پرستار سالمند در منزل تهران

زندگی در کلانشهر تهران علاوه بر مزیت‌هایی که دارد مشکلات و دغدغه‌هایی نیز به همراه خود می‌آورد؛ یکی از این مشکلات کمبود وقت برای گذراندن زمانی در کنار خانواده یا نگهداری از اعضای خانواده مانند پدر و مادر سالخورده با توجه به مشغله‌های زیاد امروزی می‌باشد. اکثر افراد جامعه در حال حاضر یا محصل هستند یا مشغول به کار و زمان کمی برای در خانه ماندن دارند، از طرفی عزیزانی در خانه هستند که نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند که شما تنها کسی نیستید که در این رابطه دچار چالش شده‌اید. سالمندان با توجه به شرایط حساس و مشکلات دوران پیری که به سراغشان آمده است نیازمند مراقبت‌های ویژه می‌باشند.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم برای کمک و افزایش حس امنیت خاطر خانواده‌ها، سرویس پرستار سالمند در منزل تهران را به عزیزان ساکن تهران با انواع خدمات پرستاری و مراقبتی ارائه می‌دهد تا دیگر نگران تنهایی و حس نیاز نگهداری از سالمند عزیز خود نباشند. برای درخواست پرستار سالمند در تهران کافی است ثبت درخواست کنید.

مراقبت از سالمند تهران
پرستاری از سالمند در تهران

چرا از آسانیسم پرستار سالمند در منزل تهران بگیرید؟

آسانیسم یکی از معتبرترین مراکز در زمینه ارائه خدمات پرستاری در منزل می باشد و در این بستر هدف خود را ارائه خدمات حرفه ای در حوزه بهداشت و درمان به ساکنین کشورعزیزمان می دانیم و در این زمینه از توان نیروهای فعال و پرستاران سایر شرکت های پرستاری مجرب استفاده می کنیم.

با استخدام پرستار مورد نظر خود از یک مرکز قابل اعتماد مانند پلتفرم آسانیسم، مزایای زیادی به دست خواهید آورد از مزایای اصلی میتوان داشتن یک پرستار حرفه ای، توانایی تغییر پرستار و پیگری های لازم در صورت نارضایتی را نام برد که در صورت استخدام پرستار به صورت شخصی و یا از طریق تبلیغات غیر معتبر نمی توانید از آنها بهره مند شوید

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
احراز هویت نیرو ها
قیمت مناسب در خدمات
ارزیابی عملکرد نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

مراقبت سالمند در منزل تهران

مراقبت از سالمندان در منزل تهران را از پرستاران مجرب و حرفه ای ما بخواهید. ما بهترین پرستاران را درخدمات پرستاری آسانیسم داریم همچنین با مراکز معتبر در زمینه تامین پرستار در سراسر کشور قرارداد داریم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب پرستار استخدام کنید.

نگهداری از سالمندان مسئولیت بزرگی بر دوش خانواده‌ها است؛ مخصوصاً خانواده‌هایی که در تهران و سایر کلان‌شهرها زندگی می‌کنند. شاغل بودن، دور بودن از والدین، نداشتن وقت کافی ازجمله دلایلی است که خانواده‌های شهرنشین نمی‌توانند به‌ تنهایی از عهده مراقبت از والدین سالخورده خود برآیند. از طرفی سالمندان نیز به دلیل کهولت سن و بیماری در انجام کارهای شخصی و روزمره خود نیاز به کمک دارند.

متأسفانه به دلیل شرایط نامناسب معابر و اماکن عمومی برای تردد سالمندان و همچنین دسترسی سخت به وسایل حمل‌ونقل، سالمندان نیاز دارند تا در زمان مراجعه به پزشک و مراکز درمانی برای چکاپ، انجام آزمایشات، تزریقات و … کسی آن‌ها را همراهی کند. در چنین شرایطی استخدام پرستار سالمند در منزل تهران بهترین ایده برای سالمندان و خانواده‌های آن‌ها است.

چرا که با حضور پرستار سالمند در منزل دیگر لازم نیست سالمندان برای انجام تزریقات، آزمایشات، فیزیوتراپی و … سختی رفت آمد به مراکز درمانی را تحمل کنند، از طرفی خانواده‌ها نیز مجبور نیستند برای مراقبت از سالمندان عزیزشان و رساندن آن‌ها به مراکز درمانی از برنامه‌های کاری و شخصی خود عقب بمانند.

پرستار سالمند در منزل تهران چه مزایایی دارد؟

اگر شما سالمند هستید یا سالمندانتان نیاز به حمایت دارند داشتن کسی که در انجام کارها به آنها کمک کند بسیار مهم است در اینحا به برخی مزایای پرستار سالمند در تهران میپردازیم

امنیت و سلامت سالمندان

بسیاری از سالمندان به دلیل کهولت سن، از دست دادن توانایی جسمی و نداشتن تعادل حرکتی، حوادث زیادی مانند لیز خوردن، سقوط از پله‌ها و… برایشان اتفاق می‌افتد. پرستار در منزل تهران می‌تواند با ایجاد محیطی امن و البته کمک به سالمندان در هنگام استحمام و رفت و آمد از پله‌ها تا حد زیادی از بروز این حوادث جلوگیری کند.

از طرفی بسیاری سالمندان در مصرف صحیح و به موقع داروهایشان مشکل دارند و ممکن است به دلیل فراموش کردن مصرف دارو یا تداخلات دارویی سلامتشان به خطر بیفتد. پرستار سالمند با نظارت بر مصرف صحیح داروها در حفظ سلامت سالمندان عزیزتان نقش مؤثری دارد.

حفظ آرامش سالمندان

بسیاری از سالمندان در این دوره ممکن است با یک یا چند بیماری دست و پنجه نرم کنند؛ در نتیجه نیاز دارند برای چکاپ، انجام تزریقات، آزمایشات و … به صورت دوره‌ای یا به صورت مداوم به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنند. رفت و آمد به مراکز درمانی، ترافیک سنگین تهران، هوای آلوده، ماندن در صف انتظار بیماران و… این شرایط را برای والدین سالمند شما سخت‌تر می‌کند. از طرفی به دلیل ویروس کرونا و بیماری‌هایی که ممکن است سایر مراجعه‌کنندگان در این مراکز داشته باشند، احتمال این که سلامت عزیزتان به خطر بیفتد زیاد است. حضور پرستار متخصص و آموزش دیده در منزل به حفظ آرامش و راحتی عزیزتان کمک می‌کند؛ چرا که لازم نیست سالمندان خانه خود را به منظور انجام تزریقات، تعویض سوند و … ترک کنند. از طرفی با انجام به موقع تزریقات بهبودی عزیزتان سرعت می‌یابد.

حفظ استقلال سالمندان

با افزایش سن والدین، خانواده‌ها فکر می‌کنند که بهتر است والدینشان را برای مراقبت بهتر به خانه خود بیاورند یا آن‌ها را به مراکز درمانی و خانه سالمندان ببرند، در حالی که این تنها چیزی است که سالمندان از آن فراری‌اند و استرس و پریشانی را در آن‌ها افزایش می‌دهد. همه سالمندان دوست دارند که در خانه خود بمانند و از رخت خواب، حمام و آشپزخانه خود استفاده کنند و با دوستان و همسایه‌های خود معاشرت داشته باشند. حضور پرستار سالمند در منزل تهران این امکان را به سالمندان می‌دهد که در خانه و محیط شخصی خود بمانند و مانند گذشته مستقل زندگی کنند.

آرامش خانواده سالمندان

بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشغله کاری، خانه‌داری و دور بودن خانه‌شان از منزل والدین نمی‌توانند دائماً در کنار والدینشان باشند و از آن‌ها مراقبت کنند. با حضور پرستار سالمند در منزل لازم نیست هر لحظه نگران والدین عزیزتان باشید؛ چرا که می‌دانید شخصی آموزش دیده و دلسوز کنار آن‌ها است و از آن‌ها مراقبت می‌کند. پرستار سالمند در تهران ضمن مراقبت از سالمند شما می‌تواند در طول روز شما را از وضعیت سلامت عزیزتان مطلع کند.

پرستار سالمند در منزل تهران چه وظایفی دارد؟

وابسته به نیاز سالمند عزیزتان، پرستار سالمند در منزل وظایف متفاوتی دارد. این وظایف شامل مراقبت از افراد مسن و کمک به انجام فعالیت‌های روزمره زندگی مانند غذا خوردن، استحمام و یادآوری‌ داروها است. همچنین از دیگر وظایف پرستار سالمند در منزل، معاشرت و افزایش تعامل سالمند برای بهبود عملکرد شناختی آنها می‌باشد. مراقبت‌ها می‌توانند به طور خاص برای نیازهای هر فرد تنظیم شوند. دیگر وظایف مراقب سالمند شامل موارد زیر است:

 •  کمک به تحرک و انجام حرکات ورزشی برای پیشگیری از پوکی استخوان
 •  خرید مواد غذایی و تهیه غذا
 • خدمات خانه داری و نظافت، از جمله شستن لباس‌ها
 • همراهی سالمند برای رفتن به قرارهای ملاقات با پزشک
 • همراهی، مشارکت اجتماعی و انجام فعالیت‌هایی برای پیشگیری از آلزایمر
 • مدیریت دارو و یاد آوری آن
 • توجه به تغذیه سالمند

 پرستاری از سالمند تهران

انواع خدمات پرستاری سالمند در منزل تهران کدامند؟

گزینه‌های مختلف نگهداری از سالمند در منزل تهران برای مراقبت از بزرگسالان مسن با نیازهای متفاوت وجود دارد. انواع خدمات پرستاری، از همدم سالمند و خانه داری سبک گرفته تا مراقبت‌های پزشکی ماهرانه، توسط دستیاران، پرستاران و بهیاران آموزش دیده در منزل به طور ویژه انجام می‌شود. در ادامه، به سه نوع از خدماتی که پرستار سالمند در منزل تهران ارائه می‌کند، می‌پردازیم:

همدم سالمند

همدم سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که سالم هستند، بیماری خاصی نداشته و احساس تنهایی می‌کنند، مناسب است. این افراد در امور روزمره به سالمندان کمک می‌کنند تا با حفظ استقلالشان کار‌هایشان را انجام دهند. در واقع همدم سالمند، بزرگسالان مسن را در انجام امور مختلف همراهی می‌کند. خصوصاً افرادی که به دلیل ضعف، اختلالات شناختی (مانند بیماری آلزایمر در مرحله خفیف تا متوسط) در خانه منزوی هستند، یا اینکه به تنهایی زندگی می‌کنند.

پرستار سالمند در منزل تهران همانند یک همدم پای صحبت‌های سالمندان عزیز می‌نشیند. آنها با هم آشپزی می‌کنند، به خرید می‌روند، بافتنی می‌بافند و کار‌های مورد علاقه سالمند را برای بهبود روحیه او انجام می‌دهند. همدم سالمند برای کسی ایده آل است که در غیر این صورت مجبور است بخشی از روز را به تنهایی بگذراند و همچنین به کمک نیاز دارد. مراقبت از سالمند همچنین یک مزیت اجتماعی ارزشمند است و به کاهش انزوا و بهبود خلق و خوی بزرگسالان مسن کمک می‌کند. روابط گرم معمولاً هنگامی شکل می‌گیرد که یک همراه ثابت در کار باشد.

نگهداری سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که بیماری زمنیه‌ای خاصی دارند، کمک کننده خواهد بود. خدمات پرستاری از سالمند در انواع فعالیت‌های زندگی روزمره، از خرید مواد غذایی تا مراقبت‌های شخصی مانند بردن سالمند به سرویس بهداشتی، لباس پوشیدن، نظافت و حمام، کمک می‌کند.

بسیاری از خانواده‌ها برای مراقبت هر چه بهتر از سالمند خود، از خدمات مراقبت از سالمند به طور ویژه استفاده می‌کنند. به عنوان مثال خانم یا آقای مسنی که برای مراقبت از همسر خود و بردن او به حمام یا بلند کردنش از یک نیروی کمکی بهره می‌گیرد، یا پسری که نگران حفظ حریم خصوصی مادرش است، یک پرستار خانم را برای کمک در انجام امور بهداشتی او استخدام می‌کند. پرستار سالمند در منزل می‌تواند به افراد سالمندی که در نگهداری از منزل خود یا انجام امور روزمره به طور مستقل با مشکل روبرو می‌شوند، کمک کند.
به عنوان مثال آنها مقدمات تهیه غذا، همراهی سالمند برای ویزیت پزشک و هر نوع کمک دیگری را که عزیز شما در خانه نیاز دارد، انجام می‌دهند. همچنین پرستار برای سالمندانی که دیابت یا فشار خون دارند تدابیر ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد. اگر لازم است چند ساعت در هفته یا یک شب از والدینتان دور شوید، پرستار سالمند در منزل تهران می‌تواند نگرانی شما را رفع کند. شما می‌توانید با خیال راحت تمامی امور والدینتان را به او بسپارید.

پرستاری از سالمند بیمار در منزل تهران

این نوع از پرستار سالمند، برای سالمندانی که در وضعیت حاد بیماری و نیازمند مراقبت تخصصی هستند، مناسب می‌باشد. این افراد مراقبت‌های پزشکی و پرستاری را در سطح بالاتری ارائه می‌کنند. پرستار بیمار در منزل تهران خدمات ماهرانه پرستاری مانند تزریقات، اکسیژن تراپی، تعویض پانسمان و گذاشتن کاتترها را به شما ارائه می‌دهد. این افراد با کنترل مداوم علائم حیاتی و وضعیت بیمار به بهبودی او در روند درمان کمک می‌کنند.

توجه داشته باشید این نوع از مراقبت‌های پرستاری از سالمند در منزل تنها نوع مراقبت در منزل است که شامل پرستاری تخصصی از بیمار یا خدمات درمانی تخصصی است. کسانی که نیاز به مراقبت‌‎های پرستاری حرفه‌ای، تجویز دارو یا فیزیوتراپی یا کار درمانی برای سالمند خود دارند، باید به دنبال پرستارانی متخصص باشند. آسانیسم در زمینه پیدا کردن یک پرستار سالمند (senior care) ماهر و حرفه‌ای به شما کمک خواهد کرد.

نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل تهران

چرا نگهداری از سالمندان در خانه بهتر از خانه سالمندان است؟

در بسیاری از شرایط افراد تصور می‌کنند نگهداری از سالمند در آسایشگاه‌ها بسیار به صرفه تر و بهتر از خانه خود آن‌ها است؛ اما آیا سالمند شما نیز همین نظر را دارد؟ از خودتان بپرسید. اگر شما نیز در بستر بیماری باشید، ترجیح می‌دهید دوران نقاهت را در مراکز درمانی سپری کنید یا در خانه خود، کنار اعضای خانواده؟ در این شرایط آیا به دنبال نگهداری سالمند در منزل خواهید بود؟ بدون شک انتخاب همه ما ماندن در خانه خودمان و درخواست سرویس‌های پرستاری از مراکز مربوطه و معتبر است. چرا؟

عزت نفس سالمند حفظ می گردد

با ماندن در خانه، سالمند حتی اگر در شرایط جسمانی نامساعدی نیز باشد، باز هم مستقل است. همچنین اگر برای انجام کوچک‌ترین کار نیز نیاز به کمک داشته باشد، می‌تواند بخش جزئی از کار را خود انجام دهد. حفظ استقلال و عزت نفس سالمندان تاثیر به سزایی در بهبود هر چه سریع‌تر آن‌ها خواهد داشت.

ماندن در خانه دقیقا همان چیزی است که سالمند می خواهد

حتی اگر در بدترین شرایط جسمی و روحی باشند، باز هم تمایل آنها به ماندن در خانه و سپری کردن طول درمان در منزل خودشان است. این کار باعث می‌شود احساس راحتی کنند؛ زیرا در خانه خود حضور دارند. خانه‌ای که برایشان منطقه امن است. در این موقعیت، اعتماد به نفسشان نیز حفظ خواهد شد.

اعضای خانواده در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانند کنارشان باشند.

اگر از سالمندتان در خانه سالمندان یا آسایشگاه‌ها نگهداری کنید، در ساعات محدودی قادر به ملاقات با آن‌ها خواهید بود. در حالی که با نگهداری از سالمند در خانه، دیگر نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. نه تنها می‌توانید برای همیشه پیش آن‌ها بمانید، بلکه اگر آنجا نیز زندگی نکنید، باز هم محدودیتی برای حضور و ملاقات با آن‌ها وجود ندارد.

هزینه نگهداری سالمند در منزل بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است

منظور از هزینه، هزینه‌های مادی و معنوی است که برای این کار خواهید پرداخت. با نگهداری از سالمند در آسایشگاه‌ها علاوه بر هزینه درمان، ناچار به پرداخت هزینه نگهداری نیز هستید. همچنین عدم توانایی در ملاقات با آن‌ها در هر ساعتی یا هزینه‌های رفت و آمد به آنجا، دیگر مواردی است که باید پرداخت شوند.

ولی با استخدام پرستار در منزل تنها هزینه درمان است که باید بپردازید. البته هزینه رفت و آمد پرستار و خدمات وی نیز بر عهده شما خواهد بود که بدون شک در مقایسه با نگهداری در خانه سالمندان بسیار ناچیز خواهد بود. همچنین به لحاظ زمانی نیز دچار مشکل نخواهید شد.

با نگهداری سالمند در منزل سریع تر به نتیجه خواهید رسید

تحقیقات نشان داده اند با نگهداری از سالمندان در منزل، این عزیزان سریع‌تر درمان شده و راحت‌تر پروسه بهبودی را پشت سر می‌گذارند. در این سرویس، سالمند شما تنها درخواست کننده خدمات است؛ بنابراین تمام توجهات به سمت وی خواهد بود. همچنین در خانه، محل امن خود کنار اعضای خانواده‌شان هستند؛ بنابراین به لحاظ روحی نیز در موقعیت خوبی قرار خواهند داشت. به همین دلیل است که با نگهداری از آنها در خانه نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

مراقبت از سالمند در منزل تهران

قیمت نگهداری سالمند در منزل تهران

عوامل متعددی بر قیمت پرستار سالمند در منزل مؤثر است که در ادامه برخی از این عوامل را معرفی می‌کنیم:

مدت زمان ارائه‌ی خدمات 

مدت زمان ارائه خدمات پرستاری از سالمند در منزل تهران به نیاز سالمند و خانواده او بستگی دارد، اما به صورت کلی پرستار سالمند به صورتی که در زیر ذکر شده خدمات‌رسانی می‌کند:

 • شبانه‌روزی
 • روزانه یا پاره‌وقت
 • ساعتی

مسافت

از آنجایی که تهران شهر بزرگی است و ممکن است فاصله پرستار با محل زندگی سالمند زیاد باشد، در نتیجه باید زمان و هزینه زیادی صرف رفت و آمد کند؛ به همین علت، این عامل نیز بر قیمت پرستار سالمند در منزل تهران بسیار مؤثر است.

وضعیت جسمانی

وضعیت جسمانی و روحی روانی سالمند از جمله آلزایمر و توهم، عصبی بودن، عدم توانایی حرکتی، پوشکی بودن سالمند و… نیز بر میزان حقوق پرستار سالمند تأثیر می‌گذارد.

وظایف خانه‌داری

انجام وظایف خانه نیز (خرید، نظافت خانه، شستن ظرف‌ها، شستن لباس‌ها، خرید و …) از عوامل مهم دیگری است که بر قیمت پرستار سالمند در منزل تهران مؤثر است، در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار این امور را نیز انجام دهد، این وظایف در محاسبه قیمت پرستار تاثیرگذار هستند.

پرستار سالمند در منزل تهران

استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند در منزل تهران علاوه بر این‌ که از مهارت‌های مراقبت از سالمند برخوردار است، فردی با تجربه، دلسوز و متعهد است که به سالمند کمک می‌کند تا استقلال و کیفیت زندگی خود را حفظ کند. پرستار سالمند وظایف متعددی دارد و این وظایف با توجه به نیاز سالمندان و خانواده‌هایشان متفاوت است؛ به طور کلی می‌توان از وظایف پرستار سالمند به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات درمانی و پزشکی
 • نظارت بر مصرف به موقع و صحیح داروها
 • هم صحبت و همدم سالمند
 • کمک در انجام کارهای شخصی (استحمام، تعویض لباس و …)
 • انجام وظایف خانه (نظافت خانه، شستن لباس‌ها، شستن ظروف، خرید، آشپزی و …)

بسیاری از خانواده‌ها از میان دوستان و آشنایان و همچنین از طریق پلتفرم‌های آگهی مانند دیوار، شیپور و … اقدام به استخدام پرستار سالمند در منزل می‌کنند. در صورتی که این پلتفرم‌ها با هدف ارائه خدمات پرستاری طراحی نشده‌اند و در صورت عدم رضایت شما از کار پرستار پاسخگوی شما نیستند. پرستار سالمند فردی است که ساعات زیادی از روز را در کنار عزیز شما است و شما وظیفه مراقبت از والدین عزیزتان را به او سپرده‌اید، بنابراین در صورت هرگونه بی نظمی، نداشتن مهارت و تخصص کافی ممکن است سلامت عزیزتان به خطر بیفتد.

 بنابراین توصیه می‌کنیم برای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران به مؤسسات پرستاری معتبر مراجعه کنید.

آسانیسم جهت ارائه‌ی پرستار در منزل تهران، تمام نقاط (شرق، غرب، جنوب، شمال) را تحت پوشش خود دارد و شما به راحتی و بدون دغدغه می‌توانید در هر نقطه‌ای از کلانشهر که زندگی می‌کنید درخواست استخدام پرستار سالمند تهران بدهید.

به خاطر داشته باشید قبل از اقدام به درخواست، ابتدا وضعیت سلامت جسمانی و روانی سالمند عزیزتان، انتظاراتی که از پرستار سالمند در نظر دارید، وظایفی را که می‌خواهید بر عهده‌ی پرستار بگذارید و شرایط ایده‌آل ذهنی خود را به طور کامل به کارشناسان آسانیسم توضیح دهید تا مناسب‌ترین و بهترین نیرو را به منزل شما اعزام کنند.

خدمات بهداشتی و درمانی پرستار سالمند در منزل تهران را حتما از موسسه مربوطه دریافت کنید

سرویس‌هایی که مربوط به سلامت افراد می‌گردد، جز موارد حساس بوده و حتما باید توسط کارشناسان این حوزه و زیر نظر سازمان مربوطه ارائه شوند. در غیر این صورت، هیچ تضمینی بر ارائه صحیح خدمات نخواهد بود. اگر شما نیز در فکر استخدام پرستار سالمند در منزل و بهره‌مندی از چنین سرویس‌هایی در شهر تهران هستید، بهتر است با مرکز آسانیسم تماس گرفته و برای سالمند خود مناسب‌ترین پرستار سالمند در منزل را استخدام نمایید.

پلتفرم آسانیسم به عنوان یکی از بهترین مراکز خدمات بهداشتی – درمانی، با همکاری موسسات خدمات پرستاری معتبر در تلاش است تا پرستاری آموزش دیده و مجرب را به محل اعزام کند. مهارت و تجربه پرستاران است که می‌تواند دغدغه‌های شما برای نگهداری از سالمندتان را از بین ببرد.

علاوه بر آن، مرکز روی نحوه ارائه خدمات و کیفیت آن‌ها همواره مشرف است؛ بنابراین در صورت بروز هر گونه اشکال و خطا، برای حمایت و پشتیبانی از شما، چه پیش از ارائه سرویس و چه بعد از آن، آماده پاسخگویی است.

آسانیسم پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در تهران

آسانیسم پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در تهران است که خدمات مراقبتی و پرستاری متنوعی ارائه می‌دهد. تمامی پرسنل آسانیسم آموزش دیده و با سابقه هستند، بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید نگهداری از عزیزان سالمندتان را به ما بسپارید. در صورتی که از کار پرستار سالمند به هر دلیلی رضایت نداشته باشید آسانیسم به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود، البته کارشناسان آسانیسم به صورت دوره‌ای برای افزایش کیفیت کار پرسنل خود بر عملکرد آن‌ها نظارت دارند.

تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات پرستاری سالمند آسانیسم می‌باشند؛ به عنوان مثال، اگر در سعادت‌آباد تهران زندگی می‌کنید می‌توانید برای مراقبت از والدین سالمندتان از سرویس پرستار سالمند در منزل سعادت آباد استفاده کنید.

شما می‌توانید برای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را پر کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما جهت اطلاع از وضعیت روحی و جسمانی سالمندتان و ارائه خدمات بهتر با شما تماس خواهند گرفت، سپس پرستاری متناسب با نیاز سالمند شما به محل موردنظرتان اعزام خواهند کرد.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند در منزل تهران از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

از وظایف پرستار سالمند در منزل تهران می توان به تهیه وعده های غذایی، مدیریت داروها، توجه به تحرک و انجام حرکات ورزشی سالمند و خدمات بالینی و پزشکی اشاره کرد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت پرستار سالمند در منزل تهران با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید. به صورت کلی مدت زمان ارائه سرویس، مسافت بین سالمند و پرستار، وضعیت جسمانی سالمند و وظایف خانه داری از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

همدم سالمند سالم، پرستار سالمند بیمار، نگهداری از سالمند پوشکی و مراقبت از سالمند در منزل تهران از انواع خدمات پرستار سالمند آسانیسم می باشند.

خدمات پرستاری سالمند در منزل تهران آسانیسم تمام مناطق تهران را تحت پوشش قرار می دهد و به تمامی ساکنین تهران خدمات ارائه می دهد.

امتیاز محتوا

37 پاسخ

 1. سلام. خسته نباشید
  مادربزرگ من پوشکی هستش
  میخواستم بدونم پرستار برای سالمند پوشکی میفرستید؟
  و اینکه قیمتش چقدره؟

   1. سلام شادی عزیز. با تئجه به اینکه عوامل مختلفی بر قیمت پرستار سالمند تاثیرگذار است، برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید.

 2. پرستار سالمند برای محدوده شرق تهران اگه شبانه روزی بخوام چقدر میشه حقوقش؟

 3. سلام خسته نباشید. من تو محدوده غرب تهران نیاز دارم به پرستاری که از دو نفر سالمند سالم نگهداری کنه. میتونم یه پرستار بگیرم برای جفتشون؟

 4. سلام و خسته نباشید
  سالمند ما آلزایمری بود که پرخاشگری زیادی داره پرستاری که فرستادین مهربون برخورد میکنه
  سپاس از شما پرستار خوب خانم ***ی

 5. سلام. امکان اعزام پرستار سالمند تمام وقت 24 ساعته در منزل تهران وجود داره؟

  1. سلام. بله بسته به نیاز شما، خدمات در ساعات و روز‌های مختلف ارائه می‌شود.

 6. امکان انجام وظایف خانه داری به همراه مراقبت از سالمند امکان پذیر است؟

  1. بله در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار سالمند اموری مانند شستن ظروف، مرتب کردن اتاق ها، شستن لباس‌ها و… را انجام می‌دهد و بر دستمزد وی تاثیر دارد.

 7. سلام. استخدام پرستار سالمند، فقط برای 1 روز در هفته امکان پذیره؟

  1. سلام. بله روز‌های کاری پرستار سالمند با توجه به نیاز شما و در ساعات درخواست شده ارائه خدمت صورت می‌گیرد.

 8. آیا پرستار سالمند، امور منزل مثل گرد گیری، لباس شستن، ظرف شستن رو انجام میده؟

  1. بله. با توجه به درخواست شما امکان انجام امور منزل نیز وجود دارد.

 9. من می‌خوام برای پیگیری روند درمان، همراهی برای رفتن به بیمارستان، مصرف به‌موقع دارو‌ها و انجام تزریقات پدر و مادر سالمندم پرستار استخدام کنم. هزینش چقدر میشه؟

  1. هزینه پرستار سالمند، با توجه به نوع خدمات دریافتی متفاوت خواهد بود. برای در اختیار قرار دادن جزئیات و تعیین قیمت با شمار 02191304433 تماس حاصل نمایید.

  1. تمام نیروهای آسانیسم احراز هویت شده اند و مدارکشان تایید شده است. علاوه بر این، در طی مدت قرارداد، عملکرد نیروها به صورت کامل توسط کارشناسان آسانیسم پیگیری خواهد شد.

 10. من با نیروهای خدماتی آشنایی ندارم میخواستم بدونم نیرو های شما می تونن تمام کارهای مربوط به سالمند را انجام بدن؟

  1. بله، کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند که با تماس با شماره سایت امکان این مشاوره برای شما فراهم است.

 11. سلام و خسته نباشید. ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. اگر کار پرستاری سالمندی که از طرف شما اعزام شد رو نپسندیدم میشه این فرد عوض بشه؟

  1. سلام . بله پرستار در ابتدا 24 تا 48 ساعت به صورت آزمایشی ( باحقوق) به انجام وظایف خواهد پرداخت و در صورت رضایت سالمند به کار خود ادامه خواهد داد. در غیر اینصورت با هماهنگی با کارشناس مربوطه، نیرو در اسرع وقت تعویض میشود.

 12. خدمات خوبی ارائه می دید دستتون درد نکنه پرستار سالمند خوب راحت پیدا نمیشه.

  1. ممنون از شما و نظر زیباتون. مرکز آسانیسم سال هاست در زمینه تامین پرستار سالمند و کودک در تهران و کرج مشغول به کار هست.

 13. مراکز زیادیو برای انتخاب پرستار برای مادر بزرگم بررسی کردم. نسبت به بقیه مراکزی که در این زمینه پرستار سالمند کار می کنن کیفیت کارتون خیلی بهتره بود. ممنونم از شما بابت زحماتتون.

 14. مادر بزرگم پاهاش عمل کرده و نباید راه بره. میخواستم براش یه پرستار بگیرم تا موقعی که کامل خوب بشه. امکانش هست برای چند ماه پرستار داشته باشه یا قرار داد شما سالیانه هستش؟

  1. وقت خوش. دوست عزیز شما می توانید برای هر مدت زمان که لازم دارید پرستار استخدام کنید. با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 15. میخواستم بابت پشتیبانی خوبتون در این مرکز برای پرستار ها از شما تشکر کنم چون شرکت های دیگه اونقدر پشتیبانی خوب ندارند

 16. مراقب سالمند در منزل میتونه کارهایی مثل تزریقات در منزل هم انجام بده چون سالمند ما نمیتونه زیاد رفت و آمد داشته باشه ؟؟

 17. سلام مراقب سالمند در منزل تهران دارید هم همزمان از دو سالمند نگهداری کنه و کار منزل هم انجام بده؟

  1. بله برای ثبت اطلاعات و مشاوره ی رایگان در این زمینه با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید یا درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  2. بله شما میتوانید با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید یا درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.