پرستار برای همراهی بیمار در بیمارستان و غذا دادن به او

همراه بیمار در بیمارستان فردی است که به صورت خصوصی در بیمارستان همراه بیمار بوده و خدماتی از قبیل مراقبت، نگهداری، انجام امور بهداشتی، کنترل شرایط و اطلاع رسانی وضعیت مریض را در بیمارستانی که اعزام شده انجام می‌دهد.

اگر عزیز بیمار شما در بیمارستان یا اورژانس بستری شده است یا نیاز به مراقبت‌های پزشکی و پرستاری شخصی دارد ولی شما به دلیل کمبود وقت یا نداشتن تجربه کافی قادر به همراهی او در بیمارستان نیستید، شرکت خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده‌ی ارائه‌ی خدمات همراه بیمار در بیمارستان به شما و عزیزانتان است.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

همراه بیمار در بیمارستان چه وظایفی دارد؟

کمک در جابه جایی بیمار، غذا دادن، تعویض پوشک، نظارت بر تجویز دارو، کمک در دستشویی و بهداشت مریض، اطلاع رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است. همچنین همراه بیمار در بیمارستان خدمات مربوط به گاواژ بیمار را نیز انجام می‌دهد.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان چقدر است؟

قیمت همراه بیمار در بیمارستان به خدمات مورد نیاز بیمار، شرایط ایشان و زمان حضور نیرو در بیمارستان بستگی دارد. قیمت پرستار همراه به صورت روزانه حساب می‌شود و معمولا از 500,000 تومان شروع شده و ممکن است به 1,200,000 تومان هم برسد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها و فرانشیز شرکت با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

شیفت همراه بیمار در بیمارستان چقدر است؟

شیفت کاری پرستار همراه در بیمارستان به شرایط و نیازهای شما بستگی دارد. شیفت همراهان ما از 8 ساعت تا 4 روز بوده تا مراقب خسته نشود و کیفیت خدمات پایین نیاید. در صورت نیاز کارشناسان ما نیروی دیگری را به عنوان جایگزین برای شما اعزام می‌کند تا بیمار شما به هیچ عنوان در اتاق بیمارستان تنها نماند.

چطور به همراه بیمار در بیمارستان اعتماد کنیم؟

تمام نیروهایی که تحت عنوان همراه بیمار در بیمارستان از طرف آسانیسم اعزام می‌شوند، احراز هویت شدند و مدارک شناسایی‌شان نزد ما وجود دارد؛ علاوه نیروهای اعزام شده سابقه کار داشته و تجربه بالا دارند.

در صورت حاد بودن شرایط بیمار می‌توانید از خدمات کمک بهیار در بیمارستان نیز بهرمند شوید.

شهرهای تحت پوشش آسانیسم کدامند؟

آسانیسم می‌تواند برای تمام بیمارستان های شهرهای تهران، کرج و اطراف این دو شهر زندگی همراه بیمار اعزام کند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان به چه صورت است؟

برای استخدام همراه بیمار با شرکت آسانیسم تماس بگیرید. شرایط مریض و خدماتی که می‌خواهید نیرو انجام دهد را بگویید تا برای شما قیمت برآورد شود و بعد از رضایت شما کارشناس چند کاندید مناسب به شما معرفی می‌کند که بعد از مصاحبه تلفنی و تایید شما همراه بیمار به بیمارستانی که مشخص کردید اعزام می‌شود.

اگر بعد از استخدام مراقب بیمار در بیمارستان در هر صورتی و به هر دلیلی از همراه بیمار اعزام شده راضی نبودید، به کارشناس در زمان اداری (9 تا 17) تماس بگیرید تا جایگزین مناسب‌تر برای شما فرستاده شود.

چطور از اطمینان خدمات همراه مریض در بیمارستان مطمئن شویم؟

تمام هدف ما در شرکت پرستاری آسانیسم ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان است. برای رسیدن به این هدف کارشناسان ما کار پرستار را ارزیابی می‌کنند. در صورتی که از نیرویی که استخدام کردید راضی نبودید می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و درخواست همراه بیمار در بیمارستان جدید دهید.

چرا از آسانیسم پرستار همراه بیمار در بیمارستان بگیرم؟

همراهان بیمار که توسط آسانیسم اعزام می‌شوند افرادی حرفه ای و اموزش دیده هستند که به بیمارتان در انجام کار های شخصی و روزمره (دوش گرفتن، دستشویی رفتن، تعویض لباس) کمک می کنند و در شرایط اضطراری وضعیت عزیزتان را به موقع به اورژانس و شما اطلاع می دهند بنابراین بدون هیچ دغدغه و نگرانی درخواست همراه بیمار خود را از شرکت آسانیسم بخواهید.

برخی از ویژگی‌های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم که ما را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌کنند به صورت زیر است:

 • نیروهای با سابقه کار بالا
 • کیفیت بالا در خدمات
 • قیمت مناسب در خدمات
 • اعزام نیرو به بیمارستان از نزدیک ترین منطقه
 • ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها
 • قیمت مناسب در خدمات

استخدام همراه بیمار در بیمارستان

با استخدام مراقب بیمار در بیمارستان دیگر لازم نیست دائما نگران این مسئله باشید که چگونه وقتتان را بین همراهی بیمارتان و شغلتان تقسیم کنید. پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم بهترین مراقبان را برای نگهداری از مریض شما در بیمارستان اعزام می‌کند تا با بهترین کیفیت خدمات و قیمت مناسب به عزیزان شما در بیمارستان‌های تهران و کرج ارائه دهند. کافیست درخواست خود را از طریق اپلیکشن، سایت یا با تماس به شماره 02191304433 ثبت کنید.

شرکت آسانیسم در خیابان فلسطین نبش خیابان انقلاب مستقر است و به تمام نقاط تهران و کرج دسترسی دارد. آدرس شرکت روی نقشه مشاهده کنید:

همراه بیمار در بیمارستان کیست؟

همراه بیمار فردی است که از عزیز بیمار شما در بیمارستان مراقبت می کند. همراهان بیمار افرادی آموزش دیده هستند و اطلاعات کاملی در مورد پرستاری از بیمار و مسائل پزشکی دارند تا بتوانند از سلامت و جان عزیز بیمار شما محافظت کنند.

بسیاری از بیماران به دلیل مراقبت های پزشکی بیشتر لازم است که در بیمارستان بستری شوند. معمولا بسیاری از خانواده ها به منظور مراقبت از بیمار عزیزشان در بیمارستان از پرستار همراه در بیمارستان کمک می‌گیرند. همراه بیمار در بیمارستان وظیفه دارد به بیمار در انجام کارهای شخصی کمک کند و از همه مهمتر کوچکترین تغییر در شرایط بیمار را به دکتر و پرستاران اطلاع رسانی کند.

نکته مهمی که در هنگام استخدام همراه بیمار در بیمارستان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید تحصیلات و مهارت همراه است. همراه مریض حتما باید در یکی از زمینه های سلامت، درمان و پرستاری تحصیل کرده باشد. معمولا همراه بیمار در بیمارستان موظف است که به صورت شبانه روز در کنار بیمار بماند و اجازه ندهد که بیمار شرایط سختی را در بیمارستان تحمل کند.

بعد از ترخیص از بیمارستان با استفاده از سرویس پرستار بیمار در منزل، می‌توانید برای مریض خود در خانه نیز یک پرستار حرفه‌ای درخواست دهید.

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار خانم و آقا در بیمارستان

بسیاری از بهترین مراکز پرستاری در تهران برای راحتی بیمار و خانواده بیمار سرویس همراه بیمار خانم و آقا را ارئه می دهند؛ بنابراین اگر جنسیت همراه برای شما مهم است، می‌توانید با توجه به نیاز و راحتی بیمارتان از هر یک از این ارائه دهنده‌گان استفاده کنید.

همراه بیمار خانم در بیمارستان

درخواست همراه بیمار خانم یک گزینه مناسب برای مریضان زن بستری شده بیمارستان است. خانم‌ها از لحاظ عاطفی نیز می‌توانند به شما خدمتگزاری کنند، پس اگر مریض نگران است و نیازمند فردی است که با او هم صحبت شود و او را از نگرانی در بیاورد همراه خانم می‌تواند گزینه برتری باشد.

همراه بیمار آقا در بیمارستان

همراه بیمار آقا با توجه به بالا بودن قدرت بدنی خود برای بیمارانی که قابلیت جابه‌جایی ندارند و برای بلند شدن به کمک نیاز دارند بسیار مناسب است. بعضی وقت‌ها آقایان بستری شده در بیمارستان با یک همراه مرد راحت‌تر بوده و بهتر می‌توانند ارتباط بگیرند.

ویژگی‌ها و مهارت‌های یک همراه بیمار در بیمارستان خوب

قبل از استخدام مراقب بیمار در بیمارستان باید با ویژگی‌های یک نیروی خوب آشنا شوید. یک همراه بیمار حرفه ای و آموزش دیده باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • درک کاملی از اصطلاحات پزشکی، بیماری ها و روش های درمان داشته باشد.
 • همراه بیمار باید با کمک های اولیه و روش CPR کاملا آگاه باشد و به خوبی آموزش ببیند تا در صورت نیاز آن را اجرا کند.
 • یک همراه بیمار باید رویکردی همدلانه داشته باشد و سلامت و رفاه بیمار را اولویت قرار دهد.
 • آنها باید متعهد و مسئولیت پذیر باشند و بدون نظارت کارشان را به درستی انجام دهند.
 • همراه بیمار باید منظم و مهارت های مدیریت زمان عالی داشته باشد.
 • یک عامل مهم برای یک همراه بیمار خوب قدرت بدنی و استقامت بالا است به طوری که بتواند در صورت نیاز از بیمار حمایت فیزیکی کند.

در نظر داشته باشید که در شرایط ضروری وظیفه نگهداری از بیمار بستری شده با خدمه بیمارستان است و همراه بیمار قابلیت انجام مراقبت های پزشکی پیچیده را ندارد. قبل از درخواست همراه بیمار مطمئن شوید که کاملا با تمام خدماتی که نیرو ارائه می‌دهد آشنایی داشته باشید.

قیمت و حقوق همراه بیمار در بیمارستان

حقوق همراه بیمار در بیمارستان توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می ‌شود اما این دستمزدها با توجه به شرایط و نیاز های بیمار و خانواده او متفاوت است. به طور معمول هزینه درخواست همراه بیمار در بیمارستان روزانه در بازه 800,000 تا 1,500,000 تومان است (این اطلاعات در خرداد ماه 1403 ثبت شده) که بسته به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در ادامه مهمترین عوامل موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان را معرفی می کنیم، همراه ما باشید:

ساعات کاری همراه بیمار

یکی از عوامل موثر بر قیمت پرستار برای بیمارستان مدت زمانی است که همراه بیمار باید عزیز بیمار شما را در بیمارستان همراهی کند. به عنوان مثال برخی از خانواده ها برای چند ساعت در روز به همراه بیمار نیاز دارند و برخی نیز به صورت شبانه روز نیاز دارند تا همراه بیمار بیمارشان را در بیمارستان همراهی کند بنابراین دستمزد همراه بیمار با توجه به مدت زمانی که عزیز شما را در بیمارستان همراهی می‌کند متفاوت است.

مقطع زمانی همراهی و مراقبت از بیمار شما در بیمارستان شامل موارد زیر می‌شود:

 • همراهی بیمار به صورت 24 ساعته (شبانه روزی)
 • همراهی بیمار در طول شب (12 ساعت)
 • همراهی بیمار در طول روز (8 ساعت)
 • همراهی بیمار به صورت پاره وقت

نوع سرویس مورد نیاز متقاضی

عامل دیگری که بر میزان دستمزد همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد شرایط بیمار، بیماری و نوع مراقبتی است که باید همراه بیمار ارائه دهد منظور از نوع مراقبت یعنی اینکه آیا بیمار به مراقبت تخصصی نیاز دارد یا نه یک مراقبت ساده و همراه بیمار تنها باید همدم و هم صحبت بیمار باشد.

پرستار بیمار در بیمارستان

خدمات مورد نیاز متناسب با شرایط بیمار

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه همراه بیمار در بیمارستان تهران خدماتی است که باید به بیمار ارائه شود. به عنوان مثال:

 • بیمار شما برای مصرف دارو و غذا نیاز به کمک دارد یا خیر
 • آیا بیمار شما به دلیل مشکل حرکتی یا ضعف جسمانی برای اجابت مزاج نیاز به لگن
 • دارد یا می تواند با کمک همراه بلند شود و راه برود.
 • آیا بیمار شما برای تعویض لباس و استحمام نیاز به کمک دارد یا خیر

همانطور که گفتیم قیمت همراه بیمار در بیمارستان به درخواست و خدمات مورد نیاز شما و عزیز بیمارتان بستگی دارد؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از استخدام همراه بیمار شرایط او را بپرسید و همچنین او را در جریان نیاز های بیمارتان قرار دهید که بعدا با مشکلی رو به رو نشوید.

فاصله بیمارستان تا محل زندگی همراه بیمار

مسافت بین بیمارستان و همراه بیمار تاثیر زیادی بر حقوق همراه دارد. چرا که هرچه بیمارستان دور تر از محل زندگی همراه بیمار باشد مسلما هزینه رفت و آمد نیز سنگین تر می شود.

در این بخش 4 عامل اصلی موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان را معرفی کردیم شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت همراه بیمار در بیمارستان با کارشناسان پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم در ارتباط باشید و به شماره 02191304433 تماس بگیرید.

فرانشیز شرکت

فرانشیز یا حق امیتاز شرکت آسانیسم نیز جزو هزینه‌های پرستار برای بیمارستان است که شما باید به قیمت اعلام شده روزانه 250,000 تومان نیز اضافه کنید. این هزینه جدای قیمت همراه بیمار در بیمارستان است.

وظایف پرستار همراه بیمار در بیمارستان چیست؟

وظایف و خدماتی که همراه بیمار ارائه میدهد بسیار متنوع است و انجام کارهای روزمره زندگی تا کمک‌های پزشکی را شامل می‌شود. برخی از وظایف همراه بیمار در بیمارستان تهران و کرج شامل موارد زیر است:

 • گرفتن علائم حیاتی بیمار
 • کمک در جمع آوری نمونه های آزمایشگاهی
 • کمک در جابه جایی و رفت و آمد بیمار
 • در کارهای روزمره مانند حمام کردن و لباس پوشیدن کمک میکند.
 • ایجاد ارتباط با خانواده و تیم پزشکی بیمار
 • کمک در آراستگی و مرتب کردن ظاهر بیمار
 • غذا دادن به فرد بستری در بیمارستان در صورت نیاز
 • پیگیری کارهای اداری فرد بستری شده در بیمارستان (با اجازه کتبی فرد یا خانواده فرد امکان پذیر است)
 • کمک به بیماران برای راه رفتن یا ایستادن
 • مراقبین بیمار نیز وظیفه تغذیه بیمار و اطمینان از برآورده شدن نیازهای غذایی وی را بر عهده دارند.
 • همراهان بیمار نیز در صورت لزوم به بیماران برای استفاده از وسایل و تجهیزات پزشکی آموزش می دهند و به آنها کمک می کنند.
 • نظارت بر تجویز دارو نیز یکی از مسئولیت‌های اولیه یک مراقب بیمار در بیمارستان است.
 • همراه بیمار همچنین به تغییر وضعیت بیمار برای جلوگیری از زخم بستر کمک می کنند.
 • همراه بیمار باید به موقع وضعیت غیرعادی بیمار را جهت رسیدگی به پرستاران و دکتر بیمار اطلاع رسانی کند.
همراه بیمار در بیمارستان به خانم مسن کمک می کند بلند شود

چه زمان به همراه مریض نیاز پیدا می‌کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که اعضای خانواده تصمیم می‌گیرند برای عزیز بیمار خود همراه استخدام کنند. طبق گزارشات روزنامه دنیای اقتصاد و به گفته محمدتقی جهان‌پور، رئیس سازمان نظام پرستاری:

« با وجود جذب 8000 پرستار، این تعداد فقط قابلیت پاسخگویی به بخش کوچکی از نیازهای بیمارستان‌هاست. برآوردهای سازمان نظام پرستاری اعلام کرده که بخش پرستاری کشور با کمبود بیش از 100هزار نفری دست و پنجه نرم می‌کند.

روزنامه دنیای اقتصاد

با توجه به این آمار نگران کننده، مسلما پرستاران در بیمارستان وقت و توان کافی برای ارائه خدمات کافی برای بیمار بستری شده را ندارند. به همین دلیل خیلی از خانواده‌ها خودشان از بیمار مراقبت می‌کنند یا از تصمیم می‌گیرند که از خدمات همراه بیمار در بیمارستان استفاده کنند.

در ادامه دیگر دلایل استخدام همراه بیمار در بیمارستان را معرفی میکنیم:

نداشتن تخصص و مهارت کافی اعضای خانواده

برای همراهی و مراقبت از بیمار در بیمارستان و منزل لازم است که اعضای خانواده مهارت کافی در زمینه مراقبت از بیمار را داشته باشند که معمولا اعضای خانواده این مهارت های لازم را ندارند بنابراین در چنین شرایطی استخدام همراه حرفه ای و آموزش دیده بهترین راه حل است. با استخدام همراه بیمار در بیمارستان نه تنها امنیت و سلامت بیمار شما تضمین شده است بلکه، استرس اعضای خانواده نیز تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

مشغله‌ی کاری و نداشتن وقت کافی

یکی از رایج ترین دلایلی که افراد تصمیم به استخدام مراقب بیمار در بیمارستان می گیرند مشغله های کاری و سایر برنامه های روزانه هر یک از اعضای خانواده است. در این شرایط برای همراهی و پرستاری بهتر از بیمار و همچنین تمرکز بر روی کارهای شخصی تان نیاز به استخدام همراه بیمار کاملا احساس می شود.

مزایا و معایب استخدام مراقب بیمار در بیمارستان برای خانواده

عدم توانایی جسمی مراقب

یکی دیگر از دلایلی که لازم است برای استخدام همراه بیمار اقدام کنید نداشتن توانایی جسمی است اگر شما به عنوان یکی از اعضای خانواده بیمار، نمی توانید به دلیل بیماری و نداشتن توانایی جسمی در محیط هایی مانند بیمارستان حضور پیدا کنید یا به بیمار در جابه جایی و حمل نقل کمک کنید بهتر است از یک همراه بیمار با تجربه و توانمند کمک بگیری تا سلامت خود و بیمارتان را حفظ کنید.

شیفت کاری همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار ساعات کاری مختلفی دارد و میتواند به صورت ساعتی و شبانه روز از بیمارتان در محیط بیمارستان مراقبت کند بنابراین فرقی نمی‌کند برای چند ساعت در روز به همراه بیمار نیاز دارید یا به صورت شبانه روزی، شما در هر شرایطی می توانید از سرویس همراه بیمار بهره‌مند شوید.

همراه بیمار در بیمارستان بر برنامه دارویی فرد مریض را نظارت دارد

پرستار بیمار در بیمارستان به صورت ساعتی

استخدام پرستار ساعتی در بیمارستان ییکی از راهکارهایی است که میتواند نگرانی ها و دغدغه های افرادی که عزیزشان در بیمارستان بستری شده است را برای ساعاتی رفع کند.

پرستار در بیمارستان که به مدت ساعتی برای شما کار می‌کند می‌تواند یک کمک بسیار خوب برای عزیزان شما باشد تا شما کمی استراحت کنید یا بتوانید شغل خود برسید. بعلاوه پرستار ساعتی هزینه کمتری در مقابل پرستارهای دیگر دارند زیرا زمان ارائه خدماتشان کمتر خواهد بود.

همراه شبانه روزی بیمار در بیمارستان

در صورتی که میخواهید از شما یا بیمار بستری شده شما در بیمارستان به صورت تمام وقت مراقبت شود می‌توانید همراه شبانه روزی برای بیمار خود درخواست دهید. این افراد علاوه‌بر تمام خدمات ذکر شده باید در زمان خواب نیز مراقب بیمار بستری شده باشند و در صورت هرگونه شرایط اورژانسی اقدامات لازم را انجام دهد. قیمت همراه بیمار در بیمارستان به صورت شبانه روزی بی شک بیشتر از همراه ساعتی خواهد بود.

چرا پرستار همراه بیمار در بیمارستان را از آسانیسم بگیریم؟

برای استفاده از سرویس پرستار بیمار در بیمارستان قبل از هر اقدامی باید به دنبال بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده این خدمت باشید. آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب ترین پلتفرم های خدمات پرستاری از سالمند و ارائه خدمات مراقبتی گوناگون مانند اعزام پرستار بچه است که با موسسات خدمات پرستاری-مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس‌های متنوعی مانند پرستار همراه بیمار در بیمارستان و اعزام آمبولانس خصوصی را ارائه می‌دهد.

بنابراین اگر تخصص و مسئولیت پذیری همراه بیمار برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می خواهید بهترین همراه را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، استخدام همراه بیمار در بیمارستان یا منزل از پلتفرم آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود شک نکنید آسانیسم در تمامی شرایط پشتیبان شما است چرا که رضایت شما، سلامتی و بهبودی بیمارتان برای ما و پرسنل ما در اولویت قرار دارد.

همراه بیمار در بیمارستان تهران و کرج

همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج

آسانیسم به بیمارستان های زیر در شهر تهران و کرج همراه بیمار اعزام می‌کند:

همراه بیمار در بیمارستان های تهران

همراه بیمار در بیمارستان های کرج

همراه بیمار در بیمارستان میلادهمراه مریض در بیمارستان امام خمینی کرج
همراه بیمار در بیمارستان امام خمینی همراه مریض در بیمارستان قائم (عج)
همراه مریض در بیمارستان دیهمراه مریض در بیمارستان کسری
همراه مریض در بیمارستان ضیائیانهمراه بیمار در بیمارستان البرز
همراه مریض در بیمارستان مفرحهمراه بیمار در بیمارستان کمالی
همراه بیمار در بیمارستان مهرهمراه بیمار در بیمارستان حضرت علی (ع)
همراه بیمار در بیمارستان جامع محب یاسپرستار در بیمارستان شهید دکتر باهنر
پرستار بیمار در بیمارستان ابن‌سیناهمراه مریض بیمارستان دکتر علی شریعتی
همراه بیمار در بیمارستان نویدهمراه مریض در بیمارستان مریم
همراه مریض در بیمارستان شریعتیهمراه بیمار در بیمارستان تخت جمشید
مکان های تحت پوشش آسانیسم برای اعزام همراه بیمار در بیمارستان

تهران

اگر در تهران زندگی می‌کنید و شرایطی مناسبی برای همراهی با بیمارتان در بیمارستان را ندارید نگران نباشید! آسانیسم ارائه دهنده خدمات همراه بیمار در بیمارستان و پرستار در منزل تهران در کنار شما است. فرقی نمی‌کند در کجای تهران زندگی میکنید آسانیسم از همه مناطق و محله‌های تهران برای ارائه این خدمت پشتیبانی می‌کند برای دریافت خدمات کافی است درخواست خود را در سایت ثبت کرده و منتظر شوید تا کادرآسانیسم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و خدمات را با بهترین کیفیت ارائه دهند.

کرج

اگر در هر نقطه از شهر کرج زندگی می‌کنید می‌توانید برای همراهی عزیزانتان در بیمارستان تقاضای یک پرستار خوب و کاربلد را داشته باشید پس از ثبت سفارش هماهنگی‌ های لازم از طرف همکاران ما صورت می‌گیرد. در صورت نیاز شما می‌توانید خدمات پرستار در منزل کرج را نیز از شرکت آسانیسم دریافت کنید.

از کجا همراه بیمار در بیمارستان خوب پیدا کنم؟

همانطور که می‌دانید هنگامی که بیمار برای درمان در بیمارستان بستری می‌شود، به مراقبت‌ مداوم نیاز داشته و بهتر است؛ یک همراه برای کمک در انجام کار‌های شخصی در کنار او باشد.در صورتی که اعضای خانواده توانایی انجام این کار را نداشته باشند، باید در جست و جوی فرد آگاه و با تجربه برای جایگزینی بود.

در چنین شرایطی، جست و جو بین آشنایان و آگهی های مختلف است می‌تواند انتخابی اشتباه باشد. در نظر داشته باشید، کمک گرفتن از یک پرستار در بیمارستان با تخصص و تجربه برای عزیزان شما خیلی مفیدتر از پرستار نا آگاه و کم تجربه است زیرا پرستار آگاه می‌تواند اطلاعات مورد نیاز پزشک را در اختیار او قرار دهد؛ نظارت دقیقی بر مصرف دارو داشته و با شناخت بهتر ناتوانی‌های بیمار به او در انجام کار‌ها کمک کند.او همچنین می‌تواند با اخلاق خوش، حواس بیمار را از درد و فضای بیمارستان دور کند.‌

به همین جهت بهتر است از موسسات و مراکز خدمات پرستاری معتبر کمک بگیرید و علاوه بر دریافت خدمت همراه بیمار در بیمارستان تهران با کیفیت، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. آسانیسم به عنوان پلتفرم معتبر خدمات پرستاری در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمات پرستار خصوصی در بيمارستان باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

4.5/5 - (40 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • afshin گفت:

  بهترین چیز در مورد یک پرستار بیمار که باید در نظر بگیریم برای استخدام چیست؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام وقت بخیر بهترین مورد که برای پرستار وجود دارد شخصیت پرستار، ارتباط مفید پرستار با فرد و تخصص پرستار است.

 • شیرین پسیانی گفت:

  آیا کاربرانی که از خدمات آسانیسم استفاده می کنند می توانند دلیل انتخاب خود را به من بگویند؟

  • شیما اصلانی گفت:

   سلام دوست عزیز. من از خدمات این موسسه استفاده کردم و وقتی قیمت خدمات مراقبت در منزل را مقایسه کردم با شرکت های دیگر از خدمات مقرون به صرفه آن کاملا راضی بودم

 • وحدت گفت:

  در مقایسه جایی که بیماران نیازمند به مراقبت دائمی را نگهداری و معالجه می کنند یا همان آسایشگاه ها با همراه بیمار در منزل، خدمات پرستار بیمار بسیار مقرون به صرفه تر از اسایشگاه هاست.

 • نرگس گفت:

  قیمت کلی تون برای استفاده از خدمات همراه بیمار تا چقدره

  • آسانیسم گفت:

   قیمت ها با توجه به وظایف پرستار و ساعت کاری او میتواند تغییر کند و قیمت کلی برای این موضوع وجود ندارد.

 • امینی گفت:

  سلام
  فقط همراه برای انجام آندوسکوپی نیاز دارم
  در واقع چون بیمارستان تاکید داره همراه باشه
  حدود هزینه رو می‌فرمائید؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   برای بدست آوردن اطلاعات دقیق درمورد هزینه ها لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره بگیرید.

 • سعادتی گفت:

  درود
  برای همراهی در آزمایشات هم میشه پرستار گرفت؟

  • آسانیسم گفت:

   درود بر شما
   بله برای همراهی در تمام آزماییشاتی که شما در بیمارستان نیاز دارید می‌توانید پرستار اعزام کنید. آزمایشاتی شاید به همراه نیاز داشته باشند شامل آزمایش خون، ادرار، مدفوع، کشت زخم و خون و بیوپسی هستش که خیلی وقتها خانواده ها پرستار درخواست می‌کنن. مخصوصا برای بیوپسی چون این آزمایش تهاجمی هستش. البته قابل ذکر هستش که برای همراهی در آزمایش های تصویربرداری هم نیرو میفرستیم که شامل CT اسکن، الکترومیوگراف و MRI هستند.
   پس اگه نیاز دارید حتما با مشاوران تماس بگیرید و همراه بیمار درخواست بدین.

 • سیامک تهرانی گفت:

  سلام و 40 سالی از ایران دور هستم نمیدونم درست فهمیدم یا نه مثلا اگه خانمم باید بیمارستان بستری بشه من بعنوان همراه هم باید برم؟ کجا میخوابم؟ پس پرستارها چکار میکنند؟ واقعا هم عجیبه و هم خنده دار باور کردنی نیست برام چنین چیزی در شرایط خیلی خاص اگه بچه مان بستری باشه شاید یک یا دو شب اول ما باشیم ولی دارو دادن تخصصی هست حیرت کردم همراه بیمار واو

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   خیر شما حتما نیازی نیست در بیمارستان حضور داشته باشید ولی اگر میخواهید یک فرد همراه بیمار شما در بیمارستان باشه و در کارهای شخصی به بیمار بستری شده کمک کنه می‌تونید همراه بیمار استخدام کنید. این خدمات شامل شرح وظایف پرستاران بیمارستان نمیشود. برای همین شرکت خدمات همراه بیمار در بیمارستان اعزام می‌کند. در مورد خوابیدن هم شما میتوانید یک تخت اجاره کنید یا اتاق خصوصی درخواست بدهید.

 • فریبا گفت:

  سلام در تهران فقط برای بیمارستانهایی که ذکر کردید همراه می فرستید یا به کلینیکهای جراحی مثل چشم هم همراه می فرستید

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بله برای تمام بیمارستان ها سراسر تهران همراه بیمار اعزام می‌کنیم. این بیمارستان ها فقط چند تا از پر درخواست ترین بیمارستان ها در تهران بودند. در کلینیک های جراحی چشم هم امکان اعزام نیرو هست. در صورت نیاز با شماره 02191304433 تماس بگیرید یا در فرم بالا درخواست خودتان را ثبت کنید.