پرستار کودک در اوین تهران

فردی که عاشق کودکان و نوزادان است، فرد مناسبی برای کار پرستاری است. یک پرستار بچه خوب باید عاشق مراقبت از بچه‌ها باشد. آن‌ها می‌توانند به خوبی با والدین کودک ارتباط برقرار کنند؛ مثلاً پرستار نوزاد باید به موقع به نوزاد شیر بدهد، پوشک او را عوض کند و به کودک کمک کند خوب بخوابد. مراقبت از کودک 5 ساله علاوه بر غذا دادن، تعویض لباس و خواب، بازی با کودک، پیاده‌روی و آموزش به کودک نیز نیاز دارد.

ویژگی‌های خوبی مانند مهربانی، صبر، پشتکار و شوخ طبعی به موفقیت یک پرستار کمک می‌کند. پرستار بچه باید خلاق باشد تا فعالیت‌های سرگرم کننده و جالب برای بچه‌ها برنامه ریزی کند. پرستار بچه نیازی به داشتن شرایط خاصی ندارد.

نیاز به نگهداری از کودک در منزل در تهران می‌تواند ساعت خاصی در شبانه روز و یا 24 ساعته باشد. در برخی موارد ممکن است پرستار در کنار اعضای خانواده کودک مواظب او باشد.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل اوین

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

مزیت استخدام پرستار کودک در اوین تهران

برای داشتن رابطه خوب کودک و پرستار در منزل، مادران باید نکات زیر را به دقت توجه کنند:

 • سعی کنید به موقع و در ساعتی که با پرستار مشخص کردید در منزل حاضر شده و فرزندتان را تحویل بگیرید. اگر بنا به دلایلی موفق نشدید حتما از قبل با پرستار هماهنگ شوید.
 • اگر کودک شما در زمان مشخصی باید غذا بخورد حتماً این موضوع را با پرستار کودک در میان بگذارید.
 • شماره تماس خود را به کودک خود یاد دهید تا در مواقع ضروری بتواند با شما در ارتباط باشد.
 • اطمینان حاصل کنید که پرستاری که استخدام می‌کنید به طور مرتب و منظم به کارهای کودک شما رسیدگی می‌کند.
 • در مورد اخلاق و عادات خاص فرزندتان با پرستار صحبت کنید. مثلاً بچه من خوب غذا نمی‌خورد، به اندازه کافی نمی‌خوابد، گاهی شیطون است، وقتی بیرون می‌رود ممکن است با دیدن فلان چیز بهانه بگیرد و در مواقعی که ناراحت است نیاز به توجه بیشتری دارد و…
 • ایجاد رابطه دوستانه با پرستار کودک به شما کمک می‌کند تا از کیفیت و خدمات بهتری در تربیت و آموزش فرزندتان برخوردار شوید.

استخدام پرستار کودک در اوین تهران از مرکز خدمات پرستاری

افرادی که از عواقب ناگوار استخدام پرستار خصوصی از طریق مراکز نامعتبر اطلاع دارند یا تجربه دارند می‌دانند که استخدام یک پرستار کار آسانی نیست و نباید به هر فردی اعتماد کرد. برای جلوگیری از عواقب ناگوار گزینش اشتباه افراد بهتر است به مراکز پرستاری معتبر مراجعه کنیم. بدون شک استخدام پرستار از مراکز خصوصی معتبر مزیت و خوبی‌هایی دارد که می‌توان اینگونه بیان کرد:

 • اخذ تعهد معتبر از مرکز 
 • آگاهی در مورد سابقه پرستار 
 • نظارت کامل بر روی روند کار پرستار از طرف مراکز 
 • در دسترس بودن مراکز برای پاسخگویی در همه شبانه روز در صورت بروز مشکل
 • نوشته شدن قرارداد معتبر و اصولی 
 • افزایش آگاهی خانواده‌ها در مورد مهارت‌ها و ویژگی‌های پرستار 
 • ارائه مدارک شخصی معتبر شامل گواهی پایان دوره، عدم مصرف مواد مخدر و …

پرستار کودک در اوین تهران

مدرک تحصیلی پرستار کودک در اوین تهران

کسانی که علاقه‌مند به ورود به این حرفه هستند باید در رشته‌هایی مانند مراقبت از کودک، کودکیاری و روانشناسی تحصیل کنند. در جامعه امروزی والدین و بسیاری از مراکز پرستاری وجود دانش کافی در این زمینه را امری عادی و ضروری می‌دانند. البته همه پرستاران در این زمینه نیازی به درنظرگرفتن الزامات آموزشی ندارند و برخی از والدین تجربه کاری را بیشتر ملاک استخدام قرار می‌دهند.

فرصت های شغلی برای پرستار کودک در اوین تهران

پرستار کودک می‌تواند در مراکز دولتی و خصوصی از جمله مهدکودک‌ها، منازل، پیش دبستانی‌ها، پرورشگاه‌ها و سایر مراکز مرتبط با کودک کار کنند. پرستاران نوزاد در این حرفه با مشکلاتی از جمله نادیده گرفتن نقش تاثیرگذار آن‌ها در زمان نگهداری کودک و کارگر انگاشتن آن‌ها مواجه هستند. آمار دقیق‌تری از فرصت‌های شغلی در این حرفه در ایران وجود ندارد، اما با توجه به افزایش نرخ مادران شاغل در ایران، بازار کار مناسبی برای پرستاران پیش بینی شده است.

حقوق پرستار کودک در اوین تهران

در ایران آمار دقیقی از ارزش درآمدی این حرفه در دسترس نیست، اما حقوق پرستاران کودک در منزل بر اساس معیارهایی که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم تعیین می‌شود:

 • سطح تحصیلات پرستار
 • تعداد ساعات کار در روز 
 • سوابق کاری و میزان تجربه پرستار 
 • وظایف پرستار کودک در منزل

دسترسی سریع

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *