پرستار کودک در آجودانیه تهران

پرستار کودک به دلیل حضور در محیط خانه و نگهداری از کودک یکی از اعضای خانواده محسوب می‌شود، بنابراین یافتن فردی قابل اعتماد برای ماندن در خانه و نگهداری از کودک حساسیت‌های خاص خود را دارد.

پرستاران مرکز پرستاری آسانیسم در آجودانیه تهران در تلاش هستند تا بهترین مراقبت را برای کودکان و خانواده آن‌ها ارائه دهند. با بررسی سوابق و قابلیت اطمینان در این مرکز می‌توانید برای استخدام پرستار اقدام کرده و بهترین و مطمئن‌ترین پرستار را با شرح کامل وضعیت خود دریافت کنید.

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل آجودانیه

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

وظایف پرستار کودک در آجودانیه تهران

یک پرستار کودک باید از نوزادان و کودکان مراقبت کند و کارهای زیر را برای آن‌ها انجام دهد:

  • لباس پوشیدن
  • تغذیه کودک در زمان مناسب 
  • حمام کردن و تمیز نگه داشتن کودک 
  • تعویض پوشک نوزادان

او باید در کنار مراقبت از کودکان بزرگتر، مهارت‌های اجتماعی، خواندن و نوشتن را به آن‌ها بیاموزد. او باید آن‌ها را با اجازه والدين به تعطیلات ببرد. گاهی پرستاران به كسانی كه به تازگی مادر شده‌اند کمک می‌کنند تا برای مدت کوتاهی از نوزادان خود مراقبت کنند.

زمان فعالیت پرستار کودک در آجودانیه تهران

زمان حضور پرستار در منزل به وضعیت شما و فرزندتان بستگی دارد. در برخی موارد کودک فقط در ساعات خاصی به پرستار نیاز دارد. در این صورت می‌توان از پرستار روزانه استفاده کرد؛ اما در مواردی که کودک به پرستار و مراقبت تمام وقت نیاز دارد حضور پرستار 24 ساعته ضروری است. در برخی موارد دیگر هم مادر فقط به یک فرد متخصص نیاز دارد تا در زمان بیماری کودک یا به دلیل اینکه کودک در شب نمی‌خوابد، به او کمک کند. در این شرایط پرستار باید شب در منزل کودک حضور داشته باشد. پس با همه این موضوعات در زمان استخدام پرستار برای کودک خود حتماً زمان دقیق حضور او را مشخص کنید.

پرستار کودک در منزل آجودانیه تهران

نکات مهم در استخدام پرستار کودک در آجودانیه تهران

شاید این سوال برای شما پیش بیاید چرا بهتر است با کمک پرستار کودک در خانه از فرزند خود مراقبت کنید؟ در پاسخ به این سوال می‌توان موارد را بیان کرد:

– ایجاد شرایط برای حضور کودک در خانه

با ارائه آموزش زیر نظر فردی مجرب و مسئولیت پذیر، کودک آینده بهتری نسبت به مهدکودک خواهد داشت. از آنجایی که پرستار به رفتار و منش کودک توجه ویژه‌ای دارد، در صورت مشاهده رفتار نامناسب، با رضایت خانواده سعی در اصلاح آن دارد. همچنین کودک با قرار گرفتن در کانون گرم خانواده می‌تواند به فردی با ثبات و قدرت شخصیتی بیشتری نسبت به سایر کودکان تبدیل شود.

– لزوم ارائه خدمات ویژه مراقبتی

با داشتن یک پرستار مجرب که کار با کودکان را بلد است، می‌توانید در مراقبت از کودک بیمار خود آسوده خاطر باشید، زیرا یک پرستار ویژه شبانه روز در کنار فرزند دلبندتان بوده و از او مراقبت می‌کند.

همچنین با استفاده از پرستاری آشنا به خدمات پزشکی می‌توانید تمامی سؤالات مربوط به این حوزه و مراقبت‌های اولیه را به او بسپارید. در صورت بروز مشکل، پرستار می‌تواند از خطر احتمالی جلوگیری کرده یا آن را به حداقل برساند.

– کاهش هزینه‌های مراقبت از کودک

با توجه به هزینه‌های بالای مهدکودک، هزینه رفت و آمد و … داشتن پرستار کودک در منزل از نظر هزینه و آسایش روانی برای خانواده به صرفه‌تر است. کودک با قرار گرفتن در کانون خانه و خانواده بیشتر مورد محبت و مراقبت عاطفی قرار می‌گیرد و در نتیجه از بروز مشکلات روانی در آینده جلوگیری می‌شود.

چگونه می‌توان یک پرستار خوب برای کودک خود استخدام کرد؟

استخدام یک پرستار کودک خوب نیاز به تحقیق دارد. استخدام پرستار کودک ایده‌آل می‌تواند برای والدین استرس‌زا باشد. راه‌های زیادی برای استخدام یک پرستار کودک با تجربه و ماهر وجود دارد.

در این زمینه می‌توانید با دوستان و آشنایان خود مشورت کنید و از تجربیات آن‌ها کمک بگیرید. جستجوی آنلاین لیستی از مراکز معتبر که در کار استخدام پرستار کودک هستند را در اختیار شما قرار می‌دهد. مرکز خدمات پرستاری آسانیسم یکی از این مراکز شناخته شده است.

هنگامی که به یک مرکز مورد اعتماد مراجعه می‌کنید، می‌توانید با پرستار صحبت کنید و با پرسیدن سوال‌های خود عملکرد او را بررسی نمایید. همچنین می‌توانید قبل از استخدام پرستار کودک، او را به صورت آزمایشی 48 ساعت باحقوق محک بزنید.

دسترسی سریع

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *