پرستار کودک در دربند تهران

همان‌طور که می‌دانیم کودکان به مراقبت بیشتری نیاز دارند. در دنیای فعلی و شرایط امروزی، خانواده‌ها مشغله های کاری بسیاری دارند و به واسطه اشتغال والدین، لازم است که آن‌ها در طول روز ساعات زیادی را در بیرون از خانه باشند و به خاطر همین برای جبران ساعت‌های نبود خود، از یک پرستار کودک کمک گرفته و فرزند خود را برای نگهداری به او می‌سپارند. پرستار کودک شخصی است که دارای توانایی‌های جسمی و روحی لازم برای نگهداری از کودک می‌باشد. در این زمینه مهارت داشته و آموزش‌های لازم را کسب کرده است. نحوه رفتار کردن با کودک را می‌داند و شخصی مسئولیت پذیر و مطمئن می‌باشد.

این که پرستار کودک چه وظایفی دارد و به چه میزان حقوق دریافت می‌کند بستگی به شرایط سنی و سلامت کودک و میزان ساعات کاری او دارد. هم چنین پرستار موظف است طبق آن چه والدین از او می‌خواهند فعالیت‌های خود را انجام دهند. باید به یاد داشته باشیم که هر فردی برای مراقبت از کودکان مناسب نیست. پرستار کودک باید علاوه بر دانش و تجربه کاری، دارای شخصیت مثبت و سالمی باشد و بتواند با صبوری و صمیمیت با کودک رفتار کرده و تمامی جوانب نگهداری و تربیت کودک برایش مهم باشد.

اگر شما در منطقه در بند تهران به دنبال استخدام یک پرستار کودک قابل اعتماد و با تجربه هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل دربند

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

استخدام کردن پرستار کودک در دربند تهران

اگر شما نیز در منطقه دربند تهران زندگی می‌کنید و در منزل برای مراقبت از فرزندتان به پرستار کودک نیاز دارید و ترجیح می‌دهید به جای فرستادن کودک خود به مهد کودک، در منزل از فرزندتان نگهداری شود، می‌توانید با مراجعه به مراکزی که در زمینه استخدام پرستار کودک فعالیت می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در میان چندین گزینه، بهترین انتخاب را با توجه به نیاز و اولویت‌های خود داشته باشید.

شرکت‌ها و مراکز استخدام پرستار کودک در دربند تهران با در نظر داشتن تمامی شرایط لازم برای یک پرستار از نظر مطمئن بودن، تجربه کاری، صحت و سلامت جسم و عقل، خود را در برابر شما و فرزند عزیزتان متعهد دانسته و تمام سعی خود را دارند که بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

هزینه های استخدام پرستار کودک در منزل در دربند تهران

این که هزینه استخدام یک پرستار کودک چقدر است به عواملی مختلفی از جمله خدماتی که از پرستار انتظار می‌رود انجام دهد و تعداد ساعاتی که نیاز به حضور او می‌باشد بستگی دارد.

شرایط کودک از نظر سلامت جسمی و ذهنی یا به عبارت دیگر سالم یا بیمار بودن او و این که کودک دارای شرایط خاصی می‌باشد یا خیر، این که خانواده مایل است پرستار به صورت شبانه روزی، فقط روزانه و یا به صورت مقطعی در یک ایام خاص حضور داشته باشد، آیا پرستار وظایف دیگری غیر از نگهداری کودک داشته باشد یا نه و … از جمله مواردی است که در تعیین هزینه‌های استخدام پرستار کودک تأثیر گذار است. زمانی که شما از طریق شرکت‌ها یا مراکز نسبت به استخدام پرستار اقدام می‌کنید تمامی این شرایط در نظر گرفته شده و تعرفه مرسوم به شما اعلام می‌شود.

معمولاً هزینه استخدام پرستار به صورت شبانه روزی و در شرایطی که کودک دارای شرایط خاصی است بیشتر بوده و نسبت به وظایفی که پرستار موظف به انجام آن‌ها می‌باشد و این که چه روزهایی می‌تواند به مرخصی برود باید با خانواده توافق نماید.

پرستار کودک در دربند تهران

زمان فعالیت و کار پرستار کودک در منزل به چه صورت است؟

آن چیزی که در تعیین زمان حضور پرستار در منزل تأثیر گذار است به خواست خانواده‌ها و نیاز آن‌ها و شرایط خود و کودکشان بستگی دارد. گاهی اوقات خانواده‌ها نیاز دارند که پرستار به صورت شبانه روزی حضور داشته باشد. در این مواقع معمولاً پرستار هر چند وقت یک بار، برای مثال در هر هفته یک روز می‌تواند به مرخصی برود.

در حالتی که والدین بخواهند تنها در زمانی که حضور ندارند، پرستار از کودکشان مراقبت کند، پرستار به صورت روزانه و تنها در همان ساعات تعیین شده در منزل حضور می‌یابد و از کودک نگهداری می‌کند.

در حالت بعدی، در شرایط خاص مانند زمانی که کودک بیمار است یا این که والدین دارای مشکل خاصی هستند و نیاز به کمک دارند پرستار به صورت مقطعی، این وظیفه را قبول می‌کند.

برای درخواست پرستار کودک در منزل تهران با آسانیسم تماس بگیرید.

Table of Contents

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.