پرستار خصوصی سالمند در منزل

همه میخواهیم سالخوردگان عزیزمان تا جای ممکن در خانه های خود بمانند و تمام تلاشمان را میکنیم تا در همه امور این اتفاق بیافتد اما با توجه به شرایط جسمانی و روانی برخی از سالمندان و همچنین زندگی پر مشغله امروزی، ممکن است زمانی فرا برسد که برای مراقبت بهتر از عزیزانمان نیاز به کمک داشته باشیم.

در چنین شرایطی استخدام پرستار خصوصی سالمند در منزل می‌تواند راه حل خوبی برای شما و سالمندتان باشد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم متشکل از تیم پرستاران خصوصی سالمند حرفه‌ای و دلسوزی است که تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خدمات مراقبتی و پرستاری را در زمان سلامتی و بیماری سالمندتان به او ارائه دهند.

پرستار خصوصی سالمند
پرستار خصوصی سالمند در منزل

مزایای حضور پرستار خصوصی سالمند در منزل

حضور پرستار خصوصی برای سالمند مزایای زیادی برای شما و عزیز سالمندتان از نظر امنیت و سلامت روحی و روانی دارد که در ادامه برخی از این مزایا را معرفی می‌کنیم:

بهبود زندگی اجتماعی سالمند با پرستار خصوصی

هنگامی که سالمندان بازنشسته می‌شوند یا همسر خود را از دست می‌دهند احساس انزوا و افسردگی می‌کنند. با استخدام پرستار خصوصی سالمند در منزل، آن‌ها یک همراه برای صحبت خواهند داشت؛ بنابراین زمانی که از والدینتان دور هستید لازم نیست نگران این باشید که آن‌ها احساس تنهایی یا انزوا کنند زیرا پرستار سالمند در منزل تهران همدم و هم‌صحبت آن‌ها خواهد بود.

مزایای پرستار خصوصی سالمند در منزل

ایمنی و راحتی بیشتر

سالمندان نسبت به افراد جوان‌تر بیشتر در معرض آسیب و مستعد ابتلا به بیماری‌ها هستند. با حضور پرستار سالمند در منزل می‌توانید مطمئن باشید که آن‌ها به طور منظم وضعیت عزیزان شما را زیر نظر خواهند داشت و پزشکان را در مواقع اضطراری آگاه خواهند کرد.

تجربه نشان می‌دهد که افراد مسن سریع‌تر و با عوارض کمتری در خانه نسبت به بیمارستان بهبود می‌یابند. پرستار در منزل بر مصرف صحیح داروهای سالمند شما نظارت دارد در نتیجه از تداخلات دارویی مضر جلوگیری می‌شود. علاوه بر این با انجام تزریقات، کنترل فشار خون، قند خون و … موجب کاهش رفت و آمد سالمند شما به مراکز درمانی می‌شود.

 پرستار سالمند خصوصی در منزل با ایجاد یک محیط امن خطر سقوط و لیز خوردن سالمند شما را در خانه تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

استقلال بیشتر

یکی از مزایای اولیه پرستار خصوصی سالمند در منزل این است که به افراد مسن کمک می‌کند تا مانند گذشته به کارهای روزمره خود (پیاده‌روی، حمام کردن، لباس پوشیدن و تهیه وعده‌های غذایی) برسند در نتیجه احساس استقلال و آزادی بیشتری خواهند داشت.

کمک به مراقبان خانواده

مزایای استخدام پرستار خصوصی سالمند شامل اعضای خانواده نیز می‌شود. حضور پرستار در خانه می‌تواند تا حدودی مسئولیت مراقبت از سالمندان را از دوش اعضای خانواده بردارد از طرفی پرستار می‌تواند به اعضای خانواده نحوه ارائه مراقبت‌های درست از سالمندان را آموزش دهد. 

این نوع حمایت باعث آرامش خاطر اعضای خانواده می‌شود و از فرسودگی و خستگی بیش از حد آن‌ها جلوگیری می‌کند.

معرفی خدمات پرستار خصوصی سالمند در منزل

پرستار خصوصی سالمند در منزل خدمات متنوعی ارائه می‌دهد و این خدمات با توجه به نیاز سالمندتان متفاوت است؛ اما به طور کلی از جمله خدماتی که پرستار خصوصی سالمند ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل از اصلی‌ترین خدمات پرستار خصوصی سالمند است. اغلب سالمندان در این دوره با مشکلات حرکتی روبه هستند. پرستار با انجام تمرینات حرکتی و نرمش‌های مناسب می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا تمام یا بخشی از این توانایی از دست رفته‌شان را بازیابی کنند یا به آن‌ها آموزش می‌دهد که چگونه با فقدان آن کنار بیایند و کار کنند.

پرستاری از سالمند خصوصی

سرم تراپی در منزل

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف پرستار خصوصی سالمند، سرم تراپی در منزل است. بسیاری از سالمندان به دلیل ترس از تزریقات یا کهولت سن و بیماری امکان مراجعه مداوم به بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی برای تزریق دارو و سرم ندارند. 

درنتیجه پرستار حرفه‌ای و آموزش‌دیده می‌تواند فرآیند تزریق را در منزل انجام دهد نتیجه این کار نیز راحتی و بهبود هرچه سریع‌تر سالمند شماست.

تعویض سوند در منزل

بسیاری از سالمندان به دلیل بی اختیاری ادرار، احتباس ادرار و… به سونداژ نیاز دارند. انجام سونداژ بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود تا از هرگونه صدمه به دستگاه ادراری، ناراحتی و عفونت در سالمند جلوگیری شود. 

یکی از خدماتی که پرستار خصوصی سالمند ارائه می‌دهد تعویض سوند در منزل است؛ بنابراین در صورت نیاز به تعویض سوند در منزل برای سالمند مرد و زن هنگام استخدام توجه داشته باشید که پرستار از این مهارت برخوردار باشد.

مراقبت و نگهداری از سالمند با پرستار خصوصی

بیشتر افراد سالخورده به دلیل از دست دادن قوای جسمی انجام کارهای ساده مانند لباس پوشیدن، حمام کردن، خرید و … می‌تواند برایشان سخت و چالش‌برانگیز باشد. به همین دلیل یکی از وظایف اصلی پرستار خصوصی سالمند این است که به این عزیزان در انجام کارهای شخصی و روزمره کمک کند.

 استخدام پرستار خصوصی سالمند در منزل

شاید زمانی که سالمندتان سالم است و هیچ‌گونه بیماری نداشته باشد بتوانید در زمان‌های بیکاری‌تان با او کمی وقت بگذرانید و از بروز افسردگی در عزیزتان جلوگیری کنید اما زمانی که سالمندتان توانایی جسمی و روانی خود را در اثر بیماری‌هایی چون آلزایمر، زوال عقل، تومورهای مغزی یا سکته مغزی از دست داده باشد و نتواند به تنهایی از خود مراقبت کند و نیاز به تعویض پوشک و مراقبت شبانه‌روزی داشته باشد.

 این وضعیت برای شما به دلیل نداشتن مهارت کافی، مشغله کاری و سایر وظایف خانوادگی می‌تواند سخت ‌شود در این شرایط حضور پرستار خصوصی سالمند در منزل و یا بیمارستان می‌تواند هم برای شما و هم والدین سالمندتان سودمند باشد.

استخدام پرستار خصوصی سالمند در منزل و بیمارستان

برای نگهداری از سالمند پوشکی که توانایی جسمانی خود را از دست داده فرد مراقب باید از قوای جسمانی خوبی برخوردار باشد تا بتواند سالمند را در هنگام حمام کردن، تعویض پوشک و… به راحتی و بدون اینکه آسیبی به او وارد کند جابه‌جا کند.

حضور پرستار شخصی سالمند بیمار به عنوان همراه بیمار در بیمارستان یا در منزل احساس آرامش و امنیت بیشتری به شما و عزیز سالمندتان می‌دهد چرا که اطمینان دارید فردی حرفه‌ای و متخصص در کنار عزیزتان هست و در مواقع اضطراری اقدامات لازم را جهت حفظ جان عزیزتان انجام می‌دهد.

بنابراین باید در هنگام استخدام پرستار خصوصی توجه داشته باشید که به مؤسسات و شرکت‌های پرستاری معتبری مراجعه کنید که از پرسنل حرفه‌ای، دلسوز و مسئولیت‌پذیر برخوردار باشند از طرفی بر روند کار پرسنل خود هنگام اعزام آن‌ها به محل شما نظارت داشته باشند و از همه مهم‌تر به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما باشند. 

پرستار خصوصی سالمند کسی است که ساعات زیادی از شبانه روز را به تنهایی در کنار سالمند شما سپری می‌کند بنابراین باید از مؤسسات معتبر اقدام کنید تا خیالتان از بابت امنیت، سلامت و آرامش سالمندتان راحت باشد.

 قیمت پرستار خصوصی برای سالمند در منزل

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که برای خانواده هنگام تصمیم‌گیری در استخدام پرستار سالمند از اهمیت بالایی برخوردار است هزینه و قیمت پرستار خصوصی سالمند است. حقوق پرستار سالمند در منزل به درخواست و خدمات مورد نیاز شما و سالمندتان بستگی دارد. 

به عنوان مثال برخی از خانواده‌ها برای چند ساعت در روز و برای انجام کارهای شخصی سالمند به پرستار خصوصی نیاز دارند و برخی نیز به صورت شبانه روز نیاز دارند تا از سالمند بیمارشان به منظور فیزیوتراپی، تعویض سوند، انجام تزریقات، چک کردن علائم حیاتی و … نگهداری شود.

بنابراین مواردی چون شرایط سالمندتان، ساعات کاری پرستار و خدمات پرستاری خصوصی سالمند را می‌توان به عنوان مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت پرستار خصوصی سالمند نام برد.

بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از استخدام، شرایط پرستار خصوصی سالمند را بپرسید و نیازهای سالمندتان را نیز با پرستار در میان بگذارید که بعداً با مشکلی رو به رو نشوید. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه پرستار خصوصی سالمند در منزل و بیمارستان با کارشناسان آسانیسم در ارتباط باشید.

قیمت پرستار خصوصی سالمند در منزل

 آسانیسم پلتفرم آنلاین خدمات پرستار خصوصی سالمند در منزل

آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب‌ترین پلتفرم‌های خدمات پرستاری در منزل است که با مؤسسات خدمات پرستاری و مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس‌های متنوعی مانند پرستار خصوصی سالمند در منزل و بیمارستان را ارائه می‌دهد.

پرستارانی که توسط آسانیسم به منظور مراقبت و نگهداری از سالمندتان به منزل یا بیمارستان اعزام می‌شوند مزایای زیادی نسبت به پرستارانی که به صورت شخصی فعالیت می‌کنند دارند که در ادامه برخی از این مزایا را معرفی می‌کنیم:

 • نیروی متخصص و با سابقه کار بالا
 • کیفیت بالا در ارائه خدمات
 • قیمت متناسب در خدمات
 • ارزیابی عملکرد دوره‌ای نیروها
 • اعزام نیرو از نزدیک‌ترین منطقه
 • احراز هویت نیروها
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

بنابراین اگر مهارت، تعهد و قیمت پرستار خصوصی سالمند برایتان در اولویت است می‌توانید به پلتفرم خدمات مراقبتی و پرستاری آسانیسم مراجعه کنید.

کافی است برای ثبت درخواست خود جهت استخدام پرستار شخصی سالمند فرم ثبت سفارش موجود در سایت یا اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما جهت هماهنگی‌های بیشتر و اطلاع از شرایط روحی و جسمانی سالمندتان با شما تماس خواهند گرفت سپس پرستاری متناسب با نیاز شما و سالمندتان به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنند.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار خصوصی سالمند در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

از خدمات پرستار خصوصی سالمند در منزل می توان به فیزیوتراپی، سرم تراپی، تعویض سوند و مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل اشاره کرد.

قیمت پرستار خصوصی سالمند در منزل با توجه به عواملی مانند ساعات کاری، محل سکونت درخواست کننده سرویس، وضعیت جسمانی سالمند و وظایف پرستار تعیین می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

جهت استخدام پرستار خصوصی سالمند در منزل توصیه می شود به مراکزی که دارای مجوزهای معتبر هستند مراجعه کنید. آسانیسم تمام مجوزهای لازم را جهت ارائه ی خدمات پرستاری و پزشکی در منزل دریافت کرده است.

زمانی که سالمند شما تنها زندگی می کند و برای انجام کارهای روزمره به کمک نیاز دارد و یا از لحاظ جسمانی توانایی انجام بسیاری از کارها را ندارد، نیاز به حضور پرستار خصوصی سالمند در منزل می باشد.

امتیاز محتوا

14 پاسخ

 1. سلام. پدر من زخم بستر درجه ۲ داره. پرستاری میخوام که متخصص باشه و بتونه از پدرم مراقبت کنه. باید درخواست پرستار خصوصی سالمند بدم؟ و اینکه قیمتش چقدر میشه اگر به صورت شبانه روزی درخواست بدم؟

  1. سلام
   باتوجه به زخم بستر سالمند و پانسمانی که برای این سالمند باید انجام شود پیشنهاد کمک بهیار به شما داده می شود جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید. ارائه خدمت به صورت حضوری و شبانه روزی انجام می شود.

 2. برای سالمند 80 ساله که نیاز داره دو روز در هفته بره دکتر نیاز به پرستار خصوصی سالمند دارم. نیرویی باشه که فیزیوتراپی هم انجام بده

  1. سلام ساحل عزیز، سپاس‌گزاریم که آسانیسم را برای خدمات پرستار خصوصی سالمند در منزل انتخاب کردید. پرستار خصوصی سالمند خدمات فیزیوتراپی را هم ارائه می دهد. برای ثبت سفارش از طریق فرم موجود در سایت اقدام کنید یا با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید.

  1. بله. پرستار اعزام شده از طرف آسانیسم، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به بهبود سلامتی سالمند شما کمک می‌کند.

  1. هزینه‌ی پرستار سالمند در منزل با در نظر گرفتن عواملی مثل، ساعات کاری پرستار سالمند، روز‌های ارائه خدمت، نوع خدمت و… محاسبه می‌شود. برای دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت نهایی با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

 3. پرستاری می خوام که سر وقت بتونه انسولین مادرم تزریق کنه و به موارد تغذیه ای اونم آگاهی داشته باشه.

  1. با سلام. دوست عزیز تیم پرستاری ما علاوه بر آموزش های لازمی که برای نگهداری سالمند و کودک شما دیده اند، دوره های پرستاری را به صورت تخصصی گذراندند پس جای هیچ نگرانی در استخدام نیست

  1. کارشناسان این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مشاوره هستند که با تماس با شماره سایت امکان این مشاوره برای شما فراهم است.

 4. پرستارای خصوصی سالمندتون میتون سرم هم بزنن و مدرک دارن در این زمینه که تجربه داشته باشن چون سالمند ما نمیتونه تحرک داشته باشه برای رفتن به درمانگاه و باید بیشتر کارهای سرم و سوندش در خانه انجام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *