پرستار کودک در تهران

امروزه اکثر والدین شاغل هستند و نمی‌توانند به صورت تمام وقت از فرزندانشان مراقبت کنند بعلاوه مادرانی که شاغل نیستند نیز برای انجام وظایف خانه و مراقبت از چند فرزند نیز نیاز به کمک دارند.

نگهداری از نوزاد نیز برای مادرانی که برای اولین بار مادر بودن را تجربه می‌کنند بسیار چالش برانگیز است در این شرایط بهترین راهکار برای مادران خانه‌دار، شاغل و کم تجربه، پرستار کودک در منزل است.

اگر ساکن تهران هستید و زمان، انرژی و مهارت کافی برای مراقبت از کودک و نوزاد دلبندتان ندارید، می‌توانید از سرویس پرستار کودک در منزل تهران آسانیسم استفاده کنید. ما با بهره‌گیری از پرستاران آموزش‌دیده، متعهد، دلسوز و مهربان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان ساکن تهران است.

پرستار کودک در تهران
پرستار کودک در تهران برای کودکی کتاب می‌خواند.
چه خدماتی نیاز دارید؟

نگهداری از کودک در منزل تهران

شما در آسانیسم میتوانید بهترین و با تجربه ترین نگهداران کودک در منزل تهران را برای کودک خود بگیرید تا با خیالی راحت مراقبت از کودک را به او بسپرید بعلاوه خدمت رسانی به شما عزیزان در آسانیسم در کوتاهترین زمان انجام میشود زیرا با سایر خدمات معتبر پرستاری در کشور در ارتباط است.

پرستار کودک در منزل تهران

شاید برخی از پدر مادرها تصمیم بگیرند که فرزند خود را به مهدکودک ببرند، اما بردن کودکان به مهدکودک نیز چالش‌ها و دردسرهای خودش را دارد؛ چرا که باید نزدیک‌ترین مکان مناسب به خانه‌تان را پیدا کنید تا بتوانید راحت و به موقع فرزندتان را قبل از ساعت کاری به آنجا ببرید و بعد از ساعت کاری سر موقع او را تحویل بگیرید.

از طرفی در مهدکودکها به دلیل حضور فرزندان دیگر، پرستارها و مربی‌ها نمی‌توانند به طور ویژه از فرزند شما مراقبت کنند و به او توجه داشه باشند. در چنین شرایطی تماس با موسسه پرستاری برای مراقبت از خوردسال در منزل تهران می‌تواند ایده بهتری نسبت به بردن کودکتان به مهدکودک باشد؛ چرا که نه تنها بچه شما در خانه و محیط آشنا راحت‌تر است بلکه لازم نیست شما زمان زیادی را صرف بردن کودکتان به مهدکودک کنید.

مزایای پرستار کودک در منزل تهران

در ادامه برخی از مزایای پرستار کودک در منزل تهران نسبت به بردن کودکان به مهدکودک‌ها را معرفی می‌کنیم:

گذراندن زمان بیشتر با دلبندتان

همه مادرها دوست دارند وقتی که از سر کار بر می‌گردند کارهای خانه انجام شده باشد، غذا آماده باشد و فرزندشان نیز تکالیف خود را انجام داده باشد تا زمان بیشتری را با کودکشان به بازی و سرگرمی بپردازند. خدمات پرستاری از کودک در شهر تهران با انجام امور خانه و کمک به فرزندتان در انجام تکالیف مدرسه به شما این امکان را می‌دهد که باقی مانده وقتتان را به فرزندتان اختصاص دهید.

داشتن نظارت بیشتر بر کودکان

امروزه خیلی از مهدکودک‌های تهران به درستی از کودکان مراقبت نمی‌کنند و نظارت خاصی ندارند. برای همین خانواده‌ها به جای فرستادن او به مهدکودک، از پرستار خصوصی کودک در تهران استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که نظارت‌های کافی روی عزیزانشان انجام می‌شود.

برای دبستانی‌ها هم، به دلیل شاغل بودن والدین در تهران، ممکن است بعد از مدرسه، کسی به دنبال او نرود یا در خانه تنها بماند و ناظری تا زمانی که شما به خانه برگردید نداشته باشد.

با خدمات نگهداری از کودکان در مناطق تهران می‌توانید راحت‌تر روی رفتار فرزندتان نظارت داشته باشید؛ از جمله اینکه فرزندتان زمانش را صرف چه اموری می‌کند، چه چیزی می‌خورد و تکالیف درسی‌اش را چگونه انجام می‌دهد. پرستار کودک در پایان ساعت کاری‌اش گزارش دقیقی از فعالیت‌های کودکتان را به شما ارائه می‌دهد تا شما بهتر با رفتار کودکان آشنا شوید.

انعطاف ‌پذیری بیشتر

با پرستار شخصی کودک در منزل لازم نیست که فرزندتان را صبح زود از خواب بیدار کنید که او را به مهد کودک ببرید و و از طرفی لازم نیست با عجله از محل کارتان خود را به مهد کودک برسانید که فرزندتان را به موقع تحویل بگیربد. پرسنل ما از زمانی که شما از خانه خارج می‌شوید تا وقتی که برمی‌گردید در خانه حضور دارد و از عزیز کوچک شما مراقبت می‌کند؛ بنابراین اگر در محل کار شرایط اضطراری پیش بیاید یا از محل کارتان دیر برگردید لازم نیست نگران این باشید که فرزندتان در مهدکودک منتظر شماست.

نحوه استخدام پرستار کودک در پایتخت

همانطور که می‌دانید پرستار کودک قرار است هنگامی که شما در خانه حضور ندارید از فرزند شما مراقبت و نگهداری کند؛ بنابراین برای اینکه خیالتان از امنیت و سلامت فرزندتان راحت باشد لازم است برای استخدام پرستار کودک به مراکز و پلتفرم‌های معتبری که خدمات پرستاری از کودک را ارائه می‌دهند مراجعه کنید. مراکزی که پرستاران حرفه‌ای، مجرب، متعهد، دلسوز و مهربانی را به شما معرفی می‌کنند، دائما بر عملکرد پرسنل خود نظارت دارند.

نگهداری از کودک نیاز به دانش، مهارت، صبوری و علاقه به او را دارد؛ بنابراین هرگونه بی نظمی و بی مسئولیتی از طرف پرستار کودک و نداشتن مهارت کافی می‌تواند سلامت و امنیت فرزندتان را به خطر بیندازد.

پرستار با کودک بازی‌های خلاقانه می‌کند

وظایف پرستار کودک در منزل تهران

وظایف پرستار کودک در منزل به عوامل مختلفی از جمله سن کودک، وضعیت جسمانی و سلامتی کودک، تعداد فرزندان و درخواست و انتظارات والدین کودک بستگی دارد؛ اما به صورت کلی در ادامه برخی از وظایف پرستار کودک در منزل تهران را معرفی می کنیم:

 • مراقبت کامل از کودکان: اصلی‌ترین وظیفه پرستار مراقبت از از خوردسال به منظوری جلوگیری از آسیب رساندن به خود است. مراقب باید مراقب باشد که کودک از پله‌ها سقوط نکند، در حمام و دستشویی لیز نخورد و به وسایل تیز، آتش‌زا و خطرناک نزدیک نشود (چاقو، کبرت و داروهای خطرناک)
 • کمک به رعایت بهداشت: رسیدگی به نظافت و بهداشت کودکان وظیفه مهم دیگری است که مراقب بچه باید انجام دهد؛ به عنوان مثال پرستار باید وظایفی چون استحمام، تعویض پوشک نوزدان، تعویض لباس کودکان و دیگر وظایف را انجام دهد.
 • انجام بازی‌های خلاقانه: از وظایف مهم پرستار کودک بازی و آموزش کودکان است؛ بنابراین پرستار باید ضمن انجام بازی‌هایی که کودک را سرگرم می‌کند، نکات مهمی را با توجه به سن کودک نیز به او آموزش دهد.
 • انجام وظایف خانه: ضمن مراقبت از کودک وظایفی مانند مرتب سازی اتاق و وسایل بازی کودکان، تهیه غذاها و میان وعده‌های ساده و سالم برای کودکان نیز بر عهده پرستار کودک است.

پرستار بچه در منزل تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

اگر در تهران زندگی می‌کنید و تصمیم دارید برای مراقبت و نگهداری از کودکتان پرستاری پیدا کنید، بهتر است قبل از هر اقدامی با ویژگی‌های پرستار بچه در منزل تهران آشنا شوید. در ادامه برخی از ویژگی‌های پرستار بچه را بیان می‌‌کنیم:

 • مسئول و متعهد
 • قابل اعتماد
 • صبور و با حوصله
 • منظم
 • امین و صادق
 • مهربان و دلسوز
 • پر انرژی
 • خلاق و بازیگوش
 • فعال و سالم
 • حرفه‌‌ای و آموزش دیده
 • با سابقه
 • با اعتماد به نفس
 • انعطاف‌پذیر
 • خوش ‌اخلاق و شوخ طبع
 • دارای مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی قوی
اینفوگرافی برای ویژگی‌های یک پرستار کودک خوب

خدمات پرستاری کودک در منزل تهران

از جمله خدمات پرستار در منزل تهران در پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مادریار

مادریار در حقیقت فردی است که خودش مادر بوده و با نحوه نگهداری و مراقبت از خوردسال کاملا آشنا است. خدمات مادریاری معمولا برای کسانی که بچه کمتر از دو سال سن دارند مناسب است. در این خدمت مراقب علاوه بر کارهای پرستاری خانه را نیز تمیز می‌کند تا مادر بتواند استراحت کند یا به کارهای خودش برسد. در ادامه برخی از وظایف مادریار را معرفی می‌کنیم:

 • تربیت کودک
 • آماده کردن شیر خشک برای نوزاد
 • تهیه غذا و میان وعده‌های سالم
 • غذا دادن به کودک
 • استحمام کودک
 • تعویض لباس، تعویض پوشک
 • شستن لباس‌‌های کودک
 • آموزش نظم و انضباط به کودک
 • تمیز نگه ‌داشتن اتاق و محیط اطراف کودک
 • انجام بازی‌های مناسب و خلاقانه
 • تنظیم ساعت خواب کودک
 • قصه‌خوانی برای کودک
 • انجام وظایف منزل (نظافت منزل، شستن ظرف‌ها، شستن لباس‌ها و آشپزی)

کودکیار

کودکیار فردی است که علاوه بر داشتن مدرک کودکیاری باید سابقه کار در مهدکودک را نیز داشته باشد. از وظایف کودک یار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت و نگهداری از کودک
 • آموزش و بازی با کودک
 • انجام امور نظافتی محدود به کودک (مرتب کردن اتاق کودک و استحمام کودک)
 • تهیه غذا و میان وعده‌های سالم برای کودک
 • غذا دادن به کودک

پرستار کودک تهران، نوزاد را بغل کرده

قیمت پرستار کودک در منزل تهران

قیمت پرستار کودک در منزل تهران به عوامل مختلفی از جمله نیاز کودک، سن کودک، وضعیت جسمانی کودک و خانواده او بستگی دارد. در ادامه برخی از عواملی که در تعیین قیمت پرستار کودک در تهران موثر است را معرفی می‌کنیم:

مدت ‌زمان ارائه خدمات

یکی از عوامل موثر بر هزینه مدت زمانی است که پرستار در خانه از فرزند شما مراقبت می‌کند. مدت زمان خدمت رسانی پرستاران کودک در منزل به نیاز والدین بستگی دارد؛ اما به طور کلی پرستار کودک به سه صورت تمام وقت، نیمه وقت و ساعتی فعالیت می کند.

مسافت

عامل دیگری که بر حقوق پرستار کودک در منزل تهران تاثیرگذار است، مسافت بین پرستار و محل زندگی متقاضی پرستار کودک است؛ هر چه مسافت بیشتر باشد هزینه پرستار کودک نیز بیشتر است.

وضعیت سلامتی و جسمانی کودک

وضعیت جسمانی و بیماری کودک از جمله معلولیت جسمی، اوتیسم، سندروم داون و هر گونه بیماری دیگری بر قیمت پرستار کودک در تهران موثر است؛ چرا که پرستار باید با دانش و مهارت لازم مراقبت از کودکان مبتلا به بیمای‌های خاص آشنا باشد و در موقع اضطرای اقدامات لازم را انجام دهد.

وظایف خانه ‌داری

انجام کارهای خانه عامل دیگری است که بر هزینه مراقب بچه مؤثر است. برخی از خانواده‌‌ها نیاز دارند که پرستار علاوه بر نگهداری از کودک، امور خانه از جمله نظافت، آشپزی و خرید را نیز انجام دهد.

تعداد فرزندان

تعداد فرزندان نیز بر میزان حقوق مؤثر است. هر چه تعداد فرزندان بیشتر باشد زحمت و مسئولیت‌های متخصص نیز بیشتر است و در نتیجه حقوق آن نیز بیشتر خواهد بود.

تجربه مراقب فرزند

عامل دیگری که بر هزینه مراقب بچه در منزل تهران تاثیر بسزایی دارد میزان تجربه، مهارت و مدرک تحصیلی پرستار است.

شما می‌‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت پرستار کودک در منزل تهران با توجه به نیاز خود و فرزندتان با کارشناسان پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار بچه در تهران در حال دریافت حقوق

پرستار نوزاد در تهران

این روزها مادران به دلیل شاغل بودن نمیتوانند در کنار فرزندانشان باشند یا به هر دلیلی برای مراقبت از کودک خود به پرستار نوزاد نیاز دارند. پرستار نوزاد مجرب در کلانشهر هایی مثل تهران به سبب تجربه نیاز های کودک را میشناسد و در جهت رفع آن نیاز ها عمل میکند.

پرستار نوزاد وظیفه‌ی تعویض پوشک نوزاد، غذا دادن به نوزاد ، خواباندن وی و غذا دادن به او را به صورت اختصاصی بر عهده دارد و میتواند به در انجام کار های خانه به مادر کمک کند تا این دوره با آرامش بیشتری برای مادرانی که در این زمینه تجربه ندارند طی شود.

پرستار کودک در منزل در تهران با فرزندان شما باز می‌کند

آسانیسم پرستاری مطمئن را برای کودک شما اعزام می کند

آسانیسم یکی از معتبرترین و موفق‌ترین پلتفرم‌های خدمات مراقبتی و بهداشتی در منزل است که با همکاری با پرسنل مجرب، باسابقه، دلسوز و مهربان آماده خدمت‌ رسانی به خانواده‌های عزیز ساکن در مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران است. تمامی پرستاران کودک آسانیسم قبل از انتخاب احراز هویت می‌شوند و پس از اعزام آن‌ها به منزل متقاضی به صورت دوره‌ای بر عملکردشان نظارت می‌شود.

در صورت نارضایتی از کار پرستار و یا هرگونه سوال و ابهامی می‌توانید با آسانیسم تماس بگیرید. کارشناسان آسانیسم به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته پاسخگوی شما عزیزان هستند بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه‌ای می‌توانید مراقبت از فرزندتان را به ما بسپارید.

شما می‌‌توانید برای یافتن مراقب حرفه‌ای، متعهد و با قیمت مناسب فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما، برای اطلاع از سن، وضعیت سلامتی کودک، تعداد فرزندان و دریافت تمام نیازها با شما تماس خواهند گرفت. پس از هماهنگی با اجازه شما نیرو به خانه شما اعزام می‌شود تا شما به صورت آموزشی از مهارت این فرد مطلع شوید در استخدام تصمیم گیری نهایی کنید.

دسترسی سریع

5/5 - (4 امتیاز)

52 پاسخ

 1. با سلام من برای دو دختر یکی 4 و یکی 7 ساله نیاز به پرستار دارم
  شما برای محدوده غرب پرستار میفرستید؟

  1. سلام مجتبی جان
   بله برای تمام مناطق تهران خدمات پرستاری و مراقبتی ارائه می شود.

 2. سلام برای مراقبت از کودک 2 ساله کم شنوا در تهران پرستار اعزام میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر کودک شما شرایط خاصی دارد هنگام تماس با کارشناسان ما با آنها درمیان بگذارید تا با توجه به شرایط کودک شما پرستار مناسب اعزام شود.

 3. من دو فرزند 4 و 8 ساله دارم پرستار کودکی میخوام که در نگهداری کودک 4 ساله کمک کند و آشپزی هم ایشون انجام بده خواستم ببینم حقوق همچین پرستاری چقدر میشه؟

  1. سلام سمیه عزیز
   حقوق پرستار کودک با توجه به عوامل مختلفی مانند تعداد فرزندان، تعداد روزها، تعداد ساعات نگهداری و… تعیین می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 4. سلام و خسته نباشید
  برای مراقبت از نوزاد و انجام کارهای منزل مثل آشپزی تا ساعت 9 شب به پرستار نیاز دارم .

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به تعداد ساعات مورد نیاز شما برای مراقبت از نوزاد پرستار اعزام می کنیم.
   درصورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 5. سلام
  برای کمک در تکالیف مدرسه و مراقبت از پسر 6 ساله به پرستار نیاز دارم
  اما حتما پرستار لیسانسه میخوام مدرک تحصیلی نیروهای شما به چه صورت هست؟

  1. شادی عزیز سلام
   ما با توجه به نیاز شما پرستار کودک تحصیلکرده یا کودکیار اعزام می کنیم.

  1. سلام دوست عزیز
   بله، تمام مناطق تهران تحت پوشش آسانیسم می باشد.

 6. سلام
  شما برای مراقبت از کودک دارای اختلال بیش فعالی نیروی خاصی دارین؟
  من ساکن تهران هستم و نیرویی میخوام که برای مراقبت از بچه های بیش فعال مهارت داشته باشه

  1. کمال عزیز سلام
   بله درصورت درخواست شما پرستار باتجربه در زمینه بیش فعالی برای شما اعزام می شود.

 7. فرزند من در روز‌های مشخصی از هفته، باید تحت معاینه پزشک قرار بگیره. آیا پرستاری که استخدام می‌کنم میتونه کودک رو در اون ساعت به دکتر ببره؟

  1. بله. یکی از وظایف پرستار کودک با توجه به نیاز شما، همراهی با کودک برای مراجعه به پزشک یا حضور در مهدکودک و مدرسه است.

 8. من یک پرستار میخوام که به پسرم در انجام تکالیف مدرسه کمک کنه. در سعادت آباد زندگی می‌کنم تشکر.

  1. ممنون از شما برای انتخاب آسانیسم. ما در تمام نواحی شهر تهران و حومه آن خدمات ارائه می‌دهیم. سفارش خود را از طریق اپلیکیشن، وبسایت یا با شماره‌گیری 02191304433 ثبت کنید تا از خدمت پرستار کودک تحصیل‌کرده برخوردار شوید.

  1. سلام، بله. امکان اعزام پرستار برای کودکان بیمار مثل کودکان سندروم داون، کودکان اوتیسم و…. وجود دارد. پرستاران ما با آگاهی درباره وضعیت این کودکان، با دلسوزی و مهربانی، باعث افزایش کیفیت زندگی آن‌ها می‌شوند.

 9. من پرستارم و باید تعدادی از روز‌های ماه رو برای شب‌کاری در بیمارستان بمونم. آیا پرستار خانم برای مراقبت از کودک در شب می‌فرستید؟

  1. بله امکان اعزام پرستار برای نگهداری از کودک در شب هم وجود دارد.

 10. سلام پرستاری که می‌فرستید علاوه بر مراقبت از کودک، کار‌های خونه رو هم انجام میده؟

  1. سلام، در صورت نیاز و با توجه به درخواست شما امکان انجام امور منزل توسط پرستار وجود دارد. ارائه این خدمت در قیمت نهایی تاثیرگذار است.

 11. سلام. دو قلو دارم و نمی تونم به طور همزمان به دوتاش برسم. میتونم از پرستار کودک شما برای کمک توی کارام استخدام کنم؟

  1. سلام، با عرض سلام. بله حتما. لطفا در خواست خودتان را داخل سایت ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

 12. من الان نزدیک به یکساله با موسسه شما برای پرستار مادر بزرگم تماس گرفتم
  تشکر میکنم بابت نیرویی که فرستادین و پیگیری هایی که انجام دادین تا من نیروی مورد نظرمو پیدا کنم

 13. یه کودک یکساله دارم که باید توی خونه تنها باشه تا برم سر کار. امکانش هست یک پرستار که مربی آموزشی خوبی هم باشه برام بفرستید؟

  1. بله حتما. نیروهای ما تمام آموزش های لازم برای نگهدری کودک را گذراندند، پس نگران نباشید.

 14. کودکم دچار نقص عضو می خواستم بدونم پرستار کودک توی مجموعه شما هست که بتونه و حوصله این داشته باشه که باهاش خوب رفتار کنه و کاراش انجام بده؟

  1. با سلام. کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند که با تماس با شماره سایت امکان این مشاوره برای شما فراهم است.

  1. سلام، کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند که با تماس با شماره سایت امکان این مشاوره برای شما فراهم است.

 15. مدارک مورد نیاز استخدام پرستار موقع عقد قرارداد چیاست؟

  1. هنگام عقد قرارداد برای استخدام پرستار حتما از مرکز پرستاری مدارک مرتبط با پرستار را بخواهید تا به شما مدارکی مثل عدم سو پیشینه و عدم اعتیاد شخصی که به عنوان پرستار قرار است با شما همکاری کند را نشان دهند تا بعدا مشکلی در این خصوص نداشته باشید.

 16. پرستار کودک بیمار در منزل آیا احتیاج به دانش و مهارت داره؟

  1. نگهداری از کودکی که با انواع بیماری دست و پنجه نرم می کند بسیار حساس و سطح بالایی از تخصص، نظارت، تعهد و مسئولیت پذیری و دانش و مهارت را می طلبد. بیماری در کودکان به خاطر حساسیتی که باید در زمان نگهداری داشته باشیم موضوع انتخاب یک پرستار متخصص بسیار حساس است.

 17. من یه پرستار کودک در منزل در تهران میخوام که با فرزندم بازی کنه و کارهاشو انجام بده و به صورت شبانه روزی در کنارش باشه هزینه ش حدودا چقدر میشه ؟؟

  1. هزینه پرستار کودک به عوامل مختلفی مانند لوکیشن منزل شما و امور منزل و… بستگی دارد.

 18. سلام، الان که من بیش از دو سال است که برای فرزندم پرستار دائمی دارم، به نظر شما چه زمانی باید پرستار بچه را عوض کنم؟

  1. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم یکی از قابل اعتمادترین سیستم های خدمات پرستاری است که در ارائه خدمات مراقبت از نوزاد در منزل و مراقبت از سالمندان در منزل تخصص دارد. این پرستاران همیشه می توانند در خدمت شما باشند و نیازی به تعویض ندارید.

 19. ما تهرانیم شما امکان اینو دارین که پرستار کودک بفرستید بیاد و توی محل کارم از فرزندم مراقبت کنه ؟

  1. سلام بله این امکان وجود دارد برای این درخواست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 20. در منطقه مرزدان تهران زندگی می کنم و نیاز به پرستار قابل اعتمادی دارم که بتونه از کودکم در ساعت کاریم نگهداری کنه. چطور می تونم درخواستم ثبت کنم؟

  1. لطفا با شماره های ما که در بالای سایت درج شده تماس بگیرید یا فرم درخواست را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 21. سلام وقت بخیر .من یک پرستار از ساعت ۶ونیم تا۴ میخواستم با قیمت پایین برای نگهداری از دو کودک.ممنون میشوم اگر در این خصوص کمک کنید

  1. سلام لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این باره شما را راهنمایی کنند.

 22. سلام وقت بخیر ممنون از خدمات خوبتون. من به کمک مطالب سایت شما تونستم جواب بیشتر سوال هام برای انتخاب پرستار برای کودکم را بگیرم و تصمیم دارم از پرستارهای شما برای مراقبت کمک بگیرم.

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از شما که آسانیسم را برای انجام خدمات کودک خود انتخاب می کنید همه سعی تیم حرفه ای ما ارائه بهترین خدمات به خانواده های گرامی است.

  1. هزینه پرستار بچه با توجه به ساعات کاری پرستار و وظایف او تغییر میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *