خانه

خدمات پرستاری در منزل تهران

همه ما ممکن است با افرادی زندگی کنیم که نیاز به پرستاری و مراقبت داشته باشند. پدران و مادران که روزی از فرزندان خود مراقبت می‌کردند به دلیل افزایش سن و بیماری، نیاز به کمک دیگران پیدا می‌کنند.

پیدا کردن پرستار‌های قابل اعتماد و کاربلد نیز کار دشواری است. در این شرایط پلتفرم خدمات پرستاری در منزل آسانیسم، در خدمت شما است. ما با ارائه دادن خدمات پرستاری در منزل تهران، پرستاری کودکان و سالمندان، انجام تزریقات، فیزیوتراپی، تعویض سوند، انجام آزمایش و… با کادری مجرب به نگرانی‌های شما درمورد نگهداری کودکان و سالمندان درخانه پایان می‌دهیم.

همین حالا برای  ثبت سفارش اقدام کنید

خدمات پرستاری تهران

خدمات پرستاری در منزل تهران شامل چه مواردی می‌باشد؟

رفتار مناسب پرستار با بیمار یکی از ویژگی‌های مهم یک پرستار ماهر است. پرستاران ما با برخورد کاملا دوستانه و با حوصله در انجام فعالیت‌هایی مانند: انجام حرکات ورزشی درمانی، استحمام، مصرف دارو، تحت نظر گرفتن رژیم غذایی و… به سالمندان و کودکان شما کمک می‌کنند.

پرستار سالمند

سالمندی بخش جدایی ناپذیر از چرخه‌ی زندگی است، اما ممکن است وجود یک سالمند در خانه اعضای خانواده را به زحمت بیاندازد، و برای حفظ آرامش اعضای خانواده به‌خصوص کودکان تصمیم بگیرید آن‌ها را به خانه سالمندان ببرید. اما در نظر داشته باشید قرار گرفتن سالمندان در آسایشگاه و دور شدن از خانواده یک تجربه ناخوشایند است. راه مناسب‌تر برای مواجه شدن با این مشکل استخدام پرستار  است. استخدام پرستار سالمند نه تنها باعث برطرف شدن بعضی از مشکلات سالمند می‌شود بلکه کیفیت زندگی آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. اگر درتهران زندگی می‌کنید خدمات پرستاری در منزل تهران و خدمات پرستار سالمند در منزل، برای شما در آسانیسم فراهم است. در ادامه به بررسی انواع خدمات پرستار سالمند توسط پرسنل آسانیسم می‌پردازیم.

پرستار سالمند در منزل

 همدم سالمند

اگر سالمند شما توانایی انجام کار‌های شخصی را دارد اما برای مسائلی مانند تنهایی یا انزوا نگران هستید و سالمند شما نیاز به همدم و همراه دارد، می‌توانید از سرویس همدم سالمند سالم استفاده کنید.

پرستار سالمند ولیچری

ممکن است سالمند شما در اثر ضربه یا آسیب جسمی توان حرکتی خود را از دست داده باشد و قادر به انجام بعضی از کار‌های شخصی نباشد، در این صورت سالمند شما نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارد و کمک گرفتن از پرستار سالمند می‌تواند روی کیفیت زندگی سالمند تاثیر گذار باشد.

نگهداری تمام وقت از سالمند

گاهی سالمند به دلایل مختلف  نیاز به مراقبت تمام وقت و شبانه روزی دارد؛ افرادی که به دلیل داشتن مشغله زیاد توان مراقبت و نگهداری از سالمند خود را ندارند، می‌توانند از سرویس شبانه روزی پرستاری سالمند استفاده کنند.

پرستار خانم جهت نگهداری از سالمند

پرستار خانم بهترین گزینه برای مراقبت از سالمندان خانم است و در این صورت، ارتباط آسان تر بین پرستار و سالمند خانم برقرار می‌شوند. همچنین انتخاب پرستار خانم برای سالمندان خانم در سلامت روانی و جسمانی آن‌ها تاثیرگذار است.

سایر خدماتی پرستار سالمند و خدمات پرستاری در منزل تهران، در پلتفرم آسانیسم شامل: پرستار سالمند پوشکی، پرستار سالمند آلزایمری، پرستار سالمند آقا، پرستار روزانه سالمند، پرستار سالمند بیمار، پرستار سالمند دیابتی، نگهداری از سالمند مبتلا به زخم بستر و…. است.

پرستار کودک

یکی از مشکلات مادران شاغل، تنها شدن فرزند در خانه است. کمک گرفتن از پرستار کودک با تجربه راه حل مناسبی برای جلوگیری از تنهایی کودک درخانه است و خیال مادران را از آسایش و خوراک فرزندانشان راحت می‌کند. همچنین ممکن است فرزندتان از مشکلات خاصی رنج ببرد یا دچار بیماری خاصی باشد که بازهم بهره بردن از خدمات پرستار کودک، بهترین راه حل است. اما با وجود اهمیت مراقبت از کودکان معلول، انتخاب پرستار مناسب کار سختی خواهد بود. آسانیسم با ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. پرستاران آسانیسم با سال‌ها تجربه و گذراندن دوره‌های بسیار مفید در رابطه با نگهداری کودکان و کودکان معلول، خیال شما را از راحتی و آسایش فرزندانتان آسوده می‌کنند. پرستاران ما با دقت در رفتار و برخورد با کودکان معلول و بیمار، به آن‌ها رسیدگی کرده و در بهبود وضعیت روحی و جسمی آن‌ها تاثیر گذار خواهند بود. در ادامه به بررسی انواع خدمات پرستار کودک، که با توجه به نیاز شما توسط پرسنل با تجربه آسانیسم در اختیارتان قرار می‌گیرد می‌پردازیم.

پرستار کودک در منزل تهران

مادریار

یکی از خدماتی که به مادران و نوزادان پس از زایمان ارئه میشود سرویس مادریار است. این سرویس معمولا توسط پرستارانی که تجربه مادر شدن را دارند ارائه می‌شود. آن‌ها همچنین می‌توانند به امور منزل رسیدگی کنند. در نظر داشته باشید؛ این سرویس مخصوص مراقبت از کودکان و نوزادان زیر دو سال است.

خدمات دیگر مادریار شامل:

 • آماده کردن شیرخشک برای کودک
 • تعویض لباس کودک
 • تعویض به موقع پوشک کودک
 • تنظیم خواب کودک
 • تربیت و سرگرم کردن کودک و…

کودک‌یار

وظیفه پرستاران در این سرویس به طور کلی مراقبت از کودک، و شامل مرتب کردن اتاق کودک، استحمام، غذا دادن به موقع کودک و تنظیم رژیم غذایی آن است. این پرستاران دارای مدرک کودک‌یاری بوده و آموزش دیده هستند که به شما در تربیت صحیح کودک و آموزش مباحث مختلف کمک می‌کنند.

پرستار کودک اوتیسم

اوتیسم یک بیماری سخت و نوعی اختلال رشد است که در نحوه یادگیری و ارتباط با دیگران تاثیرگذار است. رفتار با کودک اوتیسم سخت است و ممکن است پدر و مادر با نداشتن اطلاع کافی درباره این بیماری شیوه برخورد با فرزند اوتیسم را ندانند. آگاهی از بیماری و رفتار درست با این کودکان باعث افزایش کیفیت زندگی آن‌ها می‌شود. پرستار کودک اوتیسم اعزام شده از طرف آسانیسم با گذراندن دوره کودک‌یاری و آموزش نحوه تعامل و برخورد درست با کودک اوتیسم به شیوه مراقبت از این کودکان آگاهی دارند و در کیفیت زندگی آ‌ن‌ها تاثیر گذار خواهند بود.

پرستار کودک مبتلا به سندروم داون

کودکان مبتلا به سندروم داون رشد فیزیکی متفاوتی دارند. آن‌ها معمولا رشد ذهنی کم‌تری نسبت به سایر کودکان هم‌سال خود دارند و برای یادگیری از اطلاعات جدید به زمان بیشتری احتیاج دارند. پرستار کودک سندروم داون علاوه بر آگاهی از ناتوانی‌های این کودک باید با شناخت استعداد‌ها و توانایی‌های آن و تکیه برتوانایی‌های کودک در زندگی آینده او تاثیر داشته و باعث امید به آینده در کودک شود. آسانیسم با اعزام نیرو‌های مجرب و آموزش دیده از کاسته شدن اعتماد بنفس کودک جلوگیری کرده و به او برای داشتن زندگی بهتر کمک می‌کند.

پرستاری از کودکان بیش فعال و پرستاری از کودکان دارای بیماری‌های خاص دیگر خدماتی است که از طرف آسانیسم و برای مراقبت و نگهداری از کودکان ارائه می‌شود.

همراه بیمار در بیمارستان تهران

پرستار کودک، سالمند و افراد بیمار در منزل، در حقیقت فرد متخصصی است که به درخواست خود یا خانواده بیمار در منزل از او مراقبت می‌کند. پرستار به صورت شبانه روزی، پاره وقت، در ساعات مشخص شده و یا حتی زمانی که هیچکدام از نزدیکان بیمار در کنارش نیستند از بیمار مراقبت می‌کند. اما یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای افراد بیمار درخانه اتفاق بیوفتد، وخیم شدن حال بیمار و نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان در شب یا در زمان نبودن نزدیکان بیمار درخانه است. در این زمان پرستار فرد می‌تواند همراه او در بیمارستان حاضر شود. پرستار معمولا در محیط بیمارستان دارای تجربه کاری و دانش در این زمینه است و اطلاعات مورد نیاز پزشک را به او می‌دهد او همچنین با آگاهی از وضعیت بیمار، پزشک را درجریان بیماری وی قرار می‌دهد. متخصصان  آسانیسم با داشتن تجربه و مهارت و دانش کافی، به صورت همراه بیمار در بیمارستان‌های تهران از بیمار شما پرستاری خواهند کرد.

همراه بیمار در بیمارستان و منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی شاخه‌ای از پزشکی، توانبخشی و شیوه درمان فرد آسیب دیده است. اما این درمان ممکن است زمان طولانی را برگیرد، جلسات زیادی را شامل شده و خسته کننده باشد. از طرفی انجام درست و مداوم تمرینات در این شیوه درمان اهمیت زیادی دارد. در این زمان شما می‌توانید از پرستار در منزل کمک بگیرید تا هم در زمان صرفه جویی کرده، و هم بیمار تمرینات را زیر نظر فرد متخصص و به صورت صحیح انجام دهد. آسانیسم به عنوان پلتفرم خدمات پرستاری در منزل تهران، انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل را انجام می‌دهد که شامل:

فیزیوتراپی بیماران سکته مغزی در منزل

سکته مغزی به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد و مشکلات زیادی را در بر دارد. از مشکلاتی که سکته مغزی به وجود می آورد می‌توان به ناتوانی درحرکت اندام‌ها و درد اندام ها اشاره کرد. به طوری‌که بیمار فعالیت‌های معمولی یا کار‌های شخصی‌اش را نمی‌تواند به تنهایی انجام دهد. انجام فیزیوتراپی برای این بیماران باعث تسریع روند درمان، بهبود و یا حتی به دست آوردن سلامتی برای بازگشت به زندگی عادی می‌شود.

فیزیوتراپی کمر

صدمات وارد شده به کمر ناشی از سبک زندگی ناسالم یا جابجا کردن وسایل سنگین، باعث کمردرد و مشکلات مربوط به آن می‌شود و گاهی پزشک معالج، فیزیوتراپی را به عنوان درمان مناسب تشخیص می‌دهد. فیزیوتراپی در منزل با استفاده از تمرینات مناسب برای درمان و جلوگیری از درد، مشکلات مربوط به کمر را برطرف می‌کند.

فیزیوتراپی کمر در منزل

فیزیوتراپی دیسک کمر

دیسک کمر یکی دیگر از مشکلات کمر است که در مواردی بسیار خطر ناک است و باید درمان شود. انجام تمرینات فیزیوتراپی در کاهش درد و بازیابی بافت‌های آسیب دیده و همچنین افزایش عملکردهای بخش‌های عصبی تاثیر گذار است.

فیزیوتراپی دست، مچ دست، انگشتان دست

ترک‌خوردگی، رگ به رگ شدن و در رفتگی دست، مچ دست و انگشتان دست، از اتفاقاتی است که با درد زیادی همراه است و برای درمان، تقویت عضلات و افزایش دامنه حرکتی در این آسیب‌ها، فیزیوتراپی یکی از مفیدترین درمان‌ها است.

فیزیوتراپی مچ پا

یکی از نقاط مهم در بدن انسان که ممکن است در اثر بی احتیاطی آسیب ببیند مچ پا است که یک مفصل مهم در اندام تهتانی محصوب می‌شود. در فعالیت‌های ورزشی مچ پا بیش‌ترین آسیب را می‌بیند. حرکات فیزیوتراپی مچ پا برای بهبود سیستم حس عمقی در کف پا موثرند.

فیزیوتراپی قلبی ریوی

جالب است بدانید تمرینات فیزیوتراپی مربوط به بیماری‌های قلبی و ریوی وجود دارد؛ که بر عملکرد سیستم تنفسی و عملکرد قلب تاثیر گذار است. می توان با استفاده از خدمات فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست‌های متخصص آسانسیم در منزل به درمان مشکلات قلبی و ریوی پرداخت.

فیزیوتراپی عصبی

اختلالات نورولوژی یا عصبی با علائمی مثل ضعف عضلانی ، ضعف در تعادل و هماهنگی بین اجزای بدن و… همراه است. علم فیزیوتراپی به این بیماران برای بهبود، ساخت مسیر‌های جدید ارسال و دریافت پیام عصبی و درنهایت بهبود کمک می‌کند.

 

فیزیوتراپی ارتوپدی/عضلانی اسکلتی

ضایعات ارتوپدی شامل هرگونه صدمه به سیستم اسکلتی_ استخوانی می‌شود که در اثر ضربه به بدن یا تصادف اتفاق می‌افتد. برخی از شایع ترین ضایعات ارتوپدی شامل دررفتگی، شکستگی، ترک خوردن، فتق

و پیچ خوردگی است. فیزیوتراپی ضایعات ارتوپدی، یکی از بهترین راه‌ها برای درمان این آسیب‌ها محسوب می‌شود.

فیزیوتراپی زانو

 درد زانو ممکن است درهمه سنین و برای همه افراد پیش بیاید. ورزشکاران، افراد مسن، جوانان و مادران در دوران بارداری بیشتر در معرض این بیماری هستند همچنین آسیب دیدن کشکک زانو در اثر ضربه یکی دیگر عارضه مربوط به زانو است . فیزیوتراپی زانو در کاهش درد، افزایش قدرت عضلات اطراف و در موارد شکستی حتی برای افزایش جوش خوردن کاربرد دارد.

آمبولانس خصوصی در تهران

برای حمل و جابجایی بیماران نیاز به استفاده از آمبولانس است اما گاهی استفاده از آمبولانس‌ عمومی کار درستی نیست، نمونه آن استفاده از آمبولانس عمومی در زمان کرونا برای بیماران غیر کرونایی است که امکان ابتلا به بیماری کرونا را افزایش می‌دهد. درصورت نیاز اورژانسی می‌توان خدمات اورژانس خصوصی را از آسانیسم دریافت کرد. ما برای نوع بیماری و بر اساس نیاز شما به همراه تکنسین‌های آموزش دیده آمبولانس خصوصی را برای انتقال بیمار شما ارسال می‌کنیم.

آمبولانس تیپA : آمبولانس‌های خصوصی تیپ A برای بیمارانی با شرایط پایدار به محل اعزام می‌شود.

آمبولانس تیپ B: آمبولانس خصوصی تیپ B زمانی که بیمار نیاز به احیا و مراقبت‌های پزشکی دارد به همراه پزشک به محل اعزام می‌شود.

آمبولانس تیپC: آمبولانس خصوصی تیپ c زمانی که حال بیمار وخیم است و نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد در محل حاضر می‌شود و دارای icuوccu است.

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی شامل:

 • محدودیت زمان و مکان ندارد
 • مناسب برای جابجایی بین شهری
 • امکان انتقال بیمار به بیمارستان مورد نظر

تزریقات در منزل

بیمارانی که درخانه تحت درمان قرار دارند گاهی نیاز به تزریق آمپول، سرم و… دارند. باید درنظر داشته باشید که انجام این‌کار باید به دست افراد متخصص انجام شود، زیرا انجام این کار توسط افراد بی تجربه و نابلد مشکلاتی مثل پارگی رگ‌های خونی و خونریزی و حتی مرگ بیماران را منجر می‌شود. آسانیسم به عنوان پلتفرم خدمات پرستاری در منزل تهران، خدمات تزریق در منزل را نیز انجام می‌دهد. خدمات تزریق در منزل ما شامل:

 • تزریقات عضلانی
 • تزریق داخل جلدی و زیر جلدی
 • تزریق انواع واکسن
 • تزریق آنتی بیوتیک
 • تزریق آمپول ویتامین
 • تزریق آمپول
 • تزریق سرم

خدمات پرستاری در منزل

اگر درخانه فرزند خردسال عزیز سالمند و بیماری دارید که نیاز به مراقبت دارند اما به دلیل مشغله کار یا نداشتن مهارت کافی نمی توانید از این عزیزان مراقبت کنید نگران نباشید آسانیسم ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل با کادر متخصص و باتجربه خود مسئولیت مراقبت از آن ها در منزلتان را به عهده می‌ گیرد.

استفاده از خدمات پرستاری در منزل آسانیسم راه حلی مطمئن برای حفظ امنیت، شادی و راحتی عزیزان شما است.

از جمله مزایای خدمات پرستاری در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حضور پرستار در منزل باعث بهبودی بیمار و سالمند می شود و خطر ابتلا به بیماری ها و عفونت هایی که در مراکز درمانی وجود دارد را کاهش می دهد.
 • استفاده از خدمات پرستاری در منزل نسبت به مراقبت از عزیزان شما در بیمارستان، خانه سالمندان و مهد کودک ها مقرون به صرفه تر است.
 • خدمات پرستاری در منزل به عزیز بیمار، سالمند و خردسال شما کمک می کند تا مراقبت های حرفه ای را در محیط های آشنا دریافت کنند.
 • همراهی و مصاحبت با بیمار و سالمند باعث می شود تا کمتر احساس تنهایی و رها شدن داشته باشد در نتیجه احتمال ابتلا به افسردگی به میزان چشمگیری کاهش می یابد و سریعتر بهبود پیدا می کنند.

با استفاده از سرویس خدمات پرستاری در منزل عزیزان شما خدمات با کیفیت تر و شخصی سازی شده دریافت می کنند.

آسانیسم همراه شما است

امروزه اغلب والدین در خانواده شاغل هستند و نگهداری از کودک، سالمند یا افراد بیمار در خانه برای آن‌ها دشوار خواهد بود. همانطور که گفته شد ما در آسانیسم علاوه به خدمات پرستاری از کودک و سالمند ، و بیمار خدمات دیگری مثل تزریق سرم در منزل، تعویض سوند در منزل، ویزیت پزشک در منزل، آزمایش و تزریقات در منزل را ارائه می‌دهیم.  پرستاران ما با دیدن دوره و تجربه بالا برای مراقبت از کودک و سالمند آماده خدمت رسانی به شما هستند.  برای هماهنگی با کارشناسان آسانیسم کافی است با شماره 02191304433 تماس بگیرید و علاوه بر استفاده از مشاوره رایگان، ثبت سفارش انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.