پرستار کودک در فرشته تهران

درست است که مراقبت از فرزندان بر عهده والدین است، اما ممکن است والدین به دلایل مختلفی نتوانند به تنهایی از فرزندان خود مراقبت کنند؛ بنابراین در این موارد استخدام یک پرستار نوزاد راه حل خوبی است.

شرکت پرستاری آسانیسم یکی از معتبرترین مراکز مراقبتی و پرستاری تهران است که در این زمینه توانسته نتایج درخشانی برای خود در بین مراجعه کنندگان به دست آورد.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

یکی از سامانه‌های خدمات پرستاری آسانیسم است که با موسسات خدمات معتبر در این زمینه همکاری دارد و سرویس های بسیاری مانند پرستار کودک ارائه میدهد و تمامی این موسسات را از نظر مهارت و رضایت مشتریان قبلی مورد ارزیابی و بررسی قرار میدهد.

بنابراین اگر تعهد پرستاران برای شما معقوله مهمی است و یا میخواهید پرستار کودک را با بهترین قیمت استخدام کنید استخدام پرستار از آسانیسم کار عاقلانه ای برای شما خواهد بود شک نکنید ما در تمامی شرایط چه قبل و چه بعد از قرار داد همراه شماییم.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل فرشته

امروزه بیشتر والدین شاغل هستند و نمی توانند اوقات بسیاری را با فرزندان خود بگذرانند در واقع فقط می توانند در تعطیلات با فرزندان خود همراه باشند و نکات آموزشی را به آنها آموزش دهند حتی بسیاری از مادران خانه نشین نیز در انجام کارهای خانه و چند فرزند به کمک نیاز دارند تا بتوانند به کودکان بزرگتردر انجام تکالیف در خانه و مراقبت از کودکان کوچکتر کمک کنند.

وظایف پرستار کودک در فرشته تهران

پرستار کودک کسی است که در شغل خود حرفه‌ای، مهربان، صبور، قابل اعتماد و قادر به مقابله با چالش‌ها است. از آن‌جایی که کودکان از بدو تولد یاد می‌گیرند، موفقیت و شخصیت آن‌ها به شدت به رفتار کسانی که از آن‌ها مراقبت می‌کنند بستگی دارد.

محیطی شاد و آرام برای کودک خود ایجاد کنید: ایجاد محیطی آرام برای کودک بسیار مهم است. معمولاً والدینی که در مشغله کاری کمتر به کودک خود توجه می‌کنند و ناآگاهانه استرس خود را به کودک خود منتقل می‌کنند، فرزند آن‌ها شخصیتی منزوی و افسرده به خود می‌گیرند. کودکان باید در محیطی شاد به دور از مشغله و استرس‌های روزمره، زندگی کنند.

بازی‌هایی را انجام دهید که برای سن کودک شما مناسب است و می‌تواند او را درگیر کند: کودکان برای ایجاد اعتماد به نفس بالا باید بازی کنند و برنده شوند. علاوه بر این، بازی‌ها به کودک شما کمک می‌کند تا او شخصیتی فعال و اکتیو داشته باشد. بازی‌های متناسب با سن کودک شما به رشد فکری کودک کمک زیادی می‌کند.

با اصول روان‌شناختی، تحلیلی و رفتاری کودک آشنا شوید: هر کودکی ویژگی‌های رفتاری خاص خود را دارد و علاوه بر این، ماهیت حساس کودک، رویکرد تحلیلی پرستار را می‌طلبد، آن‌ها نیاز به همکاری کودک دارند.

در ایجاد ارتباط مؤثر و دوستانه با کودک مهارت کافی داشته باشید: یکی از مهمترین ویژگی‌های پرستار ایجاد رابطه دوستانه با کودک است. پرستار کودک باید مهارت و تجربه لازم را برای برقراری ارتباط با کودکان داشته باشد تا آن‌ها احساس صمیمیت و راحتی کنند.

داشتن علاقه کافی به مراقبت از کودک: البته اگر فردی به کار خود علاقه نداشته باشد در آن کار موفق نخواهد شد. پرستاران کودک دوره‌های آموزشی و تخصصی را در این زمینه گذرانده‌اند يا دارای تجربه‌های زیادی در این زمینه هستند و به این حرفه علاقه‌مند هستند.

اطمینان از ایمنی کودک: یکی از مهم‌ترین عوامل در استخدام پرستار مراقبت‌های اولیه، اعتماد به پرستار است. برای وارد کردن شخصی به محیط خصوصی خود باید به آن شخص اعتماد کامل داشته باشید.

در مراکز معتبر پیشینه تمام پرستاران بررسی می‌شوند و شما می‌توانید به آن‌ها اطمینان کامل داشته باشید. همچنین پرستار باید توانایی محافظت از کودک شما را در مواقع خطر داشته باشد. او باید در تمام ساعاتی که در کنار کودک است به او توجه کامل کند تا خطری کودک را تهدید نکند.

پرستار کودک در فرشته تهران

هزینه استخدام پرستار کودک در فرشته تهران

برخی از پرستاران کودک علاوه بر مراقبت از کودکان، برخی از کارهای خانه را هم انجام می‌دهند. کارهایی مانند تهیه غذا، نظافت و نظم بخشیدن به خانه، شستن لباس، خرید لوازم و وسایل منزل و … بدیهی است افزودن یکی از این موارد به لیست وظایف پرستار کودک باعث افزایش هزینه نگهداری از کودک در منزل می‌شود.

در نظر داشته باشید که در تمامی این مواقع، میزان خدمات ارائه شده توسط پرستار و کیفیت کار، تعیین کننده قیمت پرستار کودک خواهد بود. در این راستا، توصیه می‌شود به دنبال پرستارانی باشید که هزینه‌های منصفانه و تعهد اخلاقی را در عین ارائه خدمات استاندارد و درجه یک داشته باشند.

حقوق ثابت یک پرستار سالانه توسط شورای عالی بیمه و پرستاری تعیین می‌شود. با این حال، دستمزد پرستار کودک به انتظارات و شرایط خانواده بستگی دارد. مراقبت از یک یا چند کودک، رسیدگی به کارهای خانه، آوردن کودک به مدرسه و خانه، فاصله محل زندگی پرستار با منزل کودک، ساعات کار پرستار، اضافه کاری همه در تعیین حقوق کودک تأثیر مؤثری دارند. اگر در منطقه شمال تهران هستید می‌توانید پرستار کودک در تهران از مرکز آسانیسم به راحتی استخدام کنید.

برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید:

دسترسی سریع

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

یکی از شرط های لازم برای استخدام پرستار کودک در خانه اعتماد است به گونه ای که اگر فرزندمان را با پرستار تنها گذاشتیم ترس و دلهره برای ما ایجاد نشود زیرا پرستار قرار است در ساعات بسیاری از کودک شما مراقبت کند پس باید به دقت مورد ارزیابی قرار بگیرد و چندین فیلتر را پشت سر بگذارد تا بتوانید به او اعتماد کنید.

شما برای نگهداری از کودک در خانه باید به مراکزی مراجعه کنید که در این زمینه به صورت تخصصی کار میکنند و پس از اعزام پرستار به منزل بر روی کار پرستار نظارت کاملی دارند و استخدام مراقب از دوستان و آشنایان یا وب سایت هایی که برای این کار ساخته نشده اند ممکن است در برخی موارد برای شما مشکل ایجاد کند و شما را به دردسر بیاندازد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

با توجه به کیفیت خدمات ما درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت دارند و ما را به اقوام و دوستان خود توصیه می کنند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ

  1. یه پسر بیش فعال دارم که به هیچ وجه نمی تونم توی خونه تنهاش بزارم. میخواستم یه پرستار بهم معرفی کنید که قبلا با این بچه ها برخورد داشته و بتونه پسرم خوب مدیریت کنه.

    1. دوست عزیز فرم داخل سایت را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و راهنمایی های کامل انجام شود یا با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا به کارشناسان وصل شوید.

  2. فرزند دومم الان 20 روزه به دنیا اومده و من از عهده نگهداری هر دو تا کودکم بر نمیام. لطفا راهنمایی کنید می تونم برای ساعت هایی که کارام زیاد از خدمات پرستار کودک شما استفاده کنم؟

    1. بله دوست عزیز. شما پس از مشاوره می توانید از پرستاران مقطعی برای بهتر شدن اوضاع خودتان و بچه ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *