پرستار 24 ساعته در منزل

هنگامی که یکی از عزیزان خانواده به دلیل سالمندی یا بیماری نمیتواند از خود مراقبت کند، زندگی سایر اعضای خانواده بطور چشمگیری تحت تاثیر قرار می گیرد.

بسیاری از مردم مایلند که خودشان از عزیزان سالمند یا بیمار خود مراقبت کنند، اما به دلیل کار و سایر تعهدات خانوادگی زمان کافی برای ارائه انواع مراقبت ها و پرستاری های شبانه روزی به والدین سالمندشان ندارند در چنین شرایطی تنها یک پرستار 24 ساعته در منزل میتواند جای خالی شما را برای این عزیزان پر کند

هدف از خدمات پرستاری در منزل این است که این فرصت را برای سالمندان، بیماران و فرزندان خود فراهم آوریم تا آنجا که ممکن است با آسایش در خانه خود بمانند.

پرستار ۲۴ ساعته
خدمات پرستار 24 ساعته در منزل

پرستار 24 ساعته در منزل چه وظایفی دارد؟

خدماتی که پرستاران 24 ساعته در منزل ارائه میدهند به نیاز درخواست کننده سرویس بستگی دارد. با این حال، اگر بخواهیم یک نگاه کلی به وظایف پرستاران بیاندازیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

وظایف پرستار 24 ساعته سالمند:

 • کمک به انجام تحرک، ماساژ و پیشگیری از ایجاد زخم بستر
 • یادآوری و توجه به مصرف صحیح دارو
 • یاری رساندن در انجام فعالیت های روزمره و شخصی(کمک به حمام و لباس پوشیدن)
 • تنظیم ساعت خواب
 • هم صحبتی با سالمند
 • توجه به رژیم غذایی سالمند
 • انجام تزریقات در صورت نیاز
 • چک کردن فشار خون، قند خون و …

 

پرستار ۲۴ ساعته

وظایف پرستار کودک 24 ساعته:

 • ایجاد محیطی ایمن و شاد برای کودک
 • تهیه وعده های غذایی و میان وعده مناسب سن کودک
 • بازی و سرگرم کردن کودک
 • کمک به انجام تکالیف
 • تعویض پوشک
 • تنظیم ساعت خواب کودک
 • تعویض لباس های کودک
 • حمام کردن کودک

وظایف پرستار بیمار 24 ساعته :

 • ایجاد فضای امن و آرام برای بیمار
 • تعویض سوند و پانسمان زخم
 • انجام تزریقات در صورت نیاز
 • ماساژ بیمار و پیشگیری از زخم بستر
 • کنترل دمای بدن، فشار خون و علائم حیاتی بیمار
 • همکاری با پزشک بیمار
 • کمک به بیمار در انجام کارهای شخصی
 • توجه به مصرف داروها
 • توجه به برنامه غذایی بیمار

چرا از سرویس پرستار 24 ساعته در منزل استفاده کنیم؟

با بالا رفتن سن فرد، بسیاری از خانواده ها تصور می کنند که خانه سالمندان تنها گزینه آنها است یا  اینکه از بیمارشان در مراکز درمانی بهتر مراقبت میشود اما پرستار 24 ساعته در منزل میتواند تمامی خدماتی که فرد دیگر نمی تواند از عهده آنها برآید را ارائه دهد در نتیجه بیماران و سالمندان میتوانند در مکانی که راحت تر هستند دوران سالمندی و بیماری خود را سپری کنند.

 در ادامه برخی از مزایای استخدام پرستار شبانه روزی یا 24 ساعته در خانه را بررسی می کنیم:

پرستار ۲۴ ساعته تهران

تسریع روند درمان

خدمات پرستاری در منزل راهی عالی برای اطمینان از مراقبت از یک عزیز است زیرا اعضای خانواده به راحتی به مسائلی کاری و تجاری خود رسیدگی می‌کنند از طرفی به فرد بیمار یا مسنی که در حال بهبودی از یک عمل جراحی، آسیب یا بیماری است توجه بیشتری میشود.

علاوه بر این هنگامی که مراقبت در منزل انجام می شود، احتمال مواجهه افراد با انواع عفونت های مسری که ممکن است در خانه سالمندان یا مراکز درمانی با آن مواجه شوند، کاهش می یابد همچنین بازدید اعضای خانواده و دوستان راحت تر است در چنین شرایطی بیمار راحت تر و سریع تر بهبود پیدا میکند.

حفظ استقلال عزیزتان

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم، به نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل روی می آورند این است که عزیز سالمندشان حس استقلال خود را از دست ندهد. بسیاری از سالمندان دوست ندارند به خانه سالمندان یا خانه فرزندانشان نقل مکان کنند. پرستار در منزل، افراد را قادر می سازد تا در آسایش خانه خود و به صورت مستقل زندگی کنند.

کمک در کارهای خانه

پرستار 24 ساعته در منزل راهی عالی برای دریافت کمک در برخی از کارهای ساده است که با افزایش سن انجام این کارها مشکل می شوند. پرستار سالمند میتواند در کارهای سبکی مانند نظافت، آشپزی، شستن لباس ها و سایر کارهای روزمره به سالمند شما کمک کند.

پرستار 24 ساعته سالمند

ارائه توجه شخصی

یکی دیگر از مزایایی که مراقبت 24 ساعته در خانه نسبت به خانه سالمندان، مراکز درمانی و مهد کودک ها دارد، توجه شخصی است که به عزیزان شما ارائه می دهد. در خانه های سالمندان و مهد کودک ها، کارکنان و مربیان اغلب آنقدر مشغول هستند که نمی توانند تمام توجه شان رو به عزیز شما معطوف کنند در نتیجه با استخدام پرستار سالمند و پرستار کودک در منزل مطمئن هستید که به تمام نیاز های عزیزتان توجه میشود.

انزوای اجتماعی می تواند برای سلامتی افراد مسن بسیار مضر باشد. برای افرادی که با معلولیت یا بیماری مزمن زندگی می کنند، همراهی یک مراقب می تواند تا حد زیادی به سلامت روانی آنها کمک کند تا در وضعیت روحی مثبتی قرار گیرند.

آیا مراقبت در منزل 24 ساعته برای ما مناسب است؟

خدمات پرستاری 24 ساعته از سالمندان و کودکان می‌تواند بسیاری از مشکلات این دوران را بهبود بخشد به عنوان مثال از زمین خوردن و سقوط سالمندان جلوگیری می‌کند و با مراقبت و توجه صحیح از بروز بیماری های مهد کودک جلوگیری می‌کند همچنین برای افرادی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده‌اند یا تحت عمل جراحی بوده‌اند، این خدمات بسیار کمک کننده خواهد بود و پرستاری 24 ساعته در منزل در محیط آشنای خانه و با راحتی فراوان انجام میگیرد تا از فشار های روانی دوری از خانه جلوگیری شود.

 بعلاوه این خدمات برای ارائه کمک به افراد در هر زمان از روز در دسترس است و آرامش و اطمینان خاطر را برایشان ایجاد می‌کند.

قیمت پرستار شبانه روزی در منزل

از مهمترین چالش هایی که در هنگام استخدام پرستار به آن برخورد میکنید قیمت پرستار شبانه روزی در منزل است که در این قیمت ها میتواند بسته به نیاز شما  تغییر کند.

از فاکتورهای مهمی که در قیمت پرستار شبانه روزی در منزل تاثیر گذار است میتوان موارد زیر را نام برد:

 • محل سکونت شما که عامل مهمی است و در هزینه های رفت و امد پرستار موثر است.
 • اگر شرایط جسمانی فرد به گونه ای باشد که در انجام کارهای روزانه پرستار خللی ایجاد کند و کارهای او افزایش یابد بر حقوق پرستار نیز تاثیر میگذارد.
 • اگر پرستار علاوه بر پرستاری از فرد باید به امور منزل نیز بپردازد قیمت آن نیز افزایش می یابد.
 • اگر در روزهای تعطیل نیاز به پرستار داشته باشید بر حقوق پرستار تاثیر دارد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم؛ راهی مطمئن برای استخدام پرستار 24 ساعته در منزل

خدمات پرستار 24 ساعته در منزل

قطعا همه ما دوست داریم که خودمان از عزیزان کودک، بیمار و سالمندمان مراقبت کنیم اما دانش و انرژی ما برای برای ارائه مراقبت های 24 ساعته کافی نیست. در چنین شرایطی بهترین راه حل استفاده از خدمات یک شرکت پرستاری معتبر است.

آسانیسم یک پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در منزل است که خدمات بهداشتی و درمانی متنوعی از جمله سرویس پرستار 24 ساعته در منزل را ارائه میدهد. پرستارانی که با آسانیسم همکاری میکنند همگی آموزش دیده و باتجربه هستند. بنابراین بدون هیچ نگرانی از کیفیت کار و امنیت عزیزتان میتوانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

برای ثبت درخواست کافی است فرم ثبت سفارش موجود در سایت را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02191304433 تماس بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم سرویس پرستار 24 ساعته در منزل و خدماتی که ارائه میدهد را معرفی کنیم. در صورتی که سوال یا نظری در رابطه با این موضوع دارید از بخش نظرات پایین صفحه، با ما درمیان بگذارید.

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار 24 ساعته در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

از خدمات پرستار 24 ساعته در منزل می توان به فیزیوتراپی، سرم تراپی، تعویض سوند و مراقبت و نگهداری از سالمند،کودک و بیمار در منزل اشاره کرد.

بستگی به شرایط فرد نوع قرارداد دارد، در صورت نیاز امور منزل توسط پرستار انجام می‌شود.

قیمت پرستار 24 ساعته در منزل با توجه به عواملی مانند ساعات کاری، محل سکونت درخواست کننده ، وضعیت جسمانی سالمند،کودک یا بیمار شما تعیین می شود.

برای استخدام پرستار 24 ساعته توصیه میشود به مراکزی که دارای مجوز های معتبر هستند مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

8 پاسخ

 1. وقت بخیر نگهداری از سالمند به چه صورت انجام میشه؟ و پرستار چه خدماتی را ارائه میده؟

  1. وقت شما بخیر. نگهداری از سالمند شما به شیوه های مختلفی میتواند صورت بگیرد که بسته به نیاز سالمند شما و بودجه ای که توانایی هزینه آن را دارید صورت میگیرد. برای استخدام پرستار 24 ساعته در منزل میتوانید از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

 2. مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل به چه صورت انجام میشه آيا تنها یک پرستار فرستاده میشه ؟

  1. سلام وقت بخیر اگر منظورتون این هستش که تنها یک نفر فرستاده میشه به صورت اجباری و شما حق انتخاب ندارید خیر شما میتونید با پرستار های مختلف مصاحبه کنید و پرستار سالمندی که مد نظرتون هستش رو انتخاب کنید تا از سالمند عزیز شما نگهداری کند

 3. سلام
  مادرم الزایمری هست ۷۰٪
  پوشاکی هست با پای خودش تولت می‌رود
  ۹۲سال دارد از سلامت نسبی برخوردار هست
  خواهش می‌کنم هزینه ماهیانه را برایم بگویید

  متشکرم

  1. سلام آقای صادقیان، لطفا برای اطلاع از قیمت با شماره 02191304433 تماس بگیرید.
   ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *