پرستار سالمند در منزل ساعتی

امروزه خانواده های ایرانی درگیر کار و زندگی روزمره هستند و برای مراقبت از عزیزان خود ترجیح می‌دهند از کمک یک پرستار تمام وقت در منزل برای رفاه حال پدر و مادر سالمند خود کمک بگیرند.
استخدام این نیروها بدون شک باعث تأمین امنیت و آرامش بیشتر سالمند شده و از هزینه‌های اضافی و جابه‌جایی بیش از حد آن ها جلوگیری خواهد کرد.

پرستار سالمند در منزل
مراقبت سالمندان, پرستار سالمند, مراقبت از سالمندان در زمان شیوع کرونا

چرا از آسانیسم پرستار سالمند در منزل بگیرید؟

آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب ترین پلتفرم های خدمات پرستاری در منزل است که با بهره گیری از توانمندی پرستاران شرکت های پرستاری متفاوت و نیروی فعال خود، سعی در ارائه خدمات حرفه ای در زمینه بهداشت و درمان طی سال ها فعالیت خود به مردم عزیز کشور داشته است.

پرستارانی که توسط پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم به منظور نگهداری از سالمند در منزل به خانه شما اعزام می‌شوند نسبت به پرستارانی که به صورت شخصی فعالیت می کنند مزایای زیادی دارند.

تمام پرستاران و نیروهای اعزامی دارای تجربه کار می باشند و همچنین تضامین مختلفی در مراکز ما دارند تا خیال شما از بابت امنیت کار هم راحت باشد. حتی اگر زمانی شما میخواهید پرستار سالمند خودتان را تعویض کنید، فقط کافی است که این مورد را به ما اطلاع دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعویض پرستار، اقدام شود تا شما بدون پرستار نمانید.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

مراقب سالمند ساعتی در منزل

شما در آسانیسم می توانید بهترین مراقبین و پرستاران را برای سالمند خود استخدام کنید. مجموعه ما با مراکز معتبر مراقبت و پرستاری از سالمند طرف قرارداد است و شما در کوتاه ترین زمان می توانید بهترین مراقب یا پرستار را داشته باشید. ما بهترین قیمت ها را در این حوزه ارائه می دهیم. برای آشنایی بیشتر با خدمت پرستاری از سالمند در منزل، ادامه محتوا را مطالعه نمایید.

ویژگی‌های پرستار ساعتی در منزل تهران

ویژگی هایی که از یک پرستار ساعتی می‌توان انتظار داشت در بقیه پرستاران تمام وقت و نیمه وقت هم دیده می‌شود، با این تفاوت که یک پرستار ساعتی در منزل ساعات کاری کوتاه‌تری دارد و معمولاً باید یک یا چند ساعت خدمات با کیفیت ارائه دهد. او موظف است در همین ساعات کم وظایف خود را به درستی به پایان برساند تا رضایت خانواده ها را جلب کند. ویژگی‌های پرستار ساعتی در منزل تهران عبارت‌اند از:
داشتن برنامه دقیق و منظم در زمان رفت‌وآمد به محل کار
هماهنگ بودن با برنامه‌ریزی هر خانواده
داشتن زمان بندی دقیق در انجام کارها
استفاده صحیح از زمان در موقع انجام کار و حضور در منزل
مرتب و منظم بودن در حین کار

وظایف پرستار ساعتی از سالمند در منزل تهران

وظایف پرستار ساعتی از سالمند در منزل تهران

سالمندان گروهی از افراد هستند که با افزایش سن نیاز به مراقبت و توجه ویژه خواهند داشت و باید به احساسات و عواطف آنها احترام گذاشت. همان‌طور که می‌دانیم زندگی مدرن به گونه ای شده است که خانواده ها به دلیل مشغله کاری و درگیری در زندگی روزمره خود کمتر به سالمندان می‌رسند.
خانواده های ایرانی برای مواقعی که در خانه نیستند و نمی‌توانند از سالمندان خود مراقبت کنند، پرستار سالمند استخدام می‌کنند. در غیاب آنها، پرستاران باید لحظات شیرینی را برای سالمندان فراهم کنند. یک پرستار با تجربه همیشه فردی منظم و وقت شناس بوده که با دقت زیاد کارها و امور سالمند را انجام می‌دهد. اگر پرستار قرار است از یک سالمند بیمار که در بستر افتاده و توان جابه‌جایی برای امور شخصی خود را ندارد نگهداری کند قدرت بدنی برای انجام کارهای روزمره و مهارت کافی در این زمینه مورد نیاز است.
همچنین او باید رفتاری کاملاً صمیمی و دوستانه با سالمند برقرار کند. اگر خانواده سالمند به پرستار اجازه می‌دهد او می‌تواند برای تفریح و پیاده روی سالمند را به پارک یا سینما ببرد.

کارهای پرستار ساعتی در منزل تهران

مراقبت های بهداشتی یک کار تخصص است که امروزه روندی روبه‌رشد و پایدار دارد. پرستاران با ایده تعامل با سالمندان و تغییر زندگی آنها برای بهبود شرایط روزمره به وجود آمده اند. زمانی که فرد مسنی قادر به مراقبت از خود نیست و خانواده او هم ساعت خالی و کافی ندارند، پرستاران برای ارائه مراقبت های پزشکی و همراهی با سالمند استخدام می‌شوند.
گاهی پرستاران به سالمندانی که با بیماری آلزایمر، محدودیت حرکت و فعالیت و غیره دست و پنجه نرم می‌کنند کمک می‌کنند تا بتوانند ساعت خوشی را در این دوران سپری کنند. به طور کلی، این پرستاران باید با دلسوزی و مهربانی از این دسته افراد مسن مراقبت کنند.
نگهداری از سالمندان بیمار حتی کسانی که پس از جراحی بهبود می‌یابند از کارهای پرستار ساعتی در منزل تهران است. به خاطر داشته باشید که برخی از پرستاران و مراقبان در 24 ساعت شبانه روز کار می‌کنند و می‌توانند به امور منزل هم رسیدگی کنند. اما در نظر داشته باشید که بعضی پرستاران به نگهداری از سالمند در شیفت شب مشغول به کارند.
خدمات دیگری که پرستار سالمند انجام می‌دهد مراقبت از سالمندانی است که در بستر هستند یا نیاز به تزریق در طول روز دارند. در زیر برخی از خدماتی که پرستار ساعتی به بیمار ارائه می‌دهد آورده شده است:
انجام کارهای مربوط به استحمام سالمند
جابه‌جایی سالمندی که قادر به حرکت
ماساژ بدن سالمند بیمار برای جلوگیری از خشک شدن بدن او
اجرای بازی های تفریحی و آموزشی سالم
بانداژ زخم و تزریق آمپول های او در سر وقت
تهیه غذا طبق نظر خانواده و رژیم مخصوص سالمند

پرستار ساعتی سالمند بیمار در منزل

پرستار ساعتی سالمند بیمار در منزل

امروزه به دلیل زیاد شدن آب و هوای ناسالم و غذاهای صنعتی، بسیاری از بیماری‌های شایع و خطرناک افزایش یافته و سالمندان نیاز به مراقبت های پرستاری دارند. اگر اطرافیان و خانواده سالمند بیمار در طول شبانه روز یک شیفت از صبح یا عصر زمان کافی برای نگهداری از آن ها را نداشته باشند بهتر است از یک پرستار نیمه وقت کمک بگیرند؛ بنابراین اگر وقت زیادی برای انجام کارهای والدین بیمار خود در مقطعی از زمان را ندارید بهتر است استخدام پرستار نیمه وقت را در اولویت کار خود قرار دهید تا سالمند شما در رفاه و آسایش بیشتری باشد.

وظایف پرستار ساعتی سالمند بیمار

انجام وظایف محوله در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا
هماهنگی لازم با خانواده سالمندان هنگام نگهداری از او
منظم و وقت شناس
برقراری روابط مثبت و عاطفی با سالمند بیمار
استحمام و بهداشت سالمند بیمار
انجام فعالیت های آموزشی برای سالمندان بیمار برای روحیه بخشی؛ مانند مطالعه کتاب یا یادگیری یک بازی یا سرگرمی جدید
ساخت بازی های آموزشی مفرح و سالم برای سالمند بیمار برای رهایی از مشکلات فکری و ذهنی
شستشو و مراقبت سالمند بیمار
تعویض لباس سالمند بیمار
انجام پانسمان و تزریق آمپول و سرم در صورت داشتن تخصص
تهیه غذا برای سالمند بیمار در منزل و بیمارستان در زمان بستری
حرکت دادن سالمند بیمار
ماساژ بدن سالمند بیمار برای برقراری گردش خون

پرستاری ساعتی در منزل مناسب چه سالمندانی است؟

در این میان سالمندان به سه گروه تقسیم می‌شوند که بر حسب وضعیت جسمانی و روحی باید برای آن‌ها پرستار استخدام کنید. در دسته اول عده ای قرار دارند که برای برخی از ساعات روز فقط نیاز به یک فرد برای مراقبت دارند.
در دسته دوم این افراد در روزهای خاصی به خاطر مشغله کاری خانواده‌ها لازم می‌بینند که فردی در کنار آن ها باشد.
اما در گروه سوم افراد ناتوانی هستند که قادر به انجام کارهای خود نیستند و باید یک پرستار 24 ساعته در منزل همیشه در کنار آن ها باشد.
حال این سؤال برای برخی از ما پیش می‌آید که پرستار ساعتی در منزل مناسب چه سالمندانی است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم:
سالمندانی که برای انجام برخی کارهای شخصی نیاز به همراهی پرستار دارند.
سالمندانی که به خاطر بیماری نیاز به حضور فردی دارند تا آن ها را به پزشک ببرد.
سالمندان بیمارانی که نیاز به نصب سرم، تزریق آمپول، تعویض پانسمان، تعویض پوشک و غیره دارند.
سالمندانی که فقط به یک سری کارهای خانگی مثل آشپزی یا انجام کارهای اداری در برخی ساعات روز احتیاج دارند.

استخدام پرستار ساعتی

برای سالمندانی که از تنهایی رنج می‌برند، وجود یک پرستار در خانه می‌تواند آرامش خاطر خانواده‌ها و افراد را فراهم کند، بنابراین استخدام پرستار یک نکته مهم است. برخی از خانواده‌ها ممکن است نیاز به استخدام یک پرستار ساعتی داشته باشند.
از مزایا و خوبی های استخدام پرستار این است که با گذر زمان و انس گرفتن سالمند با پرستار او احساس امنیت و آرامش می‌کنند و شما خیالتان راحت است که در زمان نبودتان همیشه فردی همراه و همدم آن ها است. از سوی دیگر پرستاران به مرور زمان با همه عادات و نیازهای سالمند آشنا شده و می‌توانند اقدامات لازم را برای بهبود سلامت آنها انجام دهد.
اگر در زمان استخدام از مرکز مربوطه بخواهید فردی که به عنوان پرستار به منزل شما می‌آید توانایی ارائه کمک های اولیه لازم را در شرایط خاص و مواقع حساس تا حد اضطرار داشته باشد می‌تواند کمک بزرگی به سالمند شما در زمان حوادث ناگوار کند؛ بنابراین، با داشتن چنین شخصی دیگر مطمئن هستید که سالمند شما به خوبی غذا می‌خورد، به خوبی استراحت می‌کند و از همه مهمتر از نظافت خوبی برخوردار است.
با استخدام یک پرستار ساعتی متخصص که از وضعیت جسمی و روحی سالمند شما آگاه است، می‌توانید مطمئن شوید که پدر و مادر پیرتان داروهای خود را به موقع مصرف می‌کنند.
ویژگی‌های یک پرستار ساعتی در منزل منظم و وقت شناس، قدرت بدنی لازم برای انجام کارهای روزانه و داشتن تجربه کافی در این زمینه است. مهمترین هدف در ارائه این خدمات به مردم تأمین رفاه سالمندان است و اینگونه است که پرستاران ساعتی برای ارائه خدمات به مردم در منازل خود استخدام می‌شوند.
یک پرستار ساعتی علاوه بر داشتن خصوصیات یک پرستار، باید کارش را باکیفیت انجام دهد؛ زیرا آنها باید در یک یا چند ساعت خدمات خود را به سالمند ارائه دهند.
یکی از دلایل مهم استفاده از خدمات استخدام پرستار شبانه روزی سالمند این است که بدون جابه‌جایی بیمار می‌توان شرایط خوبی را برای او ایجاد کرد تا از خدمات پزکی و پرستاری استفاده کند.

حقوق پرستار سالمند ساعتی

با توجه به اینکه این روزها درگیری فکری و کاری همه زیاد شده برخی مجبورند پرستار ساعتی استخدام کنند تا خدمات منحصربه‌فردی را به سالمند آن ها ارائه دهد.
مواقعی وجود دارد که خانواده ها از خدمات 24 ساعته استفاده می‌کنند؛ اما مواردی هم وجود دارد که نیاز به خدمات ساعتی است. در زمان محاسبه حقوق پرستار عوامل زیادی تعیین کننده این مبلغ است. یکی از این موارد را می‌توان ساعت کاری پرستار عنوان کرد. اگر شما تصمیم به استخدام پرستار برای چند ساعت یا چند روز داشته باشید بدون شک هزینه کمتری نسبت به کسی که یک پرستار 24 ساعته استخدام می‌کند باید پرداخت کنید.

سخن آخر

با استخدام پرستار شبانه روزی دیگر نباید نگران باشید و به کمک تجربیات این افراد می‌توانید سالمند خود را با خیال راحت به آن ها بسپارید. به این نکته توجه کنید که اگر با آگاهی کامل فرد موردنظر را استخدام کنید می‌توانید در صورت مریض بودن سالمند خود تقاضا کنید تا شخص موردنظر از قدرت بدنی لازم برای انجام کارهای روزمره برخوردار باشد و با تجربه کافی در این زمینه به سالمند شما در مسیر بهبودی کمک کند.
این روزها خانواده ها مشغله بسیاری دارند، درگیری های بیرون از خانه زیاد است و به همین دلیل برخی از فرزندان قادر نیستند از پدر و مادر خود به خوبی مراقبت کنند و سعی می‌کنند پرستاری که مورد اعتماد است استخدام کنند. مرکز آسانیسم با استخدام پرستاران ماهر و با تجربه همیشه آماده ارائه خدمات ویژه برای شما و سالمندان عزیز است.

دسترسی سریع

پرستار سالمند در تهران و کرج

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با موسسات معتبر خدمات پرستاری کشور همکاری دارد پس از ثبت درخواست برای هر خدمتی از طریق آسانیسم، کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا به راحتی بتوانید متناسب با نیاز و حتی فاصله منزل خود با مرکز، مناسب ترین موسسه یا پرستار را انتخاب نمایید.

اگر در تهران یا حومه تهران زندگی می کنید به راحتی می توانید از پلتفرم خدمات پرستاری، درخواست پرستار سالمند در منزل تهران دهید. پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات با کیفیت در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

چنانچه در کرج زندگی می کنید و برای مراقبت از سالمند در منزل نیاز به استخدام پرستار سالمند در کرج دارید، میتوانید از خدمات پرستار سالمند پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران مجرب و حرفه ای تیم آسانیسم در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور پیدا میکنند.

چرا استخدام پرستار سالمند از آگهی ها و معرفی آشنایان روش مناسبی نیست؟

افرادی زیادی برای مراقبت و نگهداری از سالمندان در میان دوستان و آشنایان به دنبال پرستار سالمند می گردند یا به سایت هایی مراجعه می کنند که برا این کار ساخته نشده اند؛ اما هیچ فکر کرده اید در صورت نارضایتی از کار سالمند هیچ ارگان یا سازمانی از شما حمایت نخواهد کرد به همین منظور بهتر است برای درخواست چنین خدماتی حتما به مراکز و پلتفرم های مورد اعتماد و دارای مجوز و سابقه کار که به صورت تخصصی به ارائه این سرویس ها می پردازند، مراجعه کنید.

پرستار سالمند زمان زیادی حتی به صورت شبانه روز در کنار سالمند شما است بنابراین باید مورد اعتماد، متعهد، حرفه ای و دلسوز باشد تا خدمات و مراقبت های لازم را به عزیز شما ارائه دهد. هر گونه کوتاهی از سمت پرستار سالمند میتواند شرایط را برای شما و سالمندتان دشوار کند؛ بنابراین استخدام پرستار از طریق آگهی و سایر روشهایی که هیچ نظارتی بر روی عملکرد پرستار  وجود ندارد نه تنها برای شما و عزیز سالمندتان سودی نخواد داشت بلکه ممکن است موردی به دغدغه های شما اضافه کند و در برخی مواقع سلامت سالمندتان را به خطر بیندازد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای اسماعیلیخدمت دریافتی: پرستار سالمند
Read More
مادر من به علت آلزایمر شدید پرخاشگری شدید داشت از صبوری پرستارش خیلی ممنونم که با گذشت و دلسوزی تمام مراقبت از مادرم را به عهده گرفتن
خانم مافیخدمت دریافتی: پرستار سالمند
Read More
خدا خیرشون بده واقعا از مراقب مادر راضی هستم خانم خوب و با شخصیتی و خوش اخلاقی هستند. 🙂
آقای رسولیخدمت دریافتی: پرستار سالمند
Read More
برای ما چند پرستار سالمند فرستادن و تقریبا همه این افراد مناسب بودن و ما یکی از این مراقبین رو انتخاب کردیم. خیلی با حوصله حرف های ما رو گوش دادن و بهترین نیرو ها رو برای ما فرستادن.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

دستمزد پرستار سالمند در منزل با توجه به وضعیت جسمانی سالمند، قرارداد نیمه وقت یا تمام وقت و در صورت نیمه وقت بودن تعداد ساعات کاری و انجام امور منزل متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار سالمند مراکز خدمات پرستاری است. می توانید با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید تا در انتخاب پرستار مناسب به شما کمک کنند.

  استخدام پرستار به صورت پاره وقت و تمام وقت امکان پذیر است.

زمانی که سالمند شما توانایی انجام کارهای روزمره خود را نداشته باشد و به تنهایی قادر به فعالیت و حرکت نباشد بهتر است به فکر استخدام پرستار سالمند در منزل باشید.

بستگی به شرایط سالمند و نوع قرارداد دارد، در صورت نیاز امور منزل توسط پرستار انجام می‌شود.

بله. کارشناسان آسانیسم با توجه به شرایط سالمند شما نیروی پرستاری را اعزام میکنند.

مدارک زیادی از پرستاران و افرادی که مشغول به کار در آسانیسم هستند درخواست میشود. یکی از این مدارک گواهی عدم سوءپیشینه است.

از زمانی که با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید جست و جو و مراحل استخدام برای پرستار مناسب با شرایط شما شروع میشود و در اسرع وقت در محل حاضر می‌شود.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.