پرستار کودک در اختیاریه تهران

افزایش آمارها برای تقاضا و استخدام پرستار کودک در منزل حاکی از این است که تعداد مهدهای کودک برای نگهداری از کودکان در تهران افزایش‌یافته است، پس می توان نتیجه گرفت که در شرایط فعلی کشور تعداد مادران شاغل در تهران زیاد است. مادران ترجیح می‌دهند به جای رهاکردن فرزندشان در مهدکودک، یک پرستار حرفه‌ای در خانه استخدام کنند.

با این کار کودکان می‌توانند در هر ساعتی که والدین آن‌ها در سرکار هستند در خانه بمانند. حساسیت مراقبت از کودک در منزل بسیار بالاست و دانستن ویژگی‌های یک پرستار خوب مهم است. رعایت‌ نکردن اصول صحیح در استخدام پرستار کودک در تهران می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری در آینده کودک شما داشته باشد.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل اختیاریه

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

استخدام پرستار کودک در اختیاریه تهران

پرستار کودک فردی است که دانش تخصصی در زمینه مراقبت از کودکان دارد و تمام آموزش‌های اختصاصی مراقبت و درمان کودکان را گذرانده است. از آنجایی که یک پرستار باید در خانه از فرزند شما مراقبت کند، باید فردی قابل اعتماد، حرفه‌ای، مهربان و صبور برای این کار باشد.

اساساً دو راه برای استخدام پرستار کودک در اختیاریه تهران وجود دارد. اولین راه جذب، معرفی دوستان و آشنایان، تبلیغات و … است. در واقع شما یک پرستار بچه را به صورت خصوصی استخدام می‌کنید. یکی دیگر از راه‌های استخدام پرستار کودک از مراکز معتبر است. در بین این دو مورد اکثر خانواده‌ها سعی می‌کنند راه دوم را انتخاب کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

هنگامی که مراقبان از کودکان بزرگتر نگهداری می‌کنند، باید مهارت‌های اجتماعی، خواندن و نوشتن را نیز به آن‌ها بیاموزند. همچنین باید آن‌ها را برای تفریح بیرون ببرند و این کار منوط به اجازه والدین کودک است. یک پرستار بچه همچنين می‌تواند در نگهداری نوزاد تازه متولد شده به مادر کمک می‌کند.

مزیت‌های استفاده از پرستار کودک در اختیاریه تهران

کودکان در محیط‌های عجیب‌ و غریب و خارجی احساس خوبی ندارند، اما این نگرانی را می‌توان با استخدام پرستار کودک در خانه برطرف کرد.

استخدام پرستار کودک در تهران به این معنی است که شما لازم نیست نگران بردن فرزندتان به مدرسه سروقت باشید. زیرا پرستاران این کار را به موقع انجام داده و سر وقت او را به خانه برمی‌گردانند.

بسیاری از خانواده‌ها برای صرفه‌جویی در وقت و سفر، فرزندان خود را به کلاس‌هایی می‌فرستند که دوست ندارند. با استخدام پرستار کودک در تهران به راحتی می‌توانند کار خود را مدیریت کنند و کودک از فعالیت‌ها و سرگرمی‌های مورد علاقه خود در خانه لذت ببرد.

تغییر ساعت کاری پرستار و انعطاف‌پذیری او نیز کمک بزرگی به خانواده‌ها می‌کند. مثلاً وقتی با نوزادتان به جایی می‌روید، ترتیبی بدهید که یک پرستار شما را همراهی کند تا با کمک او بتوانید در موقعیت‌های حساس، کودک را بهتر مدیریت کنید.

پرستار کودک در اختیاریه تهران

وظایف پرستار کودک در اختیاریه تهران

نوزاد تازه متولد شده نسبت به سایر نوزادان به مراقبت ویژه بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این، صرف‌ نظر از تفاوت‌های بین فرزندان، باید به هر کودک خدمات و برنامه‌های ویژه و منحصر به‌ فردی که متناسب با نیاز خانواده است، ارائه شود. کودکان مبتلا به مشکلات و بیماری‌های جسمی از خدمات تغذیه، بهداشت، جسم و روان و مراقبت‌های ویژه در موارد خاص برخوردار می‌شوند.

برای رشد و سلامت کودکان، پرستاران باید کودکان را به موقع تغذیه کنند، شرایطی را برای فعالیت‌ها و بازی‌های کودکان ایجاد کنند، کودکان را از حوادث و اتفاق‌های اطراف محافظت کنند.

پرستار کودک مسئولیت مراقبت از نوزاد و کودک را بر عهده دارد و وظایف زیر را برای او انجام می‌دهد:

  • زمان حمام می‌تواند یک زمان سرگرم کننده برای نوزاد و پرستار باشد، ایمنی را در این زمان رعایت کنید.
  • همیشه قبل از حمام کردن نوزاد، دمای آب را روی پوست دست خود بررسی کنید. پوست نوزادان و کودکان بسیار حساس است، بنابراین لازم است قبل از استفاده دمای آب کنترل شود.
  • از پرستار انتظار می‌رود که برای کودک غذا آماده کند. زمانی که کودک به برخی غذاها حساسیت دارد، این یک چالش بزرگ می‌شود. از والدین در مورد عادات غذایی و حساسیت‌های فرزندشان بپرسید و لیستی از غذاهای مورد علاقه او تهیه کنید.
  • ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که کودکتان خسته، ناراحت یا عصبانی باشد و گریه کند. شما باید بدانید که چگونه با چنین شرایطی کنار بیایید. بهترین راه این است که به احساسات کودک توجه کنید، به او اطمینان دهید که درکش می‌کنید و سعی نمایید با یک اسباب بازی یا یک داستان جالب توجه او را پرت کرده و شادش کنید.
  • نوزادان نمی‌توانند زمان کثیف شدن پوشک خود را به ما بگویند، بنابراین باید به طور مرتب از آن‌ها مراقبت کرد و در اسرع وقت تعویض شود. تمام وسایل را از قبل آماده کنید و اگر برای تمیز کردن نوزاد او را روی تخت خوابش می‌گذارید خیلی مواظب باشید، زیرا احتمال افتادن نوزاد زیاد است.

دسترسی سریع

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *