انجام فیزیوتراپی در منزل توسط مجرب ترین پرسنل و موسسات. جهت ثبت سفارش با ما تماس حاصل نمایید.
021-89514141

فیزیوتراپی در منزل

اگر بعد از یک روز طولانی در محل کار، درد ناخوشایند را در قسمت تحتانی کمر خود تجربه می کنید می توانید از فیزیوتراپی در منزل یا محل کار استفاده کنید.

آیا ترس از آسیب دیدگی طولانی شما را از ادامه  ورزش مورد علاقه خود محدود می کند؟

آیا به دنبال خدمات فیزیوتراپی برای افراد مسن با مشکلات تحرک یا جراحی تعویض پس از لگن هستید؟ 

اگر پاسختان بله است و به هر یک از این موارد پاسخ داده اید، برای بهبود شرایطتان بهتر است به فکر فیزیوتراپی باشید.

ما می‌دانیم که بعضی از افراد ممکن است نتوانند مسافت طولانی برای رسیدن به مطب فیزیوتراپیست تحمل کنند. به دلایل مختلفی مردم از  خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده می‌کنند. بعضی اوقات افراد خیلی صدمه دیده، بیش از حد مریض و یا درد زیادی دارند. در این موارد ترجیح می‌دهند در جاهایی مانند خانه‌شان كه در آنها راحت هستند، تحت درمان فیزیكی قرار گیرند.
ما در زمینه فیزیوتراپی طیف گسترده‌ای از خدمات برای درمان درد مداوم، آسیب‌های عضلانی، مسدومیت‌های ورزشی، مراقبت‌های بعد از سکته مغزی، شرایط مزمن ریوی، مراقبت‌های اطفال و کودکان، مراقبت‌های بعد از جراحی‌های ارتوپدی و غیره را به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهیم. 

مزایای استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل, خدمات فیزیوتراپی در خانه
  • صرفه جویی در زمان

 با جلوگیری از رفت آمد‌ها به مطب پزشک، زمان زیادی را صرفه جویی کنید. همچنین از انتظار‌های طولانی برای رسیدن نوبت در مطب جلوگیری می‌شود. بسیار پیش می‌آید که قرار ملاقات‌ها دیر یا به دلیل شرایط پیش بینی نشده به تأخیر بیفتد. فیزیوتراپی در منزل  این امکان را به شما می‌دهد که در زمانی که خودتان تعیین می‌کنید، درمان صورت گیرد. 

  • صرفه جویی در هزینه

فیزیوتراپی در منزل به دلیل عدم رفت و آمد به مطب موجب صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود. بسیاری از مراجعان از سهولتی که در آن درمان‌های فیزیوتراپی در خانه به روشی بسیار یکپارچه در زندگی آنها قرار می‌گیرد، لذت می‌برند.

  • ایمنی بیشتر برای افراد در معرض خطر 

افراد زیادی وجود دارند که بیماران پرخطر محسوب می‌شوند. ممکن است آنها یک بیماری یا ناتوانی داشته باشند که تحرک سلامتیشان را به خطر اندازد. این مورد در افرادی که استراحت مطلق هستند بیشتر دیده می‌شود. شاید آنها در معرض خطر عفونت در اماکن عمومی قرار بگیرند. با این حال، فیزیوتراپی در خانه، به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا در ایمنی خانه خود از فیزیوتراپی بسیار بهره مند شوند.

دامنه خدمات فیزیوتراپی در منزل آسانیسم:

بعد از جراحی و تروما درمانی: از جراحی و تروما می‌تواند منجر به درد شدید، ورم، کاهش استقامت عضلات، استقامت قلبی ریوی و محدودیت عملکرد شود. فیزیوتراپیستهای ما ‌می‌توانند به بیماران در کاهش ورم اندام، تسکین درد و بهبود عملکرد عضلات کمک کنند. آنها همچنین آموزش عملکردی از جمله آموزش  تعادل، اصلاح راه  رفتن و پشتیبانی از دستگاه‌های کمکی را برای تسریع در بهبود بیمار و افزایش کیفیت زندگی او ارائه می‌دهند.

آسیب دیدگی ورزشی: فیزیوتراپیست های ما به خوبی در درمان آسیبهای ورزشی و تسکین درد، مجهز و توانمند‌ هستند. تیم ما از روش‌های درمانی مختلفی مانند درمان جریان مداخله‌ای (IFC) تحریک عصب الکتریکی از راه پوست (TENS) ، سونوگرافی، تجویز کمپرس گرم،تسهیل عصبی عضلانی اختصاصی (PNF)، ماساژ درمانی و تکنیک های انتشار میوفاشیال استفاده می‌کند.

حرکات درمانی: برای کاهش درد، فیزیوتراپیست‌های ما ماهیچه های خاصی را آموزش می‌دهند، بافت های نرم و کشیده را بر اساس یک برنامه ورزشی ویژه طراحی شده برای کمک به بیماران برای بازیابی وضعیت صحیح وضعیت و بازگشت به فعالیت های عادی انجام می‌دهند.

درمان پس از سکته مغزی و بیماری‌های عصبی: افرادی که از سکته مغزی یا سایر شرایط بیماری‌های عصبی رنج می‌برند، برای انجام فعالیتهای روزمره مانند پیاده روی، حمام کردن و خانه داری نیاز به کنترل پیچیده و دقیق عصبی-عضلانی و اسکلتی دارند. فیزیوتراپیست‌های ما می‌توانند از تکنیک‌های مختلف تسهیل و تمرین‌های درمانی برای تقویت عملکرد حرکتی، یادگیری حرکتی و توانایی کنترل حرکتی استفاده کنند.

 درمان نوزادان با اختلال حرکتی و نوزادان پرخطر: فیزیوتراپیست‌های ما وضعیت کلی رشد را از جمله عضله، رفلکس بدوی، پاسخ تحریک و نقاط عطف رشد را ارزیابی می‌کنند. آنها می‌توانند مناطقی که نیاز به درمان دارد را موقعیت یابی کنند، ماساژ دهند و به والدین آموزش دهند که چگونه در یک محیط راحت و ایمن از نوزاد نارس خود مراقبت کنند.

درمان کمردرد و گردن درد: برای کاهش درد کمر، فیزیوتراپیست روش‌های درمانی مختلفی مانند کاربرد گرما، پک‌های یخ، تحریک الکتریکی، تمرینات ورزشی و کشش را برای افزایش عملکرد و قدرت، اعمال می‌کنند. آنها همچنین می‌توانند در مورد مکانیک صحیح بدن آموزش‌هایی را ارائه دهند و یک برنامه ورزش خانگی را برای جلوگیری از کمردرد در آینده پیشنهاد کنند. 

بهبودی بعد از مصدومیت می‌تواند برای بیماران بخصوص ورزشکاران زمان دشواری باشد. هم چنین مراقبت و انجام حرکات درمانی بعد از عمل جراحی ارتوپدی در روند بهبودی بسیار اهمیت دارد. ما با ارائه خدمات فیزوتراپی در منزل روند درمان شما را تسریع می‌بخشیم و در سهولت آن به شما کمک می‌کنیم. با سپراندن درمان در محیط خانه از اضطراب شما کاسته می‌شود.