا نوزادشان در زمانی که در خانه نیستند مراقبت کند.

کودکان برای مراقبت نیاز به پرستار کودک دارند اما آیا هر پرستاری در تجریش تهران می‌تواند از نوزادان و کودکان مراقبت کند؟ باید بگوییم خیر. پرستار کودک در تجریش تهران علاوه بر آموزش‌های لازم دوره پرستاری کودک، باید صبورتر باشد تا بتواند ارتباط گرم و صمیمی با فرزند شما برقرار کند.

استخدام پرستار کودک تجریش تهران
استخدام پرستار کودک تجریش
پرستار کودک در تجریش تهران

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم یک پلتفرم خدمات پرستاری با موسسات خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد و تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

پس اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که ما در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهیم بود.

نیروهای با سابقه کار بسیار

کیفیت بالا در ارائه خدمات

قیمت مناسب برای خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل تجریش

امروزه والدین به دلیل مشغله کاری در طول روز مجبور به ترک خانه می‌شوند و به همین دلیل نگهداری از کودک در منزل تجریش را به پرستار میسپارند زیرا پرستار شخصی است که معمولاً از کودکان در خانه مراقبت می‌کند و نقش پرستار و میزان حقوق او به سن و تعداد کودک بستگی دارد.

فواید استخدام پرستار کودک در تجریش تهران

دانستن تفاوت وظایف و شرایط پرستاران و مراقبین به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق و آگاهانه‌تری داشته باشید در منزل تجریش خود داشته باشید. مربیان و پرستاران در منزل بسته به نیاز، سن و شرایط کودک به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

مادريار، كودكيار یا مراقب كودك بيمار همه انواع ارائه دهندگان مراقبت از کودکان هستند و مسئولیت‌ها و تخصص آن‌ها متفاوت است.

 • شکی نیست که استخدام یک پرستار کودکپ با تجربه و آموزش‌ دیده می‌تواند برای والدین مفید باشد.
 • استفاده از خدمات نگهداری از کودک در منزل با قیمت مناسب از مراکز معتبر این امکان را به والدین می‌دهد که در کار خود انعطاف پذیر باشند.
 • زوجین می‌توانند رابطه خود را با شریک زندگی تقویت کنند، به ثبات برسانند و شاید مهم‌تر از همه به آرامش خاطر دست یابند.
 • پرستاران نوزاد معمولاً مراقب کودکان و نوزادان هستند و برخی از این پرستاران حتی می‌توانند بعد از زایمان و در بسیاری از مواقع مانند شیردهی و تعویض پوشک به مادر کمک کنند، زیرا ممکن است مادر کودک تجربه کافی نداشته باشد.
 • پس از زایمان، آن‌ها با شما کار می‌کنند و برنامه خود را با شما هماهنگ کرده تا همیشه اولویت‌ها و نیازهای همه اعضای خانواده برآورده شود.
 • با کمک پرستار کودک در تجریش، می‌توانید مطمئن باشید که از شما و کودکتان به خوبی مراقبت می‌شود.

پرستار کودک در تجریش تهران

استخدام پرستار کودک در منزل

شاید در ذهن افرادی که به دنبال پرستار کودک مناسب برای کودک خود هستند این سؤالات مطرح شود که پرستار کودک چه ویژگی‌هایی دارد، چگونه بهترین پرستار کودک را پیدا کنیم؟ از چه مراکزی در تجریش می‌توانیم پرستار بچه بگیریم؟

اگر به یک پرستار کودک در خانه نیاز دارید و می‌خواهید در خانه خود یا در یک مرکز روزانه یا محل کار از کودک خود مراقبت کنید، می‌توانید با مرکز معتبر آسانيسم تماس بگیرید و پس از بررسی و با پرس و چو و آگاهی کامل یک پرستار با تجربه استخدام کنید. این پرستار با توجه به نیاز شما و کودکتان و بنا به درخواست شما اعزام می‌شود.

در صورت عدم رضایت از کار پرستار کودک می‌توانید به مرکز اطلاع دهید و بر اساس نیاز خود و علایق و سلایق عزیزتان پرستار دیگری استخدام کنید. تمامی پرستاران مرکز دوره‌های لازم را در زمینه مراقبت کودک گذرانده‌اند و می‌توانند با فرزندان شما ارتباط صمیمانه و دوستانه برقرار کنند.

پرستاران کودکان باید از نظر جسمی و روحی سالم باشند تا تأثیر مثبتی در روند رشد و تحصیلات کودکان داشته باشند زیرا تحصیلات کودکان یکی از مهم‌ترین معیارهايی است که بسیاری از والدین در هنگام انتخاب پرستار باید به آن دقت کنند. والدینی که در منطقه تجریش زندگی می‌کنند و به دنبال پرستار کودک در تهران، مناسب فرزند خود هستند می‌توانند با مرکز ما تماس گرفته و پرستار کودک تجریش را استخدام کنند.

مزیت های خدمات پرستار کودک در تجریش تهران نسبت به مهد کودک

 1. یک پرستار کودک به طور انحصاری در خانه از فرزند عزیز شما مراقبت می‌کند، اما در محیط‌های دیگر، مانند مهد کودک، معلم و پرستار بچه باید برنامه‌های خود را برای چند کودک اجرا کنند.
 2. بچه‌ها در خانه راحت هستند و می‌توانند با اسباب بازی‌های خودشان بازی کنند، در آشپزخانه خودشان غذا بخورند و غیره.
 3. در مهدکودک شیوع ویروس‌های بیمار در بین کودکان بسیار زیاد است.
 4. در مهدکودک اگر کودکی گریه کند ممکن است کودک شما از دیدن آن بترسد.
 5. در مهدکودک کودکان به سختی می‌خوابند زیرا کودکان دیگر ممکن است در این زمان مشغول بازی باشند اما در خانه کودک شما می‌تواند با آرامش استراحت کند.

وظایف پرستار

 👶🏼 مراقبت از کودک، انجام امور منزل و ..

برای استخدام و مشاوره با کجا تماس بگیریم

📞 تماس با آسانیسم و مشاوره رایگان با کارشناسان

 بازه زمانی فرستادن پرستار

  🕛 1 الی 2 روز

دسترسی سریع

پرستار کودک در منزل تجریش

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با بسیاری از سازمان های برای اعزام پرستار در منزل همکاری می کند به همین دلیل حوزه های بسیاری را پوشش می دهد.

کارشناسان ما پس از ثبت درخواست استخدام کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم با شما تماس گرفته و درخواست شما را به واحد مربوطه ارجاع می دهند.

در صورت نیاز به پرستار کودک در منزل تهران می توانید به راحتی به سرویس پرستاری آسانیسم مراجعه نمایید.

پس از ثبت درخواست شما، پرستاران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

استخدام پرستار کودک بهتر است از موسسات باشد یا به صورت شخصی؟

اولین شرط در هنگام استخدام پرستار کودک در منزل اعتماد است به گونه که اگر فرزندمان را با پرستار تنها بگذاریم ترس و وحشت ما را فرا نگیرد پس استخدام پرستار از آگهی ها کار مناسبی نیست.

همانطور که می دانید پرستار کودک باید بخشی از روز یا حتی شبانه روز از بچه شما مراقبت کند بنابراین باید آنها را به دقت ارزیابی کرد و از فیلترهای زیادی عبور داد تا بتوانید به آنها اعتماد کنید و با خیال راحت فرزندتان را به او بسپارید پس باید به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه و ارائه خدمات مراقبتی به طور منظم و مستمر بر کار پرستاران خود نظارت داشته باشند.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

خدمات با کیفیت ما باعث رضایت درصد بالایی از کافرمایان آسانیسم شده است که باعث خوشحالی ماست.

آقای رحمانی خدمات درخواستی: پرستار کودک
Read More
واقعاً اعتماد به پرستار برای من هم یک چالش بود اما با توجه به دلایل قانع کننده ای که برام آورددن توانستم حس اطمینان و اعتماد را به وجود آورم و نهایتاً تصمیم به استفاده از خدمات پرستاری کودک گرفتم.
خانم شوکتیخدمات دریافتی: کودکیار
Read More
از اوایل دوران کودکی، دخترم پرستار داشت که باعث شد تا خیلی کار های من کم بشه و پرستار به شیوه‌های مختلفی در تقویت مهارت‌ها و یادگیری‌های دخترم کمک کردند. با توجه به شیطنت و انرژی زیاد دخترم، از روش‌های بازی و ترفندهایی استفاده کردند که باعث شد به مفاهیم درسی توی اینده اش هم نزدیک بشه .
خانم مهدویخدمت دریافتی: پرستار بچه
Read More
از پشتیبانی قوی این شرکت به واسطه یکی از دوستان آگاهی داشتیم که این خود به عنوان یک نقطه قوت کلیدی در تصمیم‌گیری ما برای استخدام پرستار کودک نقش داشت و احساس اطمینان و امنیت برای ما داشت.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

6 پاسخ

 1. من یه پرستار برای کودکم گرفتم که الان 6 ماهه باهمن چه زمانی باید پرستارش رو عوض کنم ؟

  1. اگر پرستار شما ضمانت های لازم را دارد و شرکتی که از آن پرستار استخدام کردید روند مستمری بر روی کار پرستار ها دارد و از کار پرستار راضی هستید اقدام به تعویض او نکنید.

 2. من برای استخدام پرستار کودک در تجریش فقط اگه این فرم رو پر کنم اوکی هستنش دیگه؟

  1. بله اگر فرم را پر کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند

  1. بله برای درخواست پرستار میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *