پرستار کودک در زعفرانیه تهران

برخی از والدین به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری تمایل دارند برای مراقبت از فرزندان خود پرستار بچه استخدام کنند. در این میان علم روانشناسی نشان داده است که رفتار و عملکرد پرستاران کودکان تأثیر زیادی بر رشد جسمی و روانی کودکان دارد بنابراین بسیار مهم است که یک مؤسسه قابل اعتماد پیدا کنید که کارکنان آن تجربه داشته باشند.

خدمات پرستاری کودک در زعفرانیه تهران بهترین پرستار کودک را به منزل متقاضی در این منطقه اعزام می‌کند شما می‌توانید به راحتی و با اطمینان خاطر یک پرستار کودک متعهد و با تجربه را به خانه خود بیاورید تا دغدغه نگهداری از فرزندتان را نداشته باشید.

کافی است با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار کودک زعفرانیه
پرستاری از کودک زعفرانیه
برای ثبت خدمات پرستار کودک در زعفرانیه فرم را پر کنید

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسمم یک پلتفرم شرکت خدمات پرستاری است که خدمات مختلفی مانند مراقبت از نوزاد در منزل را ارائه می دهد.

اگر مهارت و تعهد نگهداری از کودک برای شما بسیار مهم است استخدام پرستار کودک از طریق آسانیسم یک حرکت هوشمندانه خواهد بود شک نکنید که ما در همه شرایط چه قبل و چه بعد از استخدام پرستار در کنار شما خواهیم بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل زعفرانیه

امروزه والدین شاغل در منطقه زعفرانیه بسیار هستند و نمی توانند وقت کافی را با فرزندان خود بگذرانند حتی بسیاری از مادران خانه نشین به کمک در انجام کارهای خانه و مراقبت از کودکان نیاز دارند اینجاست که نگهداری از کودک در منزل زعفرانیه اهمیت پیدا می کند.

ویژگی های پرستار کودک در زعفرانیه

پرستار کودک باید بتواند با فرزند شما بازی کند و او را سرگرم نگه دارد لبخند به لب داشته باشد و با لحن و صدای ملایم و دوستانه با او صحبت کند. (پرستار کودک به هیچ عنوان مجاز به خشونت چه از نوع کلامی که شامل بی احترامی یا فریاد زدن سر کودک و چه از نوع فیزیکی و تنبیه بدنی نمیباشد. شرکت ارائه دهنده خدمات پرستاری کودک در وهله‌ی اول تضمین کننده این موضوع میباشد ولی والدین کودک نیز باید توجه و دقت عمل کافی برای بررسی عملکرد و ارتباط پرستار با کودک رو بجا بیاورند)

کودک را تمیز و مرتب نگه دارد که خود شامل مواردی مانند تعویض پوشک، تعویض و شستشوی لباس، مرتب کردن اتاق کودک و …

آگاهی کامل به شرایط پزشکی کودک و مسلط به کمک های اورژانسی و اولیه باشد.

پرستار کودک موظف است در طول شیفت پرستاری با والدین کودک در صورت لزوم در ارتباط باشد و دسترسی به او برای والدین میسر باشد.

قیمت پرستار کودک در زعفرانیه

مراقب افراد سودجو باشید که با نام پرستار وارد منزل شما می‌شوند زیرا این افراد بدون هیچ قاعده و وظیفه‌ای وارد این حرفه بسیار حساس شده‌اند. استخدام پرستاری که هیچ آموزشی در این زمینه ندیده می‌تواند برای همه مخصوصاً کودک و خانواده و جامعه بسیار مضر باشد زیرا جامعه از هر نظر فرزندانی سالم از نظر جسمی و روحی می‌خواهد.

لطفاً توجه داشته باشید که قیمت پرستار کودک منوط به تأیید سازمان دولتی است و هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی‌شود. پرستاران کودک در زعفرانیه همواره در صدد جلب رضایت کارفرمایان خود بوده‌اند و مهمتر از آن والدین باید از پرستار کودک خود راضی باشند.

استخدام پرستار کودک زعفرانیه

با استخدام پرستاری دلسوز و مهربان و از همه مهمتر مسئولیت‌پذیر و مجرب به منطقه زعفرانیه آرامش را به خود و فرزندان دلبندتان هدیه کنید.

برای دریافت قیمت پرستار نوزاد در منزل تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اشتباهات رایج پرستاران در زمان استخدام

پرستار کودک نباید کارهای روزمره و مشکلات خانه را از شما پنهان کند وقتی از سرکار به خانه می‌آیید باید از او بپرسید که روز خود را چگونه گذرانده و اوقات فراغت خود را چگونه طی می‌کند در این زمان کودک و پرستار باید در مورد آن صحبت کنند اگر متوجه شدید که از این کار دوری می‌کند و اجازه نمی‌دهد کودک شما هم حرف بزند و مدام وسط حرفش می‌پرد نشانه آن است که باید بیشتر مراقبش باشید.

پرستار باید حواسش به کودک باشد و در تمام ساعات روز حتی در زمان بازی و استراحت بر او نظارت داشته باشد.

اگر متوجه شدید که انتظارات شما را برآورده نمی‌کند نشانه خوبی نیست. پرستار کودکی که استخدام کرده اید باید هرچه شما می‌گویید چه از نظر تغذیه و چه از نظر تحصیلی، رعایت کند حتی اگر تحصیلات بیشتری دارد و فکر می‌کند بیشتر از شما می‌داند نباید با اصولی که شما مدنظرتان است مخالفت کند.

اگر از فرزندتان انتقاد می‌کند، باید یک جلسه مشترک داشته باشید و مشکلات را مطرح کنید باید راه‌حل نهایی را اعلام کنید اگر فرزند شما نیاز به اصلاح رفتار دارد حتماً پیش بروید و از روش‌های خود استفاده کنید. پرستار حق ندارد در صورت مشاهده رفتاری از کودک که دوست ندارد مدام از او انتقاد کند.

پرستاران اطفال مرکز ما در منطقه زعفرانیه تهران کلیه تأییدیه‌های مربوط به مؤسسات را دریافت کرده‌اند و از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار هستند.

برای درخواست پرستار کودک در تهران با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا بعد از دریافت مشاوره رایگان، بهترین پرستار کودک را به منزل شما اعزام کنند.

دسترسی سریع

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط استخدام پرستار بچه در منزل است همانطور که می دانید پرستار بچه باید بخشی از روز یا حتی 24 ساعت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید به دقت ارزیابی شود و از فیلترهای زیادی عبور کند تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیال راحت فرزندتان را ترک کنید.

نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد پس به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت مستمر نظارت داشته باشد و مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات ما باعث شده است که درصد زیادی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را با خانواده و دوستان خود معرفی کنند چیزی که ما به آن افتخار می کنیم.

آقای سیفیخدمات درخواستی: کودکیار در زعفرانیه
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد. من از کودکیاری که برای پسرم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم.
خانم بخشندهخدمات دریافتی: پرستاری از نوزاد
Read More
من برای نوزادم یه مادریاراستخدام کردم که خیلی توی امور نوزاد حرفه ای هست
آقای توکلیخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
برای من خیلی سخت بود که یه پرستاری که نمیشناسم رو بیارم خونه اما این شرکت به ما اطمینان خاطر دادن که ضمانت پرستاراشون رو میکنن

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

8 پاسخ

  1. کودک خردسالی دارم که به خاطر شرایط کاری نمی تونم کنارش باشم. یه پرستار میخوام که از 8 صبح تا 5 عصر ازش نگهداری کنه.

    1. لطفا با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای پیدا کردن پرستار مناسب به شما کمک کنند.

  2. پرستارای مرکز شما می تونن به کودک مریض خدمات ارائه بدن؟ حالش خوب نیست و یه پرستار حرفه ای که به کارهای تزریقات و پرستاری مسلط باید باشه.

    1. بله. آسانیسم پرستاران آموزش دیده و با تجربه را برای مراقبت از نوزاد شما در اسرع وقت می فرستد.

  3. هزینه پرستاری از یک کودک بیمار که به اوتیسم مبتلاست در زعفرانیه چقدر است

    1. سلام باید ساعت کاری، سابقه بیمار و شرح وظایف پرستار گفته شود تا هزینه پرستار محاسبه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *