پرستار کودک در اقدسیه تهران

پرستاران کودک افرادی هستند که دانش لازم برای مراقبت از کودک را دارند و تمامی آموزش‌های مربوط به مراقبت و آموزش آن‌ها را به خوبی فرا گرفته‌اند. محل کار پرستار خانه کودک است پس باید قابل اعتماد، شایسته، مهربان و صبور باشد.

شما والدین گرامی می‌توانید از دو روش برای کودک خود پرستار استخدام کنید. روش اول جذب نیرو از طریق معرفی دوستان و آشنایان، درج آگهی در روزنامه و … است؛ البته این روش کار زیاد مطمئنی نیست و اصلا توصیه نمی‌شود چون قرار است شما کودک خود و خانه‌تان را در اختیار فردی بگذارید که هیچ آگاهی نسبت به او ندارید. در واقع شما پرستار را شخصاً برای مراقبت از فرزند خود گزینش کرده‌اید. راه دوم که بدون شک مطمئن‌ترین روش به حساب می‌آید؛ استخدام پرستار کودک از طریق مراکز معتبر است. در این روش دیگر شما مطمئن هستید که فرد مورد نظر از طریق مراکز معتبر گزینش شده و قبل از استخدام همه مراحل قانونی کار به دقت بررسی شده است.

پرستاران کودک در اقدسیه تهران مرکز آسانیسم همه تلاش خود را برای ارائه بهتر خدمات به شما خانواده‌های عزیز به کار می‌برند. این مرکز با به ‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده همیشه توانسته والدین عزیز را در این راه به خوبی حمایت کند.

برای درخواست پرستار کودک در منزل با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل اقدسیه

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

وظایف پرستار کودک در اقدسیه تهران

کودکان در سنین پایین نسبت به سایر گروه‌های سنی به توجه بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل آغاز شکل‌گیری شخصیت کودک در این سن است. به دلیل حساسیت این دوره از زندگی کودک، استخدام پرستار کودک در منزل کار بسیار حساسی است.

از وظایف پرستار کودک در اقدسیه تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعویض لباس کودک 
  • غذا دادن به کودک 
  • تعویض پوشک نوزاد 
  • استحمام کودک
  • بازی همراه با خلاقیت 
  • خواندن کتاب برای کودک 
  • آموزش دروس مهدکودک یا پیش دبستانی 
  • آموزش مهارت‌های اجتماعی 
  • ارائه گزارش رفتار و کار کودکان به والدین 
  • مراقبت فیزیکی از کودک

مزايای استخدام پرستار کودک در اقدسیه تهران

با استخدام یک پرستار دلسوز و قابل اعتماد می‌توانید از بهترین روش‌ها برای حل این مشکل از طریق آموزش، ثبات و رشد رفتار کودک استفاده کنید. گرچه رابطه پرستار و خانواده خوب است، اما پرستار به کودک می‌آموزد که مطابق با نیازهای خانواده رفتار کند. علاوه بر این، داشتن یک پرستار ماهر و با تجربه استرس شما را در مراقبت از کودکتان کاهش می‌دهد.

اگر یک پرستار جوان و فعال وجود داشته باشد، کودک تحت ‌تأثیر قرار می‌گیرد و سرحال و فعال می‌شود. همچنین مراقبت از کودک در منزل باعث آرامش روحی و روانی او شده تا بتواند در آسایش خانه و به دور از مشکلات اجتماعی که در مهدکودک به وجود می‌آید رشد کند.

یکی از مزایای نگهداری از کودک داشتن پرستار در منزل است. گاهی اوقات اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد که باعث سردرگمی می‌شود، اما می‌توانید ساعات کاری پرستار را تغییر دهید یا به جای آن از پرستار دیگری استفاده کنید.

پرستار کودک در اقدسیه تهران

شرایط استخدام پرستار کودک در اقدسیه تهران

استخدام یک پرستار کودک در خانه مستلزم این است که با تحقیقات دقیق و کامل، فردی را استخدام کنید که به خوبی آموزش دیده، با تجربه، بسیار متعهد به کودک شما باشد. با توجه به اهمیت این موضوع که یکی از مراحل مهم در شکل‌گیری شخصیت کودک است، باید بهترین انتخاب را برای اطمینان از سلامت روان کودک در آینده داشته باشید.

برای تعیین پرستار مناسب، خانواده‌ها باید ویژگی‌های پرستار و خدماتی را که قرار است ارائه شود به مشاور انتخاب پرستار اطلاع دهند تا بتوانند بر اساس شرایط فرد بهترین انتخاب را تعیین و اقدام کنند.

پس از بررسی مزایا و شرایط، قراردادی بین خانواده کودک و پرستار منعقد می‌شود که هر دو طرف ملزم به پایبندی به این قرارداد هستند.

هزینه پرستار کودک در اقدسیه تهران

هزینه استخدام پرستار با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است. عواملی مانند ساعت کاری پرستار «24 ساعت، پاره وقت، روزانه و …»، میزان خدمات، میزان تحصیلات، مسافت خانه کودک تا خانه پرستار و… در هزینه‌ای که طبق تعرفه از سوی مراکز اعلام می‌شود، تأثیرگذار است. علاوه بر این، عوامل مؤثری نیز وجود دارد؛ مانند اینکه آیا کودک سالم است، بیمار است یا شرایط خاصی دارد.

لازم به ذکر است که هزینه استخدام پرستار تمام وقت بیشتر از سایر انواع است؛ زیرا فرد به صورت تمام وقت در منزل حضور دارد و هزینه غذا و سایر امکانات به عهده خانواده است. همچنین یک روز تعطیل در هفته برای پرستار 24 ساعته در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از شرایط و هزینه‌های پرستار کودک در منزل تهران می‌توانید با كارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

Table of Contents

نگهداری و مراقبت از کودک با پرستار کودک

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح کشور همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی را پوشش می دهد پس از ثبت درخواستتان برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا بتوانید با توجه به نیاز کودکتان و همچنین محل زندگیتان نزدیک ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر به پرستار کودک در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.