پرستار کودک - پرستار بچه

به شخصی که در امر نگهداری کودک به مادر کمک و همراهی می دهد، مراقب بچه یا پرستار کودک گفته می شود. نگهدار کودک در منزل به امور آموزشی و امور نگهداری می پردازد، در زمان قدیم به پرستار بچه اصطلاحا دایه نیز گفته می‌شد.

فرزندان برای والدین بیشترین ارزش و اهمیت را دارند و دوران کودکی آنها از نظر رشد و توسعه، دوره‌ای بسیار حساس است. در صورتی که شما به عنوان والدین شاغل هستید و نمی‌توانید به اندازه کافی وقت برای آموزش اصول تربیتی و ارزش‌های ضروری به کودک خود اختصاص دهید، استخدام یک پرستار کودک یا پرستار نوزاد می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما و کودک عزیزتان در محیط خانگی باشد.

موسسه پرستاری آسانیسم با بهره‌گیری از تجربه‌ی چندین ساله در ارائه خدمات متنوع، از جمله پرستاری کودک در منزل و خدمات مراقبتی، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

پرستاری کودک
پرستار نوزاد در منزل
ثبت سفارش خدمات

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم یک پلتفرم تخصصی است که در حوزه خدمات پرستاری در منزل فعالیت می‌کند. این پلتفرم سال‌ها با سازمان‌های معروف خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل همکاری داشته و خدمات متنوعی ارائه می‌دهد، که مراقبت از کودک در منزل یکی از خدمات تخصصی آسانیم است. با استفاده از این موسسه شما می‌توانید پرستاری کودکی را که با شرایط سنی فرزندتان سازگار است، پیدا کنید.

آسانیسم تمامی موسسات زیر نظر را با توجه به مهارت و آموزش کارکنان، نحوه ارائه خدمات و رضایت مشتریان قبلی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. علاوه بر آن، اگر از پرستار خود رضایت ندارید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعویض پرستار اقدام کنیم.

احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها
نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات

پرستاری از کودک

این روزها اغلب والدین شاغل اند و چالش های بسیاری را میگذرانند بنابراین زمان کافی ای را برای همراهی با بچه خود ندارند و فقط ایام تعطیل میتوانند در کنارشان باشند حضور پرستار کودک میتواند تا حد بسیاری از این چالش ها بکاهد و باعث بالا رفتن سطح کیفیت زندگی و رضایت مندی بیشتر کودکان و همچنین کاهش دغدغه های خانواده شود.

وظایف پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل به سن فرزند و درخواست و انتظارات شما به عنوان پدر و مادر کودک بستگی دارد. در کل پرستار وظایفی چون تغذیه، تعویض پوشک، کمک به بهداشت، خواباندن کودک، پر کردن اوقات فراغت و خیلی دیگر را بر عهده می‌گیرید.

 در ادامه برخی از وظایف پرستار کودک در منزل را معرفی می کنیم:

مراقبت کامل و نگهداری از کودک

مراقبت و نگهداری از کودک برای جلوگیری از آسیب رساندن به خود و همچنین برقراری یک رابطه عاطفی و احساسی با کودکان یکی از مهمترین وظایف پرستار کودک است. در این صورت کودک در نبود پدر و مادر کمتر احساس تنهایی می‌کند.

انجام بازی های خلاقانه با کودک

یکی از مهمترین نیاز های کودکان تفریح و آموزش است. از آنجایی که پرستار کودک فردی آموزش دیده و با تجربه است روند تعلیم و آموزش فرزندانتان بسیار کارآمد و مفید پیش خواهد رفت. 

پرستار کودک با استفاده از بازی و سرگرمی به وسیله جدیدترین متدهای روز دنیا فرزندان شما را آموزش می دهد. پرستار، فرزند شما را به پارک می برد و با انجام بازی های آموزشی مناسب سن او در منزل اوقات فراغت فرزندتان را پر می کند.

کمک به بهداشت کودک

یکی دیگر از مهم ترین وظایف پرستار کودک در منزل رسیدگی به نظافت و بهداشت شخصی کودک مانند استحمام، تعویض پوشک در نوزادان است. در صورتی که کودک بتواند راه برود پرستار وظیفه دارد فرزند شما را به دستشویی ببرد.

پرستار کودک شبانه روزی خدمات دیگری مانند کمک در مسواک زدن و شستشوی دهان و دندان و استحمام را به کودک ارائه می‌دهد.

انجام امور خانه توسط پرستار بچه

علاوه بر مراقبت از کودک وظیفه مرتب سازی اتاق و وسایل بازی کودکان، تهیه غذاها و میان وعده های ساده و سالم برای کودکان نیز بر عهده پرستار کودک است.

فواید و مزایای پرستار برای نگهداری کودک در منزل

استخدام پرستار کودک نه تنها برای فرزندتان بلکه برای شما به عنوان والدین کودک مزایای زیادی دارد.

به شما قابلیت استراحت می‌دهد

فرزند شما بخش مهمی از زندگی شماست اما برای شاد بودن و حضور در کنار فرزندتان، باید اول به سلامت خودتان توجه کنید.

پدر و مادر بودن وظیفه سنگینی است که باید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر وضعیت روحی و جسمی از فرزندتان مراقبت کنید و این شرایط با شاغل بودن شما سخت‌تر می‌شود.

حضور پرستار کودک به شما کمک می‌کند تا کمی برای خودتان وقت بگذارید، به کارهایی که علاقه دارید برسید و کمی استراحت کنید شما قبل از هر چیزی باید یک والدین پر انرژی و شاد باشید.

ارتقاء مهارت های کودک

کودکی مهم‌ترین برهه زمانی برای شکل‌گیری شخصیت افراد است. والدین و پرستار کودک در این دوره باید به جنبه های مختلف رشد کودک و ارتقا مهارت های اجتماعی و فردی توجه کنند، تا شخصیت او به درستی شکل بگیرد.

قطعا پرستار کودک مهارت های ارتباطی را به کودک شما آموزش می دهد. پرستار به کودکتان کمک می کند تا از نقطه امن خود خارج شود و برای بازی کردن، کمک گرفتن و… با دیگران ارتباط برقرار کند.

کودکتان را مستقل بار بیاورید

اولین کسانی که کودکان با آن‌ها ارتباط برقرار می کنند و بیشترین زمان خود را با آن ها می گذرانند پدر و مادر هستند. به همین دلیل کودکان به شدت به پدر و مادر وابسته می شوند که این امری طبیعی است؛ اما حضور مادریار در منزل باعث می شود رابطه سالم تری بین شما و کودک‌تان برقرار شود. 

آموزش خصوصی به کودکان

بدون شک، برای برخی از والدین که به دلیل فعالیت شغلی یا مسئولیت‌های خانگی خود، وقت و انرژی کافی برای آموزش فرزندان خود ندارند. در این شرایط، استخدام یک پرستار کودک در منزل می‌تواند یک راه حل مناسب باشد. این پرستار می‌تواند به عنوان یک معلم، در خانه شما حضور داشته باشد تا اصول، ارزش‌های اخلاقی و رفتاری را به فرزندان شما آموزش دهد.

بنابراین، اگر خودتان قادر به انجام این کار نیستید، پرستار بچه را در نظر بگیرید. این تصمیم می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین مراقبت و توجه را به فرزندتان ارائه دهید و در عین حال به مسئولیت‌های خود نیز عمل کنید.

پرستاری کودک در منزل - پرستار نوزاد تحصیل کرده

پرستار حرفه ای کودک با آسانیسم

توصیه می کنیم برای امنیت و سلامت بیشتر کودک دلبندتان به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که با هدف ارائه خدمات پرستاری کودک پایه ریزی شده اند و بر عملکرد پرستار به صورت دوره ای یا مستمر نظارت دارند.

شما می توانید برای استخدام پرستار حرفه ای و دلسوز از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم اقدام کنید. مجموعه آسانیسم با هدف ارائه سرویس های پرستاری در منزل  طراحی و پیاده سازی شده است. شکی نیست که انتخاب پرستار توسط این مرکز کاری هوشمندانه خواهد بود.

جامعه امروزی ایران و وجود سبک زندگی های متفاوت، در تعاملات خانوادگی و تربیت فرزندان و کودکان موثر است. آگاهی والدین از شیوه های تربیتی کودک سبب شده تا با بهترین روش شخصیت کودک شکل گیرد بنابراین درک و شناخت کودک، خلق و خو، استعدادها و علایق و … وی توسط والدین یا پرستار یا کودکیار در برقراری ارتباط با کودک لازم و مفید می باشد.

به شخصی که در امر نگهداری کودک به مادر کمک و همراهی می دهد، مراقب بچه یا پرستار کودک گفته می شود. نگهدار کودک در منزل به امور آموزشی و امور نگهداری میپردازد، در زمان قدیم به پرستار بچه اصطلاحا دایه یا لَلِه یا دَدِه گفته می‌شد.

برخی از کودکان دارای اختلالاتی مانند اوتیسم و بیش فعالی هستند. این کودکان به نگهداری و توجه بیشتری نیاز دارند پس پرستار کودک اوتیسم به نسبت این اختلال، ویژگی ها، عادات و رفتار کودکان مبتلا به اوتیسم آگاهی دارند مهارت های خاصی در این زمینه دارند و حتما دوره های کودکیاری را گذرانده اند.

پرستار کودک و پرستار بچه در منزل با آسانیسم

پرستار نوزاد در منزل

بسیاری از خانواده ها می توانند از فرزندان خردسال خود بسیار مراقبت کنند زیرا آنها دائماً در خانه هستند اما همیشه اینطور نیست و در بین مردم گاهی اوقات خانواده های شاغلی هم وجود دارند که به اجبار باید ساعت هایی از روز کودک خود را در خانه تنها بگذارید پس به یک پرستار نوزاد در خانه نیاز دارند.

اگر کودک شما به دلایل مختلفی دچار اضطراب و استرس، شب ادراری و … است و فکر می کنید نیاز به مشاور کودک در منزل دارید ما در تمامی ساعات شبانه روز در پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم برای رفع نگرانی و برآورده کردن خواسته شما آماده خدمت رسانی هستیم.

پرستار نوزاد در منزل باید خوش بین ، پرانرژی، خلاق و دارای روحیه و انگیزه برخورد با کودک شما باشد. او باید بتواند نیاز کودک و نوزاد را به موقع شناسایی و در جهت رفع آن به بهترین شکل ممکن بر آید.

انتخاب پرستار نوزاد (نکته هایی برای انتخاب پرستار بچه)

برخی از دلایل اصلی که باعث انتخاب پرستار نوزاد در منزل از سوی خانواده ها می شود را می توان این گونه بیان کرد:

 • برای روزهای خاصی از سال فقط چند ساعت یا چند روز مانند رفتن به جلسات و یا سفر
 • در شرایط غیر منتظره نبود مادر مانند بیمار شدن یا تولد نوزاد دیگر
 • همراه شدن پرستار در مسافرت و تعطیلات برای نگهداری کودک
 • در زمان خستگی مادر و استراحت دادن به او
 • در زمان مراقبت از چندقلوها
 • مراقبت از کودک در ساعات کاری

نگه داشتن کودک در خانه نگرانی والدین را در مورد فرستادن او به مهدکودک یا ارتباط با دیگران کم می کند. والدین علاوه بر فراهم کردن محیط امن‌ تر و محیطی بهتر برای فرزندتان در خانه ساعات کاری انعطاف‌پذیرتر و گزینه ‌های بیشتری را نیز ارائه می‌کنند.

نگه داشتن کودک در خانه شامل مزایایی است که بسیاری از مادران را تشویق می کند تا فرزند خود را به پرستار بسپارند.

 • ساعات کار توسط والدین تعیین می شود و به این ترتیب آنها امور خود را اداره می کنند.
 • کودک بیشتر با محیط خانه و اعضای خانواده تعامل خواهد داشت.
 • والدین استرس کمتری دارند و کودک در خانه احساس بهتری پیدا می کند.
 • کنترل بیشتر بر تربیت و رشد کودک صورت می گیرد.

اینفوگرافی برای مراحل یافتن پرستار کودک خوب

کودکان در سه رده سنی می توانند از پرستار نوزاد در منزل برای کارهای خود استفاده کنند:

 • بچه های زیر 3 سال: تشخیص رنگ ها، آموزش دادن حروف انگلیسی، یاد دادن اسامی حیوانات و میوه ها، شعرخوانی، قصه گویی، بازی های فکری و سرگرمی
 • کودکان 3 تا 6 سال: آموزش موسیقی، سفالگری، نقاشی و زبان دوم (انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، استانبولی، ترکی و غیره)
 • کودکان بالای 6 سال: رسیدگی به تکالیف مدرسه، آموزش سفال و نقاشی، نظارت بر تغذیه و رژیم غذایی مناسب، مراقبت از کودک در بیرون منزل، شرکت دادن در کلاس های آموزشی (استخر، باشگاه ، فوتبال)، گردش و دیگر فعالیت‌ها.

سامانه هوشمند خدمات پرستاری آسانیسم سعی در معرفی بهترین پرستاران به شما عزیزان می باشد تا با توجه به نیاز والدین و نوزاد دلبندتان از آن ها به نحو شایسته مراقبت کنند و انتخاب های شما را در اولویت تربیت کودک دلبندتان به کار گیرند.

تماس با شماره 02191304433 برای استخدام پرستار کودک

ویژگی های پرستار کودک

یکی از ویژگی های اصلی برای مراقبت از کودک آن است که زمانی که یک پرستار کودک در منزل شروع به کار می‌کند در وهله‌ ی اول باید عاشق بچه‌ها بوده و از نگهداری و بازی با کودکان نهایت لذت را ببرد همچنین باید مهربان، صبور، با حوصله و تا حدی شوخ طبع نیز باشد تا کودک از گذراندن زمان خود با او لذت ببرد.

خلاقیت و توانایی در انجام فعالیت‌های جالب و جذاب برای بچه از دیگر خصوصیاتی است که یک مراقب یا نگهدار بچه باید داشته باشد.

الزاما برای پرستار بچه یا مراقب بودن نیاز به مدرک خاصی نیست ولی برخی از کارفرمایان و دفاتر کاریابی، استفاده از افراد با گواهینامه‌ی مرتبط را ترجیح می‌دهند این امر بیشتر از این جهت است که می‌خواهند پرستارکودک علاوه بر توانایی‌های عملی، دوره‌های تئوری را نیز گذرانده باشد.

بهترین ویژگی های پرستار کودک چیست؟

 • برای کودکان در بسیاری از امور مشوق باشد
 • سابقه کاری و تجربه مربوطه
 • پر انرژی بودن
 • وقت شناس بودن پرستار
 • صبوری در برابر امور کودکان

پرستار کودک چه خدماتی ارائه میدهد؟

وظایف پرستار کودک به صورت شخصی در کنار فرزند شماست و مراقبت و توجه بیشتری در مقایسه با مهد کودک و مدارس دارد.

پرستار بچه فردی آموزش دیده است که میتواند به کودک شما فعالیت های لازم را آموزش دهد و بر روی تعاملات ارتباطی فرزندان شما کار کند.

بعلاوه میتواند فرصتی برای فرزندان شما ایجاد کند که مهارت های تازه ای یاد بگیرند و از راهنمایی های آنان بهره ببرد تا باعث رشد و شکوفایی فرزند شما شود.

پرستار تا چه زمانی میتواند در کنار کودک باشد ؟

پرستار کودک در خانه های شخصی افراد کار میکند و میتواند بسته به نیاز کودک به صورت شبانه روزی یا روزانه در کنارش باشد زیرا برخی از والدین تنها نمیتوانند بخشی از روز را در کنار کودکشان باشند به همین منظور پرستار مقطعی استخدام میکنند اما برخی دیگر به صورت شبانه روزی در کنار کودک نیستند که گزینه پرستار شبانه روزی کودک برای آنان مناسب است.

پس ساعات کاری پرستار کودک با توجه به نیاز های بچه و شرایط والدین میتواند تغییر کند.

پرستارکودک و مادر یار از شرکت پرستاری آسانیسم

امنیت کودک در منزل

بسیاری از والدین بر این عقیده هستند که فرزندانشان در محیط خانه و زندگی خانوادگی‌شان حس امنیت و شادابی بیشتری خواهند داشت. زمانی که کودک در منزل مراقبت می شود و یک فرد به صورت اختصاصی به آن رسیدگی می‌کند، کیفیت مراقبت و آموزش کودک بسیار بالا می رود و شما مطمئن هستید که تمام دقت یک فرد به کودک شما می باشد.

تأمین امنیت کودک در خانه تا مادامی که جز ساعات کاری پرستار محسوب می‌شود و کنار اوست برعهده‌ی پرستار است. موارد زیادی می‌توانند بر رابطه‌ی کودک و پرستار تأثیر بگذارند که به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ایجاد یک برداشت خوب در اولین برخورد گزینه‌ای است که نباید اهمیتش را نادیده گرفت. اولین برخوردها نه تنها برای والدین بلکه برای کودکان نیز مهم است و دیدار اول گاهی می‌تواند تمام طول رابطه را تحت تأثیر بگذارد.

ارتباطی که یک پرستار با کودکان دارد بر کیفیت زمانی که در کنار هم می‌گذرانند تأثیر دارد. اگر پرستاران در مورد چگونگی ارتباط با بچه‌ها آگاهی داشته باشند می‌توانند ارزش خود را به حداکثر رسانده و تأثیر بیشتری بر زندگی آن‌ها بگذارند.

آن‌ها همچنین در ابتدا برای ارتباط برقرار کردن با کودک باید به این موضوع توجه داشته باشند که اول برای کودک اعتماد ایجاد کنند پس از آن می‌توانند در صدد برقراری ارتباط با او برآیند.

تماس با کارشناسان آسانیسم

ایجاد یک ارتباط قوی و خوب با کودک تا حد زیادی بر عهده‌ی پرستار است، او می‌تواند در جهت بهبود این ارتباط اقدامات زیادی انجام دهد که با توجه به شخصیت کودک متفاوت است.

انجام این کارها همچنین برای والدین نیز اهمیت دارد آن‌ها قطعاً اگر ببینند فرزندشان در محیطی آرام، امن و شاد است آرامش خیال بیشتری خواهند داشت.

در انتخاب پرستار کودک به چه مواردی توجه کنیم؟

امروزه به دلیل مشغله‌ی زیاد والدین و همچنین وجود نگرانی آن‌ها مبنی بر چگونگی مراقبت از فرزندشان بحث پرستار کودک بسیار داغ است؛ اما سؤال‌هایی مانند چگونه بهترین پرستار را انتخاب کنیم؟ یا اینکه یک پرستار چگونه می‌تواند رابطه‌اش را با کودک بهبود ببخشد نیز مطرح می‌شود.

اگر اولین بار است که از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده می‌کنید و مطمئن نیستید که چه چیزی پرستار خوب را از بد جدا می‌کند.

باید بدانید در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که می‌توانید با دقت به آن‌ها انتخاب مطمئنی را داشته باشید.

 • مراقب یا نگهدار کودک باید از دیدن فرزند شما خوشحال باشد.
 • فرزند شما نیز از دیدار پرستارش خوشحال باشد.
 • ارتباط درست و مفید با والدین و گزارش کارهای روزمره
 • احترام به وقت والدین (وقت شناس باشد.)
 • در روز مصاحبه با کودک به رفتارهای پرستار دقت کنید تا نکته منفی نداشته باشد.

پرستار نوزاد

مادامی که شما در خانه نیستید پرستار باید به شما پیام دهد تا شما از آخرین وضعیت فرزندتان آگاه باشید یا در حالت بهتر زمانی هم که به خانه برمی‌گردید خلاصه‌ای از آنچه انجام شده است به شما بگوید. اگر می‌خواهید دقیقاً از جزئیات آگاه باشید باید مطمئن باشید که می‌تواند پاسخگوی سؤالات شما باشد و فردی است که به این‌گونه جزئیات توجه لازم را دارد.

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، یکی از معتبر ترین سامانه های خدمات پرستاری می باشد، که به صورت تخصصی بر روی ارائه خدمات پرستار کودک در منزل و پرستار سالمند در منزل فعالیت می نماید و با کادری مجرب و تعهد کاری بالا در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر می باشد، اگر به دنبال مشاوره برای استخدام یک پرستار برای کودک یا سالمند خود می‌گردید، با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

دسترسی سریع

پرستار كودك

مناطق تحت پوشش آسانیسم

آسانیسم با بسیاری از موسسات پرستاری معتبر کشور همکاری می کند پس از ثبت درخواست شما برای استخدام پرستار کودک از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آسانیسم، کارشناسان ما برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و شما را به نمایندگی های مربوطه معرفی می کنند.

می توانید با توجه به نیاز فرزندتان و محل زندگی خود نزدیک ترین پرستار را انتخاب کنید.

اگر به پرستار برای کودک خود در منزل تهران نیاز دارید به راحتی می‌توانید از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم درخواست دهید.

پرستاران ما پس از ثبت درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.

اگر ساکن کرج هستید و نیاز به پرستار کودک در کرج دارید می توانید از خدمات پرستار کودک پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره مند شوید. پس از ثبت درخواست شما پرستاران حرفه ای تیم آسانیسم در زمان و مکان مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

برای انتخاب پرستار کودک بهتر است از آگهی هایی که به صورت شخصی هستند استفاده نکنید و از موسساتی که سابقه پرستاری در این زمینه دارند استفاده کنید زیرا پرستار بصورت شبانه روزی و روزانه در منزل شماست پس باید برای استخدام پروسه بسیار حساسی را طی کنید.

استخدام برای نگهداری کودک در منزل نیاز به افرادی حرفه ای، متعهد و دلسوز دارد تا کوتاهی از طرف پرستار کودک باعث نشود سلامت فرزندتان به خطر بیافتد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات باعث شده که بسیاری از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند که ما به آن افتخار می کنیم.

آقای سلگی خدمات درخواستی: کودکیار
Read More
ما توی منطقه ای هستیم که رفت و آمد توش خیلی سخته و بیشتر شرکت هایی که باهاشون تماس گرفتیم از فرستادن پرستار امتناع کردن ولی این شرکت با ما همکاری کردن در این مورد
خانم فیضیانخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
برای دو تا دخترم که 6 و 2 ساله هستند پرستار گرفتیم و پرستاری که فرستادن بسیار در این زمینه سابقهدارند
خانم رشیدی خدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
برای استخدام پرستار کودک پشتیبانی تمام وقت دارن که خیلی مهمه

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

شما اگر پرستار را از شرکت های معتبر مانند آسانیسم در این زمینه استخدام کنید آنها زیر نظر شرکت فعالیت میکنند و عملکرد آنها به صورت دوره ای کنترل میشود.

4.7/5 - (75 امتیاز)

32 پاسخ

 1. سلام من یه پسر 3 ساله و یه دختر 5 ماهه دارم. میخوام بدونم وقت هایی که سرکارم پرستار می تونه به خوبی و با دقت از هر دوتاشون مواظبت کنه؟

  1. با سلام. بله دوست عزیز خیالتان راحت. برای راهنمایی بیشتر در مورد پرستار کودک خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. ممنون از سایت خوبتون. انتخاب پرستار برای مراقبت از بچه هامون و حتی پدر و مادر پیرمون واقعا حساس و بسیار مهمه. و یه سوال هم داشتم. بچه من خیلی پرخاشگره. نیاز دارم یه پرستاری بیاد که بتونه باهاش خوب رفتار کنه و صبور باشه. تقریبا هرروز تا ساعت 6 میخوام بدون جمعه ها
  چجوری میشه هزینش؟

  1. ممنون از نظر پر لطف شما
   برای دریافت قیمت لطفا از طریق شماره داخل سایت با کارشناسان آسانیسم ارتباط بگیرید

 3. سلام وقت بخیر … من یک دختر ۱۵ ساله کم توان دارم … نیازمند پرستاری هستم که در طول روز در کنارش باسه به بهداشت و تغذیش رسیدگی کند ..درانجام امور شخصی کمک و آموزش بده … بهش آموزش های خودیاری بده ..در کنارش کارهای منزل هم بصورت روزانه انجام بده ..ساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۴:۳۰ بعدازظهر دختر من گفتار نداره .‌‌‌‌ولی بچه آرومی هستش …

  1. سلام دوست عزیز،
   لطفا برای ثبت سفارش پرستار کودک با شماره 02191304433 تماس بگیرید تا کارشناسان با توجه به شرایط شما بهترین پرستار رو اعزام کنند.

  1. سلام، پرستار بچه معمولاً برای کودکان از دوران نوزادی تا نوجوانی درخواست می شود.

  1. سلام، بله. بنا به درخواست مشتری پرستار 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهیم.

  1. پرستار مسئول مراقبت از کودک شما در خانه است، در حالی که مهدکودک مکانی خارج از خانه است که شما در زمان مشخصی کودک را در آنجا پیاده کرده و تحویل مربی مهد کودک می‌ دهید. این مربی در تایم کاری خودش با تعداد زیادی از کودکان سروکار دارد.

  1. برخی از فعالیت های سرگرم کننده ای که پرستار کودک می تواند در حین مراقبت از کودکان انجام دهد عبارتند از بازی، ورزش، نقاشی، آموزش نوشتن، داستان خوانی و اجرای نمایش.

 4. آیا مراقبت و نگهداری از کودکم فقط در خانه است یا می توانم در جای دیگری مثلا در محل کار هم پرستار کنارم داشته باشم؟

  1. سلام وقت بخیر بهتر است با کارشناسان ما صحبت کنید. به احتمال زیاد در صورت پرداخت هزینه های رفت و آمد می توانید این کار را انجام بدید.

 5. من برای بچه هام که دو قلو هستند نیاز به پرستار دارم که فقط با آنها بازی کند و سه روز در هفته بیاد آیا این امکانش هست ؟

 6. برای دخترم نیاز به پرستار با تحصیلات بالا دارم که در تکالیفش بهش کمک کنه و میتونه برای 4 روز در هفته فقط بیاد ؟؟

 7. پرستار کودکی که من استخدام می کنم میتونه کارهای منزل را هم برای ما انجام بده یا فقط مخصوص کودک میشه؟

  1. بله. شما می توانید از پرستار خود کارهای دیگه هم بخواهید که در قیمت پرستار شما تاثیر می گذارد.

 8. سلام می خواستم تشکر کنم از پرستار کودکی که برای ما فرستادید. ایشون واقعا به کارشون مسلط و کارهاش به بهترین شکل برای کودک من انجام میده.

 9. با سلام قرارداد منعقده فی مابین سرپرست کودک و پرستار خواهد بود یا سرپرست و موسسه کاریابی؟

 10. سلام من دو هفته پیش پرستاری را در مرکز شما پیدا کردم تا فرزندم را آماده کند برای امور اما حالش خوب نیست و چند روزه نمیاد باید چیکار کنم؟

  1. با سلام توصیه می کنیم با مرکز تماس گرفته تا اقدام برای تعویض پرستار خود کنید.

 11. من همسرم بارداره و ما یه پرستار میخوایم که تمام وقت در منزلمون باشه و همه ی امورمون رو انجام بده یعنی هم توی غذا پختن و هم توی امور منزل و هم توی مراقبت از همسرم که باردار هستن کمک حالش باشه و وقتی ام که همسرم زایمان کرده ش بجز همه این موارد پرستار نوزادمون در منزل هم باشه و کارای اونم انجام بده و میخوایم که شبانه روزی باشه دیگه. بااین ویژگی هایی که گفتم حدودا هزینه اش چقدر میشه ؟

  1. شما میتوانید برای آگاهی از قیمت دقیق در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 12. من مادرم 30 سال سابقه ی مربی مهد بودن داره و چند سالی هم میشه به عنوان پرستار بچه با اشناهای قدیمی کار میکنن با این رزومه ای که دارند ایشون مواردی دارید که فقط پرستار بچه بخواهند و وظایف و امور منزل نداشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *