پرستار سالمند در منزل سعادت آباد

دوران سالمندی بخشی از زندگی همه ما است. این دوران به دلیل بیماری هایی که در بدن فرد به وجود می‌آید سخت بوده و نیاز است فردی از سالمند نگهداری و مراقبت کند.

سالمندانی که پرستاران در منزل از آنها مراقبت می‌کنند، از نظر روحی بسیار بهتر و شادتر از افرادی هستند که در خانه های سالمندان ساکن می شوند. امروزه با وجود مراکز مراقبتی در اکثر شهرها، کار مراقبت از سالمندان با آسایش و اطمینان بیشتری برای خانواده ها پیش می رود.

اگر ساکن منطقه سعادت آباد تهران هستید و به دنبال یک پرستار قابل اعتماد و با تجربه اید، می‌توانید از سرویس پرستار سالمند در منزل سعادت آباد آسانیسم استفاده کنید، برای ثبت سفارش همین حالا اقدام کنید.

پرستار سالمند در سعادت آباد
پرستاری از سالمند در سعادت آباد

بسیاری از افراد مسن به دلیل ناتوانی جسمی و مشکلات روحی و روانی در این سن، نیاز به مراقبت دارند؛ اما بسیاری از خانواده‌ها به فکر مراقبت از عزیزان سالمند خود در خانه نیستند تا اینکه یک اتفاق ناگوار مانند زمین خوردن، سکته مغزی یا برخی از آسیب‌های جدی دیگری رخ می‌دهد. در حقیقت به دلیل شاغل بودن اعضای خانواده، رفتن به مدرسه و نگهداری از کودکان، ارائه مراقبت‌های لازم به افراد سالمند خانواده می‌تواند کمی سخت باشد. در چنین شرایطی استخدام پرستار سالمند در منزل می‌تواند بهترین راهکار باشد. اگر در سعادت‌آباد تهران زندگی می‌کنید، سرویس پرستار سالمند در منزل سعادت‌آباد پاسخگوی نیاز شما و سالمند عزیز شما خواهد بود.

پرستاری سالمند در منزل سعادت‌آباد

پرستار سالمند در منزل تهران فردی آموزش‌دیده، با تجربه، دلسوز و متعهد است که مراقبت‌های لازم از سالمند را در منزل به او ارائه می‌دهد. نقش اصلی پرستار مراقبت و حمایت از سالمند در طول بیماری و سلامتی است و در نهایت به سالمند کمک می‌کند تا استقلال و کیفیت زندگی خود را حفظ کند.

پرستار سالمند چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • قدرت درک بالا
 • منظم
 • مسئولیت‌پذیر و متعهد
 • صبور و مهربان
 • قابل ‌اطمینان
 • دارای مهارت ارتباطی بالا
 • دارای رفتار اجتماعی مناسب
 • حرفه‌ای و با سابقه

چه زمانی به پرستار سالمند در منزل نیاز داریم؟

 • زمانی که سالمندتان توانایی جسمی و روانی خود را در اثر بیماری‌هایی چون آلزایمر، زوال عقل، تومورهای مغزی یا سکته مغزی از دست داده باشد و نتواند به تنهایی از خود مراقبت کند.
 • زمانی که خودتان به دلیل ناتوانی جسمی و بیماری نمی‌توانید از سالمند مراقبت کنید.
 • زمانی که شما در مراقبت و نگهداری از سالمندتان دست تنها هستید و نمی‌توانید به تنهایی و به خوبی از عزیز سالمندتان نگهداری کنید.
 • زمانی که شاغل هستید و نمی‌توانید تمام وقت و به طور کامل مراقب سالمندتان باشید.
 • زمانی که خسته شده‌اید و برای مراقبت بهتر و پر انرژی تر از عزیزتان نیاز به استراحت دارید.

پرستار سالمند در منزل سعادت آباد

پرستار سالمند در منزل سعادت‌آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

پرستار سالمند در منزل خدمات متنوعی ارائه می‌دهد و این خدمات با توجه به نیاز سالمندتان متفاوت است؛ اما به طور کلی از جمله خدماتی که پرستار سالمند ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات درمانی و پزشکی

پرستار سالمند باید خدماتی چون انجام تزریقات، نمونه‌گیری و انجام آزمایشات، تعویض سوند و تعویض پانسمان را به سالمند ارائه دهد. در واقع هدف بسیاری از سالمندان و خانواده‌های آن‌ها از استخدام پرستار سالمند در منزل کاهش مراجعه به مراکز درمانی است. یک پرستار سالمند با ارائه این خدمات به سالمند کمک می‌کند تا کمتر در بیمارستان و مراکز درمانی حضور پیدا کند. در صورتی که سالمند توانایی حرکتی ندارد پرستار موظف است با حرکت دادن و چرخاندن به موقع سالمند از بروز زخم بستر در او پیشگیری کند.

کمک به مصرف صحیح داروها

 بسیاری از سالمندان داروهای خود را به درستی مصرف نمی‌کنند. برخی از آن‌ها داروهایی مصرف می‌کنند که با یکدیگر تداخل دارند و برخی فراموش می‌کنند که آیا داروهایشان را مصرف کرده‌اند یا خیر. نظارت دقیق بر داروها و مصرف صحیح آن در میان سالمندان بسیار مهم است. یک پرستار سالمند باید در مصرف صحیح و به موقع داروها به سالمند کمک کند.

انجام کارهای شخصی

با پیشرفت علائم پیری، کارهای ساده مانند لباس پوشیدن، حمام کردن، یا مسواک زدن می‌توانند خسته کننده و در برخی موارد حتی ممکن است برای سالمند سخت و دردناک باشد.

به همین دلیل، بسیاری از عزیزان سالخورده ما از بهداشت خود غافل می‌شوند. مسئولیت یک پرستار این است که به سالمند در انجام کارهای شخصی (استحمام، لباس پوشیدن، غذا خوردن و …) کمک کند.

همراهی سالمند

تنهایی و افسردگی مسائل رایجی هستند که منجر به کاهش کیفیت زندگی در میان سالمندان می‌شوند. از آنجایی که ملاقات‌های خانوادگی و فعالیت‌های اجتماعی ممکن است گهگاه اتفاق بیفتد، بسیاری از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند. یک پرستار سالمند در منزل علاوه بر ارائه مراقبت‌های بهداشتی و درمانی هم‌صحبت و همدم سالمند است.

 

مراقبت و نگهداری سالمند در منزل سعادت آباد

قیمت پرستار سالمند در منزل سعادت‌آباد

قیمت پرستار سالمند در منزل سعادت آباد یا هر منطقه دیگری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه برخی از این عوامل را معرفی می‌کنیم:

ساعات کاری پرستار

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر حقوق پرستار سالمند در منزل تأثیرگذار است، ساعات کاری پرستار است. ممکن است به دلیل شرایط کاری شما یا وضعیت سالمندتان نیاز به استخدام پرستار سالمند شبانه‌روزی داشته باشید یا از طرفی ممکن است تنها برای چند ساعت در روز نیاز به یک پرستار پاره‌وقت داشته باشید بنابراین هزینه پرستاری که به صورت شبانه‌روزی خدمات ارائه می‌دهد نسبت به پرستار پاره‌وقت متفاوت است.

خدمات مورد نیاز

خدمات مورد نیاز شما و سالمندتان عامل دیگری است که بر حقوق پرستار سالمند در منزل مؤثر است. به عنوان مثال، سالمندی ممکن است تنها نیاز به هم‌صحبت داشته باشد، و از طرفی سالمند دیگری برای انجام کارهای شخصی و بهداشتی و درمانی نیاز به پرستار داشته باشد، در این شرایط قیمت هر پرستار با پرستار دیگر متفاوت است.

مشکلات سالمند

شرایط جسمانی و بیماری سالمند (ناتوانی جسمی، آلزایمر و پرخاشگری و…) عامل دیگری است که بر حقوق پرستار سالمند مؤثر است.

مسافت

 یکی دیگر از عواملی که بر هزینه مراقبت و نگهداری سالمند در منزل تاثیرگذار است، فاصله مکانی میان پرستار و سالمند است؛ چرا که بر هزینه رفت‌وآمد پرستار مؤثر است.

 

همدم سالمند در منزل سعادت آباد

خدمات پرستاری سالمند در منزل سعادت‌آباد را از آسانیسم دریافت کنید

پرستار سالمند در منزل کسی است که ساعات زیادی از شبانه‌روز را در کنار سالمند شما است، بنابراین باید فردی دلسوز، متعهد، با تجربه و ماهر باشد تا در شرایط اضطراری بتواند به خوبی به عزیزتان خدمت‌رسانی کند؛ به همین منظور توصیه می‌کنیم برای استخدام پرستار سالمند به شرکت پرستاری سالمند در منزل با سابقه و نام‌آشنا مراجعه کنید. هر گونه کوتاهی در استخدام پرستار سالمند در منزل می‌تواند بعداً شما و عزیزتان را با چالش رو روبه کند حتی در برخی مواقع ممکن است سلامت سالمندتان را به خطر بیندازد.

آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب‌ترین پلتفرم‌های خدمات پرستاری در منزل است که با استخدام پرسنل حرفه‌ای و دلسوز سعی دارد بهترین خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد را به شما عزیزان ارائه دهد.

پرستارانی که توسط پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم به منظور نگهداری از سالمند در منزل به خانه شما اعزام می‌شوند همگی با سابقه، آموزش‌دیده و از قبل توسط کارشناسان آسانیسم احراز هویت شده‌اند. همچنین عملکرد پرسنل پس از اعزام به منزل شما به صورت دوره‌ای، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بنابراین اگر در سعادت‌آباد تهران زندگی می‌کنید و به دنبال استخدام پرستار سالمند در منزل سعادت‌آباد، آن‌هم با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه هستید، می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم کمک بگیرید.

کافی است برای ثبت درخواست، فرم ثبت سفارش موجود در سایت را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند در منزل سعادت آباد از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

در صورتی که نیاز به پرستار سالمند در منزل سعادت آباد دارید، حتما از مراکزی که مجوز رسمی دارند، خدمات بگیرید. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده ارائه انواع خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت پرستار سالمند در منزل سعادت آباد به عواملی مانند ساعت کاری پرستار، خدمات مورد نیاز، وضعیت جسمانی سالمند و محدوده سکونت بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

خدمات پرستار سالمند در منزل سعادت آباد شامل خدمات پزشکی و درمانی، توجه به مصرف صحیح داروها، انجام کارهای شخصی و همراهی سالمند می شود.

زمانی که سالمند شما دچار بیماری هایی مانند آلزایمر یا زوال عقل شده است یا شما به دلیل کمبود وقت نمی توانید از سالمند عزیزتان نگهداری کنید، احساس نیاز به حضور پرستار سالمند در منزل پیدا می شود.

امتیاز محتوا

12 پاسخ

  1. سلام.
   بله تمامی مناطق شمال تهران (سعادت آباد، آجودانیه، کامرانیه، زعفرانیه، اختیاریه، اقدسیه و…) تحت پوشش آسانیسم می باشند و تمامی خدمات مراقبتی و بالینی مثل پرستار سالمند و پرستار کودک در شمال تهران ارائه می شود.

 1. سلام. برای محدوده سعادت آباد پرستار سالمند نیاز دارم. سوالم اینه که میتونم پرستاری استخدام کنم که فیزیوتراپی هم انجام بده؟

  1. سلام فریال عزیز، بله. می توانید با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید تا نیرویی مطابق نیاز شما به منزل اعزام کنند.

  1. سلام، بله. در صورت توافق و نیاز سالمند، اموری مثل ظرف شستن، لباس شستن، غذا پختن و … انجام می‌شود و در قیمت نهایی تاثیرگذار است

 2. مادربزرگ من به تازگی عمل جراحی داشته. میخواستم بدونم برای این دسته از سالمندان هم پرستار می‌فرستین؟

  1. بله. پرستارانی که ما برای شما اعزام می‌کنیم، همگی دوره‌های مربوط به مراقبت از سالمند بیمار را گذرانده‌اند. تعویض پانسمان، تعویض سوند، تزریق سرم و… از خدماتی است که پرستاران ما برای سالمند بیمار ارائه می‌دهند.

 3. سلام شما نیرویی دارین که بتونه با سالمند آلزایمری که پرخاشگری زیاد داره مهربون برخورد کنه و بد رفتاری نداشته باشه؟

  1. سلام. بعضی از پرستاران ما سابقه کار مراقبت از سالمند آلزایمری در منزل با شرایط مختلف را دارند. انتخاب شما افتخار ماست.

  1. سلام، با شماره تماس های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *