همراه بیمار در بیمارستان​

فرد بیمار در بیمارستان به مراقبت‌های ویژه و همراهی دائمی نیاز دارد که به دلیل تعداد زیاد بیماران و کمبود پرستار در بیمارستان این نیاز برآورده نمی‌شود در این زمان حضور همراه بیمار در بیمارستان لازم است.

حضور همراه بیمار در بیمارستان یا منزل، برای کنترل وضعیت بیمار و بهبود روند بیماری با توجه به تجربه و دانشی که دارد بسیار مفید خواهد بود همچنین همراه بیمار در شرایط حساس و اورژانسی اقدامات مناسبی را انجام می‌دهد که باعث ایجاد حس آرامش بیشتر در فرد و خانواده او می‌شود.

اگر عزیز بیمار شما در بیمارستان یا اورژانس بستری شده است یا نیاز به مراقبت‌های پزشکی و پرستاری دارد ولی شما به دلیل کمبود وقت یا نداشتن تجربه کافی قادر به نگهداری از او نیستید، پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با کادری مجرب و آموزش دیده آماده‌ی ارائه‌ی خدمات همراه بیمار در بیمارستان یا منزل به شما و عزیزانتان می‌باشد.

همراه بیمار در بیمارستان
همراه بیمار
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم همراه بیمار در منزل بگیرم؟

همراهان بیمار آسانیسم افرادی حرفه ای و اموزش دیده هستند که به بیمارتان در انجام کار های شخصی و روزمره (دوش گرفتن، دستشویی رفتن، تعویض لباس) کمک می کنند و در شرایط اضطراری وضعیت عزیزتان را به موقع به اورژانس و شما اطلاع می دهند بنابراین بدون هیچ دغدغه و نگرانی مراقبت از عزیز بیمارتان را به ما بسپارید.

برخی از ویژگی های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم:

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل

با استفاده از سرویس همراه بیمار در بیمارستان و منزل دیگر لازم نیست دائما نگران این مسئله باشید که چگونه وقتتان را بین همراهی بیمارتان و شغلتان تقسیم کنید. پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم سرویس همراه بیمار در بیمارستان و منزل را توسط با سابقه ترین و بهترین همراهان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ساکن تهران و کرج ارائه می دهد کافی است درخواست خود را از طریق اپلیکشن یا سایت آسانیسم ثبت کنید.

برای آشنایی بیشتر با سرویس همراه بیمار در منزل و بیمارستان ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

همراه بیمار فردی است که از عزیز بیمار شما در محیط خانه یا بیمارستان مراقبت می کند. همراهان بیمار افرادی آموزش دیده هستند و اطلاعات کاملی در مورد پرستاری از بیمار و مسائل پزشکی دارند تا بتوانند از سلامت و جان عزیز بیمار شما محافظت کنند.

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان

بسیاری از بیماران به دلیل مراقبت های پزشکی بیشتر لازم است که در بیمارستان بستری شوند. معمولا بسیاری از خانواده ها به منظور مراقبت از بیمار عزیزشان در بیمارستان از همراه بیمار در بیمارستان کمک می گیرند. همراه بیمار در بیمارستان وظیفه دارد به بیمار در انجام کارهای شخصی کمک کند و از همه مهمتر کوچکترین تغییر در شرایط بیمار را به دکتر و پرستاران اطلاع رسانی کند.
نکته مهمی که در هنگام استخدام همراه بیمار در بیمارستان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید تحصیلات و مهارت همراه است. همراه مریض حتما باید در یکی از زمینه های سلامت، درمان و پرستاری تحصیل کرده باشد.
معمولا همراه بیمار در بیمارستان موظف است که به صورت شبانه روز در کنار بیمار بماند و اجازه ندهد که بیمار شرایط سختی را در بیمارستان تحمل کند.

همراه خصوصی بیمار در بیمارستان و منزل

همراه بیمار در منزل

با استفاده از سرویس همراه بیمار در منزل، آسایش و آرامش را به عزیز بیمارتان و سایر اعضای خانواده هدیه دهید. بیمار در خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری می کند و این حس آرامش خاطر بر روند بهبودی حال او تاثیر مثبتی دارد و از طرفی خانواده نیز با حضور همراه بیمار درمنزل با اطمینان خاطر بیشتری به وظایف شغلی و شخصی خود می رسند. 

با استخدام همراه بیمار در منزل دیگر نیازی به رفت و آمد دائم بیمار و خانواده بیمار به مراکز درمانی نیست همچنین هزینه های مراقبتی نیز به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کنند بستری بودن بیمار در بیمارستان هزینه های زیادی به بیمار و خانواده او تحمیل میکند استخدام همراه مریض در منزل باعث صرفه جویی در هزینه های بیمارستانی و رفت و آمد می شود.

ویژگی ها و مهارت های همراه بیمار در بیمارستان خوب

یک همراه بیمار حرفه ای و آموزش دیده باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • درک کاملی از اصطلاحات پزشکی، بیماری ها و روش های درمان داشته باشد.
 • همراه بیمار باید با کمک های اولیه و روش CPR کاملا آگاه باشد و به خوبی آموزش ببیند تا در صورت نیاز آن را اجرا کند.
 • یک همراه بیمار باید رویکردی همدلانه داشته باشد و سلامت و رفاه بیمار را اولویت قرار دهد.
 • آنها باید متعهد و مسئولیت پذیر باشند و بدون نظارت کارشان را به درستی انجام دهند.
 • همراه بیمار باید منظم و مهارت های مدیریت زمان عالی داشته باشد.
 • یک عامل مهم برای یک همراه بیمار خوب قدرت بدنی و استقامت بالا است به طوری که بتواند در صورت نیاز از بیمار حمایت فیزیکی کند.

همراه بیمار در خانه

همراه بیمار خانم  و آقا

بسیاری از شرکت پرستاری ها برای راحتی حال بیمار و خانواده بیمار سرویس همراه بیمار خانم و همراه بیمار آقا را ارئه می دهند؛ بنابراین شما می توانید با توجه به نیاز و راحتی بیمارتان از هر یک از این ارئه دهنده‌گان استفاده کنید.

پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل فردی متخصص و آموزش دیده با تجربه کافی در زمینه نگهداری، مراقبت و پرستاری بیمار است که خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل را ارائه می‌دهد.

به دلیل شلوغی و آلودگی محیط بیمارستان و راحتی بیشتر بیمار در منزل، استخدام پرستار بیمار از اهمیت زیادی برخوردار است و خانواده ها ترجیح می‌دهند بیمار خود را در منزل نگهداری کنند تا از آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشند. همچنین خود افراد تخصص و تجربه کافی مراقبت از بیمار و عزیز خود را ندارند.

خدمات تخصصی توسط پرستار با توجه به شرایط بیمار و توصیه های پزشک به بیمار ارائه می‌شود. پرستار بیمار در منزل با پزشک و خانواده بیمار در ارتباط است و به ارزیابی مداوم علائم حیاتی و وضعیت سلامتی بیمار در منزل می‌پردازد و با توجه به زمان‌بندی تعیین شده توسط خانواده ها در منزل بیمار، حضور پیدا می‌کند این خدمات می‌تواند به صورت روزانه یا شبانه‌روزی ارائه شود.

قیمت و حقوق همراه بیمار در بیمارستان

حقوق همراه بیمار در بیمارستان توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می ‌شود اما این دستمزد ها با توجه به شرایط و نیاز های بیمار و خانواده او متفاوت است در ادامه مهمترین عوامل موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان را معرفی می کنیم، همراه ما باشید:

ساعات کاری همراه بیمار

یکی از عوامل موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان مدت زمانی است که همراه بیمار باید عزیز بیمار شما را در بیمارستان همراهی کند. به عنوان مثال برخی از خانواده ها برای چند ساعت در روز به همراه بیمار نیاز دارند و برخی نیز به صورت شبانه روز نیاز دارند تا همراه بیمار بیمارشان را در بیمارستان همراهی کند بنابراین دستمزد همراه بیمار با توجه به مدت زمانی که عزیز شما را در بیمارستان همراهی می کند متفاوت است.

مقطع زمانی همراهی و مراقبت از بیمار شما در بیمارستان شامل موارد زیر می شود:

 • همراهی بیمار به صورت 24 ساعته (شبانه روزی)
 • همراهی بیمار در طول شب (12 ساعت)
 • همراهی بیمار در طول روز (8 ساعت)
 • همراهی بیمار به صورت پاره وقت

نوع سرویس مورد نیاز متقاضی

عامل دیگری که بر میزان دستمزد همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد شرایط بیمار، بیماری و نوع مراقبتی است که باید همراه بیمار ارائه دهد منظور از نوع مراقبت یعنی اینکه آیا بیمار به مراقبت تخصصی نیاز دارد یا نه یک مراقبت ساده و همراه بیمار تنها باید همدم و هم صحبت بیمار باشد.

خدمات مورد نیاز متناسب با شرایط بیمار

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان خدماتی است که باید به بیمار ارائه شود. به عنوان مثال:

 • بیمار شما برای مصرف دارو و غذا نیاز به کمک دارد یا خیر
 • آیا بیمار شما به دلیل مشکل حرکتی یا ضعف جسمانی برای اجابت مزاج نیاز به لگن دارد یا می تواند با کمک همراه بلند شود و راه برود.
 • آیا بیمار شما برای تعویض لباس و استحمام نیاز به کمک دارد یا خیر
 • و …

همانطور که گفتیم قیمت همراه بیمار در بیمارستان به درخواست و خدمات مورد نیاز شما و عزیز بیمارتان بستگی دارد؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از استخدام همراه بیمار شرایط او را بپرسید و همچنین او را در جریان نیاز های بیمارتان قرار دهید که بعدا با مشکلی رو به رو نشوید.

فاصله بیمارستان تا محل زندگی همراه بیمار

مسافت بین بیمارستان و همراه بیمار تاثیر زیادی بر حقوق همراه دارد. چرا که هرچه بیمارستان دور تر از محل زندگی همراه بیمار باشد مسلما هزینه رفت و آمد نیز سنگین تر می شود.

در این بخش 4 عامل اصلی موثر بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان را معرفی کردیم شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت همراه بیمار در بیمارستان با کارشناسان پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم در ارتباط باشید.

وظایف همراه بیمار چیست؟

وظایف و خدماتی که همراه بیمار ارائه میدهد بسیار متنوع است وا انجام کارهای روزمره زندگی تا کمک های پزشکی را شامل می شود. برخی از وظایف همراه بیمار در بیمارستان و منزل شامل موارد زیر است:

 • گرفتن علائم حیاتی بیمار
 • کمک در جمع آوری نمونه های آزمایشگاهی
 • کمک در جابه جایی و رفت و آمد بیمار
 •  در کارهای روزمره مانند حمام کردن و لباس پوشیدن کمک میکند.
 • کمک به بیماران برای راه رفتن یا ایستادن
 •  مراقبین بیمار نیز وظیفه تغذیه بیمار و اطمینان از برآورده شدن نیازهای غذایی وی را بر عهده دارند.
 • همراهان بیمار نیز در صورت لزوم به بیماران برای استفاده از وسایل و تجهیزات پزشکی آموزش می دهند و به آنها کمک می کنند.
 •  نظارت بر تجویز دارو نیز یکی از مسئولیت های اولیه یک همراه بیمار است.
 •  همراه بیمار همچنین به تغییر وضعیت بیمار برای جلوگیری از زخم بستر کمک می کنند.
 •  همراه بیمار باید به موقع وضعیت غیرعادی بیمار را جهت رسیدگی به پرستاران و دکتر بیمار اطلاع رسانی کند.

همراه بیمار خانم

چه زمان به همراه مریض نیاز پیدا می‌کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که اعضای خانواده تصمیم می گیرند برای عزیز بیمار خود همراه استخدام کنند. در ادامه رایج ترین دلایل استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل را معرفی میکنیم:

نداشتن تخصص و مهارت کافی اعضای خانواده

برای همراهی و مراقبت از بیمار در بیمارستان و منزل لازم است که اعضای خانواده مهارت کافی در زمینه مراقبت از بیمار را داشته باشند که معمولا اعضای خانواده این مهارت های لازم را ندارند بنابراین در چنین شرایطی استخدام همراه حرفه ای و آموزش دیده بهترین راه حل است. با استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل نه تنها امنیت و سلامت بیمار شما تضمین شده است بلکه، استرس اعضای خانواده نیز تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

مشغله‌ی کاری و نداشتن وقت کافی

یکی از رایج ترین دلایلی که افراد تصمیم به استخدام همراه مریض می گیرند مشغله های کاری و سایر برنامه های روزانه هر یک از اعضای خانواده است. در این شرایط برای همراهی و پرستاری بهتر از بیمار و همچنین تمرکز بر روی کارهای شخصی تان نیاز به استخدام همراه بیمار کاملا احساس می شود.

عدم توانایی جسمی مراقب

یکی دیگر از دلایلی که لازم است برای استخدام همراه بیمار اقدام کنید نداشتن توانایی جسمی است اگر شما به عنوان یکی از اعضای خانواده بیمار، نمی توانید به دلیل بیماری و نداشتن توانایی جسمی در محیط هایی مانند بیمارستان حضور پیدا کنید یا به بیمار در جابه جایی و حمل نقل کمک کنید بهتر است از یک همراه بیمار با تجربه و توانمند کمک بگیری تا سلامت خود و بیمارتان را حفظ کنید.

ساعت کار همراه بیمار

همراه بیمار ساعات کاری مختلفی دارد و میتواند به صورت ساعتی و شبانه روز از بیمارتان در محیط بیمارستان یا منزل مراقبت کند بنابراین فرقی نمی کند برای چند ساعت در روز به همراه بیمار نیاز دارید یا به صورت شبانه روزی، شما در هر شرایطی می توانید از سرویس همراه بیمار بهره‌مند شوید.

همراه بیمار آقا

پرستار ساعتی در بیمارستان

استخدام پرستار ساعتی در بیمارستان ییکی از راهکارهایی است که میتواند نگرانی ها و دغدغه های افرادی که عزیزشان در بیمارستان بستری شده است را برای ساعاتی رفع کند.

پرستار ساعتی در بیمارستان میتواند یک کمک بسیار خوب برای افرادی که در بیمارستان هستند باشد آنها میتوانند از خمات پرستار ساعتی در بیمارستان استفاده کنند تا وظایف مراقبت و نگهداری را برعهده بگیرد بعلاوه پرستار ساعتی هزینه کمتری در مقابل پرستار های دیگر دارند زیرا زمان کمی را برای ارائه خدمات دارند.

چرا همراه بیمار در بیمارستان یا منزل را از آسانیسم بگیریم؟

برای استفاده از سرویس پرستار بیمار در بیمارستان یا منزل قبل از هر اقدامی باید به دنبال بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده این خدمت باشید. آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب ترین پلتفرم های خدمات پرستاری در منزل است که با موسسات خدمات پرستاری-مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی مانند همراه بیمار در بیمارستان یا منزل و اعزام آمبولانس خصوصی را ارائه می دهد.
همراهانی که توسط پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم به منظور مراقبت و نگهداری از بیمارتان به خانه یا بیمارستان اعزام می‌شوند مزایای زیادی دارند که در ادامه برخی از این مزایا را معرفی می کنیم:

 • نیروی متخصص و با سابقه کار بالا
 • کیفیت بالا در ارائه خدمات
 •  قیمت متناسب در خدمات
 •  ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها
 •  اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
 •  احراز هویت نیروها
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

بنابراین اگر تخصص و مسئولیت پذیری همراه بیمار برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می خواهید بهترین همراه را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، استخدام همراه بیمار در بیمارستان یا منزل از پلتفرم آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود شک نکنید آسانیسم در تمامی شرایط پشتیبان شما است چرا که رضایت شما، سلامتی و بهبودی بیمارتان برای ما و پرسنل ما در اولویت قرار دارد.

همراه بیمار در بیمارستان تهران و کرج

همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج

آسانیسم به بیمارستان های زیر همراه بیمار اعزام می‌کند:

همراه بیمار در بیمارستان های تهران

 • همراه بیمار در بیمارستان میلاد
 • همراه مریض در بیمارستان امام خمینی
 • همراه مریض در بیمارستان دی
 • همراه مریض در بیمارستان ضیائیان
 • همراه مریض در بیمارستان مفرح
 • همراه بیمار در بیمارستان مهر
 • همراه بیمار در بیمارستان جامع محب یاس
 • همراه بیمار در بیمارستان نوید
 • همراه مریض در بیمارستان شریعتی
 • همراه مریض در بیمارستان ابن‌سینا
 • و…

همراه بیمار در بیمارستان های کرج

 • همراه مریض در بیمارستان امام خمینی
 • همراه مریض در بیمارستان قائم (عج)
 • همراه مریض در بیمارستان کسری
 • همراه بیمار در بیمارستان البرز
 • همراه بیمار در بیمارستان کمالی
 • همراه بیمار در بیمارستان حضرت علی (ع)
 • همراه مریض در بیمارستان شهید دکتر باهنر
 • همراه مریض بیمارستان دکتر علی شریعتی
 • همراه مریض در بیمارستان مریم
 •  و …
چگونه همراه بیمار در منزل بگیریم

مناطق تحت پوشش آسانیسم

از آنجایی که آسانیسم با مراکز و موسسات خدمات پرستاری در منزل، در اقصی نقاط کشور  همکاری دارد هنگامی که درخواست خدمات از طرف شما عزیزان در سایت، اپلیکیشن و… ثبت می‌شود کادر آسانیسم برای هماهنگی‌های لازم و ارجاع درخواست شما به مراکز مربوطه با شما تماس خواهند گرفت و به شما در انتخاب موسسات و پرستار دلخواه متناسب با نیازتان کمک خواهند کرد.

اگر در تهران زندگی می‌کنید و شرایطی مناسبی برای همراهی با بیمارتان در بیمارستان را ندارید نگران نباشید! آسانیسم ارائه دهنده خدمات همراه بیمار در بیمارستان و بیمار در منزل تهران در کنار شما است. فرقی نمی‌کند در کجای تهران زندگی میکنید آسانیسم از همه مناطق و محله‌های تهران برای ارائه این خدمت پشتیبانی می‌کند برای دریافت خدمات کافی است درخواست خود را در سایت ثبت کرده و منتظر شوید تا کادرآسانیسم در اسرع وقت با شما تماس گرفته و خدمات را با بهترین کیفیت ارائه دهند.

اگر در هر نقطه از شهر کرج زندگی می‌کنید می‌توانید برای همراهی عزیزانتان در بیمارستان تقاضای یک پرستار خوب و کاربلد را داشته باشید پس از ثبت سفارش هماهنگی‌ های لازم از طرف همکاران ما صورت گرفته و با خیال آسوده می‌توانید عزیزانتان را همراه با پرستاران متعهد و خوش اخلاق آسانیسم برای درمان به بیمارستان راهی کنید.

از کجا همراه بیمار در بیمارستان خوب پیدا کنم؟

همانطور که می‌دانید هنگامی که بیمار برای درمان در بیمارستان بستری می‌شود، به مراقبت‌ مداوم نیاز داشته و بهتر است؛ یک همراه برای کمک در انجام کار‌های شخصی در کنار او باشد.در صورتی که اعضای خانواده توانایی انجام این کار را نداشته باشند، باید در جست و جوی فرد آگاه و با تجربه برای جایگزینی بود.

در چنین شرایطی، جست و جو بین آشنایان و آگهی های مختلف است می‌تواند انتخابی اشتباه باشد. در نظر داشته باشید، کمک گرفتن از یک پرستار با تخصص و تجربه برای عزیزان شما خیلی مفیدتر از پرستار نا آگاه و کم تجربه است زیرا پرستار آگاه می‌تواند اطلاعات مورد نیاز پزشک را در اختیار او قرار دهد؛ نظارت دقیقی بر مصرف دارو داشته و با شناخت بهتر ناتوانی‌های بیمار به او در انجام کار‌ها کمک کند.او همچنین می‌تواند با اخلاق خوش، حواس بیمار را از درد و فضای بیمارستان دور کند.‌

به همین جهت بهتر است از موسسات و مراکز خدمات پرستاری معتبر کمک بگیرید و علاوه بر دریافت خدمت با کیفیت، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. آسانیسم به عنوان پلتفرم معتبر خدمات پرستاری در منزل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای سبحانیخدمات درخواستی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای انجام عمل دیسک کمر، از پلتفرم آسانیسم پرستار گرفتم. ایشون با اخلاق خوش و دلسوزی، به صورت شبانه روزی و تا یک هفته، با من در بیمارستان همراه بودند و در روند درمان به من کمک زیادی کردند.
خانم بیضاییخدمات دریافتی: همراه بیمار
Read More
من و همسرم هر دو شاغل هستیم، زمانی که مادر همسرم برای انجام درمان کلیه باید در بیمارستان بستری می‌شد، همسرم امکان همراهی با ایشون رو نداشت. ما برای این مشکل از آسانیسم درخواست، پرستار با سابقه و خوب کردیم. پرستاری از مادر خانومم با کیفیت خیلی بالایی انجام شد و همگی راضی هستیم.
خانم رفیعخدمت دریافتی: همراه بیمار در بیمارستان
Read More
من برای عمل آپاندیس نیاز داشتم که فورا بستری بشم.همسرم برای همراهی و مراقبت از پلتفرم آسانیسم، در خواست پرستار کردند. پرستار به سرعت خودشونو به بیمارستان رسوندند و برای جراحی خیلی بهم روحیه دادند. از آسانیسم متشکرم.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد همراه بیمار از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بله. از جمله وظایف همراه بیمار در بیمارستان های تهران و کرج علاوه بر مراقبت و نگهداری بیمار، جمع‌آوری نمونه‌های آزمایشگاهی و انجام کارهای اداری بیمارستان است.

تمام نیروهایی که تحت عنوان همراه بیمار در بیمارستان یا منزل در آسانیسم فعالیت می‌کنند احراز هویت شدند و مدارک شناسایی شان نزد ما وجود دارد؛ تمامی افراد سابقه کار داشته و دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان یا منزل بستگی به خدمات مورد نیاز بیمار  و تعداد ساعاتی که نیاز به حضور همراه دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

کمک در جابه جایی بیمار، نظارت بر تجویز دارو، اطلاع رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است.

4.5/5 - (39 امتیاز)

9 پاسخ

 1. بهترین چیز در مورد یک پرستار بیمار که باید در نظر بگیریم برای استخدام چیست؟

  1. سلام وقت بخیر بهترین مورد که برای پرستار وجود دارد شخصیت پرستار، ارتباط مفید پرستار با فرد و تخصص پرستار است.

 2. آیا کاربرانی که از خدمات آسانیسم استفاده می کنند می توانند دلیل انتخاب خود را به من بگویند؟

  1. سلام دوست عزیز. من از خدمات این موسسه استفاده کردم و وقتی قیمت خدمات مراقبت در منزل را مقایسه کردم با شرکت های دیگر از خدمات مقرون به صرفه آن کاملا راضی بودم

 3. در مقایسه جایی که بیماران نیازمند به مراقبت دائمی را نگهداری و معالجه می کنند یا همان آسایشگاه ها با همراه بیمار در منزل، خدمات پرستار بیمار بسیار مقرون به صرفه تر از اسایشگاه هاست.

  1. قیمت ها با توجه به وظایف پرستار و ساعت کاری او میتواند تغییر کند و قیمت کلی برای این موضوع وجود ندارد.

 4. سلام
  فقط همراه برای انجام آندوسکوپی نیاز دارم
  در واقع چون بیمارستان تاکید داره همراه باشه
  حدود هزینه رو می‌فرمائید؟

  1. سلام
   برای بدست آوردن اطلاعات دقیق درمورد هزینه ها لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید و از همکاران ما مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *