پرستار کودک در فرشته تهران

درست است که مراقبت از فرزندان بر عهده والدین است، اما ممکن است والدین به دلایل مختلفی نتوانند به تنهایی از فرزندان خود مراقبت کنند؛ بنابراین در این موارد استخدام یک پرستار کودک و نوزاد در منزل راه حل خوبی است.

مرکز آسانیسم یکی از معتبرترین مراکز مراقبتی و پرستاری تهران است که در این زمینه توانسته نتایج درخشانی برای خود در بین مراجعه کنندگان به دست آورد.

این مرکز گام‌های مهمی در زمینه مراقبت برداشته و می‌توانید با اطمینان پرستار کودک، پرستار بیمار و پرستار سالمند را برای همه نقاط تهران و کرج از این مرکز استخدام کنيد. این مرکز امکان اعزام پرستار به مناطق مختلف تهران را دارد. اگر شما هم از والدینی هستید که قصد استخدام پرستار کودک در فرشته تهران را دارید می‌توانید با كارشناسان آسانيسم تماس بگيريد.

این مرکز بر اساس شرایط شما، وضعیت کودک و انتظارات شما از پرستار، بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی می‌کند. پرستاران این مرکز دارای تجربه زیاد و با ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت شما هستند.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل فرشته

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

وظایف پرستار کودک در فرشته تهران

پرستار کودک کسی است که در شغل خود حرفه‌ای، مهربان، صبور، قابل اعتماد و قادر به مقابله با چالش‌ها است. از آن‌جایی که کودکان از بدو تولد یاد می‌گیرند، موفقیت و شخصیت آن‌ها به شدت به رفتار کسانی که از آن‌ها مراقبت می‌کنند بستگی دارد.

محیطی شاد و آرام برای کودک خود ایجاد کنید: ایجاد محیطی آرام برای کودک بسیار مهم است. معمولاً والدینی که در مشغله کاری کمتر به کودک خود توجه می‌کنند و ناآگاهانه استرس خود را به کودک خود منتقل می‌کنند، فرزند آن‌ها شخصیتی منزوی و افسرده به خود می‌گیرند. کودکان باید در محیطی شاد به دور از مشغله و استرس‌های روزمره، زندگی کنند.

بازی‌هایی را انجام دهید که برای سن کودک شما مناسب است و می‌تواند او را درگیر کند: کودکان برای ایجاد اعتماد به نفس بالا باید بازی کنند و برنده شوند. علاوه بر این، بازی‌ها به کودک شما کمک می‌کند تا او شخصیتی فعال و اکتیو داشته باشد. بازی‌های متناسب با سن کودک شما به رشد فکری کودک کمک زیادی می‌کند.

با اصول روان‌شناختی، تحلیلی و رفتاری کودک آشنا شوید: هر کودکی ویژگی‌های رفتاری خاص خود را دارد و علاوه بر این، ماهیت حساس کودک، رویکرد تحلیلی پرستار را می‌طلبد، آن‌ها نیاز به همکاری کودک دارند.

در ایجاد ارتباط مؤثر و دوستانه با کودک مهارت کافی داشته باشید: یکی از مهمترین ویژگی‌های پرستار ایجاد رابطه دوستانه با کودک است. پرستار کودک باید مهارت و تجربه لازم را برای برقراری ارتباط با کودکان داشته باشد تا آن‌ها احساس صمیمیت و راحتی کنند.

داشتن علاقه کافی به مراقبت از کودک: البته اگر فردی به کار خود علاقه نداشته باشد در آن کار موفق نخواهد شد. پرستاران کودک دوره‌های آموزشی و تخصصی را در این زمینه گذرانده‌اند يا دارای تجربه‌های زیادی در این زمینه هستند و به این حرفه علاقه‌مند هستند.

اطمینان از ایمنی کودک: یکی از مهم‌ترین عوامل در استخدام پرستار مراقبت‌های اولیه، اعتماد به پرستار است. برای وارد کردن شخصی به محیط خصوصی خود باید به آن شخص اعتماد کامل داشته باشید.

در مراکز معتبر پیشینه تمام پرستاران بررسی می‌شوند و شما می‌توانید به آن‌ها اطمینان کامل داشته باشید. همچنین پرستار باید توانایی محافظت از کودک شما را در مواقع خطر داشته باشد. او باید در تمام ساعاتی که در کنار کودک است به او توجه کامل کند تا خطری کودک را تهدید نکند.

پرستار کودک در فرشته تهران

هزینه استخدام پرستار کودک در فرشته تهران

برخی از پرستاران کودک علاوه بر مراقبت از کودکان، برخی از کارهای خانه را هم انجام می‌دهند. کارهایی مانند تهیه غذا، نظافت و نظم بخشیدن به خانه، شستن لباس، خرید لوازم و وسایل منزل و … بدیهی است افزودن یکی از این موارد به لیست وظایف پرستار کودک باعث افزایش هزینه نگهداری از کودک در منزل می‌شود.

در نظر داشته باشید که در تمامی این مواقع، میزان خدمات ارائه شده توسط پرستار و کیفیت کار، تعیین کننده قیمت پرستار کودک خواهد بود. در این راستا، توصیه می‌شود به دنبال پرستارانی باشید که هزینه‌های منصفانه و تعهد اخلاقی را در عین ارائه خدمات استاندارد و درجه یک داشته باشند.

حقوق ثابت یک پرستار سالانه توسط شورای عالی بیمه و پرستاری تعیین می‌شود. با این حال، دستمزد پرستار کودک به انتظارات و شرایط خانواده بستگی دارد. مراقبت از یک یا چند کودک، رسیدگی به کارهای خانه، آوردن کودک به مدرسه و خانه، فاصله محل زندگی پرستار با منزل کودک، ساعات کار پرستار، اضافه کاری همه در تعیین حقوق کودک تأثیر مؤثری دارند. اگر در منطقه شمال تهران هستید می‌توانید پرستاری بچه و نوزادتان در منزل تهران از مرکز آسانیسم به راحتی استخدام کنید.

Table of Contents

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ

  1. یه پسر بیش فعال دارم که به هیچ وجه نمی تونم توی خونه تنهاش بزارم. میخواستم یه پرستار بهم معرفی کنید که قبلا با این بچه ها برخورد داشته و بتونه پسرم خوب مدیریت کنه.

    1. دوست عزیز فرم داخل سایت را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و راهنمایی های کامل انجام شود یا با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا به کارشناسان وصل شوید.

  2. فرزند دومم الان 20 روزه به دنیا اومده و من از عهده نگهداری هر دو تا کودکم بر نمیام. لطفا راهنمایی کنید می تونم برای ساعت هایی که کارام زیاد از خدمات پرستار کودک شما استفاده کنم؟

    1. بله دوست عزیز. شما پس از مشاوره می توانید از پرستاران مقطعی برای بهتر شدن اوضاع خودتان و بچه ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.