خدمات نگهداری از سالمند در تهران

امروزه یکی از دغدغه های اصلی در کلانشهر ها مشکلات کمبود وقت برای نگهداری از اعضای خانواده مانند پدر و مادر سالخورده با توجه به مشغله‌های زیاد امروزی است.

اکثر افراد جامعه به سبب کارهای خود، زمان کمی برای در خانه ماندن دارند از طرفی عزیزانی که در خانه هستند با توجه به شرایط حساس و مشکلات دوران پیری که به سراغشان آمده است نیازمند مراقبت‌های ویژه هستند.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم برای کمک و افزایش حس امنیت خاطر خانواده‌ها، سرویس نگهداری از سالمند در تهران را به شما عزیزان ارائه می‌دهد تا دیگر نگران تنهایی و سلامت والدین یا بزرگان خانواده نباشید. 

پرستاری سالمند تهران
پرستار سالمند تهران
ثبت خدمات پرستاری از سالمند در شهر تهران

چرا از آسانیسم خدمات نگهداری از سالمند در تهران بگیرید؟

آسانسیم یکی از معتبرترین مراکز در زمینه ارائه خدمات پرستاری در منزل است که در این بستر، هدف خود را ارائه بهترین خدمات پرستاری در تهران می‌دانیم. اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال پرستار برای مراقبت از سالمند خود می‌گردید، می‌توانید از پلتفرم آسانیسم استفاده کنید.

با درخواست پرستار در منزل تهران مورد نظر خود از یک مرکز قابل اعتماد مانند پلتفرم آسانیسم، مزایای زیادی به دست خواهید آورد. برخی از مزیت اصلی می‌توان داشتن یک پرستار حرفه ای، توانایی تغییر پرستار و پیگیری های لازم در صورت نارضایتی را نام برد که در صورت استخدام پرستار به صورت شخصی و یا از طریق تبلیغات غیر معتبر نمی توانید از آنها بهره مند شوید.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
احراز هویت نیرو ها
قیمت مناسب در خدمات
ارزیابی عملکرد نیروها
اعزام نیرو به بیست و دو منطقه تهران

مراقبت سالمند در منزل تهران

مراقبت از سالمندان در منزل تهران را از پرستاران مجرب و حرفه ای ما بخواهید. ما بهترین پرستاران را درخدمات پرستاری آسانیسم داریم همچنین با مراکز معتبر در زمینه تامین پرستار در سراسر تهران قرارداد داریم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب پرستار استخدام کنید.

نگهداری از سالمند در منزل تهران چگونه است؟

مراقبت و نگهداری از سالمند مسئولیت بزرگی بر دوش خانواده‌ها است بخصوص خانواده‌هایی که در تهران و سایر کلان‌شهرها زندگی می‌کنند. 

شاغل بودن، دور بودن از والدین، نداشتن وقت کافی ازجمله دلایلی است که خانواده‌های شهرنشین نمی‌توانند به‌ تنهایی از عهده مراقبت از والدین سالخورده خود برآیند از طرفی سالمندان نیز به دلیل کهولت سن و بیماری در انجام کارهای شخصی و روزمره خود نیاز به پرستاری سالمند تهران دارند.

خدمات نگهداری از سالمند در منزل تهران چه مزایایی دارد؟

اگر شما سالمند هستید یا سالمندان‌تان نیاز به حمایت دارند داشتن کسی که در انجام کارها به آنها کمک کند بسیار مهم است. در اینجا به برخی مزایای این خدمات می‌پردازیم:

صرفه جویی در زمان و کاهش رفت و آمد

با توجه به شرایط نامناسب معابر و امکانات عمومی برای سالمندان و همچنین مشکلات دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شدید در بیشتر مناطق تهران، مراقبت از سالمند در تهران یکی از چالش‌های بزرگ خانواده‌ها شده است. برای همین مراقب سالمند در منزل تهران بهترین ایده برای خانواده‌ و همچنین خود سالمندان است. این پرستار می‌تواند سالمندان را در زمان مراجعه به پزشک و مراکز درمانی همراهی کند و نیازهای آن‌ها مانند برخی آزمایشات، تزریقات و سایر خدمات بهداشتی را در خانه انجام دهد.

چرا که با حضور پرستار سالمند در منزل دیگر لازم نیست سالمندان برای انجام تزریقات، آزمایشات، فیزیوتراپی و ترافیک‌های سنگین تهران برای رفتن به مراکز درمانی را تحمل کنند؛ از طرفی خانواده‌ها نیز مجبور نیستند برای مراقبت از سالمندان عزیزشان و رساندن آن‌ها به مراکز درمانی از برنامه‌های کاری و شخصی خود عقب بمانند.

امنیت و سلامت سالمندان

بسیاری از سالمندان به دلیل کهولت سن، از دست دادن توانایی جسمی و نداشتن تعادل حرکتی، حوادث زیادی مانند لیز خوردن، سقوط از پله‌ها و… برایشان اتفاق می‌افتد. پرستار در منزل تهران می‌تواند با ایجاد محیطی امن و البته کمک به سالمندان در هنگام استحمام و رفت و آمد از پله‌ها تا حد زیادی از بروز این حوادث جلوگیری کند.

از طرفی بسیاری سالمندان در مصرف صحیح و به موقع داروهایشان مشکل دارند و ممکن است به دلیل فراموش کردن مصرف دارو یا تداخلات دارویی سلامتشان به خطر بیفتد. با درخواست خدمات نگهداری سالمند در منزل تهران می‌توانید از رسیدن داروها و مصرف صحیح آن‌ها مطمئن شوید.

حفظ استقلال سالمندان

با افزایش سن والدین، خانواده‌ها فکر می‌کنند که بهتر است والدینشان را برای مراقبت بهتر به خانه خود بیاورند یا آن‌ها را به مراکز درمانی و خانه سالمندان ببرند، در حالی که این تنها چیزی است که سالمندان از آن فراری‌اند و استرس و پریشانی را در آن‌ها افزایش می‌دهد.

 همه سالمندان دوست دارند که در خانه خود بمانند و از رخت خواب، حمام و آشپزخانه خود استفاده کنند و با دوستان و همسایه‌های خود معاشرت داشته باشند. حضور پرستار سالمند در منزل تهران این امکان را به سالمندان می‌دهد که در خانه و محیط شخصی خود بمانند و مانند گذشته مستقل زندگی کنند.

حفظ آرامش و مراقبت از سالمند در منزل تهران

بسیاری از سالمندان در این دوره ممکن است با یک یا چند بیماری دست و پنجه نرم کنند؛ در نتیجه نیاز دارند برای چکاپ، انجام تزریقات، آزمایشات و … به صورت دوره‌ای یا به صورت مداوم به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنند. رفت و آمد به مراکز درمانی، ترافیک سنگین تهران، هوای آلوده، ماندن در صف انتظار بیماران و… این شرایط را برای والدین سالمند شما سخت‌تر می‌کند.

از طرفی به دلیل ویروس کرونا و بیماری‌هایی که ممکن است سایر مراجعه‌کنندگان در این مراکز داشته باشند، احتمال این که سلامت عزیزتان به خطر بیفتد زیاد است.

حضور پرستار متخصص و آموزش دیده در منزل به حفظ آرامش و راحتی عزیزتان کمک می‌کند چرا که لازم نیست سالمندان خانه خود را به منظور انجام تزریقات، تعویض سوند و … ترک کنند، از طرفی با انجام به موقع تزریقات بهبودی عزیزتان سرعت می‌یابد.

آرامش خانواده سالمندان با نگهداری از سالمند در تهران

بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشغله کاری، خانه‌داری و دور بودن خانه‌شان از منزل والدین نمی‌توانند دائماً در کنار والدینشان باشند و از آن‌ها مراقبت کنند.

با حضور پرستار سالمند تهران لازم نیست هر لحظه نگران والدین عزیزتان باشید چرا که می‌دانید شخصی آموزش دیده و دلسوز کنار آن‌ها است و از آن‌ها مراقبت می‌کند.

نگهداری از سالمند در تهران ضمن مراقبت از سالمند شما می‌تواند در طول روز شما را از وضعیت سالمندان مطلع میکند.

کمک در تغذیه سالمند یکی از خدمات نگهداری از سالمند در تهران است

پرستار چه وظایفی برای نگهداری از سالمند در منزل انجام می‌دهد؟

وابسته به نیاز سالمند عزیزتان، پرستار سالمند در تهران وظایف متفاوتی دارد. این وظایف شامل مراقبت از افراد مسن و کمک به انجام فعالیت‌های روزمره زندگی مانند غذا خوردن، استحمام و یادآوری‌ دارو ها است همچنین از دیگر وظایف پرستار سالمند در منزل، معاشرت و افزایش تعامل سالمند برای بهبود عملکرد شناختی آن ها می‌باشد.

مهمترین وظایف پرستار شخصی سالمندان تهران

مراقبت‌ها می‌توانند به طور خاص برای نیازهای هر فرد تنظیم شوند از دیگر وظایف مهم مراقب شخصی سالمند در تهران میتوان موارد زیر را نام برد:

 •  کمک به تحرک و انجام حرکات ورزشی برای پیشگیری از پوکی استخوان
 • خدمات خانه داری و نظافت، از جمله شستن لباس‌ها
 • نگهداری سالمند در منزل در تهران
 • همراهی سالمند برای رفتن به قرارهای ملاقات با پزشک
 • همراهی، مشارکت اجتماعی و انجام فعالیت‌هایی برای پیشگیری از آلزایمر
 •  خرید مواد غذایی و تهیه غذا
 • مدیریت دارو و یاد آوری آن
 • توجه به تغذیه سالمند

عکس از مراقبت از سالمند بیمار در تهران

گزینه‌های مختلفی برای نگهداری از سالمند در منزل تهران برای مراقبت از بزرگسالان مسن با نیازهای متفاوت وجود دارد. انواع خدمات پرستاری، از همدم سالمند و خانه داری سبک گرفته تا مراقبت‌های پزشکی ماهرانه، توسط دستیاران، پرستاران و بهیاران آموزش دیده در منزل به طور ویژه انجام می‌شود.

در ادامه، به سه نوع از خدماتی که پرستار سالمند در منزل تهران ارائه می‌کند، می‌پردازیم:

همدم سالمند در تهران

همدم سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که سالم هستند، بیماری خاصی نداشته و احساس تنهایی می‌کنند مناسب است این افراد در امور روزمره به سالمندان کمک می‌کنند تا با حفظ استقلال‌شان کار‌هایشان را انجام دهند. در واقع همدم سالمند، بزرگسالان مسن را در انجام امور مختلف همراهی می‌کند. خصوصاً افرادی که به دلیل ضعف، اختلالات شناختی (مانند بیماری آلزایمر در مرحله خفیف تا متوسط) در خانه منزوی هستند، یا اینکه به تنهایی زندگی می‌کنند. 

همدم سالمند برای کسی ایده آل است که در غیر این صورت مجبور است بخشی از روز را به تنهایی بگذراند و همچنین به کمک نیاز دارد. مراقبت از سالمند همچنین یک مزیت اجتماعی ارزشمند است و به کاهش انزوا و بهبود خلق و خوی بزرگسالان مسن کمک می‌کند روابط گرم معمولاً هنگامی شکل می‌گیرد که یک همراه ثابت در کار باشد.

شماره شرکت آسانیسم

پرستار برای مراقبت از سالمند در منزل تهران

پرستار سالمند سالم تهران برای سالمندانی است فرزندانشان مشغله کاری بسیاری دارند و توانایی مراقبت از سالمند خود را به دلیل مشغله های کاری ندارند و برای آنکه سالمندان سالمشان دچار افسردگی و انزوا نشوند برای آنها پرستار سالمند سالم استخدام میکنند.

پرستار سالمند سالم در کنار سالمندان است که آنها تنها نباشند و در امور روزانه کنارشان باشد تا همیاری برای خود داشته باشند و مسئولیت مراقب های خانواده کم شده و از خستگی بیش از حد آنان نیز جلوگیری کند.

نگهداری از سالمندان بیمار و مریض در تهران

این نوع از پرستار سالمند برای سالمندانی که در وضعیت حاد بیماری و نیازمند مراقبت تخصصی هستند، مناسب می‌باشد. این افراد مراقبت‌های پزشکی و پرستاری را در سطح بالاتری ارائه می‌کنند.

پرستار بیمار در منزل تهران خدمات ماهرانه پرستاری مانند تزریقات، اکسیژن تراپی، تعویض پانسمان و گذاشتن کاتترها را به شما ارائه می‌دهد این افراد با کنترل مداوم علائم حیاتی و وضعیت بیمار به بهبودی او در روند درمان کمک می‌کنند.

توجه داشته باشید این نوع از مراقبت‌های پرستاری از سالمند در منزل تنها نوع مراقبت در منزل است که شامل پرستاری تخصصی از بیمار یا خدمات درمانی تخصصی است. کسانی که نیاز به مراقبت‌‎های پرستاری حرفه‌ای، تجویز دارو یا فیزیوتراپی یا کار درمانی برای سالمند خود دارند، باید به دنبال پرستارانی متخصص باشند. آسانیسم در زمینه پیدا کردن یک پرستار سالمند (senior care) ماهر و حرفه‌ای به شما کمک خواهد کرد.

عکس از بررسی پرستار شرایط سالمند در منزل

چرا نگهداری از سالمندان در خانه تهران بهتر از خانه سالمندان است؟

در بسیاری از شرایط افراد تصور می‌کنند نگهداری از سالمند در آسایشگاه‌ها بسیار به صرفه تر و بهتر از خانه خود آن‌ها است اما آیا سالمند شما نیز همین نظر را دارد؟ از خودتان بپرسید.

اگر شما نیز در بستر بیماری باشید، ترجیح می‌دهید دوران نقاهت را در مراکز درمانی سپری کنید یا در خانه خود، کنار اعضای خانواده؟ در این شرایط آیا به دنبال راهی برای خانه ماندن خواهید بود؟ بدون شک انتخاب همه ما ماندن در خانه خودمان و درخواست سرویس‌های پرستار بیمار در منزل است. چرا؟

عزت نفس سالمند حفظ می‌گردد

با ماندن در خانه سالمند حتی اگر در شرایط جسمانی نامساعدی نیز باشد باز هم مستقل است همچنین اگر برای انجام کوچک‌ترین کار نیز نیاز به کمک داشته باشد، می‌تواند بخش جزئی از کار را خود انجام دهد. حفظ استقلال و عزت نفس سالمندان تاثیر به سزایی در بهبود هر چه سریع‌تر آن‌ها خواهد داشت.
برخلاف آن با پخش گزارشات کتک زدن سالمند در خانه‌های سالمند در تهران مراقبت از سالمند در این مراکز می‌تواند به صورت جدی برای عزیزان مسن شما خطرناک نیز باشد.

اعضای خانواده در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانند کنارشان باشند.

اگر از سالمندتان در خانه سالمندان یا آسایشگاه‌ها نگهداری کنید، در ساعات محدودی قادر به ملاقات با آن‌ها خواهید بود. در حالی که با نگهداری از سالمند در خانه، دیگر نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. نه تنها می‌توانید برای همیشه پیش آن‌ها بمانید بلکه اگر آنجا نیز زندگی نکنید، باز هم محدودیتی برای حضور و ملاقات با آن‌ها وجود ندارد.

ماندن در خانه دقیقا همان چیزی است که سالمند می خواهد

حتی اگر در بدترین شرایط جسمی و روحی باشند، باز هم تمایل آنها به ماندن در خانه و سپری کردن طول درمان در منزل خودشان است. این کار باعث می‌شود احساس راحتی کنند زیرا در خانه خود حضور دارند، خانه‌ای که برایشان منطقه امن است. در این موقعیت، اعتماد به نفسشان نیز حفظ خواهد شد.

هزینه نگهداری سالمند در تهران بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است

منظور از هزینه، هزینه‌های مادی و معنوی است که برای این کار خواهید پرداخت. با نگهداری از سالمند در آسایشگاه‌ها علاوه بر هزینه درمان، ناچار به پرداخت هزینه نگهداری نیز هستید همچنین عدم توانایی در ملاقات با آن‌ها در هر ساعتی یا هزینه‌های رفت و آمد به آنجا دیگر مواردی است که باید پرداخت شوند.

علاوه بر آن، خانه‌های سالمندان لوکس تهران مانند کلبه آرمانی، خانه سالمندان فرمانیه و خانه سالمندان پارسیان در شمال تهران خیلی سنگین است و خیلی‌ها قابلیت پرداخت هزینه‌های آنجا را ندارند. خانه‌های سالمندان ارزان در تهران نیز به هیچ عنوان نیازهای مورد نیاز سالمندان را برآورده نمی‌کنند و حتی ممکن است برای سلامت عزیزانتان خطرناک باشند.

ولی با استخدام پرستار در منزل تنها هزینه درمان است که باید بپردازید البته هزینه رفت و آمد پرستار و خدمات وی نیز بر عهده شما خواهد بود که بدون شک در مقایسه با نگهداری در خانه سالمندان بسیار ناچیز خواهد بود همچنین به لحاظ زمانی و اطمینان خدمات نیز دچار مشکل نخواهید شد.

با نگهداری سالمند در منزل سریع تر به نتیجه خواهید رسید

تحقیقات نشان داده اند با نگهداری از سالمندان در منزل، این عزیزان سریع‌تر درمان شده و راحت‌تر پروسه بهبودی را پشت سر می‌گذارند. در سرویس پرستار سالمند تهران عزیز شما تنها درخواست کننده خدمات است بنابراین تمام توجهات به سمت وی خواهد بود.

همچنین در خانه، محل امن خود کنار اعضای خانواده‌شان هستند بنابراین به لحاظ روحی نیز در موقعیت خوبی قرار خواهند داشت به همین دلیل است که با نگهداری از آنها در خانه نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

آزمایش انجام شده توسط دانشگاه سانفرانسیسکو نشان داده که سالمندانی که به خانه سالمندان منتقل می‌شوند به طور معمول یک سال کمتر از کسانی در پرستار خانگی دارند زنده می‌مانند.

عکس از گرفتن فشار خون برای نگهداری از سالمند در تهران

قیمت خدمات نگهداری از سالمند در منزل تهران

عوامل متعددی بر قیمت پرستار سالمند در منزل مؤثر است که در ادامه برخی از این عوامل را معرفی می‌کنیم:

مدت زمان ارائه‌ی خدمات

مدت زمان ارائه خدمات پرستاری از سالمند در منزل تهران به نیاز سالمند و خانواده او بستگی دارد، اما به صورت کلی پرستاری سالمند تهران به صورتی که در زیر ذکر شده خدمات‌رسانی می‌کند:

 • شبانه‌روزی
 • روزانه یا پاره‌وقت
 • ساعتی

مسافت

از آنجایی که تهران شهر بزرگی است و ممکن است فاصله پرستار با محل زندگی سالمند زیاد باشد، در نتیجه باید زمان و هزینه زیادی صرف رفت و آمد کند به همین علت این عامل نیز بر قیمت پرستار سالمند در منزل تهران بسیار مؤثر است.

دسترسی به وسایل نقلیه عمومی

دسترسی محله به وسایل حمل و نقل عمومی نیز در بررسی قیمت‌ها بسیار مهم است. برای مثال، محله‌ی الهیه در شمال تهران دسترسی مناسبی به مترو و وسایل حمل و نقل عمومی ندارد و با توجه به هزینه‌های بالای رفت و آمد با اسنپ یا تپسی، هزینه پرستاری در این محله بالاتر است.

در حالی که محله‌ای مانند میدان هروی که ایستگاه متروی اختصاصی دارد و به راحتی به ایستگاه‌های تاکسی خطی دسترسی دارد، باعث می‌شود که هزینه رفت و آمد تا حدی کاهش یابد.

وضعیت جسمانی

وضعیت جسمانی و روحی روانی سالمند از جمله آلزایمر و توهم، عصبی بودن، عدم توانایی حرکتی، پوشکی بودن سالمند و… نیز بر میزان حقوق پرستار سالمند تأثیر می‌گذارد. برای مثال: پرستار سالمند پوشکی حقوقش از پرستار سالمندی که پوشک نمی‌شود بیشتر خواهد بود.

وظایف خانه‌داری

انجام وظایف خانه نیز (خرید، نظافت خانه، شستن ظرف‌ها، شستن لباس‌ها، خرید و …) از عوامل مهم دیگری است که بر قیمت پرستار سالمند در منزل تهران مؤثر است در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار این امور را نیز انجام دهد این وظایف در محاسبه قیمت نگهداری سالمند در تهران تاثیرگذار هستند.

ویژگی های پرستار خوب برای نگهداری از سالمند در تهران

برای استخدام پرستار شخصی سالمندان لازم است که با ویژگی های پرستار شخصی سالمندان آشنا باشیم زیرا معقوله ای بسیار حیاتی است که بر کیفیت زندگی سالمندان تاثیر میگذارد از این رو پرستار باید خصوصیات زیر را داشته باشد :

 • مسئولیت پذیری
 • دلسوز و صبور
 • منظم و قابل اعتماد
 • وقت شناس
 • حرفه ای و دارای مهارت های بالا
اینفوگرافی برای شناخت خصوصیات خوب پرستار

با استخدام پرستار سالمند در منزل تهران علاوه بر این‌ که او از مهارت‌های مراقبت از سالمند برخوردار است فردی با تجربه، دلسوز و متعهد است که به سالمند کمک می‌کند تا استقلال و کیفیت زندگی خود را حفظ کند.

پرستار سالمند تهران وظایف متعددی دارد و این وظایف با توجه به نیاز سالمندان و خانواده‌هایشان متفاوت است به طور کلی می‌توان از وظایف پرستار سالمند به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات درمانی و پزشکی
 • نظارت بر مصرف به موقع و صحیح داروها
 • هم صحبت و همدم سالمند
 • کمک در انجام کارهای شخصی (استحمام، تعویض لباس و …)
 • انجام وظایف خانه (نظافت خانه، شستن لباس‌ها، شستن ظروف، خرید، آشپزی و …)

یافتن افراد مناسب برای مراقبت از سالمند را از شرکت‌های معتبر بخواهید

بسیاری از خانواده‌ها از میان دوستان و آشنایان و همچنین از طریق پلتفرم‌های آگهی مانند دیوار، شیپور و دیگر مکان‌های نا امن اقدام به یافتن پرستار می‌کنند در صورتی که این پلتفرم‌ها با هدف ارائه خدمات پرستاری طراحی نشده‌اند و در صورت عدم رضایت شما از کار پرستار پاسخگوی شما نیستند. علاوه برآن به دلیل عدم مسئولیت و نظارت روی مراقب خیلی وقت‌ها یا از خانواده دزدی شده یا به درستی از سالمند مراقبت نمی‌شود. 

پرستار سالمند فردی است که ساعات زیادی از روز را در کنار عزیز شما است و شما وظیفه مراقبت از والدین عزیزتان را به او سپرده‌اید بنابراین در صورت هرگونه بی نظمی، نداشتن مهارت و تخصص کافی ممکن است سلامت عزیزتان به خطر بیفتد ما توصیه می‌کنیم برای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران به مؤسسات پرستاری معتبر مراجعه کنید.

آسانیسم جهت ارائه‌ی پرستار در منزل تهران، تمام نقاط (شرق، غرب، جنوب، شمال) را تحت پوشش خود دارد و شما به راحتی و بدون دغدغه می‌توانید در هر نقطه‌ای از کلانشهر که زندگی می‌کنید درخواست استخدام پرستار سالمند تهران بدهید.

به خاطر داشته باشید قبل از اقدام به درخواست ابتدا وضعیت سلامت جسمانی و روانی سالمند عزیزتان انتظاراتی که از پرستار سالمند در نظر دارید، وظایفی را که می‌خواهید بر عهده‌ی پرستار بگذارید و شرایط ایده‌آل ذهنی خود را به طور کامل به کارشناسان آسانیسم توضیح دهید تا مناسب‌ترین و بهترین نیرو را به منزل شما اعزام کنند.

پرستار سالمند در منزل تهران را حتما از موسسه مربوطه بخواهید

سرویس‌هایی که مربوط به سلامت افراد می‌گردد جز موارد حساس بوده و حتما باید توسط کارشناسان این حوزه و زیر نظر سازمان مربوطه ارائه شوند در غیر این صورت هیچ تضمینی بر ارائه صحیح خدمات نخواهد بود.

اگر شما نیز در فکر استخدام پرستار سالمند در منزل و بهره‌مندی از چنین سرویس‌هایی در شهر تهران هستید، بهتر است با مرکز آسانیسم تماس گرفته و برای سالمند خود مناسب‌ترین پرستار سالمند در منزل را استخدام نمایید.

پرستاری از سالمند در تهران

پلتفرم آسانیسم به عنوان یکی از بهترین مراکز خدمات مراقبتی _ درمانی با همکاری موسسات خدمات پرستاری معتبر در تلاش است تا پرستاری آموزش دیده و مجرب را به محل اعزام کند. مهارت و تجربه پرستاران است که می‌تواند دغدغه‌های شما برای نگهداری از سالمندتان را از بین ببرد.

علاوه بر آن مرکز روی نحوه ارائه خدمات و کیفیت آن‌ها همواره مشرف است بنابراین در صورت بروز هر گونه اشکال و خطا، برای حمایت و پشتیبانی از شما، چه پیش از ارائه سرویس و چه بعد از آن آماده پاسخگویی است.

آسانیسم پلتفرم آنلاین نگهداری از سالمند در تهران

آسانیسم پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در منزل تهران است که خدمات مراقبتی و پرستاری متنوعی ارائه می‌دهد. تمامی پرسنل آسانیسم آموزش دیده و با سابقه هستند بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید نگهداری از عزیزان سالمندتان را در تهران به ما بسپارید.

در صورتی که از کار پرستار سالمند به هر دلیلی رضایت نداشته باشید آسانیسم به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود البته کارشناسان آسانیسم به صورت دوره‌ای برای افزایش کیفیت کار پرسنل خود بر عملکرد آن‌ها نظارت دارند.

تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات پرستاری سالمند آسانیسم می‌باشند به عنوان مثال اگر در سعادت‌آباد تهران زندگی می‌کنید می‌توانید برای مراقبت از والدین سالمندتان از سرویس پرستار سالمند در غرب تهران استفاده کنید.

شما می‌توانید برای دریافت خدمات پرستار سالمند تهران فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را پر کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما جهت اطلاع از وضعیت روحی و جسمانی سالمندتان و ارائه خدمات بهتر با شما تماس خواهند گرفت سپس پرستاری متناسب با نیاز سالمند شما به محل موردنظرتان اعزام خواهند کرد.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند در منزل تهران از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

از وظایف پرستار سالمند در منزل تهران می توان به تهیه وعده های غذایی، مدیریت داروها، توجه به تحرک و انجام حرکات ورزشی سالمند و خدمات بالینی و پزشکی اشاره کرد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت پرستار سالمند در منزل تهران با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید. به صورت کلی مدت زمان ارائه سرویس، مسافت بین سالمند و پرستار، وضعیت جسمانی سالمند و وظایف خانه داری از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

همدم سالمند سالم، پرستار سالمند بیمار، نگهداری از سالمند پوشکی و مراقبت از سالمند در منزل تهران از انواع خدمات نگهداری از سالمند در تهران است که آسانیسم به شما عزیزان می‌دهد.

بله شما میتوانید پرستار را به صورت آزمایشی استخدام کنید تا در صورت مورد تایید بودن کارشناس قرار داد برای شما فرستاده شود.

بله پرستارهای آسانیسم تمامی 22 مناطق تهران و حومه شهر تهران را پوشش می‌دهند.

5/5 - (2 امتیاز)

47 پاسخ

 1. سلام. خسته نباشید
  مادربزرگ من پوشکی هستش
  میخواستم بدونم پرستار برای سالمند پوشکی میفرستید؟
  و اینکه قیمتش چقدره؟

  1. سلام مریم عزیز، بله برای نگهداری از سالمند پوشکی نیرو اعزام می کنیم.
   برای اطلاع دقیق از قیمت با توجه به وضعیت جسمانی سالمند عزیزتان با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

   1. سلام شادی عزیز. با تئجه به اینکه عوامل مختلفی بر قیمت پرستار سالمند تاثیرگذار است، برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید.

 2. پرستار سالمند برای محدوده شرق تهران اگه شبانه روزی بخوام چقدر میشه حقوقش؟

 3. سلام خسته نباشید. من تو محدوده غرب تهران نیاز دارم به پرستاری که از دو نفر سالمند سالم نگهداری کنه. میتونم یه پرستار بگیرم برای جفتشون؟

 4. سلام و خسته نباشید
  سالمند ما آلزایمری بود که پرخاشگری زیادی داره پرستاری که فرستادین مهربون برخورد میکنه
  سپاس از شما پرستار خوب خانم ***ی

 5. سلام. امکان اعزام پرستار سالمند تمام وقت 24 ساعته در منزل تهران وجود داره؟

  1. سلام. بله بسته به نیاز شما، خدمات در ساعات و روز‌های مختلف ارائه می‌شود.

 6. امکان انجام وظایف خانه داری به همراه مراقبت از سالمند امکان پذیر است؟

  1. بله در صورتی که نیاز داشته باشید پرستار سالمند اموری مانند شستن ظروف، مرتب کردن اتاق ها، شستن لباس‌ها و… را انجام می‌دهد و بر دستمزد وی تاثیر دارد.

 7. سلام. استخدام پرستار سالمند، فقط برای 1 روز در هفته امکان پذیره؟

  1. سلام. بله روز‌های کاری پرستار سالمند با توجه به نیاز شما و در ساعات درخواست شده ارائه خدمت صورت می‌گیرد.

 8. آیا پرستار سالمند، امور منزل مثل گرد گیری، لباس شستن، ظرف شستن رو انجام میده؟

  1. بله. با توجه به درخواست شما امکان انجام امور منزل نیز وجود دارد.

 9. من می‌خوام برای پیگیری روند درمان، همراهی برای رفتن به بیمارستان، مصرف به‌موقع دارو‌ها و انجام تزریقات پدر و مادر سالمندم پرستار استخدام کنم. هزینش چقدر میشه؟

  1. هزینه پرستار سالمند، با توجه به نوع خدمات دریافتی متفاوت خواهد بود. برای در اختیار قرار دادن جزئیات و تعیین قیمت با شمار 02191304433 تماس حاصل نمایید.

  1. تمام نیروهای آسانیسم احراز هویت شده اند و مدارکشان تایید شده است. علاوه بر این، در طی مدت قرارداد، عملکرد نیروها به صورت کامل توسط کارشناسان آسانیسم پیگیری خواهد شد.

 10. من با نیروهای خدماتی آشنایی ندارم میخواستم بدونم نیرو های شما می تونن تمام کارهای مربوط به سالمند را انجام بدن؟

  1. بله، کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند که با تماس با شماره سایت امکان این مشاوره برای شما فراهم است.

 11. سلام و خسته نباشید. ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. اگر کار پرستاری سالمندی که از طرف شما اعزام شد رو نپسندیدم میشه این فرد عوض بشه؟

  1. سلام . بله پرستار در ابتدا 24 تا 48 ساعت به صورت آزمایشی ( باحقوق) به انجام وظایف خواهد پرداخت و در صورت رضایت سالمند به کار خود ادامه خواهد داد. در غیر اینصورت با هماهنگی با کارشناس مربوطه، نیرو در اسرع وقت تعویض میشود.

 12. خدمات خوبی ارائه می دید دستتون درد نکنه پرستار سالمند خوب راحت پیدا نمیشه.

  1. ممنون از شما و نظر زیباتون. مرکز آسانیسم سال هاست در زمینه تامین پرستار سالمند و کودک در تهران و کرج مشغول به کار هست.

 13. مراکز زیادیو برای انتخاب پرستار برای مادر بزرگم بررسی کردم. نسبت به بقیه مراکزی که در این زمینه پرستار سالمند کار می کنن کیفیت کارتون خیلی بهتره بود. ممنونم از شما بابت زحماتتون.

 14. مادر بزرگم پاهاش عمل کرده و نباید راه بره. میخواستم براش یه پرستار بگیرم تا موقعی که کامل خوب بشه. امکانش هست برای چند ماه پرستار داشته باشه یا قرار داد شما سالیانه هستش؟

  1. وقت خوش. دوست عزیز شما می توانید برای هر مدت زمان که لازم دارید پرستار استخدام کنید. با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 15. میخواستم بابت پشتیبانی خوبتون در این مرکز برای پرستار ها از شما تشکر کنم چون شرکت های دیگه اونقدر پشتیبانی خوب ندارند

 16. مراقب سالمند در منزل میتونه کارهایی مثل تزریقات در منزل هم انجام بده چون سالمند ما نمیتونه زیاد رفت و آمد داشته باشه ؟؟

 17. سلام مراقب سالمند در منزل تهران دارید هم همزمان از دو سالمند نگهداری کنه و کار منزل هم انجام بده؟

  1. بله برای ثبت اطلاعات و مشاوره ی رایگان در این زمینه با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید یا درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 18. سلام من برای مادرم ی پرستار میخوام که فقط شیفت صبح که سرکارم از 7 صبح تا 2 بعداظهر مواظبش باشه. قبل استخدام می خوام حقوقش برای این تایم بدونم. چجوری ازش اطلاع پیدا کنم؟

  1. شما میتوانید با شماره درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگو باشد و یا فرم را پر کنید تا در اولین فرصت باهاتون تماس گرفته و سؤال هاتون پاسخ داده شود.

 19. ی خاله پیر دارم که بچه نداره. تصمیم داشتیم ببریمش خانه سالمندان ولی فکر کردیم ی پرستار برای خونه براش بگیریم. حالا میخاستم شرایط استخدام بدونم.

  1. شما می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگو.ی شما باشند و یا فرم را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و پاسخگو سؤال هایتان باشیم.

 20. آیا پدر و مادر من می توانند مراقبت های زن و مرد را به طور جداگانه در مرکز شما دریافت کنند تا برایشان ناراحتی ایجاد نشود؟

  1. بله دوست عزیز. شما می توانید هر تعداد پرستار که برای انجام کار خود نیاز دارید درخواست کنید فرم را پر کنید یا با شماره های ما تماس بگیرید.

 21. چه تضمینی وجود دارد که پرستاران سالمند شما از همه چیزهایی که در خانه نیاز دارند مراقبت کنند؟

  1. کادر حرفه ای ما با تعهد کاری و وجدان کاری خود نسبت به مشتریان احساس مسئولیت می کنند.

 22. با تشکر از شرکت عالی شما که ارائه خدمات مراقبت از سالمندان در منزل تهران را برای ما بسیار آسان کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *