پرستار کودک در منزل

خدمات پرستار کودک در منزل یک راه حل ساده و مطمئن برای مراقبت و تربیت کودک در محیط امن خانه شماست. پرستار بچه نه تنها مسئولیت‌های روزانه مراقبت فرزند را بر عهده دارد، بلکه در انجام امور منزل و آشپزی به خانواده نیز کمک می‌کند. با این خدمات، کودک شما توجه خصوصی دریافت کرده و از بیماری‌های رایج در مهدکودک‌ها در امان می‌ماند و در محیط آشنای خانه رشد می‌کند. ضمن اینکه برنامه‌های والدین نیز انعطاف‌پذیری بیشتری خواهد داشت.

شرکت پرستاری آسانیسم با تجربه بیش از 5 سال، در تمام مراحل درخواست پرستار کودک در منزل تهران و کرج همراه شما است تا نگرانی‌ها و پیچیدگی یافتن پرستار کودک مناسب برای شما آسان‌تر شود.

مشاوره رایگان تلفنی

چه خدماتی نیاز دارید؟

چگونه پرستار کودک استخدام کنم؟

برای استخدام از شرکت پرستار کودک آسانیسم می‌توانید با شماره 02191304433 تماس بگیرید یا فرم بالا را پر کنید تا بهترین پرستار بچه را استخدام کنید.

حقوق پرستار کودک چقدر است؟

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن فرزندتان متغیر است. در کل هزینه‌ها از 8 میلیون تومان ماهانه شروع شده و ممکن است به 17 تا 20 میلیون تومان نیز برسد.

برای اطلاع از مبلغ دقیق بهتر است با شرکت آسانیسم تماس بگیرید یا به بخش هزینه پرستار کودک در منزل در سایت مراجعه کنید.

آیا نیرویی که اعزام می‌کنید سابقه پرستاری بچه را دارد؟

بله. بیشتر پرستارانی که در آسانیسم فعالیت می‌کنند قبلا در مهدکودک‌ها کار کردند یا خودشان تجربه مادر بودن را دارند تا در تکامل و تربیت کودک به شما عزیزان کمک کنند.

انجام امور منزل بر عهده‌ی پرستار کودک است؟

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است. در نظر داشته باشید که مراقب بچه به صورت عرف امور منزل را انجام می‌دهد.

سقف مدت قرارداد با پرستار کودک چه قدر است؟

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما، یک ماهه، 3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می‌شوند. البته قابل به ذکر است که در صورت نیاز شما می‌توانید بصورت مقطعی نیز پرستار بچه استخدام کنید و روزانه با شرکت قرارداد ببندید.

آیا پرستار می‌تواند به تکالیف کودکم کمک می‌کند؟

بله، در صورت نیاز شما شرکت می‌تواند پرستار بچه‌ای اعزام کند که در تکالیف و امور درسی فرزندتان به شما کمک کرده و در امور مدرسه ایشان را راهنمایی کند.

آیا وعده‌ی غذایی کودک بر عهده‌ی پرستار است؟

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک‌بر عهده‌ی پرستار است. اگر می‌خواهید خودتان برای کودک غذا درست کنید، در زمان مشاوره رایگان خود به کارشناسان ما اطلاع دهید.

آیا پرستار جهت مراقبت از نوزاد هم داریم؟

بله. شرکت آسانیسم می‌تواند برای نوزاد شما نیز پرستار یا مراقب مناسب اعزام کند.

آیا بعد از 12 سالگی به پرستار کودک نیاز دارم؟

معمولا خوب است که از سن 12 سالگی به بعد پرستار کودک درخواست نکنید، چرا که فرزندان در این سن دیگر بچه نیستند، بلکه نوجوان شده‌اند. این کار نشان می‌دهد که شما به او اعتماد دارید و میخواهید که نوجوان مسئولیت‌های بیشتری را بر عهده بگیرد.

اعطای مسئولیت به نوجوانان در رشد، توسعه و مستقل شدن آن‌ها کمک می‌کند و اعتماد به نفس آن‌ها را افزایش می‌دهد. در این دوران بهتر است کمی از دور نوجوان را نظارت کنید و او را بدون کنترل کردن، راهنمایی کنید.

اگر نگران امور درسی فرزند نوجوان خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که یک معلم خصوصی برای او بگیرید. ولی در صورتی که فرزند شما نیازمند مراقبت‌های خاص باشد، می‌توانید پرستار درخواست دهید.

خدمات پرستار بچه آسانیسم

آسانیسم یک پلتفرم تخصصی در حوزه پرستاری در منزل است. این پلتفرم سال‌هاست که با بهترین پرستاران کودک همکاری داشته تا بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شرکت تمام مجوزهای مربوطه برای ارائه خدمات پرستاری از کودک و نوزاد را داراست. با آسانیسم بیشتر آشنا شوید!

شرکت آسانیسم تمام تلاش خود را می‌کند تا یک پرستار کودک خوب، با سابقه و حرفه‌ای برای شما بفرستد تا نگرانی جستجو یا عدم کیفیت خدمات پرستاری از کودک در منزل را نداشته باشید. تمام نیروهایی که با شرکت همکاری می‌کنند احراز هویت شدند و یک سفته به مبلغ 40 میلیون تومان به شرکت داده‌اند تا شما از نظر امنیت خدمات نیز خیال‌تان راحت باشد.

همچنین آسانیسم به صورت متداول کیفیت کار پرستار را ارزیابی می‌کند و رضایت شما را جویا می‌شود تا همیشه به بهترین شکل از فرزندتان نگهداری شود. در طول قرارداد نیز اگر به دلیل منطقی از پرستار خود رضایت نداشتید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرستار کودک را تعویض کنیم.

 • احراز هویت نیروها و دریافت سفته از پرستار کودک
 • اعزام پرستار بچه از نزدیک‌ترین منطقه
 • ارزیابی عملکرد دوره‌ای نیروها و پشتیبانی هر روزه​
 • اعزام نیروهای با سابقه کار در مهدکودک‌های تهران و کرج
 • کیفیت بالا ارائه خدمات پرستاری از نوزاد و کودک
 • قیمت مناسب در خدمات

شماره تماس شرکت

02191304433

آدرس شرکت

چهارراه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان انقلاب، نبش شمالی خیابان فلسطین، پلاک 281، جنب داروخانه دانشگاه، مرکز سرای نوآوری صنایع خلاق، طبقه همکف. آدرس موسسه نگهداری از کودک در منزل آسانیسم روی نقشه:

ساعات کاری شرکت از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 تا 17:30 و در روزهای پنج شنبه نیز از ساعت 9:30 تا 14:00 است.

اگر مایل هستید می‌توانید در این ساعات به دفتر مرکزی شرکت مراجعه کنید تا درخواست خود را به صورت حضوری بدهید.

در غیر این صورت شما می‌توانید در هر زمان با شماره شرکت تماس بگیرید یا فرم ثبت درخواست پرستار کودک را پر کنید تا درخواست شما ثبت شود.

پرستار کودک کیست؟

پرستار کودک یک فرد حرفه‌ای و آموزش‌دیده است که به مراقبت، پرورش و آموزش کودکان می‌پردازد. این افراد معمولا تجربه و تحصیلات مورد نیاز برای مراقبت کردن از کودکان را دارند. مدارک پرستار کودک شامل موارد زیر می‌شود:

 • سابقه مربی‌گری در مهدکودک
 • کارت مربی‌گری
 • مدرک لیسانس یا بالاتر در رشته‌های علوم تربیتی و روانشناسی

همچنین، برخی از پرستاران کودک به خصوص مادریاران، به صورت تجربی پرستاری از بچه‌ها را یاد گرفته‌اند.

وظیفه اصلی پرستار بچه مراقبت و نگهداری از فرزندان در منزل است. دیگر خدماتی که پرستار به کودک ارائه می‌دهد شامل زیر است:

 • بازی کردن با کودک و ایجاد زمان فراغت برای او
 • آماده‌سازی فعالیت‌های روزانه بچه
 • کمک در امور منزل مانند تمیز کردن اتاق کودک و شستشوی لباس‌های کودک
 • تهیه برنامه غذایی سالم و آشپزی برای کودک
 • آماده کردن شیرخشک نوزاد
 • تعویض پوشک، کمک در مسواک زدن و دیگر امور بهداشت کودک
 • کمک در انجام تکالیف و درس‌های کودک
 • آموزش زبان خارجی

چه زمان به پرستار کودک نیاز دارم؟

قبل از هر تصمیم بهتر است اول شرایط و نیازهای خودتان بسنجید. سپس با مشاوره از خانواده و همسرتان، مطمئن شوید که پرستار بچه واقعا برای شما نیاز است و هزینه پرستار کودک با بودجه شما تطابق دارد. در نهایت، یک موسسه نگهداری از کودک حرفه‌ای، مجرب و باتجربه پیدا و استخدام کنید.

برای آسودگی تصمیم شما، برخی از مواقعی که بهتر است پرستاری بچه بگیرید را معرفی کردیم:

 • شاغل هستید: اگر شما و همسرتان کارمند هستید و در طول روز کسی نمی‌تواند از کودک نگهداری کند، پرستار کودک می‌تواند کمک شایانی باشد.
 • کودک بیمار است: اگر کودک مریض شده یا بیماری مزمن خاصی دارد که به مراقبت‌های پزشکی یا حمایتی مخصوص نیازمند است، پرستار نوزاد یا کودک بگیرید تا کمک دست شما شوند.
 • میخواهید مسافرت بروید: اگر به هر دلیلی مانند ماموریت، استراحت یا رویداد خاص، نیاز به مسافرت داشتید و نمی‌توانستید فرزندتان را با خود ببرید، برای او باید پرستار بگیرید تا تنها در خانه نباشد.
 • به دنبال یک مربی حرفه برای بچه خود هستید: اگر برای آموزش مهارت‌های خاص به فرزند خود نیاز به کمک دارید می‌توانید از خدمات پرستاری از کودک استفاده کنید. برای مثال، پرستار بچه می‌تواند زبان‌های خارجی مانند انگلیسی، ترکی، روسی، چینی، فرانسوی یا آلمانی را به او آموزش دهد.
 • میخواهید یکی فرزندتان را از مدرسه به خانه بیاورد: خیلی وقت‌ها مادران و پدران نگران تنها برگشتن کودک خود از مهدکودک یا مدرسه هستند. ولی به هر دلیلی نمی‌توانند به دنبال کودک خود بروند، در این زمان نیز پرستار کمک می‌تواند خدمات ارزشمندی به خانواده دهد.
اینفوگرافی در مورد زمان احتیاج به پرستار بچه

انواع پرستار کودک؛ کدام نوع پرستار بچه برای فرزندم مناسب است؟

با توجه به نیاز شما پرستاران مختلفی برای خدمت رسانی به شما و کودکتان فرستاده می‌شود. پرستاری که برای شما فرستاده می‌شود با توجه به شرایط و نیازهای شما خواهد بود که معمولا شامل 3 دسته زیر هستند.

کودکیار

اصطلاح “کودکیار” یا “مربی کودک” به افرادی اطلاق می‌شود که مراقبت از کودکان را بر عهده دارند. این افراد بیشتر مواقع در محیط‌های مختلفی مانند خانه، مهدکودک، یا مدرسه فعالیت کنند. این افراد می‌توانند به فرزند شما نوشتن، زبان خارجی، ریاضی و فیزیک را آموزش می‌دهند و با بازی‌های خلاقانه به توسعه خلاقیت کودک شما کمک کند.

کودکیار امور منزل و آشپزی انجام نمی‌دهد چون وظیفه او فقط خدمت رسانی به کودک است. این افراد زبان‌های مختلف را به کودک شما آموزش می‌دهند و می‌توانند معلم فرزند شما در طول دوران مهدکودک و دبستان باشند.

مادریار

مادریار بیشتر به عنوان یک دایه برای فرزند شما خدمت رسانی می‌کند و بیشتر کمک دست مادران است. این افراد بیشتر وظایفی مانند مراقبت فیزیکی و روحی کودک، انجام امور منزل، شیردهی به نوزاد، تعویض پوشک و آشپزی برای کودک را بر عهده می‌گیرند و در تربیت کودک به خانواده کمک می‌کنند.

مادریار خودش تجربه مادر شدن را داشته که این تجربه می‌تواند برای مادرانی که تازه بچه دار شدند، یک گنجینه ارزشمند و راهنمای مناسب باشد.

تماس با شماره 02191304433 برای پرستار کودک

پرستار کودک بیمار

اگر نگرانی در مورد سلامت کودک بیمار خود دارید و امکان مراقبت مداوم از او را ندارید، یک گزینه مناسب استفاده از خدمات پرستار کودک است. این پرستاران قادرند به موقع داروها را به کودک شما بدهند و او را در مراجعه به پزشک همراهی کنند و در کنار آن دیگر وظایف مربوطه را نیز انجام دهند. البته قابل به ذکر است که اگر مریضی فرزندتان حاد باشد یا نیازمند تزریقات، تعویض پانسمان یا هرگونه مراقبت پزشکی باشد بهتر است پرستار بیمار درخواست کنید.

وظایف پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل به سن فرزند و درخواست و انتظارات شما به عنوان پدر و مادر کودک بستگی دارد. در کل پرستار وظایفی چون تغذیه، تعویض پوشک، کمک به بهداشت، خواباندن کودک، پر کردن اوقات فراغت و خیلی دیگر را بر عهده می‌گیرید.

 در ادامه برخی از وظایف پرستار کودک در منزل را معرفی می کنیم:

مراقبت کامل از کودک

خدمات مراقبتی یکی از اصلی‌ترین وظایف پرستار کودک است. مراقب برای جلوگیری از آسیب رساندن کودک به خود و همچنین برقراری یک رابطه عاطفی و احساسی با او باید در کنار کودک بماند و حواسش به فرزند باشد.

برای این کار پرستار بچه باید محیط خانه را زمان غیاب والدین امن کند و وسایل خطرناک مانند چاقو، لوازم شیشه‌ای و وسایل سنگین را از جلوی دست فرزندتان دور کند.

کمک در تربیت کردن فرزند

پرستار کودک همراه شما تلاش می‌کند ارزش‌ها و آداب درست را به فرزندانتان آموزش دهد. او با شما مشورت کرده و با توجه به نیازهای کودک، شما را راهنمایی می‌کند و در تربیت کودک کمک‌تان می‌کند.

آموزش خصوصی به کودکان

بدون شک، برای برخی از والدین که به دلیل فعالیت شغلی یا مسئولیت‌های خانگی خود، وقت و انرژی کافی برای آموزش فرزندان خود یا نظارت بر انجام تکالیف آن‌ها را ندارند.

در این شرایط، استخدام یک پرستار کودک در منزل می‌تواند یک راه حل مناسب باشد. او می‌تواند صحبت کردن و نحوه ارتباط برقرار کردن با دیگران را به کودکان کوچک یاد بدهد.

پرستار برای کودکان دبستانی نیز می‌تواند به عنوان یک معلم، به فرزند شما در یادگیری فصول درسی، انجام تکالیف و یادگیری مهارت‌های مربوط را به او آموزش دهد.

انجام بازی های خلاقانه با کودک

یکی از مهم‌ترین نیازهای کودکان تفریح و آموزش است. از آنجایی که پرستار کودک فردی آموزش دیده و با تجربه است روند تعلیم و آموزش فرزندانتان بسیار کارآمد و مفید پیش خواهد رفت. 

یک مراقب حرفه‌ای بچه با استفاده از بازی و سرگرمی به وسیله جدیدترین متدهای روز دنیا، فرزندان شما را آموزش می‌دهد. او همچنین، با اجازه کتبی شما، فرزند شما را به پارک می‌برد و با انجام بازی‌های آموزشی مناسب سن او در منزل اوقات فراغت فرزندتان را پر می کند.

کمک به بهداشت بچه

یکی دیگر از مهم ترین وظایف پرستار کودک در منزل رسیدگی به نظافت و بهداشت شخصی کودک مانند استحمام، تعویض پوشک در نوزادان است. اگرفرزند راه افتاده، وظیفه پرستار همراهی او به دستشویی و کمک به او در دستشویی یا استحمام است.

در صورتی که پرستار صبح زود به خانه شما بیاید یا پرستار کودک شبانه روزی درخواست دهید، پرستار وظیفه دارد در مسواک زدن و رعایت ساعات خواب نیز به شما کمک کند.

انجام امور خانه توسط پرستار بچه

علاوه بر تمام وظایف ذکر شده مرتب سازی اتاق و وسایل بازی کودکان، شستن لباس‌های کودک، تهیه غذاها و میان وعده‌های ساده و سالم برای کودکان نیز بر عهده پرستار کودک است.

قابل به ذکر است که کودکیار معمولا وظیفه‌ی انجام امور منزل را ندارد. زیرا کودکیاران بیشتر روی آموزش و تعلیم کودک تخصص دارند.

وظایف خدمات پرستاری از کودک در رده‌های مختلف سنی

در جدول زیر برخی از وظایف اصلی پرستاران کودک در رده‌های سنی مختلف را معرفی کردیم:

رده سنی کودک وظایف پرستار
نوزاد زیر 1 سالوظایف پرستار نوزاد شامل تعویض پوشک، شیر خشک دادن به نوزاد، کنترل گریه در شب، بازی کردن و قصه گویی است.
بچه‌های بین 1 تا 3 سالدر این دوره وظیفه پرستار بچه آموزش رنگ‌ها، اسامی حیوانات و میوه‌ها، شعرخوانی، قصه گویی و انجام بازی‌های فکری و سرگرمی‌های سالم است.
کودکان 3 تا 6 سالدر این دوره از کودکی، پرستار کودک در کنار وظایف مراقبتی و بهداشتی، باید امور منزل و تربیت کودک نیز ارائه دهند. کودکیاران می‌توانند به فرزند شما زبان دوم هم آموزش دهند.
کودکان بالای 6 سالرسیدگی به تکالیف مدرسه، آموزش سفال و نقاشی، نظارت بر سلامت تغذیه کودک و همراهی او در زمان رفت و آمد به مدرسه جزو وظایف پرستار کودک در منزل است.

شرکت پرستاری کودک آسانیسم تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین و با سابقه‌ترین نیرو را با توجه به شرایط، بودجه و درخواست‌های شما اعزام کند. در صورتی که نیازمند خدمات پرستاری کودک در تهران یا کرج هستید می‌توانید به آسانیسم تماس بگیرید تا در اسرع وقت ممکن مراقب کودک اعزام شود.

فواید و مزایای پرستار کودک برای تمام اعضای خانواده

استخدام پرستار کودک هم برای فرزند هم برای شما فواید زیادی به همراه دارد که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

پرستار به شما قابلیت استراحت کردن می‌دهد تا والدین بهتری شوید

والد بودن یک کار تمام وقت و بدون مرخصی است که می‌تواند بسیار استرس‌زا و خسته‌کننده باشد. این استرس و خستگی می‌تواند روی رفتار شما با کودک تأثیر منفی بگذارد و منجر به عصبانیت یا دلسردی شود.

داشتن یک پرستار کودک به شما امکان استراحت می‌دهد. وقتی استراحت کرده باشید، احساس بهتری خواهید داشت و صبورتر خواهید بود. این موضوع به شما کمک می‌کند تا با صبر و عشق بیشتری به تربیت کودک خود بپردازید و حس شادی و محبت را در خانواده تقویت کنید.

یادتان باشد که برای مراقبت صحیح از کودک، باید ابتدا حال و شرایط خوبی داشته باشید. مانند دستورالعمل‌های ایمنی در هواپیما، اول ماسک اکسیژن خود را بگذارید و سپس به کودک خود کمک کنید. برای اینکه بهترین والدین باشید، ابتدا باید بهترین نسخه از خودتان شوید.

باعث ارتقاء مهارت‌های کودک می‌شود

دوران کودکی به عنوان گلچینی از لحظات ارزشمند و حساس، برای رشد و شکوفایی شخصیت فرزندان است. در این مرحله، والدین و مراقبین کودکان باید به ابعاد مختلف رشد و توسعه آن‌ها، از جمله مهارت‌های اجتماعی و فردی، توجه کنند تا شخصیت کودکان به درستی شکل بگیرد.

پرستاران کودک با لبخندی مهربان، نقش یک راهنمای صمیمی را در زندگی کودکان بازی می‌کنند. آن‌ها با حمایت و آموزش، کودکان را با دنیای همدلی و تعامل با دیگران آشنا می‌کنند، تا شخصیت آن‌ها با پویایی و اعتماد به نفس، به رشد و نموی خود ادامه دهند.

کودکتان را مستقل بار بیاورید

حتی از قبل از تولد، کودکان فقط با والدین خود ارتباط بر قرار می‌کنند و اکثر زمان‌شان بعد از تولد را با پدر و مادر هستند. به همین دلیل کودکان به شدت به پدر و مادر وابسته می‌شوند که این امری طبیعی است؛ اما حضور مادریار در منزل باعث می‌شود رابطه سالم تری بین شما و کودک‌تان برقرار شود.

بهبود بخشیدن سلامت کودک

یکی از جنبه‌های مهم در سلامت کودک تغذیه آنها است. پرستار کودک حرفه‌ای با ایجاد یک برنامه غذایی درست می‌تواند تغذیه سالم کودک شما را تضمین کند.

یک آزمایش انجام شده در چین در مورد نتیجه مراقبت از کودک توسط مادربزرگ و پرستار پس از 12 ماه نشان داده که کودکانی که پیش پدربزرگ و مادربزرگشان بودند نسبت به کودکانی که پرستاران از آنان مراقبت می‌کنند چاق تر بوده و از لحاظ رشد ذهنی عقب‌تر هستند.

ncbi.nlm.nih.gov

حضور پرستار در منزل سلامت کودک شما را بهبود می‌بخشد و به آنان عادات درست و سالم را آموزش می‌دهند. پرستار کودک در منزل به صورت تخصصی و مهربانانه به سلامت و تکامل صحیح کودک شما کمک می‌کند.

اینفوگرافی وظایف پرستار کودک

امنیت کودک در منزل را تضمین می‌کند

پرستاران کودک با ارائه خدمات حرفه‌ای خود، به ایجاد محیطی امن و پایدار در منزل کمک می‌کنند که کودکان به آرامش و امنیت نسبی دست یابند. این امنیت می‌تواند از جنبه‌های مختلف مورد تأکید قرار گیرد، از جمله:

اولاً، ارتباط فعال پرستار کودک با کودکان و خانواده‌ها از طریق برنامه‌های موثر و ملاحظات فراوان امنیت و سلامتی بچه را تضمین می‌کند. پرستاران با شناخت نیازها و توجه به مسائل امنیتی و بهداشتی مرتبط با کودکان، می‌توانند به خانواده‌ها راهنمایی کنند و از آنان خواسته و کمک بگیرند تا محیط مناسب و ایمنی برای رشد و توسعه فرزندان خود ایجاد کنند. این ارتباط نقش بسیار مهمی در ایجاد اعتماد و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی دارد، که به والدین اطمینان می‌دهد که فرآیند توسعه و رشد فرزندانشان در یک محیط امن و آرامش‌بخش اتفاق می‌افتد.

تماس با کارشناسان آسانیسم

دوماً، تخصص مراقبان به نکات مهم امنیت کودکان در محیط خانه باعث می‌شود تا احتمال وقوع حوادث و آسیب‌های مختلف به کودکان کاهش یابد. این پرستاران با داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه مراقبت از کودکان، می‌توانند به مراقبت از آنان در برابر خطرات مرتبط با محیط خانگی، مثل آتش‌سوزی، سقوط، افتادن و دیگر اتفاقات بپردازند. این اقدامات از جمله بررسی دقیق امنیتی منزل و آموزش به والدین و نگهدارندگان در زمینه ایمنی کودکان، از طریق ارائه پیشنهادات و راهکارهای موثر، می‌تواند به حفاظت و ایمنی بهتر کودکان در خانه کمک کند.

عکس کتاب خواندن پرستار برای کودک

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد مسئولیت پرورش، مراقبت، و تامین راحتی و ایمنی کودکان تا دو سالگی را بر عهده دارد. آن‌ها با داشتن دانش و تجربه لازم در زمینه تغذیه، بهداشت، رشد فیزیکی و روانی نوزادان، به شما کمک می‌کنند تا از سلامت خوردسال خود اطمینان داشته باشید.

پرستاران نوزاد معمولاً دارای مهارت‌های خاصی در زمینه‌هایی مانند تغذیه نوزاد، تعویض پوشک، ماساژ نوزاد بعد از شیر خواری، و شناخت الگوهای خواب و بیداری نوزادان هستند. پرستار نوزاد می‌تواند شما را در موضوعاتی از قبیل تشخیص نشانه‌های بیماری یا نیازهای خاص نوزادان راهنمایی کرده و اقدامات لازم را برای شما والدین انجام دهد.

علاوه بر این، پرستاران نوزاد اعزام شده توسط آسانیسم، مهارت‌های ارتباطی بالایی دارند تا بتواند پلی ارتباطی بین شما و فرزند خردسال شما باشند. این ارتباط نه تنها برای آرامش و راحتی نوزادان مفید است، بلکه به والدین اعتماد به نفس بیشتری در مراقبت از فرزندانشان می‌دهد.

وظایف پرستار نوزاد در منزل

وظایف پرستار نوزاد تازه متولد شده کمی از پرستاران کودک فرق می‌کند و بسته به نیازها و وضعیت خاص هر خانواده متفاوت باشد. اما در کل، وظایف پرستار نوزاد در منزل عموماً شامل موارد زیر می‌شود:

 1. مراقبت فیزیکی از نوزاد: این شامل تغذیه، حمام دادن، تعویض پوشک، تمیز کردن و مراقبت از پوست نوزاد است. پرستار نوزاد مسئولیت دارد که مراقبت‌های پایه‌ای روزمره نوزاد را به دقت انجام دهد و اطمینان حاصل کند که نوزاد به طور کامل و سلامتی مراقبت شده است.
 2. بررسی وضعیت سلامت نوزاد: پرستار نوزاد مسئولیت دارد که وضعیت سلامت نوزاد را مداوم بررسی و کنترل کند. این شامل اندازه‌گیری دما، فشار خون و ضربان قلب، ارزیابی علائم نشان دهنده بیماری یا ناهنجاری و اطلاع‌رسانی به پزشک در صورت لزوم می‌شود.
 3. کمک به خانواده در مراقبت از نوزاد: پرستار نوزاد به والدین و خانواده کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای پرستاری بچه را یاد بگیرند. این شامل آموزش در مورد شیردهی، تکنیک‌های تعویض پوشک، راهنمایی در مورد تکنیک‌های آرام‌بخشی و دیگر مهارت‌های مربوط به مراقبت از نوزاد می‌شود.
 4. مراقبت‌های پزشکی: در برخی موارد، پرستار نوزاد ممکن است مسئولیت‌های پزشکی خاصی مانند تزریق دارو، تعیین نیاز به مراجعه به پزشک، یا انجام تست‌های پزشکی داشته باشد. این وظایف بسته به مهارت‌های پرستار و دستورات پزشک می‌تواند متفاوت باشد.
 5. پشتیبانی از خانواده در مواقع اضطراری: در صورت بروز وضعیت اضطراری یا بیماری ناگهانی در نوزاد، پرستار نوزاد مسئولیت دارد که به صورت سریع واکنش نشان دهد، اقدامات اولیه پزشکی را انجام دهد و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نماید.

در کل، پرستار نوزاد در منزل مسئولیت مراقبت از نوزاد و ارائه خدمات حرفه‌ای به نوزاد و خانواده را دارد تا اطمینان حاصل شود که نوزاد در محیطی ایمن و پشتیبانی شده رشد می‌کند.

شیفت‌های کاری

مراقب کودک بسته به نیاز شما می‌تواند از 1 ساعت تا 24 ساعت در خدمت شما باشد. خیلی وقت‌ها خانواده‌ها دنبال پرستار روزانه یا نیمه وقت کودک هستند تا از بچه در زمان کار والدین مراقبت کند. البته شیفت‌های دیگر وجود دارد که شما می‌توانید درخواست دهید. فقط یادتان باشد که کودیار فقط به صورت ساعتی تا 8 ساعت در روز کار می‌کند.

پرستار کودک نیمه وقت

پرستار نیمه وقت کودک معمولا کمتر از 8 ساعت در روز از کودک مراقبت می‌کنند. برای مثال پرستار زمان پایان مدرسه کودک به دنبال او می‌رود و از فرزندان تا وقتی که شما از سرکار برگردید مراقبت می‌کند.

پرستار کودک روزانه

این پرستاران معمولا به مدت 8 ساعت (از 9 تا 17) از کودک شما مراقبت می‌کنند. البته اگر نیاز دارید پرستار می‌تواند به مدت 12 ساعت نیز حضور داشته باشد.

پرستار کودک شبانه روزی در منزل

پرستار کودک شبانه روزی در منزل نه تنها یک مراقب بلکه یک همدم قابل اعتماد برای شما و کودک شماست. این پرستاران مجرب و با تجربه تمام نیازها و خواسته‌های کودکان شما در طول شبانه روز پوشش می‌دهند و با مراقبت شبانه روزی، پرستاران یک محیط آرام و امن برای خوردسال شما ایجاد می‌کنند.

این خدمات شامل تنظیم الگوی خواب، تأمین تغذیه، فعالیت‌های آموزشی و بازی، و حتی مدیریت هر چالشی که در ساعات شبانه‌روز پیش آید، توسط حرفه‌ایان انجام می‌شود.  با ارائه نگهداری شبانه‌روزی از کودکان، پرستاران قادرند به دقت رصد تغییرات در رفتار، سلامتی و توسعه کودکان باشند و گزارش دقیقی از پیشرفت آنها را به والدین ارائه دهند.

روزهای کاری

پرستاران کودک معمولا از شنبه تا پنجشنبه فعالیت می‌کنند. با این حال، با توجه به نیازها و درخواست شما، آن‌ها می‌توانند خدمات خود را در روزهای زوج، فرد یا حتی در روزهای دیگری که مورد توافق باشد، ارائه دهند. لازم به ذکر است که حقوق پرستاران کودک در روزهای جمعه یک و نیم برابر حقوق روزهای عادی است و در روزهای تعطیل رسمی دو برابر می‌شود.

ویژگی‌های پرستار کودک

یکی از ویژگی های اصلی برای مراقبت از کودک آن است که زمانی که یک پرستار کودک در منزل شروع به کار می‌کند در وهله‌ ی اول باید عاشق بچه‌ها بوده و از نگهداری و بازی با کودکان نهایت لذت را ببرد همچنین باید مهربان، صبور، با حوصله و تا حدی شوخ طبع نیز باشد تا کودک از گذراندن زمان خود با او لذت ببرد. 

خلاقیت نیز می‌تواند یک ویژگی خوب برای پرستار باشد. پرستار بچه خلاق می‌تواند بازی‌های آموزشی جالب برای کودکتان بسازد تا با استفاده از آن بتواند به کودک آموزش‌های لازم را بدهد.

الزاما برای پرستار بچه یا مراقب بودن نیاز به مدرک خاصی نیست ولی برخی از کارفرمایان و دفاتر کاریابی، استفاده از افراد با گواهینامه‌ی مرتبط را ترجیح می‌دهند. دوره‌های پرستاری کودک هم از لحاظ تئوری و هم عملی روش درست تربیت کودک را به نیرو آموزش می‌دهد.

بهترین ویژگی‌های پرستار کودک چیست؟

برای یافتن پرستار بچه‌ی خود یا نوزادتان پیشنهاد می‌کنیم به ویژگی‌های زیر توجه کنید:

 • برای پرستاری از کودکان اشتیاق داشته باشد
 • سابقه کاری و تجربه مربوطه دارد
 • خلاق بودن
 • در ایجاد رابطه با کودک تخصص دارد
 • پر انرژی بودن
 • وقت شناس بودن پرستار
 • صبوری در برابر امور کودکان

برای فرزندم پرستار مقطعی یا شبانه روزی بگیرم؟

جواب به این سوال را باید با در نظر گیری شرایط خانوادگی، نیازهای کودک و نیاز شما قابل جواب است. پاسخ به این سوالات می‌تواند به شما کمک کنند تا بین پرستار مقطعی یا شبانه روزی تصمیم بهتری بگیرید:

 • آیا در طول روز به عنوان والدین می‌توانید به کودکتان توجه کافی داشته باشید یا نیاز به کمک حرفه‌ای دارید؟
 • آیا شغل یا تعهدات شما و همسرتان اجازه می‌دهد که به طور کامل در طول روز در کنار کودک‌تان باشید؟
 • آیا شغل شما باعث می‌شود که زیاد مسافرت یا ماموریت بروید؟
 • آیا بچه شما به بیماری خاصی مبتلا شده که نیازمند مراقبت 24 ساعته دارد؟
 • آیا نیازی به کمک در شبانه‌روزی برای مراقبت از کودک شما وجود دارید؟
 • آیا شما یا همسرتان در شب امکان مراقبت و بیدار ماندن کنار فرزند را دارید؟
 • آیا برای کودک شما مهم است که در طول شب با یک فرد خارج از خانواده باشد یا احساس امنیت بیشتری با حضور والدین خود دارد؟

پاسخ به این سوالات می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیمی منطبق با نیازهای خانواده‌تان بگیرید. در نهایت، هدف انتخاب پرستار مناسب برای فرزندتان این است که اوضاع خانوادگی شما را تسهیل کند و برای کودکتان محیطی امن برای رشد و آموزش فراهم کند.

پرستاری از بچه در زمانهای مختلف روز

قیمت پرستار کودک چقدر است؟

قیمت‌ها برای خدمات پرستاری کودک ممکن است متفاوت باشند و به عواملی مانند منطقه، ساعات خدمات، تجربه پرستار و نوع خدمات ارائه شده بستگی دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر و قیمت‌های فعلی، شما می‌توانید با شرکت پرستاری آسانیسم به شماره 02191304433 تماس بگیرید یا به صفحه مخصوص قیمت پرستار کودک در وب سایت ما مراجعه کنید. البته قابل به ذکر است که اگر با متخصصان ما تماس بگیرید هزینه دقیق‌تری دریافت خواهید کرد.

آیا پرستار کودک در منزل مشکلاتی را ایجاد می‌کند؟

زمان یافتن پرستار برای کودک باید دقت زیادی بخرج دهید. این افراد قرار است مدت‌های طولانی از کودک شما نگهداری کنند و تا حد زیادی در تربیت و رشد کودک شما سهیم خواهند بود، برای همین خیلی مهم است که از مراکز معتبر پرستاری در تهران درخواست مراقب کودک داشته باشید تا اتفاق ناگواری برای کودکتان صورت ندهد. برخی از مشکلاتی که پرستار کودک نامناسب برای فرزند شما ایجاد می‌کند شامل موارد زیر است:

 • اذیت کودک توسط کسی نمی‌داند چطور از کودک مراقبت کند.
 • بالا رفتن احتمال حادثه به دلیل بی دقتی پرستار.
 • ایجاد مشکلات اجتماعی و صحبت کردن کودک اگر به اندازه کافی وارد اجتماع نشود.
 • تربیت اشتباه کودک

این‌ها برخی از عوارض پرستار نامناسب بوده که در زندگی فرزند تاثیر منفی می‌گذارد. حتما در انتخاب پرستار کودک دقیق باشید و بهترین پرستار کودک را برای بچه خود که با شرایط و ارزش‌های شما همسو بوده را استخدام کنید.

در انتخاب پرستار کودک به چه مواردی توجه کنیم؟

امروزه به دلیل مشغله‌ی زیاد والدین و همچنین وجود نگرانی آن‌ها مبنی بر چگونگی مراقبت از فرزندشان بحث پرستار کودک بسیار داغ است؛ اما سؤال‌هایی مانند چگونه بهترین پرستار را انتخاب کنیم؟ یا اینکه یک پرستار چگونه می‌تواند رابطه‌اش را با کودک بهبود ببخشد نیز مطرح می‌شود. اگر اولین بار است که از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده می‌کنید و مطمئن نیستید که چه چیزی پرستار خوب را از بد جدا می‌کند. باید بدانید در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که می‌توانید با دقت به آن‌ها انتخاب مطمئنی را داشته باشید.

 • مراقب یا نگهدار کودک باید از دیدن فرزند شما خوشحال باشد.
 • فرزند شما نیز از دیدار پرستارش خوشحال باشد.
 • ارتباط درست و مفید با والدین و گزارش کارهای روزمره
 • احترام به وقت والدین (وقت شناس باشد.)
 • در روز مصاحبه با کودک به رفتارهای پرستار دقت کنید تا نکته منفی نداشته باشد.
بهترین پرستار کودک را از آسانیسم بخواهید

مادامی که شما در خانه نیستید پرستار باید به شما پیام دهد تا شما از آخرین وضعیت فرزندتان آگاه باشید و زمانی هم که به خانه برمی‌گردید خلاصه‌ای از آنچه انجام شده است به شما بگوید. لذا اگر می‌خواهید گزارشات دقیق در مورد شرایط کودکتان و آموزش‌های او آگاه شوید باید فردی را انتخاب کنید که بتواند پاسخگو سوالات شما باشد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، یکی از بهترین مرکزها برای اعزام پرستار بچه در منزل تهران و کرج است، که به صورت تخصصی بر روی ارائه خدمات پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل فعالیت می‌نماید و با کادری مجرب و تعهد کاری بالا در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر است، اگر به دنبال مشاوره برای خدمات پرستاری کودک در منزل خود می‌گردید، با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

مناطق تحت پوشش آسانیسم​

آسانیسم با بسیاری از موسسات پرستاری معتبر کشور همکاری می‌کند پس از ثبت درخواست شما برای پرستار کودک در منزل تهران و کرج از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسانیسم، کارشناسان ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و شما را به نمایندگی‌های مربوطه معرفی می‌کنند.

می‌توانید با توجه به نیاز فرزندتان و محل زندگی خود نزدیک‌ترین پرستار کودک تهران یا کرج را انتخاب کنید.

پرستار کودک در منزل تهران و کرج

پرستاری کودک در تهران

اگر به پرستار کودک در تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

پرستاری کودک در کرج

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

برای انتخاب پرستار کودک بهتر است از آگهی هایی که به صورت شخصی هستند استفاده نکنید و از موسساتی که سابقه پرستاری در این زمینه دارند استفاده کنید زیرا پرستار بصورت شبانه روزی و روزانه در منزل شماست پس باید برای استخدام پروسه بسیار حساسی را طی کنید.

استخدام برای نگهداری کودک در منزل نیاز به فردی حرفه‌ای، متعهد و دلسوز دارد تا کوتاهی از طرف پرستار کودک باعث نشود سلامت فرزندتان به خطر بیافتد.

شرکت آسانیسم شرکت پرستاری از کودک معتبر و شناخته شده در استان تهران و البرز است. اگر ساکن شهر تهران هستید برای گرفتن خدمات پرستار بچه در تهران با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان ما بتوانند به شما کمک کنند.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات باعث شده که بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند که ما به آن افتخار می کنیم.

4.7/5 - (79 امتیاز)

دیدگاه‌ها

 • ارغوان کاشانی گفت:

  سلام من یه پسر 3 ساله و یه دختر 5 ماهه دارم. میخوام بدونم وقت هایی که سرکارم پرستار می تونه به خوبی و با دقت از هر دوتاشون مواظبت کنه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   با سلام. بله دوست عزیز خیالتان راحت. برای راهنمایی بیشتر در مورد پرستار کودک خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • نیوشا صدری گفت:

  ممنون از سایت خوبتون. انتخاب پرستار برای مراقبت از بچه هامون و حتی پدر و مادر پیرمون واقعا حساس و بسیار مهمه. و یه سوال هم داشتم. بچه من خیلی پرخاشگره. نیاز دارم یه پرستاری بیاد که بتونه باهاش خوب رفتار کنه و صبور باشه. تقریبا هرروز تا ساعت 6 میخوام بدون جمعه ها
  چجوری میشه هزینش؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   ممنون از نظر پر لطف شما
   برای دریافت قیمت لطفا از طریق شماره داخل سایت با کارشناسان آسانیسم ارتباط بگیرید

 • قنبری گفت:

  سلام وقت بخیر … من یک دختر ۱۵ ساله کم توان دارم … نیازمند پرستاری هستم که در طول روز در کنارش باسه به بهداشت و تغذیش رسیدگی کند ..درانجام امور شخصی کمک و آموزش بده … بهش آموزش های خودیاری بده ..در کنارش کارهای منزل هم بصورت روزانه انجام بده ..ساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۴:۳۰ بعدازظهر دختر من گفتار نداره .‌‌‌‌ولی بچه آرومی هستش …

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام دوست عزیز،
   لطفا برای ثبت سفارش پرستار کودک با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان با توجه به شرایط شما بهترین پرستار رو اعزام کنند.

 • لشنی گفت:

  سلام . پرستار کودک از بچه های چند ساله می تونه مواظبت کنه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، پرستار بچه معمولاً برای کودکان از دوران نوزادی تا نوجوانی درخواست می شود.

 • نازنین گفت:

  سلام میشه به صورت 24 ساعته از پرستار کودک استفاده کرد؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام، بله. بنا به درخواست مشتری پرستار 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهیم.

 • ملیکا گفت:

  فرق مربی مهد کودک با پرستار کودک چیه؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   پرستار مسئول مراقبت از کودک شما در خانه است، در حالی که مهدکودک مکانی خارج از خانه است که شما در زمان مشخصی کودک را در آنجا پیاده کرده و تحویل مربی مهد کودک می‌ دهید. این مربی در تایم کاری خودش با تعداد زیادی از کودکان سروکار دارد.

 • مهری گفت:

  یک پرستار بچه چه کارهای سرگرم کننده ای می تونه انجام بده؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   برخی از فعالیت های سرگرم کننده ای که پرستار کودک می تواند در حین مراقبت از کودکان انجام دهد عبارتند از بازی، ورزش، نقاشی، آموزش نوشتن، داستان خوانی و اجرای نمایش.

 • نهال گفت:

  آیا مراقبت و نگهداری از کودکم فقط در خانه است یا می توانم در جای دیگری مثلا در محل کار هم پرستار کنارم داشته باشم؟

  • وهابی(کارشناس) گفت:

   سلام وقت بخیر بهتر است با کارشناسان ما صحبت کنید. به احتمال زیاد در صورت پرداخت هزینه های رفت و آمد می توانید این کار را انجام بدید.

 • صولتی گفت:

  من برای بچه هام که دو قلو هستند نیاز به پرستار دارم که فقط با آنها بازی کند و سه روز در هفته بیاد آیا این امکانش هست ؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام. بله پرستار به صورت پاره وقت برای شما فرستاده میشود

 • علیجانی گفت:

  برای دخترم نیاز به پرستار با تحصیلات بالا دارم که در تکالیفش بهش کمک کنه و میتونه برای 4 روز در هفته فقط بیاد ؟؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام بله پرستار به صورت مقطعی برای شما فرستاده میشود

 • ناهید محبی گفت:

  پرستار کودکی که من استخدام می کنم میتونه کارهای منزل را هم برای ما انجام بده یا فقط مخصوص کودک میشه؟

  • آسانیسم گفت:

   بله. شما می توانید از پرستار خود کارهای دیگه هم بخواهید که در قیمت پرستار شما تاثیر می گذارد.

 • fateme abedi گفت:

  سلام می خواستم تشکر کنم از پرستار کودکی که برای ما فرستادید. ایشون واقعا به کارشون مسلط و کارهاش به بهترین شکل برای کودک من انجام میده.

  • آسانیسم گفت:

   خیلی خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید

 • عزیزی گفت:

  با سلام قرارداد منعقده فی مابین سرپرست کودک و پرستار خواهد بود یا سرپرست و موسسه کاریابی؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   قرار داد میان سرپرست کودک و موسسه پرستاری منعقد میشود.

 • atefe marjani گفت:

  سلام من دو هفته پیش پرستاری را در مرکز شما پیدا کردم تا فرزندم را آماده کند برای امور اما حالش خوب نیست و چند روزه نمیاد باید چیکار کنم؟

  • آسانیسم گفت:

   با سلام توصیه می کنیم با مرکز تماس گرفته تا اقدام برای تعویض پرستار خود کنید.

 • malek safayi گفت:

  من همسرم بارداره و ما یه پرستار میخوایم که تمام وقت در منزلمون باشه و همه ی امورمون رو انجام بده یعنی هم توی غذا پختن و هم توی امور منزل و هم توی مراقبت از همسرم که باردار هستن کمک حالش باشه و وقتی ام که همسرم زایمان کرده ش بجز همه این موارد پرستار نوزادمون در منزل هم باشه و کارای اونم انجام بده و میخوایم که شبانه روزی باشه دیگه. بااین ویژگی هایی که گفتم حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟

  • آسانیسم گفت:

   شما میتوانید برای آگاهی از قیمت دقیق در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • پرهام گفت:

  من مادرم 30 سال سابقه ی مربی مهد بودن داره و چند سالی هم میشه به عنوان پرستار بچه با اشناهای قدیمی کار میکنن با این رزومه ای که دارند ایشون مواردی دارید که فقط پرستار بچه بخواهند و وظایف و امور منزل نداشته باشند

  • آسانیسم گفت:

   بله ایشان میتوانند با واحد کارشناسان ما تماس بگیرند

 • لیلا گفت:

  سلام میشه برای بچم پرستاری بگیرم که بهش درس هم بده و مطمئن بشه که درساشو انجام میده.

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   بله امکانش هست برای شما پرستار بچه اعزام کنیم، به احتمال زیاد کارشناسان ما به شما کودکیار پیشنهاد می‌کنند.

 • نیما گفت:

  سلام
  هزینه ی پرستاری از سه تا بچه چقدر میشه؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   برای استعلام قیمت پرستار برای 3 کودک خودتون لطفا با شماره 02191304433 تماس بگیرید. ممنون از شما

 • سمانه گفت:

  سلام
  من یک مادر جوان هستم و پسرم سه سالش هست. میخوام یک راهنمایی در مورد کنترل غضب و پرخاشگریش بگیرم که چطور اینکار رو انجام بدم و برای تربیتش به پرستار نیاز دارم؟ احساس میکنم نمیتونم درست ازش مراقبت کنم و تقسیر منه که پرخاشگر شده چیکار کنم؟ واقعا نمیدونم چه اشتباهی کردم.

  • آسانیسم گفت:

   سلام، متاسفانه این امر ممکن است یک چالش بزرگ برای والدین جوان باشد. اما باید بگویم که احساس ناتوانی و گناه فقط برای شما نیست همه ما برخی مواقع احساس می‌کنیم که درست از کودک نگهداری نکردیم.

   در مورد کنترل غضب و پرخاشگری پسرتان، این مهارت‌ها را می‌توانید به او آموزش دهید. ابتدا، اهمیت احترام به دیگران و مدیریت احساسات را به او آموزش دهید. به او نشان دهید که چگونه با استفاده از کلمات به جای ترشحات عصبی خود، احساسات خود را بیان کند. همچنین، از روش‌های مثبت تشویق کنید و مثال‌های مثبت را برای او فراهم کنید. از موقعیت‌های یادگیری برای او استفاده کنید و او را به اشتراک‌گذاری احساساتش تشویق کنید.

   در مورد نیاز به پرستار کودک، این به وابسته به شرایط شماست. اگر احساس می‌کنید که نیاز به کمک دیگری دارید تا با چالش‌های پسرتان مقابله کنید، استخدام یک پرستار کودک می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. اما قبل از این تصمیم، می‌توانید با مشاوره رایگان از کارشناسان ما تصمیم بگیرید که به متخصصین تربیتی یا روانشناسی کودک نیاز دارین یا پرستار بچه هم می‌تواند برای کودکتان کافی باشد.

 • نازنین گفت:

  خوب بود

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   خوشحالیم که مورد پسندتون بوده این مطلب

 • سپیده گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم وقتی که پرستار کودک رو انتخاب کردم چطور قرارداد رو باید امضا کنم؟ بعدش عودت هم دارین؟

  • آسانیسم گفت:

   سلام سپیده خانم
   برای تنظیم قرار داد شما می‌توانید به شرکت مراجعه کنید و حضوری امضا کنید. در صورتی که وقت ندارید ما می‌توانید قرارداد را برای شما ارسال کنیم که شما در خانه آن را امضا کنید و پرستار بچه را استخدام کنید. بعد از قرارداد عودت هزینه فرانشیز امکان پذیر نیست، ولی شما می‌توانید قرارداد رو فریز کنید و بعدا دوباره پرستار درخواست بدید یا نوع قرارداد را تغییر بدهید. هزینه پرستار هم، آخر ماه هر پرداخت میشود و نیازی به عودت وجود ندارد در صورت فریز کردن قرارداد فقط کافیست تعداد روزهایی که پرستار در اون ماه براتون کار کرده را پرداخت کنید.

 • سیما گفت:

  سلام
  کسی قبلا از این شرکت پرستار گرفته؟ میدونید که پرستار کودک که میفرستن خوبه یا نه؟ من یک دختر بچه 1 ساله دارم و الان رئیسم خواسته برگردم شرکت و دورکار نباشم باید پرستار بگیرم. ولی نمیدونم از کدوم شرکت مراقب بگیرم.

  • آزاده گفت:

   سلام عزیزم
   آره من گرفتم، کارش بد نیست البته پرستاری که برای شما اعزام میکنن متفاوته. ولی کلا شرکت خوبیه به موقع جواب میدن و از دو تا پرستاری که اعزام کردن راضی بودیم و با یکیشون قرار داد بستیم.

 • Mahsa گفت:

  سلام خسته نباشید و دستتون درد نکنه
  من تجربه فوق‌العاده‌ای با پرستار کودکی که از شرکت شما استخدام کرده بودیم، داشتم. پرستار بسیار مهربان و حرفه ای بود و خیلی خوب تونست با فرزندم ارتباط برقرار کنه.

  • آسانیسم گفت:

   سلام
   متشکریم خیلی خوشحال هستیم که از خدمات راضی هستید.

 • احسان گفت:

  درود و خسته نباشید
  میخوام پرستار کودک برای بچه خواهرم بگیرم، خواهرزادم 2 ماهه بدنیا اومده و همش گریه میکنه. خیلی مهمه که پرستار کودکی که میفرستید با صبور باشه و بتونه بچه رو آرومش کنه. امکانش هست قیمت بدید و درخواستم را ثبت کنید؟ ما پرستار کودک در تهران میخوایم

  • آسانیسم گفت:

   درود بر شما، خوشحالم که می‌توانم به شما کمک کنم. شرکت خدمات پرستاری ما در ارائه پرستار کودک با تجربه و صبور برای نگهداری از نوزادان تجربه بالا و سابقه ای درخشان دارد. ما درک می‌کنیم که نوزادان نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارند، پس در یافتن و معرفی پرستار با توجه به نیاز شما نیرو اعزام می‌کنیم. برای ثبت درخواست هم می‌توانید فرم بالا در صفحه خدمات را پر کنید یا با شماره 02191304433 تماس بگیرید. کارشناسان ما با توجه به شرایط و زمان کاری پرستار، قیمت خدمات را به شما اعلام می‌کنند.