پرستار کودک در قیطریه تهران

پرستار باید تجربه و تخصص کافی در امر نگهداری از کودک داشته باشد تا به غیر از پرستاری بتواند به فرزند شما در آموزش‌هایی مانند بستن بند کفش، توالت رفتن و … نیز کمک کند. او همچنین می‌تواند مهارت‌ها و تجربیات لازم مانند تدریس را هم در برنامه خود قرار دهد. پرستار کودک شخصی است که از فرزند دلبند شما مراقبت می‌کند؛ زیرا برخی از والدین به دلیل کار سنگین یا دلایل دیگر قادر به مراقبت از کودک خود در ساعات خاصی از شبانه روز نیستند و نیاز به استخدام پرستار کودک پیدا می‌کنند.

اگر ساکن منطقه قیطریه تهران هستید و نیاز به پرستار کودک ساعتی و یا روزانه دارید، می‌توانید پرستار کودک استخدام کنید و مطمئن باشید که از فرزند دلبندتان مراقبت می‌شود. پرستار کودک باید از نظر روحی و جسمی آماده باشد و با روحیه کودک هماهنگ شود. اگر کودک شما شب ادراری یا اضطراب، استرس یا پرخاشگری زیاد دارد باید در انتخاب پرستار برای چنین کودکانی دقت کنید.

کارشناسان ما در آسانیسم آماده پاسخگویی به شما می‌باشند، فقط کافی است تماس بگیرید.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم شرکت پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل قیطریه

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

موسسه خدمات پرستاری در قیطریه تهران

مرکز ما با توجه به نیاز شما و روحیه فرزندتان پرستار کودک را به خانه شما می‌فرستد. در صورتی که از پرستار کودک خود راضی نباشید، می‌توانید به پشتیبانان آسانیسم اطلاع دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرستار را تعویض کنند.

پرستار کودک ابتدا 24 ساعت برای شما به صورت آزمایشی کار می‌کند و در صورتی که رضایت داشته باشید قرارداد خواهید بست. روند تعویض پرستار تا زمان جلب رضایت شما ادامه خواهد داشت تا پرستار کودک مورد نظر خود را پیدا کنید.

همچنین پشتیبانان آسانیسم در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما می‌باشند.

تربیت کودک نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت فرزند دلبندتان دارد و همچنین باید در انتخاب پرستار برای فرزندانتان حساس باشید؛ زیرا کودک در مرحله‌ای از زندگی است که می‌تواند از پرستار به عنوان الگوی خود استفاده کند.

پرستاران کودک آموزش‌دیده و مجرب ما در منطقه قیطریه تهران می‌توانند به شما در مراقبت از فرزندان دلبندتان در منزل یا بیمارستان کمک کنند.

مزایای استخدام پرستار کودک در قیطریه تهران

 • آرامش برای والدین در ساعات کاری
 • ایجاد اوقات فراغت برای والدین
 • افزايش توانایی تمرکز مادر در زمان کار یا تحصیل 
 • تضمین آموزش اولیه کودک 
 • مراقبت از کودکان چند قلو 
 • پرستاری از کودکان دارای بیماری‌های خاص مانند اوتیسم 
 • کمک به مادر کودک در انجام کارهای خانه
 • کمک به تربیت فرزند
 • آموزش‌های مختلف ورزشی و درسی
 • انجام بازی‌های آموزشی 
 • تمرین و انجام تکالیف درسی با کودک

پرستار کودک در منزل قیطریه تهران

زمان فعالیت پرستار کودک در قیطریه تهران

مدت حضور پرستار در منزل به شرایط شما و فرزندتان بستگی دارد. در برخی موارد کودک فقط در ساعات خاصی نیاز به پرستار دارد، مثلاً در حین کار، در شیفت کاری، در زمان امتحانات مادری که مشغول به تحصیل است و … که در این موارد می‌توان از پرستار ساعتی یا روزانه استفاده کرد.

اما در مواردی هم پیش می‌آید که کودک به خاطر بیماری یا معلولیت به پرستار و مراقبت در تمام شبانه روز نیاز دارد. در چنین شرایطی پرستار باید 24 ساعته در منزل حضور داشته باشد. در برخی موارد، مادران فقط در مواقعی که کودک بیمار است یا به دلیل بی قراری شبانه کودک به یک فرد واجد شرایط نیاز دارند تا به آنها کمک کند. در چنین شرایطی پرستار باید شب‌ها در منزل کودک حضور داشته باشد.

وظایف پرستار کودک در قیطریه تهران

پرستار کودک در غیاب والدین مسئول است. مراقبت از کودک یک بحث جدی است. پرستار کودک باید برای تربیت فرزند شما آموزش‌های لازم را از قبل ببیند. روش‌های سنتی همیشه کار نمی‌کنند. علاوه بر این باید سابقه عملی تربیت کودک را در پرونده پرستار قبل استخدام او بررسی کنید.

برخی از والدین پس از استخدام پرستار فکر می‌کنند حالا می‌توانند از او در کارهایی مانند آشپزی، خرید خانه، نظافت خانه و… هم با همان حقوق اولیه کمک بگیرند در صورتی که این کار اصلاً قانونی و صحیح نیست. به یاد داشته باشید که مسئولیت اصلی پرستار مراقبت از کودک شما است. اگر پرستار می‌خواهد کارهای دیگری را برای شما انجام دهد، ممکن است نتواند از فرزند شما به نحو احسن مراقبت کند. پس نتایج چنین درخواست‌هایی از پرستار مستقیماً بر سلامت و شخصیت فرزند شما تأثیر می‌گذارد.

هزینه پرستار شبانه روزی کودک در قیطریه تهران

هزینه یک پرستار تمام وقت با هزینه روزانه و هزینه پرستار پاره وقت متفاوت است. همچنین بیمار یا سالم بودن کودک و نوع بیماری بر میزان دستمزد تأثیر زیادی دارد که با تعیین هر موقعیت هزینه نیز تغییر می‌کند. اما لازم نیست نگران باشید؛ زیرا با هزینه‌ای که می‌پردازید خدمات بسیار مهمی برای فرزندتان دریافت خواهید کرد.

برای دریافت قیمت استخدام پرستار کودک در تهران با کارشناسان ما در آسانیسم ارتباط بگیرید.

Table of Contents

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ

 1. خانمی هستم که اولین دوره بارداری را پشت سر میزارم و دکتر گفته نباید زیاد کار کنم. امکانش هست از الان یه پرستار کودک استخدام کنم که بعد هم توی نگهداری فرزندم کمکم کنه؟

  1. بله شما می توانید در هر زمان که لازم میدانید و به هر میزان ساعت و روز که نیاز دارید پرستار در اختیار داشته باشید.

 2. سلام میخواستم از سایت خوبتون تشکر کنم که همه اطلاعات مورد نیاز مادر ها را به صورت واضح و کامل بیان کردند.

  1. سلام ممنون از پیامتون. همه تلاش ما کمک به شما برای رسیدن به آرامش در کنار خانواده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *