life expectancy, امید به زندگی, افزایش طول عمر و رضایتمندی, چالش های سالمندان

آمار نشان میدهد در دهه 60، سن امید به زندگی در سالمندان ایران، حدودا 60 سال بوده که این رقم در سال 1396 به 76.4 رسیده است.

علائم لکنت زبان در کودکان, عوارض لکنت زبان در کودکان,درمان لکنت زبان در کودکان, لکنت زبان در کودکان, stuttering-children

کودکان زیادی هستند که گرفتار معضل لکنت زبان شده اند. اما بسیاری از والدین اطلاعاتی در رابطه با لکنت زبان در کودکان ندارند.

کمبود امگا 3 و نشانه ها, کمبود امگا 3 و مشکلات بینایی, تشخیص امگا 3, مصرف مکمل های امگا 3

مصرف اسید های چرب امگا 3 برای بدن بسیار مهم است. اسید های چرب امگا 3 یکی از اجزای مهم غشای سلولی بدن هستند. بدن برای تولید مولکول های سیگنالینگ به نام ایکوزانوئید ها به این اسید های چرب نیاز دارد چراکه که به سیستم ایمنی، ریوی، قلبی عروقی و غدد درون ریز کمک می کند تا به درستی کار کنند.

انواع آلرژی و علائم آن, ابتلا به آلرژی چیست, درمان های طبیعی برای آلرژی, allergy

آلرژی یا حساسیت پاسخ سیستم ایمنی بدن به ماده خارجی است که به طور معمول برای بدن مضر نیست. به این مواد خارجی آلرژن می گویند. آلرژن ها می تواند شامل غذاهای خاص، گرده گل یا موی حیوانات خانگی باشد. وظیفه سیستم ایمنی بدن مبارزه با عوامل بیماری زا و حفظ سلامت بدن است.

علائم بیماری ام اس در افراد و نحوه تشخصی ام اس - بیماری ام اس در زنان و روش درمان بیماری ام اس

شناخت علائم بیماری ام اس و راههای درمان آن به ما در پیشگیری این بیماری که چند سالی است در جوامع بشری رواج پیدا کرده کمک میکند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با علت بیماری ام اس، راههای تشخیص و درمان آن آشنا کنیم.

نکات بهداشتی برای زنان باردار, وزن گیری مجاز در دوران بارداری, عادات غذایی سالم, پرستار زن در منزل

دوران بارداری و به دنیا آمدن فرزند همواره زمان هیجان انگیزی برای والدین بوده است. از همه مهم تر، در این دوره بانوان انگیزه قوی را برای ایجاد تغییرات مثبت در سبک زندگی خود پیدا می کنند. این مطلب شامل نکات بهداشتی برای زنان باردار میباشد که به دنبال این تغییرات هستند.

آزمایش خون در منزل و نمونه گیری خون برای انجام آزمایش

مشکلاتی  متعددی مانند  نداشتن وقت کافی برای رفتن به آزمایشگاه، ترافیک خیابان ها، تداخل ساعت کاری آزمایشگاه ها با ساعت کاری ما و یا ترس کودکان دلبندتون از محیط آزمایشگاه میتواند باعث عقب افتادن انجام آزمایش های مختلف بشود و شما برای دریافت آزمایش خون در منزل یا هر نوع آزمایش دیگری

آسیب های شایع در کودکان, شکستگی شایع ترین آسیب در کودکان, کشیدگی آرنج در کودکان, آسیب دیگی در کودکان, پرستار کودک خوب

کودکان پر انرژی، کنجکاو و فعال هستند و تمایل دارند تمام وقت بیداری خود را بازی کنند. برخی از کودکان پر جنب و جوش تر از برخی دیگرند ولی با این حال همه آنها دچار آسیب هایی می شوند.

مشکلات عاطفی سالمندان, پزشک سالمند, emotional problems of the elderly

پیری یک فرایند فیزیولوژی است که با تغییرات خاصی در روان انسان همراه است. با افزایش سن نیازهای عاطفی افراد تغییر پیدا می کند. بسیاری از مشکلات دوران سالمندی شامل مشکلات جسمی یا روحی مثل از دست دادن همسر است.

دفع مدفوع کودکان, مدفوع کودکان, پرستار کودک در منزل, children's feces

قطعا آموزش صحیح توالت رفتن به کودکان یکی از بزرگترین چالش های والدین است. البته اگر بخاطر مشغله های مختلف، پرستار بچه در منزل دارید، این امر چندان برای شما مسئله ساز نخواهد شد؛ زیرا پرستاران بنا بر تجربه، در انجام این کار بسیار مهارت دارند.

اینماد مربوط به آسانیسم