آمبولانس خصوصی سعادت آباد

آمبولانس های خصوصی خدمات حمل و جابه جایی بیمار را در مواقع حساس انجام می‌دهند. بر خلاف آمبولانس های عمومی که برای مواقع اضطراری و به نزدیک ترین بیمارستان اعزام می شوند، شما می توانید در هر زمانی به هر علتی از آمبولانس های خصوصی برای بیمارستان مورد نظر خود استفاده کنید.

اگر در منطقه سعادت آباد تهران زندگی می‌ کنید و برای انتقال بیمار یا مصدومتان به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری، نیاز به کمک دارید می ‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی سعادت آباد استفاده کنید. 

منطقه سعادت آباد یکی از مناطق تهران است که تحت پوشش پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم قرار دارد. آسانیسم با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن سرویس آمبولانس خصوصی را در اختیار ساکنین محترم سعادت آباد و حومه قرار می دهد.

آمبولانس خصوصی
اعزام آمبولانس خصوصی

انواع امبولانس خصوصی سعادت آباد

آمبولانس های خصوصی سعادت آباد دارای تجهیزات پزشکی لازم به همراه کادر پزشکی اموزش دیده و متخصص، قادرند در بهترین شرایط و با رعایت نکاتی دقیق امدادی به مکان مورد نظر شما اعزام شوند. در این قسمت برخی از خدمات آمبولانس خصوصی سعادت آباد را معرفی می کنیم:

 

آمبولانس خصوصی بین شهری

آمبولانس خصوصی بین شهری یک گزینه عالی برای خانواده هایی است که تصمیم گرفته اند از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنند، اما در خانه مریض دارند و استفاده از ماشین شخصی می تواند حال بیمار آن ها را وخیم کند یا در فکر انتقال بیمار به بیمارستانی بهتر در شهر دیگر هستند. بنابراین اگر در منطقه سعادت آباد تهران زندگی می کنید و به هر دلیلی می خواهید بیمار خود را به شهر دیگری منتقل کنید، می توانید با خیال راحت و به کمک خدمات پرستاری آسانیسم این کار را برای عزیزان خود انجام دهید.

آمبولانس خصوصی سعادت آباد

آمبولانس خصوصی امداد سریع

آمبولانس خصوصی امداد سریع سعادت آباد که در 24 ساعت شبانه روز فعال است نه تنها بیمار شما را به بیمارستان مورد نظر منتقل می کند، بلکه خدماتی مانند تزریق سرم، آزمایش و احیاء را در حین انتقال بیمار با کمک کادر پزشکی مجرب ارائه می دهد.

در صورتی که بیمار شما در شرایط اورژانسی باشد بنا به درخواست تان آمبولانس خصوصی با پزشکان و پرستاران متخصص و مجرب که به تجهیزات کامل درمانی مجهز هستند در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر برای انتقال بیمار شما اعزام می شود.

اگر در منطقه سعادت آباد زندگی می کنید و برای جابه جایی بیمارتان با سرویس آمبولانس خصوصی نیاز دارید می توانید از آسانیسم درخواست کمک کنید.

آمبولانس خصوصی بیماران اعصاب و روان

بیماری اعصاب و روان بر روی احساسات، توانایی تفکر و رفتار شخص بیمار تاثیر منفی می گذارد. . برخی از خانواده ها عزیزی دارند که از اختلات اعصاب و روان رنج می برند و نمی توانند بیمارشان را به وسیله خودرو شخصی خود به مراکز درمانی یا مکان دیگری منتقل کنند؛ چرا که نگران اند موجب استرس و تشویش بیشتر آن ها شوند. در چنین شرایطی استفاده از آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان بهترین گزینه است. بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید جابه جایی بیمارتان را به مراکز آسانیسم بسپارید. آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان سعادت آباد آسانیسم بیمار شما را در آرامش کامل توسط کادر پزشکی مجرب و با رعایت نکات پزشکی و درمانی به بیمارستان و مکان مورد نظر شما منتقل می کند.

آمبولاس خصوصی در محله سعادت آباد

آمبولانس خصوصی حمل و جابه‌جایی بیمار

خیلی از مواقع برای ما پیش آمده که بیماری در خانه داریم و برای چکاب و معاینه باید او را پیش دکتر ببریم ولی با ماشین شخصی این کار امکان ندارد و می تواند همین اشتباه کوچک جان بیمار ما را به خطر بیندازد. پس برای حفظ آرامش و سلامت بیمار بهتر است از امبولانس خصوصی حمل و جا به جایی بیمار استفاده کنید.

اگر در منطقه سعادت آباد زندگی می کنید و بیماری در خانه دارید که برای انتقال او به بیمارستان نیاز به وسیله نقلیه مجهز به کادر پزشکی و تجهیزات پزشکی دارید می توانید از سرویس امبولانس خصوصی حمل و جا به جایی بیمار پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم استفاده کنید. این خدمات را شما می توانید به صورت 24ساعته و در اسرع وقت در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

 

آمبولانس اسکورت پزشکی

آمبولانس های اسکورت پزشکی در سفرهای گروهی دولتی یا خصوصی، مسابقات ورزشی و مسابقات اتومبیل رانی استفاده می شود. مشخصه این نوع آمبولانس ها این است که تمامی کارهای انجام شده در این آمبولانس ها دارای نظم و سرعت خاصی است. مزیت دیگر این است که کادر پزشکی این آمبولانس‌ها به زبان‌های رایج دنیا مانند عربی، ترکی، انگلیسی، فرانسوی و کردی مسلط هستند، بنابراین این آمبولانس‌ها اجازه عبور از مرزها را هم دارند.

امبولانس خصوصی نوزاد

اگر نوزادی دارید که شرایط جسمانی خوبی ندارد و باید سریع به مراکز درمانی برسد می توانید از امبولانس خصوصی نوزاد سعادت آباد استفاده کنید. این آمبولانس ها مجهز به تجهیزات و دستگاه های متناسب با بدن نوزاد هستند و تا رسیدن به مرکز درمانی معتبر یک تیم پزشکی زبده و کارآزموده شما را همراهی می کند. آمبولانس خصوصی نوزاد مجهز به انکوباتور، دستگاه‌های تنفسی و مانتورینگ است تا در زمانی که دمای بدن نوزاد شما کاهش یافت با تنظیم دقیق دما او را از خطر احتمالی نجات دهد.

آمبولانس خصوصی نوزاد در سعادت آباد

آمبولانس خصوصی استقرار

در زمان برگزاری رویداد های بزرگ مانند مسابقات، مهمانی و جشن های بزرگ، همایش ها و … افراد برگزار کننده همیشه نگران هستند که اگر حادثه پیش بینی نشده ای برای مهمانان آن ها پیش بیاید چه کاری باید انجام دهند. برای این منظور سرویس آمبولانس خصوصی استقرار برای شما طراحی شده است. امبولانس های خصوصی استقرار در طول برگزاری رویداد شما کاملاً در حالت آماده باش هستند. بنابراین اگر در منظقه سعادت آباد تهران رویدادی با حضور افراد و مهمان های زیادی برگزار می کنید به شما این اطمینان را می دهیم که پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم با بهترین امکانات در طول این اتفاق مهم در کنار شماست و بهتر است میزبان گرامی با آرامش خاطر و بدون هیچ استرسی به مهمانان خود رسیدگی کند.

 

معرفی سعادت آباد و مراکز درمانی آن

منطقه سعادت آباد در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده و یکی از زیباترین مناطق شمال غربی پایتخت ایران است. این محله مانند منطقه گیشا یکی از معروف ترین محله های تهران محسوب می شود که جمعیت آن هر روز بالا می رود. تعدادی از بیمارستان ها و مراکز درمانی سعادت آباد به شرح زیر است:

بیمارستان پارسیان

نشانی: استان تهران، تهران، منطقه ۲، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی

شماره تماس: 02122363312

بيمارستان روانپزشکی نيايش

نشانی: تهران محله سعادت آباد – خیابان گلستان- خیابان عبقری-خیابان باغستان – پلاک 5

شماره تماس: 02122079738

بیمارستان شهید مدرس

نشانی: -تهران محله سعادت آباد خیابان سعادت آباد بیمارستان مدرس

شماره تماس: 02122074087

بيمارستان اعصاب و روان نيايش

نشانی: تهران- سعادت آباد – بلوار سعادت آباد – خیابان اوین- خیابان گلستان

شماره تماس: 02122079738

کلینیک سعادت آباد

نشانی: تهران – سعادت آباد، میدان کاج – خیابان سرو شرقی – پلاک ۸ خیابان مجد – مرکز جراحی محدود و کلینیک شبانه روزی سعادت آباد

شماره تماس: 02122371401

کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان

نشانی: تهران – سعادت آباد – بین چهارراه سرو و بلوارشهرداری – خیابان شهید ریاضی بخشایش – بیمارستان عرفان

شماره تماس: 02123021000

کلینیک چشم پزشکی حکیم

نشانی: تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان علی اکبر (دوازدهم) – بعد از پاساژ کسری – پلاک 33 – واحد 4

شماره تماس: 02122080592

 در زمان مراجعه به هر یک از این مراکز در سعادت آباد اگر نیاز به آمبولانس خصوصی پیدا کردید می توانید با شماره های آمبولانس خصوصی سعادت آباد آسانیسم تماس بگیرید و از امکانات آن ها با خیال راحت برای رفاه حال بیماران خود استفاده کنید.

اعزام آمبولانس خصوصی آسانیسم

اگر ساکن منطقه سعادت آباد هستید، می توانید از خدمات آمبولانس خصوصی این منطقه برای انتقال عزیزان خود به بیمارستان و درمانگاه های مورد نظر خود استفاده کنید. آمبولانس ویژه اسانیسم دارای کلیه تجهیزات پزشکی لازم از جمله دستگاه تنفس، انکوباتور و مانیتورینگ می باشد. همچنین تمامی کارکنان بهداشتی آسانیسم از افراد آموزش دیده و دارای گواهینامه هستند که قبل از استخدام آموزش های لازم برای این کار را به طور کامل و صحیح طی کرده اند. به منظور بهبود کیفیت خدمات، آسانیسم به طور منظم بر کار کادر پزشکی و کارکنان آمبولانس نظارت دارد. از ویژگی های پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم می توان به داشتن نیروهای با سابقه کار بالا، کیفیت بالا در خدمات، احراز هویت نیروها به طور دقیق، ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها، قیمت مناسب در خدمات و اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه اشاره کرد.

آسانیسم بستری مطمئن و حرفه ای برای مراقبت و نگهداری از بیماران در شرایط حساس و پر خطر در تهران و کرج است. کارکنان این مجموعه به صورت حرفه ای آموزش های لازم را گذرانده و با دقت در مواقع حساس عمل می کنند. در کنار خدمات برجسته آسانیسم مانند فیزیوتراپی در منزل، سرم تراپی در منزل، پرستار کودک، پرستار سالمند و … می توان به آمبولانس خصوصی سعادت آباد هم اشاره کرد.

شما می توانید برای درخواست سرویس آمبولانس خصوصی سعادت آباد فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کرده و منتظر تماس ما باشید. همچنین شماره تلفن آمبولانس خصوصی 02191304433 در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگو شما عزیزان است. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما برای هماهنگی بیشتر و اطلاع از شرایط جسمانی و روحی و روانی بیمار با شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت و طبق شرایط موجود آمبولانس مخصوصی را به محل اعزام می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ

  1. مراکز زیادی رو برای انتخاب آمبولانس برای جابجایی مادر بزرگم توی سعادت آباد بررسی کردم. نسبت به بقیه مراکزی که در این زمینه کار می کنن کیفیت کارتون و ارائه خدمات واقعا خیلی بهتر و اصولی بود. ممنونم از شما بابت زحماتتون.

    1. سلام و درود. ممنون از نظر با ارزشی که با ما اشتراک گذاشتید. موفق باشید.

  2. سلام برای نصف روز به یه آمبولانس نزدیک خونمون نیاز دارم تا مریضم به راحتی جابجا کنم. اصلاً امکانش هست این مدت در اختیار باشن؟

    1. سلام وقت خوش. دوست عزیز شما می توانید برای هر مدت زمان که لازم داشتید آمبولانس کرایه کنید. کافی است با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.