خانه

شرکت پرستاری در منزل

خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل, پرستار سالمند در منزل, مزایای پرستار سالمند در منزل, مزایای خدمات شرکت پرستاری در منزل

ما می‌دانیم مسئولیت مراقبت از یکی از اعضای خانواده دغدغه و مسئولیت بزرگی است. در حال حاضر شرکت پرستاری در منزل متعددی هستند که خدمات مختلف مراقبتی و پرستاری را عرضه می‌کنند. مجموعه آسانیسم با بسیاری از این شرکت‌ها همکاری می‌کند و بر اساس نیاز شما پیوسته مراقبت در منزل را برای افراد در هر سنی، از نوزادان تا سالمندان ارائه می‌دهد.

مراقبت‌هایی که شرکت پرستاری در تهران ارائه می‌دهد به مشتریان این توانایی را داده که در هر مرحله از زندگی و در هر محیطی به خوبی زندگی کنند و به آنها، خانواده‌ها و عزیزانشان پشتیبانی لازم را برای افزایش کیفیت خدمات مراقبتی ارائه می‌کند. آسانیسم با انواع شرکت پرستاری در منزل و مؤسسات پرستاری همکاری می‌کند. با استفاده از آسانیسم شما به طیف وسیعی از خدمات دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بر اساس نیاز و انتظاراتتان از داشتن یک مراقب یا پرستار در منزل بهره‌مند شوید. خدمات تیم ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برای ارائه خدمات در هر زمان که نیاز باشد در دسترس شما است.

شرکت پرستاری از سالمند در منزل

شرکت پرستاری چیست؟

منظور از شرکت پرستاری در منزل شرکتی است که پرستار، مراقب یا پزشک را به منزل درخواست کننده اعزام می‌کند،‌ این شرکت‌ها طیف وسیعی از خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی را در منزل درخواست کننده ارائه می‌دهند.

اهداف شرکت پرستاری چیست؟

امروزه بیشتر افراد به دلیل شاغل بودن زمان کمتری را به خانواده اختصاص می‌دهند؛ به عنوان مثال، والدین نمی‌توانند به دلیل مشغله‌های کاری تمام ساعات روز را در کنار فرزندان خود بگذرانند، به همین دلیل از خدمات پرستار کودک در منزل استفاده می‌کنند. از طرفی فرزندان هم نمی‌توانند به دلیل تغییر سبک زندگی و مشغله‌های کاری به خوبی از پدر و مادر سالمند خود مراقبت کنند در نتیجه به شرکت‌ها و موسساتی مراجعه می‌کنند که این نیاز آن‌ها را برآورده کند. به همین دلیل شرکت‌های پرستاری با هدف حل این چالش‌ها تاسیس شده‌اند. از سایر چالش‌های خانواده‌ها می‌توان به نیاز به پرستار متخصص، نظارت بر کار پرستار، اطمینان از هزینه منطقی و مطابق مصوبات وزارت بهداشت، اطمینان از تخصص و قابل اعتماد بودن پرستار اشاره کرد. در ادامه برخی از اهداف شرکت‌های پرستاری را معرفی می‌کنیم:

 1. ارائه خدمات بهداشتی ضروری ومعرفی استراتژی‌های نوین مراقبت. از طریق:
 • به حداقل رساندن بیماری و ناتوانی بیمار
 • به حداکثر رساندن سطح استقلال بیمار
 • بازیابی، حفظ و ارتقای سلامت بیمار

2. ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای، با تمرکز بر مراقبت‌های پیشگیرانه، توان‌بخشی و درمانی در محیط خانه

3. کمک به خانواده برای حفظ سبک زندگی همراه با حفظ کانون خانواده.

4. پرداختن به نیازهای منحصر به فرد فیزیولوژیکی، ایمنی، عزت نفس و خودشکوفایی در برنامه مراقبت بهداشتی خانگی هر مشتری.

 

آسانیسم پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل

آسانیسم یکی از معتبرترین و مجرب‌ترین پلتفرم‌های خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل است که خدمات متنوعی را در زمینه بهداشت و درمان با بهره‌گیری از توانمندی‌های پرستاران شرکت‌های پرستاری مختلف و نیروی فعال خود، به مردم عزیز کشور ارائه می‌دهد.

شرکت خدمات پرستاری در منزل آسانیسم می‌تواند تمامی دغدغه‌های خانواده‌ها را در جهت نگهداری و مراقبت از کودک، سالمند و عزیز بیمارشان برطرف کند. با انتخاب پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم نه تنها خیالتان از بابت امنیت و سلامت عزیزانتان راحت خواهد بود، بلکه کمک می‌کند تا عزیزانتان نیز در آرامش و آسایش زندگی خود را سپری کنند.

برخی از خدمات پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم عبارت‌اند از:

 • پرستار سالمند در منزل
 • پرستار کودک در منزل
 • پرستار بیمار در منزل
 • پزشک در منزل
 • تزریقات در منزل
 • آزمایش در منزل
 • تعویض سوند در منزل
 • فیزیوتراپی در منزل
 • همراه بیمار در بیمارستان

با استفاده از پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم، به راحتی و سریعا به پزشک یا پرستار دسترسی خواهید داشت. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز یا هر روزی از هفته درخواست خود را برای سرویس موردنظر از طریق وب سایت، اپلیکیشن آسانیسم و همچنین شماره تماس 89514141-021  ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت سپس پزشک یا پرستار مربوطه فورا به منزل شما اعزام خواهد شد.

 

شرکت خدمات پرستاری در منزل چه سرویس هایی ارائه می‌کند؟

پرستاری از سالمند در منزل

شرکت پرستاری در منزل با اعزام همراهان متعهد، به شما یا عزیزتان کمک می‌کند که به زندگی خود با خیال راحت و مستقل ادامه دهید. مراقبان و پرستاران برای نگهداری از سالمند و اجرای برنامه‌های مراقبتی مانند کمک به وضعیت جسمانی، مصرف صحیح داروها، جلوگیری از تشدید یا بروز دیگر بیماری‌ها، انجام کارهای روزمره و کارهای خانه داری سبک در دسترس هستند. مهم‌تر از همه همراه و همدم دلسوزی برای سالمند می‌باشند و به آنها کمک می‌کنند تا به طور مستقل در خانه خود زندگی کنند و به کارهای مورد علاقه خود ادامه دهند.

این سرویس در دو نوع تمام وقت و نیمه وقت از موسسه آسانیسم قابل دریافت است.

در سرویس تمام وقت، پرستار سالمند به صورت 24 ساعته سالمند شما را همراهی خواهد کرد و در سرویس نیمه وقت نیز متناسب با نوع و میزان درخواست شما پرستار از سالمند شما مراقبت می‌کند.

 

پرستار کودک در منزل

بعضا شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم کنار فرزندانمان باشیم. آن هم در دنیای شلوغ امروزی که عموما مادر و پدر به صورت همزمان مشغول به کارند. سرویس پرستار کودک در منزل آسانیسم به شما کمک می‌کند تا در این شرایط لطمه ای به کودک وارد نشود.

با این سرویس، فرزندتان به صورت خصوصی، در خانه، محلی که کودک احساس امنیت می‌کند، با استفاده از روش‌های نوین اطلاعات، موارد مهم و ضروری را فرا می‌گیرد؛ بنابراین مدت زمان کمتری پای تلویزیون یا گجت ها خواهد بود، فعالیت و بازی بیشتری خواهد داشت تا زمانی که شما به منزل برگردید.

قطعا یافتن شخصی که برای مراقبت از کودکتان به او اعتماد دارید همیشه آسان نیست. شرکت پرستاری آسانیسم متشکل از متخصصان و مراقبان دلسوز و آموزش دیده است که تمام تلاش خود را می‌کنند تا تجربه‌ای خوشایند از حضور پرستار کودک در منزل برایتان رقم بزنند.

پرستار سالمند در منزل

مراقبت‌های قبل از زایمان و پس از زایمان

اگر در دوران بارداری پزشک فعالیت‌های شما را محدود کرده و شما را ملزم به استراحت در رختخواب کرد یا در صورتی که پس از تولد دچار عارضه‌ای شدید، از درخواست کمک نترسید. شرکت پرستاری در منزل می‌تواند به شما در سهولت انجام کارهای روزمره کمک کند.

 

مراقبت از بیمار هنگام ترخیص از بیمارستان

هنگام ترخیص پس از بیمارستان، معمولاً بیماران نیاز به مراقبت و درمان بیشتری دارند. شرکت خدمات پرستاری درصورت نیاز، مراقبت‌های لازم را پس از جراحی به شما ارائه می‌دهد و در روند بهبودتان به شما کمک می‌کند.

 

مراقبت از بیماران دارای مشکل خاص

بیمارانی که دارای بیماریهای حادی هستند نیازمند مراقبت‌های ویژه ای هستند؛ مانند افراد دیابتی، دارای سرطان یا اختلالات دژنراتیو، به عنوان مثال، ALS، بیماری پارکینسون، آرتروز یا مولتیپل اسکلروزیس که می‌تواند انجام فعالیت‌های ساده را برایشان دشوار کند. مراقبان شرکت پرستاری در منزل به عزیزان شما کمک می‌کنند تا آنجا که ممکن است در کارهای روزمره کمک دریافت کنند، استقلال خود را حفظ کرده و برنامه‌های مراقبت را متناسب با نیازهای مشتریان تنظیم کنند.

 

مزایای استفاده از شرکت‌ پرستاری در منزل

برای تضمین سازگاری پرستار با شما، ما فرایندهایی را انجام داده تا مطمئن شویم شما بهترین خدمات ممکن را دریافت خواهید کرد. شرکت پرستاری در منزل و همچنین موسسه پرستاری ترکیبی از روش‌های غربالگری، آموزش و نظارت بر نحوه عملکرد مراقبان را برای ارائه خدمات با بالاترین کیفیت از متخصصانی که به آنها اعتماد دارید، ارائه می‌دهد. از اولین تماس تلفنی شما، روند آنالیز نیازها و انتظارات شما شروع خواهد شد. کارشناسان ما تلاش خواهند کرد تا فردی را که مناسب شرایط شما باشد و بهترین تطابق را دارد به شما معرفی کنند. از دیگر مزایای استفاده از شرکت پرستاری در منزل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت توسط تیم‌های متخصص انجام می‌شود و کیفیت مراقب به طور مداوم کنترل می‌شود.
 • از آخرین تحقیقات برای بهبود راهنمایی‌ها و رویکردهای خود در مراقبت استفاده می‌کنند.
 • مراقبت‌های ساعتی انعطاف پذیر را ارائه می‌دهند.
 • مشاوره اولیه رایگان برای تعیین نیازهای مراقبت ارائه می‌دهند.

مزایای استفاده از شرکت‌ پرستاری در منزل

نحوه قیمت گذاری شرکت پرستاری در منزل

از آنجا که هزینه مراقبت اغلب بستگی به وضعیت درخواست دهنده دارد، هزینه خدمات شرکت پرستاری در منزل به نوع نیاز و نحوه مراقبت بستگی دارد. به همین دلیل، اکثر شرکت پرستاری در منزل تا زمانی که با شما صحبت نکنند، نرخ خدمات را تعیین نمی‌کنند. هنگامی که آنها فرصتی پیدا کردند تا با شما صحبت کنند، باید پیشنهاداتی را بر اساس نیازهای مراقبتیتان ارائه دهند.

در نظر داشته باشید که شرکت پرستاری دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است که این پشتیبانی شامل اقداماتی است که کیفیت خدمات نیروی اعزام شده را پیگیری کرده و نظارت دقیقی بر این مورد دارد. همچنین در صورتی که بخواهید نیروی ارائه دهنده خدمات را تعویض کنید، شرکت پرستاری در منزل در اسرع وقت این کار را برای شما انجام خواهد داد. تمامی این موارد در جهت افزایش رضایت شما انجام می‌شود.

 

آسانیسم کمکیار شما برای پیدا کردن پرستار

یافتن مراقب در منزل برای شما یا یکی از عزیزانتان می‌تواند فرایند پیچیده‌ای باشد. ما در آسانیسم خدماتی را ارائه می‌دهیم تا از نظر سلامتی، کیفیت زندگی بهتر و آرامش خاطر برای همه افرادی که نیازمند خدمات مراقبت از سالخوردگان هستند پاسخگو باشد. هدف ما این است که با افزایش استاندارد مراقبتی و پرستاری و کمک در انتخاب نیروی مناسب که متناسب نیازهای شما باشد، از شما حمایت کنیم.

 

پرستار در منزل، چه وظایفی دارد؟

به طور خلاصه، وظایف مراقبی که از شرکت پرستاری استخدام می‌کنید شامل موارد زیر است:

 • انجام کارهای روزمره
 • مصرف دارو یا تزریق آمپول و سرم در صورت نیاز
 • ایجاد محیطی امن و آرام
 • تلاش برای بهبود وضعیت جسمانی
 • و در کل انجام وظایفی که به او واگذار شده تا به فرد تحت مراقبت کمک کند.

هزینه و دستمزد پرستار در منزل

هزینه و دستمزد پرستار در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای آن در نظر گرفت اما به طور کلی در شرکت پرستاری هزینه مراقب در منزل با توجه به عوامل زیر محاسبه می‌شود:

 • نوع خدمت مورد نیاز درخواست کننده
 •  ساعات کاری پرستار در منزل
 • مسافت بین خانه درخواست کننده و پرستار 
 • نوع و میزان مهارت پرستار در منزل
 • تعداد افراد حاضر در منزل 
 • محل زندگی درخواست کننده

استخدام پرستار در منزل از طریق شرکت ها یا به صورت مستقل؟

خانواده‌های زیادی برای مراقبت و نگهداری از عزیزان خود از سایت‌ها و پلتفرم‌های آگهی مثل دیوار و شیپور و… که با اهداف ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی تاسیس نشده‌اند استفاده می‌کنند یا در میان دوستان و آشنایان به دنبال پرستار می‌گردند؛ اما توجه داشته باشید که این سایت‌ها و سایر روش های مستقل، نظارتی بر روی عملکرد پرستار و همچنین پیشینه او ندارند. در نتیجه در صورت نارضایتی از کار پرستار کسی پاسخگوی شما نخواهد بود.

بنابراین توصیه می‌کنیم اگر سلامت و امنیت عزیزانتان برای شما مهم است که حتما همینطور است، به شرکت پرستاری مراجعه کنید که به صورت تخصصی این خدمات را ارائه می دهد و بر عملکرد پرسنل خود به صورت مستمر نظارت دارد.

 

مزیت های شرکت های پرستاری همکار آسانیسم

پرستارانی که توسط مراکز پرستاری همکار آسانیسم به منظور ارائه خدمات مراقبتی و درمانی به خانه شما اعزام می‌شوند دارای مزیت هایی هستند از قبیل: 

 • نیروی با سابقه کار بالا: پرستاران آسانیسم تمامی آموزش‌های لازم در زمینه نگهداری و مراقبت از سالمند را دیده‌اند و با توجه به تجربه و سابقه کار بالا نسبت به نیاز درخواست کننده و وظایف خود آگاهی کامل دارند.
 • کیفیت بالا در خدمات: پرستاران مراکز همکار آسانیسم همگی با تجربه، دلسوز و عاشق کارشان هستند و به راحتی می‌توانند با عزیز بیمار، سالمند و کودکتان ارتباط صمیمی برقرار کنند. به همین دلیل انجام کارهای آنها نه تنها از روی وظیفه بلکه همراه با عشق و علاقه خواهد بود.
 • قیمت متناسب در خدمات: از آنجایی که آسانیسم زیر نظر نظام پرستاری و وزارت بهداشت است، قیمت ها بر اساس تعرفه مجاز و بصورت توافقی متناسب با بودجه شما تعیین می شود.
 • ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها: به منظور افزایش کیفیت خدمات پرستاران و رضایت شما مشتریان عزیز عملکرد کلیه پرستاران به صورت دوره ای نظارت و بررسی می‌شود.
 • اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه: آسانیسم پل ارتباطی میان شما و دیگر شرکت‌های پرستاری ماهر و نام آشنای کشور است که پس از دریافت درخواست شما در حوزه خدمات پرستاری و مراقبتی، جهت هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس می‌گیرد و متناسب با نیاز و فاصله منزل شما با مرکز، مناسب ترین موسسه یا پرستار را را به شما معرفی می کند. 
 • احراز هویت نیروها: از تمامی پرستاران که در آسانیسم استخدام می‌شوند گواهی سوء پیشینه، گواهی عدم اعتیاد، سفته حداقل 20 میلیون تومانی و اصل یکی از مدارک شناسایی دریافت می‌گردد. 
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته: شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و مطرح کردن موضوعات خود با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبان آسانیسم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *