آمبولانس خصوصی ستارخان

دغدغه بسیاری از خانواده هایی که بیماری در منزل دارند این است که چگونه او را راحت، سریع و بدون هیچ ریسک و خطری به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری منتقل کنند. درست است که میتوان برای انتقال بیماران به بیمارستان از آمبولانس های عمومی استفاده کرد اما این آمبولانس ها تنها برای مواقع اورژانسی در نظر گرفته شده اند و نمی‌توان از آن ها در زمانی که قصد دارید بیمارتان را به صورت غیر اورژانسی به مراکز درمانی منتقل کنید یا او را به مکانی به غیر از بیمارستان ببرید استفاده کنید.

 پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم سرویس آمبولانس خصوصی را به ساکنین تمام مناطق تهران و کرج ارائه می دهد. منطقه ستارخان تهران نیز یکی از مناطقی است که تحت پوشش پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم قرار دارد.

اگر در منطقه ستارخان تهران زندگی می‌‌کنید و برای انتقال بیمارتان به مراکز درمانی یا هر مقصد دیگری نیاز به کمک دارید می‌‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی ستارخان استفاده کنید. با درخواست شما آسانیسم در اسرع وقت آمبولانس خصوصی مورد نیازتان را به محل مورد نظر شما اعزام می کند.

آمبولانس خصوصی
اعزام آمبولانس خصوصی

انواع آمبولانس ستارخان

آمبولانس های خصوصی بر خلاف آمبولانس های عمومی که زیر نظر دولت هستند توسط مراکز ارائه دهنده خصوصی اداره می شوند و در زمان های اورژانسی و غیر اورژانسی آماده خدمت رسانی به متقاضیان عزیز هستند. تنها نکته ای که در زمان درخواست آمبولانس خصوصی باید در نظر داشته باشید این است که به مراکز ارائه دهنده معتبر و نام آشنا مراجعه کنید تا خیالتان از امنیت و سلامت عزیز تان راحت باشد.

پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم انواع مختلفی از آمبولانس های خصوصی را به شهروندان ستار خان ارائه می دهد. شما می توانید با توجه به سن و شرایط بیمارتان هر یک از این آمبولانس ها را درخواست دهید. تمامی آمبولانس های آسانیسم به تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و توسط کادر پزشکی آموزش دیده و متخصص همراهی می شوند تا عزیز بیمار شما را در سلامت و آسایش کامل به مکان مورد نظرتان منتقل کنند. در این بخش برخی از خدمات آمبولانس خصوصی ستارخان را معرفی می‌کنیم:

درخواست آمبولانس خصوصی ستارخان

 آمبولانس خصوصی بیماران اعصاب و روان

اگر یکی از اعضای خانواده شما از مشکلات روحی و روانی رنج می برد باید بسیار محتاطانه و با آرامش با او برخورد کنید. داشتن رفتار و برخورد صحیح باعث میشود که بیمار سریع تر بهبودی خود را بدست آورد. بنابراین اگر تصمیم دارید بیمارتان را برای مراجعه به پزشک به صورت اورژانسی و غیر اورژانسی به مراکز درمانی منتقل کنید بهتر است که از خودرویی مجهز و استاندارد استفاده کنید که ویژه این دسته از بیماران طراحی شده باشد. در این شرایط استفاده از آمبولانس های خصوصی بیماران اعصاب و روان بهترین راه حل است چراکه این آمبولانس ها با هدف انتقال صحیح و مناسب و با شرایط و نیاز های بیماران اعصاب و روان طراحی شده اند.

بنابراین اگر در منطقه ستارخان تهران زندگی می‌کنید و برای حمل عزیز بیمارتان نیاز به خودرویی مجهز دارید تا با کمترین نگرانی و خطری بیمارتان را جابه‌جا کنید سرویس آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان ستارخان آسانیسم بهترین گزینه برای شما است. آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان ستارخان آسانیسم نه تنها به تجهیزات پزشکی مجهز است بلکه توسط کادر پزشکی مخصوص همراهی می شود.

 آمبولانس خصوصی استقرار

یکی دیگر از آمبولانس هایی که آسانیسم به شما ساکنین عزیز منطقه ستارخان تهران ارائه می دهد آمبولانس خصوصی استقرار است. این آمبولانس ها در زمان برگزاری رویداد های بزرگ در مکان مورد نظر شما در حالت اماده باش قرار می گیرند تا در شرایط اورژانسی به مهمانان شما خدمت رسانی کنند و در صورت لزوم در سریع ترین زمان ممکن آن ها را به مراکز درمانی منتقل کنند.

بنابراین اگر تصمیم دارید در منطقه ستارخان تهران رویداد بزرگی مانند مسابقات، جشن، همایش و … با حضور مهمان های زیادی برگزار کنید اما نگرانید که در صورت بروز حادثه چگونه به مهمانانتان کمک کنید می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی ستارخان آسانیسم بهره مند شوید.

 آمبولانس خصوصی بین شهری

آمبولانس خصوصی بین شهری یکی دیگر از آمبولانس های آسانیسم است که برای خدمات رسانی به خانواده هایی که قصد دارند بیمارشان را از شهری به شهر دیگر جابه جا کنند طراحی شده است.

بسیاری از خانواده هایی که عزیز بیماری دارند تصمیم می گیرند که برای معالجه سریع تر و بهتر، بیمارشان را به بیمارستان بهتری در شهر دیگری منتقل کنند در این مواقع استفاده از خودرو های شخصی برای انتقال بیمار خطرناک است و ممکن است بیمار در طول جابه جایی آسیب بیشتری ببیند و سلامتش بیشتر از قبل به خطر بیفتد در این صورت بهترین گزینه استفاده از آمبولانس خصوصی بین شهری است.

بنابراین اگر در منطقه ستارخان تهران زندگی می‌کنید و تصمیم دارید بیمارتان را به شهر دیگری جابه جا کنید می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی بین شهری ستارخان پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی استفاده کنید. آمبولانس خصوصی بین شهری آسانیسم کاملا استاندارد بوده و علاوه بر تجهیزات پزشکی توسط تیم پزشکی مخصوص بیمارتان نیز همراهی میشود تا در مسیر جابه جایی بیمارتان خدمات لازم را به او ارائه دهند و در شرایط اضطراری اقدامات لازم را انجام دهند.

 آمبولانس خصوصی حمل و جابه‌جایی بیمار

اگر بیماری در منزل دارید که تصمیم دارید او را برای ملاقات با پزشک، انجام آزمایشات یا هر علت دیگری به مراکز درمانی ببرید یا قصد دارید به خانه جدیدتان در منطقه دیگری نقل مکان کنید اما نگرانید که چگونه بیمار بد حالتان را جابه جا کنید که اسیب بیشتری نبیند سرویس آمبولانس خصوصی حمل و جابه جایی بیمار برای کمک به شما عزیزان طراحی شده است.

اگر در منطقه ستارخان تهران ساکن هستید آمبولانس خصوصی حمل و جابه جایی بیمار ستارخان آسانیسم به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به شما شهروندان منطقه ستارخان تهران است.

 آمبولانس خصوصی امداد سریع ستارخان

آمبولانس خصوصی امداد سریع به منظور انتقال سریع بیمارتان به مراکز درمانی مورد نظرتان طراحی شده بنابراین اگر بیماری دارید که در شرایط وخیم و اورژانسی قرار دارد می توانید از آمبولانس خصوصی امداد سریع استفاده کنید. این آمبولانس ها علاوه بر انتقال سریع عزیزتان به بیمارستان با کمک تیم پزشکی با تجربه و حرفه ای خدماتی مانند تزریق سرم، آزمایش و همچنین در صورت نیاز احیای بیمار را نیز ارائه می‌دهد.

اگر در منطقه ستارخان تهران زندگی می‌کنید با درخواست آمبولانس خصوصی امداد سریع ستارخان آسانیسم می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن و در بهترین شرایط بیمارتان را به بیمارستان مورد نظرتان منتقل کنید.

 آمبولانس خصوصی نوزاد

آمبولانس خصوصی نوزاد، نوزاد شما را در شرایط اورژانسی و غیر اورژانسی به مراکز درمانی منتقل می کند. بنابراین اگر نوزاد شما درچا تنگی نفس یا هر بیماری دیگری شده است می توانید برای انتقال صحیح و به موقع نوزادتان به بیمارستان از سرویس آمبولانس خصوصی نوزاد استفاده کنید.

اگر در منطقه ستارخان تهران زندگی می‌کنید می‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی نوزاد ستارخان پلت فرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم بهره مند شوید. آمبولانس های خصوصی نوزاد آسانیسم با توجه به اناتومی بدن نوزاد طراحی شده اند و توسط کادر پزشکی متخصص نیز همراهی می شوند تا در طول مسیر خدمات پزشکی لازم را به نوزادتان ارائه دهند.

معرفی منطقه ستارخان تهران و مراکز درمانی آن

ستارخان در منطقه شهرداری 2 تهران قرار گرفته است. موقعیت قرارگیری ستارخان در غرب تهران است. ستارخان محله ای بسیار شاداب و سرزنده است و نام قدیمی آن برق آلستوم بوده است. ستارخان از آب و هوای بسیار خوبی برخودار است و دسترسی آسان به سایر نقاط شهر یکی از ویژگی های بارز این محله محبوب است.

از شاخصه های مهم محله ستارخان سه برج معروف با نام ستارخان است که حدود 40 سال قدمت دارند.

از خیابان های مهم محله ستارخان، می توان خیابان دریان نو، پاتریس لومومبا، بهبودی، سازمان آب، نصرت، حبیب‌الله و خیابان شادمهر را نام برد. ستارخان از شرق به محله جمشیدیه، از شمال به محله گیشا، از غرب به محله طرشت، و جنوب به محله امیرآباد محدود می شود.

منطقه ستارخان از اماکن تفریحی، فرهنگی مذهبی، مراکز خرید، مدارس و مراکز درمانی زیادی برخودار است .

ازجمله بیمارستان ها و مراکز درمانی محله ستارخان تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان رسول اکر م
 • درمانگاه عمار
 • کلینیک تخصصی زنان
 • درمانگاه ارتوپدی طب نادر
 • درمانگاه فیزیوتراپی توان افزا
 • درمانگاه پزشکی جوان
 • رادیولوژی و سونوگرافی آلستوم
 • آزمایشگاه تشخیص طبی بهشت آیین
 • ساختمان پزشکان بهنوش

اگر در مراجعه به هر یک از بیمارستان ها و درمانگاه های محله ستارخان تهران به یک آمبولانس خصوصی نیاز دارید میتوانید از سرویس آمبولانس خصوصی ستارخان آسانیسم بهره مند شوید. آمبولانس خصوصی ستارخان آسانیسم در اسرع وقت و در بهترین شرایط شما یا بیمارتان در شرایط اضطراری و غیر اضطراری به مرکز درمانی مورد نظرتان منتقل می کند.

آمبولانس خصوصی ستارخان

اعزام فوری آمبولانس خصوصی آسانیسم

پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم به ساکنین عزیز تمام مناطق تهران و کرج از جمله محله ستارخان واقع در منطقه 2 شهرداری تهران خدماتی مانند پرستار در منزل، دکتر در منزل، فیزیوتراپ در منزل، آزمایش در منزل و همچنین آمبولانس خصوصی ارائه می دهد. آسانیسم از آمبولانس های استاندارد و متنوعی برخوردار است که می توانید با توجه به سن و و شرایط جسمانی و روانی بیمارتان از هر یک از این آمبولانس ها استفاده کنید. تمامی آمبولانس های آسانیسم به تجهیزات پزشکی لازم ازجمله انکوباتور، دستگاه های تنفسی و مانیتورینگ مجهز هستند و توسط تیم پزشکی متخصص همراهی می شوند تا در زمان انتقال، بیمارتان مراقبت های لازم را دریافت کند. بنابراین اگر در محله ستارخان تهران زندگی می کنید می توانید برای انتقال بیمارتان در شرایط عالی از آمبولانس های خصوصی آسانیسم استفاده کنید.

شما می‌توانید برای درخواست سرویس آمبولانس خصوصی ستارخان تهران فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره آمبولانس خصوصی02191304433 تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما جهت هماهنگی بیشتر و اطلاع از شرایط و نوع بیماری عزیزتان با شما تماس خواهند گرفت سپس آمبولانسی ویژه عزیز شما به محل مورد نظر تان اعزام می‌کنند.

1/5 - (1 امتیاز)

4 پاسخ

 1. یه مریض بد حال دارم تو محدوده ستارخان باید برای انجام بعضی مراحل پزشکیش ببرمش بیمارستان. شما می تونید یه آمبولانس در اختیار من بزارید؟

  1. با سلام. بله دوست عزیز. برای هماهنگی با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

  1. هزینه آمبولانس خصوصی که شما درخواست می ‌دهید طبق شرایط بیمار و طول مسیری که از مبدا تا مقصد طی میشود و طبق تعرفه های دیگر سازمان متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.