سرم در منزل

اگر به دلیل کهولت سن، جراحت، بیماری یا کمبود وقت نمی توانید به طور مکرر برای انجام تزریقات به مراکز درمانی مراجعه کنید استفاده از سرویس تزریقات در منزل بهترین راهکار برای شما است.

با استفاده از این سرویس نه تنها از ماندن پشت ترافیک های سنگین، انتظار کشیدن در سالن بیمارستان، تحمل درد و رنج جابه جایی های مداوم نجات پیدا می کنید بلکه به میزان چشمگیری می توانید در زمان و هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

آسانیسم پلتفرم ارائه دهنده خدمات پرستاری است که با تیمی مجرب و متعهد از پرسنل با سابقه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تماس با پشتیبانی

چه خدماتی نیاز دارید؟

چرا از آسانیسم سرویس تزریقات در منزل بگیرید؟

 • نیروهای با سابقه کار بالا
 • کیفیت بالا در خدمات
 • قیمت مناسب در خدمات
 • احراز هویت نیروها
 • اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
 • ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

تزریق در منزل

با استفاده از سرویس تزریقات در منزل دیگر لازم نیست عزیز بیمار یا سالمند شما سختی رفت آمد به مراکز درمانی را تحمل کند از طرفی شما به عنوان همراه نیز مجبور نیستید برای مراقبت از عزیزتان و رساندن آن‌ها به مراکز درمانی برنامه های شخصی و کاریتان را تغییر دهید.

شما در پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم می توانید بهترین پرسنل را برای انجام تزریقات مورد نیاز تان استخدام کنید. آسانیسم آماده خدمت رسانی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به تمام خانواده های ساکن تهران و کرج است.

بسیاری از مواقع برای همه ما پیش آمده است که برای تزریقات دارو مجبور به مراجعه به درمانگاه و بیمارستان و ترک خانه شده‌ایم. این موضوع به خصوص زمانی که ناخوش احوال و بیمار باشیم بسیار آزار دهنده است. رفت و آمدها برای مراجعه به درمانگاه به ویژه برای سالمندان و کودکان سخت می‌باشد و میتوان راه جایگزینی مانند تزریقات در منزل را برای این امر انتخاب نمود.

آسانیسم، پیشرو در زمینه خدمات پرستار در منزل، می‌تواند به شما کمک کند تا از فرآیند تزریق و ویزیت‌های پرستاری در منزل خود بهره ببرید. تزریقات در منزل توسط متخصصان واجد شرایط پزشکی مانند پزشک یا پرستار می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود و برای بیمارانی که تحرک محدود دارند مناسب باشد. نوع تزریق مورد نیاز در خانه و مدت زمان بررسی شده و تیم مراقبت‌های پرستاری آسانیسم به شما کمک می‌کنند تا به راحتی از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنید.

تزریقات در منزل

انواع تزریقاتی که در منزل ارائه می‌شود:

 • تزریق  عضلانی
 • تزریق داخل جلدی
 • تزریق زیرجلدی
 • سرم تراپی
 • درمان آنتی بیوتیک
 • واکسن

تزریق سرم در منزل

بیشترین تقاضا برای انجام تزریقات در خانه بیمار، مربوط به سرم تراپی است. در شرایط به خصوصی ممکن است مایعات بدن بیمار به شدت کاهش یابد. ابتلا به مسمومیت های غذایی، اسهال، استفراغ و ضعف بدنی از جمله این موارد اند. با تزریق سرم در منزل، نه تنها آب بدن تامین خواهد شد، بلکه از طریق آن برخی از آمپول های تجویز شده نیز به بیمار داده می شوند. حتی اگر تا حدودی از تزریق آمپول عضلانی هراس دارید، استعمال آن از طریق سرم تراپی راه جایگزین مناسبی برای شما است.

تزریق آمپول در منزل

عموما آمپول یکی از داروهای ضروری در طول درمان بیمار است که باید به موقع و به درستی تزریق گردد. اگر بیماری در خانه دارید و می خواهید با صرفه جویی در وقت و زمان خود (عدم استفاده از وسایل نقلیه) روند درمان را برای وی راحت تر کنید، می توانید با استفاده از سرویس تزریق آمپول در منزل به این نیاز پاسخ دهید. اگر کودک یا سالمندتان نیاز به تزریق آمپول ویتامین دارند، سرویس تزریق آمپول در منزل کار را برایتان بسیار ساده تر خواهد کرد.

قیمت تزریقات در منزل

قیمت مربوط به سرویس تزریقات در منزل یا سرم تراپی در منزل بر حسب نیاز مشتری تعیین میشود و شما عزیزان برای اطلاع از تعرفه این خدمات میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شما میتوانید قیمت مربوط به تزریق در منزل موارد زیر را به صورت تلفنی از مشاوران ما دریافت نمایید:

تزریق در محل برای تزریقات زیر جلدی

تزریق سرم در منزل

تزریق در آمپول در منزل برای تزریق عضلانی

اگر تمایل دارید که خدمت پزشک در منزل برای شما صورت بگیرد و پس از آن در صورت لزوم جهت تزریق، خود پزشک این کار را انجام داده یا یک پرستار برای انجام کار اعزام خواهد شد.

آسان شدن فرآیند تزریق برای کودکان

بعد از بزرگسالان، در صورتی که کسی نیاز به تزریق متناوب داشته باشد این نوزادان و خردسالان هستند که برای محافظت از آنها در برابر بیماری‌های متنوع، نیاز به تزریق منظم واکسن دارند.

تزریق به نوزادان و کودکان به دلیل فوبیا و درد ناشی از آن، بسیار چالش برانگیز است. در چنین مواردی دریافت خدمات پرستار تزریقات در منزل برای کودک و والدین بسیار مفید است.

پرستاری که فرآیند تزریق را داخل منزل  انجام می‌دهد، بسیار باتجربه است و در مدیریت بچه ها مهارت دارد و تزریق مورد نیاز را تا حد ممکن بدون دردسر انجام می‌دهد.

نکاتی که برای خدمات تزریق در منزل باید رعایت شود

اگر خودتان قصد خرید لوازم مربوط به تزریقات در منزل را دارید، در زمان مراجعه پرستار به منزل تمام لوازم برای انجام تزریقات در دسترس قرار داده شود این وسایل شامل سرنگ، سرسوزن، و همچنین دارویی که باید تزریق شود در دسترس باشد، الکل یا مواد ضد عفونی کننده و پنبه هم مورد نیاز می باشد که برای انجام تزریق استفاده می شود.

همه لوزام بایستی پلمپ شده باشند و از لوازم استفاده شده جهت تزریقات استفاده نمی شود، پس در هنگام تهیه از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمایید و پس از تزریق، تمام لوازم استفاده شده را به سطل زباله بیندازید.

اگر بیمار نیاز به تزریقات متعددی دارد به پرستار یا پزشک اعلام کنید تا ناحیه تزریق را تغییر دهد.

اگر بیمار دارای سابقه بیماری خاصی می باشد به پرستار اعلام نمایید تا در صورت عدم حساسیت تزریق صورت بگیرد.

مزایای تزریقات در منزل چیست؟

 1. باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می‌شود
 2. تجربه ای آسان و بدون دردسر را برای شما فراهم خواهد آورد
 3. مدیریت تزریق صحیح برای بیماران
 4. از رفت و آمده به بیمارستان و درمانگاه جلوگیری می‌کند
 5. در صورتی که نیاز به تزریقات به طور متناوب ضروری باشد خدمات تزریق می‌تواند برای شما احساس راحتی زا فراهم کند

 عوارض ناشی از تزریق ناصحیح

فرآیند تزریق یک روش تهاجمی است برای همین باید با دقت و روش درس انجام شود. در صورتی که تزریق توسط شخصی انجام شود که تجربه و مهارت کافی را نداشته باشد، عوارض و خطراتی پیش خواهد آمد. عوارض خفیف آن شامل تورم، درد محل و کبودی است. اما عوارض جدی تر شامل موارد زیر است:

 • تشکیل آبسه
 • عفونت، قرمزی، تورم، گرما
 • آسیب به بافت‌ها، اعصاب، رگ‌های خونی یا استخوان‌ها
 • خونریزی، به ویژه در افرادی که اختلالات خونریزی دارند

محیط خانه بعد از یک جراحی بزرگ یا تروما و بستری شدن در بیمارستان بهترین مکان است. شما می‌توانید از ناراحتی عزیزان خود برای مراجعه به بیمارستان برای مواردی مانند تزریقات که می‌تواند در آسایش منزل توسط پرستاران واجد شرایط و آموزش دیده صورت گیرد، جلوگیری کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای هرگونه مشاوره با ما تماس گیرید.

سرم تراپی در منزل

سرویس انجام تزریقات در منزل در نزدیکی شما

موسسه آسانیسم با همکاری شرکت های پرستاری معتبر و مجرب بسیاری، مفتخر به ارائه این خدمت در منزل شما است. تعداد بالای شرکت های تحت پوشش آسانیسم که هر کدام در گوشه ای از پایتخت قرار دارند، باعث شده تا امکان ارائه این سرویس در محل مورد نظر شما مثل انجام تزریقات در منزل غرب تهران به سادگی فراهم گردد.

به همین منظور، اگر شما نیز به دنبال این این سرویس هستید، میتوانید بدون دغدغه با آسانیسم تماس گرفته و این خدمت را دریافت نمایید، خدمات دیگری مانند آزمایش در منزل یا ویزیت در منزل و بسیار خدمات سلامت محور دیگر در آسانیسم ارائه شده و شما عزیزان میتوانید از این خدمات در سریع ترین زمان استفاده نمایید.

مناطق تحت پوشش آسانیسم

با توجه به این که پلتفرم آسانیسم با موسسات معتبر در تهران و کرج، همکاری دارد؛ هنگامی که برای دریافت سرویس مورد نیاز، سفارش خود را از طریق راه‌های ارتباطی یا در سایت ثبت می‌کنید. همکاران ما برای انجام هماهنگی لازم و ارجاع درخواستتان به موسسه معتبر با شما تماس می‌گیرند تا بتوانید با توجه به نیازتان، از نزدیک ترین موسسه برای دریافت خدمات کمک بگیرید و فاصله منزل با مرکز را انتخاب کنید

چگونه سرویس تزریق در منزل بگیریم

تهران

آسانیسم برای عزیزانی که در تهران زندگی می‌کنند نیز خدمات اراده می‌دهد.اگر در تهران زندگی می‌کنید برای دریافت سرویس انجام تزریقات در منزل تهران، کافی است درخواست خود را، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ثبت کنید. متخصصان ما پس از ثبت خدمات توسط شما، در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند.

کرج

عزیزان ساکن در شهر کرج، نیز می‎‌توانند از سرویس تزریقات در منزل کرج، بهره بگیرند. فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از شهر کرج زندگی می‌کنید، پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما در کم‌ترین زمان ممکن برای ارائه خدمت در منزل شما حاضر می‌شوند.پس از ثبت درخواست شما پرستاران مجرب ما در شهر کرج در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر میشوند.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد تزریقات در منزل از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

تزریق چقدر طول می کشد؟

خود تزریق زمان بسیار کمی می برد؛ اما پرستار مدت زمان مورد نیاز برای ارزیابی وضعیت قبل و بعد از تزریق و نظارت بر واکنش‌های احتمالی در کنار شما و عزیز بیمارتان حضور دارد

چگونه می توانم سرویس تزریقات در منزل را سفارش دهم؟

شما میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم سرویس تزریقات در منزل را درخواست دهید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید. کارشناسان ما نزدیکترین پرستار ماهر در منطقه را به منزلتان اعزام می کنند.

در چه مناطقی می توانم از خدمات تزریقات در منزل آسانیسم استفاده کنم؟

خدمات ما در حال حاضر در تمام مناطق تهران و کرج در دسترس است.

آیا تزریق آمپول‌های تقویتی را نیز انجام میدهد؟

بله در سرویس تزریقات در منزل آسانیسم تزریق آمپول‌های تقویتی نیز ارائه می شود. افرادی که نیازمند تزریق آمپول‌های تقویتی هستند نیز می‌توانند از سرویس تزریقات در منزل استفاده نمایند.

آیا تزریق سرم در سرویس تزریقات در منزل انجام می گیرد؟

بله تزریق تمام انواع سرم در منزل توسط پرسنل حرفه ای و با تجربه آسانیسم قابل انجام می‌باشد.

آیا می‌توانم تزریق عضلانی را خودم در منزل انجام دهم؟

برای تزریق انواع سرم و آمپول باید آموزش دیده باشید در غیر این صورت می تواند برای شما یا بیمارتان عوارض جدی به همراه داشته باشد.

آیا برای تزریق نیاز به نسخه دارم؟

بله برای تزریق انواع سرم و داروهای درمانی نسخه معتبر الزامی است.

4.9/5 - (40 امتیاز)